Деца (род.2003-04):
« София (столица) - Областна група 2017/18


Деца "А"

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 |
         | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 |

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Барокко (София)                    23   19   1   3  142:28   58            
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 2. ЦСКА 1948 (София)                  23   18   3   2  166:14   57            
 3. Септември (София)                  23   17   2   4  116:26   53             [2 0 0  9:2  6]
 4. Локомотив 1929 (София)             23   17   2   4  118:37   53             [0 0 2  2:9  0]
 5. Гранит (Владая)                    23   14   5   4   98:44   47            
 6. Ферион (София)                     23   12   2   9   78:42   38            
 7. Конкордия (София)                  23   10   2  11   80:75   32            
 8. Обеля (кв.Обеля, София)            23   10   0  13   69:95   30            
 9. Олимпиец (София)                   23    6   0  17   68:102  18             [1 0 1  7:4  3]
10. Интернационал (София)              23    5   3  15   31:72   18             [1 0 1  4:7  3]
11. Левски (Чепинци)                   23    2   0  21   26:222   6             [1 0 1  7:3  3]
12. Надежда (Доброславци)              23    2   0  21   21:151   6             [1 0 1  3:7  3]
13. Кремиковци (кв.Ботунец, София)     12    2   0  10   11:116   6 [*] Изваден
--. Искър (Герман)                      7    0   0   7    6:96    - [*] Изваден
--. София спорт (София)                 2    1   0   1    3:4     - [*] Изваден
--. Младост 2015 (София)                2    0   0   2    1:6     - [*] Изваден

Бележки
  - Отборите играят домакинските си мачове на следните терени:
    - Барокко (София) - ст."Бонсист", София;
    - Гранит (Владая) - във Владая;
    - Интернационал (София) - в кв.Ботунец, София;
    - Искър (Герман) - в Железница;
    - Конкордия (София) - ст."Бонсист", София;
    - Кремиковци (кв.Ботунец, София) - в кв.Ботунец, София;
    - Левски (Чепинци) - в Чепинци;
    - Локомотив 1929 (София) - ст."Локомотив", София;
    - Младост 2015 (София) - стар ст."Академик" /при 4-ти километър/, София;
    - Надежда (Доброславци) - в Доброславци;
    - Обеля (кв.Обеля, София) - ст."Единство", Обеля;
    - Олимпиец (София) - ст."57-мо училище" - терен 1, София;
    - Септември (София) - ст."57-мо училище" - терен 1, София;
    - София спорт (София) - ст.ВСУ "Любен Каравелов", София;
    - Ферион (София) - ст."57-мо училище" - терен 1, София през есента, ст.ВТУ "Тодор Каблешков" през пролетта;
    - ЦСКА 1948 (София) - ст."Бонсист", София през есента, ст.ВТУ "Тодор Каблешков" през пролетта.
  - На 12 септември 2017 г. София спорт (София) се отказва от по-нататъшно участие. Резултатите му се анулират.
  - На 12 септември 2017 г. Младост 2015 (София) се отказва от по-нататъшно участие. Резултатите му се анулират.
  - На 30 октомври 2017 г. Искър (Герман) се отказва от по-нататъшно участие. Резултатите му се анулират.
  - На полусезона Кремиковци (кв.Ботунец, София) се отказва от по-нататъшно участие. Резултатите му до този момент се зачитат, а на противниците му по програма до края се присъждат служебни победи с 3:0. Тъй като групата с 12 отбора, е изготвена нова програма за пролетния полусезон в 11 кръга.

                           XV кръг - изтеглени мачове

2 септември 2017, събота, 10:00 ч:
Левски (Чепинци) - Интернационал (София)                  1:2 
Олимпиец (София) - Искър (Герман)                        16:1  /анулиран/ 
Конкордия (София) - Барокко (София)                       0:19 
2 септември 2017, събота, 12:00 ч:
ЦСКА 1948 (София) - Кремиковци (кв.Ботунец, София)       25:0 
2 септември 2017, събота, 14:00 ч:
Ферион (София) - Гранит (Владая)                          2:3 
3 септември 2017, неделя, 10:00 ч:
Надежда (Доброславци) - Локомотив 1929 (София)            0:9 
5 септември 2017, вторник, 10:00 ч:
Младост 2015 (София) - София спорт (София)                1:3  /анулиран/ 
6 септември 2017, сряда, 10:00 ч:
Обеля (кв.Обеля, София) - Септември (София)               1:8 

                           I кръг

8 септември 2017, петък, 17:00 ч:
Искър (Герман) - Ферион (София)                           1:15  /анулиран/ 
9 септември 2017, събота, 09:00 ч:
Барокко (София) - Младост 2015 (София)                    3:0 сл. *  /анулиран/ 
* - гостите не се явяват.
Септември (София) - Конкордия (София)                     6:2 
9 септември 2017, събота, 10:00 ч:
София спорт (София) - Интернационал (София)               0:3 сл.  /анулиран/ 
10 септември 2017, неделя, 14:30 ч:
Гранит (Владая) - Обеля (кв.Обеля, София)                 3:2 
Кремиковци (кв.Ботунец, София) - Олимпиец (София)         0:12 
Локомотив 1929 (София) - ЦСКА 1948 (София)                3:1 
Левски (Чепинци) - Надежда (Доброславци)                  6:0 

                           II кръг

16 септември 2017, събота, 09:00 ч:
Олимпиец (София) - Локомотив 1929 (София)                 2:9 
16 септември 2017, събота, 10:00 ч:
Интернационал (София) - Надежда (Доброславци)             1:0 
ЦСКА 1948 (София) - Левски (Чепинци)                     18:0 
Обеля (кв.Обеля, София) - Искър (Герман)                  6:0  /анулиран/ 
София спорт (София) - Барокко (София)                     анулиран 
16 септември 2017, събота, 12:00 ч:
Конкордия (София) - Гранит (Владая)                       1:10 
16 септември 2017, събота, 15:00 ч:
Ферион (София) - Кремиковци (кв.Ботунец, София)          12:1 
17 септември 2017, неделя, 10:00 ч:
Младост 2015 (София) - Септември (София)                  анулиран 

                           III кръг

22 септември 2017, петък, 10:00 ч:
Барокко (София) - Интернационал (София)                   7:1 
Септември (София) - София спорт (София)                   анулиран 
Гранит (Владая) - Младост 2015 (София)                    анулиран 
в Герман:
Искър (Герман) - Конкордия (София)                        2:9  /анулиран/ 
Кремиковци (кв.Ботунец, Сф) - Обеля (кв.Обеля, София)     2:8 
Локомотив 1929 (София) - Ферион (София)                   4:0 
Левски (Чепинци) - Олимпиец (София)                       6:5 
в Житен:
Надежда (Доброславци) - ЦСКА 1948 (София)                 0:12 

                           VI кръг - изтеглен мач

22 септември 2017, петък, 10:00 ч:
Септември (София) - Гранит (Владая)                       0:1 

                           IV кръг

30 септември 2017, събота, 09:00 ч:
Олимпиец (София) - Надежда (Доброславци)                  9:1 
30 септември 2017, събота, 10:00 ч:
в Герман:
Ферион (София) - Левски (Чепинци)                        14:1 
Конкордия (София) - Кремиковци (кв.Ботунец, София)       10:2 
София спорт (София) - Гранит (Владая)                     анулиран 
30 септември 2017, събота, 12:00 ч:
Барокко (София) - Септември (София)                       3:1 
30 септември 2017, събота, 14:00 ч:
Интернационал (София) - ЦСКА 1948 (София)                 0:3 
1 октомври 2017, неделя, 10:00 ч:
Младост 2015 (София) - Искър (Герман)                     анулиран 
1 октомври 2017, неделя, 13:30 ч:
Обеля (кв.Обеля, София) - Локомотив 1929 (София)          2:3 

                           V кръг

6 октомври 2017, петък, 14:00 ч:
ЦСКА 1948 (София) - Олимпиец (София)                     11:0 
7 октомври 2017, събота, 09:00 ч:
Локомотив 1929 (София) - Конкордия (София)                3:1 
7 октомври 2017, събота, 10:00 ч:
Гранит (Владая) - Барокко (София)                         4:1 
Левски (Чепинци) - Обеля (кв.Обеля, София)                3:4 
Надежда (Доброславци) - Ферион (София)                    0:5 
7 октомври 2017, събота, 13:30 ч:
Искър (Герман) - София спорт (София)                      анулиран 
7 октомври 2017, събота, 15:00 ч:
Септември (София) - Интернационал (София)                 5:0 
8 октомври 2017, неделя, 13:30 ч:
Кремиковци (кв.Ботунец, София) - Младост 2015 (София)     анулиран 

                           VI кръг

22 септември 2017, петък, 10:00 ч:
Септември (София) - Гранит (Владая)                       0:1 
14 октомври 2017, събота, 09:30 ч:
Интернационал (София) - Олимпиец (София)                  3:1 
14 октомври 2017, събота, 10:00 ч:
София спорт (София) - Кремиковци (кв.Ботунец, София)      анулиран 
Барокко (София) - Искър (Герман)                         18:1  /анулиран/ 
Септември (София) - Гранит (Владая)                       изтеглен 
14 октомври 2017, събота, 12:00 ч:
Конкордия (София) - Левски (Чепинци)                     11:0 
14 октомври 2017, събота, 14:00 ч:
Ферион (София) - ЦСКА 1948 (София)                        1:2 
15 октомври 2017, неделя, 10:00 ч:
Младост 2015 (София) - Локомотив 1929 (София)             анулиран 
15 октомври 2017, неделя, 13:30 ч:
Обеля (кв.Обеля, София) - Надежда (Доброславци)          12:1 

                           XII кръг - изтеглен мач

15 октомври 2017, неделя, 10:00 ч:
Кремиковци (кв.Ботунец, София) - Локомотив 1929 (София)   0:12 

                           VII кръг

21 октомври 2017, събота, 09:00 ч:
Локомотив 1929 (София) - София спорт (София)              анулиран 
21 октомври 2017, събота, 10:00 ч:
Гранит (Владая) - Интернационал (София)                   4:3 
ЦСКА 1948 (София) - Обеля (кв.Обеля, София)               8:0 
21 октомври 2017, събота, 14:00 ч:
в Герман:
Искър (Герман) - Септември (София)                        0:14  /анулиран/ 
21 октомври 2017, събота, 14:30 ч:
Олимпиец (София) - Ферион (София)                         0:2 
22 октомври 2017, неделя, 11:30 ч:
Кремиковци (кв.Ботунец, София) - Барокко (София)          0:7 
22 октомври 2017, неделя, 12:30 ч:
Надежда (Доброславци) - Конкордия (София)                 1:6 
22 октомври 2017, неделя, 13:30 ч:
Левски (Чепинци) - Младост 2015 (София)                   анулиран 

                           VIII кръг

28 октомври 2017, събота, 09:00 ч:
Септември (София) - Кремиковци (кв.Ботунец, София)       15:0 
28 октомври 2017, събота, 10:00 ч:
София спорт (София) - Левски (Чепинци)                    анулиран 
Барокко (София) - Локомотив 1929 (София)                  4:2 
Гранит (Владая) - Искър (Герман)                         18:1  /анулиран/ 
28 октомври 2017, събота, 13:00 ч:
Интернационал (София) - Ферион (София)                    0:3 
28 октомври 2017, събота, 14:00 ч:
Конкордия (София) - ЦСКА 1948 (София)                     2:5 
29 октомври 2017, неделя, 10:00 ч:
Младост 2015 (София) - Надежда (Доброславци)              анулиран 
29 октомври 2017, неделя, 12:30 ч:
Обеля (кв.Обеля, София) - Олимпиец (София)                7:3 

                           IX кръг

1 ноември 2017, сряда, 09:30 ч:
Олимпиец (София) - Конкордия (София)                      2:7 
1 ноември 2017, сряда, 10:00 ч:
Искър (Герман) - Интернационал (София)                    анулиран 
Кремиковци (кв.Ботунец, София) - Гранит (Владая)          0:9 
Локомотив 1929 (София) - Септември (София)                1:3 
Левски (Чепинци) - Барокко (София)                        1:5 
Надежда (Доброславци) - София спорт (София)               анулиран 
ЦСКА 1948 (София) - Младост 2015 (София)                  анулиран 
1 ноември 2017, сряда, 15:00 ч:
Ферион (София) - Обеля (кв.Обеля, София)                  1:3 

                           X кръг

4 ноември 2017, събота, 09:00 ч:
Септември (София) - Левски (Чепинци)                     13:0 
4 ноември 2017, събота, 09:30 ч:
Гранит (Владая) - Локомотив 1929 (София)                  2:2 
4 ноември 2017, събота, 10:00 ч:
Конкордия (София) - Ферион (София)                        6:2 
София спорт (София) - ЦСКА 1948 (София)                   анулиран 
Искър (Герман) - Кремиковци (кв.Ботунец, София)           анулиран 
4 ноември 2017, събота, 12:00 ч:
Барокко (София) - Надежда (Доброславци)                  16:1 
4 ноември 2017, събота, 13:00 ч:
Интернационал (София) - Обеля (кв.Обеля, София)           1:4 
5 ноември 2017, неделя, 10:00 ч:
Младост 2015 (София) - Олимпиец (София)                   анулиран 

                           XI кръг

11 ноември 2017, събота, 09:00 ч:
Локомотив 1929 (София) - Искър (Герман)                   анулиран 
Олимпиец (София) - София спорт (София)                    анулиран 
11 ноември 2017, събота, 10:00 ч:
в кв.Требич, София:
ЦСКА 1948 (София) - Барокко (София)                       1:2 
Ферион (София) - Младост 2015 (София)                     анулиран 
Обеля (кв.Обеля, София) - Конкордия (София)               1:0 
11 ноември 2017, събота, 13:00 ч:
Кремиковци (кв.Ботунец, София) - Интернационал (София)    2:0 
12 ноември 2017, неделя, 11:30 ч:
Левски (Чепинци) - Гранит (Владая)                        2:11 
12 ноември 2017, неделя, 12:00 ч:
Надежда (Доброславци) - Септември (София)                 1:8 

                           XII кръг

15 октомври 2017, неделя, 10:00 ч:
Кремиковци (кв.Ботунец, София) - Локомотив 1929 (София)   0:12 
18 ноември 2017, събота, 10:00 ч:
Интернационал (София) - Конкордия (София)                 0:2 
София спорт (София) - Ферион (София)                      анулиран 
Барокко (София) - Олимпиец (София)                       12:2 
Искър (Герман) - Левски (Чепинци)                         анулиран 
18 ноември 2017, събота, 12:00 ч:
Гранит (Владая) - Надежда (Доброславци)                   6:0 
18 ноември 2017, събота, 15:00 ч:
Септември (София) - ЦСКА 1948 (София)                     0:0 
19 ноември 2017, неделя, 10:00 ч:
Младост 2015 (София) - Обеля (кв.Обеля, София)            анулиран 
19 ноември 2017, неделя, 12:00 ч:
Кремиковци (кв.Ботунец, София) - Локомотив 1929 (София)   изтеглен 

                           XIII кръг

25 ноември 2017, събота, 09:00 ч:
Ферион (София) - Барокко (София)                          0:2 
25 ноември 2017, събота, 10:00 ч:
Локомотив 1929 (София) - Интернационал (София)            3:0 
Левски (Чепинци) - Кремиковци (кв.Ботунец, София)         1:4 
Надежда (Доброславци) - Искър (Герман)                    анулиран 
Обеля (кв.Обеля, София) - София спорт (София)             анулиран 
Конкордия (София) - Младост 2015 (София)                  анулиран 
25 ноември 2017, събота, 11:00 ч:
ЦСКА 1948 (София) - Гранит (Владая)                       1:1 
25 ноември 2017, събота, 13:00 ч:
Олимпиец (София) - Септември (София)                      2:6 

                           XIV кръг

1 декември 2017, петък, 13:00 ч:
Септември (София) - Ферион (София)                        2:4 
2 декември 2017, събота, 09:30 ч:
в София, ст."57-мо училище":
Гранит (Владая) - Олимпиец (София)                        4:1 
2 декември 2017, събота, 10:00 ч:
София спорт (София) - Конкордия (София)                   анулиран 
Барокко (София) - Обеля (кв.Обеля, София)                 3:0 сл. 
Искър (Герман) - ЦСКА 1948 (София)                        анулиран 
2 декември 2017, събота, 12:00 ч:
Интернационал (София) - Младост 2015 (София)              анулиран 
Кремиковци (кв.Ботунец, София) - Надежда (Доброславци)    0:5 
2 декември 2017, събота, 14:00 ч:
Локомотив 1929 (София) - Левски (Чепинци)                 9:1 

                           XV кръг

2 септември 2017, събота, 10:00 ч:
Левски (Чепинци) - Интернационал (София)                  1:2 
Олимпиец (София) - Искър (Герман)                        16:1  /анулиран/ 
Конкордия (София) - Барокко (София)                       0:19 
2 септември 2017, събота, 12:00 ч:
ЦСКА 1948 (София) - Кремиковци (кв.Ботунец, София)       25:0 
2 септември 2017, събота, 14:00 ч:
Ферион (София) - Гранит (Владая)                          2:3 
3 септември 2017, неделя, 10:00 ч:
Надежда (Доброславци) - Локомотив 1929 (София)            0:9 
5 септември 2017, вторник, 10:00 ч:
Младост 2015 (София) - София спорт (София)                1:3  /анулиран/ 
6 септември 2017, сряда, 10:00 ч:
Обеля (кв.Обеля, София) - Септември (София)               1:8 
9 декември 2017, събота, 10:00 ч:
Левски (Чепинци) - Интернационал (София)                  изтеглен 
Надежда (Доброславци) - Локомотив 1929 (София)            изтеглен 
ЦСКА 1948 (София) - Кремиковци (кв.Ботунец, София)        изтеглен 
Олимпиец (София) - Искър (Герман)                         изтеглен 
Ферион (София) - Гранит (Владая)                          изтеглен 
Обеля (кв.Обеля, София) - Септември (София)               изтеглен 
Конкордия (София) - Барокко (София)                       изтеглен 
Младост 2015 (София) - София спорт (София)                изтеглен 

                           XVI кръг

10 март 2018, събота, 09:00 ч:
Септември (София) - Левски (Чепинци)                     11:0 
10 март 2018, събота, 10:00 ч:
Надежда (Доброславци) - Олимпиец (София)                  1:6 
Локомотив 1929 (София) - Ферион (София)                   3:1 
Барокко (София) - Интернационал (София)                  10:2 
10 март 2018, събота, 13:00 ч:
ЦСКА 1948 (София) - Обеля (кв.Обеля, София)               6:1 
10 март 2018, събота, 14:00 ч:
Конкордия (София) - Гранит (Владая)                       3:3 

                           XVII кръг

17 март 2018, събота, 09:00 ч:
Олимпиец (София) - Локомотив 1929 (София)                 1:4 
17 март 2018, събота, 10:00 ч:
Левски (Чепинци) - Надежда (Доброславци)                  1:3 
Обеля (кв.Обеля, София) - Септември (София)               0:7 
Конкордия (София) - ЦСКА 1948 (София)                     0:6 
17 март 2018, събота, 12:00 ч:
Гранит (Владая) - Интернационал (София)                   3:3 
Ферион (София) - Барокко (София)                          0:2 

                           XVIII кръг

24 март 2018, събота, 09:00 ч:
Септември (София) - Конкордия (София)                     отложен 
24 март 2018, събота, 10:00 ч:
ЦСКА 1948 (София) - Гранит (Владая)                       отложен 
Надежда (Доброславци) - Обеля (кв.Обеля, София)           отложен 
Барокко (София) - Олимпиец (София)                        отложен 
Интернационал (София) - Ферион (София)                    отложен 
24 март 2018, събота, 15:00 ч:
Локомотив 1929 (София) - Левски (Чепинци)                 отложен 
5 май 2018, събота, 10:00 ч:
ЦСКА 1948 (София) - Гранит (Владая)                       2:0 
Септември (София) - Конкордия (София)                     3:2 
Надежда (Доброславци) - Обеля (кв.Обеля, София)           2:4 
Локомотив 1929 (София) - Левски (Чепинци)                27:0 
Барокко (София) - Олимпиец (София)                        4:0 
Интернационал (София) - Ферион (София)                    1:2 

                           XIX кръг

31 март 2018, събота, 09:00 ч:
Олимпиец (София) - Интернационал (София)                  6:1 
31 март 2018, събота, 10:00 ч:
Левски (Чепинци) - Барокко (София)                        0:19 
Конкордия (София) - Надежда (Доброславци)                 6:1 
31 март 2018, събота, 12:00 ч:
Гранит (Владая) - Ферион (София)                          2:2 
ЦСКА 1948 (София) - Септември (София)                     3:0 
1 април 2018, неделя, 13:00 ч:
Обеля (кв.Обеля, София) - Локомотив 1929 (София)          1:5 

                           XX кръг

14 април 2018, събота, 09:00 ч:
Септември (София) - Гранит (Владая)                       6:1 
Локомотив 1929 (София) - Конкордия (София)                отложен 
14 април 2018, събота, 10:00 ч:
Надежда (Доброславци) - ЦСКА 1948 (София)                 0:13 
Барокко (София) - Обеля (кв.Обеля, София)                10:0 
Интернационал (София) - Левски (Чепинци)                  9:0 
Ферион (София) - Олимпиец (София)                         2:1 
25 април 2018, сряда, 10:00 ч:
Локомотив 1929 (София) - Конкордия (София)                4:2 

                           XXI кръг

21 април 2018, събота, 10:00 ч:
Левски (Чепинци) - Ферион (София)                         1:7 
Конкордия (София) - Барокко (София)                       1:3 
Септември (София) - Надежда (Доброславци)                 1:0 
21 април 2018, събота, 16:00 ч:
ЦСКА 1948 (София) - Локомотив 1929 (София)                7:1 
22 април 2018, неделя, 13:00 ч:
Гранит (Владая) - Олимпиец (София)                        7:0 
Обеля (кв.Обеля, София) - Интернационал (София)           4:0 

                           XX кръг - отложен мач

25 април 2018, сряда, 10:00 ч:
Локомотив 1929 (София) - Конкордия (София)                4:2 

                           XXII кръг

28 април 2018, събота, 10:00 ч:
Надежда (Доброславци) - Гранит (Владая)                   1:11 
Барокко (София) - ЦСКА 1948 (София)                       3:3 
Интернационал (София) - Конкордия (София)                 1:1 
Ферион (София) - Обеля (кв.Обеля, София)                  9:1 
Олимпиец (София) - Левски (Чепинци)                       8:1 
28 април 2018, събота, 16:00 ч:
Локомотив 1929 (София) - Септември (София)                1:6 

                           XVIII кръг - отложени мачове

5 май 2018, събота, 10:00 ч:
ЦСКА 1948 (София) - Гранит (Владая)                       2:0 
Септември (София) - Конкордия (София)                     3:2 
Надежда (Доброславци) - Обеля (кв.Обеля, София)           2:4 
Локомотив 1929 (София) - Левски (Чепинци)                27:0 
Барокко (София) - Олимпиец (София)                        4:0 
Интернационал (София) - Ферион (София)                    1:2 

                           XXIII кръг

12 май 2018, събота, 10:00 ч:
Гранит (Владая) - Левски (Чепинци)                        3:0 сл. 
Обеля (кв.Обеля, София) - Олимпиец (София)                1:6 
Конкордия (София) - Ферион (София)                        0:1 
ЦСКА 1948 (София) - Интернационал (София)                 4:0 
12 май 2018, събота, 15:00 ч:
Надежда (Доброславци) - Локомотив 1929 (София)            0:5 
15 май 2018, вторник, 09:30 ч:
Септември (София) - Барокко (София)                       4:0 

                           XXIV кръг

19 май 2018, събота, 09:00 ч:
Локомотив 1929 (София) - Гранит (Владая)                  4:3 
Олимпиец (София) - Конкордия (София)                      0:1 
19 май 2018, събота, 10:00 ч:
Барокко (София) - Надежда (Доброславци)                   6:0 
Ферион (София) - ЦСКА 1948 (София)                        0:3 
19 май 2018, събота, 16:00 ч:
в София, ст."57-мо училище":
Интернационал (София) - Септември (София)                 0:5 
20 май 2018, неделя, 13:00 ч:
Левски (Чепинци) - Обеля (кв.Обеля, София)                0:8 

                           XXV кръг

24 май 2018, четвъртък, 11:00 ч:
Локомотив 1929 (София) - Барокко (София)                  4:0 
26 май 2018, събота, 09:00 ч:
Септември (София) - Ферион (София)                        3:3 
26 май 2018, събота, 10:00 ч:
Гранит (Владая) - Обеля (кв.Обеля, София)                 6:4 
Конкордия (София) - Левски (Чепинци)                      8:1 
ЦСКА 1948 (София) - Олимпиец (София)                      9:0 
Надежда (Доброславци) - Интернационал (София)             2:3 

                           XXVI кръг

29 май 2018, вторник, 12:30 ч:
Олимпиец (София) - Септември (София)                      1:3 
2 юни 2018, събота, 10:00 ч:
Барокко (София) - Гранит (Владая)                         4:1 
в София, ст."Локомотив":
Интернационал (София) - Локомотив 1929 (София)            0:0 
в София, ст.ВТУ "Тодор Каблешков":
Ферион (София) - Надежда (Доброславци)                    5:1 
Левски (Чепинци) - ЦСКА 1948 (София)                      0:23 
Обеля (кв.Обеля, София) - Конкордия (София)               1:8 

Таблица с резултати
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. 14. 15. 16. ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. Барокко (София) XXX 3:3 3:1 4:2 4:1 --- --- 3:0*12:2 7:1 --- 16:1 --- (18:1) --- (3:0) XXX --- --- --- --- --- --- 10:0 4:0 10:2 --- 6:0 --- --- --- --- 2. ЦСКА 1948 (София) 1:2 XXX 3:0 7:1 1:1 --- --- 8:0 11:0 4:0 18:0 --- 25:0 --- --- --- --- XXX --- --- 2:0 --- --- 6:1 9:0 --- --- --- --- --- --- --- 3. Септември (София) 4:0 0:0 XXX --- 0:1 2:4 6:2 --- --- 5:0 13:0 1:0 15:0 --- --- --- --- --- XXX --- 6:1 3:3 3:2 --- --- --- 11:0 --- --- --- --- --- 4. Локомотив 1929 (София) 4:0 3:1 1:3 XXX 4:3 4:0 3:1 --- --- 3:0 9:1 --- --- --- --- --- --- --- 1:6 XXX --- 3:1 4:2 --- --- --- 27:0 --- --- --- --- --- 5. Гранит (Владая) 4:1 --- --- 2:2 XXX 2:2 --- 3:2 4:1 4:3 3:0* 6:0 --- (18:1) --- --- --- --- --- --- XXX --- --- 6:4 7:0 3:3 --- --- --- --- --- --- 6. Ферион (София) 0:2 1:2 --- --- 2:3 XXX --- 1:3 2:1 --- 14:1 5:1 12:1 --- --- --- 0:2 0:3 --- --- --- XXX --- 9:1 --- --- --- --- --- --- --- --- 7. Конкордия (София) 0:19 2:5 --- --- 1:10 6:2 XXX --- --- --- 11:0 6:1 10:2 --- --- --- 1:3 0:6 --- --- 3:3 0:1 XXX --- --- --- 8:1 --- --- --- --- --- 8. Обеля (кв.Обеля, София) --- --- 1:8 2:3 --- --- 1:0 XXX 7:3 4:0 --- 12:1 --- (6:0) --- --- --- --- 0:7 1:5 --- --- 1:8 XXX 1:6 --- --- --- --- --- --- --- 9. Олимпиец (София) --- --- 2:6 2:9 --- 0:2 2:7 --- XXX 6:1 8:1 9:1 --- (16:1) --- --- --- --- 1:3 1:4 --- --- 0:1 --- XXX --- --- --- --- --- --- --- 10. Интернационал (София) --- 0:3 0:5 0:0 --- 0:3 0:2 1:4 3:1 XXX 9:0 1:0 --- --- --- --- --- --- --- --- --- 1:2 1:1 --- --- XXX --- --- --- --- --- --- 11. Левски (Чепинци) 1:5 0:23 --- --- 2:11 1:7 --- 3:4 6:5 1:2 XXX 6:0 1:4 --- --- --- 0:19 --- --- --- --- --- --- 0:8 --- --- XXX 1:3 --- --- --- --- 12. Надежда (Доброславци) --- 0:12 1:8 0:9 1:11 0:5 1:6 2:4 1:6 2:3 --- XXX --- --- --- --- --- 0:13 --- 0:5 --- --- --- --- --- --- --- XXX --- --- --- --- 13. Кремиковци (кв.Ботунец, София) 0:7 --- --- 0:12 0:9 --- --- 2:8 0:12 2:0 --- 0:5 XXX --- --- --- 14. Искър (Герман) --- --- (0:14) --- --- (1:15)(2:9) --- --- --- --- --- --- XXX --- --- 15. София спорт (София) --- --- --- --- --- --- --- --- --- (0:3) --- --- --- --- XXX --- 16. Младост 2015 (София) --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- (1:3) XXX ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- нагоре

Деца "Б"

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 |
         | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 |

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. ЦСКА (София)                       28   26   2   0  146:7    80    
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 2. Левски (София)                     28   24   2   2  171:14   74    
 3. ДИТ Спорт (София)                  28   20   5   3  106:20   65    
 4. Национал (София)                   28   19   3   6  113:33   60    
 5. Витоша 13 (София)                  28   19   0   9  106:44   57    
 6. Славия 1913 (София)                28   17   3   8   80:40   54    
 7. Н спорт (София)                    28   15   2  11   62:47   47    
 8. Левски Раковски (София)            28   13   1  14   76:53   40    
 9. Ботев 57 СОУ (София)               28   11   4  13   61:61   37    
10. Чавдар (Етрополе)                  28   10   1  17   58:78   31    
11. Царско село 2015 (София)           28    8   3  17   49:106  27    
12. Лъвчетата (София)                  28    5   3  20   28:127  18    
13. Локомотив 1929 (София)             28    5   0  23   32:136  15    
14. Барокко (София)                    28    2   1  25   15:244   7    
15. Олимпия ФК (София)                 28    1   0  27   17:110   3 [*]
--. Люлин (кв.Люлин, София)            11    0   0  11    2:209   - [*]

Бележки
  - Отборите играят домакинските си мачове на следните терени:
    - Барокко (София) - ст."Бонсист", София;
    - Ботев 57 СОУ (София) - ст."57-мо училище", София;
    - Витоша 13 (София) - ст."Бонсист", София през есента, ст.на ВТУ "Тодор Каблешков" през пролетта;
    - ДИТ Спорт (София) - ст."57-мо училище", София;
    - Левски (София) - ст."Георги Аспарухов" - помощен терен, София;
    - Левски Раковски (София) - ст."Раковски", София;
    - Локомотив 1929 (София) - ст."Локомотив" - изкуствен терен, София;
    - Лъвчетата (София) - ст."Бонсист", София;
    - Люлин (кв.Люлин, София) - ст."II-ри микрорайон", кв.Люлин, София;
    - Н спорт (София) - ст."НСА", София;
    - Национал (София) - ст."НСА", София;
    - Олимпия ФК (София) - ст."57-мо училище", София;
    - Славия 1913 (София) - ст."Славия" - помощен терен, София;
    - Царско село 2015 (София) - комплекс "Царско село", София;
    - ЦСКА (София) - комплекс "Царско село", София;
    - Чавдар (Етрополе) - ст."Чавдар", Етрополе.
  - След XI кръг Люлин (кв.Люлин, София) се отказва от по-нататъшно участие. Резултатите му се анулират.
  - На полусезона Олимпикя ФК (София) се отказва от по-нататъшно участие. Резултатите му до този момент се зачитат, а на противниците му по програма до края се присъждат служебни победи с 3:0.

                           I кръг

2 септември 2017, събота, 09:30 ч:
в София, комплекс "Царско село":
ЦСКА (София) - Олимпия ФК (София)                        12:0 
2 септември 2017, събота, 12:00 ч:
Барокко (София) - Чавдар (Етрополе)                       1:5 
3 септември 2017, неделя, 09:30 ч:
Царско село 2015 (София) - Н спорт (София)                0:6 
Люлин (кв.Люлин, София) - Витоша 13 (София)               0:22  /анулиран/ 
Левски Раковски (София) - Лъвчетата (София)               4:0 
6 септември 2017, сряда, 09:00 ч:
Ботев 57 СОУ (София) - Славия 1913 (София)                1:6 
6 септември 2017, сряда, 10:00 ч:
Левски (София) - Локомотив 1929 (София)                  12:0 
Национал (София) - ДИТ Спорт (София)                      1:1 

                           II кръг

6 септември 2017, сряда, 11:30 ч:
Царско село 2015 (София) - ЦСКА (София)                   0:8 
9 септември 2017, събота, 10:00 ч:
Чавдар (Етрополе) - Левски (София)                        1:6 
10 септември 2017, неделя, 09:00 ч:
Олимпия ФК (София) - Люлин (кв.Люлин, София)             13:0  /анулиран/ 
10 септември 2017, неделя, 09:30 ч:
Н спорт (София) - ДИТ Спорт (София)                       0:4 
Лъвчетата (София) - Национал (София)                      0:5 
Локомотив 1929 (София) - Левски Раковски (София)          1:5 
Славия 1913 (София) - Барокко (София)                    12:0 
Витоша 13 (София) - Ботев 57 СОУ (София)                  2:1 

                           III кръг

14 септември 2017, четвъртък, 10:00 ч:
в София, комплекс "Царско село":
ЦСКА (София) - Н спорт (София)                            7:0 
16 септември 2017, събота, 10:00 ч:
в Етрополе:
Левски Раковски (София) - Чавдар (Етрополе)               5:1 
17 септември 2017, неделя, 09:30 ч:
Люлин (кв.Люлин, София) - Царско село 2015 (София)        0:20  /анулиран/ 
Ботев 57 СОУ (София) - Олимпия ФК (София)                 7:1 
Барокко (София) - Витоша 13 (София)                       0:15 
Левски (София) - Славия 1913 (София)                      7:0 
Национал (София) - Локомотив 1929 (София)                 отложен 
17 септември 2017, неделя, 15:00 ч:
ДИТ Спорт (София) - Лъвчетата (София)                     7:1 
30 ноември 2017, четвъртък, 14:00 ч:
Национал (София) - Локомотив 1929 (София)                12:1 

                           IV кръг

23 септември 2017, събота, 09:30 ч:
в София, ст."Българска армия" - изкуствен терен:
ЦСКА (София) - Люлин (кв.Люлин, София)                   27:0  /анулиран/ 
23 септември 2017, събота, 14:00 ч:
в София, ст."НСА":
Чавдар (Етрополе) - Национал (София)                      0:6 
24 септември 2017, неделя, 09:30 ч:
Локомотив 1929 (София) - ДИТ Спорт (София)                0:5 
Славия 1913 (София) - Левски Раковски (София)             3:2 
в София, ст.на ВТУ "Тодор Каблешков":
Витоша 13 (София) - Левски (София)                        0:3 
Олимпия ФК (София) - Барокко (София)                     11:0 
Царско село 2015 (София) - Ботев 57 СОУ (София)           2:2 
24 септември 2017, неделя, 15:00 ч:
Н спорт (София) - Лъвчетата (София)                       3:0 

                           V кръг

30 септември 2017, събота, 14:30 ч:
в кв.Драгалевци, София:
ДИТ Спорт (София) - Чавдар (Етрополе)                     9:2 
1 октомври 2017, неделя, 09:30 ч:
Люлин (кв.Люлин, София) - Н спорт (София)                 1:18  /анулиран/ 
Ботев 57 СОУ (София) - ЦСКА (София)                       0:5 
Барокко (София) - Царско село 2015 (София)                2:12 
1 октомври 2017, неделя, 12:00 ч:
Лъвчетата (София) - Локомотив 1929 (София)                2:1 
1 октомври 2017, неделя, 13:30 ч:
Левски (София) - Олимпия ФК (София)                      12:0 
1 октомври 2017, неделя, 15:00 ч:
Национал (София) - Славия 1913 (София)                    2:3 
1 октомври 2017, неделя, 16:00 ч:
Левски Раковски (София) - Витоша 13 (София)               0:2 

                           VI кръг

7 октомври 2017, събота, 10:00 ч:
Чавдар (Етрополе) - Лъвчетата (София)                     отложен 
7 октомври 2017, събота, 14:00 ч:
в София, ст."Българска армия" - помощен терен:
ЦСКА (София) - Барокко (София)                           19:0 
8 октомври 2017, неделя, 09:00 ч:
Олимпия ФК (София) - Левски Раковски (София)              0:2 
8 октомври 2017, неделя, 09:30 ч:
Славия 1913 (София) - ДИТ Спорт (София)                   0:2 
Царско село 2015 (София) - Левски (София)                 0:16 
Люлин (кв.Люлин, София) - Ботев 57 СОУ (София)            0:19  /анулиран/ 
8 октомври 2017, неделя, 12:00 ч:
Витоша 13 (София) - Национал (София)                      0:4 
8 октомври 2017, неделя, 15:00 ч:
Н спорт (София) - Локомотив 1929 (София)                 10:1 
12 октомври 2017, четвъртък, 15:30 ч:
Чавдар (Етрополе) - Лъвчетата (София)                     3:1 

                           VII кръг

14 октомври 2017, събота, 10:00 ч:
Локомотив 1929 (София) - Чавдар (Етрополе)                0:3 
15 октомври 2017, неделя, 09:30 ч:
Ботев 57 СОУ (София) - Н спорт (София)                    2:1 
Барокко (София) - Люлин (кв.Люлин, София)                 9:1  /анулиран/ 
Левски (София) - ЦСКА (София)                             0:3 
Левски Раковски (София) - Царско село 2015 (София)        6:1 
15 октомври 2017, неделя, 11:30 ч:
Лъвчетата (София) - Славия 1913 (София)                   0:2 
15 октомври 2017, неделя, 14:00 ч:
в Герман:
ДИТ Спорт (София) - Витоша 13 (София)                     3:0 
15 октомври 2017, неделя, 15:00 ч:
Национал (София) - Олимпия ФК (София)                     3:0 

                           VIII кръг

19 октомври 2017, четвъртък, 10:00 ч:
в Етрополе:
Н спорт (София) - Чавдар (Етрополе)                       1:0 
20 октомври 2017, петък, 13:00 ч:
в София, комплекс "Царско село":
ЦСКА (София) - Левски Раковски (София)                    5:0 (3:0) 
22 октомври 2017, неделя, 09:30 ч:
Славия 1913 (София) - Локомотив 1929 (София)              6:0 
Витоша 13 (София) - Лъвчетата (София)                     6:1 
Царско село 2015 (София) - Национал (София)               0:8 
Люлин (кв.Люлин, София) - Левски (София)                  0:19  /анулиран/ 
22 октомври 2017, неделя, 10:00 ч:
Олимпия ФК (София) - ДИТ Спорт (София)                    1:4 
22 октомври 2017, неделя, 14:00 ч:
Ботев 57 СОУ (София) - Барокко (София)                    8:0 

                           IX кръг

28 октомври 2017, събота, 10:00 ч:
в кв.Драгалевци, София:
ДИТ Спорт (София) - Царско село 2015 (София)              1:2 
в София, ст."Славия":
Чавдар (Етрополе) - Славия 1913 (София)                   1:3 
29 октомври 2017, неделя, 09:30 ч:
Левски (София) - Ботев 57 СОУ (София)                     5:0 
Левски Раковски (София) - Люлин (кв.Люлин, София)        15:0  /анулиран/ 
Лъвчетата (София) - Олимпия ФК (София)                    3:1 
Локомотив 1929 (София) - Витоша 13 (София)                0:8 
29 октомври 2017, неделя, 12:00 ч:
Барокко (София) - Н спорт (София)                         0:2 
29 октомври 2017, неделя, 15:00 ч:
Национал (София) - ЦСКА (София)                           1:2 

                           X кръг

2 ноември 2017, четвъртък, 15:00 ч:
в София, комплекс "Царско село":
ЦСКА (София) - ДИТ Спорт (София)                          3:0 
3 ноември 2017, петък, 13:30 ч:
Царско село 2015 (София) - Лъвчетата (София)              2:2 
3 ноември 2017, петък, 15:00 ч:
Ботев 57 СОУ (София) - Левски Раковски (София)            1:0 
5 ноември 2017, неделя, 09:00 ч:
Олимпия ФК (София) - Локомотив 1929 (София)               1:3 
5 ноември 2017, неделя, 09:30 ч:
Люлин (кв.Люлин, София) - Национал (София)                0:26  /анулиран/ 
5 ноември 2017, неделя, 12:00 ч:
Барокко (София) - Левски (София)                          0:20 
5 ноември 2017, неделя, 13:30 ч:
Витоша 13 (София) - Чавдар (Етрополе)                     5:1 
5 ноември 2017, неделя, 15:00 ч:
Н спорт (София) - Славия 1913 (София)                     2:4 

                           XI кръг

9 ноември 2017, четвъртък, 19:30 ч:
Лъвчетата (София) - ЦСКА (София)                          0:3 (0:2) 
11 ноември 2017, събота, 10:00 ч:
в София, ст."57-мо училище":
Чавдар (Етрополе) - Олимпия ФК (София)                    2:1 
12 ноември 2017, неделя, 09:30 ч:
Левски (София) - Н спорт (София)                          4:0 
Локомотив 1929 (София) - Царско село 2015 (София)         0:6 
Славия 1913 (София) - Витоша 13 (София)                   0:1 
12 ноември 2017, неделя, 10:00 ч:
в Герман:
ДИТ Спорт (София) - Люлин (кв.Люлин, София)              21:0  /анулиран/ 
12 ноември 2017, неделя, 15:00 ч:
Левски Раковски (София) - Барокко (София)                16:1 
Национал (София) - Ботев 57 СОУ (София)                   5:0 

                           XII кръг

17 ноември 2017, петък, 13:00 ч:
Левски (София) - Левски Раковски (София)                  7:1 
18 ноември 2017, събота, 09:30 ч:
Ботев 57 СОУ (София) - ДИТ Спорт (София)                  0:2 
18 ноември 2017, събота, 10:30 ч:
в София, ст."Българска армия" - изкуствен терен:
ЦСКА (София) - Локомотив 1929 (София)                     3:0 
19 ноември 2017, неделя, 09:00 ч:
Олимпия ФК (София) - Славия 1913 (София)                  0:3 
19 ноември 2017, неделя, 09:30 ч:
Люлин (кв.Люлин, София) - Лъвчетата (София)               анулиран 
Барокко (София) - Национал (София)                        1:6 
19 ноември 2017, неделя, 10:00 ч:
в Етрополе:
Царско село 2015 (София) - Чавдар (Етрополе)              2:3 
19 ноември 2017, неделя, 15:00 ч:
Н спорт (София) - Витоша 13 (София)                       4:3 

                           XIII кръг

24 ноември 2017, петък, 13:00 ч:
Национал (София) - Левски (София)                         0:0 
25 ноември 2017, събота, 10:00 ч:
в София, ст."Българска армия" - изкуствен терен:
Чавдар (Етрополе) - ЦСКА (София)                          0:4 
26 ноември 2017, неделя, 09:30 ч:
Левски Раковски (София) - Н спорт (София)                 2:1 
Лъвчетата (София) - Ботев 57 СОУ (София)                  1:1 
Локомотив 1929 (София) - Люлин (кв.Люлин, София)          анулиран 
Славия 1913 (София) - Царско село 2015 (София)            1:0 
26 ноември 2017, неделя, 12:30 ч:
Витоша 13 (София) - Олимпия ФК (София)                    7:1 
26 ноември 2017, неделя, 13:00 ч:
в кв.Драгалевци, София:
ДИТ Спорт (София) - Барокко (София)                      16:0 

                           III кръг - отложен мач

30 ноември 2017, четвъртък, 14:00 ч:
Национал (София) - Локомотив 1929 (София)                12:1 

                           XIV кръг

2 декември 2017, събота, 09:30 ч:
в София, комплекс "Царско село":
ЦСКА (София) - Славия 1913 (София)                        6:0 
3 декември 2017, неделя, 09:00 ч:
Ботев 57 СОУ (София) - Локомотив 1929 (София)             3:0 
3 декември 2017, неделя, 09:30 ч:
Царско село 2015 (София) - Витоша 13 (София)              0:6 
Барокко (София) - Лъвчетата (София)                       2:5 
Левски (София) - ДИТ Спорт (София)                        2:0 
Левски Раковски (София) - Национал (София)                2:2 
3 декември 2017, неделя, 10:00 ч:
Люлин (кв.Люлин, София) - Чавдар (Етрополе)               анулиран 
3 декември 2017, неделя, 15:00 ч:
Н спорт (София) - Олимпия ФК (София)                      5:0 

                           XV кръг

6 декември 2017, сряда, 10:00 ч:
Локомотив 1929 (София) - Барокко (София)                  4:0 
Славия 1913 (София) - Люлин (кв.Люлин, София)             анулиран 
Олимпия ФК (София) - Царско село 2015 (София)             0:5 
6 декември 2017, сряда, 10:30 ч:
в кв.Драгалевци, София:
ДИТ Спорт (София) - Левски Раковски (София)               3:1 
6 декември 2017, сряда, 12:00 ч:
в София, ст."57-мо училище":
Чавдар (Етрополе) - Ботев 57 СОУ (София)                  0:3 
Витоша 13 (София) - ЦСКА (София)                          1:3 
6 декември 2017, сряда, 12:30 ч:
Лъвчетата (София) - Левски (София)                        0:6 
6 декември 2017, сряда, 14:00 ч:
Национал (София) - Н спорт (София)                        2:0 

                           XVI кръг

3 март 2018, събота, 10:00 ч:
Чавдар (Етрополе) - Барокко (София)                       отложен 
4 март 2018, неделя, 09:30 ч:
Олимпия ФК (София) - ЦСКА (София)                         0:3 сл. 
Славия 1913 (София) - Ботев 57 СОУ (София)                отложен 
Локомотив 1929 (София) - Левски (София)                   отложен 
Лъвчетата (София) - Левски Раковски (София)               отложен 
ДИТ Спорт (София) - Национал (София)                      отложен 
4 март 2018, неделя, 15:00 ч:
Н спорт (София) - Царско село 2015 (София)                отложен 
11 април 2018, сряда, 10:00 ч:
Чавдар (Етрополе) - Барокко (София)                      14:0 
29 април 2018, неделя, 09:30 ч:
ДИТ Спорт (София) - Национал (София)                      5:0 
16 май 2018, сряда, 18:00 ч:
Н спорт (София) - Царско село 2015 (София)                3:1 
17 май 2018, четвъртък, 10:00 ч:
Локомотив 1929 (София) - Левски (София)                   0:3 
17 май 2018, четвъртък, 16:00 ч:
Славия 1913 (София) - Ботев 57 СОУ (София)                0:0 
17 май 2018, четвъртък, 19:00 ч:
Лъвчетата (София) - Левски Раковски (София)               1:6 
Витоша 13 (София)                                         почива

                           XVII кръг

7 март 2018, сряда, 12:00 ч:
ЦСКА (София) - Царско село 2015 (София)                   5:0 
10 март 2018, събота, 13:30 ч:
Левски (София) - Чавдар (Етрополе)                        5:0 
11 март 2018, неделя, 09:30 ч:
ДИТ Спорт (София) - Н спорт (София)                       0:0 
Левски Раковски (София) - Локомотив 1929 (София)          2:0 
Барокко (София) - Славия 1913 (София)                     0:9 
11 март 2018, неделя, 16:00 ч:
Национал (София) - Лъвчетата (София)                      9:0 
11 март 2018, неделя, 16:30 ч:
Ботев 57 СОУ (София) - Витоша 13 (София)                  0:4 
Олимпия ФК (София)                                        почива

                           XVIII кръг

17 март 2018, събота, 10:00 ч:
в София, ст."Раковски":
Чавдар (Етрополе) - Левски Раковски (София)               1:2 
17 март 2018, събота, 10:30 ч:
Славия 1913 (София) - Левски (София)                      1:2 
18 март 2018, неделя, 09:30 ч:
Олимпия ФК (София) - Ботев 57 СОУ (София)                 0:3 сл. 
Витоша 13 (София) - Барокко (София)                      14:0 
Локомотив 1929 (София) - Национал (София)                 1:12 
Лъвчетата (София) - ДИТ Спорт (София)                     0:1 
18 март 2018, неделя, 17:00 ч:
Н спорт (София) - ЦСКА (София)                            0:2 
Царско село 2015 (София)                                  почива

                           XXI кръг - изтеглен мач

24 март 2018, събота, 12:00 ч:
Барокко (София) - ЦСКА (София)                            0:7 

                           XIX кръг

25 март 2018, неделя, 09:30 ч:
Лъвчетата (София) - Н спорт (София)                       0:2 
ДИТ Спорт (София) - Локомотив 1929 (София)                отложен 
в София, ст."Славия":
Левски Раковски (София) - Славия 1913 (София)             1:2 
Левски (София) - Витоша 13 (София)                        7:0 
Барокко (София) - Олимпия ФК (София)                      3:0 сл. 
25 март 2018, неделя, 11:00 ч:
в Етрополе:
Национал (София) - Чавдар (Етрополе)                      отложен 
25 март 2018, неделя, 15:30 ч:
Ботев 57 СОУ (София) - Царско село 2015 (София)           отложен 
10 май 2018, четвъртък, 17:00 ч:
ДИТ Спорт (София) - Локомотив 1929 (София)               11:0 
16 май 2018, сряда, 15:30 ч:
в Етрополе:
Национал (София) - Чавдар (Етрополе)                      2:1 
23 май 2018, сряда, 17:30 ч:
Ботев 57 СОУ (София) - Царско село 2015 (София)           4:0 
ЦСКА (София)                                              почива

                           XX кръг

30 март 2018, петък, 14:30 ч:
ЦСКА (София) - Ботев 57 СОУ (София)                       5:0 (4:0) 
31 март 2018, събота, 10:00 ч:
Чавдар (Етрополе) - ДИТ Спорт (София)                     1:4 
1 април 2018, неделя, 09:30 ч:
Олимпия ФК (София) - Левски (София)                       0:3 сл. 
Витоша 13 (София) - Левски Раковски (София)               3:0 
Славия 1913 (София) - Национал (София)                    0:4 
Локомотив 1929 (София) - Лъвчетата (София)                2:3 
1 април 2018, неделя, 16:30 ч:
Царско село 2015 (София) - Барокко (София)                1:1 
Н спорт (София)                                           почива

                           XXI кръг

24 март 2018, събота, 12:00 ч:
Барокко (София) - ЦСКА (София)                            0:7 
5 април 2018, четвъртък, 09:30 ч:
Локомотив 1929 (София) - Н спорт (София)                  2:3 
Левски Раковски (София) - Олимпия ФК (София)              3:0 сл. 
Левски (София) - Царско село 2015 (София)                 7:1 
5 април 2018, четвъртък, 10:00 ч:
Лъвчетата (София) - Чавдар (Етрополе)                     1:1 
5 април 2018, четвъртък, 11:00 ч:
в кв.Драгалевци, София:
ДИТ Спорт (София) - Славия 1913 (София)                   0:0 
5 април 2018, четвъртък, 12:30 ч:
Национал (София) - Витоша 13 (София)                      3:2 
5 април 2018, четвъртък, 14:00 ч:
Барокко (София) - ЦСКА (София)                            изтеглен 
Ботев 57 СОУ (София)                                      почива

                           XVI кръг - отложен мач

11 април 2018, сряда, 10:00 ч:
Чавдар (Етрополе) - Барокко (София)                      14:0 

                           XXII кръг

12 април 2018, четвъртък, 14:30 ч:
в Панчарево:
ЦСКА (София) - Левски (София)                             4:1 (1:0) 
15 април 2018, неделя, 09:30 ч:
Царско село 2015 (София) - Левски Раковски (София)        3:2 
Олимпия ФК (София) - Национал (София)                     0:3 сл. 
Витоша 13 (София) - ДИТ Спорт (София)                     1:5 
Славия 1913 (София) - Лъвчетата (София)                   8:0 
15 април 2018, неделя, 11:00 ч:
Чавдар (Етрополе) - Локомотив 1929 (София)                4:3 
15 април 2018, неделя, 15:00 ч:
Н спорт (София) - Ботев 57 СОУ (София)                    0:0 
Барокко (София)                                           почива

                           XXIII кръг

19 април 2018, четвъртък, 09:00 ч:
Барокко (София) - Ботев 57 СОУ (София)                    0:8 
19 април 2018, четвъртък, 09:30 ч:
Локомотив 1929 (София) - Славия 1913 (София)              1:5 
ДИТ Спорт (София) - Олимпия ФК (София)                    3:0 сл. 
Левски Раковски (София) - ЦСКА (София)                    2:3 
19 април 2018, четвъртък, 10:00 ч:
в София, ст."НСА":
Чавдар (Етрополе) - Н спорт (София)                       0:2 
19 април 2018, четвъртък, 11:00 ч:
Лъвчетата (София) - Витоша 13 (София)                     0:6 
19 април 2018, четвъртък, 12:00 ч:
Национал (София) - Царско село 2015 (София)               5:1 
Левски (София)                                            почива

                           XXIV кръг

21 април 2018, събота, 09:30 ч:
ЦСКА (София) - Национал (София)                           отложен 
Царско село 2015 (София) - ДИТ Спорт (София)              0:5 
22 април 2018, неделя, 09:30 ч:
Ботев 57 СОУ (София) - Левски (София)                     отложен 
Олимпия ФК (София) - Лъвчетата (София)                    0:3 сл. 
Витоша 13 (София) - Локомотив 1929 (София)                7:1 
22 април 2018, неделя, 10:00 ч:
в Етрополе:
Славия 1913 (София) - Чавдар (Етрополе)                   3:2 
22 април 2018, неделя, 15:00 ч:
Н спорт (София) - Барокко (София)                         7:0 
10 май 2018, четвъртък, 17:00 ч:
в Панчарево:
ЦСКА (София) - Национал (София)                           5:0 
10 май 2018, четвъртък, 17:30 ч:
Ботев 57 СОУ (София) - Левски (София)                     0:3 
Левски Раковски (София)                                   почива

                           XVI кръг - отложен мач

29 април 2018, неделя, 09:30 ч:
ДИТ Спорт (София) - Национал (София)                      5:0 

                           XXV кръг

29 април 2018, неделя, 09:30 ч:
Славия 1913 (София) - Н спорт (София)                     отложен 
Локомотив 1929 (София) - Олимпия ФК (София)               3:0 сл. 
Лъвчетата (София) - Царско село 2015 (София)              2:3 
ДИТ Спорт (София) - ЦСКА (София)                          отложен 
Левски Раковски (София) - Ботев 57 СОУ (София)            1:0 
Левски (София) - Барокко (София)                         10:0 
29 април 2018, неделя, 10:00 ч:
Чавдар (Етрополе) - Витоша 13 (София)                     1:2 
16 май 2018, сряда, 17:00 ч:
в кв.Драгалевци, София:
ДИТ Спорт (София) - ЦСКА (София)                          0:0 
6 юни 2018, сряда, 10:00 ч:
Славия 1913 (София) - Н спорт (София)                     4:2 
Национал (София)                                          почива

                           XXVI кръг

2 май 2018, сряда, 15:30 ч:
ЦСКА (София) - Лъвчетата (София)                         15:0 
5 май 2018, събота, 09:30 ч:
Царско село 2015 (София) - Локомотив 1929 (София)         0:1 
5 май 2018, събота, 17:00 ч:
Н спорт (София) - Левски (София)                          0:7 
6 май 2018, неделя, 09:30 ч:
Барокко (София) - Левски Раковски (София)                 0:7 
Ботев 57 СОУ (София) - Национал (София)                   1:4 
в Етрополе:
Олимпия ФК (София) - Чавдар (Етрополе)                    0:3 сл. 
Витоша 13 (София) - Славия 1913 (София)                   2:1 
ДИТ Спорт (София)                                         почива

                           XIX кръг - отложен мач

10 май 2018, четвъртък, 17:00 ч:
ДИТ Спорт (София) - Локомотив 1929 (София)               11:0 

                           XXIV кръг - отложени мачове

10 май 2018, четвъртък, 17:00 ч:
в Панчарево:
ЦСКА (София) - Национал (София)                           5:0 
10 май 2018, четвъртък, 17:30 ч:
Ботев 57 СОУ (София) - Левски (София)                     0:3 

                           XXVII кръг

12 май 2018, събота, 09:30 ч:
в София, комплекс "Царско село":
Чавдар (Етрополе) - Царско село 2015 (София)              5:1 
13 май 2018, неделя, 09:30 ч:
Витоша 13 (София) - Н спорт (София)                       1:0 
Славия 1913 (София) - Олимпия ФК (София)                  3:0 сл. 
Локомотив 1929 (София) - ЦСКА (София)                     1:4 
ДИТ Спорт (София) - Ботев 57 СОУ (София)                  6:1 
Национал (София) - Барокко (София)                        9:0 
Левски Раковски (София) - Левски (София)                  0:4 
Лъвчетата (София)                                         почива

                           XIX кръг - отложен мач

16 май 2018, сряда, 15:30 ч:
в Етрополе:
Национал (София) - Чавдар (Етрополе)                      2:1 

                           XXV кръг - отложен мач

16 май 2018, сряда, 17:00 ч:
в кв.Драгалевци, София:
ДИТ Спорт (София) - ЦСКА (София)                          0:0 

                           XVI кръг - отложени мачове

16 май 2018, сряда, 18:00 ч:
Н спорт (София) - Царско село 2015 (София)                3:1 
17 май 2018, четвъртък, 10:00 ч:
Локомотив 1929 (София) - Левски (София)                   0:3 
17 май 2018, четвъртък, 16:00 ч:
Славия 1913 (София) - Ботев 57 СОУ (София)                0:0 
17 май 2018, четвъртък, 19:00 ч:
Лъвчетата (София) - Левски Раковски (София)               1:6 

                           XIX кръг - отложен мач

23 май 2018, сряда, 17:30 ч:
Ботев 57 СОУ (София) - Царско село 2015 (София)           4:0 

                           XXVIII кръг

25 май 2018, петък, 10:30 ч:
в Етрополе:
ЦСКА (София) - Чавдар (Етрополе)                          6:0 
26 май 2018, събота, 09:30 ч:
Царско село 2015 (София) - Славия 1913 (София)            2:1 
27 май 2018, неделя, 09:30 ч:
Левски (София) - Национал (София)                         2:1 
Барокко (София) - ДИТ Спорт (София)                       0:4 
Ботев 57 СОУ (София) - Лъвчетата (София)                 10:1 
Олимпия ФК (София) - Витоша 13 (София)                    0:3 сл. 
27 май 2018, неделя, 15:00 ч:
Н спорт (София) - Левски Раковски (София)                 2:0 
Локомотив 1929 (София)                                    почива

                           XXIX кръг

31 май 2018, четвъртък, 09:30 ч:
Олимпия ФК (София) - Н спорт (София)                      0:3 сл. 
Витоша 13 (София) - Царско село 2015 (София)              4:1 
Славия 1913 (София) - ЦСКА (София)                        0:0 
Локомотив 1929 (София) - Ботев 57 СОУ (София)             4:5 
31 май 2018, четвъртък, 15:00 ч:
Национал (София) - Левски Раковски (София)                3:2 
31 май 2018, четвъртък, 17:00 ч:
в Герман:
ДИТ Спорт (София) - Левски (София)                        2:2 
31 май 2018, четвъртък, 19:00 ч:
Лъвчетата (София) - Барокко (София)                       1:3 
Чавдар (Етрополе)                                         почива

                           XXX кръг

2 юни 2018, събота, 09:30 ч:
ЦСКА (София) - Витоша 13 (София)                          4:1 
3 юни 2018, неделя, 09:30 ч:
Н спорт (София) - Национал (София)                        3:1 
Левски Раковски (София) - ДИТ Спорт (София)               2:3 
Левски (София) - Лъвчетата (София)                       15:0 
Барокко (София) - Локомотив 1929 (София)                  1:2 
в Етрополе:
Ботев 57 СОУ (София) - Чавдар (Етрополе)                  0:3 
Царско село 2015 (София) - Олимпия ФК (София)             3:0 сл. 
Славия 1913 (София)                                       почива

                           XXV кръг - отложен мач

6 юни 2018, сряда, 10:00 ч:
Славия 1913 (София) - Н спорт (София)                     4:2 

Таблица с резултати
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. 14. 15. 16. ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. ЦСКА (София) XXX 4:1 3:0 5:0 4:1 6:0 7:0 5:0 5:0 6:0 5:0 15:0 3:0 19:0 12:0 (27:0) 2. Левски (София) 0:3 XXX 2:0 2:1 7:0 7:0 4:0 7:1 5:0 5:0 7:1 15:0 12:0 10:0 12:0 --- 3. ДИТ Спорт (София) 0:0 2:2 XXX 5:0 3:0 0:0 0:0 3:1 6:1 9:2 1:2 7:1 11:0 16:0 3:0*(21:0) 4. Национал (София) 1:2 0:0 1:1 XXX 3:2 2:3 2:0 3:2 5:0 2:1 5:1 9:0 12:1 9:0 3:0 --- 5. Витоша 13 (София) 1:3 0:3 1:5 0:4 XXX 2:1 1:0 3:0 2:1 5:1 4:1 6:1 7:1 14:0 7:1 --- 6. Славия 1913 (София) 0:0 1:2 0:2 0:4 0:1 XXX 4:2 3:2 0:0 3:2 1:0 8:0 6:0 12:0 3:0* --- 7. Н спорт (София) 0:2 0:7 0:4 3:1 4:3 2:4 XXX 2:0 0:0 1:0 3:1 3:0 10:1 7:0 5:0 --- 8. Левски Раковски (София) 2:3 0:4 2:3 2:2 0:2 1:2 2:1 XXX 1:0 5:1 6:1 4:0 2:0 16:1 3:0*(15:0) 9. Ботев 57 СОУ (София) 0:5 0:3 0:2 1:4 0:4 1:6 2:1 1:0 XXX 0:3 4:0 10:1 3:0 8:0 7:1 --- 10. Чавдар (Етрополе) 0:4 1:6 1:4 0:6 1:2 1:3 0:2 1:2 0:3 XXX 5:1 3:1 4:3 14:0 2:1 --- 11. Царско село 2015 (София) 0:8 0:16 0:5 0:8 0:6 2:1 0:6 3:2 2:2 2:3 XXX 2:2 0:1 1:1 3:0* --- 12. Лъвчетата (София) 0:3 0:6 0:1 0:5 0:6 0:2 0:2 1:6 1:1 1:1 2:3 XXX 2:1 1:3 3:1 --- 13. Локомотив 1929 (София) 1:4 0:3 0:5 1:12 0:8 1:5 2:3 1:5 4:5 0:3 0:6 2:3 XXX 4:0 3:0* --- 14. Барокко (София) 0:7 0:20 0:4 1:6 0:15 0:9 0:2 0:7 0:8 1:5 2:12 2:5 1:2 XXX 3:0*(9:1) 15. Олимпия ФК (София) 0:3* 0:3* 1:4 0:3* 0:3* 0:3 0:3* 0:2 0:3* 0:3* 0:5 0:3* 1:3 11:0 XXX (13:0) 16. Люлин (кв.Люлин, София) --- (0:19) --- (0:26)(0:22) --- (1:18) --- (0:19) --- (0:20) --- --- --- --- XXX ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- нагоре