Юноши младша възраст (род.1999-00):
София (столица) - Междуобластна група 2015/16 »

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 |
         | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 |

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Локомотив 1929 (София)             28   23   4   1  117:16   73    
-------------------------------------------------------------------
 2. Чавдар (Етрополе)                  28   20   4   4   77:22   64    
 3. Септември (София)                  28   18   6   4  125:29   60    
 4. Ботев 57 (София)                   28   17   5   6   99:35   56    
 5. БМ Спорт (София)                   28   16   7   5  119:40   55    
 6. София 2010 (София)                 28   12   8   8   57:37   44    
 7. Витоша (Бистрица)                  28   13   4  11   62:52   43    
 8. Олимпиец (София)                   28   11   9   8   91:54   42    
 9. ДИТ Спорт (София)                  28   11   6  11   73:73   39    
10. Обеля (кв.Обеля, София)            28    8   5  15   51:90   29     [1 0 1  6:5  3]
11. Гранит (Владая)                    28    9   2  17   71:117  29     [1 0 1  5:6  3]
12. Интернационал (София)              28    7   5  16   36:74   26    
13. Лъвчетата (София)                  28    7   1  20   42:92   22    
14. Атлетик 11 (София)                 28    3   2  23   50:135  11    
15. Изтребител (Иваняне)               28    0   2  26   25:229   2    
--. Ферион (София)                      0    0   0   0    0:0     - [*]

Бележки
  - Ферион (София) първоначално заявява участие, но се отказва непосредствено преди началото на първенството.
  - Отборите играят домакинските си мачове на следните игрища:
    - Атлетик 11 (София) - в кв.Бенковски, София;
    - Ботев 57 (София) - в "57-мо училище", София;
    - БМ Спорт (София) - ст."Бонсист", София;
    - Витоша (Бистрица) - стар ст."Академик" /при 4-ти километър/;
    - Гранит (Владая) - във Владая;
    - ДИТ Спорт (София) - ст."Драгалевци", кв.Драгалевци, София;
    - Изтребител (Иваняне) - в Иваняне;
    - Интернационал (София) - в кв.Ботунец, София;
    - Локомотив 1929 (София) - в кв.Требич, София;
    - Лъвчетата (София) - ст."Бонсист", София;
    - Обеля (кв.Обеля, София) - в кв.Обеля, София;
    - Олимпиец (София) - ст."57-мо училище", София;
    - Септември (София) - ст."57-мо училище", София;
    - София 2010 (София) - есента на ст."Бонсист", София; пролетта на комплекс "Царско село", София;
    - Чавдар (Етрополе) - ст."Чавдар", Етрополе.

                           I кръг

5 септември 2015, събота, 14:00 ч:
Изтребител (Иваняне) - Олимпиец (София)                   0:13 
Лъвчетата (София) - БМ Спорт (София)                      1:7 
Локомотив 1929 (София) - Ботев 57 (София)                 3:2 
Септември (София) - Обеля (кв.Обеля, София)               6:0 
Витоша (Бистрица) - Интернационал (София)                 2:0 
Атлетик 11 (София) - Гранит (Владая)                      1:7 
6 септември 2015, неделя, 12:30 ч:
Чавдар (Етрополе) - ДИТ Спорт (София)                     4:1 
16 септември 2015, сряда, 14:00 ч:
Ферион (София) - София 2010 (София)                       анулиран 

                           II кръг

12 септември 2015, събота, 14:00 ч:
Обеля (кв.Обеля, София) - Витоша (Бистрица)               1:1 
Ботев 57 (София) - Септември (София)                      0:4 
ДИТ Спорт (София) - Локомотив 1929 (София)                0:4 
София 2010 (София) - Чавдар (Етрополе)                    1:1 
БМ Спорт (София) - Ферион (София)                         анулиран 
13 септември 2015, неделя, 14:00 ч:
Олимпиец (София) - Гранит (Владая)                       11:2 
13 септември 2015, неделя, 14:30 ч:
Интернационал (София) - Атлетик 11 (София)                4:0 
Изтребител (Иваняне) - Лъвчетата (София)                  1:7 

                           III кръг

19 септември 2015, събота, 14:00 ч:
Лъвчетата (София) - Олимпиец (София)                      2:8 
Ферион (София) - Изтребител (Иваняне)                     анулиран 
Локомотив 1929 (София) - София 2010 (София)               2:1 
Септември (София) - ДИТ Спорт (София)                     2:4 
Атлетик 11 (София) - Обеля (кв.Обеля, София)              0:3 
Гранит (Владая) - Интернационал (София)                   7:2 
20 септември 2015, неделя, 12:30 ч:
Чавдар (Етрополе) - БМ Спорт (София)                      3:1 
20 септември 2015, неделя, 14:00 ч:
Витоша (Бистрица) - Ботев 57 (София)                      1:2 

                           IV кръг

26 септември 2015, събота, 14:00 ч:
Обеля (кв.Обеля, София) - Гранит (Владая)                 4:2 
Ботев 57 (София) - Атлетик 11 (София)                     7:1 
ДИТ Спорт (София) - Витоша (Бистрица)                     2:1 
София 2010 (София) - Септември (София)                    отложен 
БМ Спорт (София) - Локомотив 1929 (София)                 2:1 
Изтребител (Иваняне) - Чавдар (Етрополе)                  0:5 
27 септември 2015, неделя, 12:00 ч:
Лъвчетата (София) - Ферион (София)                        анулиран 
27 септември 2015, неделя, 14:00 ч:
Олимпиец (София) - Интернационал (София)                  5:2 
30 септември 2015, сряда, 14:30 ч:
София 2010 (София) - Септември (София)                    0:4 

                           V кръг

3 октомври 2015, събота, 13:30 ч:
Ферион (София) - Олимпиец (София)                         анулиран 
Витоша (Бистрица) - София 2010 (София)                    2:2 
3 октомври 2015, събота, 14:00 ч:
Локомотив 1929 (София) - Изтребител (Иваняне)            15:0 
Септември (София) - БМ Спорт (София)                      2:1 
Атлетик 11 (София) - ДИТ Спорт (София)                    2:5 
Гранит (Владая) - Ботев 57 (София)                        0:6 
Интернационал (София) - Обеля (кв.Обеля, София)           2:1 
4 октомври 2015, неделя, 12:30 ч:
Чавдар (Етрополе) - Лъвчетата (София)                     2:0 

                           VI кръг

10 октомври 2015, събота, 11:30 ч:
Ботев 57 (София) - Интернационал (София)                  8:1 
10 октомври 2015, събота, 13:30 ч:
Изтребител (Иваняне) - Септември (София)                  0:13 
Лъвчетата (София) - Локомотив 1929 (София)                0:3 
Ферион (София) - Чавдар (Етрополе)                        анулиран 
10 октомври 2015, събота, 16:00 ч:
ДИТ Спорт (София) - Гранит (Владая)                       6:3 
11 октомври 2015, неделя, 14:00 ч:
Олимпиец (София) - Обеля (кв.Обеля, София)                2:2 
БМ Спорт (София) - Витоша (Бистрица)                      0:0 
11 октомври 2015, неделя, 16:00 ч:
София 2010 (София) - Атлетик 11 (София)                   6:0 

                           VII кръг

17 октомври 2015, събота, 13:00 ч:
Гранит (Владая) - София 2010 (София)                      2:2 
17 октомври 2015, събота, 14:00 ч:
Локомотив 1929 (София) - Ферион (София)                   анулиран 
Атлетик 11 (София) - БМ Спорт (София)                     0:8 
Интернационал (София) - ДИТ Спорт (София)                 2:2 
Обеля (кв.Обеля, София) - Ботев 57 (София)                0:5 
18 октомври 2015, неделя, 13:00 ч:
Витоша (Бистрица) - Изтребител (Иваняне)                 11:0 
19 октомври 2015, понеделник, 12:30 ч:
Чавдар (Етрополе) - Олимпиец (София)                      5:2 
19 октомври 2015, понеделник, 14:00 ч:
Септември (София) - Лъвчетата (София)                    10:2 

                           VIII кръг

24 октомври 2015, събота, 09:00 ч:
София 2010 (София) - Интернационал (София)                2:1 
24 октомври 2015, събота, 10:00 ч:
Олимпиец (София) - Ботев 57 (София)                       1:3 
24 октомври 2015, събота, 13:30 ч:
ДИТ Спорт (София) - Обеля (кв.Обеля, София)               9:2 
24 октомври 2015, събота, 14:00 ч:
Чавдар (Етрополе) - Локомотив 1929 (София)                0:1 
24 октомври 2015, събота, 16:00 ч:
Лъвчетата (София) - Витоша (Бистрица)                     0:1 
26 октомври 2015, понеделник, 12:00 ч:
Ферион (София) - Септември (София)                        анулиран 
26 октомври 2015, понеделник, 14:00 ч:
Изтребител (Иваняне) - Атлетик 11 (София)                 1:3 
26 октомври 2015, понеделник, 16:00 ч:
БМ Спорт (София) - Гранит (Владая)                       11:1 

                           IX кръг

31 октомври 2015, събота, 13:00 ч:
Гранит (Владая) - Изтребител (Иваняне)                   13:2 
31 октомври 2015, събота, 14:00 ч:
Атлетик 11 (София) - Лъвчетата (София)                    1:3 
Интернационал (София) - БМ Спорт (София)                  1:4 
31 октомври 2015, събота, 15:30 ч:
Ботев 57 (София) - ДИТ Спорт (София)                      2:1 
1 ноември 2015, неделя, 14:00 ч:
Локомотив 1929 (София) - Олимпиец (София)                 1:1 
Витоша (Бистрица) - Ферион (София)                        анулиран 
2 ноември 2015, понеделник, 12:00 ч:
Септември (София) - Чавдар (Етрополе)                     0:0 
2 ноември 2015, понеделник, 14:00 ч:
Обеля (кв.Обеля, София) - София 2010 (София)              2:1 

                           X кръг

4 ноември 2015, сряда, 12:30 ч:
БМ Спорт (София) - Обеля (кв.Обеля, София)                8:2 
4 ноември 2015, сряда, 14:00 ч:
Олимпиец (София) - ДИТ Спорт (София)                      2:1 
Изтребител (Иваняне) - Интернационал (София)              1:3 
Ферион (София) - Атлетик 11 (София)                       анулиран 
4 ноември 2015, сряда, 15:00 ч:
Лъвчетата (София) - Гранит (Владая)                       2:0 
5 ноември 2015, четвъртък, 09:30 ч:
София 2010 (София) - Ботев 57 (София)                     1:0 
5 ноември 2015, четвъртък, 14:00 ч:
Чавдар (Етрополе) - Витоша (Бистрица)                     1:0 
5 ноември 2015, четвъртък, 15:00 ч:
Локомотив 1929 (София) - Септември (София)                1:0 

                           XI кръг

7 ноември 2015, събота, 10:00 ч:
Ботев 57 (София) - БМ Спорт (София)                       2:2 
7 ноември 2015, събота, 14:00 ч:
Гранит (Владая) - Ферион (София)                          анулиран 
Интернационал (София) - Лъвчетата (София)                 1:0 
Обеля (кв.Обеля, София) - Изтребител (Иваняне)            3:0 
8 ноември 2015, неделя, 12:00 ч:
ДИТ Спорт (София) - София 2010 (София)                    2:1 
8 ноември 2015, неделя, 13:00 ч:
Септември (София) - Олимпиец (София)                      1:1 
Витоша (Бистрица) - Локомотив 1929 (София)                1:4 
Атлетик 11 (София) - Чавдар (Етрополе)                    1:3 

                           XII кръг

14 ноември 2015, събота, 12:00 ч:
Лъвчетата (София) - Обеля (кв.Обеля, София)               0:4 
14 ноември 2015, събота, 12:30 ч:
Септември (София) - Витоша (Бистрица)                     3:0 
14 ноември 2015, събота, 14:00 ч:
Ферион (София) - Интернационал (София)                    анулиран 
Чавдар (Етрополе) - Гранит (Владая)                       3:0 сл. 
14 ноември 2015, събота, 15:00 ч:
Локомотив 1929 (София) - Атлетик 11 (София)              14:1 
14 ноември 2015, събота, 16:00 ч:
БМ Спорт (София) - ДИТ Спорт (София)                      3:1 
15 ноември 2015, неделя, 09:00 ч:
Изтребител (Иваняне) - Ботев 57 (София)                   0:10 
15 ноември 2015, неделя, 14:30 ч:
Олимпиец (София) - София 2010 (София)                     1:1 

                           XIII кръг

18 ноември 2015, сряда, 11:00 ч:
Витоша (Бистрица) - Олимпиец (София)                      3:2 
18 ноември 2015, сряда, 14:00 ч:
Атлетик 11 (София) - Септември (София)                    0:10 
Гранит (Владая) - Локомотив 1929 (София)                  1:4 
Интернационал (София) - Чавдар (Етрополе)                 0:0 
Обеля (кв.Обеля, София) - Ферион (София)                  анулиран 
Ботев 57 (София) - Лъвчетата (София)                      4:0 
ДИТ Спорт (София) - Изтребител (Иваняне)                  8:0 
София 2010 (София) - БМ Спорт (София)                     3:2 

                           XIV кръг

21 ноември 2015, събота, 10:30 ч:
Чавдар (Етрополе) - Обеля (кв.Обеля, София)               3:2 
21 ноември 2015, събота, 11:00 ч:
Олимпиец (София) - БМ Спорт (София)                       2:3 
21 ноември 2015, събота, 13:00 ч:
Ферион (София) - Ботев 57 (София)                         анулиран 
21 ноември 2015, събота, 14:00 ч:
Изтребител (Иваняне) - София 2010 (София)                 2:2 
Лъвчетата (София) - ДИТ Спорт (София)                     0:3 сл. 
Локомотив 1929 (София) - Интернационал (София)            0:0 
Септември (София) - Гранит (Владая)                      12:0 
21 ноември 2015, събота, 15:00 ч:
Витоша (Бистрица) - Атлетик 11 (София)                    6:0 

                           XV кръг

28 ноември 2015, събота, 09:30 ч:
София 2010 (София) - Лъвчетата (София)                    1:0 
28 ноември 2015, събота, 14:00 ч:
Атлетик 11 (София) - Олимпиец (София)                     0:8 
Гранит (Владая) - Витоша (Бистрица)                       1:7 
Интернационал (София) - Септември (София)                 0:4 
Обеля (кв.Обеля, София) - Локомотив 1929 (София)          0:4 
Ботев 57 (София) - Чавдар (Етрополе)                      1:2 
ДИТ Спорт (София) - Ферион (София)                        анулиран 
БМ Спорт (София) - Изтребител (Иваняне)                  13:2 

                           XVI кръг

4 март 2016, петък, 16:00 ч:
Обеля (кв.Обеля, София) - Септември (София)               0:6 
5 март 2016, събота, 14:00 ч:
Олимпиец (София) - Изтребител (Иваняне)                   3:0 сл. 
ДИТ Спорт (София) - Чавдар (Етрополе)                     0:6 
Интернационал (София) - Витоша (Бистрица)                 0:1 
Гранит (Владая) - Атлетик 11 (София)                      5:4 
7 март 2016, понеделник, 12:00 ч:
Ботев 57 (София) - Локомотив 1929 (София)                 0:1 
7 март 2016, понеделник, 20:00 ч:
БМ Спорт (София) - Лъвчетата (София)                      6:0 
София 2010 (София)                                        почива

                           XVII кръг

12 март 2016, събота, 13:00 ч:
Чавдар (Етрополе) - София 2010 (София)                    1:0 
12 март 2016, събота, 14:00 ч:
Гранит (Владая) - Олимпиец (София)                        3:1 
Атлетик 11 (София) - Интернационал (София)                4:2 
Локомотив 1929 (София) - ДИТ Спорт (София)                7:0 
Лъвчетата (София) - Изтребител (Иваняне)                  3:0 сл. * 
* - първоначално 3:3, в последствие на Изтребител е присъдена служебна
    загуба заради нередовен футболист.
12 март 2016, събота, 15:00 ч:
Витоша (Бистрица) - Обеля (кв.Обеля, София)               3:3 
13 март 2016, неделя, 11:30 ч:
Септември (София) - Ботев 57 (София)                      2:2 
БМ Спорт (София)                                          почива

                           XVIII кръг

19 март 2016, събота, 10:00 ч:
Интернационал (София) - Гранит (Владая)                   1:0 
19 март 2016, събота, 12:30 ч:
Ботев 57 (София) - Витоша (Бистрица)                      2:0 
19 март 2016, събота, 14:00 ч:
Обеля (кв.Обеля, София) - Атлетик 11 (София)              4:2 
19 март 2016, събота, 15:00 ч:
БМ Спорт (София) - Чавдар (Етрополе)                      1:0 
19 март 2016, събота, 18:00 ч:
ДИТ Спорт (София) - Септември (София)                     2:4 
20 март 2016, неделя, 11:30 ч:
София 2010 (София) - Локомотив 1929 (София)               0:3 
20 март 2016, неделя, 13:00 ч:
Олимпиец (София) - Лъвчетата (София)                      3:1 
Изтребител (Иваняне)                                      почива

                           XIX кръг

25 март 2016, петък, 16:30 ч:
Атлетик 11 (София) - Ботев 57 (София)                     0:4 
26 март 2016, събота, 13:00 ч:
Чавдар (Етрополе) - Изтребител (Иваняне)                  9:1 
26 март 2016, събота, 14:00 ч:
Интернационал (София) - Олимпиец (София)                  2:2 
Гранит (Владая) - Обеля (кв.Обеля, София)                 3:2 
26 март 2016, събота, 15:00 ч:
Локомотив 1929 (София) - БМ Спорт (София)                 3:1 
27 март 2016, неделя, 11:30 ч:
Септември (София) - София 2010 (София)                    1:0 
28 март 2016, понеделник, 12:00 ч:
Витоша (Бистрица) - ДИТ Спорт (София)                     6:2 
Лъвчетата (София)                                         почива

                           XX кръг

2 април 2016, събота, 14:00 ч:
Обеля (кв.Обеля, София) - Интернационал (София)           3:0 
2 април 2016, събота, 16:00 ч:
БМ Спорт (София) - Септември (София)                      3:3 
Ботев 57 (София) - Гранит (Владая)                       12:2 
2 април 2016, събота, 16:30 ч:
ДИТ Спорт (София) - Атлетик 11 (София)                    5:2 
3 април 2016, неделя, 11:30 ч:
София 2010 (София) - Витоша (Бистрица)                    2:1 
3 април 2016, неделя, 14:00 ч:
Лъвчетата (София) - Чавдар (Етрополе)                     0:6 
Изтребител (Иваняне) - Локомотив 1929 (София)             0:10 
Олимпиец (София)                                          почива

                           XXI кръг

6 април 2016, сряда, 10:30 ч:
Витоша (Бистрица) - БМ Спорт (София)                      1:3 
9 април 2016, събота, 14:00 ч:
Обеля (кв.Обеля, София) - Олимпиец (София)                1:1 
Интернационал (София) - Ботев 57 (София)                  0:1 
Гранит (Владая) - ДИТ Спорт (София)                       3:3 
Атлетик 11 (София) - София 2010 (София)                   1:4 
Локомотив 1929 (София) - Лъвчетата (София)                6:1 
10 април 2016, неделя, 14:00 ч:
Септември (София) - Изтребител (Иваняне)                 11:3 
Чавдар (Етрополе)                                         почива

                           XXII кръг

13 април 2016, сряда, 14:00 ч:
Олимпиец (София) - Чавдар (Етрополе)                      1:2 
Лъвчетата (София) - Септември (София)                     1:5 
Изтребител (Иваняне) - Витоша (Бистрица)                  2:3 
София 2010 (София) - Гранит (Владая)                      3:1 
ДИТ Спорт (София) - Интернационал (София)                 2:2 
Ботев 57 (София) - Обеля (кв.Обеля, София)                2:1 
13 април 2016, сряда, 16:30 ч:
БМ Спорт (София) - Атлетик 11 (София)                     5:5 
Локомотив 1929 (София)                                    почива

                           XXIII кръг

16 април 2016, събота, 14:00 ч:
Ботев 57 (София) - Олимпиец (София)                       3:2 
Обеля (кв.Обеля, София) - ДИТ Спорт (София)               5:0 
Интернационал (София) - София 2010 (София)                0:1 
Гранит (Владая) - БМ Спорт (София)                        4:3 
Витоша (Бистрица) - Лъвчетата (София)                     4:3 
Локомотив 1929 (София) - Чавдар (Етрополе)                5:1 
17 април 2016, неделя, 16:00 ч:
Атлетик 11 (София) - Изтребител (Иваняне)                12:0 
Септември (София)                                         почива

                           XXIV кръг

23 април 2016, събота, 13:00 ч:
Лъвчетата (София) - Атлетик 11 (София)                    3:2 
23 април 2016, събота, 14:00 ч:
Олимпиец (София) - Локомотив 1929 (София)                 2:2 
Чавдар (Етрополе) - Септември (София)                     0:0 
Изтребител (Иваняне) - Гранит (Владая)                    1:5 
23 април 2016, събота, 14:30 ч:
София 2010 (София) - Обеля (кв.Обеля, София)              6:0 
23 април 2016, събота, 15:00 ч:
БМ Спорт (София) - Интернационал (София)                  7:0 
23 април 2016, събота, 16:00 ч:
в София, ст."57-мо училище":
ДИТ Спорт (София) - Ботев 57 (София)                      0:0 
Витоша (Бистрица)                                         почива

                           XXV кръг

4 май 2016, сряда, 17:00 ч:
ДИТ Спорт (София) - Олимпиец (София)                      4:2 
Ботев 57 (София) - София 2010 (София)                     2:2 
Обеля (кв.Обеля, София) - БМ Спорт (София)                0:5 
Интернационал (София) - Изтребител (Иваняне)              6:2 
Гранит (Владая) - Лъвчетата (София)                       2:3 
Витоша (Бистрица) - Чавдар (Етрополе)                     0:6 
Септември (София) - Локомотив 1929 (София)                0:0 
Атлетик 11 (София)                                        почива

                           XXVI кръг

7 май 2016, събота, 14:00 ч:
Олимпиец (София) - Септември (София)                      4:3 
Локомотив 1929 (София) - Витоша (Бистрица)                6:1 
Чавдар (Етрополе) - Атлетик 11 (София)                    1:0 
Изтребител (Иваняне) - Обеля (кв.Обеля, София)            3:3 
БМ Спорт (София) - Ботев 57 (София)                       2:2 
София 2010 (София) - ДИТ Спорт (София)                    1:1 
7 май 2016, събота, 17:00 ч:
Лъвчетата (София) - Интернационал (София)                 2:4 
Гранит (Владая)                                           почива

                           XXVII кръг

14 май 2016, събота, 13:00 ч:
в София, ст."57-мо училище":
ДИТ Спорт (София) - БМ Спорт (София)                      0:3 
14 май 2016, събота, 14:00 ч:
Обеля (кв.Обеля, София) - Лъвчетата (София)               1:5 
Гранит (Владая) - Чавдар (Етрополе)                       3:2 
Витоша (Бистрица) - Септември (София)                     2:1 
14 май 2016, събота, 15:00 ч:
Ботев 57 (София) - Изтребител (Иваняне)                  13:1 
Атлетик 11 (София) - Локомотив 1929 (София)               0:3 сл. 
14 май 2016, събота, 18:00 ч:
София 2010 (София) - Олимпиец (София)                     2:4 
Интернационал (София)                                     почива

                           XXVIII кръг

18 май 2016, сряда, 14:30 ч:
Олимпиец (София) - Витоша (Бистрица)                      2:0 
БМ Спорт (София) - София 2010 (София)                     0:0 
18 май 2016, сряда, 17:00 ч:
Септември (София) - Атлетик 11 (София)                    8:3 
Локомотив 1929 (София) - Гранит (Владая)                  4:0 
Чавдар (Етрополе) - Интернационал (София)                 2:0 
Лъвчетата (София) - Ботев 57 (София)                      1:4 
Изтребител (Иваняне) - ДИТ Спорт (София)                  2:7 
Обеля (кв.Обеля, София)                                   почива

                           XXIX кръг

21 май 2016, събота, 13:30 ч:
Обеля (кв.Обеля, София) - Чавдар (Етрополе)               1:5 
21 май 2016, събота, 14:00 ч:
Атлетик 11 (София) - Витоша (Бистрица)                    1:2 
21 май 2016, събота, 17:00 ч:
БМ Спорт (София) - Олимпиец (София)                       1:1 
София 2010 (София) - Изтребител (Иваняне)                11:1 
в София, ст."57-мо училище":
ДИТ Спорт (София) - Лъвчетата (София)                     2:2 
Интернационал (София) - Локомотив 1929 (София)            0:4 
Гранит (Владая) - Септември (София)                       0:3 
Ботев 57 (София)                                          почива

                           XXX кръг

27 май 2016, петък, 17:00 ч:
Лъвчетата (София) - София 2010 (София)                    0:1 
28 май 2016, събота, 11:00 ч:
в София, ст."Локомотив":
Локомотив 1929 (София) - Обеля (кв.Обеля, София)          6:1 
Чавдар (Етрополе) - Ботев 57 (София)                      4:0 
28 май 2016, събота, 14:00 ч:
Септември (София) - Интернационал (София)                 7:0 
28 май 2016, събота, 17:00 ч:
Олимпиец (София) - Атлетик 11 (София)                     4:4 
в Бистрица:
Витоша (Бистрица) - Гранит (Владая)                       2:1 
Изтребител (Иваняне) - БМ Спорт (София)                   0:14 
ДИТ Спорт (София)                                         почива

Таблица с резултати
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. 14. 15. 16. ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. Локомотив 1929 (София) XXX 5:1 1:0 3:2 3:1 2:1 6:1 1:1 7:0 6:1 4:0 0:0 6:1 14:1 15:0 --- 2. Чавдар (Етрополе) 0:1 XXX 0:0 4:0 3:1 1:0 1:0 5:2 4:1 3:2 3:0* 2:0 2:0 1:0 9:1 --- 3. Септември (София) 0:0 0:0 XXX 2:2 2:1 1:0 3:0 1:1 2:4 6:0 12:0 7:0 10:2 8:3 11:3 --- 4. Ботев 57 (София) 0:1 1:2 0:4 XXX 2:2 2:2 2:0 3:2 2:1 2:1 12:2 8:1 4:0 7:1 13:1 --- 5. БМ Спорт (София) 2:1 1:0 3:3 2:2 XXX 0:0 0:0 1:1 3:1 8:2 11:1 7:0 6:0 5:5 13:2 --- 6. София 2010 (София) 0:3 1:1 0:4 1:0 3:2 XXX 2:1 2:4 1:1 6:0 3:1 2:1 1:0 6:0 11:1 --- 7. Витоша (Бистрица) 1:4 0:6 2:1 1:2 1:3 2:2 XXX 3:2 6:2 3:3 2:1 2:0 4:3 6:0 11:0 --- 8. Олимпиец (София) 2:2 1:2 4:3 1:3 2:3 1:1 2:0 XXX 2:1 2:2 11:2 5:2 3:1 4:4 3:0* --- 9. ДИТ Спорт (София) 0:4 0:6 2:4 0:0 0:3 2:1 2:1 4:2 XXX 9:2 6:3 2:2 2:2 5:2 8:0 --- 10. Обеля (кв.Обеля, София) 0:4 1:5 0:6 0:5 0:5 2:1 1:1 1:1 5:0 XXX 4:2 3:0 1:5 4:2 3:0 --- 11. Гранит (Владая) 1:4 3:2 0:3 0:6 4:3 2:2 1:7 3:1 3:3 3:2 XXX 7:2 2:3 5:4 13:2 --- 12. Интернационал (София) 0:4 0:0 0:4 0:1 1:4 0:1 0:1 2:2 2:2 2:1 1:0 XXX 1:0 4:0 6:2 --- 13. Лъвчетата (София) 0:3 0:6 1:5 1:4 1:7 0:1 0:1 2:8 0:3* 0:4 2:0 2:4 XXX 3:2 3:0* --- 14. Атлетик 11 (София) 0:3* 1:3 0:10 0:4 0:8 1:4 1:2 0:8 2:5 0:3 1:7 4:2 1:3 XXX 12:0 --- 15. Изтребител (Иваняне) 0:10 0:5 0:13 0:10 0:14 2:2 2:3 0:13 2:7 3:3 1:5 1:3 1:7 1:3 XXX --- 16. Ферион (София) --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- XXX ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- нагоре