Юноши младша възраст (род.2000-01):
София (столица) - Междуобластна група 2016/17

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 |
         | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 |

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Локомотив 1929 (София)             21   17   1   3   58:22   52    
-------------------------------------------------------------------
 2. Чавдар (Етрополе)                  22   14   4   4   57:21   46    
 3. Лъвчетата (София)                  22   13   5   4   52:20   44    
 4. Левски-Раковски (София)            22   13   4   5   59:23   43    
 5. ДИТ Спорт (София)                  22   13   2   7   61:32   41    
 6. Септември (София)                  22   12   4   6   52:28   40    
 7. БМ Спорт (София)                   22   11   4   7   39:33   37    
 8. ЕСФА (София)                       22    5   5  12   31:57   20    
 9. Интернационал (София)              21    6   1  14   31:64   19    
10. Гранит (Владая)                    22    5   2  15   33:56   17    
11. Ботев 57 СОУ (София)               22    4   2  16   20:52   14    
12. Атлетик 11 (София)                 22    1   0  21    9:94    3 [*]

Бележки
  - Атлетик 11 (София) играе домакинските си мачове в кв.Бенковски, София.
  - БМ Спорт (София) играе домакинските си мачове на ст."Бонсист" в София.
  - Ботев 57 СОУ (София) играе домакинските си мачове на ст."57-мо училище" в София.
  - ДИТ Спорт (София) играе домакинските си мачове в кв.Драгалевци, София.
  - ЕСФА (София) играе домакинските си мачове на ст."57-мо училище" в София.
  - Интернационал (София) играе домакинските си мачове през есента в кв.Ботунец, София; а през пролетта - на комплекс "Царско село" в София.
  - Левски-Раковски (София) играе домакинските си мачове на ст."Раковски" в София.
  - Локомотив 1929 (София) играе домакинските си мачове на ст."Локомотив" в София.
  - Лъвчета (София) играе домакинските си мачове на ст."Бонсист" в София.
  - Септември (София) играе домакинските си мачове на ст."57-мо училище" в София.
  - На полусезона Атлетик 11 (София) се отказва от по-нататъшно участие. Резултатите му до този момент се зачитат, а на противниците му по програма до края се присъждат служебни победи с 3:0.

                           I кръг

3 септември 2016, събота, 10:00 ч:
Гранит (Владая) - ЕСФА (София)                            4:2 
3 септември 2016, събота, 17:00 ч:
Септември (София) - Атлетик 11 (София)                   10:0 
Левски-Раковски (София) - Ботев 57 СОУ (София)            3:1 
Чавдар (Етрополе) - Локомотив 1929 (София)                2:0 
Лъвчетата (София) - БМ Спорт (София)                      3:0 
ДИТ Спорт (София) - Интернационал (София)                 3:1 

                           II кръг

10 септември 2016, събота, 17:00 ч:
Атлетик 11 (София) - ЕСФА (София)                         7:3 
Интернационал (София) - Гранит (Владая)                   3:0 
БМ Спорт (София) - ДИТ Спорт (София)                      3:2 
Локомотив 1929 (София) - Лъвчетата (София)                2:0 
Ботев 57 СОУ (София) - Чавдар (Етрополе)                  0:3 
Септември (София) - Левски-Раковски (София)               2:2 

                           III кръг

17 септември 2016, събота, 13:00 ч:
Чавдар (Етрополе) - Септември (София)                     2:0 
17 септември 2016, събота, 14:00 ч:
Гранит (Владая) - БМ Спорт (София)                        0:1 
17 септември 2016, събота, 17:00 ч:
Левски-Раковски (София) - Атлетик 11 (София)              4:0 
Лъвчетата (София) - Ботев 57 СОУ (София)                  2:2 
ДИТ Спорт (София) - Локомотив 1929 (София)                2:3 
ЕСФА (София) - Интернационал (София)                      5:3 

                           IV кръг

24 септември 2016, събота, 13:30 ч:
БМ Спорт (София) - ЕСФА (София)                           1:0 
24 септември 2016, събота, 15:00 ч:
Ботев 57 СОУ (София) - ДИТ Спорт (София)                  0:2 
Левски-Раковски (София) - Чавдар (Етрополе)               3:0 
24 септември 2016, събота, 17:00 ч:
Атлетик 11 (София) - Интернационал (София)                1:5 
Локомотив 1929 (София) - Гранит (Владая)                  5:2 
Септември (София) - Лъвчетата (София)                     2:1 

                           V кръг

1 октомври 2016, събота, 11:00 ч:
ДИТ Спорт (София) - Септември (София)                     3:2 
1 октомври 2016, събота, 16:00 ч:
Чавдар (Етрополе) - Атлетик 11 (София)                    3:0 сл. 
Лъвчетата (София) - Левски-Раковски (София)               2:1 
ЕСФА (София) - Локомотив 1929 (София)                     0:3 
Интернационал (София) - БМ Спорт (София)                  1:2 
2 октомври 2016, неделя, 10:00 ч:
Гранит (Владая) - Ботев 57 СОУ (София)                    4:0 

                           VI кръг

8 октомври 2016, събота, 11:00 ч:
Септември (София) - Гранит (Владая)                       2:1 
8 октомври 2016, събота, 15:00 ч:
Ботев 57 СОУ (София) - ЕСФА (София)                       2:0 
8 октомври 2016, събота, 16:00 ч:
Атлетик 11 (София) - БМ Спорт (София)                     0:4 
Локомотив 1929 (София) - Интернационал (София)            3:1 
Левски-Раковски (София) - ДИТ Спорт (София)               4:0 
Чавдар (Етрополе) - Лъвчетата (София)                     1:1 

                           VII кръг

15 октомври 2016, събота, 13:00 ч:
в София, ст."57-мо училище":
ДИТ Спорт (София) - Чавдар (Етрополе)                     1:1 
15 октомври 2016, събота, 13:30 ч:
Лъвчетата (София) - Атлетик 11 (София)                    8:0 
15 октомври 2016, събота, 15:00 ч:
ЕСФА (София) - Септември (София)                          0:4 
15 октомври 2016, събота, 16:00 ч:
Интернационал (София) - Ботев 57 СОУ (София)              1:0 
БМ Спорт (София) - Локомотив 1929 (София)                 1:0 
16 октомври 2016, неделя, 12:00 ч:
Гранит (Владая) - Левски-Раковски (София)                 3:3 

                           VIII кръг

22 октомври 2016, събота, 13:00 ч:
Септември (София) - Интернационал (София)                 5:1 
Чавдар (Етрополе) - Гранит (Владая)                       4:1 
22 октомври 2016, събота, 13:30 ч:
Лъвчетата (София) - ДИТ Спорт (София)                     2:1 
22 октомври 2016, събота, 15:00 ч:
Ботев 57 СОУ (София) - БМ Спорт (София)                   0:2 
22 октомври 2016, събота, 16:00 ч:
Атлетик 11 (София) - Локомотив 1929 (София)               0:3 
Левски-Раковски (София) - ЕСФА (София)                    6:0 

                           IX кръг

29 октомври 2016, събота, 15:00 ч:
в София, ст."57-мо училище":
ДИТ Спорт (София) - Атлетик 11 (София)                   15:1 
29 октомври 2016, събота, 16:00 ч:
Интернационал (София) - Левски-Раковски (София)           1:2 
БМ Спорт (София) - Септември (София)                      1:3 
Локомотив 1929 (София) - Ботев 57 СОУ (София)             1:0 
30 октомври 2016, неделя, 10:00 ч:
Гранит (Владая) - Лъвчетата (София)                       0:4 
1 ноември 2016, вторник, 12:00 ч:
ЕСФА (София) - Чавдар (Етрополе)                          2:2 

                           X кръг

7 ноември 2016, понеделник, 13:00 ч:
в София, ст."57-мо училище":
ДИТ Спорт (София) - Гранит (Владая)                       4:0 
7 ноември 2016, понеделник, 15:00 ч:
Атлетик 11 (София) - Ботев 57 СОУ (София)                 0:1 
Септември (София) - Локомотив 1929 (София)                0:4 
Левски-Раковски (София) - БМ Спорт (София)                2:1 
Чавдар (Етрополе) - Интернационал (София)                 6:1 
Лъвчетата (София) - ЕСФА (София)                          0:0 

                           XI кръг

12 ноември 2016, събота, 11:00 ч:
Ботев 57 СОУ (София) - Септември (София)                  1:1 
12 ноември 2016, събота, 13:00 ч:
Гранит (Владая) - Атлетик 11 (София)                      5:0 
12 ноември 2016, събота, 15:00 ч:
ЕСФА (София) - ДИТ Спорт (София)                          1:1 
Интернационал (София) - Лъвчетата (София)                 0:5 
БМ Спорт (София) - Чавдар (Етрополе)                      0:3 
Локомотив 1929 (София) - Левски-Раковски (София)          4:0 

                           XII кръг

3 март 2017, петък, 12:00 ч:
Локомотив 1929 (София) - Чавдар (Етрополе)                3:0 
4 март 2017, събота, 13:00 ч:
Ботев 57 СОУ (София) - Левски-Раковски (София)            1:4 
4 март 2017, събота, 15:00 ч:
Атлетик 11 (София) - Септември (София)                    0:3 сл. 
БМ Спорт (София) - Лъвчетата (София)                      2:2 
Интернационал (София) - ДИТ Спорт (София)                 3:2 
ЕСФА (София) - Гранит (Владая)                            1:1 

                           XIII кръг

11 март 2017, събота, 10:30 ч:
Левски-Раковски (София) - Септември (София)               0:1 
11 март 2017, събота, 13:00 ч:
Лъвчетата (София) - Локомотив 1929 (София)                0:2 
11 март 2017, събота, 15:00 ч:
ЕСФА (София) - Атлетик 11 (София)                         3:0 сл. 
ДИТ Спорт (София) - БМ Спорт (София)                      2:0 
12 март 2017, неделя, 10:00 ч:
Гранит (Владая) - Интернационал (София)                   отложен 
12 март 2017, неделя, 13:00 ч:
Чавдар (Етрополе) - Ботев 57 СОУ (София)                  7:0 
10 май 2017, сряда, 18:00 ч:
Гранит (Владая) - Интернационал (София)                   2:0 

                           XIV кръг

18 март 2017, събота, 15:00 ч:
Атлетик 11 (София) - Левски-Раковски (София)              0:3 сл. 
Ботев 57 СОУ (София) - Лъвчетата (София)                  1:4 
Локомотив 1929 (София) - ДИТ Спорт (София)                2:1 
БМ Спорт (София) - Гранит (Владая)                        3:1 
Интернационал (София) - ЕСФА (София)                      2:3 
19 март 2017, неделя, 15:00 ч:
Септември (София) - Чавдар (Етрополе)                     3:4 

                           XV кръг

25 март 2017, събота, 13:00 ч:
в София, ст."57-мо училище":
ДИТ Спорт (София) - Ботев 57 СОУ (София)                  2:1 
25 март 2017, събота, 15:00 ч:
Интернационал (София) - Атлетик 11 (София)                3:0 сл. 
ЕСФА (София) - БМ Спорт (София)                           1:2 
Гранит (Владая) - Локомотив 1929 (София)                  1:2 
Лъвчетата (София) - Септември (София)                     3:0 
27 март 2017, понеделник, 13:00 ч:
Чавдар (Етрополе) - Левски-Раковски (София)               1:0 

                           XVI кръг

1 април 2017, събота, 15:00 ч:
Септември (София) - ДИТ Спорт (София)                     0:1 
1 април 2017, събота, 16:00 ч:
Атлетик 11 (София) - Чавдар (Етрополе)                    0:3 сл. 
Локомотив 1929 (София) - ЕСФА (София)                     5:1 
БМ Спорт (София) - Интернационал (София)                  3:3 
1 април 2017, събота, 17:00 ч:
Ботев 57 СОУ (София) - Гранит (Владая)                    4:1 
2 април 2017, неделя, 16:00 ч:
Левски-Раковски (София) - Лъвчетата (София)               0:0 

                           XVII кръг

8 април 2017, събота, 14:00 ч:
Гранит (Владая) - Септември (София)                       0:2 
8 април 2017, събота, 15:00 ч:
в София, ст."57-мо училище":
ДИТ Спорт (София) - Левски-Раковски (София)               2:1 
8 април 2017, събота, 16:00 ч:
БМ Спорт (София) - Атлетик 11 (София)                     3:0 сл. 
Интернационал (София) - Локомотив 1929 (София)            анулиран * 
* - прекратен при 0:0 заради тежка контузия на футболист (счупен крак).
    Решено е мачът да се анулира.
8 април 2017, събота, 17:00 ч:
ЕСФА (София) - Ботев 57 СОУ (София)                       3:1 
9 април 2017, неделя, 13:00 ч:
Лъвчетата (София) - Чавдар (Етрополе)                     2:1 

                           XVIII кръг

21 април 2017, петък, 11:00 ч:
Чавдар (Етрополе) - ДИТ Спорт (София)                     2:3 
22 април 2017, събота, 09:00 ч:
Ботев 57 СОУ (София) - Интернационал (София)              0:1 
22 април 2017, събота, 16:00 ч:
Атлетик 11 (София) - Лъвчетата (София)                    0:3 сл. 
Септември (София) - ЕСФА (София)                          2:1 
Локомотив 1929 (София) - БМ Спорт (София)                 5:3 
23 април 2017, неделя, 16:00 ч:
в София, ст."Георги Аспарухов":
Левски-Раковски (София) - Гранит (Владая)                 5:2 

                           XIX кръг

29 април 2017, събота, 15:00 ч:
БМ Спорт (София) - Ботев 57 СОУ (София)                   5:0 
ДИТ Спорт (София) - Лъвчетата (София)                     2:0 
29 април 2017, събота, 16:00 ч:
Локомотив 1929 (София) - Атлетик 11 (София)               3:0 сл. 
Интернационал (София) - Септември (София)                 0:5 
ЕСФА (София) - Левски-Раковски (София)                    0:5 
30 април 2017, неделя, 12:00 ч:
Гранит (Владая) - Чавдар (Етрополе)                       0:2 

                           XX кръг

5 май 2017, петък, 11:00 ч:
Чавдар (Етрополе) - ЕСФА (София)                          0:0 
6 май 2017, събота, 14:00 ч:
Ботев 57 СОУ (София) - Локомотив 1929 (София)             2:4 
6 май 2017, събота, 16:00 ч:
Лъвчетата (София) - Гранит (Владая)                       4:2 
6 май 2017, събота, 17:00 ч:
Атлетик 11 (София) - ДИТ Спорт (София)                    0:3 сл. 
Левски-Раковски (София) - Интернационал (София)           7:0 
Септември (София) - БМ Спорт (София)                      0:0 

                           XIII кръг - отложен мач

10 май 2017, сряда, 18:00 ч:
Гранит (Владая) - Интернационал (София)                   2:0 

                           XXI кръг

13 май 2017, събота, 14:00 ч:
БМ Спорт (София) - Левски-Раковски (София)                1:1 
13 май 2017, събота, 17:00 ч:
Ботев 57 СОУ (София) - Атлетик 11 (София)                 3:0 сл. 
Локомотив 1929 (София) - Септември (София)                3:3 
Интернационал (София) - Чавдар (Етрополе)                 0:6 
ЕСФА (София) - Лъвчетата (София)                          0:2 
Гранит (Владая) - ДИТ Спорт (София)                       0:5 

                           XXII кръг

20 май 2017, събота, 11:00 ч:
Септември (София) - Ботев 57 СОУ (София)                  2:0 
20 май 2017, събота, 12:00 ч:
Лъвчетата (София) - Интернационал (София)                 4:1 
20 май 2017, събота, 13:30 ч:
ДИТ Спорт (София) - ЕСФА (София)                          4:5 
20 май 2017, събота, 17:00 ч:
Атлетик 11 (София) - Гранит (Владая)                      0:3 сл. 
Чавдар (Етрополе) - БМ Спорт (София)                      4:1 
Левски-Раковски (София) - Локомотив 1929 (София)          3:1 

Таблица с резултати
-------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. -------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. Локомотив 1929 (София) XXX 3:0 2:0 4:0 2:1 3:3 5:3 5:1 3:1 5:2 1:0 3:0* 2. Чавдар (Етрополе) 2:0 XXX 1:1 1:0 2:3 2:0 4:1 0:0 6:1 4:1 7:0 3:0* 3. Лъвчетата (София) 0:2 2:1 XXX 2:1 2:1 3:0 3:0 0:0 4:1 4:2 2:2 8:0 4. Левски-Раковски (София) 3:1 3:0 0:0 XXX 4:0 0:1 2:1 6:0 7:0 5:2 3:1 4:0 5. ДИТ Спорт (София) 2:3 1:1 2:0 2:1 XXX 3:2 2:0 4:5 3:1 4:0 2:1 15:1 6. Септември (София) 0:4 3:4 2:1 2:2 0:1 XXX 0:0 2:1 5:1 2:1 2:0 10:0 7. БМ Спорт (София) 1:0 0:3 2:2 1:1 3:2 1:3 XXX 1:0 3:3 3:1 5:0 3:0* 8. ЕСФА (София) 0:3 2:2 0:2 0:5 1:1 0:4 1:2 XXX 5:3 1:1 3:1 3:0* 9. Интернационал (София) --- 0:6 0:5 1:2 3:2 0:5 1:2 2:3 XXX 3:0 1:0 3:0* 10. Гранит (Владая) 1:2 0:2 0:4 3:3 0:5 0:2 0:1 4:2 2:0 XXX 4:0 5:0 11. Ботев 57 СОУ (София) 2:4 0:3 1:4 1:4 0:2 1:1 0:2 2:0 0:1 4:1 XXX 3:0* 12. Атлетик 11 (София) 0:3 0:3* 0:3* 0:3* 0:3* 0:3* 0:4 7:3 1:5 0:3* 0:1 XXX -------------------------------------------------------------------------------------------------- нагоре