Юноши младша възраст (род.2001-02):
« София (столица) - Междуобластна група 2017/18 »

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 |
         | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 |

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Локомотив 1929 (София)             22   18   3   1  124:18   57 [1 0 1  3:3  3, 2 гола на чужд терен]
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 2. Витоша (Бистрица)                  22   18   3   1  107:19   57 [1 0 1  3:3  3, 0 гола на чужд терен]
 3. Чавдар (Етрополе)                  22   15   6   1   81:14   51
 4. Септември (София)                  22   14   1   7   59:35   43
 5. Ботев 57 СОУ (София)               22   11   4   7   72:37   37
 6. Елит София (София)                 22   10   2  10   50:48   32
 7. ДИТ Спорт (София)                  22    8   2  12   45:76   26 [1 0 1 10:6  3]
 8. Спортист 13 (София)                22    7   5  10   51:59   26 [1 0 1  6:10 3]
 9. Барокко (София)                    22    7   3  12   29:45   24
10. Конкордия (София)                  22    4   3  15   42:85   15
11. Младост 2015 (София)               22    3   1  18   41:83   10
12. Олимпиец (София)                   22    0   1  21   17:199   1

Бележки
  - Отборите играят домакинските си мачове на следните терени:
    - Барокко (София) - ст."Бонсист", София;
    - Ботев 57 СОУ (София) - ст."57-мо училище", София;
    - Витоша (Бистрица) - стар ст."Академик" /при 4-ти километър/, София;
    - ДИТ Спорт (София) - ст."57-мо училище", София;
    - Елит София (София) - стар ст."Академик" /при 4-ти километър/, София;
    - Конкордия (София) - ст."Бонсист", София;
    - Локомотив 1929 (София) - ст."Локомотив" - изкуствен терен, София;
    - Младост 2015 (София) - стар ст."Академик" /при 4-ти километър/, София;
    - Олимпиец (София) - ст."57-мо училище", София;
    - Септември (София) - ст."57-мо училище", София;
    - Спортист 13 (София) - ст."Димитър Пенев", Мировяне;
    - Чавдар (Етрополе) - ст."Чавдар", Етрополе.

                           I кръг

2 септември 2017, събота, 09:00 ч:
Елит София (София) - Конкордия (София)                    8:2 
2 септември 2017, събота, 12:00 ч:
Олимпиец (София) - Ботев 57 СОУ (София)                   отложен 
2 септември 2017, събота, 13:00 ч:
Витоша (Бистрица) - Локомотив 1929 (София)                3:2 
Септември (София) - Спортист 13 (София)                   6:1 
2 септември 2017, събота, 14:00 ч:
Барокко (София) - Чавдар (Етрополе)                       0:4 
6 септември 2017, сряда, 12:00 ч:
ДИТ Спорт (София) - Младост 2015 (София)                  3:4 
4 октомври 2017, сряда, 12:00 ч:
Олимпиец (София) - Ботев 57 СОУ (София)                   0:8 

                           II кръг

9 септември 2017, събота, 12:00 ч:
Младост 2015 (София) - Септември (София)                  0:2 
Конкордия (София) - ДИТ Спорт (София)                     0:3 сл. 
Локомотив 1929 (София) - Елит София (София)               7:0 
Чавдар (Етрополе) - Витоша (Бистрица)                     1:1 
9 септември 2017, събота, 13:00 ч:
Ботев 57 СОУ (София) - Спортист 13 (София)                3:2 
9 септември 2017, събота, 15:00 ч:
Олимпиец (София) - Барокко (София)                        0:4 

                           III кръг

16 септември 2017, събота, 12:00 ч:
в Етрополе:
Елит София (София) - Чавдар (Етрополе)                    0:2 
Спортист 13 (София) - Младост 2015 (София)                3:1 
16 септември 2017, събота, 13:00 ч:
Витоша (Бистрица) - Олимпиец (София)                     16:0 
ДИТ Спорт (София) - Локомотив 1929 (София)                0:9 
16 септември 2017, събота, 14:00 ч:
Барокко (София) - Ботев 57 СОУ (София)                    3:3 
16 септември 2017, събота, 16:30 ч:
Септември (София) - Конкордия (София)                     6:1 

                           IV кръг

23 септември 2017, събота, 09:00 ч:
Ботев 57 СОУ (София) - Младост 2015 (София)               3:1 
23 септември 2017, събота, 10:00 ч:
Конкордия (София) - Спортист 13 (София)                   0:3 
23 септември 2017, събота, 12:00 ч:
Локомотив 1929 (София) - Септември (София)                5:0 
Барокко (София) - Витоша (Бистрица)                       1:4 
23 септември 2017, събота, 13:00 ч:
в София, ст."57-мо училище":
Чавдар (Етрополе) - ДИТ Спорт (София)                     1:0 
23 септември 2017, събота, 15:00 ч:
Олимпиец (София) - Елит София (София)                     2:9 

                           V кръг

29 септември 2017, петък, 12:00 ч:
Витоша (Бистрица) - Ботев 57 СОУ (София)                  2:2 
30 септември 2017, събота, 13:00 ч:
Елит София (София) - Барокко (София)                      1:0 
Септември (София) - Чавдар (Етрополе)                     4:0 
30 септември 2017, събота, 15:00 ч:
Младост 2015 (София) - Конкордия (София)                  4:4 
30 септември 2017, събота, 15:30 ч:
Спортист 13 (София) - Локомотив 1929 (София)              0:0 
30 септември 2017, събота, 16:00 ч:
ДИТ Спорт (София) - Олимпиец (София)                      3:1 

                           I кръг - отложен мач

4 октомври 2017, сряда, 12:00 ч:
Олимпиец (София) - Ботев 57 СОУ (София)                   0:8 

                           VI кръг

7 октомври 2017, събота, 09:00 ч:
Ботев 57 СОУ (София) - Конкордия (София)                  3:0 
Витоша (Бистрица) - Елит София (София)                    5:0 
7 октомври 2017, събота, 12:00 ч:
Чавдар (Етрополе) - Спортист 13 (София)                   отложен 
7 октомври 2017, събота, 13:00 ч:
Олимпиец (София) - Септември (София)                      0:5 
7 октомври 2017, събота, 15:00 ч:
Барокко (София) - ДИТ Спорт (София)                       3:1 
8 октомври 2017, неделя, 13:00 ч:
Локомотив 1929 (София) - Младост 2015 (София)             8:1 
12 октомври 2017, четвъртък, 13:30 ч:
Чавдар (Етрополе) - Спортист 13 (София)                   4:0 

                           VII кръг

14 октомври 2017, събота, 09:30 ч:
Септември (София) - Барокко (София)                       3:0 
14 октомври 2017, събота, 12:00 ч:
Елит София (София) - Ботев 57 СОУ (София)                 0:2 
ДИТ Спорт (София) - Витоша (Бистрица)                     1:4 
14 октомври 2017, събота, 14:00 ч:
Младост 2015 (София) - Чавдар (Етрополе)                  0:8 
Конкордия (София) - Локомотив 1929 (София)                1:4 
14 октомври 2017, събота, 15:30 ч:
Спортист 13 (София) - Олимпиец (София)                   11:0 

                           VIII кръг

20 октомври 2017, петък, 12:30 ч:
Олимпиец (София) - Младост 2015 (София)                   3:8 
21 октомври 2017, събота, 09:00 ч:
Ботев 57 СОУ (София) - Локомотив 1929 (София)             2:3 
Витоша (Бистрица) - Септември (София)                     4:2 
21 октомври 2017, събота, 13:00 ч:
Елит София (София) - ДИТ Спорт (София)                    8:0 
21 октомври 2017, събота, 14:00 ч:
Барокко (София) - Спортист 13 (София)                     2:0 
21 октомври 2017, събота, 15:30 ч:
Чавдар (Етрополе) - Конкордия (София)                     4:0 

                           IX кръг

28 октомври 2017, събота, 09:30 ч:
Локомотив 1929 (София) - Чавдар (Етрополе)                1:1 
28 октомври 2017, събота, 12:00 ч:
Спортист 13 (София) - Витоша (Бистрица)                   1:3 
Младост 2015 (София) - Барокко (София)                    0:1 
Конкордия (София) - Олимпиец (София)                     10:0 
28 октомври 2017, събота, 13:00 ч:
ДИТ Спорт (София) - Ботев 57 СОУ (София)                  0:8 
28 октомври 2017, събота, 15:00 ч:
Септември (София) - Елит София (София)                    2:0 

                           X кръг

3 ноември 2017, петък, 10:00 ч:
ДИТ Спорт (София) - Септември (София)                     0:4 
4 ноември 2017, събота, 12:00 ч:
Витоша (Бистрица) - Младост 2015 (София)                  2:1 
4 ноември 2017, събота, 13:00 ч:
Олимпиец (София) - Локомотив 1929 (София)                 0:13 
4 ноември 2017, събота, 14:00 ч:
Барокко (София) - Конкордия (София)                       3:1 
4 ноември 2017, събота, 15:00 ч:
Елит София (София) - Спортист 13 (София)                  1:1 
5 ноември 2017, неделя, 14:30 ч:
в кв.Требич, София:
Ботев 57 СОУ (София) - Чавдар (Етрополе)                  0:4 

                           XI кръг

11 ноември 2017, събота, 11:30 ч:
Чавдар (Етрополе) - Олимпиец (София)                     11:0 
11 ноември 2017, събота, 12:00 ч:
Младост 2015 (София) - Елит София (София)                 2:3 
Конкордия (София) - Витоша (Бистрица)                     0:7 
11 ноември 2017, събота, 13:00 ч:
Септември (София) - Ботев 57 СОУ (София)                  0:0 
Локомотив 1929 (София) - Барокко (София)                  5:1 
11 ноември 2017, събота, 15:00 ч:
Спортист 13 (София) - ДИТ Спорт (София)                   6:1 

                           XII кръг

3 март 2018, събота, 12:00 ч:
Чавдар (Етрополе) - Барокко (София)                       отложен 
Конкордия (София) - Елит София (София)                    отложен 
Младост 2015 (София) - ДИТ Спорт (София)                  отложен 
Спортист 13 (София) - Септември (София)                   отложен 
3 март 2018, събота, 12:30 ч:
Локомотив 1929 (София) - Витоша (Бистрица)                отложен 
3 март 2018, събота, 13:00 ч:
Ботев 57 СОУ (София) - Олимпиец (София)                   отложен 
4 април 2018, сряда, 13:00 ч:
Чавдар (Етрополе) - Барокко (София)                       4:0 
11 април 2018, сряда, 15:30 ч:
в кв.Драгалевци, София:
Младост 2015 (София) - ДИТ Спорт (София)                  1:4 
18 април 2018, сряда, 12:00 ч:
Ботев 57 СОУ (София) - Олимпиец (София)                  17:0 
25 април 2018, сряда, 12:00 ч:
Конкордия (София) - Елит София (София)                    3:2 
2 май 2018, сряда, 17:00 ч:
Локомотив 1929 (София) - Витоша (Бистрица)                1:0 
3 май 2018, четвъртък, 12:00 ч:
Конкордия (София) - Елит София (София)                    отложен 
Спортист 13 (София) - Септември (София)                   отложен 
16 май 2018, сряда, 14:00 ч:
Спортист 13 (София) - Септември (София)                   1:2 

                           XIII кръг

10 март 2018, събота, 10:00 ч:
Елит София (София) - Локомотив 1929 (София)               2:4 
10 март 2018, събота, 12:00 ч:
Барокко (София) - Олимпиец (София)                        3:1 
10 март 2018, събота, 12:30 ч:
Витоша (Бистрица) - Чавдар (Етрополе)                     1:1 
10 март 2018, събота, 13:00 ч:
Септември (София) - Младост 2015 (София)                  3:1 
10 март 2018, събота, 14:00 ч:
Спортист 13 (София) - Ботев 57 СОУ (София)                3:3 
10 март 2018, събота, 15:00 ч:
ДИТ Спорт (София) - Конкордия (София)                     5:3 

                           XIV кръг

17 март 2018, събота, 11:00 ч:
в София, стар ст."Академик" /при 4-ти километър/:
Чавдар (Етрополе) - Елит София (София)                    0:0 
17 март 2018, събота, 12:00 ч:
Локомотив 1929 (София) - ДИТ Спорт (София)                6:0 
Конкордия (София) - Септември (София)                     1:3 
17 март 2018, събота, 13:00 ч:
Олимпиец (София) - Витоша (Бистрица)                      0:13 
Младост 2015 (София) - Спортист 13 (София)                0:1 
17 март 2018, събота, 18:00 ч:
в кв.Драгалевци, София:
Ботев 57 СОУ (София) - Барокко (София)                    3:2 

                           XV кръг

21 март 2018, сряда, 13:00 ч:
Елит София (София) - Олимпиец (София)                     3:1 
23 март 2018, петък, 12:30 ч:
в София, ст."57-мо училище":
Младост 2015 (София) - Ботев 57 СОУ (София)               отложен 
24 март 2018, събота, 12:00 ч:
в Етрополе:
ДИТ Спорт (София) - Чавдар (Етрополе)                     отложен 
24 март 2018, събота, 13:00 ч:
Септември (София) - Локомотив 1929 (София)                отложен 
24 март 2018, събота, 14:00 ч:
Спортист 13 (София) - Конкордия (София)                   отложен 
24 март 2018, събота, 16:00 ч:
в София, ст."Бонсист":
Витоша (Бистрица) - Барокко (София)                       4:2 
9 май 2018, сряда, 10:30 ч:
в Етрополе:
ДИТ Спорт (София) - Чавдар (Етрополе)                     2:2 
23 май 2018, сряда, 12:00 ч:
Младост 2015 (София) - Ботев 57 СОУ (София)               1:5 
23 май 2018, сряда, 12:30 ч:
Септември (София) - Локомотив 1929 (София)                3:7 
23 май 2018, сряда, 15:30 ч:
Спортист 13 (София) - Конкордия (София)                   2:2 

                           XVI кръг

31 март 2018, събота, 12:00 ч:
Барокко (София) - Елит София (София)                      0:3 
Чавдар (Етрополе) - Септември (София)                     4:2 
31 март 2018, събота, 13:00 ч:
Локомотив 1929 (София) - Спортист 13 (София)              8:0 
31 март 2018, събота, 14:00 ч:
Конкордия (София) - Младост 2015 (София)                  5:2 
1 април 2018, неделя, 14:00 ч:
Ботев 57 СОУ (София) - Витоша (Бистрица)                  1:3 
1 април 2018, неделя, 16:00 ч:
Олимпиец (София) - ДИТ Спорт (София)                      0:4 

                           XII кръг - отложен мач

4 април 2018, сряда, 13:00 ч:
Чавдар (Етрополе) - Барокко (София)                       4:0 

                           XII кръг - отложен мач

11 април 2018, сряда, 15:30 ч:
в кв.Драгалевци, София:
Младост 2015 (София) - ДИТ Спорт (София)                  1:4 

                           XVII кръг

14 април 2018, събота, 12:00 ч:
Конкордия (София) - Ботев 57 СОУ (София)                  1:4 
14 април 2018, събота, 13:00 ч:
Септември (София) - Олимпиец (София)                      8:0 
14 април 2018, събота, 13:30 ч:
Спортист 13 (София) - Чавдар (Етрополе)                   0:4 
14 април 2018, събота, 15:00 ч:
Младост 2015 (София) - Локомотив 1929 (София)             0:10 
ДИТ Спорт (София) - Барокко (София)                       2:2 
14 април 2018, събота, 17:00 ч:
Елит София (София) - Витоша (Бистрица)                    0:7 

                           XII кръг - отложен мач

18 април 2018, сряда, 12:00 ч:
Ботев 57 СОУ (София) - Олимпиец (София)                  17:0 

                           XVIII кръг

21 април 2018, събота, 12:00 ч:
Барокко (София) - Септември (София)                       0:1 
Олимпиец (София) - Спортист 13 (София)                    3:12 
Чавдар (Етрополе) - Младост 2015 (София)                  отложен 
Локомотив 1929 (София) - Конкордия (София)                9:2 
21 април 2018, събота, 16:00 ч:
Ботев 57 СОУ (София) - Елит София (София)                 3:0 
21 април 2018, събота, 17:00 ч:
Витоша (Бистрица) - ДИТ Спорт (София)                    10:1 
26 май 2018, събота, 11:00 ч:
Чавдар (Етрополе) - Младост 2015 (София)                  8:0 

                           XII кръг - отложен мач

25 април 2018, сряда, 12:00 ч:
Конкордия (София) - Елит София (София)                    3:2 

                           XIX кръг

27 април 2018, петък, 12:00 ч:
Локомотив 1929 (София) - Ботев 57 СОУ (София)             4:1 
28 април 2018, събота, 11:00 ч:
в Герман:
ДИТ Спорт (София) - Елит София (София)                    0:3 
28 април 2018, събота, 12:00 ч:
Конкордия (София) - Чавдар (Етрополе)                     0:5 
Младост 2015 (София) - Олимпиец (София)                   отложен 
28 април 2018, събота, 13:00 ч:
Септември (София) - Витоша (Бистрица)                     0:5 
28 април 2018, събота, 14:00 ч:
Спортист 13 (София) - Барокко (София)                     1:1 
31 май 2018, четвъртък, 12:00 ч:
Младост 2015 (София) - Олимпиец (София)                  13:1 

                           XII кръг - отложени мачове

2 май 2018, сряда, 17:00 ч:
Локомотив 1929 (София) - Витоша (Бистрица)                1:0 
3 май 2018, четвъртък, 12:00 ч:
Конкордия (София) - Елит София (София)                    отложен 
Спортист 13 (София) - Септември (София)                   отложен 

                           XX кръг

5 май 2018, събота, 09:00 ч:
Елит София (София) - Септември (София)                    4:2 
5 май 2018, събота, 12:00 ч:
Барокко (София) - Младост 2015 (София)                    1:0 
Олимпиец (София) - Конкордия (София)                      3:3 
Чавдар (Етрополе) - Локомотив 1929 (София)                1:1 
5 май 2018, събота, 13:00 ч:
Витоша (Бистрица) - Спортист 13 (София)                   5:1 
5 май 2018, събота, 14:00 ч:
Ботев 57 СОУ (София) - ДИТ Спорт (София)                  1:5 

                           XV кръг - отложен мач

9 май 2018, сряда, 10:30 ч:
в Етрополе:
ДИТ Спорт (София) - Чавдар (Етрополе)                     2:2 

                           XXI кръг

12 май 2018, събота, 12:00 ч:
Локомотив 1929 (София) - Олимпиец (София)                15:0 
Конкордия (София) - Барокко (София)                       2:0 
12 май 2018, събота, 13:00 ч:
Чавдар (Етрополе) - Ботев 57 СОУ (София)                  2:0 
Септември (София) - ДИТ Спорт (София)                     0:1 
12 май 2018, събота, 14:00 ч:
Спортист 13 (София) - Елит София (София)                  2:1 
12 май 2018, събота, 17:30 ч:
Младост 2015 (София) - Витоша (Бистрица)                  0:3 

                           XII кръг - отложен мач

16 май 2018, сряда, 14:00 ч:
Спортист 13 (София) - Септември (София)                   1:2 

                           XXII кръг

17 май 2018, четвъртък, 13:00 ч:
Елит София (София) - Младост 2015 (София)                 2:1 
19 май 2018, събота, 11:30 ч:
Ботев 57 СОУ (София) - Септември (София)                  0:1 
19 май 2018, събота, 12:00 ч:
Барокко (София) - Локомотив 1929 (София)                  0:2 
19 май 2018, събота, 13:00 ч:
в Герман:
ДИТ Спорт (София) - Спортист 13 (София)                   9:0 
Витоша (Бистрица) - Конкордия (София)                     5:1 
19 май 2018, събота, 14:00 ч:
Олимпиец (София) - Чавдар (Етрополе)                      2:10 

                           XV кръг - отложени мачове

23 май 2018, сряда, 12:00 ч:
Младост 2015 (София) - Ботев 57 СОУ (София)               1:5 
23 май 2018, сряда, 12:30 ч:
Септември (София) - Локомотив 1929 (София)                3:7 
23 май 2018, сряда, 15:30 ч:
Спортист 13 (София) - Конкордия (София)                   2:2 

                           XVIII кръг - отложен мач

26 май 2018, събота, 11:00 ч:
Чавдар (Етрополе) - Младост 2015 (София)                  8:0 

                           XIX кръг - отложен мач

31 май 2018, четвъртък, 12:00 ч:
Младост 2015 (София) - Олимпиец (София)                  13:1 

Таблица с резултати
-------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. -------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. Локомотив 1929 (София) XXX 1:0 1:1 5:0 4:1 7:0 6:0 8:0 5:1 9:2 8:1 15:0 2. Витоша (Бистрица) 3:2 XXX 1:1 4:2 2:2 5:0 10:1 5:1 4:2 5:1 2:1 16:0 3. Чавдар (Етрополе) 1:1 1:1 XXX 4:2 2:0 0:0 1:0 4:0 4:0 4:0 8:0 11:0 4. Септември (София) 3:7 0:5 4:0 XXX 0:0 2:0 0:1 6:1 3:0 6:1 3:1 8:0 5. Ботев 57 СОУ (София) 2:3 1:3 0:4 0:1 XXX 3:0 1:5 3:2 3:2 3:0 3:1 17:0 6. Елит София (София) 2:4 0:7 0:2 4:2 0:2 XXX 8:0 1:1 1:0 8:2 2:1 3:1 7. ДИТ Спорт (София) 0:9 1:4 2:2 0:4 0:8 0:3 XXX 9:0 2:2 5:3 3:4 3:1 8. Спортист 13 (София) 0:0 1:3 0:4 1:2 3:3 2:1 6:1 XXX 1:1 2:2 3:1 11:0 9. Барокко (София) 0:2 1:4 0:4 0:1 3:3 0:3 3:1 2:0 XXX 3:1 1:0 3:1 10. Конкордия (София) 1:4 0:7 0:5 1:3 1:4 3:2 0:3* 0:3 2:0 XXX 5:2 10:0 11. Младост 2015 (София) 0:10 0:3 0:8 0:2 1:5 2:3 1:4 0:1 0:1 4:4 XXX 13:1 12. Олимпиец (София) 0:13 0:13 2:10 0:5 0:8 2:9 0:4 3:12 0:4 3:3 3:8 XXX -------------------------------------------------------------------------------------------------- нагоре