Юноши младша възраст (род.2002-03):
« София (столица) - Междуобластна група 2018/19

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 |
         | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 |
         | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 |

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Локомотив 1929 (София)             27   22   2   3  123:28   68
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 2. Царско село 2015 (София)           27   19   2   6   80:33   59
 3. Чавдар (Етрополе)                  27   17   5   5   81:36   56 [1 2 0  5:4  5]
 4. Олимпиец (София)                   27   17   5   5   88:33   56 [0 2 1  4:5  2]
 5. Елит София (София)                 27   12   3  12   63:58   39
 6. Надежда (Доброславци)              27   10   2  15   54:81   32
 7. Ботев 57 СОУ (София)               27    8   2  17   43:72   26 [2 0 1 11:7  6]
 8. Конкордия (София)                  27    8   2  17   53:99   26 [1 0 2  7:11 3]
 9. Барокко (София)                    27    7   3  17   39:75   24
10. Гранит (Владая)                    27    1   2  24   28:137   5

Бележки
  - Отборите играят домакинските си мачове на следните терени:
    - Барокко (София) - ст."Бонсист", София;
    - Ботев 57 СОУ (София) - ст."57-мо училище", София;
    - Гранит (Владая) - във Владая;
    - Елит София (София) - стар ст."Академик" /при 4-ти километър/, София;
    - Конкордия (София) - ст."Бонсист", София;
    - Локомотив 1929 (София) - ст."Локомотив", София;
    - Надежда (Доброславци) - в Доброславци;
    - Олимпиец (София) - ст."57-мо училище", София;
    - Царско село 2015 (София) - комплекс "Царско село", София;
    - Чавдар (Етрополе) - ст."Чавдар", Етрополе.

                           I кръг

1 септември 2018 г., събота, 09:30 ч:
Олимпиец (София) - Локомотив 1929 (София)                 2:2 
Царско село 2015 (София) - Елит София (София)             1:1 
1 септември 2018 г., събота, 11:30 ч:
Барокко (София) - Конкордия (София)                       1:3 
Гранит (Владая) - Ботев 57 СОУ (София)                    1:1 
1 септември 2018 г., събота, 14:00 ч:
Чавдар (Етрополе) - Надежда (Доброславци)                 4:2 

                           II кръг

8 септември 2018 г., събота, 11:30 ч:
Конкордия (София) - Гранит (Владая)                       6:0 
Чавдар (Етрополе) - Олимпиец (София)                      2:2 
8 септември 2018 г., събота, 13:30 ч:
Ботев 57 СОУ (София) - Царско село 2015 (София)           1:3 
8 септември 2018 г., събота, 14:00 ч:
Надежда (Доброславци) - Елит София (София)                2:4 
8 септември 2018 г., събота, 17:00 ч:
Локомотив 1929 (София) - Барокко (София)                  2:1 

                           III кръг

12 септември 2018 г., сряда, 09:30 ч:
Царско село 2015 (София) - Конкордия (София)              1:2 
12 септември 2018 г., сряда, 11:30 ч:
Олимпиец (София) - Надежда (Доброславци)                  4:1 
Барокко (София) - Чавдар (Етрополе)                       4:1 
12 септември 2018 г., сряда, 16:00 ч:
Гранит (Владая) - Локомотив 1929 (София)                  0:6 
Елит София (София) - Ботев 57 СОУ (София)                 0:3 

                           IV кръг

15 септември 2018 г., събота, 11:30 ч:
Надежда (Доброславци) - Ботев 57 СОУ (София)              2:0 
Чавдар (Етрополе) - Гранит (Владая)                       6:1 
15 септември 2018 г., събота, 12:00 ч:
Конкордия (София) - Елит София (София)                    0:2 
15 септември 2018 г., събота, 13:30 ч:
Олимпиец (София) - Барокко (София)                        4:1 
16 септември 2018 г., неделя, 12:00 ч:
Локомотив 1929 (София) - Царско село 2015 (София)         1:3 

                           V кръг

22 септември 2018 г., събота, 11:30 ч:
Барокко (София) - Надежда (Доброславци)                   1:2 
Гранит (Владая) - Олимпиец (София)                        0:5 
Царско село 2015 (София) - Чавдар (Етрополе)              3:0 
22 септември 2018 г., събота, 13:30 ч:
Ботев 57 СОУ (София) - Конкордия (София)                  0:5 
22 септември 2018 г., събота, 17:00 ч:
Елит София (София) - Локомотив 1929 (София)               2:3 

                           VI кръг

29 септември 2018 г., събота, 09:30 ч:
Олимпиец (София) - Царско село 2015 (София)               1:2 
29 септември 2018 г., събота, 11:30 ч:
Локомотив 1929 (София) - Ботев 57 СОУ (София)             2:0 
29 септември 2018 г., събота, 12:00 ч:
Барокко (София) - Гранит (Владая)                         2:1 
29 септември 2018 г., събота, 14:00 ч:
Чавдар (Етрополе) - Елит София (София)                    1:1 
29 септември 2018 г., събота, 16:00 ч:
Надежда (Доброславци) - Конкордия (София)                 5:1 

                           VII кръг

6 октомври 2018 г., събота, 11:30 ч:
Гранит (Владая) - Надежда (Доброславци)                   1:4 
Царско село 2015 (София) - Барокко (София)                2:2 
6 октомври 2018 г., събота, 13:30 ч:
Елит София (София) - Олимпиец (София)                     4:3 
Ботев 57 СОУ (София) - Чавдар (Етрополе)                  1:4 
6 октомври 2018 г., събота, 16:00 ч:
Конкордия (София) - Локомотив 1929 (София)                0:6 

                           VIII кръг

12 октомври 2018 г., петък, 11:30 ч:
Чавдар (Етрополе) - Конкордия (София)                     5:0 
13 октомври 2018 г., събота, 09:30 ч:
Олимпиец (София) - Ботев 57 СОУ (София)                   4:0 
13 октомври 2018 г., събота, 10:30 ч:
Надежда (Доброславци) - Локомотив 1929 (София)            1:0 
13 октомври 2018 г., събота, 11:30 ч:
Гранит (Владая) - Царско село 2015 (София)                2:5 
13 октомври 2018 г., събота, 12:00 ч:
Барокко (София) - Елит София (София)                      0:3 

                           IX кръг

20 октомври 2018 г., събота, 09:30 ч:
Царско село 2015 (София) - Надежда (Доброславци)          3:1 
20 октомври 2018 г., събота, 11:30 ч:
Елит София (София) - Гранит (Владая)                      7:1 
Конкордия (София) - Олимпиец (София)                      3:4 
20 октомври 2018 г., събота, 13:30 ч:
Ботев 57 СОУ (София) - Барокко (София)                    6:0 
20 октомври 2018 г., събота, 14:30 ч:
Локомотив 1929 (София) - Чавдар (Етрополе)                6:1 

                           X кръг

27 октомври 2018 г., събота, 11:30 ч:
Надежда (Доброславци) - Чавдар (Етрополе)                 4:2 
27 октомври 2018 г., събота, 12:00 ч:
Конкордия (София) - Барокко (София)                       1:1 
27 октомври 2018 г., събота, 13:30 ч:
Ботев 57 СОУ (София) - Гранит (Владая)                    3:1 
27 октомври 2018 г., събота, 14:00 ч:
Елит София (София) - Царско село 2015 (София)             0:5 
27 октомври 2018 г., събота, 14:30 ч:
Локомотив 1929 (София) - Олимпиец (София)                 5:1 

                           XI кръг

3 ноември 2018 г., събота, 09:30 ч:
Царско село 2015 (София) - Ботев 57 СОУ (София)           7:0 
3 ноември 2018 г., събота, 11:30 ч:
Гранит (Владая) - Конкордия (София)                       0:4 
Барокко (София) - Локомотив 1929 (София)                  0:6 
3 ноември 2018 г., събота, 13:30 ч:
Олимпиец (София) - Чавдар (Етрополе)                      1:1 
3 ноември 2018 г., събота, 14:30 ч:
Елит София (София) - Надежда (Доброславци)                1:2 

                           XII кръг

10 ноември 2018 г., събота, 11:30 ч:
Надежда (Доброславци) - Олимпиец (София)                  0:4 
Чавдар (Етрополе) - Барокко (София)                       2:0 
Конкордия (София) - Царско село 2015 (София)              0:5 
10 ноември 2018 г., събота, 13:30 ч:
Ботев 57 СОУ (София) - Елит София (София)                 1:4 
10 ноември 2018 г., събота, 14:30 ч:
Локомотив 1929 (София) - Гранит (Владая)                 11:0 

                           XIII кръг

17 ноември 2018 г., събота, 09:30 ч:
Царско село 2015 (София) - Локомотив 1929 (София)         0:6 
17 ноември 2018 г., събота, 11:30 ч:
Елит София (София) - Конкордия (София)                    8:1 
Гранит (Владая) - Чавдар (Етрополе)                       0:7 
Барокко (София) - Олимпиец (София)                        0:3 
17 ноември 2018 г., събота, 13:30 ч:
Ботев 57 СОУ (София) - Надежда (Доброславци)              2:3 

                           XIV кръг

21 ноември 2018 г., сряда, 14:00 ч:
Конкордия (София) - Ботев 57 СОУ (София)                  0:4 
24 ноември 2018 г., събота, 11:30 ч:
Надежда (Доброславци) - Барокко (София)                   0:4 
Чавдар (Етрополе) - Царско село 2015 (София)              2:0 
24 ноември 2018 г., събота, 13:30 ч:
Олимпиец (София) - Гранит (Владая)                        3:0 сл. * 
* - гостите не се явяват.
24 ноември 2018 г., събота, 14:30 ч:
Локомотив 1929 (София) - Елит София (София)               8:1 

                           XV кръг

2 март 2019 г., събота, 09:30 ч:
Конкордия (София) - Надежда (Доброславци)                 2:0 
2 март 2019 г., събота, 11:30 ч:
Елит София (София) - Чавдар (Етрополе)                    1:1 
Царско село 2015 (София) - Олимпиец (София)               2:1 
3 март 2019 г., неделя, 09:30 ч:
Ботев 57 СОУ (София) - Локомотив 1929 (София)             1:4 
4 март 2019 г., понеделник, 14:00 ч:
в София, ст."Бонсист":
Гранит (Владая) - Барокко (София)                         1:4 

                           XVI кръг

9 март 2019 г., събота, 11:30 ч:
Барокко (София) - Царско село 2015 (София)                2:4 
Локомотив 1929 (София) - Конкордия (София)               10:1 
9 март 2019 г., събота, 13:00 ч:
Чавдар (Етрополе) - Ботев 57 СОУ (София)                  5:2 
9 март 2019 г., събота, 13:30 ч:
Олимпиец (София) - Елит София (София)                     4:0 
9 март 2019 г., събота, 15:00 ч:
Надежда (Доброславци) - Гранит (Владая)                   5:3 

                           XVII кръг

16 март 2019 г., събота, 11:30 ч:
Локомотив 1929 (София) - Надежда (Доброславци)            5:2 
Конкордия (София) - Чавдар (Етрополе)                     3:3 
Ботев 57 СОУ (София) - Олимпиец (София)                   2:2 
Елит София (София) - Барокко (София)                      3:4 
17 март 2019 г., неделя, 09:30 ч:
Царско село 2015 (София) - Гранит (Владая)                5:0 

                           XVIII кръг

23 март 2019 г., събота, 11:30 ч:
Гранит (Владая) - Елит София (София)                      1:3 
Барокко (София) - Ботев 57 СОУ (София)                    1:2 
Чавдар (Етрополе) - Локомотив 1929 (София)                1:0 
23 март 2019 г., събота, 13:30 ч:
Олимпиец (София) - Конкордия (София)                      4:0 
23 март 2019 г., събота, 16:00 ч:
в Житен:
Надежда (Доброславци) - Царско село 2015 (София)          1:2 

                           XIX кръг

29 март 2019 г., петък, 09:00 ч:
Царско село 2015 (София) - Конкордия (София)              5:2 
30 март 2019 г., събота, 09:30 ч:
Ботев 57 СОУ (София) - Олимпиец (София)                   1:2 
30 март 2019 г., събота, 11:30 ч:
Надежда (Доброславци) - Чавдар (Етрополе)                 0:4 
Барокко (София) - Гранит (Владая)                         4:1 
30 март 2019 г., събота, 15:00 ч:
Локомотив 1929 (София) - Елит София (София)               4:1 

                           XX кръг

6 април 2019 г., събота, 09:30 ч:
Олимпиец (София) - Царско село 2015 (София)               2:0 
6 април 2019 г., събота, 11:30 ч:
Конкордия (София) - Локомотив 1929 (София)                2:3 
6 април 2019 г., събота, 12:30 ч:
Чавдар (Етрополе) - Елит София (София)                    5:1 
6 април 2019 г., събота, 15:00 ч:
в Житен:
Надежда (Доброславци) - Барокко (София)                   2:2 
8 април 2019 г., понеделник, 16:00 ч:
Гранит (Владая) - Ботев 57 СОУ (София)                    3:1 

                           XXI кръг

12 април 2019 г., петък, 15:00 ч:
Царско село 2015 (София) - Гранит (Владая)                6:0 
13 април 2019 г., събота, 09:30 ч:
Ботев 57 СОУ (София) - Надежда (Доброславци)              0:3 
13 април 2019 г., събота, 11:30 ч:
Барокко (София) - Чавдар (Етрополе)                       0:5 
Елит София (София) - Конкордия (София)                    2:1 
13 април 2019 г., събота, 14:00 ч:
Локомотив 1929 (София) - Олимпиец (София)                 3:3 

                           XXII кръг

20 април 2019 г., събота, 09:30 ч:
Олимпиец (София) - Елит София (София)                     2:1 
20 април 2019 г., събота, 10:30 ч:
Гранит (Владая) - Локомотив 1929 (София)                  1:12 
20 април 2019 г., събота, 11:30 ч:
Чавдар (Етрополе) - Конкордия (София)                     6:2 
Барокко (София) - Ботев 57 СОУ (София)                    1:3 
20 април 2019 г., събота, 15:00 ч:
Надежда (Доброславци) - Царско село 2015 (София)          0:5 

                           XXIII кръг

3 май 2019 г., петък, 10:00 ч:
Локомотив 1929 (София) - Надежда (Доброславци)            9:2 
3 май 2019 г., петък, 16:00 ч:
Царско село 2015 (София) - Барокко (София)                2:1 
4 май 2019 г., събота, 11:30 ч:
Конкордия (София) - Олимпиец (София)                      0:9 
4 май 2019 г., събота, 13:30 ч:
Ботев 57 СОУ (София) - Чавдар (Етрополе)                  0:4 
4 май 2019 г., събота, 14:00 ч:
Елит София (София) - Гранит (Владая)                      4:2 

                           XXIV кръг

11 май 2019 г., събота, 09:30 ч:
Ботев 57 СОУ (София) - Царско село 2015 (София)           1:7 
11 май 2019 г., събота, 10:00 ч:
Чавдар (Етрополе) - Олимпиец (София)                      2:1 
11 май 2019 г., събота, 11:30 ч:
Гранит (Владая) - Конкордия (София)                       3:7 
Барокко (София) - Локомотив 1929 (София)                  2:4 
11 май 2019 г., събота, 15:00 ч:
Надежда (Доброславци) - Елит София (София)                0:2 

                           XXV кръг

18 май 2019 г., събота, 09:30 ч:
Олимпиец (София) - Гранит (Владая)                        6:0 
18 май 2019 г., събота, 11:30 ч:
Конкордия (София) - Надежда (Доброславци)                 5:4 
18 май 2019 г., събота, 13:30 ч:
Елит София (София) - Барокко (София)                      7:0 
18 май 2019 г., събота, 16:30 ч:
Царско село 2015 (София) - Чавдар (Етрополе)              0:2 
18 май 2019 г., събота, 18:00 ч:
Локомотив 1929 (София) - Ботев 57 СОУ (София)             2:0 

                           XXVI кръг

23 май 2019 г., четвъртък, 18:00 ч:
Надежда (Доброславци) - Олимпиец (София)                  1:6 
24 май 2019 г., петък, 11:30 ч:
Чавдар (Етрополе) - Гранит (Владая)                       5:0 
Барокко (София) - Конкордия (София)                       1:0 
24 май 2019 г., петък, 13:30 ч:
Ботев 57 СОУ (София) - Елит София (София)                 1:0 
24 май 2019 г., петък, 16:30 ч:
Царско село 2015 (София) - Локомотив 1929 (София)         0:2 

                           XXVII кръг

1 юни 2019 г., събота, 09:30 ч:
Гранит (Владая) - Надежда (Доброславци)                   5:5 
1 юни 2019 г., събота, 11:30 ч:
Елит София (София) - Царско село 2015 (София)             0:2 
Конкордия (София) - Ботев 57 СОУ (София)                  2:7 
Олимпиец (София) - Барокко (София)                        5:0 
1 юни 2019 г., събота, 13:00 ч:
Локомотив 1929 (София) - Чавдар (Етрополе)                1:0 

Таблица с резултати
---------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. ---------------------------------------------------------------------------------------- 1. Локомотив 1929 (София) XXX 1:3 6:1 5:1 8:1 5:2 2:0 10:1 2:1 11:0 XXX --- 1:0 3:3 4:1 9:2 2:0 --- --- --- 2. Царско село 2015 (София) 0:6 XXX 3:0 2:1 1:1 3:1 7:0 1:2 2:2 5:0 0:2 XXX 0:2 --- --- --- --- 5:2 2:1 6:0 3. Чавдар (Етрополе) 1:0 2:0 XXX 2:2 1:1 4:2 5:2 5:0 2:0 6:1 --- --- XXX 2:1 5:1 --- --- 6:2 --- 5:0 4. Олимпиец (София) 2:2 1:2 1:1 XXX 4:0 4:1 4:0 4:0 4:1 3:0* --- 2:0 --- XXX 2:1 --- --- --- 5:0 6:0 5. Елит София (София) 2:3 0:5 1:1 4:3 XXX 1:2 0:3 8:1 3:4 7:1 --- 0:2 --- --- XXX --- --- 2:1 7:0 4:2 6. Надежда (Доброславци) 1:0 1:2 4:2 0:4 2:4 XXX 2:0 5:1 0:4 5:3 --- 0:5 0:4 1:6 0:2 XXX --- --- 2:2 --- 7. Ботев 57 СОУ (София) 1:4 1:3 1:4 2:2 1:4 2:3 XXX 0:5 6:0 3:1 --- 1:7 0:4 1:2 1:0 0:3 XXX --- --- --- 8. Конкордия (София) 0:6 0:5 3:3 3:4 0:2 2:0 0:4 XXX 1:1 6:0 2:3 --- --- 0:9 --- 5:4 2:7 XXX --- --- 9. Барокко (София) 0:6 2:4 4:1 0:3 0:3 1:2 1:2 1:3 XXX 2:1 2:4 --- 0:5 --- --- --- 1:3 1:0 XXX 4:1 10. Гранит (Владая) 0:6 2:5 0:7 0:5 1:3 1:4 1:1 0:4 1:4 XXX 1:12 --- --- --- --- 5:5 3:1 3:7 --- XXX ---------------------------------------------------------------------------------------- нагоре