Юноши младша възраст (род.1999-00):
Велико Търново - Зонална група 2015/16 »

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 |
         | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 |

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Литекс (Ловеч)                     20   16   1   3   99:15   49
-------------------------------------------------------------------
 2. Янтра Габрово (Габрово)            20   14   3   3   59:25   45 [2 0 0  4:2  6]
 3. Етър В.Търново (Велико Търново)    20   15   0   5   74:31   45 [0 0 2  2:4  0]
 4. Чардафон 1919 (Габрово)            20   12   4   4   43:21   40
 5. Изгрев 93 (Царевец)                20    9   3   8   56:48   30
 6. Севлиево (Севлиево)                20    8   0  12   30:55   24
 7. Янтра (Полски Тръмбеш)             20    7   2  11   23:51   23
 8. Академик (Свищов)                  20    6   2  12   35:55   20 [2 0 0  6:4  6]
 9. Локомотив (Горна Оряховица)        20    6   2  12   34:51   20 [0 0 2  4:6  0]
10. Трявна (Трявна)                    20    6   1  13   35:53   19
11. Павликени (Павликени)              20    1   2  17   16:99    5

                           I кръг

12 септември 2015, събота, 09:45 ч:
Локомотив (Горна Оряховица) - Етър В.Търново (В.Търново)  2:3 
Павликени (Павликени) - Трявна (Трявна)                   1:2 
Севлиево (Севлиево) - Янтра Габрово (Габрово)             0:4 
Чардафон 1919 (Габрово) - Изгрев 93 (Царевец)             2:0 
14 септември 2015, понеделник, 15:00 ч:
Академик (Свищов) - Литекс (Ловеч)                        1:3 
Янтра (Полски Тръмбеш)                                    почива

                           II кръг

19 септември 2015, събота, 09:45 ч:
Изгрев 93 (Царевец) - Академик (Свищов)                   3:3 
Янтра Габрово (Габрово) - Чардафон 1919 (Габрово)         0:0 
Трявна (Трявна) - Севлиево (Севлиево)                     0:1 
Етър В.Търново (Велико Търново) - Павликени (Павликени)   8:2 
Янтра (Полски Тръмбеш) - Локомотив (Горна Оряховица)      1:2 
Литекс (Ловеч)                                            почива

                           III кръг

26 септември 2015, събота, 09:45 ч:
Павликени (Павликени) - Янтра (Полски Тръмбеш)            0:2 
Севлиево (Севлиево) - Етър В.Търново (Велико Търново)     0:5 
Чардафон 1919 (Габрово) - Трявна (Трявна)                 1:0 
Академик (Свищов) - Янтра Габрово (Габрово)               2:4 
28 септември 2015, понеделник, 15:00 ч:
Литекс (Ловеч) - Изгрев 93 (Царевец)                      6:0 
Локомотив (Горна Оряховица)                               почива

                           IV кръг

3 октомври 2015, събота, 09:45 ч:
Трявна (Трявна) - Академик (Свищов)                       3:0 
Етър В.Търново (В.Търново) - Чардафон 1919 (Габрово)      3:1 
Янтра (Полски Тръмбеш) - Севлиево (Севлиево)              4:0 
Локомотив (Горна Оряховица) - Павликени (Павликени)       1:1 
5 октомври 2015, понеделник, 15:00 ч:
Янтра Габрово (Габрово) - Литекс (Ловеч)                  1:0 
Изгрев 93 (Царевец)                                       почива

                           V кръг

10 октомври 2015, събота, 09:45 ч:
Севлиево (Севлиево) - Локомотив (Горна Оряховица)         2:3 
Чардафон 1919 (Габрово) - Янтра (Полски Тръмбеш)          0:0 
Академик (Свищов) - Етър В.Търново (Велико Търново)       0:1 
Изгрев 93 (Царевец) - Янтра Габрово (Габрово)             4:4 
12 октомври 2015, понеделник, 15:00 ч:
Литекс (Ловеч) - Трявна (Трявна)                         13:0 
Павликени (Павликени)                                     почива

                           VI кръг

17 октомври 2015, събота, 09:45 ч:
Трявна (Трявна) - Изгрев 93 (Царевец)                     2:3 
Янтра (Полски Тръмбеш) - Академик (Свищов)                1:0 
Локомотив (Горна Оряховица) - Чардафон 1919 (Габрово)     0:1 
Павликени (Павликени) - Севлиево (Севлиево)               0:2 
19 октомври 2015, понеделник, 15:00 ч:
Етър В.Търново (Велико Търново) - Литекс (Ловеч)          0:1 
Янтра Габрово (Габрово)                                   почива

                           VII кръг

24 октомври 2015, събота, 09:45 ч:
Чардафон 1919 (Габрово) - Павликени (Павликени)           6:1 
Академик (Свищов) - Локомотив (Горна Оряховица)           4:3 
Изгрев 93 (Царевец) - Етър В.Търново (Велико Търново)     7:2 
Янтра Габрово (Габрово) - Трявна (Трявна)                 2:0 
26 октомври 2015, понеделник, 15:00 ч:
Литекс (Ловеч) - Янтра (Полски Тръмбеш)                  12:0 
Севлиево (Севлиево)                                       почива

                           VIII кръг

31 октомври 2015, събота, 09:45 ч:
Етър В.Търново (В.Търново) - Янтра Габрово (Габрово)      2:3 
Янтра (Полски Тръмбеш) - Изгрев 93 (Царевец)              2:1 
Павликени (Павликени) - Академик (Свищов)                 3:0 
Севлиево (Севлиево) - Чардафон 1919 (Габрово)             3:0 
2 ноември 2015, понеделник, 15:00 ч:
Локомотив (Горна Оряховица) - Литекс (Ловеч)              0:2 
Трявна (Трявна)                                           почива

                           IX кръг

7 ноември 2015, събота, 09:45 ч:
Академик (Свищов) - Севлиево (Севлиево)                   7:1 
Изгрев 93 (Царевец) - Локомотив (Горна Оряховица)         4:1 
Янтра Габрово (Габрово) - Янтра (Полски Тръмбеш)          1:2 
Трявна (Трявна) - Етър В.Търново (Велико Търново)         0:4 
9 ноември 2015, понеделник, 15:00 ч:
Литекс (Ловеч) - Павликени (Павликени)                   10:1 
Чардафон 1919 (Габрово)                                   почива

                           X кръг

14 ноември 2015, събота, 09:45 ч:
Янтра (Полски Тръмбеш) - Трявна (Трявна)                  3:1 
Локомотив (Горна Оряховица) - Янтра Габрово (Габрово)     0:2 
Павликени (Павликени) - Изгрев 93 (Царевец)               1:6 
Чардафон 1919 (Габрово) - Академик (Свищов)               5:0 
16 ноември 2015, понеделник, 15:00 ч:
Севлиево (Севлиево) - Литекс (Ловеч)                      1:5 
Етър В.Търново (Велико Търново)                           почива

                           XI кръг

21 ноември 2015, събота, 09:45 ч:
Изгрев 93 (Царевец) - Севлиево (Севлиево)                 1:0 
Янтра Габрово (Габрово) - Павликени (Павликени)           8:0 
Трявна (Трявна) - Локомотив (Горна Оряховица)             4:2 
Етър В.Търново (В.Търново) - Янтра (Полски Тръмбеш)       2:0 
23 ноември 2015, понеделник, 15:00 ч:
Литекс (Ловеч) - Чардафон 1919 (Габрово)                  2:2 
Академик (Свищов)                                         почива

                           XII кръг

19 март 2016, събота, 09:45 ч:
Етър В.Търново (В.Търново) - Локомотив (Горна Оряховица)  6:0 
Трявна (Трявна) - Павликени (Павликени)                   8:2 
Янтра Габрово (Габрово) - Севлиево (Севлиево)             4:1 
Изгрев 93 (Царевец) - Чардафон 1919 (Габрово)             1:2 
21 март 2016, понеделник, 15:30 ч:
Литекс (Ловеч) - Академик (Свищов)                        8:0 
Янтра (Полски Тръмбеш)                                    почива

                           XIII кръг

26 март 2016, събота, 09:45 ч:
Академик (Свищов) - Изгрев 93 (Царевец)                   отложен 
Чардафон 1919 (Габрово) - Янтра Габрово (Габрово)         3:3 
Севлиево (Севлиево) - Трявна (Трявна)                     3:0 
Павликени (Павликени) - Етър В.Търново (Велико Търново)   0:7 
Локомотив (Горна Оряховица) - Янтра (Полски Тръмбеш)      3:0 
13 април 2016, сряда, 16:30 ч:
Академик (Свищов) - Изгрев 93 (Царевец)                   1:1 
Литекс (Ловеч)                                            почива

                           XIV кръг

2 април 2016, събота, 09:45 ч:
Янтра (Полски Тръмбеш) - Павликени (Павликени)            2:2 
Етър В.Търново (Велико Търново) - Севлиево (Севлиево)     4:0 
Трявна (Трявна) - Чардафон 1919 (Габрово)                 1:2 
Янтра Габрово (Габрово) - Академик (Свищов)               7:2 
4 април 2016, понеделник, 16:30 ч:
Изгрев 93 (Царевец) - Литекс (Ловеч)                      0:2 
Локомотив (Горна Оряховица)                               почива

                           XV кръг

9 април 2016, събота, 09:45 ч:
Академик (Свищов) - Трявна (Трявна)                       3:0 
Чардафон 1919 (Габрово) - Етър В.Търново (В.Търново)      1:3 
Севлиево (Севлиево) - Янтра (Полски Тръмбеш)              3:1 
Павликени (Павликени) - Локомотив (Горна Оряховица)       1:3 
11 април 2016, понеделник, 16:30 ч:
Литекс (Ловеч) - Янтра Габрово (Габрово)                  2:0 
Изгрев 93 (Царевец)                                       почива

                           XIII кръг - отложен мач

13 април 2016, сряда, 16:30 ч:
Академик (Свищов) - Изгрев 93 (Царевец)                   1:1 

                           XVI кръг

16 април 2016, събота, 09:45 ч:
Локомотив (Горна Оряховица) - Севлиево (Севлиево)         2:0 
Янтра (Полски Тръмбеш) - Чардафон 1919 (Габрово)          1:0 
Етър В.Търново (Велико Търново) - Академик (Свищов)       5:2 
Янтра Габрово (Габрово) - Изгрев 93 (Царевец)             1:4 
18 април 2016, понеделник, 16:30 ч:
Трявна (Трявна) - Литекс (Ловеч)                          отложен 
18 май 2016, сряда, 16:30 ч:
Трявна (Трявна) - Литекс (Ловеч)                          3:0 сл. 
Павликени (Павликени)                                     почива

                           XVII кръг

23 април 2016, събота, 09:45 ч:
Изгрев 93 (Царевец) - Трявна (Трявна)                     2:1 
Академик (Свищов) - Янтра (Полски Тръмбеш)                2:1 
Чардафон 1919 (Габрово) - Локомотив (Горна Оряховица)     3:2 
Севлиево (Севлиево) - Павликени (Павликени)               3:0 
25 април 2016, понеделник, 16:30 ч:
Литекс (Ловеч) - Етър В.Търново (Велико Търново)          7:0 
Янтра Габрово (Габрово)                                   почива

                           XVIII кръг

30 април 2016, събота, 09:45 ч:
Павликени (Павликени) - Чардафон 1919 (Габрово)           0:3 
Локомотив (Горна Оряховица) - Академик (Свищов)           1:2 
Етър В.Търново (Велико Търново) - Изгрев 93 (Царевец)    10:2 
Трявна (Трявна) - Янтра Габрово (Габрово)                 2:3 
2 май 2016, понеделник, 16:30 ч:
Янтра (Полски Тръмбеш) - Литекс (Ловеч)                   0:6 
Севлиево (Севлиево)                                       почива

                           XIX кръг

7 май 2016, събота, 09:45 ч:
Янтра Габрово (Габрово) - Етър В.Търново (В.Търново)      1:0 
Изгрев 93 (Царевец) - Янтра (Полски Тръмбеш)              6:1 
Академик (Свищов) - Павликени (Павликени)                 4:0 
Чардафон 1919 (Габрово) - Севлиево (Севлиево)             7:1 
9 май 2016, понеделник, 16:30 ч:
Литекс (Ловеч) - Локомотив (Горна Оряховица)              5:1 
Трявна (Трявна)                                           почива

                           XX кръг

14 май 2016, събота, 09:45 ч:
Севлиево (Севлиево) - Академик (Свищов)                   отложен 
Локомотив (Горна Оряховица) - Изгрев 93 (Царевец)         4:1 
Янтра (Полски Тръмбеш) - Янтра Габрово (Габрово)          0:1 
Етър В.Търново (Велико Търново) - Трявна (Трявна)         4:0 
16 май 2016, понеделник, 16:30 ч:
Павликени (Павликени) - Литекс (Ловеч)                    0:9 
26 май 2016, четвъртък, 16:30 ч:
Севлиево (Севлиево) - Академик (Свищов)                   3:2 
Чардафон 1919 (Габрово)                                   почива

                           XVI кръг - отложен мач

18 май 2016, сряда, 16:30 ч:
Трявна (Трявна) - Литекс (Ловеч)                          3:0 сл. 

                           XXI кръг

19 май 2016, четвъртък, 15:00 ч:
Янтра Габрово (Габрово) - Локомотив (Горна Оряховица)     5:0 
21 май 2016, събота, 09:45 ч:
Трявна (Трявна) - Янтра (Полски Тръмбеш)                  4:0 
Изгрев 93 (Царевец) - Павликени (Павликени)              10:0 
Академик (Свищов) - Чардафон 1919 (Габрово)               0:2 
23 май 2016, понеделник, 16:30 ч:
Литекс (Ловеч) - Севлиево (Севлиево)                      6:3 
Етър В.Търново (Велико Търново)                           почива

                           XX кръг - отложен мач

26 май 2016, четвъртък, 16:30 ч:
Севлиево (Севлиево) - Академик (Свищов)                   3:2 

                           XXII кръг

28 май 2016, събота, 09:45 ч:
Чардафон 1919 (Габрово) - Литекс (Ловеч)                  2:0 
Севлиево (Севлиево) - Изгрев 93 (Царевец)                 3:0 
Павликени (Павликени) - Янтра Габрово (Габрово)           1:5 
Локомотив (Горна Оряховица) - Трявна (Трявна)             4:4 
Янтра (Полски Тръмбеш) - Етър В.Търново (В.Търново)       2:5 
Академик (Свищов)                                         почива

Таблица с резултати
--------------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. --------------------------------------------------------------------------------------------- 1. Литекс (Ловеч) XXX 2:0 7:0 2:2 6:0 6:3 12:0 8:0 5:1 13:0 10:1 2. Янтра Габрово (Габрово) 1:0 XXX 1:0 0:0 1:4 4:1 1:2 7:2 5:0 2:0 8:0 3. Етър В.Търново (Велико Търново) 0:1 2:3 XXX 3:1 10:2 4:0 2:0 5:2 6:0 4:0 8:2 4. Чардафон 1919 (Габрово) 2:0 3:3 1:3 XXX 2:0 7:1 0:0 5:0 3:2 1:0 6:1 5. Изгрев 93 (Царевец) 0:2 4:4 7:2 1:2 XXX 1:0 6:1 3:3 4:1 2:1 10:0 6. Севлиево (Севлиево) 1:5 0:4 0:5 3:0 3:0 XXX 3:1 3:2 2:3 3:0 3:0 7. Янтра (Полски Тръмбеш) 0:6 0:1 2:5 1:0 2:1 4:0 XXX 1:0 1:2 3:1 2:2 8. Академик (Свищов) 1:3 2:4 0:1 0:2 1:1 7:1 2:1 XXX 4:3 3:0 4:0 9. Локомотив (Горна Оряховица) 0:2 0:2 2:3 0:1 4:1 2:0 3:0 1:2 XXX 4:4 1:1 10. Трявна (Трявна) 3:0* 2:3 0:4 1:2 2:3 0:1 4:0 3:0 4:2 XXX 8:2 11. Павликени (Павликени) 0:9 1:5 0:7 0:3 1:6 0:2 0:2 3:0 1:3 1:2 XXX --------------------------------------------------------------------------------------------- нагоре