ОФГ Сливен 2014/15

| Таблица с резултати | Страници на отбори |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 |
         | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 |

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Аполон (кв.Речица, Сливен)         26   23   2   1  125:22   71        Шампион
-------------------------------------------------------------------
 2. Самуил (Самуилово)                 26   22   1   3  106:23   67               
 3. Кортен 2012 (Кортен)               26   20   2   4   90:29   62               
 4. Гранит (Сборище)                   26   16   2   8   79:45   50               
 5. Балкан (Твърдица)                  26   15   4   7   75:35   49               
 6. Балкан (Селиминово)                26   14   4   8   61:50   46               
 7. Тунджа 2009 (Мечкарево)            26   14   1  11   69:65   43               
 8. Стандарт (Шивачево)                26   12   5   9   63:50   41               
 9. Спартак (Сливен)                   26    9   2  15   64:59   29               
10. Котел (Котел)                      26    8   0  18   48:89   24               
11. Паланките (Бяла паланка)           26    6   1  19   36:90   19               
12. Боров дол (Боров дол)              26    5   1  20   39:127  16               
13. Надежди (Сливен)                   26    4   2  20   24:100  14 [+]           
14. Рома (Тополчане)                   26    0   1  25   11:106   1 [+][*]        

Бележки
  - Буря (Градско), 13-ти през изминалия сезон; се отказва от участие.
  - Рома (Тополчане), 16-ти през изминалия сезон и изваден от групата; отново се включва в групата.
  - Надежди (Сливен) се включва в групата.
  - Рома (Тополчане) се отказва от участие на полусезона. Резултатите им до този момент се зачитат, а на противниците им по програма през пролетта се присъждат служебни победи с 3:0.

                           I кръг

6 септември 2014, събота, 17:00 ч:
Балкан (Твърдица) - Стандарт (Шивачево)                   0:0 
Кортен 2012 (Кортен) - Балкан (Селиминово)                8:1 
Аполон (кв.Речица, Сливен) - Тунджа 2009 (Мечкарево)      2:0 
Самуил (Самуилово) - Паланките (Бяла паланка)             7:0 
7 септември 2014, неделя, 17:00 ч:
Котел (Котел) - Рома (Тополчане)                          9:4 
Спартак (Сливен) - Боров дол (Боров дол)                 10:0 
Гранит (Сборище) - Надежди (Сливен)                      11:1 

                           II кръг

13 септември 2014, събота, 17:00 ч:
Рома (Тополчане) - Кортен 2012 (Кортен)                   0:6 
Балкан (Твърдица) - Котел (Котел)                         8:3 
14 септември 2014, неделя, 17:00 ч:
Стандарт (Шивачево) - Надежди (Сливен)                    3:0 
Паланките (Бяла паланка) - Гранит (Сборище)               2:4 
Боров дол (Боров дол) - Самуил (Самуилово)                0:8 
Тунджа 2009 (Мечкарево) - Спартак (Сливен)                1:0 
Балкан (Селиминово) - Аполон (кв.Речица, Сливен)          1:1 

                           III кръг

20 септември 2014, събота, 17:00 ч:
Котел (Котел) - Стандарт (Шивачево)                       0:3 
Кортен 2012 (Кортен) - Балкан (Твърдица)                  0:0 
Самуил (Самуилово) - Тунджа 2009 (Мечкарево)              1:2 
21 септември 2014, неделя, 17:00 ч:
Аполон (кв.Речица, Сливен) - Рома (Тополчане)            13:2 
Спартак (Сливен) - Балкан (Селиминово)                    0:1 
Гранит (Сборище) - Боров дол (Боров дол)                  7:0 
Надежди (Сливен) - Паланките (Бяла паланка)               0:3 

                           IV кръг

27 септември 2014, събота, 17:00 ч:
Тунджа 2009 (Мечкарево) - Гранит (Сборище)                1:2 
Балкан (Селиминово) - Самуил (Самуилово)                  1:2 
Котел (Котел) - Кортен 2012 (Кортен)                      1:3 
28 септември 2014, неделя, 17:00 ч:
Стандарт (Шивачево) - Паланките (Бяла паланка)            9:0 
Боров дол (Боров дол) - Надежди (Сливен)                  3:0 
Рома (Тополчане) - Спартак (Сливен)                       0:7 
Балкан (Твърдица) - Аполон (кв.Речица, Сливен)            1:3 

                           V кръг

4 октомври 2014, събота, 16:00 ч:
Кортен 2012 (Кортен) - Стандарт (Шивачево)                5:0 
Аполон (кв.Речица, Сливен) - Котел (Котел)                отложен 
Спартак (Сливен) - Балкан (Твърдица)                      2:2 
Самуил (Самуилово) - Рома (Тополчане)                     7:1 
Гранит (Сборище) - Балкан (Селиминово)                    4:0 
Надежди (Сливен) - Тунджа 2009 (Мечкарево)                0:1 
Паланките (Бяла паланка) - Боров дол (Боров дол)          отложен 
13 декември 2014, събота, 14:00 ч:
Аполон (кв.Речица, Сливен) - Котел (Котел)                3:0 
Паланките (Бяла паланка) - Боров дол (Боров дол)          0:3 

                           VI кръг

11 октомври 2014, събота, 16:00 ч:
Рома (Тополчане) - Гранит (Сборище)                       0:3 
Балкан (Твърдица) - Самуил (Самуилово)                    0:1 
12 октомври 2014, неделя, 16:00 ч:
Стандарт (Шивачево) - Боров дол (Боров дол)               3:0 
Тунджа 2009 (Мечкарево) - Паланките (Бяла паланка)        3:1 
Балкан (Селиминово) - Надежди (Сливен)                    3:0 
Котел (Котел) - Спартак (Сливен)                          2:1 
Кортен 2012 (Кортен) - Аполон (кв.Речица, Сливен)         0:3 

                           VII кръг

18 октомври 2014, събота, 16:00 ч:
Самуил (Самуилово) - Котел (Котел)                        4:1 
Гранит (Сборище) - Балкан (Твърдица)                      отложен 
19 октомври 2014, неделя, 16:00 ч:
Аполон (кв.Речица, Сливен) - Стандарт (Шивачево)          4:1 
Спартак (Сливен) - Кортен 2012 (Кортен)                   1:4 
Надежди (Сливен) - Рома (Тополчане)                       4:4 
Паланките (Бяла паланка) - Балкан (Селиминово)            отложен 
Боров дол (Боров дол) - Тунджа 2009 (Мечкарево)           3:4 
13 декември 2014, събота, 14:00 ч:
Гранит (Сборище) - Балкан (Твърдица)                      1:4 
14 декември 2014, неделя, 14:00 ч:
Паланките (Бяла паланка) - Балкан (Селиминово)            0:3 сл. 

                           VIII кръг

25 октомври 2014, събота, 15:00 ч:
Стандарт (Шивачево) - Тунджа 2009 (Мечкарево)             отложен * 
Котел (Котел) - Гранит (Сборище)                          отложен * 
26 октомври 2014, неделя, 15:00 ч:
Балкан (Селиминово) - Боров дол (Боров дол)               отложен * 
Рома (Тополчане) - Паланките (Бяла паланка)               отложен * 
Балкан (Твърдица) - Надежди (Сливен)                      отложен * 
Кортен 2012 (Кортен) - Самуил (Самуилово)                 отложен * 
Аполон (кв.Речица, Сливен) - Спартак (Сливен)             отложен * 
* - всички мачове от кръга са отложени заради лошо време и наводнени
    терени.
6 декември 2014, събота, 14:00 ч:
Стандарт (Шивачево) - Тунджа 2009 (Мечкарево)             7:0 
Балкан (Селиминово) - Боров дол (Боров дол)               3:0 
Рома (Тополчане) - Паланките (Бяла паланка)               0:3 
Балкан (Твърдица) - Надежди (Сливен)                      3:0 
Котел (Котел) - Гранит (Сборище)                          1:4 
Кортен 2012 (Кортен) - Самуил (Самуилово)                 2:1 
Аполон (кв.Речица, Сливен) - Спартак (Сливен)             5:1 

                           IX кръг

1 ноември 2014, събота, 15:00 ч:
Гранит (Сборище) - Кортен 2012 (Кортен)                   4:3 
Тунджа 2009 (Мечкарево) - Балкан (Селиминово)             3:3 
2 ноември 2014, неделя, 15:00 ч:
Спартак (Сливен) - Стандарт (Шивачево)                    3:6 
Самуил (Самуилово) - Аполон (кв.Речица, Сливен)           2:3 
Надежди (Сливен) - Котел (Котел)                          2:1 
Паланките (Бяла паланка) - Балкан (Твърдица)              0:3 
Боров дол (Боров дол) - Рома (Тополчане)                  3:0 

                           X кръг

8 ноември 2014, събота, 15:00 ч:
Стандарт (Шивачево) - Балкан (Селиминово)                 1:1 
Рома (Тополчане) - Тунджа 2009 (Мечкарево)                0:3 
9 ноември 2014, неделя, 15:00 ч:
Балкан (Твърдица) - Боров дол (Боров дол)                 9:1 
Котел (Котел) - Паланките (Бяла паланка)                  3:0 
Кортен 2012 (Кортен) - Надежди (Сливен)                   4:2 
Аполон (кв.Речица, Сливен) - Гранит (Сборище)             4:0 
Спартак (Сливен) - Самуил (Самуилово)                     2:5 

                           XI кръг

15 ноември 2014, събота, 15:00 ч:
Самуил (Самуилово) - Стандарт (Шивачево)                  3:0 
Тунджа 2009 (Мечкарево) - Балкан (Твърдица)               2:3 
Балкан (Селиминово) - Рома (Тополчане)                    3:0 
16 ноември 2014, неделя, 15:00 ч:
Гранит (Сборище) - Спартак (Сливен)                       2:0 
Надежди (Сливен) - Аполон (кв.Речица, Сливен)             0:4 
Паланките (Бяла паланка) - Кортен 2012 (Кортен)           0:7 
Боров дол (Боров дол) - Котел (Котел)                     4:2 

                           XII кръг

22 ноември 2014, събота, 14:00 ч:
Стандарт (Шивачево) - Рома (Тополчане)                    3:0 
Балкан (Твърдица) - Балкан (Селиминово)                   2:1 
Котел (Котел) - Тунджа 2009 (Мечкарево)                   1:4 
23 ноември 2014, неделя, 14:00 ч:
Кортен 2012 (Кортен) - Боров дол (Боров дол)              9:0 
Аполон (кв.Речица, Сливен) - Паланките (Бяла паланка)     3:0 
Спартак (Сливен) - Надежди (Сливен)                       3:2 
Самуил (Самуилово) - Гранит (Сборище)                     3:0 

                           XIII кръг

29 ноември 2014, събота, 14:00 ч:
Гранит (Сборище) - Стандарт (Шивачево)                    2:2 
Тунджа 2009 (Мечкарево) - Кортен 2012 (Кортен)            1:5 
Балкан (Селиминово) - Котел (Котел)                       3:0 
Рома (Тополчане) - Балкан (Твърдица)                      0:3 
30 ноември 2014, неделя, 14:00 ч:
Надежди (Сливен) - Самуил (Самуилово)                     0:8 
Паланките (Бяла паланка) - Спартак (Сливен)               0:3 
Боров дол (Боров дол) - Аполон (кв.Речица, Сливен)        1:7 

                           VIII кръг - отложени мачове

6 декември 2014, събота, 14:00 ч:
Стандарт (Шивачево) - Тунджа 2009 (Мечкарево)             7:0 
Балкан (Селиминово) - Боров дол (Боров дол)               3:0 
Рома (Тополчане) - Паланките (Бяла паланка)               0:3 
Балкан (Твърдица) - Надежди (Сливен)                      3:0 
Котел (Котел) - Гранит (Сборище)                          1:4 
Кортен 2012 (Кортен) - Самуил (Самуилово)                 2:1 
Аполон (кв.Речица, Сливен) - Спартак (Сливен)             5:1 

                           V кръг - отложени мачове

13 декември 2014, събота, 14:00 ч:
Аполон (кв.Речица, Сливен) - Котел (Котел)                3:0 
Паланките (Бяла паланка) - Боров дол (Боров дол)          0:3 

                           VII кръг - отложени мачове

13 декември 2014, събота, 14:00 ч:
Гранит (Сборище) - Балкан (Твърдица)                      1:4 
14 декември 2014, неделя, 14:00 ч:
Паланките (Бяла паланка) - Балкан (Селиминово)            0:3 сл. 

                           XIV кръг

14-15 март 2015, събота-неделя:
Стандарт (Шивачево) - Балкан (Твърдица)                   3:2 
Рома (Тополчане) - Котел (Котел)                          0:3 сл. 
Балкан (Селиминово) - Кортен 2012 (Кортен)                2:5 
Тунджа 2009 (Мечкарево) - Аполон (кв.Речица, Сливен)      1:3 
Боров дол (Боров дол) - Спартак (Сливен)                  4:5 
Паланките (Бяла паланка) - Самуил (Самуилово)             0:8 
Надежди (Сливен) - Гранит (Сборище)                       0:3 

                           XV кръг

21 март 2015, събота:
Надежди (Сливен) - Стандарт (Шивачево)                    1:0 
Гранит (Сборище) - Паланките (Бяла паланка)               4:2 
Самуил (Самуилово) - Боров дол (Боров дол)                5:0 
Спартак (Сливен) - Тунджа 2009 (Мечкарево)                1:3 
Аполон (кв.Речица, Сливен) - Балкан (Селиминово)          9:0 
Кортен 2012 (Кортен) - Рома (Тополчане)                   3:0 сл. 
Котел (Котел) - Балкан (Твърдица)                         3:2 

                           XVI кръг

28 март 2015, събота:
Стандарт (Шивачево) - Котел (Котел)                       4:1 
Балкан (Твърдица) - Кортен 2012 (Кортен)                  2:1 
Рома (Тополчане) - Аполон (кв.Речица, Сливен)             0:3 сл. 
Балкан (Селиминово) - Спартак (Сливен)                    3:3 
Тунджа 2009 (Мечкарево) - Самуил (Самуилово)              2:10 
Боров дол (Боров дол) - Гранит (Сборище)                  2:6 
Паланките (Бяла паланка) - Надежди (Сливен)               1:2 

                           XVII кръг

4 април 2015, събота:
Паланките (Бяла паланка) - Стандарт (Шивачево)            2:2 
Надежди (Сливен) - Боров дол (Боров дол)                  1:1 
Гранит (Сборище) - Тунджа 2009 (Мечкарево)                2:1 
Самуил (Самуилово) - Балкан (Селиминово)                  4:2 
Спартак (Сливен) - Рома (Тополчане)                       3:0 сл. 
Аполон (кв.Речица, Сливен) - Балкан (Твърдица)            2:0 
Кортен 2012 (Кортен) - Котел (Котел)                      3:1 

                           XVIII кръг

11 април 2015, събота:
Стандарт (Шивачево) - Кортен 2012 (Кортен)                0:4 
Котел (Котел) - Аполон (кв.Речица, Сливен)                1:2 
Балкан (Твърдица) - Спартак (Сливен)                      5:0 
Рома (Тополчане) - Самуил (Самуилово)                     0:3 сл. 
Балкан (Селиминово) - Гранит (Сборище)                    2:1 
Тунджа 2009 (Мечкарево) - Надежди (Сливен)                6:3 
Боров дол (Боров дол) - Паланките (Бяла паланка)          1:5 

                           XIX кръг

18 април 2015, събота:
Боров дол (Боров дол) - Стандарт (Шивачево)               4:6 
Паланките (Бяла паланка) - Тунджа 2009 (Мечкарево)        1:5 
Надежди (Сливен) - Балкан (Селиминово)                    0:4 
Гранит (Сборище) - Рома (Тополчане)                       3:0 сл. 
Самуил (Самуилово) - Балкан (Твърдица)                    3:2 
Спартак (Сливен) - Котел (Котел)                         10:0 
Аполон (кв.Речица, Сливен) - Кортен 2012 (Кортен)         1:1 

                           XX кръг

25 април 2015, събота:
Стандарт (Шивачево) - Аполон (кв.Речица, Сливен)          0:5 
Кортен 2012 (Кортен) - Спартак (Сливен)                   2:1 
Котел (Котел) - Самуил (Самуилово)                        2:4 
Балкан (Твърдица) - Гранит (Сборище)                      1:1 
Рома (Тополчане) - Надежди (Сливен)                       0:3 сл. 
Балкан (Селиминово) - Паланките (Бяла паланка)            3:0 
Тунджа 2009 (Мечкарево) - Боров дол (Боров дол)           7:1 

                           XXI кръг

2 май 2015, събота:
Тунджа 2009 (Мечкарево) - Стандарт (Шивачево)             5:2 
Боров дол (Боров дол) - Балкан (Селиминово)               2:9 
Паланките (Бяла паланка) - Рома (Тополчане)               3:0 сл. 
Надежди (Сливен) - Балкан (Твърдица)                      1:4 
Гранит (Сборище) - Котел (Котел)                         11:2 
Самуил (Самуилово) - Кортен 2012 (Кортен)                 3:0 
Спартак (Сливен) - Аполон (кв.Речица, Сливен)             1:3 

                           XXII кръг

9 май 2015, събота:
Стандарт (Шивачево) - Спартак (Сливен)                    0:3 
Аполон (кв.Речица, Сливен) - Самуил (Самуилово)           0:3 
Кортен 2012 (Кортен) - Гранит (Сборище)                   2:1 
Котел (Котел) - Надежди (Сливен)                          3:0 
Балкан (Твърдица) - Паланките (Бяла паланка)              6:2 
Рома (Тополчане) - Боров дол (Боров дол)                  0:3 сл. 
Балкан (Селиминово) - Тунджа 2009 (Мечкарево)             3:2 

                           XXIII кръг

16 май 2015, събота:
Балкан (Селиминово) - Стандарт (Шивачево)                 3:0 
Тунджа 2009 (Мечкарево) - Рома (Тополчане)                3:0 сл. 
Боров дол (Боров дол) - Балкан (Твърдица)                 1:6 
Паланките (Бяла паланка) - Котел (Котел)                  4:0 
Надежди (Сливен) - Кортен 2012 (Кортен)                   0:3 
Гранит (Сборище) - Аполон (кв.Речица, Сливен)             0:6 
Самуил (Самуилово) - Спартак (Сливен)                     3:1 

                           XXIV кръг

23 май 2015, събота:
Стандарт (Шивачево) - Самуил (Самуилово)                  2:2 
Спартак (Сливен) - Гранит (Сборище)                       0:3 
Аполон (кв.Речица, Сливен) - Надежди (Сливен)            18:2 
Кортен 2012 (Кортен) - Паланките (Бяла паланка)           3:2 
Котел (Котел) - Боров дол (Боров дол)                     3:0 
Балкан (Твърдица) - Тунджа 2009 (Мечкарево)               4:1 
Рома (Тополчане) - Балкан (Селиминово)                    0:3 сл. 

                           XXV кръг

30 май 2015, събота:
Рома (Тополчане) - Стандарт (Шивачево)                    0:3 сл. 
Балкан (Селиминово) - Балкан (Твърдица)                   3:0 
Тунджа 2009 (Мечкарево) - Котел (Котел)                   6:2 
Боров дол (Боров дол) - Кортен 2012 (Кортен)              0:2 
Паланките (Бяла паланка) - Аполон (кв.Речица, Сливен)     2:8 
Надежди (Сливен) - Спартак (Сливен)                       0:3 
Гранит (Сборище) - Самуил (Самуилово)                     0:3 

                           XXVI кръг

6 юни 2015, събота:
Стандарт (Шивачево) - Гранит (Сборище)                    3:0 
Самуил (Самуилово) - Надежди (Сливен)                     3:0 
Спартак (Сливен) - Паланките (Бяла паланка)               0:3 
Аполон (кв.Речица, Сливен) - Боров дол (Боров дол)       10:2 
Кортен 2012 (Кортен) - Тунджа 2009 (Мечкарево)            5:2 
Котел (Котел) - Балкан (Селиминово)                       3:0 
Балкан (Твърдица) - Рома (Тополчане)                      3:0 сл. 

нагоре


ОФГ Сливен 2014/15 - Таблица с резултати

------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                        1.   2.   3.   4.   5.   6.   7.   8.   9.  10.  11.  12.  13.  14. 
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 1. Аполон (кв.Речица, Сливен)         XXX  0:3  1:1  4:0  2:0  9:0  2:0  4:1  5:1  3:0  3:0 10:2 18:2 13:2 
 2. Самуил (Самуилово)                 2:3  XXX  3:0  3:0  3:2  4:2  1:2  3:0  3:1  4:1  7:0  5:0  3:0  7:1 
 3. Кортен 2012 (Кортен)               0:3  2:1  XXX  2:1  0:0  8:1  5:2  5:0  2:1  3:1  3:2  9:0  4:2  3:0*
 4. Гранит (Сборище)                   0:6  0:3  4:3  XXX  1:4  4:0  2:1  2:2  2:0 11:2  4:2  7:0 11:1  3:0*
 5. Балкан (Твърдица)                  1:3  0:1  2:1  1:1  XXX  2:1  4:1  0:0  5:0  8:3  6:2  9:1  3:0  3:0*
 6. Балкан (Селиминово)                1:1  1:2  2:5  2:1  3:0  XXX  3:2  3:0  3:3  3:0  3:0  3:0  3:0  3:0 
 7. Тунджа 2009 (Мечкарево)            1:3  2:10 1:5  1:2  2:3  3:3  XXX  5:2  1:0  6:2  3:1  7:1  6:3  3:0*
 8. Стандарт (Шивачево)                0:5  2:2  0:4  3:0  3:2  1:1  7:0  XXX  0:3  4:1  9:0  3:0  3:0  3:0 
 9. Спартак (Сливен)                   1:3  2:5  1:4  0:3  2:2  0:1  1:3  3:6  XXX 10:0  0:3 10:0  3:2  3:0*
10. Котел (Котел)                      1:2  2:4  1:3  1:4  3:2  3:0  1:4  0:3  2:1  XXX  3:0  3:0  3:0  9:4 
11. Паланките (Бяла паланка)           2:8  0:8  0:7  2:4  0:3  0:3* 1:5  2:2  0:3  4:0  XXX  0:3  1:2  3:0*
12. Боров дол (Боров дол)              1:7  0:8  0:2  2:6  1:6  2:9  3:4  4:6  4:5  4:2  1:5  XXX  3:0  3:0 
13. Надежди (Сливен)                   0:4  0:8  0:3  0:3  1:4  0:4  0:1  1:0  0:3  2:1  0:3  1:1  XXX  4:4 
14. Рома (Тополчане)                   0:3* 0:3* 0:6  0:3  0:3  0:3* 0:3  0:3* 0:7  0:3* 0:3  0:3* 0:3* XXX 
------------------------------------------------------------------------------------------------------------

нагоре


ОФГ Сливен 2014/15 - страници на отбори

Аполон (кв.Речица, Сливен)

нагоре