ОФГ Стара Загора 2014/15

| Таблица с резултати | Страници на отбори |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 |
         | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 |

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Елтемир (Крън)                     22   18   2   2   75:26   56        Шампион
-------------------------------------------------------------------
 2. Чирпан (Чирпан)                    22   18   0   4   82:26   54               
 3. Верея II (Стара Загора)            22   17   0   5   79:21   51               
 4. Мини "Марица-изток" (Раднево)      22   13   2   7   50:25   41               
 5. Бузлуджа (Енина)                   22   12   2   8   53:44   38               
 6. Тунджа 2006 (Ягода)                22   11   2   9   49:38   35               
 7. Габровница 04 (Горно Сахране)      22   10   1  11   38:37   31               
 8. Тунджа 2010 (Копринка)             22    8   4  10   47:60   28               
 9. Левски (Сърнево)                   22    7   4  11   33:67   25               
10. Млада гвардия (Розово)             22    4   2  16   32:64   14               
11. Загоре (Загоре)                    22    4   1  17   23:75   13 [+]           
12. Гранит (Кънчево)                   22    0   0  22    4:82    0 [+][*]        

Бележки
  - Стара Загора (Стара Загора), 1-ви през изминалия сезон; влиза в Югоизточна "В" АФГ.
  - Единство (Гурково), 11-ти през изминалия сезон; се отказва от участие.
  - Верея II (Стара Загора) играе домакинските си мачове на ст."Трейс арена" в кв.Колю Ганчево, Стара Загора.
  - Мини "Марица-изток" (Раднево) играе домакинските си мачове в кв.Гипсово, Раднево.
  - Гранит (Кънчево) се отказва от участие на полусезона. Резултатите им до този момент се зачитат, а на противниците им през пролетта се присъждат служебни победи с 3:0.

                           I кръг

13 септември 2014, събота, 16:00 ч:
Верея II (Стара Загора) - Чирпан (Чирпан)                 4:1 
14 септември 2014, неделя, 17:00 ч:
Габровница 04 (Горно Сахране) - Тунджа 2010 (Копринка)    4:1 
Гранит (Кънчево) - Тунджа 2006 (Ягода)                    2:6 
Елтемир (Крън) - Загоре (Загоре)                          7:0 
Бузлуджа (Енина) - Млада гвардия (Розово)                 2:2 
Левски (Сърнево) - Мини "Марица-изток" (Раднево)          0:3 

                           II кръг

20 септември 2014, събота, 17:00 ч:
Чирпан (Чирпан) - Мини "Марица-изток" (Раднево)           2:1 
Загоре (Загоре) - Бузлуджа (Енина)                        2:5 
21 септември 2014, неделя, 17:00 ч:
Млада гвардия (Розово) - Левски (Сърнево)                 3:4 
Тунджа 2006 (Ягода) - Елтемир (Крън)                      3:3 
Тунджа 2010 (Копринка) - Гранит (Кънчево)                 5:0 
Верея II (Стара Загора) - Габровница 04 (Горно Сахране)   4:0 

                           III кръг

27 септември 2014, събота, 17:00 ч:
Габровница 04 (Горно Сахране) - Чирпан (Чирпан)           0:2 
Гранит (Кънчево) - Верея II (Стара Загора)                1:6 
Бузлуджа (Енина) - Тунджа 2006 (Ягода)                    3:0 
28 септември 2014, неделя, 17:00 ч:
Елтемир (Крън) - Тунджа 2010 (Копринка)                   6:3 
Левски (Сърнево) - Загоре (Загоре)                        3:0 
Мини "Марица-изток" (Раднево) - Млада гвардия (Розово)    4:0 

                           IV кръг

4 октомври 2014, събота, 16:00 ч:
Чирпан (Чирпан) - Млада гвардия (Розово)                  отложен 
Загоре (Загоре) - Мини "Марица-изток" (Раднево)           0:4 
Тунджа 2006 (Ягода) - Левски (Сърнево)                    отложен 
Тунджа 2010 (Копринка) - Бузлуджа (Енина)                 3:3 
Верея II (Стара Загора) - Елтемир (Крън)                  отложен 
Габровница 04 (Горно Сахране) - Гранит (Кънчево)          6:1 
29 ноември 2014, събота, 14:00 ч:
Чирпан (Чирпан) - Млада гвардия (Розово)                  3:0 
Тунджа 2006 (Ягода) - Левски (Сърнево)                    0:2 
Верея II (Стара Загора) - Елтемир (Крън)                  1:2 

                           V кръг

11 октомври 2014, събота, 16:00 ч:
Гранит (Кънчево) - Чирпан (Чирпан)                        0:8 
Бузлуджа (Енина) - Верея II (Стара Загора)                0:4 
Левски (Сърнево) - Тунджа 2010 (Копринка)                 1:4 
12 октомври 2014, неделя, 16:00 ч:
Елтемир (Крън) - Габровница 04 (Горно Сахране)            3:1 
Мини "Марица-изток" (Раднево) - Тунджа 2006 (Ягода)       3:0 
Млада гвардия (Розово) - Загоре (Загоре)                  8:0 

                           VI кръг

18 октомври 2014, събота, 16:00 ч:
Чирпан (Чирпан) - Загоре (Загоре)                         отложен 
Гранит (Кънчево) - Елтемир (Крън)                         отложен 
19 октомври 2014, неделя, 16:00 ч:
Тунджа 2006 (Ягода) - Млада гвардия (Розово)              4:2 
Тунджа 2010 (Копринка) - Мини "Марица-изток" (Раднево)    2:0 
Верея II (Стара Загора) - Левски (Сърнево)                5:0 
Габровница 04 (Горно Сахране) - Бузлуджа (Енина)          отложен 
6 декември 2014, събота, 14:00 ч:
Чирпан (Чирпан) - Загоре (Загоре)                         3:0 
Габровница 04 (Горно Сахране) - Бузлуджа (Енина)          4:0 
Гранит (Кънчево) - Елтемир (Крън)                         0:3 

                           VII кръг

25 октомври 2014, събота, 16:00 ч:
Бузлуджа (Енина) - Гранит (Кънчево)                       3:0 сл. * 
* - първоначално отложен заради лошо време и наводнен терен, в последствие
    на Бузлуджа е присъдена служебна победа с 3:0.
Загоре (Загоре) - Тунджа 2006 (Ягода)                     1:4 
26 октомври 2014, неделя, 15:00 ч:
Елтемир (Крън) - Чирпан (Чирпан)                          отложен * 
* - отложен заради лошо време и наводнен терен.
Левски (Сърнево) - Габровница 04 (Горно Сахране)          1:1 
Мини "Марица-изток" (Раднево) - Верея II (Стара Загора)   6:3 
Млада гвардия (Розово) - Тунджа 2010 (Копринка)           1:2 
1 март 2015, неделя, 14:00 ч:
Елтемир (Крън) - Чирпан (Чирпан)                          3:2 

                           VIII кръг

1 ноември 2014, събота, 15:00 ч:
Чирпан (Чирпан) - Тунджа 2006 (Ягода)                     4:1 
Габровница 04 (Г.Сахране) - Мини "Марица-изток" (Раднево) 1:0 
Гранит (Кънчево) - Левски (Сърнево)                       0:3 
2 ноември 2014, неделя, 15:00 ч:
Тунджа 2010 (Копринка) - Загоре (Загоре)                  4:1 
Верея II (Стара Загора) - Млада гвардия (Розово)          7:0 
Елтемир (Крън) - Бузлуджа (Енина)                         5:1 

                           IX кръг

8 ноември 2014, събота, 15:00 ч:
Бузлуджа (Енина) - Чирпан (Чирпан)                        2:3 
Левски (Сърнево) - Елтемир (Крън)                         4:3 
Загоре (Загоре) - Верея II (Стара Загора)                 2:7 
9 ноември 2014, неделя, 15:00 ч:
Мини "Марица-изток" (Раднево) - Гранит (Кънчево)          3:0 
Млада гвардия (Розово) - Габровница 04 (Горно Сахране)    2:3 
Тунджа 2006 (Ягода) - Тунджа 2010 (Копринка)              2:2 

                           X кръг

15 ноември 2014, събота, 15:00 ч:
Чирпан (Чирпан) - Тунджа 2010 (Копринка)                  8:2 
Габровница 04 (Горно Сахране) - Загоре (Загоре)           3:0 
Гранит (Кънчево) - Млада гвардия (Розово)                 0:3 
Бузлуджа (Енина) - Левски (Сърнево)                       6:2 
16 ноември 2014, неделя, 15:00 ч:
Верея II (Стара Загора) - Тунджа 2006 (Ягода)             3:1 
Елтемир (Крън) - Мини "Марица-изток" (Раднево)            2:2 

                           XI кръг

22 ноември 2014, събота, 14:00 ч:
Левски (Сърнево) - Чирпан (Чирпан)                        1:5 
Загоре (Загоре) - Гранит (Кънчево)                        3:0 
Тунджа 2006 (Ягода) - Габровница 04 (Горно Сахране)       0:2 
23 ноември 2014, неделя, 14:00 ч:
Мини "Марица-изток" (Раднево) - Бузлуджа (Енина)          2:0 
Млада гвардия (Розово) - Елтемир (Крън)                   0:2 
Тунджа 2010 (Копринка) - Верея II (Стара Загора)          0:2 

                           IV кръг - отложени мачове

29 ноември 2014, събота, 14:00 ч:
Чирпан (Чирпан) - Млада гвардия (Розово)                  3:0 
Тунджа 2006 (Ягода) - Левски (Сърнево)                    0:2 
Верея II (Стара Загора) - Елтемир (Крън)                  1:2 

                           VI кръг - отложени мачове

6 декември 2014, събота, 14:00 ч:
Чирпан (Чирпан) - Загоре (Загоре)                         3:0 
Габровница 04 (Горно Сахране) - Бузлуджа (Енина)          4:0 
Гранит (Кънчево) - Елтемир (Крън)                         0:3 

                           VII кръг - отложен мач

1 март 2015, неделя, 14:00 ч:
Елтемир (Крън) - Чирпан (Чирпан)                          3:2 

* - Гранит (Кънчево) се отказва от участие на полусезона. Резултатите им до
    този момент се зачитат, а на противниците им през пролетта се присъждат
    служебни победи с 3:0.

                           XII кръг

14 март 2015, събота, 14:00 ч:
Чирпан (Чирпан) - Верея II (Стара Загора)                 отложен 
Загоре (Загоре) - Елтемир (Крън)                          0:3 сл. 
15 март 2015, неделя, 14:00 ч:
Тунджа 2010 (Копринка) - Габровница 04 (Горно Сахране)    3:2 
Тунджа 2006 (Ягода) - Гранит (Кънчево)                    3:0 сл. 
Млада гвардия (Розово) - Бузлуджа (Енина)                 1:4 
Мини "Марица-изток" (Раднево) - Левски (Сърнево)          1:1 
20 май 2015, сряда, 17:00 ч:
Чирпан (Чирпан) - Верея II (Стара Загора)                 2:1 

                           XIII кръг

21 март 2015, събота, 14:00 ч:
Елтемир (Крън) - Тунджа 2006 (Ягода)                      отложен 
22 март 2015, неделя, 14:00 ч:
Мини "Марица-изток" (Раднево) - Чирпан (Чирпан)           3:1 
Левски (Сърнево) - Млада гвардия (Розово)                 1:1 
Бузлуджа (Енина) - Загоре (Загоре)                        3:0 сл. 
Гранит (Кънчево) - Тунджа 2010 (Копринка)                 0:3 сл. 
Габровница 04 (Горно Сахране) - Верея II (Стара Загора)   0:2 
10 април 2015, петък, 17:00 ч:
в Загоре:
Елтемир (Крън) - Тунджа 2006 (Ягода)                      4:0 сл. * 
* - прекратен в 80' при 1:0 по вина на гостите.

                           XIV кръг

28 март 2015, събота, 14:00 ч:
Чирпан (Чирпан) - Габровница 04 (Горно Сахране)           отложен 
Верея II (Стара Загора) - Гранит (Кънчево)                3:0 сл. 
Тунджа 2006 (Ягода) - Бузлуджа (Енина)                    4:2 
Загоре (Загоре) - Левски (Сърнево)                        0:3 сл. 
29 март 2015, неделя, 14:00 ч:
Тунджа 2010 (Копринка) - Елтемир (Крън)                   1:2 
Млада гвардия (Розово) - Мини "Марица-изток" (Раднево)    0:3 
6 май 2015, сряда, 17:00 ч:
Чирпан (Чирпан) - Габровница 04 (Горно Сахране)           3:0 

                           XV кръг

4 април 2015, събота, 14:00 ч:
в Енина:
Елтемир (Крън) - Верея II (Стара Загора)                  2:0 
4 април 2015, събота, 16:00 ч:
Левски (Сърнево) - Тунджа 2006 (Ягода)                    1:4 
5 април 2015, неделя, 16:00 ч:
Млада гвардия (Розово) - Чирпан (Чирпан)                  4:2 
Мини "Марица-изток" (Раднево) - Загоре (Загоре)           3:0 сл. 
Бузлуджа (Енина) - Тунджа 2010 (Копринка)                 3:1 
Гранит (Кънчево) - Габровница 04 (Горно Сахране)          0:3 сл. 

                           XIII кръг - отложен мач

10 април 2015, петък, 17:00 ч:
в Загоре:
Елтемир (Крън) - Тунджа 2006 (Ягода)                      4:0 сл. * 
* - прекратен в 80' при 1:0 по вина на гостите.

                           XVI кръг

18 април 2015, събота, 16:00 ч:
Чирпан (Чирпан) - Гранит (Кънчево)                        3:0 сл. 
Верея II (Стара Загора) - Бузлуджа (Енина)                0:2 
Загоре (Загоре) - Млада гвардия (Розово)                  3:0 сл. 
19 април 2015, неделя, 16:00 ч:
Габровница 04 (Горно Сахране) - Елтемир (Крън)            2:3 
Тунджа 2010 (Копринка) - Левски (Сърнево)                 1:1 
Тунджа 2006 (Ягода) - Мини "Марица-изток" (Раднево)       2:0 

                           XVII кръг

25 април 2015, събота, 16:00 ч:
Загоре (Загоре) - Чирпан (Чирпан)                         1:3 
Левски (Сърнево) - Верея II (Стара Загора)                0:4 
Елтемир (Крън) - Гранит (Кънчево)                         3:0 сл. 
26 април 2015, неделя, 16:00 ч:
Млада гвардия (Розово) - Тунджа 2006 (Ягода)              0:6 
Мини "Марица-изток" (Раднево) - Тунджа 2010 (Копринка)    отложен 
Бузлуджа (Енина) - Габровница 04 (Горно Сахране)          3:0 
6 май 2015, сряда, 17:00 ч:
Мини "Марица-изток" (Раднево) - Тунджа 2010 (Копринка)    3:0 

                           XVIII кръг

2 май 2015, събота, 17:00 ч:
Чирпан (Чирпан) - Елтемир (Крън)                          1:0 
Верея II (Стара Загора) - Мини "Марица-изток" (Раднево)   4:0 
3 май 2015, неделя, 17:00 ч:
Гранит (Кънчево) - Бузлуджа (Енина)                       0:3 сл. 
Габровница 04 (Горно Сахране) - Левски (Сърнево)          3:0 
Тунджа 2010 (Копринка) - Млада гвардия (Розово)           5:2 
Тунджа 2006 (Ягода) - Загоре (Загоре)                     4:0 

                           XIV кръг - отложен мач

6 май 2015, сряда, 17:00 ч:
Чирпан (Чирпан) - Габровница 04 (Горно Сахране)           3:0 

                           XVII кръг - отложен мач

6 май 2015, сряда, 17:00 ч:
Мини "Марица-изток" (Раднево) - Тунджа 2010 (Копринка)    3:0 

                           XIX кръг

9 май 2015, събота, 17:00 ч:
Загоре (Загоре) - Тунджа 2010 (Копринка)                  3:3 
Левски (Сърнево) - Гранит (Кънчево)                       3:0 сл. 
10 май 2015, неделя, 17:00 ч:
Тунджа 2006 (Ягода) - Чирпан (Чирпан)                     0:3 
Млада гвардия (Розово) - Верея II (Стара Загора)          0:3 
Мини "Марица-изток" (Раднево) - Габровница 04 (Г.Сахране) 3:0 
Бузлуджа (Енина) - Елтемир (Крън)                         1:2 

                           XX кръг

16 май 2015, събота, 17:00 ч:
Чирпан (Чирпан) - Бузлуджа (Енина)                        8:2 
Верея II (Стара Загора) - Загоре (Загоре)                 5:1 
16 май 2015, събота, 18:00 ч:
в Енина:
Елтемир (Крън) - Левски (Сърнево)                        10:1 
17 май 2015, неделя, 17:00 ч:
Гранит (Кънчево) - Мини "Марица-изток" (Раднево)          0:3 сл. 
Габровница 04 (Горно Сахране) - Млада гвардия (Розово)    3:0 
Тунджа 2010 (Копринка) - Тунджа 2006 (Ягода)              0:2 

                           XII кръг - отложен мач

20 май 2015, сряда, 17:00 ч:
Чирпан (Чирпан) - Верея II (Стара Загора)                 2:1 

                           XXI кръг

23 май 2015, събота, 17:00 ч:
Тунджа 2010 (Копринка) - Чирпан (Чирпан)                  1:4 
Загоре (Загоре) - Габровница 04 (Горно Сахране)           3:0 
Левски (Сърнево) - Бузлуджа (Енина)                       1:2 
24 май 2015, неделя, 17:00 ч:
Тунджа 2006 (Ягода) - Верея II (Стара Загора)             0:1 
Млада гвардия (Розово) - Гранит (Кънчево)                 3:0 сл. 
Мини "Марица-изток" (Раднево) - Елтемир (Крън)            3:4 

                           XXII кръг

30 май 2015, събота, 17:00 ч:
Чирпан (Чирпан) - Левски (Сърнево)                       11:0 
Елтемир (Крън) - Млада гвардия (Розово)                   3:0 
Верея II (Стара Загора) - Тунджа 2010 (Копринка)         10:1 
31 май 2015, неделя, 17:00 ч:
Бузлуджа (Енина) - Мини "Марица-изток" (Раднево)          3:0 
Гранит (Кънчево) - Загоре (Загоре)                        0:3 сл. 
Габровница 04 (Горно Сахране) - Тунджа 2006 (Ягода)       0:3 

нагоре


ОФГ Стара Загора 2014/15 - Таблица с резултати

--------------------------------------------------------------------------------------------------
                                        1.   2.   3.   4.   5.   6.   7.   8.   9.  10.  11.  12. 
--------------------------------------------------------------------------------------------------
 1. Елтемир (Крън)                     XXX  3:2  2:0  2:2  5:1  4:0* 3:1  6:3 10:1  3:0  7:0  3:0*
 2. Чирпан (Чирпан)                    1:0  XXX  2:1  2:1  8:2  4:1  3:0  8:2 11:0  3:0  3:0  3:0*
 3. Верея II (Стара Загора)            1:2  4:1  XXX  4:0  0:2  3:1  4:0 10:1  5:0  7:0  5:1  3:0*
 4. Мини "Марица-изток" (Раднево)      3:4  3:1  6:3  XXX  2:0  3:0  3:0  3:0  1:1  4:0  3:0* 3:0 
 5. Бузлуджа (Енина)                   1:2  2:3  0:4  3:0  XXX  3:0  3:0  3:1  6:2  2:2  3:0* 3:0*
 6. Тунджа 2006 (Ягода)                3:3  0:3  0:1  2:0  4:2  XXX  0:2  2:2  0:2  4:2  4:0  3:0*
 7. Габровница 04 (Горно Сахране)      2:3  0:2  0:2  1:0  4:0  0:3  XXX  4:1  3:0  3:0  3:0  6:1 
 8. Тунджа 2010 (Копринка)             1:2  1:4  0:2  2:0  3:3  0:2  3:2  XXX  1:1  5:2  4:1  5:0 
 9. Левски (Сърнево)                   4:3  1:5  0:4  0:3  1:2  1:4  1:1  1:4  XXX  1:1  3:0  3:0*
10. Млада гвардия (Розово)             0:2  4:2  0:3  0:3  1:4  0:6  2:3  1:2  3:4  XXX  8:0  3:0*
11. Загоре (Загоре)                    0:3* 1:3  2:7  0:4  2:5  1:4  3:0  3:3  0:3* 3:0* XXX  3:0 
12. Гранит (Кънчево)                   0:3  0:8  1:6  0:3* 0:3* 2:6  0:3* 0:3* 0:3  0:3  0:3* XXX 
--------------------------------------------------------------------------------------------------

нагоре


ОФГ Стара Загора 2014/15 - страници на отбори

Футбол от Стара Загора

Елтемир (Крън)

нагоре