Деца (род.2001-02): Елитна група (U-15) - Североизточна зона 2015/16

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 |
         | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 |


                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Черно море (Варна)                 16   12   1   3   51:7    37  Републиканско
 2. Лудогорец 1945 (Разград)           16   11   2   3   33:17   35  Републиканско
 3. Дунав 2010 (Русе)                  16    5   5   6   17:23   20  Републиканско
-------------------------------------------------------------------
 4. Спартак 1918 (Варна)               16    5   2   9   14:28   17               
 5. Добруджа 1919 (Добрич)             16    0   4  12    8:48    4               

Бележки
  - Отборите играят домакинските си мачове на следните игрища:
    - Добруджа 1919 (Добрич) - ст."Дружба", Добрич;
    - Дунав 2010 (Русе) - ст."Дунав" в Русе;
    - Лудогорец 1945 (Разград) - спортен комплекс "Лудогорец", Разград;
    - Спартак 1918 (Варна) ст."Спартак", Варна;
    - Черно море (Варна) - ст."Корабостроител", кв.Аспарухово, Варна.


                           I кръг

12 септември 2015, събота, 10:00 ч:
Черно море (Варна) - Добруджа 1919 (Добрич)               6:1 
12 септември 2015, събота, 14:00 ч:
Лудогорец 1945 (Разград) - Дунав 2010 (Русе)              2:1 
Спартак 1918 (Варна)                                      почива

                           II кръг

19 септември 2015, събота, 14:00 ч:
Дунав 2010 (Русе) - Черно море (Варна)                    0:2 
19 септември 2015, събота, 16:00 ч:
Спартак 1918 (Варна) - Лудогорец 1945 (Разград)           0:1 
Добруджа 1919 (Добрич)                                    почива

                           III кръг

26 септември 2015, събота, 10:00 ч:
Черно море (Варна) - Спартак 1918 (Варна)                 4:0 
26 септември 2015, събота, 14:00 ч:
Добруджа 1919 (Добрич) - Дунав 2010 (Русе)                0:2 
Лудогорец 1945 (Разград)                                  почива

                           IV кръг

3 октомври 2015, събота, 11:00 ч:
Спартак 1918 (Варна) - Добруджа 1919 (Добрич)             0:0 
3 октомври 2015, събота, 14:00 ч:
Лудогорец 1945 (Разград) - Черно море (Варна)             2:1 
Дунав 2010 (Русе)                                         почива

                           V кръг

10 октомври 2015, събота, 14:00 ч:
Добруджа 1919 (Добрич) - Лудогорец 1945 (Разград)         1:2 
Дунав 2010 (Русе) - Спартак 1918 (Варна)                  1:0 
Черно море (Варна)                                        почива

                           VI кръг

17 октомври 2015, събота, 11:00 ч:
в Русе, ст."Дунав":
Дунав 2010 (Русе) - Лудогорец 1945 (Разград)              1:1 
17 октомври 2015, събота, 14:00 ч:
Добруджа 1919 (Добрич) - Черно море (Варна)               0:6 
Спартак 1918 (Варна)                                      почива

                           VII кръг

26 октомври 2015, понеделник, 11:00 ч:
Лудогорец 1945 (Разград) - Спартак 1918 (Варна)           4:0 
26 октомври 2015, понеделник, 14:00 ч:
Черно море (Варна) - Дунав 2010 (Русе)                    3:0 
Добруджа 1919 (Добрич)                                    почива

                           VIII кръг

7 ноември 2015, събота, 14:00 ч:
Спартак 1918 (Варна) - Черно море (Варна)                 1:0 
Дунав 2010 (Русе) - Добруджа 1919 (Добрич)                2:2 
Лудогорец 1945 (Разград)                                  почива

                           IX кръг

14 ноември 2015, събота, 11:00 ч:
Черно море (Варна) - Лудогорец 1945 (Разград)             3:0 
14 ноември 2015, събота, 14:00 ч:
Добруджа 1919 (Добрич) - Спартак 1918 (Варна)             0:1 
Дунав 2010 (Русе)                                         почива

                           X кръг

21 ноември 2015, събота, 14:00 ч:
Лудогорец 1945 (Разград) - Добруджа 1919 (Добрич)         3:1 
Спартак 1918 (Варна) - Дунав 2010 (Русе)                  0:2 
Черно море (Варна)                                        почива

                           XI кръг

12 март 2016, събота, 13:00 ч:
Лудогорец 1945 (Разград) - Дунав 2010 (Русе)              1:0 
13 март 2016, неделя, 10:00 ч:
Черно море (Варна) - Добруджа 1919 (Добрич)               6:0 
Спартак 1918 (Варна)                                      почива

                           XII кръг

19 март 2016, събота, 14:00 ч:
Дунав 2010 (Русе) - Черно море (Варна)                    1:0 
във Варна, ст."Локомотив":
Спартак 1918 (Варна) - Лудогорец 1945 (Разград)           3:4 
Добруджа 1919 (Добрич)                                    почива

                           XIII кръг

26 март 2016, събота, 14:00 ч:
Добруджа 1919 (Добрич) - Дунав 2010 (Русе)                0:0 
27 март 2016, неделя, 10:00 ч:
Черно море (Варна) - Спартак 1918 (Варна)                 6:0 
Лудогорец 1945 (Разград)                                  почива

                           XIV кръг

2 април 2016, събота, 14:00 ч:
във Варна, ст."Локомотив":
Спартак 1918 (Варна) - Добруджа 1919 (Добрич)             2:0 
Лудогорец 1945 (Разград) - Черно море (Варна)             0:2 
Дунав 2010 (Русе)                                         почива

                           XV кръг

9 април 2016, събота, 14:00 ч:
Добруджа 1919 (Добрич) - Лудогорец 1945 (Разград)         0:5 
Дунав 2010 (Русе) - Спартак 1918 (Варна)                  1:1 
Черно море (Варна)                                        почива

                           XVI кръг

16 април 2016, събота, 14:00 ч:
Дунав 2010 (Русе) - Лудогорец 1945 (Разград)              1:1 
Добруджа 1919 (Добрич) - Черно море (Варна)               1:1 
Спартак 1918 (Варна)                                      почива

                           XVII кръг

22 април 2016, петък, 12:00 ч:
Лудогорец 1945 (Разград) - Спартак 1918 (Варна)           3:0 
23 април 2016, събота, 14:00 ч:
Черно море (Варна) - Дунав 2010 (Русе)                    6:1 
Добруджа 1919 (Добрич)                                    почива

                           XVIII кръг

29 април 2016, петък, 10:00 ч:
във Варна, ст."Локомотив":
Спартак 1918 (Варна) - Черно море (Варна)                 0:2 
30 април 2016, събота, 14:00 ч:
Дунав 2010 (Русе) - Добруджа 1919 (Добрич)                4:2 
Лудогорец 1945 (Разград)                                  почива

                           XIX кръг

7 май 2016, събота, 14:00 ч:
Черно море (Варна) - Лудогорец 1945 (Разград)             3:0 
12 май 2016, четвъртък, 10:30 ч:
Добруджа 1919 (Добрич) - Спартак 1918 (Варна)             0:4 
Дунав 2010 (Русе)                                         почива

                           XX кръг

14 май 2016, събота, 14:00 ч:
Лудогорец 1945 (Разград) - Добруджа 1919 (Добрич)         4:0 
15 май 2016, неделя, 14:00 ч:
във Варна, ст."Локомотив":
Спартак 1918 (Варна) - Дунав 2010 (Русе)                  2:0 
Черно море (Варна)                                        почива

нагоре


Деца (род.2001-02): Елитна група (U-15) - Североизточна зона 2015/16 - Таблица с резултати

---------------------------------------------------------------
                                        1.   2.   3.   4.   5. 
---------------------------------------------------------------
 1. Черно море (Варна)                 XXX  3:0  3:0  4:0  6:1 
                                       XXX  3:0  6:1  6:0  6:0 
 2. Лудогорец 1945 (Разград)           2:1  XXX  2:1  4:0  3:1 
                                       0:2  XXX  1:0  3:0  4:0 
 3. Дунав 2010 (Русе)                  0:2  1:1  XXX  1:0  2:2 
                                       1:0  1:1  XXX  1:1  4:2 
 4. Спартак 1918 (Варна)               1:0  0:1  0:2  XXX  0:0 
                                       0:2  3:4  2:0  XXX  2:0 
 5. Добруджа 1919 (Добрич)             0:6  1:2  0:2  0:1  XXX 
                                       1:1  0:5  0:0  0:4  XXX 
---------------------------------------------------------------

нагоре