Деца (род.2001-02): Елитна група (U-15) - Северозападна зона 2015/16

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 |
         | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 |


                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Литекс (Ловеч)                     16   14   2   0  127:4    44     Републиканско
 2. Етър В.Търново (Велико Търново)    16   12   3   1   91:13   39     Републиканско
 3. Монтана 1921 (Монтана)             16   10   3   3   53:15   33     Републиканско
-------------------------------------------------------------------
 4. Спартак Плевен (Плевен)            16   10   1   5   56:32   31                  
 5. Ботев (Враца)                      16    7   2   7   69:21   23                  
 6. Бдин 1923 (Видин)                  16    7   1   8   42:64   22                  
 7. Янтра 1919 (Габрово)               16    4   0  12   24:138  12                  
 8. Кариана (Ерден)                    16    1   0  15    9:124   3                  
 9. Видин (Видин)                      16    1   0  15    5:65    3 [*]              

Бележки
  - Видин (Видин) се отказва от участие на полусезона. Резултатите му се зачитат, а на противниците му по програма до края на сезона се присъждат слуежбни победи с 3:0.

                           I кръг

17 септември 2015, четвъртък, 16:00 ч:
Монтана 1921 (Монтана) - Янтра 1919 (Габрово)            10:0 
Спартак Плевен (Плевен) - Етър В.Търново (В.Търново)      0:4 
Литекс (Ловеч) - Видин (Видин)                           16:0 
Бдин 1923 (Видин) - Ботев (Враца)                         0:2 
Кариана (Ерден)                                           почива

                           II кръг

24 септември 2015, четвъртък, 16:00 ч:
Видин (Видин) - Бдин 1923 (Видин)                         1:2 
Етър В.Търново (Велико Търново) - Литекс (Ловеч)          2:2 
Янтра 1919 (Габрово) - Спартак Плевен (Плевен)            2:7 
Кариана (Ерден) - Монтана 1921 (Монтана)                  0:8 
Ботев (Враца)                                             почива

                           III кръг

1 октомври 2015, четвъртък, 15:00 ч:
Спартак Плевен (Плевен) - Кариана (Ерден)                10:0 
Литекс (Ловеч) - Янтра 1919 (Габрово)                    20:0 
Ботев (Враца) - Видин (Видин)                             3:0 
2 октомври 2015, петък, 15:00 ч:
Бдин 1923 (Видин) - Етър В.Търново (Велико Търново)       0:11 
Монтана 1921 (Монтана)                                    почива

                           IV кръг

8 октомври 2015, четвъртък, 15:00 ч:
Етър В.Търново (Велико Търново) - Ботев (Враца)           3:1 
Янтра 1919 (Габрово) - Бдин 1923 (Видин)                  2:6 
Кариана (Ерден) - Литекс (Ловеч)                          0:3 
Монтана 1921 (Монтана) - Спартак Плевен (Плевен)          3:0 
Видин (Видин)                                             почива

                           V кръг

14 октомври 2015, сряда, 15:00 ч:
Видин (Видин) - Етър В.Търново (Велико Търново)           0:7 
15 октомври 2015, четвъртък, 15:00 ч:
Литекс (Ловеч) - Монтана 1921 (Монтана)                   2:0 
Бдин 1923 (Видин) - Кариана (Ерден)                      10:1 
Ботев (Враца) - Янтра 1919 (Габрово)                     15:1 
Спартак Плевен (Плевен)                                   почива

                           VI кръг

22 октомври 2015, четвъртък, 15:00 ч:
Янтра 1919 (Габрово) - Видин (Видин)                      4:3 
Кариана (Ерден) - Ботев (Враца)                           0:15 
Монтана 1921 (Монтана) - Бдин 1923 (Видин)                3:1 
Спартак Плевен (Плевен) - Литекс (Ловеч)                  0:7 
Етър В.Търново (Велико Търново)                           почива

                           VII кръг

29 октомври 2015, четвъртък, 15:00 ч:
Бдин 1923 (Видин) - Спартак Плевен (Плевен)               1:1 
Ботев (Враца) - Монтана 1921 (Монтана)                    2:2 
Етър В.Търново (Велико Търново) - Янтра 1919 (Габрово)   12:0 
30 октомври 2015, петък, 15:00 ч:
Видин (Видин) - Кариана (Ерден)                           1:0 
Литекс (Ловеч)                                            почива

                           VIII кръг

5 ноември 2015, четвъртък, 14:00 ч:
Кариана (Ерден) - Етър В.Търново (Велико Търново)         1:20 
Монтана 1921 (Монтана) - Видин (Видин)                    6:0 
Спартак Плевен (Плевен) - Ботев (Враца)                   3:2 
Литекс (Ловеч) - Бдин 1923 (Видин)                       20:0 
Янтра 1919 (Габрово)                                      почива

                           IX кръг

12 ноември 2015, четвъртък, 14:00 ч:
Ботев (Враца) - Литекс (Ловеч)                            0:0 
Видин (Видин) - Спартак Плевен (Плевен)                   0:3 
Етър В.Търново (В.Търново) - Монтана 1921 (Монтана)       0:0 
Янтра 1919 (Габрово) - Кариана (Ерден)                    4:1 
Бдин 1923 (Видин)                                         почива

                           X кръг

24 март 2016, четвъртък, 15:00 ч:
Янтра 1919 (Габрово) - Монтана 1921 (Монтана)             отложен 
Етър В.Търново (В.Търново) - Спартак Плевен (Плевен)      3:0 
Видин (Видин) - Литекс (Ловеч)                            0:3 сл. 
Ботев (Враца) - Бдин 1923 (Видин)                         0:1 
3 април 2016, неделя, 16:00 ч:
Янтра 1919 (Габрово) - Монтана 1921 (Монтана)             3:9 
Кариана (Ерден)                                           почива

                           XI кръг

31 март 2016, четвъртък, 15:00 ч:
Бдин 1923 (Видин) - Видин (Видин)                         3:0 сл. 
Литекс (Ловеч) - Етър В.Търново (Велико Търново)          4:1 
Спартак Плевен (Плевен) - Янтра 1919 (Габрово)           15:0 
Монтана 1921 (Монтана) - Кариана (Ерден)                  3:0 
Ботев (Враца)                                             почива

                           X кръг - отложен мач

3 април 2016, неделя, 16:00 ч:
Янтра 1919 (Габрово) - Монтана 1921 (Монтана)             3:9 

                           XII кръг

7 април 2016, четвъртък, 16:00 ч:
Янтра 1919 (Габрово) - Литекс (Ловеч)                     0:13 
Етър В.Търново (Велико Търново) - Бдин 1923 (Видин)       5:2 
Видин (Видин) - Ботев (Враца)                             0:3 сл. 
8 април 2016, петък, 16:00 ч:
Кариана (Ерден) - Спартак Плевен (Плевен)                 0:6 
Монтана 1921 (Монтана)                                    почива

                           XIII кръг

14 април 2016, четвъртък, 16:00 ч:
Ботев (Враца) - Етър В.Търново (Велико Търново)           1:2 
Литекс (Ловеч) - Кариана (Ерден)                         13:0 
Спартак Плевен (Плевен) - Монтана 1921 (Монтана)          2:0 
16 април 2016, събота, 14:30 ч:
Бдин 1923 (Видин) - Янтра 1919 (Габрово)                  6:1 
Видин (Видин)                                             почива

                           XIV кръг

21 април 2016, четвъртък, 16:00 ч:
Монтана 1921 (Монтана) - Литекс (Ловеч)                   0:2 
Кариана (Ерден) - Бдин 1923 (Видин)                       1:8 
Янтра 1919 (Габрово) - Ботев (Враца)                      0:10 
Етър В.Търново (Велико Търново) - Видин (Видин)           3:0 сл. 
Спартак Плевен (Плевен)                                   почива

                           XV кръг

28 април 2016, четвъртък, 16:00 ч:
Видин (Видин) - Янтра 1919 (Габрово)                      0:3 сл. 
Ботев (Враца) - Кариана (Ерден)                          12:0 
Бдин 1923 (Видин) - Монтана 1921 (Монтана)                1:3 
Литекс (Ловеч) - Спартак Плевен (Плевен)                  8:0 
Етър В.Търново (Велико Търново)                           почива

                           XVI кръг

5 май 2016, четвъртък, 16:00 ч:
Спартак Плевен (Плевен) - Бдин 1923 (Видин)               3:0 
Монтана 1921 (Монтана) - Ботев (Враца)                    2:1 
Кариана (Ерден) - Видин (Видин)                           3:0 сл. 
Янтра 1919 (Габрово) - Етър В.Търново (Велико Търново)    1:9 
Литекс (Ловеч)                                            почива

                           XVII кръг

12 май 2016, четвъртък, 16:00 ч:
Етър В.Търново (Велико Търново) - Кариана (Ерден)         8:0 сл. * 
* - прекратен в 15' при 5:0, след като футболист от отбора на гостите,
    започнали мача с 8 човека, от които един се контузва при 4:0, също се
    контузва.
Видин (Видин) - Монтана 1921 (Монтана)                    0:3 сл. 
Ботев (Враца) - Спартак Плевен (Плевен)                   2:3 
Бдин 1923 (Видин) - Литекс (Ловеч)                        1:10 
Янтра 1919 (Габрово)                                      почива

                           XVIII кръг

19 май 2016, четвъртък, 16:00 ч:
Литекс (Ловеч) - Ботев (Враца)                            4:0 
Спартак Плевен (Плевен) - Видин (Видин)                   3:0 сл. 
Монтана 1921 (Монтана) - Етър В.Търново (В.Търново)       1:1 
Кариана (Ерден) - Янтра 1919 (Габрово)                    2:3 
Бдин 1923 (Видин)                                         почива

нагоре


Деца (род.2001-02): Елитна група (U-15) - Северозападна зона 2015/16 - Таблица с резултати

-----------------------------------------------------------------------------------
                                        1.   2.   3.   4.   5.   6.   7.   8.   9. 
-----------------------------------------------------------------------------------
 1. Литекс (Ловеч)                     XXX  4:1  2:0  8:0  4:0 20:0 20:0 13:0 16:0 
 2. Етър В.Търново (Велико Търново)    2:2  XXX  0:0  3:0  3:1  5:2 12:0  8:0* 3:0*
 3. Монтана 1921 (Монтана)             0:2  1:1  XXX  3:0  2:1  3:1 10:0  3:0  6:0 
 4. Спартак Плевен (Плевен)            0:7  0:4  2:0  XXX  3:2  3:0 15:0 10:0  3:0*
 5. Ботев (Враца)                      0:0  1:2  2:2  2:3  XXX  0:1 15:1 12:0  3:0 
 6. Бдин 1923 (Видин)                  1:10 0:11 1:3  1:1  0:2  XXX  6:1 10:1  3:0*
 7. Янтра 1919 (Габрово)               0:13 1:9  3:9  2:7  0:10 2:6  XXX  4:1  4:3 
 8. Кариана (Ерден)                    0:3  1:20 0:8  0:6  0:15 1:8  2:3  XXX  3:0*
 9. Видин (Видин)                      0:3* 0:7  0:3* 0:3  0:3* 1:2  0:3* 1:0  XXX 
-----------------------------------------------------------------------------------

нагоре