Деца (род.2001-02): Елитна група (U-15) - Югоизточна зона 2015/16

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 |
         | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 |


                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Локомотив 1926 (Пловдив)           20   17   1   2   63:14   52  Републиканско [1 1 0  5:4  4]
 2. Ботев (Пловдив)                    20   17   1   2   94:14   52  Републиканско [0 1 1  4:5  1]
 3. Берое (Стара Загора)               20   13   3   4   67:22   42  Републиканско
 4. Сокол 1996 (Марково)               20   13   2   5   49:16   41  Републиканско
 5. Нефтохимик Бургас 1962 (Бургас)    20   10   1   9   31:25   31  Републиканско [2 0 0  4:0  6]
-------------------------------------------------------------------
 6. Асеновец 2005 (Асеновград)         20   10   1   9   30:28   31                [0 0 2  0:4  0]
 7. Черноморец Бургас (Бургас)         20    8   1  11   26:37   25               
 8. Брестник 1948 (Пловдив)            20    4   6  10   20:58   18               
 9. Хасково (Хасково)                  20    5   1  14   20:59   16               
10. Несебър (Несебър)                  20    2   3  15   20:72    9               
11. Металик 1938 (Сопот)               20    1   0  19    9:84    3               

Бележки
  - Отборите играят домакинските си мачове както следва:
   - Нефтохимик Бургас 1962 (Бургас) - на Градски стадион в Българово;
   - Хасково (Хасково) - на ст."Хасково", Хасково;
   - останалите отбори - на основните или помощни игрища на стадионите, където играят и мъжките отбори на клуба.

                           I кръг

4 септември 2015, петък, 10:00 ч:
Локомотив 1926 (Пловдив) - Брестник 1948 (Пловдив)        8:1 
5 септември 2015, събота, 11:00 ч:
Металик 1938 (Сопот) - Хасково (Хасково)                  2:3 
Берое (Стара Загора) - Ботев (Пловдив)                    2:5 
5 септември 2015, събота, 13:00 ч:
Асеновец 2005 (Асеновград) - Нефтохимик Бс 1962 (Бургас)  0:2 
6 септември 2015, неделя, 13:00 ч:
Несебър (Несебър) - Сокол 1996 (Марково)                  0:4 
Черноморец Бургас (Бургас)                                почива

                           II кръг

12 септември 2015, събота, 10:30 ч:
Ботев (Пловдив) - Локомотив 1926 (Пловдив)                2:2 
12 септември 2015, събота, 11:00 ч:
Черноморец Бургас (Бургас) - Берое (Стара Загора)         0:9 
12 септември 2015, събота, 13:00 ч:
Нефтохимик Бс 1962 (Бургас) - Брестник 1948 (Пловдив)     1:1 
Асеновец 2005 (Асеновград) - Несебър (Несебър)            3:2 
13 септември 2015, неделя, 10:30 ч:
Сокол 1996 (Марково) - Металик 1938 (Сопот)               7:0 
Хасково (Хасково)                                         почива

                           III кръг

19 септември 2015, събота, 10:30 ч:
Берое (Стара Загора) - Хасково (Хасково)                  5:0 
Брестник 1948 (Пловдив) - Ботев (Пловдив)                 2:5 
19 септември 2015, събота, 17:30 ч:
Локомотив 1926 (Пловдив) - Черноморец Бургас (Бургас)     3:1 
20 септември 2015, неделя, 10:30 ч:
Несебър (Несебър) - Нефтохимик Бургас 1962 (Бургас)       3:1 
21 септември 2015, понеделник, 17:00 ч:
Металик 1938 (Сопот) - Асеновец 2005 (Асеновград)         0:3 
Сокол 1996 (Марково)                                      почива

                           IV кръг

26 септември 2015, събота, 11:00 ч:
Хасково (Хасково) - Локомотив 1926 (Пловдив)              2:4 
26 септември 2015, събота, 13:00 ч:
Нефтохимик Бургас 1962 (Бургас) - Ботев (Пловдив)         0:2 
Черноморец Бургас (Бургас) - Брестник 1948 (Пловдив)      1:1 
27 септември 2015, неделя, 11:00 ч:
Сокол 1996 (Марково) - Берое (Стара Загора)               2:2 
27 септември 2015, неделя, 13:00 ч:
Несебър (Несебър) - Металик 1938 (Сопот)                  3:1 
Асеновец 2005 (Асеновград)                                почива

                           V кръг

2 октомври 2015, петък, 12:00 ч:
Берое (Стара Загора) - Асеновец 2005 (Асеновград)         4:2 
3 октомври 2015, събота, 11:00 ч:
Брестник 1948 (Пловдив) - Хасково (Хасково)               3:0 
3 октомври 2015, събота, 13:00 ч:
Металик 1938 (Сопот) - Нефтохимик Бургас 1962 (Бургас)    0:3 
Ботев (Пловдив) - Черноморец Бургас (Бургас)              4:0 
4 октомври 2015, неделя, 16:00 ч:
Локомотив 1926 (Пловдив) - Сокол 1996 (Марково)           2:1 
Несебър (Несебър)                                         почива

                           VI кръг

10 октомври 2015, събота, 10:30 ч:
Нефтохимик Бс 1962 (Бургас) - Черноморец Бургас (Бургас)  2:0 
10 октомври 2015, събота, 11:00 ч:
Хасково (Хасково) - Ботев (Пловдив)                       0:8 
11 октомври 2015, неделя, 10:30 ч:
Сокол 1996 (Марково) - Брестник 1948 (Пловдив)            6:0 
Асеновец 2005 (Асеновград) - Локомотив 1926 (Пловдив)     0:3 
11 октомври 2015, неделя, 11:00 ч:
Несебър (Несебър) - Берое (Стара Загора)                  4:4 
Металик 1938 (Сопот)                                      почива

                           VII кръг

17 октомври 2015, събота, 10:30 ч:
Брестник 1948 (Пловдив) - Асеновец 2005 (Асеновград)      2:2 
17 октомври 2015, събота, 11:00 ч:
Берое (Стара Загора) - Металик 1938 (Сопот)               8:0 
17 октомври 2015, събота, 13:00 ч:
Локомотив 1926 (Пловдив) - Несебър (Несебър)              3:0 
Черноморец Бургас (Бургас) - Хасково (Хасково)            3:1 
18 октомври 2015, неделя, 10:30 ч:
Ботев (Пловдив) - Сокол 1996 (Марково)                    3:0 
Нефтохимик Бургас 1962 (Бургас)                           почива

                           VIII кръг

24 октомври 2015, събота, 10:30 ч:
Асеновец 2005 (Асеновград) - Ботев (Пловдив)              отложен 
Металик 1938 (Сопот) - Локомотив 1926 (Пловдив)           отложен 
26 октомври 2015, понеделник, 13:00 ч:
Нефтохимик Бургас 1962 (Бургас) - Хасково (Хасково)       3:0 
Сокол 1996 (Марково) - Черноморец Бургас (Бургас)         3:0 
Несебър (Несебър) - Брестник 1948 (Пловдив)               0:0 
18 ноември 2015, сряда, 14:00 ч:
Асеновец 2005 (Асеновград) - Ботев (Пловдив)              0:2 
ненасрочен:
Металик 1938 (Сопот) - Локомотив 1926 (Пловдив)           0:3 сл. * 
* - първоначално отложен, в последствие присъден служебно в края на
    полусезона без да бъде насрочван.
Берое (Стара Загора)                                      почива

                           IX кръг

31 октомври 2015, събота, 10:30 ч:
Брестник 1948 (Пловдив) - Металик 1938 (Сопот)            2:1 
31 октомври 2015, събота, 11:00 ч:
Хасково (Хасково) - Сокол 1996 (Марково)                  0:2 
31 октомври 2015, събота, 12:00 ч:
Берое (Стара Загора) - Нефтохимик Бургас 1962 (Бургас)    3:0 
2 ноември 2015, понеделник, 13:00 ч:
Ботев (Пловдив) - Несебър (Несебър)                       4:0 
2 ноември 2015, понеделник, 14:00 ч:
Черноморец Бургас (Бургас) - Асеновец 2005 (Асеновград)   2:0 
Локомотив 1926 (Пловдив)                                  почива

                           X кръг

7 ноември 2015, събота, 10:30 ч:
Металик 1938 (Сопот) - Ботев (Пловдив)                    0:12 
7 ноември 2015, събота, 11:00 ч:
Асеновец 2005 (Асеновград) - Хасково (Хасково)            1:0 
Берое (Стара Загора) - Локомотив 1926 (Пловдив)           2:1 
7 ноември 2015, събота, 13:00 ч:
Нефтохимик Бургас 1962 (Бургас) - Сокол 1996 (Марково)    0:1 
8 ноември 2015, неделя, 10:30 ч:
Несебър (Несебър) - Черноморец Бургас (Бургас)            0:1 
Брестник 1948 (Пловдив)                                   почива

                           XI кръг

14 ноември 2015, събота, 11:00 ч:
Брестник 1948 (Пловдив) - Берое (Стара Загора)            0:4 
14 ноември 2015, събота, 13:00 ч:
Локомотив 1926 (Пловдив) - Нефтохимик Бс 1962 (Бургас)    3:0 
Черноморец Бургас (Бургас) - Металик 1938 (Сопот)         5:0 
Хасково (Хасково) - Несебър (Несебър)                     3:2 
15 ноември 2015, неделя, 10:30 ч:
Сокол 1996 (Марково) - Асеновец 2005 (Асеновград)         1:0 
Ботев (Пловдив)                                           почива

                           VIII кръг - отложени мачове

18 ноември 2015, сряда, 14:00 ч:
Асеновец 2005 (Асеновград) - Ботев (Пловдив)              0:2 
ненасрочен:
Металик 1938 (Сопот) - Локомотив 1926 (Пловдив)           0:3 сл. * 
* - първоначално отложен, в последствие присъден служебно в края на
    полусезона без да бъде насрочван.

                           XII кръг

18 март 2016, петък, 11:00 ч:
Нефтохимик Бс 1962 (Бургас) - Асеновец 2005 (Асеновград)  2:0 
19 март 2016, събота, 10:30 ч:
Брестник 1948 (Пловдив) - Локомотив 1926 (Пловдив)        0:5 
19 март 2016, събота, 11:00 ч:
Хасково (Хасково) - Металик 1938 (Сопот)                  3:0 
Ботев (Пловдив) - Берое (Стара Загора)                    3:0 
20 март 2016, неделя, 13:00 ч:
Сокол 1996 (Марково) - Несебър (Несебър)                  5:1 
Черноморец Бургас (Бургас)                                почива

                           XIII кръг

26 март 2016, събота, 10:30 ч:
Металик 1938 (Сопот) - Сокол 1996 (Марково)               0:6 
26 март 2016, събота, 11:00 ч:
Берое (Стара Загора) - Черноморец Бургас (Бургас)         2:0 
26 март 2016, събота, 13:00 ч:
Брестник 1948 (Пловдив) - Нефтохимик Бс 1962 (Бургас)     0:1 
Несебър (Несебър) - Асеновец 2005 (Асеновград)            1:5 
30 март 2016, сряда, 12:00 ч:
Локомотив 1926 (Пловдив) - Ботев (Пловдив)                3:2 
Хасково (Хасково)                                         почива

                           XIX кръг - изтеглен мач

30 март 2016, сряда, 13:00 ч:
Черноморец Бургас (Бургас) - Сокол 1996 (Марково)         1:2 

                           XIV кръг

2 април 2016, събота, 10:30 ч:
Нефтохимик Бургас 1962 (Бургас) - Несебър (Несебър)       1:0 
Асеновец 2005 (Асеновград) - Металик 1938 (Сопот)         3:0 
Хасково (Хасково) - Берое (Стара Загора)                  0:1 
Ботев (Пловдив) - Брестник 1948 (Пловдив)                 9:0 
3 април 2016, неделя, 15:00 ч:
Черноморец Бургас (Бургас) - Локомотив 1926 (Пловдив)     0:1 
Сокол 1996 (Марково)                                      почива

                           XV кръг

9 април 2016, събота, 11:00 ч:
Локомотив 1926 (Пловдив) - Хасково (Хасково)              7:0 
Берое (Стара Загора) - Сокол 1996 (Марково)               1:1 
9 април 2016, събота, 13:00 ч:
Ботев (Пловдив) - Нефтохимик Бургас 1962 (Бургас)         4:2 
Брестник 1948 (Пловдив) - Черноморец Бургас (Бургас)      0:1 
Металик 1938 (Сопот) - Несебър (Несебър)                  4:1 
Асеновец 2005 (Асеновград)                                почива

                           XVI кръг

16 април 2016, събота, 11:00 ч:
Асеновец 2005 (Асеновград) - Берое (Стара Загора)         1:0 
Хасково (Хасково) - Брестник 1948 (Пловдив)               2:2 
16 април 2016, събота, 13:00 ч:
Нефтохимик Бургас 1962 (Бургас) - Металик 1938 (Сопот)    8:0 
Черноморец Бургас (Бургас) - Ботев (Пловдив)              0:5 
17 април 2016, неделя, 10:00 ч:
Сокол 1996 (Марково) - Локомотив 1926 (Пловдив)           1:0 
Несебър (Несебър)                                         почива

                           XVII кръг

23 април 2016, събота, 10:30 ч:
Черноморец Бургас (Бургас) - Нефтохимик Бс 1962 (Бургас)  1:0 
Брестник 1948 (Пловдив) - Сокол 1996 (Марково)            2:1 
Локомотив 1926 (Пловдив) - Асеновец 2005 (Асеновград)     4:1 
23 април 2016, събота, 11:00 ч:
Ботев (Пловдив) - Хасково (Хасково)                       9:0 
в Стара Загора, ст."Локомотив":
Берое (Стара Загора) - Несебър (Несебър)                  9:0 
Металик 1938 (Сопот)                                      почива

                           XVIII кръг

28 април 2016, четвъртък, 17:00 ч:
Металик 1938 (Сопот) - Берое (Стара Загора)               1:3 
29 април 2016, петък, 14:00 ч:
Несебър (Несебър) - Локомотив 1926 (Пловдив)              0:3 
30 април 2016, събота, 10:30 ч:
Асеновец 2005 (Асеновград) - Брестник 1948 (Пловдив)      4:1 
30 април 2016, събота, 12:00 ч:
Хасково (Хасково) - Черноморец Бургас (Бургас)            1:0 
4 май 2016, сряда, 17:30 ч:
Сокол 1996 (Марково) - Ботев (Пловдив)                    2:1 
Нефтохимик Бургас 1962 (Бургас)                           почива

                           XIX кръг

30 март 2016, сряда, 13:00 ч:
Черноморец Бургас (Бургас) - Сокол 1996 (Марково)         1:2 
7 май 2016, събота, 10:30 ч:
Ботев (Пловдив) - Асеновец 2005 (Асеновград)              2:0 
Локомотив 1926 (Пловдив) - Металик 1938 (Сопот)           3:0 сл. * 
* - първоначално отложен, в последствие присъден служебно.
7 май 2016, събота, 12:00 ч:
Хасково (Хасково) - Нефтохимик Бургас 1962 (Бургас)       1:3 
7 май 2016, събота, 13:00 ч:
Черноморец Бургас (Бургас) - Сокол 1996 (Марково)         изтеглен 
Брестник 1948 (Пловдив) - Несебър (Несебър)               2:2 
Берое (Стара Загора)                                      почива

                           XX кръг

14 май 2016, събота, 10:30 ч:
Металик 1938 (Сопот) - Брестник 1948 (Пловдив)            отложен 
14 май 2016, събота, 11:00 ч:
Нефтохимик Бургас 1962 (Бургас) - Берое (Стара Загора)    отложен 
14 май 2016, събота, 13:00 ч:
Асеновец 2005 (Асеновград) - Черноморец Бургас (Бургас)   3:0 
15 май 2016, неделя, 11:00 ч:
Сокол 1996 (Марково) - Хасково (Хасково)                  3:0 
15 май 2016, неделя, 13:00 ч:
Несебър (Несебър) - Ботев (Пловдив)                       отложен 
18 май 2016, сряда, 11:00 ч:
Нефтохимик Бургас 1962 (Бургас) - Берое (Стара Загора)    0:2 
21 май 2016, събота, 10:30 ч:
Металик 1938 (Сопот) - Брестник 1948 (Пловдив)            0:1 
25 май 2016, сряда, 13:00 ч:
Несебър (Несебър) - Ботев (Пловдив)                       1:9 
Локомотив 1926 (Пловдив)                                  почива

                           XXI кръг

21 май 2016, събота, 10:30 ч:
Черноморец Бургас (Бургас) - Несебър (Несебър)            6:0 
Ботев (Пловдив) - Металик 1938 (Сопот)                    3:0 сл. 
21 май 2016, събота, 11:00 ч:
Хасково (Хасково) - Асеновец 2005 (Асеновград)            0:1 
Локомотив 1926 (Пловдив) - Берое (Стара Загора)           2:1 
22 май 2016, неделя, 13:00 ч:
Сокол 1996 (Марково) - Нефтохимик Бургас 1962 (Бургас)    1:2 
Брестник 1948 (Пловдив)                                   почива

                           XX кръг - отложен мач

25 май 2016, сряда, 13:00 ч:
Несебър (Несебър) - Ботев (Пловдив)                       1:9 

                           XXII кръг

25 май 2016, сряда, 13:00 ч:
Металик 1938 (Сопот) - Черноморец Бургас (Бургас)         0:4 
28 май 2016, събота, 10:30 ч:
Асеновец 2005 (Асеновград) - Сокол 1996 (Марково)         1:0 
28 май 2016, събота, 11:00 ч:
Берое (Стара Загора) - Брестник 1948 (Пловдив)            5:0 
28 май 2016, събота, 13:00 ч:
Нефтохимик Бс 1962 (Бургас) - Локомотив 1926 (Пловдив)    0:3 
29 май 2016, неделя, 13:00 ч:
Несебър (Несебър) - Хасково (Хасково)                     0:4 
Ботев (Пловдив)                                           почива

нагоре


Деца (род.2001-02): Елитна група (U-15) - Югоизточна зона 2015/16 - Таблица с резултати

---------------------------------------------------------------------------------------------
                                        1.   2.   3.   4.   5.   6.   7.   8.   9.  10.  11. 
---------------------------------------------------------------------------------------------
 1. Локомотив 1926 (Пловдив)           XXX  3:2  2:1  2:1  3:0  4:1  3:1  8:1  7:0  3:0  3:0*
 2. Ботев (Пловдив)                    2:2  XXX  3:0  3:0  4:2  2:0  4:0  9:0  9:0  4:0  3:0*
 3. Берое (Стара Загора)               2:1  2:5  XXX  1:1  3:0  4:2  2:0  5:0  5:0  9:0  8:0 
 4. Сокол 1996 (Марково)               1:0  2:1  2:2  XXX  1:2  1:0  3:0  6:0  3:0  5:1  7:0 
 5. Нефтохимик Бургас 1962 (Бургас)    0:3  0:2  0:2  0:1  XXX  2:0  2:0  1:1  3:0  1:0  8:0 
 6. Асеновец 2005 (Асеновград)         0:3  0:2  1:0  1:0  0:2  XXX  3:0  4:1  1:0  3:2  3:0 
 7. Черноморец Бургас (Бургас)         0:1  0:5  0:9  1:2  1:0  2:0  XXX  1:1  3:1  6:0  5:0 
 8. Брестник 1948 (Пловдив)            0:5  2:5  0:4  2:1  0:1  2:2  0:1  XXX  3:0  2:2  2:1 
 9. Хасково (Хасково)                  2:4  0:8  0:1  0:2  1:3  0:1  1:0  2:2  XXX  3:2  3:0 
10. Несебър (Несебър)                  0:3  1:9  4:4  0:4  3:1  1:5  0:1  0:0  0:4  XXX  3:1 
11. Металик 1938 (Сопот)               0:3* 0:12 1:3  0:6  0:3  0:3  0:4  0:1  2:3  4:1  XXX 
---------------------------------------------------------------------------------------------

нагоре