ОФГ Бургас 2015/16


"А" ОФГ Бургас 2015/16

| Таблица с резултати | Страници на отбори |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 |
         | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 |


                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Странджа Агрокорн 2014 (Средец)    22   20   1   1   83:13   61       
-------------------------------------------------------------------
 2. Русокастро (Русокастро)            22   16   2   4   67:35   50       
 3. Аполония (Созопол)                 22   14   2   6   51:28   44 [+]   
 4. Вихър (Айтос)                      22   13   3   6   65:37   42    [*]
 5. Свети Никола (Бургас)              22   12   5   5   52:31   41       
 6. Камено (Камено)                    22   12   4   6   41:30   40       
 7. Равда (Равда)                      22    8   1  13   40:56   25        [1 0 1  8:4  3]
 8. Ропотамо (Приморско)               22    7   4  11   33:52   25        [1 0 1  4:8  3]
 9. Странджа (Малко Търново)           22    6   1  15   29:53   19       
10. Бяла река 1 (Зайчар)               22    4   3  15   34:58   15       
11. Странджанец (Царево)               22    4   1  17   21:64   13       
-------------------------------------------------------------------
12. Кошарица (Кошарица)                22    1   3  18   25:84    6 [+]   

Бележки
  - Карнобат (Карнобат), 2-ри през изминалия сезон; влиза в Югоизточна "В" АФГ.
  - Булдог (Айтос), 14-ти и изваден от групата през изминалия сезон; изпада в  "Б" ОФГ - запад.
  - Черноморски спортист (Обзор), 5-ти през изминалия сезон; се отказва от участие в "А" ОФГ и се включва в "Б" ОФГ - изток.
  - Балкан (Планиница), 12-ти през изминалия сезон; не е допуснат до участие в "А" ОФГ заради неотговарящ на изискванията стадион; и изпада в "Б" ОФГ - запад.
  - Единствени желаещи за влизане от "Б" ОФГ в "А" ОФГ са Кошарица (Кошарица), 2-ри в "Б" ОФГ - изток; Аполония (Созопол), 2-ри в "Б" ОФГ - център; и Бургос (Ливада), 3-ти в "Б" ОФГ - център през изминалия сезон.
  - Вихър 2000 (Айтос) е преименуван на Вихър. Възможно е и тази промяна да е станала на по-ранен етап.
  - Свети Никола (Бургас) играе домакинските си мачове на комплекс "Гнездо на акули" в кв.Сарафово, Бургас.
  - Бургос (Ливада) се отказва от участие в ОФГ Бургас непосредствено преди началото на сезона. Изготвена е нова програма за 12 отбора, чрез модифициране на първоначално изтеглената програма за 14 отбора:
     1. Вихър (Айтос)                   - 14. почива
     2. Аполония (Созопол)              - 13. Кошарица (Кошарица)
     3. Странджа Агрокорн 2014 (Средец) - 12. Равда (Равда)
     4. Свети Никола (Бургас)           - 11. Странджа (Малко Търново)
     5. Ропотамо (Приморско)            - 10. Странджанец (Царево)
     6. Бургос (Ливада)                 -  9. Бяла река 1 (Зайчар)
     7. Камено (Камено)                 -  8. Русокастро (Русокастро)



                           I кръг

12 септември 2015, събота, 17:00 ч:
Странджа Агрокорн 2014 (Средец) - Равда (Равда)           отложен 
Свети Никола (Бургас) - Странджа (Малко Търново)          отложен 
Вихър (Айтос) - Бяла река 1 (Зайчар)                      3:0 
13 септември 2015, неделя, 17:00 ч:
Аполония (Созопол) - Кошарица (Кошарица)                  6:0 
Ропотамо (Приморско) - Странджанец (Царево)               2:1 
Камено (Камено) - Русокастро (Русокастро)                 2:0 
28 ноември 2015, събота, 14:30 ч:
Странджа Агрокорн 2014 (Средец) - Равда (Равда)           6:0 
Свети Никола (Бургас) - Странджа (Малко Търново)          5:0 

                           II кръг

19 септември 2015, събота, 17:00 ч:
Кошарица (Кошарица) - Бяла река 1 (Зайчар)                3:2 
Странджанец (Царево) - Камено (Камено)                    0:1 
Странджа (Малко Търново) - Ропотамо (Приморско)           2:1 
20 септември 2015, неделя, 17:00 ч:
Русокастро (Русокастро) - Вихър (Айтос)                   3:0 
Равда (Равда) - Свети Никола (Бургас)                     1:4 
Аполония (Созопол) - Странджа Агрокорн 2014 (Средец)      0:1 

                           III кръг

26 септември 2015, събота, 17:00 ч:
Странджа Агрокорн 2014 (Средец) - Кошарица (Кошарица)     8:1 
Вихър (Айтос) - Странджанец (Царево)                      2:0 
27 септември 2015, неделя, 17:00 ч:
Свети Никола (Бургас) - Аполония (Созопол)                3:1 
Ропотамо (Приморско) - Равда (Равда)                      3:0 
Камено (Камено) - Странджа (Малко Търново)                3:1 
Бяла река 1 (Зайчар) - Русокастро (Русокастро)            2:3 

                           IV кръг

3 октомври 2015, събота, 16:00 ч:
Кошарица (Кошарица) - Русокастро (Русокастро)             1:2 
Странджанец (Царево) - Бяла река 1 (Зайчар)               1:1 
Странджа (Малко Търново) - Вихър (Айтос)                  0:2 
Странджа Агрокорн 2014 (Средец) - Свети Никола (Бургас)   4:0 
4 октомври 2015, неделя, 16:00 ч:
Равда (Равда) - Камено (Камено)                           2:0 
Аполония (Созопол) - Ропотамо (Приморско)                 3:2 

                           V кръг

10 октомври 2015, събота, 16:00 ч:
Вихър (Айтос) - Равда (Равда)                             7:1 
11 октомври 2015, неделя, 16:00 ч:
Свети Никола (Бургас) - Кошарица (Кошарица)               2:2 
Ропотамо (Приморско) - Странджа Агрокорн 2014 (Средец)    1:4 
Камено (Камено) - Аполония (Созопол)                      1:0 
Бяла река 1 (Зайчар) - Странджа (Малко Търново)           4:1 
Русокастро (Русокастро) - Странджанец (Царево)            4:0 

                           VI кръг

17 октомври 2015, събота, 16:00 ч:
Кошарица (Кошарица) - Странджанец (Царево)                1:2 
Странджа (Малко Търново) - Русокастро (Русокастро)        0:3 
Странджа Агрокорн 2014 (Средец) - Камено (Камено)         1:0 
18 октомври 2015, неделя, 16:00 ч:
Равда (Равда) - Бяла река 1 (Зайчар)                      3:2 
Аполония (Созопол) - Вихър (Айтос)                        0:1 
Свети Никола (Бургас) - Ропотамо (Приморско)              0:0 

                           VII кръг

23 октомври 2015, петък, 16:00 ч:
Ропотамо (Приморско) - Кошарица (Кошарица)                отложен 
Камено (Камено) - Свети Никола (Бургас)                   0:2 
Вихър (Айтос) - Странджа Агрокорн 2014 (Средец)           0:1 
Бяла река 1 (Зайчар) - Аполония (Созопол)                 2:3 
Русокастро (Русокастро) - Равда (Равда)                   4:1 
Странджанец (Царево) - Странджа (Малко Търново)           4:2 
6 март 2016, неделя, 15:30 ч:
Ропотамо (Приморско) - Кошарица (Кошарица)                3:0 

                           VIII кръг

31 октомври 2015, събота, 14:30 ч:
Кошарица (Кошарица) - Странджа (Малко Търново)            1:3 
Странджа Агрокорн 2014 (Средец) - Бяла река 1 (Зайчар)    3:0 
Свети Никола (Бургас) - Вихър (Айтос)                     2:2 
1 ноември 2015, неделя, 14:30 ч:
Равда (Равда) - Странджанец (Царево)                      1:2 
Аполония (Созопол) - Русокастро (Русокастро)              0:2 
Ропотамо (Приморско) - Камено (Камено)                    1:2 

                           IX кръг

7 ноември 2015, събота, 14:30 ч:
Вихър (Айтос) - Ропотамо (Приморско)                      1:3 
Странджанец (Царево) - Аполония (Созопол)                 2:4 
Странджа (Малко Търново) - Равда (Равда)                  3:0 
8 ноември 2015, неделя, 14:30 ч:
Камено (Камено) - Кошарица (Кошарица)                     2:0 
Бяла река 1 (Зайчар) - Свети Никола (Бургас)              0:3 сл. * 
* - първоначално 2:2, в последствие на Бяла река 1 е присъдена служебна
    загуба за нередовен играч.
Русокастро (Русокастро) - Странджа Агр. 2014 (Средец)     2:2 

                           X кръг

14 ноември 2015, събота, 14:30 ч:
Кошарица (Кошарица) - Равда (Равда)                       2:2 
Странджа Агрокорн 2014 (Средец) - Странджанец (Царево)    3:0 
15 ноември 2015, неделя, 14:30 ч:
Аполония (Созопол) - Странджа (Малко Търново)             0:0 
Свети Никола (Бургас) - Русокастро (Русокастро)           1:3 
Ропотамо (Приморско) - Бяла река 1 (Зайчар)               1:1 
Камено (Камено) - Вихър (Айтос)                           3:3 

                           XI кръг

21 ноември 2015, събота, 14:30 ч:
Вихър (Айтос) - Кошарица (Кошарица)                       5:1 
Странджанец (Царево) - Свети Никола (Бургас)              2:4 
Странджа (Малко Търново) - Странджа Агр. 2014 (Средец)    0:4 
22 ноември 2015, неделя, 14:30 ч:
Бяла река 1 (Зайчар) - Камено (Камено)                    1:1 
Русокастро (Русокастро) - Ропотамо (Приморско)            3:0 
Равда (Равда) - Аполония (Созопол)                        1:2 

                           I кръг - отложени мачове

28 ноември 2015, събота, 14:30 ч:
Странджа Агрокорн 2014 (Средец) - Равда (Равда)           6:0 
Свети Никола (Бургас) - Странджа (Малко Търново)          5:0 

                           VII кръг - отложен мач

6 март 2016, неделя, 15:30 ч:
Ропотамо (Приморско) - Кошарица (Кошарица)                3:0 

                           XII кръг

13 март 2016, неделя, 14:00 ч:
Бяла река 1 (Зайчар) - Вихър (Айтос)                      2:5 
13 март 2016, неделя, 15:30 ч:
Кошарица (Кошарица) - Аполония (Созопол)                  1:3 
Равда (Равда) - Странджа Агрокорн 2014 (Средец)           0:3 
Странджа (Малко Търново) - Свети Никола (Бургас)          1:2 
Странджанец (Царево) - Ропотамо (Приморско)               0:3 
Русокастро (Русокастро) - Камено (Камено)                 0:3 сл. * 
* - първоначално отложен, в последствие присъден служебно след края на
    сезона.

                           XIII кръг

19 март 2016, събота, 15:30 ч:
Вихър (Айтос) - Русокастро (Русокастро)                   6:3 
Камено (Камено) - Странджанец (Царево)                    4:1 
20 март 2016, неделя, 15:30 ч:
Бяла река 1 (Зайчар) - Кошарица (Кошарица)                отложен 
Ропотамо (Приморско) - Странджа (Малко Търново)           2:1 
Свети Никола (Бургас) - Равда (Равда)                     1:2 
Странджа Агрокорн 2014 (Средец) - Аполония (Созопол)      2:1 
30 март 2016, сряда, 15:30 ч:
Бяла река 1 (Зайчар) - Кошарица (Кошарица)                2:1 

                           XIV кръг

26 март 2016, събота, 15:30 ч:
Кошарица (Кошарица) - Странджа Агрокорн 2014 (Средец)     1:7 
Странджа (Малко Търново) - Камено (Камено)                1:4 
Странджанец (Царево) - Вихър (Айтос)                      0:2 
27 март 2016, неделя, 15:30 ч:
Аполония (Созопол) - Свети Никола (Бургас)                1:0 
Равда (Равда) - Ропотамо (Приморско)                      8:1 
Русокастро (Русокастро) - Бяла река 1 (Зайчар)            7:3 

                           XIII кръг - отложен мач

30 март 2016, сряда, 15:30 ч:
Бяла река 1 (Зайчар) - Кошарица (Кошарица)                2:1 

                           XV кръг

2 април 2016, събота, 17:00 ч:
Вихър (Айтос) - Странджа (Малко Търново)                  3:0 
Свети Никола (Бургас) - Странджа Агрокорн 2014 (Средец)   1:3 
3 април 2016, неделя, 17:00 ч:
Русокастро (Русокастро) - Кошарица (Кошарица)             3:0 
Бяла река 1 (Зайчар) - Странджанец (Царево)               6:1 
Камено (Камено) - Равда (Равда)                           2:1 
Ропотамо (Приморско) - Аполония (Созопол)                 0:3 сл. * 
* - първоначално отложен, в последствие присъден служебно след края на
    сезона.

                           XVI кръг

9 април 2016, събота, 17:00 ч:
Кошарица (Кошарица) - Свети Никола (Бургас)               2:6 
Странджа (Малко Търново) - Бяла река 1 (Зайчар)           2:0 
Странджанец (Царево) - Русокастро (Русокастро)            0:6 
10 април 2016, неделя, 17:00 ч:
Странджа Агрокорн 2014 (Средец) - Ропотамо (Приморско)   10:2 
Аполония (Созопол) - Камено (Камено)                      3:2 
Равда (Равда) - Вихър (Айтос)                             1:2 

                           XVII кръг

16 април 2016, събота, 17:00 ч:
Странджанец (Царево) - Кошарица (Кошарица)                3:1 
Русокастро (Русокастро) - Странджа (Малко Търново)        4:3 
Вихър (Айтос) - Аполония (Созопол)                        2:3 
17 април 2016, неделя, 17:00 ч:
Бяла река 1 (Зайчар) - Равда (Равда)                      0:3 сл. * 
* - първоначално 4:0, в последствие на Бяла река 1 е присъдена служебна
    загуба заради нередовен играч.
Камено (Камено) - Странджа Агрокорн 2014 (Средец)         1:3 
Ропотамо (Приморско) - Свети Никола (Бургас)              1:1 

                           XVIII кръг

23 април 2016, събота, 17:00 ч:
Кошарица (Кошарица) - Ропотамо (Приморско)                0:4 
Странджа Агрокорн 2014 (Средец) - Вихър (Айтос)           6:0 
Странджа (Малко Търново) - Странджанец (Царево)           3:1 
24 април 2016, неделя, 17:00 ч:
Свети Никола (Бургас) - Камено (Камено)                   0:0 
Аполония (Созопол) - Бяла река 1 (Зайчар)                 3:0 
Равда (Равда) - Русокастро (Русокастро)                   1:3 

                           XIX кръг

29 април 2016, петък, 17:00 ч:
Странджа (Малко Търново) - Кошарица (Кошарица)            3:0 
Странджанец (Царево) - Равда (Равда)                      0:1 
Русокастро (Русокастро) - Аполония (Созопол)              2:2 
Бяла река 1 (Зайчар) - Странджа Агрокорн 2014 (Средец)    0:3 
Вихър (Айтос) - Свети Никола (Бургас)                     2:3 
Камено (Камено) - Ропотамо (Приморско)                    отложен 
5 юни 2016, неделя, 18:00 ч:
Камено (Камено) - Ропотамо (Приморско)                    3:0 

                           XX кръг

7 май 2016, събота, 18:00 ч:
Кошарица (Кошарица) - Камено (Камено)                     2:2 
8 май 2016, неделя, 18:00 ч:
Ропотамо (Приморско) - Вихър (Айтос)                      1:1 
Свети Никола (Бургас) - Бяла река 1 (Зайчар)              4:2 
Странджа Агр. 2014 (Средец) - Русокастро (Русокастро)     1:3 
Аполония (Созопол) - Странджанец (Царево)                 5:1 
Равда (Равда) - Странджа (Малко Търново)                  4:2 

                           XXI кръг

14 май 2016, събота, 18:00 ч:
Странджа (Малко Търново) - Аполония (Созопол)             1:3 
Странджанец (Царево) - Странджа Агрокорн 2014 (Средец)    0:5 
Вихър (Айтос) - Камено (Камено)                           7:1 
15 май 2016, неделя, 18:00 ч:
Равда (Равда) - Кошарица (Кошарица)                       5:2 
Русокастро (Русокастро) - Свети Никола (Бургас)           2:5 
Бяла река 1 (Зайчар) - Ропотамо (Приморско)               3:0 

                           XXII кръг

21 май 2016, събота, 18:00 ч:
Кошарица (Кошарица) - Вихър (Айтос)                       3:9 
Свети Никола (Бургас) - Странджанец (Царево)              3:0 
Странджа Агр. 2014 (Средец) - Странджа (Малко Търново)    3:0 
22 май 2016, неделя, 18:00 ч:
Камено (Камено) - Бяла река 1 (Зайчар)                    4:1 
Ропотамо (Приморско) - Русокастро (Русокастро)            2:5 
Аполония (Созопол) - Равда (Равда)                        5:2 

                           XIX кръг - отложен мач

5 юни 2016, неделя, 18:00 ч:
Камено (Камено) - Ропотамо (Приморско)                    3:0 

нагоре


"А" ОФГ Бургас 2015/16 - Таблица с резултати

--------------------------------------------------------------------------------------------------
                                        1.   2.   3.   4.   5.   6.   7.   8.   9.  10.  11.  12. 
--------------------------------------------------------------------------------------------------
 1. Странджа Агрокорн 2014 (Средец)    XXX  1:3  2:1  6:0  4:0  1:0  6:0 10:2  3:0  3:0  3:0  8:1 
 2. Русокастро (Русокастро)            2:2  XXX  2:2  3:0  2:5  0:3* 4:1  3:0  4:3  7:3  4:0  3:0 
 3. Аполония (Созопол)                 0:1  0:2  XXX  0:1  1:0  3:2  5:2  3:2  0:0  3:0  5:1  6:0 
 4. Вихър (Айтос)                      0:1  6:3  2:3  XXX  2:3  7:1  7:1  1:3  3:0  3:0  2:0  5:1 
 5. Свети Никола (Бургас)              1:3  1:3  3:1  2:2  XXX  0:0  1:2  0:0  5:0  4:2  3:0  2:2 
 6. Камено (Камено)                    1:3  2:0  1:0  3:3  0:2  XXX  2:1  3:0  3:1  4:1  4:1  2:0 
 7. Равда (Равда)                      0:3  1:3  1:2  1:2  1:4  2:0  XXX  8:1  4:2  3:2  1:2  5:2 
 8. Ропотамо (Приморско)               1:4  2:5  0:3* 1:1  1:1  1:2  3:0  XXX  2:1  1:1  2:1  3:0 
 9. Странджа (Малко Търново)           0:4  0:3  1:3  0:2  1:2  1:4  3:0  2:1  XXX  2:0  3:1  3:0 
10. Бяла река 1 (Зайчар)               0:3  2:3  2:3  2:5  0:3* 1:1  0:3* 3:0  4:1  XXX  6:1  2:1 
11. Странджанец (Царево)               0:5  0:6  2:4  0:2  2:4  0:1  0:1  0:3  4:2  1:1  XXX  3:1 
12. Кошарица (Кошарица)                1:7  1:2  1:3  3:9  2:6  2:2  2:2  0:4  1:3  3:2  1:2  XXX 
--------------------------------------------------------------------------------------------------

нагоре


"Б" ОФГ Бургас - изток 2015/16

| Таблица с резултати | Страници на отбори |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 |
         | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 |


                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Черноморец 1919 (Бургас)           16   14   1   1   79:9    43 [+]   
-------------------------------------------------------------------
 2. Черноморски спортист (Обзор)       16   12   2   2   48:12   38 [-][*]
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 3. Черноморец (Несебър)               16   10   4   2   78:39   34       
 4. Свети Влас (Свети Влас)            16    7   3   6   31:35   24       
 5. Равнец 2011 (Равнец)               16    7   1   8   34:43   22 <-    
 6. Устрем (Тънково)                   16    5   5   6   32:32   20       
 7. Ветрен (кв.Ветрен, Бургас)         16    4   2  10   25:54   14 <-    
 8. Обзор (Обзор)                      16    3   2  11   21:61   11       
 9. Габър (Габерово)                   16    0   0  16    4:67    0 <- [*]

Бележки
  - Черноморски спортист (Обзор), 5-ти през изминалия сезон; се отказва от участие в "А" ОФГ и се включва в "Б" ОФГ - изток.
  - Кошарица (Кошарица), 2-ри през изминалия сезон; влиза в "А" ОФГ Бургас като единствен желаещ от "Б" ОФГ - изток.
  - "Б" ОФГ - център е закрита. От отборите, участващи в нея през изминалия сезон, Нефтохимик 1962 (Бургас) се влива в Бургас (Бургас) от "Б" ФГ; Аполония (Созопол) влиза в "А" ОФГ; Ветрен (кв.Ветрен, Бургас), Равнец 2011 (Равнец) и Габър (Габерово) са преместени в "Б" ОФГ - изток; а Бяла река (Тополица) - в "Б" ОФГ - запад. Бургос (Ливада) се отказва от участие.
  - Ястреб (Страцин), 7-ми през изминалия сезон; е преместен в "Б" ОФГ - запад.
  - Черноморец 1919 (Бургас) се включва в групата. Отборът играе домакинските си мачове на ст."Черноморец" в Бургас.
  - Устрем (Тънково) играе домакинските си мачове в Кошарица.
  - Непосредствено преди началото на сезона от участие се отказват Оризаре (Оризаре), 4-ти; Сокол (Порой), 6-ти през изминалия сезон; както и Миньор (Рудник) включил се в групата като нов отбор. В резултат е изготвена нова програма в 18 кръга за 9 отбора, базирана първоначалната програма за 12 отбора. Точните номера на жребия в първоначалната програма не са известни, но освен четирите мача от I кръг в новата програма в I кръг от старата програма са присъствали и срещите Сокол (Порой) - Миньор (Рудник) и Черноморски спортист (Обзор) - Оризаре (Оризаре).
  - Габър (Габерово) се отказва от участие на полусезона. Резултатите му се зачитат, а на противниците му по програма до края се присъждат служебни победи с 3:0.


                           I кръг

12 септември 2015, събота, 17:00 ч:
Черноморец 1919 (Бургас) - Равнец 2011 (Равнец)           3:0 
Свети Влас (Свети Влас) - Габър (Габерово)                2:0 
13 септември 2015, неделя, 17:00 ч:
в Кошарица:
Устрем (Тънково) - Ветрен (кв.Ветрен, Бургас)             3:0 
Черноморец (Несебър) - Обзор (Обзор)                      отложен 
14 ноември 2015, събота, 14:30 ч:
Черноморец (Несебър) - Обзор (Обзор)                     11:3 
Черноморски спортист (Обзор)                              почива

                           II кръг

20 септември 2015, неделя, 17:00 ч:
Обзор (Обзор) - Черноморски спортист (Обзор)              0:3 
Ветрен (кв.Ветрен, Бургас) - Черноморец (Несебър)         3:8 
Габър (Габерово) - Устрем (Тънково)                       0:5 сл. * 
* - прекратен по вина на домакините. Габър е наказан с лишаване от
    домакинство за 1 мач.
Черноморец 1919 (Бургас) - Свети Влас (Свети Влас)        4:1 
Равнец 2011 (Равнец)                                      почива

                           III кръг

26 септември 2015, събота, 17:00 ч:
Свети Влас (Свети Влас) - Равнец 2011 (Равнец)            1:2 
27 септември 2015, неделя, 17:00 ч:
в Кошарица:
Устрем (Тънково) - Черноморец 1919 (Бургас)               0:4 
Черноморец (Несебър) - Габър (Габерово)                  11:2 
Черноморски спортист (Обзор) - Ветрен (кв.Ветрен, Бургас) 6:1 
Обзор (Обзор)                                             почива

                           IV кръг

4 октомври 2015, неделя, 16:00 ч:
Равнец 2011 (Равнец) - Обзор (Обзор)                      4:1 
на неутрален терен: *
Габър (Габерово) - Черноморски спортист (Обзор)           0:3 
* - на неутрален терен заради наказание с лишаване от домакинство на
    Габър.
Черноморец 1919 (Бургас) - Черноморец (Несебър)           отложен 
Свети Влас (Свети Влас) - Устрем (Тънково)                2:2 
21 ноември 2015, събота, 14:30 ч:
Черноморец 1919 (Бургас) - Черноморец (Несебър)           2:2 
Ветрен (кв.Ветрен, Бургас)                                почива

                           V кръг

10 октомври 2015, събота, 16:00 ч:
Обзор (Обзор) - Ветрен (кв.Ветрен, Бургас)                3:2 
11 октомври 2015, неделя, 16:00 ч:
в Кошарица:
Устрем (Тънково) - Равнец 2011 (Равнец)                   5:0 
Черноморец (Несебър) - Свети Влас (Свети Влас)            6:1 
Черноморски спортист (Обзор) - Черноморец 1919 (Бургас)   2:1 
Габър (Габерово)                                          почива

                           VI кръг

17 октомври 2015, събота, 13:30 ч:
Равнец 2011 (Равнец) - Ветрен (кв.Ветрен, Бургас)         8:2 
18 октомври 2015, неделя, 13:30 ч:
Свети Влас (Свети Влас) - Черноморски спортист (Обзор)    1:0 
18 октомври 2015, неделя, 16:00 ч:
Габър (Габерово) - Обзор (Обзор)                          1:2 
в Кошарица:
Устрем (Тънково) - Черноморец (Несебър)                   4:4 
Черноморец 1919 (Бургас)                                  почива

                           VII кръг

23 октомври 2015, петък, 13:30 ч:
Обзор (Обзор) - Черноморец 1919 (Бургас)                  0:5 
23 октомври 2015, петък, 16:00 ч:
Черноморец (Несебър) - Равнец 2011 (Равнец)               6:4 
Черноморски спортист (Обзор) - Устрем (Тънково)           3:0 
Ветрен (кв.Ветрен, Бургас) - Габър (Габерово)             3:0 
Свети Влас (Свети Влас)                                   почива

                           VIII кръг

31 октомври 2015, събота, 14:30 ч:
Равнец 2011 (Равнец) - Габър (Габерово)                   5:1 
1 ноември 2015, неделя, 14:30 ч:
Черноморец 1919 (Бургас) - Ветрен (кв.Ветрен, Бургас)     3:1 
Свети Влас (Свети Влас) - Обзор (Обзор)                   7:3 
Черноморец (Несебър) - Черноморски спортист (Обзор)       3:3 
Устрем (Тънково)                                          почива

                           IX кръг

7 ноември 2015, събота, 14:30 ч:
Обзор (Обзор) - Устрем (Тънково)                          1:1 
8 ноември 2015, неделя, 14:30 ч:
Черноморски спортист (Обзор) - Равнец 2011 (Равнец)       1:0 
Ветрен (кв.Ветрен, Бургас) - Свети Влас (Свети Влас)      0:0 
Габър (Габерово) - Черноморец 1919 (Бургас)               0:12 
Черноморец (Несебър)                                      почива

                           I кръг - отложен мач

14 ноември 2015, събота, 14:30 ч:
Черноморец (Несебър) - Обзор (Обзор)                     11:3 

                           IV кръг - отложен мач

21 ноември 2015, събота, 14:30 ч:
Черноморец 1919 (Бургас) - Черноморец (Несебър)           2:2 

                           X кръг

20 март 2016, неделя, 15:30 ч:
Равнец 2011 (Равнец) - Черноморец 1919 (Бургас)           1:9 
Габър (Габерово) - Свети Влас (Свети Влас)                0:3 сл. 
Ветрен (кв.Ветрен, Бургас) - Устрем (Тънково)             1:1 
Обзор (Обзор) - Черноморец (Несебър)                      0:3 
Черноморски спортист (Обзор)                              почива

                           XI кръг

26 март 2016, събота, 15:30 ч:
в Кошарица:
Устрем (Тънково) - Габър (Габерово)                       3:0 сл. 
27 март 2016, неделя, 15:30 ч:
Черноморски спортист (Обзор) - Обзор (Обзор)              6:1 
Черноморец (Несебър) - Ветрен (кв.Ветрен, Бургас)         5:2 
Свети Влас (Свети Влас) - Черноморец 1919 (Бургас)        0:6 
Равнец 2011 (Равнец)                                      почива

                           XII кръг

2 април 2016, събота, 17:00 ч:
Равнец 2011 (Равнец) - Свети Влас (Свети Влас)            3:2 
3 април 2016, неделя, 17:00 ч:
Черноморец 1919 (Бургас) - Устрем (Тънково)               5:1 
Габър (Габерово) - Черноморец (Несебър)                   0:3 сл. 
Ветрен (кв.Ветрен, Бургас) - Черноморски спортист (Обзор) 1:7 
Обзор (Обзор)                                             почива

                           XIII кръг

9 април 2016, събота, 17:00 ч:
Обзор (Обзор) - Равнец 2011 (Равнец)                      0:1 
10 април 2016, неделя, 17:00 ч:
Черноморски спортист (Обзор) - Габър (Габерово)           3:0 сл. 
Черноморец (Несебър) - Черноморец 1919 (Бургас)           отложен 
в Кошарица:
Устрем (Тънково) - Свети Влас (Свети Влас)                1:2 
15 май 2016, неделя, 16:00 ч:
Черноморец (Несебър) - Черноморец 1919 (Бургас)           1:5 
Ветрен (кв.Ветрен, Бургас)                                почива

                           XIV кръг

17 април 2016, неделя, 17:00 ч:
Равнец 2011 (Равнец) - Устрем (Тънково)                   1:1 
Свети Влас (Свети Влас) - Черноморец (Несебър)            4:3 
Черноморец 1919 (Бургас) - Черноморски спортист (Обзор)   2:0 
Ветрен (кв.Ветрен, Бургас) - Обзор (Обзор)                3:1 
Габър (Габерово)                                          почива

                           XV кръг

23 април 2016, събота, 17:00 ч:
Обзор (Обзор) - Габър (Габерово)                          3:0 сл. 
24 април 2016, неделя, 17:00 ч:
Ветрен (кв.Ветрен, Бургас) - Равнец 2011 (Равнец)         3:0 
Черноморски спортист (Обзор) - Свети Влас (Свети Влас)    3:0 
Черноморец (Несебър) - Устрем (Тънково)                   5:2 
Черноморец 1919 (Бургас)                                  почива

                           XVI кръг

24 април 2016, неделя, 17:00 ч:
Черноморец 1919 (Бургас) - Обзор (Обзор)                  9:0 
29 април 2016, петък, 17:00 ч:
в Кошарица:
Устрем (Тънково) - Черноморски спортист (Обзор)           0:3 
Габър (Габерово) - Ветрен (кв.Ветрен, Бургас)             0:3 сл. 
30 април 2016, събота, 17:00 ч:
Равнец 2011 (Равнец) - Черноморец (Несебър)               2:5 
Свети Влас (Свети Влас)                                   почива

                           XVII кръг

7 май 2016, събота, 18:00 ч:
Обзор (Обзор) - Свети Влас (Свети Влас)                   2:2 
8 май 2016, неделя, 18:00 ч:
Габър (Габерово) - Равнец 2011 (Равнец)                   0:3 сл. 
Ветрен (кв.Ветрен, Бургас) - Черноморец 1919 (Бургас)     0:6 
Черноморски спортист (Обзор) - Черноморец (Несебър)       2:2 
Устрем (Тънково)                                          почива

                           XVIII кръг

14 май 2016, събота, 18:00 ч:
Свети Влас (Свети Влас) - Ветрен (кв.Ветрен, Бургас)      3:0 
15 май 2016, неделя, 18:00 ч:
Равнец 2011 (Равнец) - Черноморски спортист (Обзор)       0:3 
в Кошарица:
Устрем (Тънково) - Обзор (Обзор)                          3:1 
Черноморец 1919 (Бургас) - Габър (Габерово)               3:0 сл. 
Черноморец (Несебър)                                      почива

                           XIII кръг - отложен мач

15 май 2016, неделя, 16:00 ч:
Черноморец (Несебър) - Черноморец 1919 (Бургас)           1:5 

нагоре


"Б" ОФГ Бургас - изток 2015/16 - Таблица с резултати

-----------------------------------------------------------------------------------
                                        1.   2.   3.   4.   5.   6.   7.   8.   9. 
-----------------------------------------------------------------------------------
 1. Черноморец 1919 (Бургас)           XXX  2:0  2:2  4:1  3:0  5:1  3:1  9:0  3:0*
 2. Черноморски спортист (Обзор)       2:1  XXX  2:2  3:0  1:0  3:0  6:1  6:1  3:0*
 3. Черноморец (Несебър)               1:5  3:3  XXX  6:1  6:4  5:2  5:2 11:3 11:2 
 4. Свети Влас (Свети Влас)            0:6  1:0  4:3  XXX  1:2  2:2  3:0  7:3  2:0 
 5. Равнец 2011 (Равнец)               1:9  0:3  2:5  3:2  XXX  1:1  8:2  4:1  5:1 
 6. Устрем (Тънково)                   0:4  0:3  4:4  1:2  5:0  XXX  3:0  3:1  3:0*
 7. Ветрен (кв.Ветрен, Бургас)         0:6  1:7  3:8  0:0  3:0  1:1  XXX  3:1  3:0 
 8. Обзор (Обзор)                      0:5  0:3  0:3  2:2  0:1  1:1  3:2  XXX  3:0*
 9. Габър (Габерово)                   0:12 0:3  0:3* 0:3* 0:3* 0:5* 0:3* 1:2  XXX 
-----------------------------------------------------------------------------------

нагоре


"Б" ОФГ Бургас - запад 2015/16

| Таблица с резултати | Страници на отбори |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 |
         | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 |


                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Балкан (Планиница)                 20   16   4   0   62:17   52 [-][*] [1 1 0  6:2  4]
-------------------------------------------------------------------
 2. Липа (Череша)                      20   17   1   2   71:27   52        [0 1 1  2:6  1]
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 3. Нурсан (Люляково)                  20   14   2   4   86:26   44       
 4. Сокол 2008 (Ябълчево)              20   11   1   8   62:45   34       
 5. Балкан 2009 (Добра поляна)         20   10   3   7   48:32   33       
 6. Бяла река (Тополица)               20    9   2   9   52:35   29 <-    
 7. Кликач (Кликач)                    20    6   2  12   46:70   20 [+][*]
 8. Барселона (Просеник)               20    3   4  13   27:85   13       
 9. Ястреб (Страцин)                   19    5   1  13   28:55   16 <- [*]
10. Съединение (Съединение)            18    5   1  12   26:55   16    [*]
11. Балкан (Горица)                    19    1   1  17   15:76    4 [+][*]

Бележки
  - Балкан (Планиница), 12-ти през изминалия сезон; не е допуснат до участие в "А" ОФГ заради неотговарящ на изискванията стадион; и изпада в "Б" ОФГ - запад.
  - Никой от отборите в групата не изявява желание да се включи в "А" ОФГ.
  - Ястреб (Страцин), 7-ми; и Балкан (Горица), 9-ти и изваден от групата в "Б" ОФГ - изток през изминалия сезон; са преместени в "Б" ОФГ - запад като Балкан отново се включва в ОФГ Бургас.
  - "Б" ОФГ - център е закрита. От отборите, участващи в нея през изминалия сезон, Нефтохимик 1962 (Бургас) се влива в Бургас (Бургас) от "Б" ФГ; Аполония (Созопол) влиза в "А" ОФГ; Ветрен (кв.Ветрен, Бургас), Равнец 2011 (Равнец) и Габър (Габерово) са преместени в "Б" ОФГ - изток; а Бяла река (Тополица) - в "Б" ОФГ - запад. Бургос (Ливада) се отказва от участие.
  - Люляк (Люляково), 1-ви и Манолич (Манолич), 2-ри през изминалия сезон; се отказват от участие.
  - Кликач (Кликач), 9-ти през изминалия сезон и изваден от групата; отново се включва в групата.
  - Балкан (Горица) се отказва от участие на полусезона. Резултатите му се зачитат, а на противниците му по програма до края се присъждат служебни победи с 3:0.
  - Ястреб (Страцин) и Съединение (Съединение) се отказват от участие след XVI кръг. Резултатите им се зачитат, а на противниците им по програма до края се присъждат служебни победи с 3:0.



                           I кръг

12 септември 2015, събота, 17:00 ч:
Бяла река (Тополица) - Барселона (Просеник)              10:1 
13 септември 2015, неделя, 17:00 ч:
Балкан (Горица) - Ястреб (Страцин)                        2:4 
Сокол 2008 (Ябълчево) - Съединение (Съединение)           6:1 
Балкан (Планиница) - Липа (Череша)                        отложен 
Нурсан (Люляково) - Балкан 2009 (Добра поляна)            6:1 
28 ноември 2015, събота, 14:30 ч:
Балкан (Планиница) - Липа (Череша)                        4:0 
Кликач (Кликач)                                           почива

                           II кръг

19 септември 2015, събота, 17:00 ч:
Липа (Череша) - Нурсан (Люляково)                         2:1 
Барселона (Просеник) - Сокол 2008 (Ябълчево)              0:11 
20 септември 2015, неделя, 17:00 ч:
Съединение (Съединение) - Балкан (Планиница)              4:4 
Ястреб (Страцин) - Бяла река (Тополица)                   1:6 
Кликач (Кликач) - Балкан (Горица)                        11:0 
Балкан 2009 (Добра поляна)                                почива

                           III кръг

26 септември 2015, събота, 17:00 ч:
Бяла река (Тополица) - Кликач (Кликач)                    9:2 
27 септември 2015, неделя, 17:00 ч:
Сокол 2008 (Ябълчево) - Ястреб (Страцин)                  5:1 
Балкан (Планиница) - Барселона (Просеник)                 4:1 
Нурсан (Люляково) - Съединение (Съединение)               5:0 
Балкан 2009 (Добра поляна) - Липа (Череша)                2:3 
Балкан (Горица)                                           почива

                           IV кръг

3 октомври 2015, събота, 16:00 ч:
Барселона (Просеник) - Нурсан (Люляково)                  0:10 
4 октомври 2015, неделя, 16:00 ч:
Съединение (Съединение) - Балкан 2009 (Добра поляна)      1:0 
Ястреб (Страцин) - Балкан (Планиница)                     2:2 
Кликач (Кликач) - Сокол 2008 (Ябълчево)                   0:3 
Балкан (Горица) - Бяла река (Тополица)                    0:3 
Липа (Череша)                                             почива

                           V кръг

10 октомври 2015, събота, 16:00 ч:
Липа (Череша) - Съединение (Съединение)                   5:1 
11 октомври 2015, неделя, 16:00 ч:
Сокол 2008 (Ябълчево) - Балкан (Горица)                   8:4 
Балкан (Планиница) - Кликач (Кликач)                      8:2 
Нурсан (Люляково) - Ястреб (Страцин)                      3:0 
Балкан 2009 (Добра поляна) - Барселона (Просеник)         5:5 
Бяла река (Тополица)                                      почива

                           VI кръг

17 октомври 2015, събота, 16:00 ч:
Барселона (Просеник) - Липа (Череша)                      1:4 
Бяла река (Тополица) - Сокол 2008 (Ябълчево)              1:2 
18 октомври 2015, неделя, 16:00 ч:
Ястреб (Страцин) - Балкан 2009 (Добра поляна)             0:5 
Кликач (Кликач) - Нурсан (Люляково)                       3:3 
Балкан (Горица) - Балкан (Планиница)                      0:2 
Съединение (Съединение)                                   почива

                           VII кръг

23 октомври 2015, петък, 16:00 ч:
Балкан (Планиница) - Бяла река (Тополица)                 3:1 
Нурсан (Люляково) - Балкан (Горица)                       3:0 
Балкан 2009 (Добра поляна) - Кликач (Кликач)              4:0 
Липа (Череша) - Ястреб (Страцин)                          3:0 
Съединение (Съединение) - Барселона (Просеник)            6:1 
Сокол 2008 (Ябълчево)                                     почива

                           VIII кръг

31 октомври 2015, събота, 14:30 ч:
Бяла река (Тополица) - Нурсан (Люляково)                  0:2 
1 ноември 2015, неделя, 14:30 ч:
Ястреб (Страцин) - Съединение (Съединение)                3:0 
Кликач (Кликач) - Липа (Череша)                           0:3 
Балкан (Горица) - Балкан 2009 (Добра поляна)              1:4 
Сокол 2008 (Ябълчево) - Балкан (Планиница)                0:2 
Барселона (Просеник)                                      почива

                           IX кръг

7 ноември 2015, събота, 14:30 ч:
Липа (Череша) - Балкан (Горица)                           9:2 
Барселона (Просеник) - Ястреб (Страцин)                   1:5 
8 ноември 2015, неделя, 14:30 ч:
Нурсан (Люляково) - Сокол 2008 (Ябълчево)                 7:0 
Балкан 2009 (Добра поляна) - Бяла река (Тополица)         3:0 
Съединение (Съединение) - Кликач (Кликач)                 2:1 
Балкан (Планиница)                                        почива

                           X кръг

14 ноември 2015, събота, 14:30 ч:
Бяла река (Тополица) - Липа (Череша)                      1:4 
15 ноември 2015, неделя, 14:30 ч:
Кликач (Кликач) - Барселона (Просеник)                    7:1 
Балкан (Горица) - Съединение (Съединение)                 4:3 
Сокол 2008 (Ябълчево) - Балкан 2009 (Добра поляна)        2:2 
Балкан (Планиница) - Нурсан (Люляково)                    2:2 
Ястреб (Страцин)                                          почива

                           XI кръг

21 ноември 2015, събота, 14:30 ч:
Липа (Череша) - Сокол 2008 (Ябълчево)                     3:0 
22 ноември 2015, неделя, 14:30 ч:
Балкан 2009 (Добра поляна) - Балкан (Планиница)           0:2 
Съединение (Съединение) - Бяла река (Тополица)            3:1 
Барселона (Просеник) - Балкан (Горица)                    2:2 
Ястреб (Страцин) - Кликач (Кликач)                        3:0 
Нурсан (Люляково)                                         почива

                           I кръг - отложен мач

28 ноември 2015, събота, 14:30 ч:
Балкан (Планиница) - Липа (Череша)                        4:0 

                           XII кръг

12 март 2016, събота, 15:30 ч:
Барселона (Просеник) - Бяла река (Тополица)               0:0 
Липа (Череша) - Балкан (Планиница)                        2:2 
13 март 2016, неделя, 15:30 ч:
Ястреб (Страцин) - Балкан (Горица)                        3:0 сл. 
Съединение (Съединение) - Сокол 2008 (Ябълчево)           3:0 
Балкан 2009 (Добра поляна) - Нурсан (Люляково)            2:0 
Кликач (Кликач)                                           почива

                           XIII кръг

19 март 2016, събота, 15:30 ч:
Бяла река (Тополица) - Ястреб (Страцин)                   3:0 
20 март 2016, неделя, 15:30 ч:
Нурсан (Люляково) - Липа (Череша)                         1:2 
Балкан (Планиница) - Съединение (Съединение)              4:0 
Сокол 2008 (Ябълчево) - Барселона (Просеник)              3:1 
Балкан (Горица) - Кликач (Кликач)                         0:3 сл. 
Балкан 2009 (Добра поляна)                                почива

                           XIV кръг

26 март 2016, събота, 15:30 ч:
Барселона (Просеник) - Балкан (Планиница)                 0:3 
Липа (Череша) - Балкан 2009 (Добра поляна)                2:4 
27 март 2016, неделя, 15:30 ч:
Кликач (Кликач) - Бяла река (Тополица)                    2:3 
Ястреб (Страцин) - Сокол 2008 (Ябълчево)                  2:4 
Съединение (Съединение) - Нурсан (Люляково)               0:4 
Балкан (Горица)                                           почива

                           XV кръг

2 април 2016, събота, 17:00 ч:
Бяла река (Тополица) - Балкан (Горица)                    3:0 сл. 
3 април 2016, неделя, 17:00 ч:
Балкан 2009 (Добра поляна) - Съединение (Съединение)      3:0 
Нурсан (Люляково) - Барселона (Просеник)                  8:2 
Балкан (Планиница) - Ястреб (Страцин)                     3:0 
Сокол 2008 (Ябълчево) - Кликач (Кликач)                   5:0 
Липа (Череша)                                             почива

                           XVI кръг

9 април 2016, събота, 17:00 ч:
Барселона (Просеник) - Балкан 2009 (Добра поляна)         0:2 
10 април 2016, неделя, 17:00 ч:
Балкан (Горица) - Сокол 2008 (Ябълчево)                   0:3 сл. 
Кликач (Кликач) - Балкан (Планиница)                      1:3 
Ястреб (Страцин) - Нурсан (Люляково)                      4:6 
Съединение (Съединение) - Липа (Череша)                   2:5 
Бяла река (Тополица)                                      почива

                           XVII кръг

16 април 2016, събота, 17:00 ч:
Липа (Череша) - Барселона (Просеник)                      3:0 
17 април 2016, неделя, 17:00 ч:
Балкан 2009 (Добра поляна) - Ястреб (Страцин)             3:0 сл. 
Нурсан (Люляково) - Кликач (Кликач)                      12:1 
Балкан (Планиница) - Балкан (Горица)                      3:0 сл. 
Сокол 2008 (Ябълчево) - Бяла река (Тополица)              2:3 
Съединение (Съединение)                                   почива

                           XVIII кръг

23 април 2016, събота, 17:00 ч:
Бяла река (Тополица) - Балкан (Планиница)                 1:2 
Барселона (Просеник) - Съединение (Съединение)            3:0 сл. 
24 април 2016, неделя, 17:00 ч:
Балкан (Горица) - Нурсан (Люляково)                       0:3 сл. 
Кликач (Кликач) - Балкан 2009 (Добра поляна)              4:3 
Ястреб (Страцин) - Липа (Череша)                          0:3 сл. 
Сокол 2008 (Ябълчево)                                     почива

                           XIX кръг

30 април 2016, събота, 17:00 ч:
Съединение (Съединение) - Ястреб (Страцин)                анулиран 
Липа (Череша) - Кликач (Кликач)                           6:1 
Балкан 2009 (Добра поляна) - Балкан (Горица)              3:0 сл. 
Нурсан (Люляково) - Бяла река (Тополица)                  3:0 
Балкан (Планиница) - Сокол 2008 (Ябълчево)                3:0 
Барселона (Просеник)                                      почива

                           XX кръг

7 май 2016, събота, 18:00 ч:
Бяла река (Тополица) - Балкан 2009 (Добра поляна)         2:2 
8 май 2016, неделя, 18:00 ч:
Сокол 2008 (Ябълчево) - Нурсан (Люляково)                 4:6 
Балкан (Горица) - Липа (Череша)                           0:3 сл. 
Кликач (Кликач) - Съединение (Съединение)                 3:0 сл. 
Ястреб (Страцин) - Барселона (Просеник)                   0:3 сл. 
Балкан (Планиница)                                        почива

                           XXI кръг

14 май 2016, събота, 18:00 ч:
Барселона (Просеник) - Кликач (Кликач)                    2:2 
Липа (Череша) - Бяла река (Тополица)                      3:2 
15 май 2016, неделя, 18:00 ч:
Съединение (Съединение) - Балкан (Горица)                 анулиран 
Балкан 2009 (Добра поляна) - Сокол 2008 (Ябълчево)        0:1 
Нурсан (Люляково) - Балкан (Планиница)                    1:3 
Ястреб (Страцин)                                          почива

                           XXII кръг

21 май 2016, събота, 18:00 ч:
Бяла река (Тополица) - Съединение (Съединение)            3:0 сл. 
22 май 2016, неделя, 18:00 ч:
Балкан (Планиница) - Балкан 2009 (Добра поляна)           3:0 
Сокол 2008 (Ябълчево) - Липа (Череша)                     3:6 
Балкан (Горица) - Барселона (Просеник)                    0:3 сл. 
Кликач (Кликач) - Ястреб (Страцин)                        3:0 сл. 
Нурсан (Люляково)                                         почива

нагоре


"Б" ОФГ Бургас - запад 2015/16 - Таблица с резултати

---------------------------------------------------------------------------------------------
                                        1.   2.   3.   4.   5.   6.   7.   8.   9.  10.  11. 
---------------------------------------------------------------------------------------------
 1. Балкан (Планиница)                 XXX  4:0  2:2  3:0  3:0  3:1  8:2  4:1  3:0  4:0  3:0*
 2. Липа (Череша)                      2:2  XXX  2:1  3:0  2:4  3:2  6:1  3:0  3:0  5:1  9:2 
 3. Нурсан (Люляково)                  1:3  1:2  XXX  7:0  6:1  3:0 12:1  8:2  3:0  5:0  3:0 
 4. Сокол 2008 (Ябълчево)              0:2  3:6  4:6  XXX  2:2  2:3  5:0  3:1  5:1  6:1  8:4 
 5. Балкан 2009 (Добра поляна)         0:2  2:3  2:0  0:1  XXX  3:0  4:0  5:5  3:0* 3:0  3:0*
 6. Бяла река (Тополица)               1:2  1:4  0:2  1:2  2:2  XXX  9:2 10:1  3:0  3:0* 3:0*
 7. Кликач (Кликач)                    1:3  0:3  3:3  0:3  4:3  2:3  XXX  7:1  3:0* 3:0*11:0 
 8. Барселона (Просеник)               0:3  1:4  0:10 0:11 0:2  0:0  2:2  XXX  1:5  3:0* 2:2 
 9. Ястреб (Страцин)                   2:2  0:3* 4:6  2:4  0:5  1:6  3:0  0:3* XXX  3:0  3:0*
10. Съединение (Съединение)            4:4  2:5  0:4  3:0  1:0  3:1  2:1  6:1  ---  XXX  --- 
11. Балкан (Горица)                    0:2  0:3* 0:3* 0:3* 1:4  0:3  0:3* 0:3* 2:4  4:3  XXX 
---------------------------------------------------------------------------------------------

нагоре


ОФГ Бургас 2015/16 - страници на отбори

Вихър (Айтос)
Свети Влас (Свети Влас)
Черноморец 1919 (Бургас)

нагоре