ОФГ Бургас 2014/15


"А" ОФГ Бургас 2014/15

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 |
         | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 |

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Странджа Агрокорн (Средец)         26   23   0   3  118:16   69    [*] Шампион
-------------------------------------------------------------------
 2. Карнобат (Карнобат)                26   20   4   2   85:20   64               
 3. Вихър 2000 (Айтос)                 26   19   2   5   85:38   59               
 4. Камено (Камено)                    26   18   3   5   76:43   57               
 5. Черноморски спортист (Обзор)       26   18   1   7   89:38   55               
 6. Русокастро (Русокастро)            26   15   3   8   63:37   48               
 7. Свети Никола (Бургас)              26   11   2  13   54:48   35               
 8. Равда (Равда)                      26   11   1  14   63:86   34               
 9. Ропотамо (Приморско)               26    9   2  15   43:79   29               
10. Странджа (Малко Търново)           26    7   4  15   32:65   25               
11. Бяла река 1 (Зайчар)               26    6   4  16   35:69   22 [+]           
12. Балкан (Планиница)                 26    4   6  16   35:84   18               
13. Странджанец (Царево)               26    3   3  20   27:97   12               
-------------------------------------------------------------------
14. Булдог (Айтос)                     26    0   1  25   11:96    1 [+][*] Изваден

Бележки
  - Нефтохимик 1962 (Бургас), 12-ти в "А" ФГ през изминалия сезон и изпаднал в "Б" ФГ; не получава лиценз за групата с решение от 30 юни 2014. Клубът не подава заявка за участие и в Югоизточна "В" АФГ в предвидения срок (25 юли 2014). В последствие отборът избира да започне участие от най-ниското ниво на футболната ни пирамида и се включва в "Б" ОФГ - център.
  - Странджа Агрокорн (Средец), 1-ви през изминалия сезон; влиза в Югоизточна "В" АФГ. На 28 юли 2014 клубът се обединява с Поморие (Поморие), 2-ри през изминалия сезон. Новият отбор е Поморие (Поморие) и започва участие в ЮИ "В" АФГ. Обединеният клуб има право да използва със свой втори отбор и мястото на Поморие в "А" ОФГ. Такъв отбор се включва под името Странджа Агрокорн (Средец) и преди началото на сезона се отделя от временно обединения клуб и отново се обособява като отделен такъв.
  - Олимпик (Бургас), 14-ти и Ахелой (Ахелой), 15-ти; и двата отказали се от участие преди края на изминалия сезон; изпадат в "Б" ОФГ.
  - Единствено Булдог (Айтос), 1-ви в "Б" ОФГ - център; и Бяла река 1 (Зайчар), 2-ри в "Б" ОФГ - запад през изминалия сезон; изявяват желание да влязат в "А" ОФГ. В резултат, групата е намалена на 14 отбора.
  - Свети Никола (Бургас) играе домакинските си мачове на комплекс "Гнездо на акули" в кв.Сарафово, Бургас.
  - Булдог (Айтос) се отказва от по-нататъшно участие на полусезона. Резултатите му до този момент се зачитат, а на противниците му по програма до края на сезона се присъждат служебни победи с 3:0.

                           I кръг

6 септември 2014, събота, 17:00 ч:
Камено (Камено) - Карнобат (Карнобат)                     3:2 
Равда (Равда) - Булдог (Айтос)                            4:1 
Странджа Агрокорн (Средец) - Бяла река 1 (Зайчар)         5:0 
7 септември 2014, неделя, 17:00 ч:
Русокастро (Русокастро) - Странджа (Малко Търново)        3:0 
Вихър 2000 (Айтос) - Ропотамо (Приморско)                 7:1 
Балкан (Планиница) - Черноморски спортист (Обзор)         4:5 
Свети Никола (Бургас) - Странджанец (Царево)              5:3 

                           II кръг

13 септември 2014, събота, 15:00 ч:
Карнобат (Карнобат) - Свети Никола (Бургас)               4:0 
13 септември 2014, събота, 17:00 ч:
Странджа (Малко Търново) - Бяла река 1 (Зайчар)           3:2 
Булдог (Айтос) - Странджа Агрокорн (Средец)               1:9 
14 септември 2014, неделя, 17:00 ч:
Странджанец (Царево) - Равда (Равда)                      3:2 
Черноморски спортист (Обзор) - Камено (Камено)            3:2 
Ропотамо (Приморско) - Балкан (Планиница)                 1:1 
Русокастро (Русокастро) - Вихър 2000 (Айтос)              0:2 

                           III кръг

20 септември 2014, събота, 17:00 ч:
Камено (Камено) - Ропотамо (Приморско)                    7:1 
Равда (Равда) - Карнобат (Карнобат)                       0:7 
Странджа Агрокорн (Средец) - Странджанец (Царево)         8:0 
21 септември 2014, неделя, 17:00 ч:
Вихър 2000 (Айтос) - Странджа (Малко Търново)             3:0 
Балкан (Планиница) - Русокастро (Русокастро)              1:1 
в Рудник:
Свети Никола (Бургас) - Черноморски спортист (Обзор)      0:4 
Бяла река 1 (Зайчар) - Булдог (Айтос)                     2:1 

                           IV кръг

27 септември 2014, събота, 17:00 ч:
Странджа (Малко Търново) - Булдог (Айтос)                 6:1 
Карнобат (Карнобат) - Странджа Агрокорн (Средец)          0:3 
28 септември 2014, неделя, 17:00 ч:
Странджанец (Царево) - Бяла река 1 (Зайчар)               0:4 
Черноморски спортист (Обзор) - Равда (Равда)              7:0 
Ропотамо (Приморско) - Свети Никола (Бургас)              0:1 
Русокастро (Русокастро) - Камено (Камено)                 отложен 
Вихър 2000 (Айтос) - Балкан (Планиница)                   8:0 
26 ноември 2014, сряда, 14:30 ч:
Русокастро (Русокастро) - Камено (Камено)                 3:0 

                           V кръг

4 октомври 2014, събота, 16:00 ч:
Балкан (Планиница) - Странджа (Малко Търново)             1:0 
Камено (Камено) - Вихър 2000 (Айтос)                      1:4 
Свети Никола (Бургас) - Русокастро (Русокастро)           0:3 
Равда (Равда) - Ропотамо (Приморско)                      8:1 
Странджа Агрокорн (Средец) - Черноморски спортист (Обзор) 3:0 
Бяла река 1 (Зайчар) - Карнобат (Карнобат)                3:3 
Булдог (Айтос) - Странджанец (Царево)                     1:1 

                           VI кръг

11 октомври 2014, събота, 16:00 ч:
Странджа (Малко Търново) - Странджанец (Царево)           1:0 
Карнобат (Карнобат) - Булдог (Айтос)                      3:0 
12 октомври 2014, неделя, 16:00 ч:
Черноморски спортист (Обзор) - Бяла река 1 (Зайчар)       7:2 
Ропотамо (Приморско) - Странджа Агрокорн (Средец)         0:6 
Русокастро (Русокастро) - Равда (Равда)                   6:0 
Вихър 2000 (Айтос) - Свети Никола (Бургас)                1:0 
Балкан (Планиница) - Камено (Камено)                      2:3 

                           VII кръг

18 октомври 2014, събота, 16:00 ч:
Камено (Камено) - Странджа (Малко Търново)                1:1 
Равда (Равда) - Вихър 2000 (Айтос)                        0:5 
Странджа Агрокорн (Средец) - Русокастро (Русокастро)      7:2 
Булдог (Айтос) - Черноморски спортист (Обзор)             1:5 
19 октомври 2014, неделя, 16:00 ч:
Свети Никола (Бургас) - Балкан (Планиница)               10:0 
Бяла река 1 (Зайчар) - Ропотамо (Приморско)               1:3 
Странджанец (Царево) - Карнобат (Карнобат)                1:4 

                           VIII кръг

25 октомври 2014, събота, 14:30 ч:
Странджа (Малко Търново) - Карнобат (Карнобат)            отложен * 
Камено (Камено) - Свети Никола (Бургас)                   отложен * 
26 октомври 2014, неделя, 14:30 ч:
Черноморски спортист (Обзор) - Странджанец (Царево)       4:0 сл. * 
* - прекратен при 1:0 след като футболист на гостите, започнали мача със 7
    човека, се контузва.
Ропотамо (Приморско) - Булдог (Айтос)                     отложен * 
Русокастро (Русокастро) - Бяла река 1 (Зайчар)            отложен * 
Вихър 2000 (Айтос) - Странджа Агрокорн (Средец)           отложен * 
Балкан (Планиница) - Равда (Равда)                        отложен * 
* - срещите в Малко Търново, Камено, Приморско, Русокастро, Айтос и
    Планиница са отложени заради лошо време.
19 ноември 2014, сряда, 14:30 ч:
Камено (Камено) - Свети Никола (Бургас)                   3:0 
6 декември 2014, събота, 14:30 ч:
Странджа (Малко Търново) - Карнобат (Карнобат)            1:5 
7 декември 2014, неделя, 14:30 ч:
Ропотамо (Приморско) - Булдог (Айтос)                     6:0 
Русокастро (Русокастро) - Бяла река 1 (Зайчар)            3:0 сл. 
Вихър 2000 (Айтос) - Странджа Агрокорн (Средец)           0:4 
Балкан (Планиница) - Равда (Равда)                        2:1 

                           IX кръг

1 ноември 2014, събота, 14:30 ч:
Равда (Равда) - Камено (Камено)                           3:5 
Странджа Агрокорн (Средец) - Балкан (Планиница)           3:0 
Булдог (Айтос) - Русокастро (Русокастро)                  0:1 
Карнобат (Карнобат) - Черноморски спортист (Обзор)        3:1 
2 ноември 2014, неделя, 14:30 ч:
Свети Никола (Бургас) - Странджа (Малко Търново)          2:2 
Бяла река 1 (Зайчар) - Вихър 2000 (Айтос)                 0:3 
Странджанец (Царево) - Ропотамо (Приморско)               отложен 
19 ноември 2014, сряда, 14:30 ч:
Странджанец (Царево) - Ропотамо (Приморско)               0:2 

                           X кръг

8 ноември 2014, събота, 14:30 ч:
Странджа (Малко Търново) - Черноморски спортист (Обзор)   3:0 
Камено (Камено) - Странджа Агрокорн (Средец)              0:6 
9 ноември 2014, неделя, 14:30 ч:
Ропотамо (Приморско) - Карнобат (Карнобат)                1:2 
Русокастро (Русокастро) - Странджанец (Царево)            7:3 
Вихър 2000 (Айтос) - Булдог (Айтос)                       5:1 
Балкан (Планиница) - Бяла река 1 (Зайчар)                 0:0 
Свети Никола (Бургас) - Равда (Равда)                     0:1 

                           XI кръг

15 ноември 2014, събота, 14:30 ч:
Равда (Равда) - Странджа (Малко Търново)                  1:0 
Странджа Агрокорн (Средец) - Свети Никола (Бургас)        3:0 
Булдог (Айтос) - Балкан (Планиница)                       0:2 
Карнобат (Карнобат) - Русокастро (Русокастро)             2:1 
16 ноември 2014, неделя, 14:30 ч:
Бяла река 1 (Зайчар) - Камено (Камено)                    2:2 
Странджанец (Царево) - Вихър 2000 (Айтос)                 0:5 
Черноморски спортист (Обзор) - Ропотамо (Приморско)       7:2 

                           VIII кръг - отложен мач

19 ноември 2014, сряда, 14:30 ч:
Камено (Камено) - Свети Никола (Бургас)                   3:0 

                           IX кръг - отложен мач

19 ноември 2014, сряда, 14:30 ч:
Странджанец (Царево) - Ропотамо (Приморско)               0:2 

                           XII кръг

22 ноември 2014, събота, 14:30 ч:
Странджа (Малко Търново) - Ропотамо (Приморско)           0:0 
Камено (Камено) - Булдог (Айтос)                          6:4 
Равда (Равда) - Странджа Агрокорн (Средец)                0:10 
23 ноември 2014, неделя, 14:30 ч:
Русокастро (Русокастро) - Черноморски спортист (Обзор)    3:3 
Вихър 2000 (Айтос) - Карнобат (Карнобат)                  2:2 
Балкан (Планиница) - Странджанец (Царево)                 1:1 
Свети Никола (Бургас) - Бяла река 1 (Зайчар)              3:0 

                           IV кръг - отложен мач

26 ноември 2014, сряда, 14:30 ч:
Русокастро (Русокастро) - Камено (Камено)                 3:0 

                           XIII кръг

29 ноември 2014, събота, 14:30 ч:
Странджа Агрокорн (Средец) - Странджа (Малко Търново)    10:0 
Булдог (Айтос) - Свети Никола (Бургас)                    0:7 
Карнобат (Карнобат) - Балкан (Планиница)                  4:0 
30 ноември 2014, неделя, 14:30 ч:
Бяла река 1 (Зайчар) - Равда (Равда)                      2:5 
Странджанец (Царево) - Камено (Камено)                    2:5 
Черноморски спортист (Обзор) - Вихър 2000 (Айтос)         4:0 
Ропотамо (Приморско) - Русокастро (Русокастро)            4:2 

                           VIII кръг - отложени мачове

6 декември 2014, събота, 14:30 ч:
Странджа (Малко Търново) - Карнобат (Карнобат)            1:5 
7 декември 2014, неделя, 14:30 ч:
Ропотамо (Приморско) - Булдог (Айтос)                     6:0 
Русокастро (Русокастро) - Бяла река 1 (Зайчар)            3:0 сл. 
Вихър 2000 (Айтос) - Странджа Агрокорн (Средец)           0:4 
Балкан (Планиница) - Равда (Равда)                        2:1 

* - Булдог (Айтос) се отказва от по-нататъшно участие на полусезона.
    Резултатите му до този момент се зачитат, а на противниците му по
    програма до края на сезона се присъждат служебни победи с 3:0.

                           XIV кръг

28 февруари 2015, събота, 15:30 ч:
Странджа (Малко Търново) - Русокастро (Русокастро)        4:2 
Карнобат (Карнобат) - Камено (Камено)                     1:1 
Булдог (Айтос) - Равда (Равда)                            0:3 сл. 
1 март 2015, неделя, 15:30 ч:
Ропотамо (Приморско) - Вихър 2000 (Айтос)                 1:3 
Черноморски спортист (Обзор) - Балкан (Планиница)         3:0 
Странджанец (Царево) - Свети Никола (Бургас)              0:2 
Бяла река 1 (Зайчар) - Странджа Агрокорн (Средец)         0:3 сл. * 
* - първоначално отложен, в последствие присъден служебно.

                           XV кръг

7 март 2015, събота, 15:30 ч:
Странджа Агрокорн (Средец) - Булдог (Айтос)               3:0 сл. 
Равда (Равда) - Странджанец (Царево)                      6:1 
Камено (Камено) - Черноморски спортист (Обзор)            отложен 
Вихър 2000 (Айтос) - Русокастро (Русокастро)              3:1 
8 март 2015, неделя, 15:30 ч:
Бяла река 1 (Зайчар) - Странджа (Малко Търново)           4:0 
Свети Никола (Бургас) - Карнобат (Карнобат)               1:6 
Балкан (Планиница) - Ропотамо (Приморско)                 отложен 
6 май 2015, сряда, 18:00 ч:
Балкан (Планиница) - Ропотамо (Приморско)                 1:2 
20 май 2015, сряда, 18:00 ч:
Камено (Камено) - Черноморски спортист (Обзор)            3:0 

                           XVI кръг

14 март 2015, събота, 15:30 ч:
Странджа (Малко Търново) - Вихър 2000 (Айтос)             2:4 
Карнобат (Карнобат) - Равда (Равда)                       7:0 
Булдог (Айтос) - Бяла река 1 (Зайчар)                     0:3 сл. 
15 март 2015, неделя, 15:30 ч:
Русокастро (Русокастро) - Балкан (Планиница)              4:0 
Ропотамо (Приморско) - Камено (Камено)                    2:6 
Черноморски спортист (Обзор) - Свети Никола (Бургас)      3:2 
Странджанец (Царево) - Странджа Агрокорн (Средец)         0:2 

                           XVII кръг

21 март 2015, събота, 15:30 ч:
Булдог (Айтос) - Странджа (Малко Търново)                 0:3 сл. 
Странджа Агрокорн (Средец) - Карнобат (Карнобат)          0:2 
Равда (Равда) - Черноморски спортист (Обзор)              2:3 
Камено (Камено) - Русокастро (Русокастро)                 0:2 
22 март 2015, неделя, 15:30 ч:
Бяла река 1 (Зайчар) - Странджанец (Царево)               4:1 
в Ахелой:
Свети Никола (Бургас) - Ропотамо (Приморско)              4:0 
Балкан (Планиница) - Вихър 2000 (Айтос)                   2:5 

                           XVIII кръг

28 март 2015, събота, 15:30 ч:
Странджа (Малко Търново) - Балкан (Планиница)             2:1 
Вихър 2000 (Айтос) - Камено (Камено)                      1:3 
Карнобат (Карнобат) - Бяла река 1 (Зайчар)                4:0 
29 март 2015, неделя, 15:30 ч:
Русокастро (Русокастро) - Свети Никола (Бургас)           отложен 
Ропотамо (Приморско) - Равда (Равда)                      1:3 
Черноморски спортист (Обзор) - Странджа Агрокорн (Средец) 0:3 
Странджанец (Царево) - Булдог (Айтос)                     3:0 сл. 
20 май 2015, сряда, 18:00 ч:
Русокастро (Русокастро) - Свети Никола (Бургас)           1:1 

                           XIX кръг

4 април 2015, събота, 17:00 ч:
Булдог (Айтос) - Карнобат (Карнобат)                      0:3 сл. 
Странджа Агрокорн (Средец) - Ропотамо (Приморско)         3:0 сл. 
Равда (Равда) - Русокастро (Русокастро)                   1:2 
Камено (Камено) - Балкан (Планиница)                      5:0 
5 април 2015, неделя, 17:00 ч:
Странджанец (Царево) - Странджа (Малко Търново)           отложен 
Бяла река 1 (Зайчар) - Черноморски спортист (Обзор)       2:0 
Свети Никола (Бургас) - Вихър 2000 (Айтос)                1:2 
13 април 2015, понеделник, 17:00 ч:
Странджанец (Царево) - Странджа (Малко Търново)           1:1 

                           XX кръг

11 април 2015, събота, 14:30 ч:
Карнобат (Карнобат) - Странджанец (Царево)                4:0 
11 април 2015, събота, 17:00 ч:
Странджа (Малко Търново) - Камено (Камено)                0:2 
Балкан (Планиница) - Свети Никола (Бургас)                2:5 
Вихър 2000 (Айтос) - Равда (Равда)                        3:0 
Русокастро (Русокастро) - Странджа Агрокорн (Средец)      5:1 
Ропотамо (Приморско) - Бяла река 1 (Зайчар)               3:0 
Черноморски спортист (Обзор) - Булдог (Айтос)             3:0 сл. 

                           XIX кръг - отложен мач

13 април 2015, понеделник, 17:00 ч:
Странджанец (Царево) - Странджа (Малко Търново)           1:1 

                           XXI кръг

18 април 2015, събота, 17:00 ч:
Карнобат (Карнобат) - Странджа (Малко Търново)            3:0 
Булдог (Айтос) - Ропотамо (Приморско)                     0:3 сл. 
Странджа Агрокорн (Средец) - Вихър 2000 (Айтос)           6:2 
Равда (Равда) - Балкан (Планиница)                        6:6 
19 април 2015, неделя, 17:00 ч:
Странджанец (Царево) - Черноморски спортист (Обзор)       0:5 
Бяла река 1 (Зайчар) - Русокастро (Русокастро)            0:2 
Свети Никола (Бургас) - Камено (Камено)                   2:3 

                           XXII кръг

25 април 2015, събота, 17:00 ч:
Странджа (Малко Търново) - Свети Никола (Бургас)          0:2 
Камено (Камено) - Равда (Равда)                           3:2 
Вихър 2000 (Айтос) - Бяла река 1 (Зайчар)                 3:0 
26 април 2015, неделя, 17:00 ч:
Балкан (Планиница) - Странджа Агрокорн (Средец)           1:7 
Русокастро (Русокастро) - Булдог (Айтос)                  3:0 сл. 
Ропотамо (Приморско) - Странджанец (Царево)               5:1 
Черноморски спортист (Обзор) - Карнобат (Карнобат)        0:1 

                           XXIII кръг

2 май 2015, събота, 18:00 ч:
Карнобат (Карнобат) - Ропотамо (Приморско)                7:0 
Булдог (Айтос) - Вихър 2000 (Айтос)                       0:3 сл. 
Странджа Агрокорн (Средец) - Камено (Камено)              0:3 
Равда (Равда) - Свети Никола (Бургас)                     3:0 
3 май 2015, неделя, 18:00 ч:
Черноморски спортист (Обзор) - Странджа (Малко Търново)   8:0 
Странджанец (Царево) - Русокастро (Русокастро)            0:3 
Бяла река 1 (Зайчар) - Балкан (Планиница)                 1:1 

                           XV кръг - отложен мач

6 май 2015, сряда, 18:00 ч:
Балкан (Планиница) - Ропотамо (Приморско)                 1:2 

                           XXIV кръг

9 май 2015, събота, 18:00 ч:
Странджа (Малко Търново) - Равда (Равда)                  2:4 
Камено (Камено) - Бяла река 1 (Зайчар)                    3:0 
Вихър 2000 (Айтос) - Странджанец (Царево)                10:2 
10 май 2015, неделя, 18:00 ч:
Свети Никола (Бургас) - Странджа Агрокорн (Средец)        0:4 
Балкан (Планиница) - Булдог (Айтос)                       3:0 сл. 
Русокастро (Русокастро) - Карнобат (Карнобат)             отложен 
Ропотамо (Приморско) - Черноморски спортист (Обзор)       2:5 
27 май 2015, сряда, 18:00 ч:
Русокастро (Русокастро) - Карнобат (Карнобат)             0:2 

                           XXV кръг

17 май 2015, неделя, 18:00 ч:
Ропотамо (Приморско) - Странджа (Малко Търново)           2:1 
Черноморски спортист (Обзор) - Русокастро (Русокастро)    3:0 
Карнобат (Карнобат) - Вихър 2000 (Айтос)                  1:1 
Странджанец (Царево) - Балкан (Планиница)                 4:3 
Булдог (Айтос) - Камено (Камено)                          0:3 сл. 
Бяла река 1 (Зайчар) - Свети Никола (Бургас)              0:3 сл. * 
* - първоначално 3:2, в последствие на Бяла река 1 е присъдена служебна
    загуба заради нередовен футболист.
Странджа Агрокорн (Средец) - Равда (Равда)                6:0 

                           XV кръг - отложен мач

20 май 2015, сряда, 18:00 ч:
Камено (Камено) - Черноморски спортист (Обзор)            3:0 

                           XVIII кръг - отложен мач

20 май 2015, сряда, 18:00 ч:
Русокастро (Русокастро) - Свети Никола (Бургас)           1:1 

                           XXVI кръг

24 май 2015, неделя, 18:00 ч:
Странджа (Малко Търново) - Странджа Агрокорн (Средец)     0:3 
Равда (Равда) - Бяла река 1 (Зайчар)                      8:3 
Свети Никола (Бургас) - Булдог (Айтос)                    3:0 сл. 
Камено (Камено) - Странджанец (Царево)                    3:0 
Балкан (Планиница) - Карнобат (Карнобат)                  1:3 
Вихър 2000 (Айтос) - Черноморски спортист (Обзор)         0:6 
Русокастро (Русокастро) - Ропотамо (Приморско)            3:0 

                           XXIV кръг - отложен мач

27 май 2015, сряда, 18:00 ч:
Русокастро (Русокастро) - Карнобат (Карнобат)             0:2 

нагоре


"А" ОФГ Бургас 2014/15 - Таблица с резултати

------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                        1.   2.   3.   4.   5.   6.   7.   8.   9.  10.  11.  12.  13.  14. 
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 1. Странджа Агрокорн (Средец)         XXX  0:2  6:2  0:3  3:0  7:2  3:0  6:0  3:0*10:0  5:0  3:0  8:0  3:0*
 2. Карнобат (Карнобат)                0:3  XXX  1:1  1:1  3:1  2:1  4:0  7:0  7:0  3:0  4:0  4:0  4:0  3:0 
 3. Вихър 2000 (Айтос)                 0:4  2:2  XXX  1:3  0:6  3:1  1:0  3:0  7:1  3:0  3:0  8:0 10:2  5:1 
 4. Камено (Камено)                    0:6  3:2  1:4  XXX  3:0  0:2  3:0  3:2  7:1  1:1  3:0  5:0  3:0  6:4 
 5. Черноморски спортист (Обзор)       0:3  0:1  4:0  3:2  XXX  3:0  3:2  7:0  7:2  8:0  7:2  3:0  4:0* 3:0*
 6. Русокастро (Русокастро)            5:1  0:2  0:2  3:0  3:3  XXX  1:1  6:0  3:0  3:0  3:0* 4:0  7:3  3:0*
 7. Свети Никола (Бургас)              0:4  1:6  1:2  2:3  0:4  0:3  XXX  0:1  4:0  2:2  3:0 10:0  5:3  3:0*
 8. Равда (Равда)                      0:10 0:7  0:5  3:5  2:3  1:2  3:0  XXX  8:1  1:0  8:3  6:6  6:1  4:1 
 9. Ропотамо (Приморско)               0:6  1:2  1:3  2:6  2:5  4:2  0:1  1:3  XXX  2:1  3:0  1:1  5:1  6:0 
10. Странджа (Малко Търново)           0:3  1:5  2:4  0:2  3:0  4:2  0:2  2:4  0:0  XXX  3:2  2:1  1:0  6:1 
11. Бяла река 1 (Зайчар)               0:3* 3:3  0:3  2:2  2:0  0:2  0:3* 2:5  1:3  4:0  XXX  1:1  4:1  2:1 
12. Балкан (Планиница)                 1:7  1:3  2:5  2:3  4:5  1:1  2:5  2:1  1:2  1:0  0:0  XXX  1:1  3:0*
13. Странджанец (Царево)               0:2  1:4  0:5  2:5  0:5  0:3  0:2  3:2  0:2  1:1  0:4  4:3  XXX  3:0*
14. Булдог (Айтос)                     1:9  0:3* 0:3* 0:3* 1:5  0:1  0:7  0:3* 0:3* 0:3* 0:3* 0:2  1:1  XXX 
------------------------------------------------------------------------------------------------------------

нагоре


"Б" ОФГ Бургас - изток 2014/15

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 |
         | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 |

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Черноморец (Несебър)               16   15   0   1   92:41   45     Влиза  
-------------------------------------------------------------------
 2. Кошарица (Кошарица)                16   12   2   2   58:16   38            
 3. Свети Влас (Свети Влас)            16   10   2   4   53:26   32            
 4. Оризаре (Оризаре)                  16    7   3   6   33:30   24             [1 0 1  3:2  3]
 5. Обзор (Обзор)                      16    8   0   8   36:34   24             [1 0 1  2:3  3]
 6. Сокол (Порой)                      15    5   0  10   33:53   15            
 7. Ястреб (Страцин)                   16    4   1  11   29:52   13             [2 0 0  9:1  6]
 8. Устрем (Тънково)                   16    4   1  11   28:54   13             [0 0 2  1:9  0]
 9. Балкан (Горица)                    15    1   1  13   24:80    4 [*] Изваден
--. ФК Несебър (Несебър)                0    0   0   0    0:0     - [*]        

Бележки
  - Ахелой (Ахелой), 15-ти и изваден от "А" ОФГ през изминалия сезон; има право да се включи в "Б" ОФГ, но вместо това прекратява съществуване.
  - Ченоморец (Несебър), 1-ви през изминалия сезон; има право да влезе в "А" ОФГ но отказва и остава в "Б" ОФГ - изток.
  - Гълъбец (Гълъбец), 11-ти в "Б" ОФГ - изток през изминалия сезон и изваден от групата; отново заявява участие и е включен в "Б" ОФГ - запад.
  - Свети Влас (Свети Влас) играе домакинските си мачове в Кошарица.
  - Устрем (Тънково) играе домакинските си мачове в Кошарица.
  - ФК Несебър (Несебър) заявява участие, но се оттегля непосредствено преди началото на сезона.
  - Балкан (Горица) се отказва от учатие или е изваден след XIV кръг, вероятно във връзка с мача им от същия кръг срещу Сокол (Порой).

                           I кръг

27 септември 2014, събота, 17:00 ч:
Балкан (Горица) - Обзор (Обзор)                           0:4 
Черноморец (Несебър) - Свети Влас (Свети Влас)            отложен * 
* - отложен заради вирусно заболяване на футболисти на домакините.
Сокол (Порой) - Ястреб (Страцин)                          3:0 
28 септември 2014, неделя, 17:00 ч:
Кошарица (Кошарица) - Устрем (Тънково)                    5:0 
Оризаре (Оризаре) - ФК Несебър (Несебър)                  анулиран * 
* - анулиран след оттеглянето на ФК Несебър.
5 ноември 2014, сряда, 14:30 ч:
Черноморец (Несебър) - Свети Влас (Свети Влас)            5:1 

                           II кръг

4 октомври 2014, събота, 13:30 ч:
в Кошарица:
Устрем (Тънково) - Оризаре (Оризаре)                      1:3 
4 октомври 2014, събота, 16:00 ч:
Обзор (Обзор) - Ястреб (Страцин)                          3:0 
ФК Несебър (Несебър) - Сокол (Порой)                      анулиран 
в Кошарица:
Свети Влас (Свети Влас) - Кошарица (Кошарица)             1:1 
Балкан (Горица) - Черноморец (Несебър)                    4:11 

                           III кръг

11 октомври 2014, събота, 16:00 ч:
Черноморец (Несебър) - Обзор (Обзор)                      6:2 
Кошарица (Кошарица) - Балкан (Горица)                    14:1 
Сокол (Порой) - Устрем (Тънково)                          6:2 
Ястреб (Страцин) - ФК Несебър (Несебър)                   анулиран 
12 октомври 2014, неделя, 16:00 ч:
Оризаре (Оризаре) - Свети Влас (Свети Влас)               1:1 

                           IV кръг

18 октомври 2014, събота, 16:00 ч:
Обзор (Обзор) - ФК Несебър (Несебър)                      анулиран 
в Кошарица:
Свети Влас (Свети Влас) - Сокол (Порой)                   6:0 
Балкан (Горица) - Оризаре (Оризаре)                       3:0 
19 октомври 2014, неделя, 16:00 ч:
в Кошарица:
Устрем (Тънково) - Ястреб (Страцин)                       0:3 
Черноморец (Несебър) - Кошарица (Кошарица)                1:6 

                           V кръг

25 октомври 2014, събота, 14:30 ч:
Кошарица (Кошарица) - Обзор (Обзор)                       отложен * 
Сокол (Порой) - Балкан (Горица)                           отложен * 
Ястреб (Страцин) - Свети Влас (Свети Влас)                отложен * 
ФК Несебър (Несебър) - Устрем (Тънково)                   анулиран * 
26 октомври 2014, неделя, 14:30 ч:
Оризаре (Оризаре) - Черноморец (Несебър)                  отложен * 
* - всички мачове от кръга са отложени заради лошо време.
29 ноември 2014, събота, 14:30 ч:
Кошарица (Кошарица) - Обзор (Обзор)                       4:2 
Сокол (Порой) - Балкан (Горица)                           4:2 
Ястреб (Страцин) - Свети Влас (Свети Влас)                2:4 
30 ноември 2014, неделя, 14:30 ч:
Оризаре (Оризаре) - Черноморец (Несебър)                  1:6 

                           VI кръг

1 ноември 2014, събота, 14:30 ч:
Обзор (Обзор) - Устрем (Тънково)                          5:1 
в Кошарица:
Свети Влас (Свети Влас) - ФК Несебър (Несебър)            анулиран 
Балкан (Горица) - Ястреб (Страцин)                        6:6 
2 ноември 2014, неделя, 14:30 ч:
Черноморец (Несебър) - Сокол (Порой)                      6:3 
Кошарица (Кошарица) - Оризаре (Оризаре)                   0:0 

                           I кръг - отложен мач

5 ноември 2014, сряда, 14:30 ч:
Черноморец (Несебър) - Свети Влас (Свети Влас)            5:1 

                           VII кръг

8 ноември 2014, събота, 14:30 ч:
Оризаре (Оризаре) - Обзор (Обзор)                         1:2 
Сокол (Порой) - Кошарица (Кошарица)                       0:3 
Ястреб (Страцин) - Черноморец (Несебър)                   4:7 
ФК Несебър (Несебър) - Балкан (Горица)                    анулиран 
9 ноември 2014, неделя, 14:30 ч:
в Кошарица:
Устрем (Тънково) - Свети Влас (Свети Влас)                2:1 

                           VIII кръг

15 ноември 2014, събота, 14:30 ч:
Обзор (Обзор) - Свети Влас (Свети Влас)                   1:3 
Балкан (Горица) - Устрем (Тънково)                        2:3 
Кошарица (Кошарица) - Ястреб (Страцин)                    3:0 
16 ноември 2014, неделя, 14:30 ч:
Черноморец (Несебър) - ФК Несебър (Несебър)               анулиран 
Оризаре (Оризаре) - Сокол (Порой)                         3:1 

                           IX кръг

22 ноември 2014, събота, 14:30 ч:
Сокол (Порой) - Обзор (Обзор)                             3:0 
Ястреб (Страцин) - Оризаре (Оризаре)                      0:3 
ФК Несебър (Несебър) - Кошарица (Кошарица)                анулиран 
в Кошарица:
Свети Влас (Свети Влас) - Балкан (Горица)                 3:0 
23 ноември 2014, неделя, 14:30 ч:
в Кошарица:
Устрем (Тънково) - Черноморец (Несебър)                   2:4 

                           V кръг - отложени мачове

29 ноември 2014, събота, 14:30 ч:
Кошарица (Кошарица) - Обзор (Обзор)                       4:2 
Сокол (Порой) - Балкан (Горица)                           4:2 
Ястреб (Страцин) - Свети Влас (Свети Влас)                2:4 
30 ноември 2014, неделя, 14:30 ч:
Оризаре (Оризаре) - Черноморец (Несебър)                  1:6 

                           X кръг

21 март 2015, събота, 15:30 ч:
Кошарица:
Устрем (Тънково) - Кошарица (Кошарица)                    0:2 
Ястреб (Страцин) - Сокол (Порой)                          0:3 
22 март 2015, неделя, 15:30 ч:
Обзор (Обзор) - Балкан (Горица)                           3:1 
в Кошарица:
Свети Влас (Свети Влас) - Черноморец (Несебър)            2:3 
Оризаре (Оризаре)                                         почива

                           XI кръг

28 март 2015, събота, 15:30 ч:
Оризаре (Оризаре) - Устрем (Тънково)                      1:1 
Кошарица (Кошарица) - Свети Влас (Свети Влас)             3:1 
29 март 2015, неделя, 15:30 ч:
Ястреб (Страцин) - Обзор (Обзор)                          0:5 
Черноморец (Несебър) - Балкан (Горица)                   11:1 
Сокол (Порой)                                             почива

                           XII кръг

4 април 2015, събота, 17:00 ч:
Балкан (Горица) - Кошарица (Кошарица)                     0:3 
Кошарица:
Устрем (Тънково) - Сокол (Порой)                          5:1 
5 април 2015, неделя, 17:00 ч:
Обзор (Обзор) - Черноморец (Несебър)                      1:6 
в Кошарица:
Свети Влас (Свети Влас) - Оризаре (Оризаре)               3:2 
Ястреб (Страцин)                                          почива

                           XIII кръг

11 април 2015, събота, 14:30 ч:
Сокол (Порой) - Свети Влас (Свети Влас)                   4:8 
11 април 2015, събота, 17:00 ч:
Ястреб (Страцин) - Устрем (Тънково)                       6:1 
Оризаре (Оризаре) - Балкан (Горица)                       9:4 
Кошарица (Кошарица) - Черноморец (Несебър)                отложен 
6 май 2015, сряда, 18:00 ч:
Кошарица (Кошарица) - Черноморец (Несебър)                4:5 
Обзор (Обзор)                                             почива

                           XIV кръг

18 април 2015, събота, 17:00 ч:
Обзор (Обзор) - Кошарица (Кошарица)                       1:2 
Балкан (Горица) - Сокол (Порой)                           анулиран * 
* - вероятно прекратен по вина на двата отбора.
в Кошарица:
Свети Влас (Свети Влас) - Ястреб (Страцин)                7:1 
19 април 2015, неделя, 17:00 ч:
Черноморец (Несебър) - Оризаре (Оризаре)                  5:1 
Устрем (Тънково)                                          почива

* - Балкан (Горица) се отказва от учатие или е изваден след XIV кръг, вероятно
    във връзка с мача им от същия кръг срещу Сокол (Порой).

                           XV кръг

25 април 2015, събота, 17:00 ч:
Ястреб (Страцин) - Балкан (Горица)                        3:0 сл. 
Оризаре (Оризаре) - Кошарица (Кошарица)                   0:3 
26 април 2015, неделя, 17:00 ч:
Кошарица:
Устрем (Тънково) - Обзор (Обзор)                          2:4 
Сокол (Порой) - Черноморец (Несебър)                      5:8 
Свети Влас (Свети Влас)                                   почива

                           XVI кръг

2 май 2015, събота, 18:00 ч:
Обзор (Обзор) - Оризаре (Оризаре)                         0:2 
Кошарица (Кошарица) - Сокол (Порой)                       4:0 
3 май 2015, неделя, 18:00 ч:
Черноморец (Несебър) - Ястреб (Страцин)                   3:0 
в Кошарица:
Свети Влас (Свети Влас) - Устрем (Тънково)                6:1 
Балкан (Горица)                                           почива

                           XIII кръг - отложен мач

6 май 2015, сряда, 18:00 ч:
Кошарица (Кошарица) - Черноморец (Несебър)                4:5 

                           XVII кръг

9 май 2015, събота, 18:00 ч:
Кошарица:
Устрем (Тънково) - Балкан (Горица)                        3:0 сл. 
Ястреб (Страцин) - Кошарица (Кошарица)                    4:1 
Сокол (Порой) - Оризаре (Оризаре)                         0:3 
10 май 2015, неделя, 18:00 ч:
в Кошарица:
Свети Влас (Свети Влас) - Обзор (Обзор)                   3:0 
Черноморец (Несебър)                                      почива

                           XVIII кръг

16 май 2015, събота, 18:00 ч:
Обзор (Обзор) - Сокол (Порой)                             3:0 
Оризаре (Оризаре) - Ястреб (Страцин)                      3:0 
Балкан (Горица) - Свети Влас (Свети Влас)                 0:3 сл. 
17 май 2015, неделя, 18:00 ч:
Черноморец (Несебър) - Устрем (Тънково)                   5:4 
Кошарица (Кошарица)                                       почива

нагоре


"Б" ОФГ Бургас - изток 2014/15 - Таблица с резултати

----------------------------------------------------------------------------------------
                                        1.   2.   3.   4.   5.   6.   7.   8.   9.  10. 
----------------------------------------------------------------------------------------
 1. Черноморец (Несебър)               XXX  1:6  5:1  5:1  6:2  6:3  3:0  5:4 11:1  --- 
 2. Кошарица (Кошарица)                4:5  XXX  3:1  0:0  4:2  4:0  3:0  5:0 14:1  --- 
 3. Свети Влас (Свети Влас)            2:3  1:1  XXX  3:2  3:0  6:0  7:1  6:1  3:0  --- 
 4. Оризаре (Оризаре)                  1:6  0:3  1:1  XXX  1:2  3:1  3:0  1:1  9:4  --- 
 5. Обзор (Обзор)                      1:6  1:2  1:3  0:2  XXX  3:0  3:0  5:1  3:1  --- 
 6. Сокол (Порой)                      5:8  0:3  4:8  0:3  3:0  XXX  3:0  6:2  4:2  --- 
 7. Ястреб (Страцин)                   4:7  4:1  2:4  0:3  0:5  0:3  XXX  6:1  3:0* --- 
 8. Устрем (Тънково)                   2:4  0:2  2:1  1:3  2:4  5:1  0:3  XXX  3:0* --- 
 9. Балкан (Горица)                    4:11 0:3  0:3* 3:0  0:4  ---  6:6  2:3  XXX  --- 
10. ФК Несебър (Несебър)               ---  ---  ---  ---  ---  ---  ---  ---  ---  XXX 
----------------------------------------------------------------------------------------

нагоре


"Б" ОФГ Бургас - център 2014/15

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 |
         | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 |

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Нефтохимик 1962 (Бургас)           14   13   0   1   56:14   39 [-][*] Влиза [1 0 1  3:2  3]
-------------------------------------------------------------------
 2. Аполония (Созопол)                 14   13   0   1   52:11   39              [1 0 1  2:3  3]
 3. Бургос (Ливада)                    14    6   1   7   26:28   19              [1 0 1  3:1  3]
 4. Ветрен (кв.Ветрен, Бургас)         14    6   1   7   32:40   19              [1 0 1  1:3  3]
 5. Бяла река (Тополица)               13    5   2   6   29:38   17             
 6. Равнец 2011 (Равнец)               14    4   1   9   30:44   13             
 7. Габър (Габерово)                   14    4   0  10   18:38   12             
 8. Черно море (Черно море)            13    1   1  11   10:40    4    [*]      

Бележки
  - Нефтохимик 1962 (Бургас), 12-ти в "А" ФГ през изминалия сезон и изпаднал в "Б" ФГ; не получава лиценз за групата с решение от 30 юни 2014. Клубът не подава заявка за участие и в Югоизточна "В" АФГ в предвидения срок (25 юли 2014) и е обявен във фалит. В последствие отборът се пререгистрира и започва участие от най-ниското ниво на футболната ни пирамида и се включва в "Б" ОФГ - център.
  - Олимпик (Бургас), 14-ти и изваден от "А" ОФГ през изминалия сезон; има право да се включи в "Б" ОФГ, но вместо това прекратява съществуване.
  - Булдог (Айтос), 1-ви през изминалия сезон; влиза в "А" ОФГ.
  - Мастер II (Бургас), 3-ти през изминалия сезон; се отказва от участие.
  - Нефтохимик 1962 (Бургас) играе домакинските си мачове на ст."Червено знаме" в кв.Долно Езерово, Бургас.
  - Черно море (Черно море) играе домакинските си мачове в Рудник.
  - Бургос (Ливада) играе домакинските си мачове в Камено.
  - Габър (Габерово) играе домакинските си мачове в Порой.
  - Бяла река (Тополица) играе домакинските си мачове в Пирне.
  - Мачът от IV кръг Черно море - Бяла река е анулиран.
  - Черно море (Черно море) се отказва от участие на полусезона. Резултатите на отбора до този момент се зачитат, а на противниците през пролетта се присъждат служебни победи с 3:0.

                           I кръг

21 септември 2014, неделя, 17:00 ч:
Нефтохимик 1962 (Бургас) - Черно море (Черно море)        6:2 
Аполония (Созопол) - Бургос (Ливада)                      2:0 
Ветрен (кв.Ветрен, Бургас) - Бяла река (Тополица)         4:3 
Равнец 2011 (Равнец) - Габър (Габерово)                   3:1 

                           II кръг

28 септември 2014, неделя, 17:00 ч:
в Рудник:
Черно море (Черно море) - Габър (Габерово)                3:0 
в Пирне:
Бяла река (Тополица) - Равнец 2011 (Равнец)               3:2 
в Камено:
Бургос (Ливада) - Ветрен (кв.Ветрен, Бургас)              0:1 
Нефтохимик 1962 (Бургас) - Аполония (Созопол)             3:0 сл. * 
* - първоначално 2:3, в последствие на Аполония е присъдена служебна загуба
    заради нередовен футболист.

                           III кръг

4 октомври 2014, събота, 16:00 ч:
Аполония (Созопол) - Черно море (Черно море)              3:1 
Ветрен (кв.Ветрен, Бургас) - Нефтохимик 1962 (Бургас)     2:3 
Равнец 2011 (Равнец) - Бургос (Ливада)                    3:4 
в Порой:
Габър (Габерово) - Бяла река (Тополица)                   3:0 

                           IV кръг

12 октомври 2014, неделя, 16:00 ч:
в Рудник:
Черно море (Черно море) - Бяла река (Тополица)            анулиран * 
* - прекратен в 83' при 2:2 след нахлуване на публика и на двата отбора на
    терена и безредици. В последствие анулиран. Бяла река е наказан с
    лишаване от домакинство за 3 мача.
в Камено:
Бургос (Ливада) - Габър (Габерово)                        3:1 
Нефтохимик 1962 (Бургас) - Равнец 2011 (Равнец)           3:2 
Аполония (Созопол) - Ветрен (кв.Ветрен, Бургас)           7:2 

                           V кръг

18 октомври 2014, събота, 16:00 ч:
Равнец 2011 (Равнец) - Аполония (Созопол)                 1:4 
19 октомври 2014, неделя, 16:00 ч:
Ветрен (кв.Ветрен, Бургас) - Черно море (Черно море)      5:2 
в Порой:
Габър (Габерово) - Нефтохимик 1962 (Бургас)               1:5 
на неутрален терен: *
Бяла река (Тополица) - Бургос (Ливада)                    5:5 
* - на неутрален терен заради наказание с лишаване от домакинство на Бяла
    река.

                           VI кръг

26 октомври 2014, неделя, 14:30 ч:
в Рудник:
Черно море (Черно море) - Бургос (Ливада)                 отложен * 
Нефтохимик 1962 (Бургас) - Бяла река (Тополица)           отложен * 
Аполония (Созопол) - Габър (Габерово)                     отложен * 
Ветрен (кв.Ветрен, Бургас) - Равнец 2011 (Равнец)         отложен * 
* - целият кръг е отложен заради лошо време.
9 ноември 2014, неделя, 14:30 ч:
в Рудник:
Черно море (Черно море) - Бургос (Ливада)                 0:3 
в Камено: *
Нефтохимик 1962 (Бургас) - Бяла река (Тополица)           8:1 
* - в Камено заради лошо състояние на терена в кв.Долно Езерово.
Аполония (Созопол) - Габър (Габерово)                     4:0 
Ветрен (кв.Ветрен, Бургас) - Равнец 2011 (Равнец)         5:2 

                           VII кръг

1 ноември 2014, събота, 14:30 ч:
Равнец 2011 (Равнец) - Черно море (Черно море)            2:2 
2 ноември 2014, неделя, 14:30 ч:
в Порой:
Габър (Габерово) - Ветрен (кв.Ветрен, Бургас)             1:2 
на неутрален терен: *
Бяла река (Тополица) - Аполония (Созопол)                 0:4 
* - на неутрален терен заради наказание с лишаване от домакинство на Бяла
    река.
в Камено:
Бургос (Ливада) - Нефтохимик 1962 (Бургас)                1:3 

* - Черно море (Черно море) се отказва от участие на полусезона.
    Резултатите на отбора до този момент се зачитат, а на противниците през
    пролетта се присъждат служебни победи с 3:0.

                           VI кръг - отложени мачове

9 ноември 2014, неделя, 14:30 ч:
в Рудник:
Черно море (Черно море) - Бургос (Ливада)                 0:3 
в Камено: *
Нефтохимик 1962 (Бургас) - Бяла река (Тополица)           8:1 
* - в Камено заради лошо състояние на терена в кв.Долно Езерово.
Аполония (Созопол) - Габър (Габерово)                     4:0 
Ветрен (кв.Ветрен, Бургас) - Равнец 2011 (Равнец)         5:2 

                           VIII кръг

5 април 2015, неделя, 17:00 ч:
в Рудник:
Черно море (Черно море) - Нефтохимик 1962 (Бургас)        0:3 сл. 
в Камено:
Бургос (Ливада) - Аполония (Созопол)                      0:2 
на неутрален терен: *
Бяла река (Тополица) - Ветрен (кв.Ветрен, Бургас)         1:1 
* - на неутрален терен заради наказание с лишаване от домакинство на Бяла
    река.
в Порой:
Габър (Габерово) - Равнец 2011 (Равнец)                   0:4 

                           IX кръг

11 април 2015, събота, 17:00 ч:
в Порой:
Габър (Габерово) - Черно море (Черно море)                3:0 сл. 
Равнец 2011 (Равнец) - Бяла река (Тополица)               1:4 
Ветрен (кв.Ветрен, Бургас) - Бургос (Ливада)              отложен 
Аполония (Созопол) - Нефтохимик 1962 (Бургас)             отложен 
14 май 2015, четвъртък, 18:00 ч:
в Средец: *
Аполония (Созопол) - Нефтохимик 1962 (Бургас)             2:0 
* - в Средец, заради провеждащото се в Созопол и други градове Европейско
    първенство за юноши до 17 г.
24 май 2015, неделя, 18:00 ч:
Ветрен (кв.Ветрен, Бургас) - Бургос (Ливада)              0:3 

                           X кръг

19 април 2015, неделя, 17:00 ч:
в Рудник:
Черно море (Черно море) - Аполония (Созопол)              0:3 сл. 
Нефтохимик 1962 (Бургас) - Ветрен (кв.Ветрен, Бургас)     5:1 
в Камено:
Бургос (Ливада) - Равнец 2011 (Равнец)                    3:0 
в Пирне:
Бяла река (Тополица) - Габър (Габерово)                   5:1 

                           XI кръг

25 април 2015, събота, 17:00 ч:
в Порой:
Габър (Габерово) - Бургос (Ливада)                        3:0 
26 април 2015, неделя, 17:00 ч:
в Пирне:
Бяла река (Тополица) - Черно море (Черно море)            3:0 сл. 
Равнец 2011 (Равнец) - Нефтохимик 1962 (Бургас)           1:5 
Ветрен (кв.Ветрен, Бургас) - Аполония (Созопол)           1:5 

                           XII кръг

3 май 2015, неделя, 18:00 ч:
в Рудник:
Черно море (Черно море) - Ветрен (кв.Ветрен, Бургас)      0:3 сл. 
Аполония (Созопол) - Равнец 2011 (Равнец)                 8:2 
Нефтохимик 1962 (Бургас) - Габър (Габерово)               3:0 
в Камено:
Бургос (Ливада) - Бяла река (Тополица)                    1:2 

                           XIII кръг

10 май 2015, неделя, 18:00 ч:
в Камено:
Бургос (Ливада) - Черно море (Черно море)                 3:0 сл. 
в Пирне:
Бяла река (Тополица) - Нефтохимик 1962 (Бургас)           1:3 
в Порой:
Габър (Габерово) - Аполония (Созопол)                     0:3 
Равнец 2011 (Равнец) - Ветрен (кв.Ветрен, Бургас)         4:2 

                           IX кръг - отложен мач

14 май 2015, четвъртък, 18:00 ч:
в Средец: *
Аполония (Созопол) - Нефтохимик 1962 (Бургас)             2:0 
* - в Средец, заради провеждащото се в Созопол и други градове Европейско
    първенство за юноши до 17 г.

                           XIV кръг

17 май 2015, неделя, 18:00 ч:
в Рудник:
Черно море (Черно море) - Равнец 2011 (Равнец)            0:3 сл. 
Ветрен (кв.Ветрен, Бургас) - Габър (Габерово)             3:4 
Аполония (Созопол) - Бяла река (Тополица)                 5:1 
Нефтохимик 1962 (Бургас) - Бургос (Ливада)                6:0 

                           IX кръг - отложен мач

24 май 2015, неделя, 18:00 ч:
Ветрен (кв.Ветрен, Бургас) - Бургос (Ливада)              0:3 

нагоре


"Б" ОФГ Бургас - център 2014/15 - Таблица с резултати

------------------------------------------------------------------------------
                                        1.   2.   3.   4.   5.   6.   7.   8. 
------------------------------------------------------------------------------
 1. Нефтохимик 1962 (Бургас)           XXX  3:0* 6:0  5:1  8:1  3:2  3:0  6:2 
 2. Аполония (Созопол)                 2:0  XXX  2:0  7:2  5:1  8:2  4:0  3:1 
 3. Бургос (Ливада)                    1:3  0:2  XXX  0:1  1:2  3:0  3:1  3:0*
 4. Ветрен (кв.Ветрен, Бургас)         2:3  1:5  0:3  XXX  4:3  5:2  3:4  5:2 
 5. Бяла река (Тополица)               1:3  0:4  5:5  1:1  XXX  3:2  5:1  3:0*
 6. Равнец 2011 (Равнец)               1:5  1:4  3:4  4:2  1:4  XXX  3:1  2:2 
 7. Габър (Габерово)                   1:5  0:3  3:0  1:2  3:0  0:4  XXX  3:0*
 8. Черно море (Черно море)            0:3* 0:3* 0:3  0:3* ---  0:3* 3:0  XXX 
------------------------------------------------------------------------------

нагоре


"Б" ОФГ Бургас - запад 2014/15

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 |
         | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 |

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Люляк (Люляково)                   16   11   4   1   66:23   37        Влиза  
-------------------------------------------------------------------
 2. Манолич (Манолич)                  16    9   4   3   48:30   31               
 3. Балкан 2009 (Добра поляна)         16    8   4   4   33:21   28               
 4. Липа (Череша)                      16    8   1   7   43:36   25                [1 0 1  6:4  3]
 5. Сокол 2008 (Ябълчево)              16    8   1   7   42:34   25                [1 0 1  4:6  3]
 6. Съединение (Съединение)            16    5   6   5   27:34   21               
 7. Нурсан (Люляково)                  16    5   3   8   27:38   18 [+]           
 8. Барселона (Просеник)               16    1   0  15   20:84    3               
 9. Кликач (Кликач)                    16    4   3   9   38:44   15    [*] Изваден
--. Гълъбец (Гълъбец)                   1    0   0   1    0:3     - <- [*]        

Бележки
  - Люляк (Люляково), 1-ви през изминалия сезон; има право да влезе в "А" ОФГ но отказва и остава в "Б" ОФГ - запад.
  - В резултат Бяла река 1 (Зайчар), 2-ри през изминалия сезон; влиза в "А" ОФГ.
  - Гълъбец (Гълъбец), 11-ти в "Б" ОФГ - изток през изминалия сезон и изваден от групата; отново заявява участие и е включен в "Б" ОФГ - запад.
  - Нурсан (Люляково) се включва в групата.
  - Кликач (Кликач) играе домакинските си мачове в Карнобат.
  - Барселона (Просеник) играе домакинските си мачове в Руен.
  - Сокол 2008 (Ябълчево) играе домакинските си мачове в Руен.
  - Гълъбец (Гълъбец) се отказва от участие след I кръг без да изиграе мач. Служебната загуба на отбора от I кръг е анулирана, а противниците му по програма почиват.
  - На 5 май 2015 Кликач (Кликач) е изваден от групата заради напускане на терена в мача си от XVI кръг срещу Липа (Череша).


                           I кръг

20 септември 2014, събота, 17:00 ч:
Люляк (Люляково) - Сокол 2008 (Ябълчево)                  4:2 
21 септември 2014, неделя, 17:00 ч:
Манолич (Манолич) - Гълъбец (Гълъбец)                     3:0 сл. *  /анулиран/ 
* - първоначално отложен, в последствие Гълъбец се отказват да пътуват за
    мача и губят служебно. След оттеглянето им от участие мачът е анулиран.
в Руен:
Барселона (Просеник) - Нурсан (Люляково)                  2:3 
Липа (Череша) - Балкан 2009 (Добра поляна)                1:3 
в Карнобат:
Кликач (Кликач) - Съединение (Съединение)                 1:2 

                           II кръг

28 септември 2014, неделя, 17:00 ч:
Гълъбец (Гълъбец) - Съединение (Съединение)               анулиран * 
* - анулиран след отказването на Гълъбец.
в Руен:
Сокол 2008 (Ябълчево) - Кликач (Кликач)                   1:1 
Балкан 2009 (Добра поляна) - Люляк (Люляково)             2:2 
Нурсан (Люляково) - Липа (Череша)                         0:3 
Манолич (Манолич) - Барселона (Просеник)                  3:0 

                           III кръг

4 октомври 2014, събота, 16:00 ч:
в Руен:
Барселона (Просеник) - Гълъбец (Гълъбец)                  анулиран 
Липа (Череша) - Манолич (Манолич)                         3:0 
Люляк (Люляково) - Нурсан (Люляково)                      6:3 
в Карнобат:
Кликач (Кликач) - Балкан 2009 (Добра поляна)              0:1 
Съединение (Съединение) - Сокол 2008 (Ябълчево)           2:5 

                           IV кръг

12 октомври 2014, неделя, 16:00 ч:
Гълъбец (Гълъбец) - Сокол 2008 (Ябълчево)                 анулиран 
Балкан 2009 (Добра поляна) - Съединение (Съединение)      0:0 
Нурсан (Люляково) - Кликач (Кликач)                       2:2 
Манолич (Манолич) - Люляк (Люляково)                      5:5 
в Руен:
Барселона (Просеник) - Липа (Череша)                      0:10 

                           V кръг

18 октомври 2014, събота, 16:00 ч:
Люляк (Люляково) - Барселона (Просеник)                   3:0 
19 октомври 2014, неделя, 16:00 ч:
Липа (Череша) - Гълъбец (Гълъбец)                         анулиран 
в Карнобат:
Кликач (Кликач) - Манолич (Манолич)                       3:2 
Съединение (Съединение) - Нурсан (Люляково)               2:2 
в Руен:
Сокол 2008 (Ябълчево) - Балкан 2009 (Добра поляна)        2:0 

                           VI кръг

26 октомври 2014, неделя, 14:30 ч:
Гълъбец (Гълъбец) - Балкан 2009 (Добра поляна)            анулиран 
Нурсан (Люляково) - Сокол 2008 (Ябълчево)                 3:0 
Манолич (Манолич) - Съединение (Съединение)               отложен * 
* - отложен заради лошо време.
в Руен:
Барселона (Просеник) - Кликач (Кликач)                    1:7 
Липа (Череша) - Люляк (Люляково)                          3:8 
23 ноември 2014, неделя, 14:30 ч:
Манолич (Манолич) - Съединение (Съединение)               6:2 

                           VII кръг

1 ноември 2014, събота, 14:30 ч:
Люляк (Люляково) - Гълъбец (Гълъбец)                      анулиран 
2 ноември 2014, неделя, 14:30 ч:
в Карнобат:
Кликач (Кликач) - Липа (Череша)                           8:2 
Съединение (Съединение) - Барселона (Просеник)            4:2 
в Руен:
Сокол 2008 (Ябълчево) - Манолич (Манолич)                 2:4 
Балкан 2009 (Добра поляна) - Нурсан (Люляково)            2:1 

                           VIII кръг

8 ноември 2014, събота, 14:30 ч:
Люляк (Люляково) - Кликач (Кликач)                        8:0 
9 ноември 2014, неделя, 14:30 ч:
Гълъбец (Гълъбец) - Нурсан (Люляково)                     анулиран 
Манолич (Манолич) - Балкан 2009 (Добра поляна)            3:2 
в Руен:
Барселона (Просеник) - Сокол 2008 (Ябълчево)              1:12 
Липа (Череша) - Съединение (Съединение)                   2:1 

                           IX кръг

16 ноември 2014, неделя, 14:30 ч:
в Карнобат:
Кликач (Кликач) - Гълъбец (Гълъбец)                       анулиран 
Съединение (Съединение) - Люляк (Люляково)                0:0 
в Руен:
Сокол 2008 (Ябълчево) - Липа (Череша)                     4:3 
Балкан 2009 (Добра поляна) - Барселона (Просеник)         6:0 
Нурсан (Люляково) - Манолич (Манолич)                     4:6 

                           VI кръг - отложен мач

23 ноември 2014, неделя, 14:30 ч:
Манолич (Манолич) - Съединение (Съединение)               6:2 

                           X кръг

22 март 2015, неделя, 15:30 ч:
Нурсан (Люляково) - Барселона (Просеник)                  0:2 
Балкан 2009 (Добра поляна) - Липа (Череша)                3:1 
в Руен:
Сокол 2008 (Ябълчево) - Люляк (Люляково)                  3:0 
Съединение (Съединение) - Кликач (Кликач)                 0:0 
Манолич (Манолич)                                         почива

                           XI кръг

28 март 2015, събота, 15:30 ч:
Люляк (Люляково) - Балкан 2009 (Добра поляна)             1:1 
29 март 2015, неделя, 15:30 ч:
в Карнобат:
Кликач (Кликач) - Сокол 2008 (Ябълчево)                   2:4 
Липа (Череша) - Нурсан (Люляково)                         1:0 
в Руен:
Барселона (Просеник) - Манолич (Манолич)                  0:4 
Съединение (Съединение)                                   почива

                           XII кръг

5 април 2015, неделя, 17:00 ч:
Манолич (Манолич) - Липа (Череша)                         1:1 
Нурсан (Люляково) - Люляк (Люляково)                      0:5 
Балкан 2009 (Добра поляна) - Кликач (Кликач)              4:0 
в Руен:
Сокол 2008 (Ябълчево) - Съединение (Съединение)           2:0 
Барселона (Просеник)                                      почива

                           XIII кръг

11 април 2015, събота, 14:30 ч:
Съединение (Съединение) - Балкан 2009 (Добра поляна)      3:0 
11 април 2015, събота, 17:00 ч:
в Карнобат:
Кликач (Кликач) - Нурсан (Люляково)                       1:2 
Люляк (Люляково) - Манолич (Манолич)                      3:0 
Липа (Череша) - Барселона (Просеник)                      5:2 
Сокол 2008 (Ябълчево)                                     почива

                           XIV кръг

19 април 2015, неделя, 17:00 ч:
в Руен:
Барселона (Просеник) - Люляк (Люляково)                   2:5 
Манолич (Манолич) - Кликач (Кликач)                       6:3 
Нурсан (Люляково) - Съединение (Съединение)               0:0 
Балкан 2009 (Добра поляна) - Сокол 2008 (Ябълчево)        4:0 
Липа (Череша)                                             почива

                           XV кръг

25 април 2015, събота, 17:00 ч:
в Руен:
Сокол 2008 (Ябълчево) - Нурсан (Люляково)                 2:3 
Съединение (Съединение) - Манолич (Манолич)               1:1 
в Карнобат:
Кликач (Кликач) - Барселона (Просеник)                   10:2 
Люляк (Люляково) - Липа (Череша)                          4:0 
Балкан 2009 (Добра поляна)                                почива

                           XVI кръг

3 май 2015, неделя, 18:00 ч:
Липа (Череша) - Кликач (Кликач)                           4:0 сл. * 
* - мачът е прекратен, след като гостите напускат терена.
в Руен:
Барселона (Просеник) - Съединение (Съединение)            3:6 
Манолич (Манолич) - Сокол 2008 (Ябълчево)                 3:0 
Нурсан (Люляково) - Балкан 2009 (Добра поляна)            4:1 
Люляк (Люляково)                                          почива

* - На 5 май 2015 Кликач (Кликач) е изваден от групата заради напускане на
    терена в мача си от XVI кръг срещу Липа (Череша).

                           XVII кръг

10 май 2015, неделя, 18:00 ч:
Балкан 2009 (Добра поляна) - Манолич (Манолич)            1:1 
в Руен:
Сокол 2008 (Ябълчево) - Барселона (Просеник)              3:1 
Съединение (Съединение) - Липа (Череша)                   2:1 
в Карнобат:
Кликач (Кликач) - Люляк (Люляково)                        0:3 сл. 
Нурсан (Люляково)                                         почива

                           XVIII кръг

16 май 2015, събота, 18:00 ч:
Люляк (Люляково) - Съединение (Съединение)                9:2 
17 май 2015, неделя, 18:00 ч:
Липа (Череша) - Сокол 2008 (Ябълчево)                     3:0 
в Руен:
Барселона (Просеник) - Балкан 2009 (Добра поляна)         2:3 
Манолич (Манолич) - Нурсан (Люляково)                     3:0 
Кликач (Кликач)                                           почива

нагоре


"Б" ОФГ Бургас - запад 2014/15 - Таблица с резултати

----------------------------------------------------------------------------------------
                                        1.   2.   3.   4.   5.   6.   7.   8.   9.  10. 
----------------------------------------------------------------------------------------
 1. Люляк (Люляково)                   XXX  3:0  1:1  4:0  4:2  9:2  6:3  3:0  8:0  --- 
 2. Манолич (Манолич)                  5:5  XXX  3:2  1:1  3:0  6:2  3:0  3:0  6:3 (3:0)
 3. Балкан 2009 (Добра поляна)         2:2  1:1  XXX  3:1  4:0  0:0  2:1  6:0  4:0  --- 
 4. Липа (Череша)                      3:8  3:0  1:3  XXX  3:0  2:1  1:0  5:2  4:0* --- 
 5. Сокол 2008 (Ябълчево)              3:0  2:4  2:0  4:3  XXX  2:0  2:3  3:1  1:1  --- 
 6. Съединение (Съединение)            0:0  1:1  3:0  2:1  2:5  XXX  2:2  4:2  0:0  --- 
 7. Нурсан (Люляково)                  0:5  4:6  4:1  0:3  3:0  0:0  XXX  0:2  2:2  --- 
 8. Барселона (Просеник)               2:5  0:4  2:3  0:10 1:12 3:6  2:3  XXX  1:7  --- 
 9. Кликач (Кликач)                    0:3* 3:2  0:1  8:2  2:4  1:2  1:2 10:2  XXX  --- 
10. Гълъбец (Гълъбец)                  ---  ---  ---  ---  ---  ---  ---  ---  ---  XXX 
----------------------------------------------------------------------------------------

нагоре


ОФГ Бургас 2014/15 - страници на отбори

Вихър 2000 (Айтос)
Нефтохимик 1962 (Бургас)
Свети Влас (Свети Влас)

нагоре