ОФГ Добрич 2015/16


ОФГ Добрич - изток 2015/16

| Таблица с резултати | Страници на отбори |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 |
         | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 |


                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Добруджанец (Паскалево)            26   23   3   0   98:10   72 <- 
-------------------------------------------------------------------
 2. Устрем Д (Дончево)                 26   22   2   2  102:23   68 <- 
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 3. Албена 97 (Оброчище)               26   19   3   4  128:23   60    
 4. Нефтяник 2010 (Шабла)              26   17   3   6   80:44   54 [+]
 5. Спортист 2011 (Генерал Тошево)     26   16   1   9   79:40   49    
 6. Устрем (Дропла)                    26   15   2   9   89:32   47    
 7. Рилци (кв.Рилци, Добрич)           26   12   2  12   71:51   38    
 8. Христо Ботев (Стожер)              26   12   1  13   64:53   37 <- 
 9. Вихър 2013 (Бранище)               26   11   1  14   58:74   34    
10. Дружба (Люляково)                  26    8   3  15   67:64   27    
11. Спортист (Стефаново)               26    6   0  20   36:111  18    
12. Сокол 2012 (Соколово)              26    5   1  20   47:114  16    
13. Стражица 2012 (Стражица)           26    5   0  21   42:115  15 [+]
14. Спартак 2012 (Славеево)            26    0   0  26    7:214   0    

Бележки
  - Интер (Плачидол), 1-ви и шампион през изминалия сезон; влиза в Североизточна "В" АФГ.
  - Добруджанец (Паскалево), 2-ри; Устрем Д (Дончево), 4-ти; и Христо Ботев (Стожер), 5-ти в ОФГ Добрич - запад през изминалия сезон; са преместени в ОФГ Добрич - изток.
  - Нефтяник 2010 (Шабла) и Стражица 2012 (Стражица) се включват в групата.


                           I кръг

5 септември 2015, събота, 17:00 ч:
Добруджанец (Паскалево) - Стражица 2012 (Стражица)       11:0 
Сокол 2012 (Соколово) - Албена 97 (Оброчище)              3:12 
Христо Ботев (Стожер) - Спортист 2011 (Генерал Тошево)    3:2 
Устрем Д (Дончево) - Рилци (кв.Рилци, Добрич)             3:2 
6 септември 2015, неделя, 17:00 ч:
Спартак 2012 (Славеево) - Нефтяник 2010 (Шабла)           0:3 
Дружба (Люляково) - Вихър 2013 (Бранище)                  0:3 
Спортист (Стефаново) - Устрем (Дропла)                    1:10 

                           II кръг

12 септември 2015, събота, 17:00 ч:
Нефтяник 2010 (Шабла) - Рилци (кв.Рилци, Добрич)          6:0 
Спортист 2011 (Генерал Тошево) - Спортист (Стефаново)     7:1 
Стражица 2012 (Стражица) - Сокол 2012 (Соколово)          4:2 
Спартак 2012 (Славеево) - Добруджанец (Паскалево)         0:5 
13 септември 2015, неделя, 17:00 ч:
Устрем (Дропла) - Устрем Д (Дончево)                      0:1 
Вихър 2013 (Бранище) - Христо Ботев (Стожер)              3:3 
Албена 97 (Оброчище) - Дружба (Люляково)                  7:0 

                           III кръг

19 септември 2015, събота, 17:00 ч:
Добруджанец (Паскалево) - Нефтяник 2010 (Шабла)           1:0 
Дружба (Люляково) - Стражица 2012 (Стражица)              3:0 
Устрем Д (Дончево) - Спортист 2011 (Генерал Тошево)       3:2 
Рилци (кв.Рилци, Добрич) - Устрем (Дропла)                0:3 
20 септември 2015, неделя, 17:00 ч:
Сокол 2012 (Соколово) - Спартак 2012 (Славеево)          10:1 
Христо Ботев (Стожер) - Албена 97 (Оброчище)              2:3 
Спортист (Стефаново) - Вихър 2013 (Бранище)               0:5 

                           IV кръг

26 септември 2015, събота, 17:00 ч:
Спортист 2011 (Ген.Тошево) - Рилци (кв.Рилци, Добрич)     3:1 
Стражица 2012 (Стражица) - Христо Ботев (Стожер)          2:4 
Добруджанец (Паскалево) - Сокол 2012 (Соколово)           3:0 
27 септември 2015, неделя, 17:00 ч:
Нефтяник 2010 (Шабла) - Устрем (Дропла)                   1:0 
Вихър 2013 (Бранище) - Устрем Д (Дончево)                 1:3 
Албена 97 (Оброчище) - Спортист (Стефаново)               8:0 
Спартак 2012 (Славеево) - Дружба (Люляково)               2:12 

                           V кръг

3 октомври 2015, събота, 16:00 ч:
Дружба (Люляково) - Добруджанец (Паскалево)               2:3 
Спортист (Стефаново) - Стражица 2012 (Стражица)           3:0 
Рилци (кв.Рилци, Добрич) - Вихър 2013 (Бранище)           1:2 
Устрем (Дропла) - Спортист 2011 (Генерал Тошево)          1:2 
4 октомври 2015, неделя, 16:00 ч:
Сокол 2012 (Соколово) - Нефтяник 2010 (Шабла)             2:11 
Христо Ботев (Стожер) - Спартак 2012 (Славеево)          10:0 
Устрем Д (Дончево) - Албена 97 (Оброчище)                 3:1 

                           VI кръг

10 октомври 2015, събота, 16:00 ч:
Нефтяник 2010 (Шабла) - Спортист 2011 (Генерал Тошево)    3:1 
Албена 97 (Оброчище) - Рилци (кв.Рилци, Добрич)           5:1 
Стражица 2012 (Стражица) - Устрем Д (Дончево)             2:7 
Добруджанец (Паскалево) - Христо Ботев (Стожер)           4:0 
11 октомври 2015, неделя, 16:00 ч:
Вихър 2013 (Бранище) - Устрем (Дропла)                    2:1 
Спартак 2012 (Славеево) - Спортист (Стефаново)            0:4 
Сокол 2012 (Соколово) - Дружба (Люляково)                 2:2 

                           VII кръг

17 октомври 2015, събота, 16:00 ч:
Спортист (Стефаново) - Добруджанец (Паскалево)            0:9 
Рилци (кв.Рилци, Добрич) - Стражица 2012 (Стражица)       3:0 
Спортист 2011 (Генерал Тошево) - Вихър 2013 (Бранище)     3:1 
18 октомври 2015, неделя, 16:00 ч:
Дружба (Люляково) - Нефтяник 2010 (Шабла)                 0:1 
Христо Ботев (Стожер) - Сокол 2012 (Соколово)             9:0 
Устрем Д (Дончево) - Спартак 2012 (Славеево)             11:0 
Устрем (Дропла) - Албена 97 (Оброчище)                    2:2 

                           VIII кръг

23 октомври 2015, петък, 16:00 ч:
Нефтяник 2010 (Шабла) - Вихър 2013 (Бранище)              6:3 
Албена 97 (Оброчище) - Спортист 2011 (Генерал Тошево)     3:0 
Стражица 2012 (Стражица) - Устрем (Дропла)                0:3 
Спартак 2012 (Славеево) - Рилци (кв.Рилци, Добрич)        0:10 
Добруджанец (Паскалево) - Устрем Д (Дончево)              0:0 
Сокол 2012 (Соколово) - Спортист (Стефаново)              5:2 
Дружба (Люляково) - Христо Ботев (Стожер)                 3:4 

                           IX кръг

30 октомври 2015, петък, 16:00 ч:
Рилци (кв.Рилци, Добрич) - Добруджанец (Паскалево)        отложен * 
Спортист 2011 (Ген.Тошево) - Стражица 2012 (Стражица)     отложен * 
Вихър 2013 (Бранище) - Албена 97 (Оброчище)               отложен * 
1 ноември 2015, неделя, 14:00 ч:
Христо Ботев (Стожер) - Нефтяник 2010 (Шабла)             отложен * 
Спортист (Стефаново) - Дружба (Люляково)                  отложен * 
Устрем Д (Дончево) - Сокол 2012 (Соколово)                отложен * 
Устрем (Дропла) - Спартак 2012 (Славеево)                 отложен * 
* - целият кръг е отложен заради балотажите на местните избори в страната.
5 декември 2015, събота, 14:00 ч:
Рилци (кв.Рилци, Добрич) - Добруджанец (Паскалево)        0:1 
Спортист 2011 (Ген.Тошево) - Стражица 2012 (Стражица)     3:0 
Вихър 2013 (Бранище) - Албена 97 (Оброчище)               0:3 
6 декември 2015, неделя, 14:00 ч:
Христо Ботев (Стожер) - Нефтяник 2010 (Шабла)             0:3 
Спортист (Стефаново) - Дружба (Люляково)                  3:0 
Устрем Д (Дончево) - Сокол 2012 (Соколово)                6:1 
Устрем (Дропла) - Спартак 2012 (Славеево)                11:0 

                           X кръг

7 ноември 2015, събота, 14:00 ч:
Нефтяник 2010 (Шабла) - Албена 97 (Оброчище)              0:0 
Спартак 2012 (Славеево) - Спортист 2011 (Ген.Тошево)      0:3 
Добруджанец (Паскалево) - Устрем (Дропла)                 3:2 
Сокол 2012 (Соколово) - Рилци (кв.Рилци, Добрич)          1:8 
8 ноември 2015, неделя, 14:00 ч:
Стражица 2012 (Стражица) - Вихър 2013 (Бранище)           0:5 
Дружба (Люляково) - Устрем Д (Дончево)                    3:6 
Христо Ботев (Стожер) - Спортист (Стефаново)              5:1 

                           XI кръг

14 ноември 2015, събота, 14:00 ч:
Рилци (кв.Рилци, Добрич) - Дружба (Люляково)              3:0 
Спортист 2011 (Ген.Тошево) - Добруджанец (Паскалево)      1:1 
Албена 97 (Оброчище) - Стражица 2012 (Стражица)          16:0 
15 ноември 2015, неделя, 14:00 ч:
Спортист (Стефаново) - Нефтяник 2010 (Шабла)              0:1 
Устрем Д (Дончево) - Христо Ботев (Стожер)                3:0 
Устрем (Дропла) - Сокол 2012 (Соколово)                   8:0 
Вихър 2013 (Бранище) - Спартак 2012 (Славеево)            3:0 

                           XII кръг

21 ноември 2015, събота, 14:00 ч:
Нефтяник 2010 (Шабла) - Стражица 2012 (Стражица)          3:0 
Добруджанец (Паскалево) - Вихър 2013 (Бранище)            5:0 
Сокол 2012 (Соколово) - Спортист 2011 (Генерал Тошево)    0:1 
Христо Ботев (Стожер) - Рилци (кв.Рилци, Добрич)          0:1 
22 ноември 2015, неделя, 14:00 ч:
Спартак 2012 (Славеево) - Албена 97 (Оброчище)            0:10 
Дружба (Люляково) - Устрем (Дропла)                       0:3 
Спортист (Стефаново) - Устрем Д (Дончево)                 0:2 

                           XIII кръг

28 ноември 2015, събота, 14:00 ч:
Рилци (кв.Рилци, Добрич) - Спортист (Стефаново)           3:0 
Спортист 2011 (Генерал Тошево) - Дружба (Люляково)        4:0 
Албена 97 (Оброчище) - Добруджанец (Паскалево)            1:2 
Стражица 2012 (Стражица) - Спартак 2012 (Славеево)        3:1 
29 ноември 2015, неделя, 14:00 ч:
Устрем Д (Дончево) - Нефтяник 2010 (Шабла)                2:0 
Устрем (Дропла) - Христо Ботев (Стожер)                   4:0 
Вихър 2013 (Бранище) - Сокол 2012 (Соколово)              4:1 

                           IX кръг - отложени мачове

5 декември 2015, събота, 14:00 ч:
Рилци (кв.Рилци, Добрич) - Добруджанец (Паскалево)        0:1 
Спортист 2011 (Ген.Тошево) - Стражица 2012 (Стражица)     3:0 
Вихър 2013 (Бранище) - Албена 97 (Оброчище)               0:3 
6 декември 2015, неделя, 14:00 ч:
Христо Ботев (Стожер) - Нефтяник 2010 (Шабла)             0:3 
Спортист (Стефаново) - Дружба (Люляково)                  3:0 
Устрем Д (Дончево) - Сокол 2012 (Соколово)                6:1 
Устрем (Дропла) - Спартак 2012 (Славеево)                11:0 

                           XIV кръг

5 март 2016, събота, 15:30 ч:
Стражица 2012 (Стражица) - Добруджанец (Паскалево)        0:7 
Албена 97 (Оброчище) - Сокол 2012 (Соколово)              7:0 
Спортист 2011 (Генерал Тошево) - Христо Ботев (Стожер)    2:1 
Рилци (кв.Рилци, Добрич) - Устрем Д (Дончево)             2:1 
6 март 2016, неделя, 15:30 ч:
Нефтяник 2010 (Шабла) - Спартак 2012 (Славеево)           3:0 
Вихър 2013 (Бранище) - Дружба (Люляково)                  3:1 
Устрем (Дропла) - Спортист (Стефаново)                    9:1 

                           XV кръг

12 март 2016, събота, 15:30 ч:
Рилци (кв.Рилци, Добрич) - Нефтяник 2010 (Шабла)          1:1 
Спортист (Стефаново) - Спортист 2011 (Генерал Тошево)     1:5 
Сокол 2012 (Соколово) - Стражица 2012 (Стражица)          4:3 
Добруджанец (Паскалево) - Спартак 2012 (Славеево)        15:0 
13 март 2016, неделя, 15:30 ч:
Устрем Д (Дончево) - Устрем (Дропла)                      1:0 
Христо Ботев (Стожер) - Вихър 2013 (Бранище)              2:0 
Дружба (Люляково) - Албена 97 (Оброчище)                  1:3 

                           XVI кръг

19 март 2016, събота, 15:30 ч:
Нефтяник 2010 (Шабла) - Добруджанец (Паскалево)           1:3 
Стражица 2012 (Стражица) - Дружба (Люляково)              0:2 
Спортист 2011 (Генерал Тошево) - Устрем Д (Дончево)       1:4 
Устрем (Дропла) - Рилци (кв.Рилци, Добрич)                3:1 
20 март 2016, неделя, 15:30 ч:
Спартак 2012 (Славеево) - Сокол 2012 (Соколово)           0:5 
Албена 97 (Оброчище) - Христо Ботев (Стожер)              2:0 
Вихър 2013 (Бранище) - Спортист (Стефаново)               2:1 

                           XVII кръг

26 март 2016, събота, 15:30 ч:
Рилци (кв.Рилци, Добрич) - Спортист 2011 (Ген.Тошево)     0:3 
Христо Ботев (Стожер) - Стражица 2012 (Стражица)          2:1 
Сокол 2012 (Соколово) - Добруджанец (Паскалево)           0:1 
27 март 2016, неделя, 15:30 ч:
Устрем (Дропла) - Нефтяник 2010 (Шабла)                   4:0 
Устрем Д (Дончево) - Вихър 2013 (Бранище)                 6:0 
Спортист (Стефаново) - Албена 97 (Оброчище)               0:4 
Дружба (Люляково) - Спартак 2012 (Славеево)              11:0 

                           XVIII кръг

2 април 2016, събота, 17:00 ч:
Добруджанец (Паскалево) - Дружба (Люляково)               3:2 
Стражица 2012 (Стражица) - Спортист (Стефаново)           5:2 
Вихър 2013 (Бранище) - Рилци (кв.Рилци, Добрич)           1:3 
Спортист 2011 (Генерал Тошево) - Устрем (Дропла)          2:1 
3 април 2016, неделя, 17:00 ч:
Нефтяник 2010 (Шабла) - Сокол 2012 (Соколово)             4:1 
Спартак 2012 (Славеево) - Христо Ботев (Стожер)           0:3 
Албена 97 (Оброчище) - Устрем Д (Дончево)                 1:2 

                           XIX кръг

9 април 2016, събота, 17:00 ч:
Спортист 2011 (Генерал Тошево) - Нефтяник 2010 (Шабла)    3:1 
Рилци (кв.Рилци, Добрич) - Албена 97 (Оброчище)           1:1 
Устрем Д (Дончево) - Стражица 2012 (Стражица)             7:0 
Христо Ботев (Стожер) - Добруджанец (Паскалево)           0:2 
10 април 2016, неделя, 17:00 ч:
Устрем (Дропла) - Вихър 2013 (Бранище)                    4:1 
Спортист (Стефаново) - Спартак 2012 (Славеево)            3:0 
Дружба (Люляково) - Сокол 2012 (Соколово)                 6:0 

                           XX кръг

16 април 2016, събота, 17:00 ч:
Сокол 2012 (Соколово) - Христо Ботев (Стожер)             0:2 
Добруджанец (Паскалево) - Спортист (Стефаново)            4:1 
Стражица 2012 (Стражица) - Рилци (кв.Рилци, Добрич)       2:3 
Вихър 2013 (Бранище) - Спортист 2011 (Генерал Тошево)     0:8 
17 април 2016, неделя, 17:00 ч:
Нефтяник 2010 (Шабла) - Дружба (Люляково)                 1:1 
Спартак 2012 (Славеево) - Устрем Д (Дончево)              0:12 
Албена 97 (Оброчище) - Устрем (Дропла)                    5:2 

                           XXI кръг

23 април 2016, събота, 17:00 ч:
Спортист 2011 (Генерал Тошево) - Албена 97 (Оброчище)     1:4 
Устрем (Дропла) - Стражица 2012 (Стражица)                6:1 
Рилци (кв.Рилци, Добрич) - Спартак 2012 (Славеево)       12:1 
Устрем Д (Дончево) - Добруджанец (Паскалево)              0:0 
24 април 2016, неделя, 17:00 ч:
Вихър 2013 (Бранище) - Нефтяник 2010 (Шабла)              4:8 
Спортист (Стефаново) - Сокол 2012 (Соколово)              2:1 
Христо Ботев (Стожер) - Дружба (Люляково)                 3:2 

                           XXII кръг

30 април 2016, събота, 14:00 ч:
Стражица 2012 (Стражица) - Спортист 2011 (Ген.Тошево)     4:1 
30 април 2016, събота, 14:30 ч:
Албена 97 (Оброчище) - Вихър 2013 (Бранище)               5:0 
30 април 2016, събота, 17:00 ч:
Нефтяник 2010 (Шабла) - Христо Ботев (Стожер)             5:4 
Дружба (Люляково) - Спортист (Стефаново)                  6:1 
Сокол 2012 (Соколово) - Устрем Д (Дончево)                2:6 
Добруджанец (Паскалево) - Рилци (кв.Рилци, Добрич)        5:0 
Спартак 2012 (Славеево) - Устрем (Дропла)                 0:6 

                           XXIII кръг

7 май 2016, събота, 18:00 ч:
Албена 97 (Оброчище) - Нефтяник 2010 (Шабла)              6:0 
Спортист 2011 (Ген.Тошево) - Спартак 2012 (Славеево)     14:0 
Устрем (Дропла) - Добруджанец (Паскалево)                 0:4 
Рилци (кв.Рилци, Добрич) - Сокол 2012 (Соколово)          6:0 
8 май 2016, неделя, 18:00 ч:
Вихър 2013 (Бранище) - Стражица 2012 (Стражица)           4:1 
Устрем Д (Дончево) - Дружба (Люляково)                    1:0 
Спортист (Стефаново) - Христо Ботев (Стожер)              1:4 

                           XXIV кръг

14 май 2016, събота, 18:00 ч:
Дружба (Люляково) - Рилци (кв.Рилци, Добрич)              4:3 
Добруджанец (Паскалево) - Спортист 2011 (Ген.Тошево)      2:0 
Стражица 2012 (Стражица) - Албена 97 (Оброчище)           1:5 
15 май 2016, неделя, 18:00 ч:
Нефтяник 2010 (Шабла) - Спортист (Стефаново)              7:3 
Христо Ботев (Стожер) - Устрем Д (Дончево)                0:3 сл. * 
* - първоначално 1:1, в последствие на Христо Ботев е присъдена служебна
    загуба с 0:3 заради нередовен играч.
Сокол 2012 (Соколово) - Устрем (Дропла)                   1:2 
Спартак 2012 (Славеево) - Вихър 2013 (Бранище)            1:11 

                           XXV кръг

21 май 2016, събота, 18:00 ч:
Стражица 2012 (Стражица) - Нефтяник 2010 (Шабла)          3:8 
Вихър 2013 (Бранище) - Добруджанец (Паскалево)            0:3 
Спортист 2011 (Генерал Тошево) - Сокол 2012 (Соколово)    4:1 
Рилци (кв.Рилци, Добрич) - Христо Ботев (Стожер)          4:2 
22 май 2016, неделя, 18:00 ч:
Албена 97 (Оброчище) - Спартак 2012 (Славеево)           14:1 
Устрем (Дропла) - Дружба (Люляково)                       2:2 
Устрем Д (Дончево) - Спортист (Стефаново)                 7:2 

                           XXVI кръг

28 май 2016, събота, 18:00 ч:
Спортист (Стефаново) - Рилци (кв.Рилци, Добрич)           3:2 
Дружба (Люляково) - Спортист 2011 (Генерал Тошево)        4:3 
Добруджанец (Паскалево) - Албена 97 (Оброчище)            1:0 
Спартак 2012 (Славеево) - Стражица 2012 (Стражица)        0:10 
29 май 2016, неделя, 18:00 ч:
Нефтяник 2010 (Шабла) - Устрем Д (Дончево)                3:2 
Христо Ботев (Стожер) - Устрем (Дропла)                   1:2 
Сокол 2012 (Соколово) - Вихър 2013 (Бранище)              5:0 

нагоре


ОФГ Добрич - изток 2015/16 - Таблица с резултати

------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                        1.   2.   3.   4.   5.   6.   7.   8.   9.  10.  11.  12.  13.  14. 
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 1. Добруджанец (Паскалево)            XXX  0:0  1:0  1:0  2:0  3:2  5:0  4:0  5:0  3:2  4:1  3:0 11:0 15:0 
 2. Устрем Д (Дончево)                 0:0  XXX  3:1  2:0  3:2  1:0  3:2  3:0  6:0  1:0  7:2  6:1  7:0 11:0 
 3. Албена 97 (Оброчище)               1:2  1:2  XXX  6:0  3:0  5:2  5:1  2:0  5:0  7:0  8:0  7:0 16:0 14:1 
 4. Нефтяник 2010 (Шабла)              1:3  3:2  0:0  XXX  3:1  1:0  6:0  5:4  6:3  1:1  7:3  4:1  3:0  3:0 
 5. Спортист 2011 (Генерал Тошево)     1:1  1:4  1:4  3:1  XXX  2:1  3:1  2:1  3:1  4:0  7:1  4:1  3:0 14:0 
 6. Устрем (Дропла)                    0:4  0:1  2:2  4:0  1:2  XXX  3:1  4:0  4:1  2:2  9:1  8:0  6:1 11:0 
 7. Рилци (кв.Рилци, Добрич)           0:1  2:1  1:1  1:1  0:3  0:3  XXX  4:2  1:2  3:0  3:0  6:0  3:0 12:1 
 8. Христо Ботев (Стожер)              0:2  0:3* 2:3  0:3  3:2  1:2  0:1  XXX  2:0  3:2  5:1  9:0  2:1 10:0 
 9. Вихър 2013 (Бранище)               0:3  1:3  0:3  4:8  0:8  2:1  1:3  3:3  XXX  3:1  2:1  4:1  4:1  3:0 
10. Дружба (Люляково)                  2:3  3:6  1:3  0:1  4:3  0:3  4:3  3:4  0:3  XXX  6:1  6:0  3:0 11:0 
11. Спортист (Стефаново)               0:9  0:2  0:4  0:1  1:5  1:10 3:2  1:4  0:5  3:0  XXX  2:1  3:0  3:0 
12. Сокол 2012 (Соколово)              0:1  2:6  3:12 2:11 0:1  1:2  1:8  0:2  5:0  2:2  5:2  XXX  4:3 10:1 
13. Стражица 2012 (Стражица)           0:7  2:7  1:5  3:8  4:1  0:3  2:3  2:4  0:5  0:2  5:2  4:2  XXX  3:1 
14. Спартак 2012 (Славеево)            0:5  0:12 0:10 0:3  0:3  0:6  0:10 0:3  1:11 2:12 0:4  0:5  0:10 XXX 
------------------------------------------------------------------------------------------------------------

нагоре


ОФГ Добрич - запад 2015/16

| Таблица с резултати | Страници на отбори |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 |
         | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 |


                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Орловец 2008 (Победа)              22   22   0   0  112:7    66       
-------------------------------------------------------------------
 2. Лозенец 2015 (Лозенец)             22   20   0   2  152:15   60 [+]   
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 3. Спартак (Зърнево)                  22   14   2   6   64:50   44 [+]   
 4. Левски 2012 (Карапелит)            22   14   1   7   41:27   43       
 5. Дружба Б (Безмер)                  22   10   4   8   49:40   34        [2 0 0  4:1  6]
 6. Вихър (Жегларци)                   22   11   1  10   54:49   34        [0 0 2  1:4  0]
 7. Добруджанец (Овчарово)             22    9   0  13   40:79   27       
 8. Стрела 2004 (Орляк)                22    6   3  13   40:78   21       
 9. Заря 2006 (Крушари)                22    5   5  12   34:77   20        [1 1 0  8:3  4]
10. Искра 41 (Бенковски)               22    6   2  14   26:82   20        [0 1 1  3:8  1]
11. Добруджански спортист (Ст.Караджа) 22    1   2  19   19:99    5       
12. Сокол 2008 (Зърнево)               22    4   0  18   31:59   12    [*]

Бележки
  - Добруджанец (Паскалево), 2-ри; Устрем Д (Дончево), 4-ти; и Христо Ботев (Стожер), 5-ти в ОФГ Добрич - запад през изминалия сезон; са преместени в ОФГ Добрич - изток.
  - Рома 2014 (Тервел), 6-ти през изминалия сезон; се отказва от участие.
  - Лозенец 2015 (Лозенец) и Спартак (Зърнево) се включват в групата.
  - Сокол 2008 (Зърнево) се отказва от участие на полусезона. Резултатите му се зачитат, а на противниците му по програма до края се присъждат служебни победи с 3:0.



                           I кръг

5 септември 2015, събота, 17:00 ч:
Лозенец 2015 (Лозенец) - Сокол 2008 (Зърнево)             5:4 
6 септември 2015, неделя, 17:00 ч:
Спартак (Зърнево) - Стрела 2004 (Орляк)                   3:0 
Заря 2006 (Крушари) - Добруджанец (Овчарово)              0:3 
Левски 2012 (Карапелит) - Искра 41 (Бенковски)            1:0 
Орловец 2008 (Победа) - Дружба Б (Безмер)                 5:0 
Вихър (Жегларци) - Добруджански спортист (Ст.Караджа)     3:0 сл. * 
* - първоначално отложен, в последствие присъден служебно в края на
    октомври.

                           II кръг

12 септември 2015, събота, 17:00 ч:
Стрела 2004 (Орляк) - Сокол 2008 (Зърнево)                4:3 
Добр.спортист (Ст.Караджа) - Лозенец 2015 (Лозенец)       1:10 
Дружба Б (Безмер) - Вихър (Жегларци)                      2:1 
Искра 41 (Бенковски) - Орловец 2008 (Победа)              0:7 
13 септември 2015, неделя, 17:00 ч:
Добруджанец (Овчарово) - Левски 2012 (Карапелит)          2:3 
Спартак (Зърнево) - Заря 2006 (Крушари)                   6:1 

                           III кръг

19 септември 2015, събота, 17:00 ч:
Орловец 2008 (Победа) - Добруджанец (Овчарово)            3:0 
Вихър (Жегларци) - Искра 41 (Бенковски)                   4:0 
Лозенец 2015 (Лозенец) - Дружба Б (Безмер)                3:0 
Сокол 2008 (Зърнево) - Добр.спортист (Ст.Караджа)         7:0 
20 септември 2015, неделя, 17:00 ч:
Заря 2006 (Крушари) - Стрела 2004 (Орляк)                 5:0 
Левски 2012 (Карапелит) - Спартак (Зърнево)               4:1 

                           IV кръг

26 септември 2015, събота, 17:00 ч:
Дружба Б (Безмер) - Сокол 2008 (Зърнево)                  1:3 
Искра 41 (Бенковски) - Лозенец 2015 (Лозенец)             1:6 
Добруджанец (Овчарово) - Вихър (Жегларци)                 2:4 
Спартак (Зърнево) - Орловец 2008 (Победа)                 1:3 
27 септември 2015, неделя, 17:00 ч:
Стрела 2004 (Орляк) - Добр.спортист (Ст.Караджа)          4:1 
Заря 2006 (Крушари) - Левски 2012 (Карапелит)             1:1 

                           V кръг

3 октомври 2015, събота, 16:00 ч:
Орловец 2008 (Победа) - Заря 2006 (Крушари)              15:0 
Вихър (Жегларци) - Спартак (Зърнево)                      3:5 
Лозенец 2015 (Лозенец) - Добруджанец (Овчарово)          14:0 
Сокол 2008 (Зърнево) - Искра 41 (Бенковски)               7:1 
4 октомври 2015, неделя, 16:00 ч:
Левски 2012 (Карапелит) - Стрела 2004 (Орляк)             1:0 
Добруджански спортист (Ст.Караджа) - Дружба Б (Безмер)    3:6 

                           VI кръг

10 октомври 2015, събота, 16:00 ч:
Добруджанец (Овчарово) - Сокол 2008 (Зърнево)             1:6 
Спартак (Зърнево) - Лозенец 2015 (Лозенец)                0:5 
Заря 2006 (Крушари) - Вихър (Жегларци)                    1:6 
Левски 2012 (Карапелит) - Орловец 2008 (Победа)           0:3 
11 октомври 2015, неделя, 16:00 ч:
Стрела 2004 (Орляк) - Дружба Б (Безмер)                   2:2 
Искра 41 (Бенковски) - Добр.спортист (Ст.Караджа)         1:0 

                           VII кръг

17 октомври 2015, събота, 16:00 ч:
Орловец 2008 (Победа) - Стрела 2004 (Орляк)               9:1 
Вихър (Жегларци) - Левски 2012 (Карапелит)                4:0 
Лозенец 2015 (Лозенец) - Заря 2006 (Крушари)              9:0 
Сокол 2008 (Зърнево) - Спартак (Зърнево)                  1:2 
18 октомври 2015, неделя, 16:00 ч:
Добр.спортист (Ст.Караджа) - Добруджанец (Овчарово)       0:1 
Дружба Б (Безмер) - Искра 41 (Бенковски)                  3:0 

                           VIII кръг

30 октомври 2015, петък, 16:00 ч:
Заря 2006 (Крушари) - Сокол 2008 (Зърнево)                отложен * 
Левски 2012 (Карапелит) - Лозенец 2015 (Лозенец)          отложен * 
Орловец 2008 (Победа) - Вихър (Жегларци)                  отложен * 
1 ноември 2015, неделя, 14:00 ч:
Стрела 2004 (Орляк) - Искра 41 (Бенковски)                отложен * 
Добруджанец (Овчарово) - Дружба Б (Безмер)                отложен * 
Спартак (Зърнево) - Добруджански спортист (Ст.Караджа)    отложен * 
* - целият кръг е отложен заради балотажите на местните избори в страната.
28 ноември 2015, събота, 14:00 ч:
Заря 2006 (Крушари) - Сокол 2008 (Зърнево)                3:0 
Левски 2012 (Карапелит) - Лозенец 2015 (Лозенец)          0:1 
Орловец 2008 (Победа) - Вихър (Жегларци)                  3:0 
29 ноември 2015, неделя, 14:00 ч:
Стрела 2004 (Орляк) - Искра 41 (Бенковски)                7:0 
Добруджанец (Овчарово) - Дружба Б (Безмер)                2:1 
Спартак (Зърнево) - Добруджански спортист (Ст.Караджа)    4:1 

                           IX кръг

7 ноември 2015, събота, 14:00 ч:
Вихър (Жегларци) - Стрела 2004 (Орляк)                    7:2 
Лозенец 2015 (Лозенец) - Орловец 2008 (Победа)            1:3 
Сокол 2008 (Зърнево) - Левски 2012 (Карапелит)            0:3 
8 ноември 2015, неделя, 14:00 ч:
Добр.спортист (Ст.Караджа) - Заря 2006 (Крушари)          1:1 
Дружба Б (Безмер) - Спартак (Зърнево)                     4:4 
Искра 41 (Бенковски) - Добруджанец (Овчарово)             2:1 

                           X кръг

14 ноември 2015, събота, 14:00 ч:
Орловец 2008 (Победа) - Сокол 2008 (Зърнево)              3:0 
Вихър (Жегларци) - Лозенец 2015 (Лозенец)                 0:3 
15 ноември 2015, неделя, 14:00 ч:
Стрела 2004 (Орляк) - Добруджанец (Овчарово)              2:4 
Спартак (Зърнево) - Искра 41 (Бенковски)                  6:2 
Заря 2006 (Крушари) - Дружба Б (Безмер)                   2:2 
Левски 2012 (Карапелит) - Добр.спортист (Ст.Караджа)      3:1 

                           XI кръг

21 ноември 2015, събота, 14:00 ч:
Лозенец 2015 (Лозенец) - Стрела 2004 (Орляк)             16:0 
Сокол 2008 (Зърнево) - Вихър (Жегларци)                   0:3 
Добр.спортист (Ст.Караджа) - Орловец 2008 (Победа)        0:7 
22 ноември 2015, неделя, 14:00 ч:
Дружба Б (Безмер) - Левски 2012 (Карапелит)               1:0 
Искра 41 (Бенковски) - Заря 2006 (Крушари)                2:2 
Добруджанец (Овчарово) - Спартак (Зърнево)                3:4 

                           VIII кръг - отложени мачове

28 ноември 2015, събота, 14:00 ч:
Заря 2006 (Крушари) - Сокол 2008 (Зърнево)                3:0 
Левски 2012 (Карапелит) - Лозенец 2015 (Лозенец)          0:1 
Орловец 2008 (Победа) - Вихър (Жегларци)                  3:0 
29 ноември 2015, неделя, 14:00 ч:
Стрела 2004 (Орляк) - Искра 41 (Бенковски)                7:0 
Добруджанец (Овчарово) - Дружба Б (Безмер)                2:1 
Спартак (Зърнево) - Добруджански спортист (Ст.Караджа)    4:1 

                           XII кръг

12 март 2016, събота, 15:30 ч:
Добруджанец (Овчарово) - Заря 2006 (Крушари)              4:0 
Дружба Б (Безмер) - Орловец 2008 (Победа)                 0:4 
Добруджански спортист (Ст.Караджа) - Вихър (Жегларци)     1:5 
Сокол 2008 (Зърнево) - Лозенец 2015 (Лозенец)             0:3 сл. 
13 март 2016, неделя, 15:30 ч:
Стрела 2004 (Орляк) - Спартак (Зърнево)                   1:2 
Искра 41 (Бенковски) - Левски 2012 (Карапелит)            0:2 

                           XIII кръг

19 март 2016, събота, 15:30 ч:
Сокол 2008 (Зърнево) - Стрела 2004 (Орляк)                0:3 сл. 
Лозенец 2015 (Лозенец) - Добр.спортист (Ст.Караджа)      15:0 
Вихър (Жегларци) - Дружба Б (Безмер)                      0:2 
Орловец 2008 (Победа) - Искра 41 (Бенковски)              3:0 
Заря 2006 (Крушари) - Спартак (Зърнево)                   2:4 
20 март 2016, неделя, 15:30 ч:
Левски 2012 (Карапелит) - Добруджанец (Овчарово)          2:0 

                           XIV кръг

26 март 2016, събота, 15:30 ч:
Стрела 2004 (Орляк) - Заря 2006 (Крушари)                 2:2 
Добруджанец (Овчарово) - Орловец 2008 (Победа)            1:10 
Искра 41 (Бенковски) - Вихър (Жегларци)                   1:1 
Дружба Б (Безмер) - Лозенец 2015 (Лозенец)                0:2 
Добр.спортист (Ст.Караджа) - Сокол 2008 (Зърнево)         3:0 сл. 
27 март 2016, неделя, 15:30 ч:
Спартак (Зърнево) - Левски 2012 (Карапелит)               0:1 

                           XV кръг

2 април 2016, събота, 17:00 ч:
Сокол 2008 (Зърнево) - Дружба Б (Безмер)                  0:3 сл. 
Лозенец 2015 (Лозенец) - Искра 41 (Бенковски)            14:3 
Вихър (Жегларци) - Добруджанец (Овчарово)                 5:0 
Орловец 2008 (Победа) - Спартак (Зърнево)                 3:0 
Левски 2012 (Карапелит) - Заря 2006 (Крушари)             2:1 
3 април 2016, неделя, 17:00 ч:
Добр.спортист (Ст.Караджа) - Стрела 2004 (Орляк)          2:2 

                           XVI кръг

9 април 2016, събота, 17:00 ч:
Заря 2006 (Крушари) - Орловец 2008 (Победа)               1:4 
Спартак (Зърнево) - Вихър (Жегларци)                      4:1 
Добруджанец (Овчарово) - Лозенец 2015 (Лозенец)           0:10 
Искра 41 (Бенковски) - Сокол 2008 (Зърнево)               3:0 сл. 
10 април 2016, неделя, 17:00 ч:
Стрела 2004 (Орляк) - Левски 2012 (Карапелит)             отложен 
Дружба Б (Безмер) - Добруджански спортист (Ст.Караджа)    3:0 
30 април 2016, събота, 17:00 ч:
Стрела 2004 (Орляк) - Левски 2012 (Карапелит)             3:2 

                           XVII кръг

16 април 2016, събота, 17:00 ч:
Сокол 2008 (Зърнево) - Добруджанец (Овчарово)             0:3 сл. 
Лозенец 2015 (Лозенец) - Спартак (Зърнево)               10:0 
Вихър (Жегларци) - Заря 2006 (Крушари)                    2:1 
Орловец 2008 (Победа) - Левски 2012 (Карапелит)           2:1 
17 април 2016, неделя, 17:00 ч:
Дружба Б (Безмер) - Стрела 2004 (Орляк)                   5:3 
Добр.спортист (Ст.Караджа) - Искра 41 (Бенковски)         0:2 

                           XVIII кръг

23 април 2016, събота, 17:00 ч:
Стрела 2004 (Орляк) - Орловец 2008 (Победа)               0:4 
Левски 2012 (Карапелит) - Вихър (Жегларци)                4:1 
Заря 2006 (Крушари) - Лозенец 2015 (Лозенец)              0:8 
Спартак (Зърнево) - Сокол 2008 (Зърнево)                  3:0 сл. 
24 април 2016, неделя, 17:00 ч:
Добруджанец (Овчарово) - Добр.спортист (Ст.Караджа)       5:3 
Искра 41 (Бенковски) - Дружба Б (Безмер)                  2:1 

                           XVI кръг - отложен мач

30 април 2016, събота, 17:00 ч:
Стрела 2004 (Орляк) - Левски 2012 (Карапелит)             3:2 

                           XIX кръг

7 май 2016, събота, 18:00 ч:
Сокол 2008 (Зърнево) - Заря 2006 (Крушари)                0:3 сл. 
Лозенец 2015 (Лозенец) - Левски 2012 (Карапелит)          5:1 
Вихър (Жегларци) - Орловец 2008 (Победа)                  1:8 
8 май 2016, неделя, 18:00 ч:
Искра 41 (Бенковски) - Стрела 2004 (Орляк)                2:0 
Дружба Б (Безмер) - Добруджанец (Овчарово)                7:0 
Добруджански спортист (Ст.Караджа) - Спартак (Зърнево)    1:6 

                           XX кръг

14 май 2016, събота, 18:00 ч:
Стрела 2004 (Орляк) - Вихър (Жегларци)                    4:0 
Орловец 2008 (Победа) - Лозенец 2015 (Лозенец)            2:0 
Левски 2012 (Карапелит) - Сокол 2008 (Зърнево)            3:0 сл. 
Заря 2006 (Крушари) - Добр.спортист (Ст.Караджа)          2:1 
15 май 2016, неделя, 18:00 ч:
Спартак (Зърнево) - Дружба Б (Безмер)                     1:1 
Добруджанец (Овчарово) - Искра 41 (Бенковски)             6:0 

                           XXI кръг

21 май 2016, събота, 18:00 ч:
Дружба Б (Безмер) - Заря 2006 (Крушари)                   4:0 
Лозенец 2015 (Лозенец) - Вихър (Жегларци)                 6:0 
22 май 2016, неделя, 18:00 ч:
Добруджанец (Овчарово) - Стрела 2004 (Орляк)              2:0 
Искра 41 (Бенковски) - Спартак (Зърнево)                  3:5 
Добр.спортист (Ст.Караджа) - Левски 2012 (Карапелит)      0:4 
Сокол 2008 (Зърнево) - Орловец 2008 (Победа)              0:3 сл. 

                           XXII кръг

28 май 2016, събота, 18:00 ч:
Стрела 2004 (Орляк) - Лозенец 2015 (Лозенец)              0:6 
Вихър (Жегларци) - Сокол 2008 (Зърнево)                   3:0 сл. 
Орловец 2008 (Победа) - Добр.спортист (Ст.Караджа)        8:0 
Заря 2006 (Крушари) - Искра 41 (Бенковски)                6:1 
29 май 2016, неделя, 18:00 ч:
Левски 2012 (Карапелит) - Дружба Б (Безмер)               3:1 
Спартак (Зърнево) - Добруджанец (Овчарово)                3:0 

нагоре


ОФГ Добрич - запад 2015/16 - Таблица с резултати

--------------------------------------------------------------------------------------------------
                                        1.   2.   3.   4.   5.   6.   7.   8.   9.  10.  11.  12. 
--------------------------------------------------------------------------------------------------
 1. Орловец 2008 (Победа)              XXX  2:0  3:0  2:1  5:0  3:0  3:0  9:1 15:0  3:0  8:0  3:0 
 2. Лозенец 2015 (Лозенец)             1:3  XXX 10:0  5:1  3:0  6:0 14:0 16:0  9:0 14:3 15:0  5:4 
 3. Спартак (Зърнево)                  1:3  0:5  XXX  0:1  1:1  4:1  3:0  3:0  6:1  6:2  4:1  3:0*
 4. Левски 2012 (Карапелит)            0:3  0:1  4:1  XXX  3:1  4:1  2:0  1:0  2:1  1:0  3:1  3:0*
 5. Дружба Б (Безмер)                  0:4  0:2  4:4  1:0  XXX  2:1  7:0  5:3  4:0  3:0  3:0  1:3 
 6. Вихър (Жегларци)                   1:8  0:3  3:5  4:0  0:2  XXX  5:0  7:2  2:1  4:0  3:0* 3:0*
 7. Добруджанец (Овчарово)             1:10 0:10 3:4  2:3  2:1  2:4  XXX  2:0  4:0  6:0  5:3  1:6 
 8. Стрела 2004 (Орляк)                0:4  0:6  1:2  3:2  2:2  4:0  2:4  XXX  2:2  7:0  4:1  4:3 
 9. Заря 2006 (Крушари)                1:4  0:8  2:4  1:1  2:2  1:6  0:3  5:0  XXX  6:1  2:1  3:0 
10. Искра 41 (Бенковски)               0:7  1:6  3:5  0:2  2:1  1:1  2:1  2:0  2:2  XXX  1:0  3:0*
11. Добруджански спортист (Ст.Караджа) 0:7  1:10 1:6  0:4  3:6  1:5  0:1  2:2  1:1  0:2  XXX  3:0*
12. Сокол 2008 (Зърнево)               0:3* 0:3* 1:2  0:3  0:3* 0:3  0:3* 0:3* 0:3* 7:1  7:0  XXX 
--------------------------------------------------------------------------------------------------

нагоре


ОФГ Добрич - Финали 2015/16

                           За 3-4 място:

4 юни 2016, събота, 15:30 ч:
в Добрич, ст."Дружба" - изкуствен терен:
Устрем Д (Дончево) - Лозенец 2015 (Лозенец)               1:3 (0:3) 
  [0:1 Христо Карагеоргиев 20', 0:2 Господин Господинов 30', 0:3 Радостин Йосков 40',
   1:3 Добромир Костов 82']

                           Финал:

4 юни 2016, събота, 18:00 ч:
в Добрич, ст."Дружба" - изкуствен терен:
Добруджанец (Паскалево) - Орловец 2008 (Победа)           0:2 (0:0) 
  [0:1 Божидар Димов 53', 0:2 Мартин Филев 60']
  [ид: Ивайло Георгиев (О) 45', Стелиян Цеков (О) 82']

нагоре


ОФГ Добрич 2015/16 - страници на отбори

Заря 2006 (Крушари)
Интер (Плачидол) (страница на ВУМК, към който е създаден клубът)

нагоре