ОФГ Добрич 2014/15


ОФГ Добрич - изток 2014/15

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 |
         | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 |

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Интер (Плачидол)                   18   15   2   1   70:11   47     Финал
-------------------------------------------------------------------
 2. Албена 97 (Оброчище)               18   14   1   3   72:19   43           [1 0 1  3:3  3, 1 гол на чужд терен, +53 обща ГР]
 3. Устрем (Дропла)                    18   14   1   3   61:18   43           [1 0 1  3:3  3, 1 гол на чужд терен, +43 обща ГР]
 4. Спортист 2011 (Генерал Тошево)     18   13   0   5   57:25   39          
 5. Дружба (Люляково)                  18   10   0   8   43:46   30          
 6. Рилци (кв.Рилци, Добрич)           18    7   0  11   37:38   21 <-       
 7. Вихър 2013 (Бранище)               18    6   0  12   39:51   18          
 8. Спартак 2012 (Славеево)            18    4   1  13   26:81   13          
 9. Сокол 2012 (Соколово)              18    3   1  14   23:69   10          
10. Спортист (Стефаново)               18    1   0  17   18:88    3 <-       

Бележки
  - Стражица 2012 (Стражица), 4-ти; Чиракман (Селце), 5-ти; Нефтяник 2010 (Шабла), 6-ти; и Обединение (Василево), 12-ти през изминалия сезон; се отказват от участие.
  - Рилци (кв.Рилци, Добрич), 6-ти; и Спортист (Стефаново), 10-ти в ОФГ Добрич - запад през изминалия сезон; са преместени в ОФГ Добрич - изток.


                           I кръг

7 септември 2014, неделя, 17:00 ч:
Спортист (Стефаново) - Рилци (кв.Рилци, Добрич)           1:3 
Спартак 2012 (Славеево) - Албена 97 (Оброчище)            2:9 
Спортист 2011 (Генерал Тошево) - Вихър 2013 (Бранище)     3:1 
Дружба (Люляково) - Устрем (Дропла)                       1:0 
Сокол 2012 (Соколово) - Интер (Плачидол)                  1:9 

                           II кръг

13 септември 2014, събота, 17:00 ч:
Рилци (кв.Рилци, Добрич) - Интер (Плачидол)               2:4 
Албена 97 (Оброчище) - Спортист 2011 (Генерал Тошево)     3:0 
Спортист (Стефаново) - Спартак 2012 (Славеево)            0:3 
14 септември 2014, неделя, 17:00 ч:
Устрем (Дропла) - Сокол 2012 (Соколово)                   отложен 
Вихър 2013 (Бранище) - Дружба (Люляково)                  1:3 
19 септември 2014, петък, 17:00 ч:
Устрем (Дропла) - Сокол 2012 (Соколово)                   3:1 

                           III кръг

20 септември 2014, събота, 17:00 ч:
Спартак 2012 (Славеево) - Рилци (кв.Рилци, Добрич)        0:3 
Спортист 2011 (Генерал Тошево) - Спортист (Стефаново)     6:1 
Интер (Плачидол) - Устрем (Дропла)                        0:1 
21 септември 2014, неделя, 17:00 ч:
Дружба (Люляково) - Албена 97 (Оброчище)                  3:2 
Сокол 2012 (Соколово) - Вихър 2013 (Бранище)              0:2 

                           IV кръг

27 септември 2014, събота, 17:00 ч:
Вихър 2013 (Бранище) - Интер (Плачидол)                   0:2 
Спартак 2012 (Славеево) - Спортист 2011 (Генерал Тошево)  2:12 
28 септември 2014, неделя, 17:00 ч:
Рилци (кв.Рилци, Добрич) - Устрем (Дропла)                0:2 
Албена 97 (Оброчище) - Сокол 2012 (Соколово)              7:1 
Спортист (Стефаново) - Дружба (Люляково)                  0:3 

                           V кръг

11 октомври 2014, събота, 16:00 ч:
Спортист 2011 (Генерал Тошево) - Рилци (кв.Рилци, Добрич) 4:0 
Дружба (Люляково) - Спартак 2012 (Славеево)               7:2 
Интер (Плачидол) - Албена 97 (Оброчище)                   1:0 
12 октомври 2014, неделя, 16:00 ч:
Сокол 2012 (Соколово) - Спортист (Стефаново)              4:1 
Устрем (Дропла) - Вихър 2013 (Бранище)                    6:0 

                           VI кръг

18 октомври 2014, събота, 16:00 ч:
Спортист (Стефаново) - Интер (Плачидол)                   1:7 
Спартак 2012 (Славеево) - Сокол 2012 (Соколово)           2:2 
Спортист 2011 (Генерал Тошево) - Дружба (Люляково)        4:1 
19 октомври 2014, неделя, 16:00 ч:
Рилци (кв.Рилци, Добрич) - Вихър 2013 (Бранище)           4:1 
Албена 97 (Оброчище) - Устрем (Дропла)                    2:1 

                           VII кръг

25 октомври 2014, събота, 16:00 ч:
Сокол 2012 (Соколово) - Спортист 2011 (Генерал Тошево)    1:3 
Интер (Плачидол) - Спартак 2012 (Славеево)                6:2 
26 октомври 2014, неделя, 14:30 ч:
Дружба (Люляково) - Рилци (кв.Рилци, Добрич)              3:1 
Устрем (Дропла) - Спортист (Стефаново)                    3:1 
Вихър 2013 (Бранище) - Албена 97 (Оброчище)               2:4 

                           VIII кръг

1 ноември 2014, събота, 14:30 ч:
Рилци (кв.Рилци, Добрич) - Албена 97 (Оброчище)           2:3 
Спартак 2012 (Славеево) - Устрем (Дропла)                 0:2 
Спортист 2011 (Генерал Тошево) - Интер (Плачидол)         0:3 
2 ноември 2014, неделя, 14:30 ч:
Спортист (Стефаново) - Вихър 2013 (Бранище)               0:2 
Дружба (Люляково) - Сокол 2012 (Соколово)                 1:0 

                           IX кръг

8 ноември 2014, събота, 14:30 ч:
Интер (Плачидол) - Дружба (Люляково)                      3:0 
Устрем (Дропла) - Спортист 2011 (Генерал Тошево)          0:4 
Вихър 2013 (Бранище) - Спартак 2012 (Славеево)            4:0 
9 ноември 2014, неделя, 14:30 ч:
Сокол 2012 (Соколово) - Рилци (кв.Рилци, Добрич)          3:0 
Албена 97 (Оброчище) - Спортист (Стефаново)               5:0 

                           X кръг

28 март 2015, събота, 15:00 ч:
Рилци (кв.Рилци, Добрич) - Спортист (Стефаново)           5:0 
Албена 97 (Оброчище) - Спартак 2012 (Славеево)            5:0 
Вихър 2013 (Бранище) - Спортист 2011 (Генерал Тошево)     отложен 
Устрем (Дропла) - Дружба (Люляково)                       4:0 
Интер (Плачидол) - Сокол 2012 (Соколово)                  8:0 
10 април 2015, петък, 17:00 ч:
Вихър 2013 (Бранище) - Спортист 2011 (Генерал Тошево)     1:2 

                           XI кръг

4 април 2015, събота, 17:00 ч:
Интер (Плачидол) - Рилци (кв.Рилци, Добрич)               2:1 
Сокол 2012 (Соколово) - Устрем (Дропла)                   2:4 
Дружба (Люляково) - Вихър 2013 (Бранище)                  5:3 
Спортист 2011 (Генерал Тошево) - Албена 97 (Оброчище)     1:2 
Спартак 2012 (Славеево) - Спортист (Стефаново)            3:1 

                           X кръг - отложен мач

10 април 2015, петък, 17:00 ч:
Вихър 2013 (Бранище) - Спортист 2011 (Генерал Тошево)     1:2 

                           XII кръг

18 април 2015, събота, 17:00 ч:
Рилци (кв.Рилци, Добрич) - Спартак 2012 (Славеево)        7:2 
Спортист (Стефаново) - Спортист 2011 (Генерал Тошево)     0:3 
Устрем (Дропла) - Интер (Плачидол)                        2:2 
19 април 2015, неделя, 17:00 ч:
Албена 97 (Оброчище) - Дружба (Люляково)                  5:1 
Вихър 2013 (Бранище) - Сокол 2012 (Соколово)              6:2 

                           XIII кръг

25 април 2015, събота, 17:00 ч:
Интер (Плачидол) - Вихър 2013 (Бранище)                   2:0 
Спортист 2011 (Генерал Тошево) - Спартак 2012 (Славеево)  3:0 
26 април 2015, неделя, 17:00 ч:
Устрем (Дропла) - Рилци (кв.Рилци, Добрич)                3:0 
Сокол 2012 (Соколово) - Албена 97 (Оброчище)              1:8 
Дружба (Люляково) - Спортист (Стефаново)                  8:4 

* - Сокол 2012 (Соколово) се отказва от участие след XIII кръг. Резултатите на
    отбора до този момент се зачитат, а на противниците му по програма до
    края се присъждат служебни победи с 3:0.

                           XIV кръг

2 май 2015, събота, 10:30 ч:
Албена 97 (Оброчище) - Интер (Плачидол)                   0:0 
2 май 2015, събота, 18:00 ч:
Рилци (кв.Рилци, Добрич) - Спортист 2011 (Генерал Тошево) 2:3 
Спартак 2012 (Славеево) - Дружба (Люляково)               3:1 
3 май 2015, неделя, 18:00 ч:
Спортист (Стефаново) - Сокол 2012 (Соколово)              3:0 
Вихър 2013 (Бранище) - Устрем (Дропла)                    3:7 

                           XV кръг

9 май 2015, събота, 18:00 ч:
Интер (Плачидол) - Спортист (Стефаново)                   8:0 
Сокол 2012 (Соколово) - Спартак 2012 (Славеево)           0:3 
Дружба (Люляково) - Спортист 2011 (Генерал Тошево)        1:5 
10 май 2015, неделя, 18:00 ч:
Вихър 2013 (Бранище) - Рилци (кв.Рилци, Добрич)           1:2 
Устрем (Дропла) - Албена 97 (Оброчище)                    2:1 

                           XVI кръг

16 май 2015, събота, 18:00 ч:
Спортист 2011 (Генерал Тошево) - Сокол 2012 (Соколово)    3:0 
Спартак 2012 (Славеево) - Интер (Плачидол)                0:8 
17 май 2015, неделя, 18:00 ч:
Рилци (кв.Рилци, Добрич) - Дружба (Люляково)              1:2 
Спортист (Стефаново) - Устрем (Дропла)                    1:12 
Албена 97 (Оброчище) - Вихър 2013 (Бранище)               4:0 

                           XVII кръг

23 май 2015, събота, 18:00 ч:
Албена 97 (Оброчище) - Рилци (кв.Рилци, Добрич)           4:1 
Устрем (Дропла) - Спартак 2012 (Славеево)                 4:0 
Интер (Плачидол) - Спортист 2011 (Генерал Тошево)         2:1 
24 май 2015, неделя, 18:00 ч:
Вихър 2013 (Бранище) - Спортист (Стефаново)               5:3 
Сокол 2012 (Соколово) - Дружба (Люляково)                 5:3 

                           XVIII кръг

30 май 2015, събота, 18:00 ч:
Дружба (Люляково) - Интер (Плачидол)                      0:3 
Спортист 2011 (Генерал Тошево) - Устрем (Дропла)          0:5 
Спартак 2012 (Славеево) - Вихър 2013 (Бранище)            2:7 
31 май 2015, неделя, 18:00 ч:
Рилци (кв.Рилци, Добрич) - Сокол 2012 (Соколово)          3:0 
Спортист (Стефаново) - Албена 97 (Оброчище)               1:8 

нагоре


ОФГ Добрич - изток 2014/15 - Таблица с резултати

----------------------------------------------------------------------------------------
                                        1.   2.   3.   4.   5.   6.   7.   8.   9.  10. 
----------------------------------------------------------------------------------------
 1. Интер (Плачидол)                   XXX  1:0  0:1  2:1  3:0  2:1  2:0  6:2  8:0  8:0 
 2. Албена 97 (Оброчище)               0:0  XXX  2:1  3:0  5:1  4:1  4:0  5:0  7:1  5:0 
 3. Устрем (Дропла)                    2:2  2:1  XXX  0:4  4:0  3:0  6:0  4:0  3:1  3:1 
 4. Спортист 2011 (Генерал Тошево)     0:3  1:2  0:5  XXX  4:1  4:0  3:1  3:0  3:0  6:1 
 5. Дружба (Люляково)                  0:3  3:2  1:0  1:5  XXX  3:1  5:3  7:2  1:0  8:4 
 6. Рилци (кв.Рилци, Добрич)           2:4  2:3  0:2  2:3  1:2  XXX  4:1  7:2  3:0  5:0 
 7. Вихър 2013 (Бранище)               0:2  2:4  3:7  1:2  1:3  1:2  XXX  4:0  6:2  5:3 
 8. Спартак 2012 (Славеево)            0:8  2:9  0:2  2:12 3:1  0:3  2:7  XXX  2:2  3:1 
 9. Сокол 2012 (Соколово)              1:9  1:8  2:4  1:3  5:3  3:0  0:2  0:3  XXX  4:1 
10. Спортист (Стефаново)               1:7  1:8  1:12 0:3  0:3  1:3  0:2  0:3  3:0  XXX 
----------------------------------------------------------------------------------------

нагоре


ОФГ Добрич - запад 2014/15

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 |
         | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 |

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Орловец 2008 (Победа)              26   24   1   1  178:10   73     Финал
-------------------------------------------------------------------
 2. Добруджанец (Паскалево)            26   23   2   1  112:10   71          
 3. Заря 2006 (Крушари)                26   21   3   2  103:17   66          
 4. Устрем Д (Дончево)                 26   18   1   7  104:41   55          
 5. Христо Ботев (Стожер)              26   15   2   9   86:48   47          
 6. Рома 2014 (Тервел)                 26   11   2  13   62:85   35 [+]      
 7. Искра 41 (Бенковски)               26   10   4  12   51:76   34          
 8. Вихър (Жегларци)                   26   10   1  15   45:69   31          
 9. Сокол 2008 (Зърнево)               26    9   3  14   62:68   30          
10. Дружба Б (Безмер)                  26    8   5  13   43:94   29 [+]      
11. Добруджанец (Овчарово)             26    5   1  20   26:91   16           [2 0 2  6:6  6]
12. Левски 2012 (Карапелит)            26    4   4  18   29:95   16           [1 2 1  5:5  5, -66 обща ГР]
13. Стрела 2004 (Орляк)                26    4   4  18   30:130  16           [1 2 1  5:5  5, -100 обща ГР]
14. Добруджански спортист (Ст.Караджа) 26    2   3  21   20:117   9          

Бележки
  - Рилци (кв.Рилци, Добрич), 6-ти; и Спортист (Стефаново), 10-ти в ОФГ Добрич - запад през изминалия сезон; са преместени в ОФГ Добрич - изток.
  - Дружба Б (Безмер) и Рома 2014 (Тервел) се включват в групата.

                           I кръг

6 септември 2014, събота, 17:00 ч:
Дружба Б (Безмер) - Заря 2006 (Крушари)                   0:6 
Устрем Д (Дончево) - Рома 2014 (Тервел)                   2:1 
Христо Ботев (Стожер) - Стрела 2004 (Орляк)              10:1 
Добруджанец (Паскалево) - Сокол 2008 (Зърнево)            6:0 
Орловец 2008 (Победа) - Вихър (Жегларци)                  8:0 
Искра 41 (Бенковски) - Добруджанец (Овчарово)             3:0 сл. 
Добр.спортист (Ст.Караджа) - Левски 2012 (Карапелит)      0:2 

                           II кръг

13 септември 2014, събота, 17:00 ч:
Заря 2006 (Крушари) - Левски 2012 (Карапелит)             9:1 
Вихър (Жегларци) - Искра 41 (Бенковски)                   4:1 
Сокол 2008 (Зърнево) - Орловец 2008 (Победа)              0:3 
Рома 2014 (Тервел) - Христо Ботев (Стожер)                2:5 
14 септември 2014, неделя, 17:00 ч:
Добруджанец (Овчарово) - Добр.спортист (Ст.Караджа)       1:0 
Стрела 2004 (Орляк) - Добруджанец (Паскалево)             0:3 
Дружба Б (Безмер) - Устрем Д (Дончево)                    0:9 

                           III кръг

20 септември 2014, събота, 17:00 ч:
Устрем Д (Дончево) - Заря 2006 (Крушари)                  1:0 
Добруджанец (Паскалево) - Рома 2014 (Тервел)             10:1 
Орловец 2008 (Победа) - Стрела 2004 (Орляк)              16:1 
Добруджански спортист (Стефан Караджа) - Вихър (Жегларци) 0:2 
21 септември 2014, неделя, 17:00 ч:
Христо Ботев (Стожер) - Дружба Б (Безмер)                 8:0 
Искра 41 (Бенковски) - Сокол 2008 (Зърнево)               6:2 
Левски 2012 (Карапелит) - Добруджанец (Овчарово)          2:1 

                           IV кръг

27 септември 2014, събота, 17:00 ч:
Заря 2006 (Крушари) - Добруджанец (Овчарово)              6:0 
Вихър (Жегларци) - Левски 2012 (Карапелит)                4:3 
Рома 2014 (Тервел) - Орловец 2008 (Победа)                0:9 
28 септември 2014, неделя, 17:00 ч:
Сокол 2008 (Зърнево) - Добруджански спортист (Ст.Караджа) 7:0 
Стрела 2004 (Орляк) - Искра 41 (Бенковски)                2:2 
Дружба Б (Безмер) - Добруджанец (Паскалево)               0:10 
Устрем Д (Дончево) - Христо Ботев (Стожер)                1:5 

                           V кръг

3 октомври 2014, петък, 16:30 ч:
Христо Ботев (Стожер) - Заря 2006 (Крушари)               0:1 
Добруджанец (Паскалево) - Устрем Д (Дончево)              2:1 
Орловец 2008 (Победа) - Дружба Б (Безмер)                13:1 
Искра 41 (Бенковски) - Рома 2014 (Тервел)                 1:1 
Добруджански спортист (Ст.Караджа) - Стрела 2004 (Орляк)  2:8 
Левски 2012 (Карапелит) - Сокол 2008 (Зърнево)            1:2 
Добруджанец (Овчарово) - Вихър (Жегларци)                 3:5 

                           VI кръг

11 октомври 2014, събота, 16:00 ч:
Заря 2006 (Крушари) - Вихър (Жегларци)                    3:0 
Рома 2014 (Тервел) - Добруджански спортист (Ст.Караджа)  13:0 
Устрем Д (Дончево) - Орловец 2008 (Победа)                0:10 
12 октомври 2014, неделя, 16:00 ч:
Сокол 2008 (Зърнево) - Добруджанец (Овчарово)             5:2 
Стрела 2004 (Орляк) - Левски 2012 (Карапелит)             0:0 
Дружба Б (Безмер) - Искра 41 (Бенковски)                  0:2 
Христо Ботев (Стожер) - Добруджанец (Паскалево)           1:5 

                           VII кръг

18 октомври 2014, събота, 16:00 ч:
Добруджанец (Паскалево) - Заря 2006 (Крушари)             2:2 
Орловец 2008 (Победа) - Христо Ботев (Стожер)             9:1 
Левски 2012 (Карапелит) - Рома 2014 (Тервел)              0:0 
Вихър (Жегларци) - Сокол 2008 (Зърнево)                   3:2 
19 октомври 2014, неделя, 16:00 ч:
Искра 41 (Бенковски) - Устрем Д (Дончево)                 3:2 
Добруджански спортист (Ст.Караджа) - Дружба Б (Безмер)    2:4 
Добруджанец (Овчарово) - Стрела 2004 (Орляк)              3:0 

                           VIII кръг

25 октомври 2014, събота, 16:00 ч:
Заря 2006 (Крушари) - Сокол 2008 (Зърнево)                1:0 
Стрела 2004 (Орляк) - Вихър (Жегларци)                    4:7 
Рома 2014 (Тервел) - Добруджанец (Овчарово)               3:0 
Добруджанец (Паскалево) - Орловец 2008 (Победа)           1:0 
26 октомври 2014, неделя, 14:30 ч:
Дружба Б (Безмер) - Левски 2012 (Карапелит)               4:2 
Устрем Д (Дончево) - Добруджански спортист (Ст.Караджа)   7:0 
Христо Ботев (Стожер) - Искра 41 (Бенковски)              1:2 

                           IX кръг

1 ноември 2014, събота, 14:30 ч:
Орловец 2008 (Победа) - Заря 2006 (Крушари)               1:0 
Вихър (Жегларци) - Рома 2014 (Тервел)                     3:4 
2 ноември 2014, неделя, 14:30 ч:
Искра 41 (Бенковски) - Добруджанец (Паскалево)            2:4 
Добр.спортист (Ст.Караджа) - Христо Ботев (Стожер)        0:4 
Левски 2012 (Карапелит) - Устрем Д (Дончево)              2:3 
Добруджанец (Овчарово) - Дружба Б (Безмер)                1:2 
Сокол 2008 (Зърнево) - Стрела 2004 (Орляк)                7:0 

                           X кръг

8 ноември 2014, събота, 14:30 ч:
Заря 2006 (Крушари) - Стрела 2004 (Орляк)                 3:0 
Рома 2014 (Тервел) - Сокол 2008 (Зърнево)                 4:3 
Дружба Б (Безмер) - Вихър (Жегларци)                      0:5 
Орловец 2008 (Победа) - Искра 41 (Бенковски)              8:1 
9 ноември 2014, неделя, 14:30 ч:
Устрем Д (Дончево) - Добруджанец (Овчарово)               6:1 
Христо Ботев (Стожер) - Левски 2012 (Карапелит)           4:0 
Добруджанец (Паскалево) - Добр.спортист (Ст.Караджа)      3:0 

                           XI кръг

15 ноември 2014, събота, 14:30 ч:
Искра 41 (Бенковски) - Заря 2006 (Крушари)                2:3 
Добр.спортист (Ст.Караджа) - Орловец 2008 (Победа)        0:3 
Вихър (Жегларци) - Устрем Д (Дончево)                     0:1 
Стрела 2004 (Орляк) - Рома 2014 (Тервел)                  0:5 
16 ноември 2014, неделя, 14:30 ч:
Левски 2012 (Карапелит) - Добруджанец (Паскалево)         0:1 
Добруджанец (Овчарово) - Христо Ботев (Стожер)            1:10 
Сокол 2008 (Зърнево) - Дружба Б (Безмер)                  2:2 

                           XII кръг

22 ноември 2014, събота, 14:30 ч:
Заря 2006 (Крушари) - Рома 2014 (Тервел)                  6:2 
Христо Ботев (Стожер) - Вихър (Жегларци)                  5:1 
Орловец 2008 (Победа) - Левски 2012 (Карапелит)          17:0 
23 ноември 2014, неделя, 14:30 ч:
Дружба Б (Безмер) - Стрела 2004 (Орляк)                   8:0 
Устрем Д (Дончево) - Сокол 2008 (Зърнево)                 3:0 
Добруджанец (Паскалево) - Добруджанец (Овчарово)          3:0 
Искра 41 (Бенковски) - Добруджански спортист (Ст.Караджа) 1:1 

                           XIII кръг

29 ноември 2014, събота, 14:30 ч:
Добруджански спортист (Ст.Караджа) - Заря 2006 (Крушари)  0:7 
Добруджанец (Овчарово) - Орловец 2008 (Победа)            0:8 
Вихър (Жегларци) - Добруджанец (Паскалево)                0:3 
Рома 2014 (Тервел) - Дружба Б (Безмер)                    3:1 
30 ноември 2014, неделя, 14:30 ч:
Левски 2012 (Карапелит) - Искра 41 (Бенковски)            8:0 
Сокол 2008 (Зърнево) - Христо Ботев (Стожер)              4:3 
Стрела 2004 (Орляк) - Устрем Д (Дончево)                  0:11 

                           XIV кръг

7 март 2015, събота, 15:30 ч:
Добруджанец (Овчарово) - Искра 41 (Бенковски)             2:2 
14 март 2015, събота, 15:30 ч:
Заря 2006 (Крушари) - Дружба Б (Безмер)                   8:0 
Рома 2014 (Тервел) - Устрем Д (Дончево)                   0:5 
Вихър (Жегларци) - Орловец 2008 (Победа)                  0:2 
15 март 2015, неделя, 15:30 ч:
Стрела 2004 (Орляк) - Христо Ботев (Стожер)               0:6 
Сокол 2008 (Зърнево) - Добруджанец (Паскалево)            0:5 
Левски 2012 (Карапелит) - Добр.спортист (Ст.Караджа)      0:0 

                           XV кръг

21 март 2015, събота, 15:30 ч:
Левски 2012 (Карапелит) - Заря 2006 (Крушари)             0:3 
Искра 41 (Бенковски) - Вихър (Жегларци)                   5:0 
Орловец 2008 (Победа) - Сокол 2008 (Зърнево)              3:0 
Христо Ботев (Стожер) - Рома 2014 (Тервел)                6:2 
22 март 2015, неделя, 15:30 ч:
Добр.спортист (Ст.Караджа) - Добруджанец (Овчарово)       3:1 
Добруджанец (Паскалево) - Стрела 2004 (Орляк)            11:0 
Устрем Д (Дончево) - Дружба Б (Безмер)                    4:1 

                           XVI кръг

28 март 2015, събота, 15:30 ч:
Заря 2006 (Крушари) - Устрем Д (Дончево)                  6:1 
Рома 2014 (Тервел) - Добруджанец (Паскалево)              0:3 
Стрела 2004 (Орляк) - Орловец 2008 (Победа)               0:9 
Вихър (Жегларци) - Добруджански спортист (Стефан Караджа) 3:2 
29 март 2015, неделя, 15:30 ч:
Дружба Б (Безмер) - Христо Ботев (Стожер)                 2:2 
Сокол 2008 (Зърнево) - Искра 41 (Бенковски)               4:1 
Добруджанец (Овчарово) - Левски 2012 (Карапелит)          2:1 

                           XVII кръг

4 април 2015, събота, 17:00 ч:
Добруджанец (Овчарово) - Заря 2006 (Крушари)              0:3 
Левски 2012 (Карапелит) - Вихър (Жегларци)                1:0 
Добруджански спортист (Ст.Караджа) - Сокол 2008 (Зърнево) 2:2 
Искра 41 (Бенковски) - Стрела 2004 (Орляк)                3:0 
Орловец 2008 (Победа) - Рома 2014 (Тервел)               12:0 
Добруджанец (Паскалево) - Дружба Б (Безмер)               5:0 
Христо Ботев (Стожер) - Устрем Д (Дончево)                0:0 

                           XVIII кръг

10 април 2015, петък, 17:00 ч:
Заря 2006 (Крушари) - Христо Ботев (Стожер)               3:0 
Устрем Д (Дончево) - Добруджанец (Паскалево)              1:2 
Дружба Б (Безмер) - Орловец 2008 (Победа)                 0:4 
Стрела 2004 (Орляк) - Добруджански спортист (Ст.Караджа)  2:0 
Сокол 2008 (Зърнево) - Левски 2012 (Карапелит)            5:0 
Вихър (Жегларци) - Добруджанец (Овчарово)                 1:2 
11 април 2015, събота, 17:00 ч:
Рома 2014 (Тервел) - Искра 41 (Бенковски)                 0:4 

                           XIX кръг

18 април 2015, събота, 17:00 ч:
Вихър (Жегларци) - Заря 2006 (Крушари)                    0:3 
Добруджански спортист (Ст.Караджа) - Рома 2014 (Тервел)   2:4 
Орловец 2008 (Победа) - Устрем Д (Дончево)                2:0 
19 април 2015, неделя, 17:00 ч:
Добруджанец (Овчарово) - Сокол 2008 (Зърнево)             2:3 
Левски 2012 (Карапелит) - Стрела 2004 (Орляк)             2:2 
Искра 41 (Бенковски) - Дружба Б (Безмер)                  1:3 
Добруджанец (Паскалево) - Христо Ботев (Стожер)           4:0 

                           XX кръг

25 април 2015, събота, 17:00 ч:
Заря 2006 (Крушари) - Добруджанец (Паскалево)             1:1 
Христо Ботев (Стожер) - Орловец 2008 (Победа)             2:7 
Рома 2014 (Тервел) - Левски 2012 (Карапелит)              3:0 
Сокол 2008 (Зърнево) - Вихър (Жегларци)                   7:0 
26 април 2015, неделя, 17:00 ч:
Устрем Д (Дончево) - Искра 41 (Бенковски)                 4:2 
Дружба Б (Безмер) - Добруджански спортист (Ст.Караджа)    3:1 
Стрела 2004 (Орляк) - Добруджанец (Овчарово)              3:0 

                           XXI кръг

2 май 2015, събота, 18:00 ч:
Сокол 2008 (Зърнево) - Заря 2006 (Крушари)                3:4 
Вихър (Жегларци) - Стрела 2004 (Орляк)                    5:2 
Добруджанец (Овчарово) - Рома 2014 (Тервел)               2:1 
Орловец 2008 (Победа) - Добруджанец (Паскалево)           1:0 
3 май 2015, неделя, 18:00 ч:
Левски 2012 (Карапелит) - Дружба Б (Безмер)               0:4 
Добруджански спортист (Ст.Караджа) - Устрем Д (Дончево)   0:10 
Искра 41 (Бенковски) - Христо Ботев (Стожер)              2:1 

                           XXII кръг

9 май 2015, събота, 18:00 ч:
Заря 2006 (Крушари) - Орловец 2008 (Победа)               1:1 
Рома 2014 (Тервел) - Вихър (Жегларци)                     0:1 
10 май 2015, неделя, 18:00 ч:
Добруджанец (Паскалево) - Искра 41 (Бенковски)            8:0 
Христо Ботев (Стожер) - Добр.спортист (Ст.Караджа)        3:1 
Устрем Д (Дончево) - Левски 2012 (Карапелит)             11:1 
Дружба Б (Безмер) - Добруджанец (Овчарово)                4:1 
Стрела 2004 (Орляк) - Сокол 2008 (Зърнево)                3:0 

                           XXIII кръг

13 май 2015, сряда, 18:00 ч:
Стрела 2004 (Орляк) - Заря 2006 (Крушари)                 0:7 
Сокол 2008 (Зърнево) - Рома 2014 (Тервел)                 0:5 
Вихър (Жегларци) - Дружба Б (Безмер)                      1:1 
Добруджанец (Овчарово) - Устрем Д (Дончево)               1:9 
Левски 2012 (Карапелит) - Христо Ботев (Стожер)           0:2 
Добр.спортист (Ст.Караджа) - Добруджанец (Паскалево)      0:3 
Искра 41 (Бенковски) - Орловец 2008 (Победа)              1:9 

                           XXIV кръг

16 май 2015, събота, 18:00 ч:
Заря 2006 (Крушари) - Искра 41 (Бенковски)                3:0 
Орловец 2008 (Победа) - Добр.спортист (Ст.Караджа)       16:0 
Устрем Д (Дончево) - Вихър (Жегларци)                     2:0 
Рома 2014 (Тервел) - Стрела 2004 (Орляк)                  4:2 
17 май 2015, неделя, 18:00 ч:
Добруджанец (Паскалево) - Левски 2012 (Карапелит)        11:0 
Христо Ботев (Стожер) - Добруджанец (Овчарово)            2:0 
Дружба Б (Безмер) - Сокол 2008 (Зърнево)                  2:2 

                           XXV кръг

23 май 2015, събота, 18:00 ч:
Рома 2014 (Тервел) - Заря 2006 (Крушари)                  2:7 
Вихър (Жегларци) - Христо Ботев (Стожер)                  0:2 
Левски 2012 (Карапелит) - Орловец 2008 (Победа)           1:4 
24 май 2015, неделя, 18:00 ч:
Стрела 2004 (Орляк) - Дружба Б (Безмер)                   0:0 
Сокол 2008 (Зърнево) - Устрем Д (Дончево)                 2:4 
Добруджанец (Овчарово) - Добруджанец (Паскалево)          0:3 
Добруджански спортист (Ст.Караджа) - Искра 41 (Бенковски) 4:1 

                           XXVI кръг

30 май 2015, събота, 18:00 ч:
Заря 2006 (Крушари) - Добруджански спортист (Ст.Караджа)  7:0 
Орловец 2008 (Победа) - Добруджанец (Овчарово)            3:0 
Добруджанец (Паскалево) - Вихър (Жегларци)                3:0 
Дружба Б (Безмер) - Рома 2014 (Тервел)                    1:2 
31 май 2015, неделя, 18:00 ч:
Искра 41 (Бенковски) - Левски 2012 (Карапелит)            3:2 
Христо Ботев (Стожер) - Сокол 2008 (Зърнево)              3:0 
Устрем Д (Дончево) - Стрела 2004 (Орляк)                  6:0 

нагоре


ОФГ Добрич - запад 2014/15 - Таблица с резултати

------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                        1.   2.   3.   4.   5.   6.   7.   8.   9.  10.  11.  12.  13.  14. 
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 1. Орловец 2008 (Победа)              XXX  1:0  1:0  2:0  9:1 12:0  8:1  8:0  3:0 13:1  3:0 17:0 16:1 16:0 
 2. Добруджанец (Паскалево)            1:0  XXX  2:2  2:1  4:0 10:1  8:0  3:0  6:0  5:0  3:0 11:0 11:0  3:0 
 3. Заря 2006 (Крушари)                1:1  1:1  XXX  6:1  3:0  6:2  3:0  3:0  1:0  8:0  6:0  9:1  3:0  7:0 
 4. Устрем Д (Дончево)                 0:10 1:2  1:0  XXX  1:5  2:1  4:2  2:0  3:0  4:1  6:1 11:1  6:0  7:0 
 5. Христо Ботев (Стожер)              2:7  1:5  0:1  0:0  XXX  6:2  1:2  5:1  3:0  8:0  2:0  4:0 10:1  3:1 
 6. Рома 2014 (Тервел)                 0:9  0:3  2:7  0:5  2:5  XXX  0:4  0:1  4:3  3:1  3:0  3:0  4:2 13:0 
 7. Искра 41 (Бенковски)               1:9  2:4  2:3  3:2  2:1  1:1  XXX  5:0  6:2  1:3  3:0* 3:2  3:0  1:1 
 8. Вихър (Жегларци)                   0:2  0:3  0:3  0:1  0:2  3:4  4:1  XXX  3:2  1:1  1:2  4:3  5:2  3:2 
 9. Сокол 2008 (Зърнево)               0:3  0:5  3:4  2:4  4:3  0:5  4:1  7:0  XXX  2:2  5:2  5:0  7:0  7:0 
10. Дружба Б (Безмер)                  0:4  0:10 0:6  0:9  2:2  1:2  0:2  0:5  2:2  XXX  4:1  4:2  8:0  3:1 
11. Добруджанец (Овчарово)             0:8  0:3  0:3  1:9  1:10 2:1  2:2  3:5  2:3  1:2  XXX  2:1  3:0  1:0 
12. Левски 2012 (Карапелит)            1:4  0:1  0:3  2:3  0:2  0:0  8:0  1:0  1:2  0:4  2:1  XXX  2:2  0:0 
13. Стрела 2004 (Орляк)                0:9  0:3  0:7  0:11 0:6  0:5  2:2  4:7  3:0  0:0  3:0  0:0  XXX  2:0 
14. Добруджански спортист (Ст.Караджа) 0:3  0:3  0:7  0:10 0:4  2:4  4:1  0:2  2:2  2:4  3:1  0:2  2:8  XXX 
------------------------------------------------------------------------------------------------------------

нагоре


ОФГ Добрич - финал 2014/15

                           Финал:

3 юни 2015, сряда, 18:00 ч
в Добрич, ст."Дружба":
Интер (Плачидол) - Орловец 2008 (Победа)                  2:1 (1:1)
  [1:0 Радослав Монев 12', 1:1 Димитър Василев 26', 2:1 Павел Жендов 57'], ~ 400 зрители

нагоре


ОФГ Добрич 2014/15 - страници на отбори

Заря 2006 (Крушари)
Интер (Плачидол) (страница на ВУМК, към който е създаден клубът)

нагоре