ОФГ Габрово 2015/16

| Таблица с резултати | Страници на отбори |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 |
         | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 |


                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Локомотив 1927 (Дряново)           18   16   0   2   79:17   48    
-------------------------------------------------------------------
 2. Дан Колов (Сенник)                 18   14   0   4   76:25   42     [1 0 1  5:3  3]
 3. Чардафон 1919 (Габрово)            18   14   0   4   89:27   42     [1 0 1  3:5  3]
 4. Ангел Кънчев (Трявна)              18   10   3   5   55:32   33    
 5. Академик (Габрово)                 18   10   2   6   58:33   32    
 6. Юнак (Кормянско)                   18    9   2   7   77:37   29    
 7. Вихър 1962 (Ряховците)             18    4   2  12   35:73   14    
 8. Видима (Душево)                    18    4   0  14   36:71   12    
 9. Планинец (Батошево)                18    3   0  15   28:121   9 [+]
10. Стрела 2006 (Шумата)               18    1   1  16   25:122   4    

Бележки
  - Трявна (Трявна), 1-ви; и Ера-1 (Севлиево), 2-ри през изминалия сезон; влизат в Северозападна "В" АФГ.
  - Янтра 1919 (Габрово), 5-ти през изминалия сезон; се отказва от участие.
  - Планинец (Батошево) се включва в групата.
  - Чардафон 1919 (Габрово) и Академик (Габрово) играят домакинските си мачове на ст."Априлов" в Габрово.
  - Планинец (Батошево), Видима (Душево), Стрела 2006 (Шумата) и Дан Колов (Сенник) играят домакинските си мачове на помощния терен на ст."Раковски" в Севлиево.

                           I кръг

13 септември 2015, неделя, 14:30 ч:
Стрела 2006 (Шумата) - Видима (Душево)                    1:10 
13 септември 2015, неделя, 17:00 ч:
Локомотив 1927 (Дряново) - Ангел Кънчев (Трявна)          4:1 
Дан Колов (Сенник) - Планинец (Батошево)                 10:2 
Академик (Габрово) - Чардафон 1919 (Габрово)              1:2 
Вихър 1962 (Ряховците) - Юнак (Кормянско)                 2:6 

                           II кръг

20 септември 2015, неделя, 14:30 ч:
Планинец (Батошево) - Академик (Габрово)                  2:7 
20 септември 2015, неделя, 17:00 ч:
Ангел Кънчев (Трявна) - Юнак (Кормянско)                  0:0 
Чардафон 1919 (Габрово) - Вихър 1962 (Ряховците)          9:0 
Видима (Душево) - Дан Колов (Сенник)                      1:4 
Локомотив 1927 (Дряново) - Стрела 2006 (Шумата)           3:0 сл. * 
* - гостите не се явяват.

                           III кръг

27 септември 2015, неделя, 14:30 ч:
в Севлиево, ст."Раковски" - помощен терен:
Стрела 2006 (Шумата) - Ангел Кънчев (Трявна)              1:6 
в Кормянско:
Вихър 1962 (Ряховците) - Планинец (Батошево)              2:4 
27 септември 2015, неделя, 17:00 ч:
в Севлиево, ст."Раковски" - помощен терен:
Дан Колов (Сенник) - Локомотив 1927 (Дряново)             3:0 
Академик (Габрово) - Видима (Душево)                      6:0 
Юнак (Кормянско) - Чардафон 1919 (Габрово)                2:3 

                           IV кръг

4 октомври 2015, неделя, 11:30 ч:
в Севлиево, ст."Раковски" - помощен терен:
Планинец (Батошево) - Юнак (Кормянско)                    1:12 
4 октомври 2015, неделя, 13:30 ч:
в Севлиево, ст."Раковски" - помощен терен:
Видима (Душево) - Вихър 1962 (Ряховците)                  0:1 
4 октомври 2015, неделя, 16:00 ч:
Ангел Кънчев (Трявна) - Чардафон 1919 (Габрово)           0:6 
Локомотив 1927 (Дряново) - Академик (Габрово)             4:2 
в Севлиево, ст."Раковски" - помощен терен:
Стрела 2006 (Шумата) - Дан Колов (Сенник)                 1:10 

                           V кръг

11 октомври 2015, неделя, 13:30 ч:
Академик (Габрово) - Стрела 2006 (Шумата)                 4:1 
в Кормянско:
Вихър 1962 (Ряховците) - Локомотив 1927 (Дряново)         0:6 
11 октомври 2015, неделя, 16:00 ч:
в Севлиево, ст."Раковски" - помощен терен:
Дан Колов (Сенник) - Ангел Кънчев (Трявна)                2:1 
Юнак (Кормянско) - Видима (Душево)                        9:0 
Чардафон 1919 (Габрово) - Планинец (Батошево)             4:1 

                           VI кръг

16 октомври 2015, петък, 16:00 ч:
в Кормянско:
Видима (Душево) - Чардафон 1919 (Габрово)                 1:5 
17 октомври 2015, събота, 16:00 ч:
в Кормянско:
Стрела 2006 (Шумата) - Вихър 1962 (Ряховците)             2:6 
18 октомври 2015, неделя, 15:00 ч:
Локомотив 1927 (Дряново) - Юнак (Кормянско)               2:1 
18 октомври 2015, неделя, 16:00 ч:
Ангел Кънчев (Трявна) - Планинец (Батошево)               4:0 
в Габрово, ст."Априлов":
Дан Колов (Сенник) - Академик (Габрово)                   1:0 

                           VII кръг

22 октомври 2015, четвъртък, 16:00 ч:
в Трявна:
Академик (Габрово) - Ангел Кънчев (Трявна)                2:4 
24 октомври 2015, събота, 13:00 ч:
в Кормянско:
Планинец (Батошево) - Видима (Душево)                     0:4 
24 октомври 2015, събота, 14:30 ч:
Вихър 1962 (Ряховците) - Дан Колов (Сенник)               0:4 
24 октомври 2015, събота, 16:00 ч:
Юнак (Кормянско) - Стрела 2006 (Шумата)                  12:1 
26 октомври 2015, понеделник, 15:30 ч:
Чардафон 1919 (Габрово) - Локомотив 1927 (Дряново)        0:1 

                           VIII кръг

31 октомври 2015, събота, 14:30 ч:
Ангел Кънчев (Трявна) - Видима (Душево)                   3:0 
31 октомври 2015, събота, 15:00 ч:
Локомотив 1927 (Дряново) - Планинец (Батошево)           15:0 
в Кормянско:
Дан Колов (Сенник) - Юнак (Кормянско)                     1:0 
1 ноември 2015, неделя, 12:00 ч:
Стрела 2006 (Шумата) - Чардафон 1919 (Габрово)            0:3 сл. * 
* - първоначално отложен, в последствие присъден служебно.
1 ноември 2015, неделя, 14:30 ч:
Академик (Габрово) - Вихър 1962 (Ряховците)               5:3 

                           IX кръг

7 ноември 2015, събота, 14:30 ч:
в Габрово, ст."Априлов":
Планинец (Батошево) - Стрела 2006 (Шумата)                6:1 
8 ноември 2015, неделя, 12:30 ч:
в Кормянско:
Видима (Душево) - Локомотив 1927 (Дряново)                1:5 
8 ноември 2015, неделя, 14:30 ч:
Вихър 1962 (Ряховците) - Ангел Кънчев (Трявна)            2:2 
Чардафон 1919 (Габрово) - Дан Колов (Сенник)              1:0 
8 ноември 2015, неделя, 15:00 ч:
Юнак (Кормянско) - Академик (Габрово)                     1:1 

                           X кръг

27 март 2016, неделя, 14:30 ч:
Ангел Кънчев (Трявна) - Локомотив 1927 (Дряново)          1:0 
Видима (Душево) - Стрела 2006 (Шумата)                    2:4 
Планинец (Батошево) - Дан Колов (Сенник)                  1:7 
Чардафон 1919 (Габрово) - Академик (Габрово)              4:3 
Юнак (Кормянско) - Вихър 1962 (Ряховците)                 5:1 

                           XI кръг

3 април 2016, неделя, 14:00 ч:
в Кормянско:
Дан Колов (Сенник) - Видима (Душево)                      3:0 сл. * 
* - гостите не се явяват.
3 април 2016, неделя, 16:30 ч:
в Севлиево, ст."Раковски" - помощен терен:
Стрела 2006 (Шумата) - Локомотив 1927 (Дряново)           2:6 
3 април 2016, неделя, 17:00 ч:
Юнак (Кормянско) - Ангел Кънчев (Трявна)                  2:3 
Вихър 1962 (Ряховците) - Чардафон 1919 (Габрово)          0:3 
Академик (Габрово) - Планинец (Батошево)                  7:1 

                           XII кръг

10 април 2016, неделя, 11:30 ч:
в Севлиево, ст."Раковски" - помощен терен:
Планинец (Батошево) - Вихър 1962 (Ряховците)              0:6 
10 април 2016, неделя, 17:00 ч:
Ангел Кънчев (Трявна) - Стрела 2006 (Шумата)              отложен 
в Царева ливада:
Локомотив 1927 (Дряново) - Дан Колов (Сенник)             3:0 
Чардафон 1919 (Габрово) - Юнак (Кормянско)                1:3 
10 април 2016, неделя, 17:30 ч:
в Севлиево, ст."Раковски" - помощен терен:
Видима (Душево) - Академик (Габрово)                      0:4 
29 май 2016, неделя, 17:00 ч:
Ангел Кънчев (Трявна) - Стрела 2006 (Шумата)             11:0 

                           XIII кръг

17 април 2016, неделя, 14:30 ч:
Дан Колов (Сенник) - Стрела 2006 (Шумата)                 9:2 
17 април 2016, неделя, 17:00 ч:
в Габрово, ст."Христо Ботев":
Чардафон 1919 (Габрово) - Ангел Кънчев (Трявна)           4:3 
Юнак (Кормянско) - Планинец (Батошево)                    6:1 
Вихър 1962 (Ряховците) - Видима (Душево)                  4:1 
17 април 2016, неделя, 17:30 ч:
Академик (Габрово) - Локомотив 1927 (Дряново)             1:5 

                           XIV кръг

24 април 2016, неделя, 17:00 ч:
Ангел Кънчев (Трявна) - Дан Колов (Сенник)                3:2 
Стрела 2006 (Шумата) - Академик (Габрово)                 2:4 
Локомотив 1927 (Дряново) - Вихър 1962 (Ряховците)         4:0 
Видима (Душево) - Юнак (Кормянско)                        3:5 
Планинец (Батошево) - Чардафон 1919 (Габрово)             1:13 

                           XV кръг

2 май 2016, понеделник, 17:00 ч:
в Севлиево, ст."Раковски" - помощен терен:
Планинец (Батошево) - Ангел Кънчев (Трявна)               0:4 
Чардафон 1919 (Габрово) - Видима (Душево)                12:2 
Юнак (Кормянско) - Локомотив 1927 (Дряново)               2:4 
Вихър 1962 (Ряховците) - Стрела 2006 (Шумата)             2:2 
Академик (Габрово) - Дан Колов (Сенник)                   отложен 
11 май 2016, сряда, 17:00 ч:
Академик (Габрово) - Дан Колов (Сенник)                   1:0 

                           XVI кръг

7 май 2016, събота, 16:00 ч:
в Севлиево, ст."Раковски" - помощен терен:
Дан Колов (Сенник) - Вихър 1962 (Ряховците)               9:3 
8 май 2016, неделя, 14:30 ч:
в Кормянско:
Видима (Душево) - Планинец (Батошево)                     6:1 
8 май 2016, неделя, 16:00 ч:
Ангел Кънчев (Трявна) - Академик (Габрово)                1:1 
8 май 2016, неделя, 17:00 ч:
в Кормянско:
Стрела 2006 (Шумата) - Юнак (Кормянско)                   2:7 
Локомотив 1927 (Дряново) - Чардафон 1919 (Габрово)        3:0 

                           XV кръг - отложен мач

11 май 2016, сряда, 17:00 ч:
Академик (Габрово) - Дан Колов (Сенник)                   1:0 

                           XVII кръг

15 май 2016, неделя, 17:00 ч:
Видима (Душево) - Ангел Кънчев (Трявна)                   5:1 
Планинец (Батошево) - Локомотив 1927 (Дряново)            3:11 
Чардафон 1919 (Габрово) - Стрела 2006 (Шумата)           17:1 
Юнак (Кормянско) - Дан Колов (Сенник)                     отложен 
Вихър 1962 (Ряховците) - Академик (Габрово)               2:4 
29 май 2016, неделя, 17:00 ч:
Юнак (Кормянско) - Дан Колов (Сенник)                     4:6 

                           XVIII кръг

19 май 2016, четвъртък, 20:00 ч:
Академик (Габрово) - Юнак (Кормянско)                     5:0 
21 май 2016, събота, 17:00 ч:
Ангел Кънчев (Трявна) - Вихър 1962 (Ряховците)            7:1 
в Кормянско:
Стрела 2006 (Шумата) - Планинец (Батошево)                2:4 
Локомотив 1927 (Дряново) - Видима (Душево)                3:0 сл. * 
* - гостите не се явяват.
22 май 2016, неделя, 16:00 ч:
в Севлиево:
Дан Колов (Сенник) - Чардафон 1919 (Габрово)              5:2 

                           XII кръг - отложен мач

29 май 2016, неделя, 17:00 ч:
Ангел Кънчев (Трявна) - Стрела 2006 (Шумата)             11:0 

                           XVII кръг - отложен мач

29 май 2016, неделя, 17:00 ч:
Юнак (Кормянско) - Дан Колов (Сенник)                     4:6 

нагоре


ОФГ Габрово 2015/16 - Таблица с резултати

----------------------------------------------------------------------------------------
                                        1.   2.   3.   4.   5.   6.   7.   8.   9.  10. 
----------------------------------------------------------------------------------------
 1. Локомотив 1927 (Дряново)           XXX  3:0  3:0  4:1  4:2  2:1  4:0  3:0*15:0  3:0*
 2. Дан Колов (Сенник)                 3:0  XXX  5:2  2:1  1:0  1:0  9:3  3:0*10:2  9:2 
 3. Чардафон 1919 (Габрово)            0:1  1:0  XXX  4:3  4:3  1:3  9:0 12:2  4:1 17:1 
 4. Ангел Кънчев (Трявна)              1:0  3:2  0:6  XXX  1:1  0:0  7:1  3:0  4:0 11:0 
 5. Академик (Габрово)                 1:5  1:0  1:2  2:4  XXX  5:0  5:3  6:0  7:1  4:1 
 6. Юнак (Кормянско)                   2:4  4:6  2:3  2:3  1:1  XXX  5:1  9:0  6:1 12:1 
 7. Вихър 1962 (Ряховците)             0:6  0:4  0:3  2:2  2:4  2:6  XXX  4:1  2:4  2:2 
 8. Видима (Душево)                    1:5  1:4  1:5  5:1  0:4  3:5  0:1  XXX  6:1  2:4 
 9. Планинец (Батошево)                3:11 1:7  1:13 0:4  2:7  1:12 0:6  0:4  XXX  6:1 
10. Стрела 2006 (Шумата)               2:6  1:10 0:3* 1:6  2:4  2:7  2:6  1:10 2:4  XXX 
----------------------------------------------------------------------------------------

нагоре


ОФГ Габрово 2015/16 - страници на отбори

няма

нагоре