ОФГ Габрово 2014/15

| Таблица с резултати | Страници на отбори |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 |
         | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 |

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Трявна (Трявна)                    22   21   1   0  144:12   64 [-]    Шампион
-------------------------------------------------------------------
 2. Ера I (Севлиево)                   22   20   0   2  143:24   60               
 3. Академик (Габрово)                 22   14   3   5   71:40   45               
 4. Чардафон 1919 (Габрово)            22   13   3   6   94:41   42               
 5. Янтра 1919 (Габрово)               22   13   2   7   87:48   41               
 6. Дан Колов (Сенник)                 22   12   2   8   73:56   38               
 7. Локомотив 1927 (Дряново)           22    9   0  13   60:87   27    [*]        
 8. Ангел Кънчев (Трявна)              22    7   3  12   61:53   24               
 9. Юнак (Кормянско)                   22    7   0  15   53:114  21               
10. Вихър (Ряховците)                  22    6   2  14   64:81   20               
11. Видима (Душево)                    22    1   1  20   22:173   4               
12. Стрела (Шумата)                    22    0   1  21   24:167   1               

Бележки
  - ОФГ Габрово е реорганизирана и двете регионални групи са обединени в единна "А" ОФГ.
  - Трявна (Трявна), 16-ти в Северозападна "В" АФГ през изминалия сезон; изпада в ОФГ Габрово.
  - Орловец 94 (Габрово), 7-ми в ОФГ Габрово - изток през изминалия сезон; се отказва от участие.
  - Спортист (Петко Славейков), 5-ти в ОФГ Габрово - запад през изминалия сезон; се отказва от участие.
  - Янтра 1919 (Габрово), Академик (Габрово) и Чардафон 1919 (Габрово) играят домакинските си мачове на ст."Априлов" в Габрово.
  - Ера I (Севлиево) играе домакинските си мачове на тренировъчните терени в парк "Черничките", Севлиево.
  - Дан Колов (Сенник) играе домакинските си мачове в Ряховците.
  - Стрела (Шумата) играе домакинските си мачове в Душево.
  - Локомотив 1927 (Дряново) играе всичките си мачове през есента като гост, заради основен ремонт на стадиона в Дряново; а през пролетта играе всичките си мачове като домакин.

                           I кръг

13 септември 2014, събота, 17:00 ч:
Чардафон 1919 (Габрово) - Вихър (Ряховците)               1:1 
14 септември 2014, неделя, 14:00 ч:
в Габрово, ст."Априлов":
Локомотив 1927 (Дряново) - Академик (Габрово)             0:3 сл. * 
* - символичните домакини не се явяват.
14 септември 2014, неделя, 17:00 ч:
Ангел Кънчев (Трявна) - Ера I (Севлиево)                  3:5 
Янтра 1919 (Габрово) - Видима (Душево)                   13:0 
в Ряховците:
Дан Колов (Сенник) - Юнак (Кормянско)                     3:2 
в Душево:
Стрела (Шумата) - Трявна (Трявна)                         1:9 

                           II кръг

20 септември 2014, събота, 17:00 ч:
Ера I (Севлиево) - Трявна (Трявна)                        1:2 
Юнак (Кормянско) - Чардафон 1919 (Габрово)                0:4 
21 септември 2014, неделя, 11:00 ч:
Ангел Кънчев (Трявна) - Янтра 1919 (Габрово)              2:3 
21 септември 2014, неделя, 17:00 ч:
Академик (Габрово) - Стрела (Шумата)                      6:0 
Вихър (Ряховците) - Локомотив 1927 (Дряново)              9:1 
Видима (Душево) - Дан Колов (Сенник)                      1:6 

                           III кръг

27 септември 2014, събота, 17:00 ч:
Чардафон 1919 (Габрово) - Видима (Душево)                17:0 
27 септември 2014, събота, 18:00 ч:
в Габрово, ст."Христо Ботев" - изкуствен терен:
Янтра 1919 (Габрово) - Ера I (Севлиево)                   3:5 
28 септември 2014, неделя, 14:00 ч:
в Ряховците:
Дан Колов (Сенник) - Ангел Кънчев (Трявна)                1:1 
28 септември 2014, неделя, 16:30 ч:
в Кормянско:
Локомотив 1927 (Дряново) - Юнак (Кормянско)               6:2 
28 септември 2014, неделя, 17:00 ч:
в Душево:
Стрела (Шумата) - Вихър (Ряховците)                       1:6 
Трявна (Трявна) - Академик (Габрово)                      4:0 

                           IV кръг

4 октомври 2014, събота, 13:00 ч:
Юнак (Кормянско) - Стрела (Шумата)                        2:1 
4 октомври 2014, събота, 16:00 ч:
Ера I (Севлиево) - Академик (Габрово)                     6:1 
Вихър (Ряховците) - Трявна (Трявна)                       0:2 
Ангел Кънчев (Трявна) - Чардафон 1919 (Габрово)           0:0 
Янтра 1919 (Габрово) - Дан Колов (Сенник)                 5:2 
4 октомври 2014, събота, 18:00 ч:
в Габрово, ст."Христо Ботев" - изкуствен терен:
Видима (Душево) - Локомотив 1927 (Дряново)                1:12 

                           V кръг

11 октомври 2014, събота, 16:00 ч:
Чардафон 1919 (Габрово) - Янтра 1919 (Габрово)            3:1 
12 октомври 2014, неделя, 13:30 ч:
в Трявна:
Локомотив 1927 (Дряново) - Ангел Кънчев (Трявна)          4:1 
12 октомври 2014, неделя, 16:00 ч:
в Кормянско:
Дан Колов (Сенник) - Ера I (Севлиево)                     1:5 
в Душево:
Стрела (Шумата) - Видима (Душево)                         1:1 
Трявна (Трявна) - Юнак (Кормянско)                       15:1 
Академик (Габрово) - Вихър (Ряховците)                    3:2 

                           VI кръг

18 октомври 2014, събота, 16:00 ч:
в Душево:
Дан Колов (Сенник) - Чардафон 1919 (Габрово)              3:2 
19 октомври 2014, неделя, 16:00 ч:
Ера I (Севлиево) - Вихър (Ряховците)                      4:1 
Юнак (Кормянско) - Академик (Габрово)                     0:8 
Видима (Душево) - Трявна (Трявна)                         0:9 
Ангел Кънчев (Трявна) - Стрела (Шумата)                   8:2 
Янтра 1919 (Габрово) - Локомотив 1927 (Дряново)           отложен 
13 декември 2014, събота, 14:00 ч:
Янтра 1919 (Габрово) - Локомотив 1927 (Дряново)           8:1 

                           VII кръг

25 октомври 2014, събота, 14:30 ч:
Чардафон 1919 (Габрово) - Ера I (Севлиево)                отложен * 
26 октомври 2014, неделя, 12:30 ч:
в Кормянско:
Стрела (Шумата) - Янтра 1919 (Габрово)                    отложен * 
26 октомври 2014, неделя, 14:30 ч:
в Кормянско:
Локомотив 1927 (Дряново) - Дан Колов (Сенник)             отложен * 
Трявна (Трявна) - Ангел Кънчев (Трявна)                   отложен * 
Академик (Габрово) - Видима (Душево)                      отложен * 
Вихър (Ряховците) - Юнак (Кормянско)                      отложен * 
* - всички мачове от кръга са отложени заради лошо време.
12 ноември 2014, сряда, 14:30 ч:
Трявна (Трявна) - Ангел Кънчев (Трявна)                   1:0 
29 ноември 2014, събота, 14:00 ч:
Чардафон 1919 (Габрово) - Ера I (Севлиево)                0:7 
в Ряховците:
Локомотив 1927 (Дряново) - Дан Колов (Сенник)             2:4 
30 ноември 2014, неделя, 14:00 ч:
в Душево:
Стрела (Шумата) - Янтра 1919 (Габрово)                    2:10 
Академик (Габрово) - Видима (Душево)                      3:0 
Вихър (Ряховците) - Юнак (Кормянско)                      8:0 

                           VIII кръг

1 ноември 2014, събота, 14:30 ч:
Чардафон 1919 (Габрово) - Локомотив 1927 (Дряново)        8:0 
2 ноември 2014, неделя, 14:30 ч:
Ера I (Севлиево) - Юнак (Кормянско)                       5:0 
Видима (Душево) - Вихър (Ряховците)                       3:6 
Ангел Кънчев (Трявна) - Академик (Габрово)                отложен 
Янтра 1919 (Габрово) - Трявна (Трявна)                    отложен 
в Ряховците:
Дан Колов (Сенник) - Стрела (Шумата)                      7:1 
6 декември 2014, събота, 14:00 ч:
Ангел Кънчев (Трявна) - Академик (Габрово)                1:4 
Янтра 1919 (Габрово) - Трявна (Трявна)                    0:8 

                           IX кръг

8 ноември 2014, събота, 14:30 ч:
в Кормянско:
Стрела (Шумата) - Чардафон 1919 (Габрово)                 1:2 
9 ноември 2014, неделя, 11:00 ч:
в Севлиево, тренировъчен терен в парк "Черничките":
Локомотив 1927 (Дряново) - Ера I (Севлиево)               0:11 
9 ноември 2014, неделя, 13:00 ч:
в Кормянско:
Вихър (Ряховците) - Ангел Кънчев (Трявна)                 отложен 
9 ноември 2014, неделя, 14:30 ч:
Трявна (Трявна) - Дан Колов (Сенник)                      1:0 
9 ноември 2014, неделя, 15:00 ч:
Юнак (Кормянско) - Видима (Душево)                        6:1 
9 ноември 2014, неделя, 16:00 ч:
в Габрово, ст."Христо Ботев" - изкуствен терен:
Академик (Габрово) - Янтра 1919 (Габрово)                 2:1 
13 декември 2014, събота, 14:00 ч:
Вихър (Ряховците) - Ангел Кънчев (Трявна)                 1:3 

                           VII кръг - отложен мач

12 ноември 2014, сряда, 14:30 ч:
Трявна (Трявна) - Ангел Кънчев (Трявна)                   1:0 

                           X кръг

15 ноември 2014, събота, 14:30 ч:
Чардафон 1919 (Габрово) - Трявна (Трявна)                 0:6 
16 ноември 2014, неделя, 12:00 ч:
в Габрово, ст."Априлов":
Дан Колов (Сенник) - Академик (Габрово)                   3:1 
16 ноември 2014, неделя, 13:00 ч:
в Габрово, ст."Христо Ботев" - изкуствен терен:
Янтра 1919 (Габрово) - Вихър (Ряховците)                  7:2 
16 ноември 2014, неделя, 14:30 ч:
Ангел Кънчев (Трявна) - Юнак (Кормянско)                 14:2 
в Душево:
Локомотив 1927 (Дряново) - Стрела (Шумата)                1:0 
16 ноември 2014, неделя, 15:00 ч:
Ера I (Севлиево) - Видима (Душево)                       10:0 

                           XI кръг

22 ноември 2014, събота, 15:00 ч:
в Габрово, ст."Христо Ботев" - изкуствен терен:
Академик (Габрово) - Чардафон 1919 (Габрово)              1:1 
23 ноември 2014, неделя, 12:00 ч:
в Кормянско:
Вихър (Ряховците) - Дан Колов (Сенник)                    1:4 
23 ноември 2014, неделя, 14:00 ч:
в Севлиево, тренировъчен терен в парк "Черничките":
Стрела (Шумата) - Ера I (Севлиево)                        1:13 
Трявна (Трявна) - Локомотив 1927 (Дряново)                7:1 
Юнак (Кормянско) - Янтра 1919 (Габрово)                   1:2 
Видима (Душево) - Ангел Кънчев (Трявна)                   1:7 

                           VII кръг - отложени мачове

29 ноември 2014, събота, 14:00 ч:
Чардафон 1919 (Габрово) - Ера I (Севлиево)                0:7 
в Ряховците:
Локомотив 1927 (Дряново) - Дан Колов (Сенник)             2:4 
30 ноември 2014, неделя, 14:00 ч:
в Душево:
Стрела (Шумата) - Янтра 1919 (Габрово)                    2:10 
Академик (Габрово) - Видима (Душево)                      3:0 
Вихър (Ряховците) - Юнак (Кормянско)                      8:0 

                           VIII кръг - отложени мачове

6 декември 2014, събота, 14:00 ч:
Ангел Кънчев (Трявна) - Академик (Габрово)                1:4 
Янтра 1919 (Габрово) - Трявна (Трявна)                    0:8 

                           VI кръг - отложен мач

13 декември 2014, събота, 14:00 ч:
Янтра 1919 (Габрово) - Локомотив 1927 (Дряново)           8:1 

                           IX кръг - отложен мач

13 декември 2014, събота, 14:00 ч:
Вихър (Ряховците) - Ангел Кънчев (Трявна)                 1:3 

                           XII кръг

29 март 2015, неделя, 14:00 ч:
в Севлиево, ст."Раковски" - помощен терен:
Видима (Душево) - Янтра 1919 (Габрово)                    0:9 
29 март 2015, неделя, 14:30 ч:
в Кормянско:
Вихър (Ряховците) - Чардафон 1919 (Габрово)               2:4 
29 март 2015, неделя, 17:00 ч:
в Трявна, ст."Ангел Кънчев":
Ера I (Севлиево) - Ангел Кънчев (Трявна)                  6:1 
Юнак (Кормянско) - Дан Колов (Сенник)                     0:5 
в Дряново:
Академик (Габрово) - Локомотив 1927 (Дряново)             3:2 
Трявна (Трявна) - Стрела (Шумата)                        16:0 

                           XIII кръг

5 април 2015, неделя, 14:30 ч:
в Севлиево, ст."Раковски" - помощен терен:
Стрела (Шумата) - Академик (Габрово)                      0:6 
Чардафон 1919 (Габрово) - Юнак (Кормянско)                6:0 
5 април 2015, неделя, 17:00 ч:
Трявна (Трявна) - Ера I (Севлиево)                        2:0 
Локомотив 1927 (Дряново) - Вихър (Ряховците)              3:2 
в Севлиево, ст."Раковски" - помощен терен:
Дан Колов (Сенник) - Видима (Душево)                      5:0 
Янтра 1919 (Габрово) - Ангел Кънчев (Трявна)              2:2 

                           XIV кръг

8 април 2015, сряда, 17:00 ч:
Академик (Габрово) - Трявна (Трявна)                      0:0 
10 април 2015, петък, 17:00 ч:
Ангел Кънчев (Трявна) - Дан Колов (Сенник)                2:3 
11 април 2015, събота, 14:00 ч:
в Севлиево, ст."Раковски" - помощен терен:
Видима (Душево) - Чардафон 1919 (Габрово)                 0:7 
11 април 2015, събота, 17:00 ч:
Ера I (Севлиево) - Янтра 1919 (Габрово)                   6:0 
в Кормянско:
Юнак (Кормянско) - Локомотив 1927 (Дряново)               5:2 
Вихър (Ряховците) - Стрела (Шумата)                       9:0 

                           XV кръг

19 април 2015, неделя, 14:00 ч:
Чардафон 1919 (Габрово) - Ангел Кънчев (Трявна)           3:2 
19 април 2015, неделя, 14:30 ч:
в Севлиево, ст."Раковски" - помощен терен:
Локомотив 1927 (Дряново) - Видима (Душево)                3:0 
19 април 2015, неделя, 17:00 ч:
Академик (Габрово) - Ера I (Севлиево)                     0:1 
Трявна (Трявна) - Вихър (Ряховците)                      11:1 
в Кормянско:
Стрела (Шумата) - Юнак (Кормянско)                        1:7 
в Севлиево, ст."Раковски" - помощен терен:
Дан Колов (Сенник) - Янтра 1919 (Габрово)                 1:1 

                           XVI кръг

26 април 2015, неделя, 14:00 ч:
в Севлиево, ст."Раковски" - помощен терен:
Видима (Душево) - Стрела (Шумата)                         5:3 
26 април 2015, неделя, 17:00 ч:
Ера I (Севлиево) - Дан Колов (Сенник)                    10:1 
Янтра 1919 (Габрово) - Чардафон 1919 (Габрово)            3:0 
в Трявна:
Ангел Кънчев (Трявна) - Локомотив 1927 (Дряново)          1:4 
Юнак (Кормянско) - Трявна (Трявна)                        2:5 
Вихър (Ряховците) - Академик (Габрово)                    2:2 

                           XVII кръг

3 май 2015, неделя, 13:30 ч:
Академик (Габрово) - Юнак (Кормянско)                     9:2 
3 май 2015, неделя, 15:00 ч:
в Севлиево, ст."Раковски" - помощен терен:
Стрела (Шумата) - Ангел Кънчев (Трявна)                   0:2 
3 май 2015, неделя, 15:30 ч:
в Габрово, ст."Априлов":
Локомотив 1927 (Дряново) - Янтра 1919 (Габрово)           0:3 сл. * 
* - първоначално завършил при неизвестен резултат, в последствие на
    Локомотив 1927 е присъдена служебна загуба заради участие на нередовни
    футболисти.
3 май 2015, неделя, 18:00 ч:
в Севлиево, ст."Раковски":
Вихър (Ряховците) - Ера I (Севлиево)                      3:9 
Трявна (Трявна) - Видима (Душево)                        22:0 
Чардафон 1919 (Габрово) - Дан Колов (Сенник)              3:0 

                           XVIII кръг

10 май 2015, неделя, 15:00 ч:
Юнак (Кормянско) - Вихър (Ряховците)                      7:1 
10 май 2015, неделя, 15:30 ч:
в Севлиево, ст."Раковски" - помощен терен:
Видима (Душево) - Академик (Габрово)                      1:4 
10 май 2015, неделя, 18:00 ч:
Ера I (Севлиево) - Чардафон 1919 (Габрово)                2:1 
в Севлиево, ст."Раковски" - помощен терен:
Дан Колов (Сенник) - Локомотив 1927 (Дряново)             4:6 
Янтра 1919 (Габрово) - Стрела (Шумата)                    5:1 
Ангел Кънчев (Трявна) - Трявна (Трявна)                   2:4 

                           XIX кръг

17 май 2015, неделя, 15:00 ч:
Академик (Габрово) - Ангел Кънчев (Трявна)                3:2 
17 май 2015, неделя, 15:30 ч:
в Севлиево, ст."Раковски" - помощен терен:
Стрела (Шумата) - Дан Колов (Сенник)                      2:10 
17 май 2015, неделя, 18:00 ч:
в Севлиево, ст."Раковски":
Юнак (Кормянско) - Ера I (Севлиево)                       0:6 
в Севлиево, ст."Раковски" - помощен терен:
Вихър (Ряховците) - Видима (Душево)                       5:1 
Трявна (Трявна) - Янтра 1919 (Габрово)                    3:0 
in Gabrovo, "Aprilov" st.:
Локомотив 1927 (Дряново) - Чардафон 1919 (Габрово)        2:3 

                           XX кръг

22 май 2015, петък, 18:00 ч:
в Севлиево, ст."Раковски":
Ера I (Севлиево) - Локомотив 1927 (Дряново)               2:1 
23 май 2015, събота, 17:00 ч:
Ангел Кънчев (Трявна) - Вихър (Ряховците)                 3:0 
23 май 2015, събота, 18:00 ч:
в Севлиево, ст."Раковски" - помощен терен:
Дан Колов (Сенник) - Трявна (Трявна)                      1:4 
24 май 2015, неделя, 17:00 ч:
Чардафон 1919 (Габрово) - Стрела (Шумата)                20:2 
в Севлиево, ст."Раковски" - помощен терен:
Видима (Душево) - Юнак (Кормянско)                        6:8 
27 май 2015, сряда, 20:00 ч:
в Габрово, ст."Христо Ботев":
Янтра 1919 (Габрово) - Академик (Габрово)                 0:5 

                           XXI кръг

31 май 2015, неделя, 14:00 ч:
в Севлиево, ст."Раковски" - помощен терен:
Стрела (Шумата) - Локомотив 1927 (Дряново)                2:7 
31 май 2015, неделя, 15:00 ч:
Юнак (Кормянско) - Ангел Кънчев (Трявна)                  4:1 
31 май 2015, неделя, 18:00 ч:
в Севлиево, ст."Раковски":
Видима (Душево) - Ера I (Севлиево)                        1:14 
в Севлиево, ст."Раковски" - помощен терен:
Вихър (Ряховците) - Янтра 1919 (Габрово)                  0:6 
Академик (Габрово) - Дан Колов (Сенник)                   4:3 
Трявна (Трявна) - Чардафон 1919 (Габрово)                 5:0 

                           XXII кръг

6 юни 2015, събота, 18:00 ч:
в Севлиево, ст."Раковски" - помощен терен:
Ера I (Севлиево) - Стрела (Шумата)                       15:2 
Ангел Кънчев (Трявна) - Видима (Душево)                   3:0 
7 юни 2015, неделя, 15:00 ч:
Янтра 1919 (Габрово) - Юнак (Кормянско)                   5:2 
7 юни 2015, неделя, 18:00 ч:
в Трявна:
Локомотив 1927 (Дряново) - Трявна (Трявна)                2:8 
Чардафон 1919 (Габрово) - Академик (Габрово)              9:3 
в Севлиево, ст."Раковски" - помощен терен:
Дан Колов (Сенник) - Вихър (Ряховците)                    6:2 

нагоре


ОФГ Габрово 2014/15 - Таблица с резултати

--------------------------------------------------------------------------------------------------
                                        1.   2.   3.   4.   5.   6.   7.   8.   9.  10.  11.  12. 
--------------------------------------------------------------------------------------------------
 1. Трявна (Трявна)                    XXX  2:0  4:0  5:0  3:0  1:0  7:1  1:0 15:1 11:1 22:0 16:0 
 2. Ера I (Севлиево)                   1:2  XXX  6:1  2:1  6:0 10:1  2:1  6:1  5:0  4:1 10:0 15:2 
 3. Академик (Габрово)                 0:0  0:1  XXX  1:1  2:1  4:3  3:2  3:2  9:2  3:2  3:0  6:0 
 4. Чардафон 1919 (Габрово)            0:6  0:7  9:3  XXX  3:1  3:0  8:0  3:2  6:0  1:1 17:0 20:2 
 5. Янтра 1919 (Габрово)               0:8  3:5  0:5  3:0  XXX  5:2  8:1  2:2  5:2  7:2 13:0  5:1 
 6. Дан Колов (Сенник)                 1:4  1:5  3:1  3:2  1:1  XXX  4:6  1:1  3:2  6:2  5:0  7:1 
 7. Локомотив 1927 (Дряново)           2:8  0:11 0:3* 2:3  0:3* 2:4  XXX  4:1  6:2  3:2  3:0  1:0 
 8. Ангел Кънчев (Трявна)              2:4  3:5  1:4  0:0  2:3  2:3  1:4  XXX 14:2  3:0  3:0  8:2 
 9. Юнак (Кормянско)                   2:5  0:6  0:8  0:4  1:2  0:5  5:2  4:1  XXX  7:1  6:1  2:1 
10. Вихър (Ряховците)                  0:2  3:9  2:2  2:4  0:6  1:4  9:1  1:3  8:0  XXX  5:1  9:0 
11. Видима (Душево)                    0:9  1:14 1:4  0:7  0:9  1:6  1:12 1:7  6:8  3:6  XXX  5:3 
12. Стрела (Шумата)                    1:9  1:13 0:6  1:2  2:10 2:10 2:7  0:2  1:7  1:6  1:1  XXX 
--------------------------------------------------------------------------------------------------

нагоре


ОФГ Габрово 2014/15 - страници на отбори

няма

нагоре