ОФГ Ловеч 2015/16

| Таблица с резултати | Страници на отбори |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 |
         | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 |


                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Пещера (Галата)                    16   14   0   2   54:9    42    
-------------------------------------------------------------------
 2. Априлци 2001 (Априлци)             16   11   1   4   40:24   34    
 3. Успех (Угърчин)                    16   10   0   6   38:22   30    
 4. Чавдар 2006 (Троян)                16    8   2   6   32:25   26     [2 1 1  9:6  7]
 5. Светкавица (Градежница)            16    8   2   6   39:31   26     [2 0 2 10:8  6]
 6. Изгрев (Ябланица)                  16    8   2   6   27:28   26     [1 1 2  4:9  4]
 7. Спортист Озрен (Голям извор)       16    3   0  13   17:49    9    
 8. Олимпик 2000 (Тетевен)             15    3   2  10   10:36   11 [*]
 9. Вихър (Баховица)                   15    1   1  13    4:37    4 [*]

Бележки
  - Вихър (Баховица) се отказва от участие на полусезона. Резултатите им се зачитат, а на противниците им по програма през пролетта се присъждат служебни победи с 3:0.
  - Олимпик 2000 (Тетевен) се отказва от участие на полусезона. Резултатите му се зачитат, а на противниците му по програма до края се присъждат служебни победи с 3:0.


                           I кръг

5 септември 2015, събота, 17:00 ч:
Чавдар 2006 (Троян) - Спортист Озрен (Голям извор)        3:0 
6 септември 2015, неделя:
Априлци 2001 (Априлци) - Вихър (Баховица)                 1:0 
Успех (Угърчин) - Светкавица (Градежница)                 3:1 
6 септември 2015, неделя, 16:00 ч:
Пещера (Галата) - Изгрев (Ябланица)                       4:0 
Олимпик 2000 (Тетевен)                                    почива

                           II кръг

13 септември 2015, неделя:
Изгрев (Ябланица) - Успех (Угърчин)                       1:4 
Олимпик 2000 (Тетевен) - Чавдар 2006 (Троян)              3:0 сл. * 
* - първоначално отложен, в последствие присъден служебно.
13 септември 2015, неделя, 16:00 ч:
Вихър (Баховица) - Пещера (Галата)                        0:3 сл. 
13 септември 2015, неделя, 17:00 ч:
Спортист Озрен (Голям извор) - Априлци 2001 (Априлци)     1:2 
Светкавица (Градежница)                                   почива

                           III кръг

20 септември 2015, неделя:
Априлци 2001 (Априлци) - Олимпик 2000 (Тетевен)           3:0 сл. * 
* - първоначално отложен, в последствие присъден служебно.
Успех (Угърчин) - Вихър (Баховица)                        3:0 
20 септември 2015, неделя, 16:30 ч:
Светкавица (Градежница) - Изгрев (Ябланица)               3:0 сл. 
21 септември 2015, понеделник, 17:30 ч:
Пещера (Галата) - Спортист Озрен (Голям извор)            5:1 
Чавдар 2006 (Троян)                                       почива

                           IV кръг

26 септември 2015, събота, 17:00 ч:
Спортист Озрен (Голям извор) - Успех (Угърчин)            0:5 
Чавдар 2006 (Троян) - Априлци 2001 (Априлци)              2:2 
27 септември 2015, неделя:
Вихър (Баховица) - Светкавица (Градежница)                1:1 
Олимпик 2000 (Тетевен) - Пещера (Галата)                  0:3 сл. * 
* - първоначално отложен, в последствие присъден служебно.
Изгрев (Ябланица)                                         почива

                           V кръг

4 октомври 2015, неделя:
Успех (Угърчин) - Олимпик 2000 (Тетевен)                  4:0 
Изгрев (Ябланица) - Вихър (Баховица)                      2:0 
4 октомври 2015, неделя, 15:30 ч:
Пещера (Галата) - Чавдар 2006 (Троян)                     3:0 сл. 
Светкавица (Градежница) - Спортист Озрен (Голям извор)    4:0 
Априлци 2001 (Априлци)                                    почива

                           VI кръг

10 октомври 2015, събота, 15:30 ч:
Чавдар 2006 (Троян) - Успех (Угърчин)                     3:2 
11 октомври 2015, неделя:
Олимпик 2000 (Тетевен) - Светкавица (Градежница)          отложен 
11 октомври 2015, неделя, 15:30 ч:
Спортист Озрен (Голям извор) - Изгрев (Ябланица)          0:3 сл. * 
* - мачът не се играе заради наводнен терен.
Априлци 2001 (Априлци) - Пещера (Галата)                  4:1 
22 ноември 2015, неделя:
Олимпик 2000 (Тетевен) - Светкавица (Градежница)          3:3 
Вихър (Баховица)                                          почива

                           VII кръг

18 октомври 2015, неделя:
Успех (Угърчин) - Априлци 2001 (Априлци)                  4:2 
Изгрев (Ябланица) - Олимпик 2000 (Тетевен)                1:1 
18 октомври 2015, неделя, 15:30 ч:
в Троян:
Светкавица (Градежница) - Чавдар 2006 (Троян)             2:5 
Вихър (Баховица) - Спортист Озрен (Голям извор)           3:0 сл. 
Пещера (Галата)                                           почива

                           VIII кръг

8 ноември 2015, неделя:
Олимпик 2000 (Тетевен) - Вихър (Баховица)                 1:0 
Чавдар 2006 (Троян) - Изгрев (Ябланица)                   1:1 
Априлци 2001 (Априлци) - Светкавица (Градежница)          7:3 
Пещера (Галата) - Успех (Угърчин)                         5:1 
Спортист Озрен (Голям извор)                              почива

                           IX кръг

15 ноември 2015, неделя:
Светкавица (Градежница) - Пещера (Галата)                 0:4 
Изгрев (Ябланица) - Априлци 2001 (Априлци)                5:1 
Вихър (Баховица) - Чавдар 2006 (Троян)                    0:5 
Спортист Озрен (Голям извор) - Олимпик 2000 (Тетевен)     1:2 
Успех (Угърчин)                                           почива

                           VI кръг - отложен мач

22 ноември 2015, неделя:
Олимпик 2000 (Тетевен) - Светкавица (Градежница)          3:3 

                           X кръг

2 април 2016, събота, 17:00 ч:
Спортист Озрен (Голям извор) - Чавдар 2006 (Троян)        4:0 
Вихър (Баховица) - Априлци 2001 (Априлци)                 0:3 сл. 
Изгрев (Ябланица) - Пещера (Галата)                       0:4 
Светкавица (Градежница) - Успех (Угърчин)                 1:0 
Олимпик 2000 (Тетевен)                                    почива

                           XI кръг

9 април 2016, събота, 17:00 ч:
Успех (Угърчин) - Изгрев (Ябланица)                       0:1 
Пещера (Галата) - Вихър (Баховица)                        3:0 сл. 
Априлци 2001 (Априлци) - Спортист Озрен (Голям извор)     2:0 
Чавдар 2006 (Троян) - Олимпик 2000 (Тетевен)              3:0 сл. 
Светкавица (Градежница)                                   почива

                           XII кръг

16 април 2016, събота, 17:00 ч:
Олимпик 2000 (Тетевен) - Априлци 2001 (Априлци)           0:3 сл. 
Спортист Озрен (Голям извор) - Пещера (Галата)            0:7 сл. * 
* - прекратен в 80' при 2:4, когато футболист на домакините удря единият
    помощник съдия.
Вихър (Баховица) - Успех (Угърчин)                        0:3 сл. 
Изгрев (Ябланица) - Светкавица (Градежница)               0:5 сл. * 
* - прекратен при 1:2.
Чавдар 2006 (Троян)                                       почива

                           XIII кръг

23 април 2016, събота, 17:00 ч:
Светкавица (Градежница) - Вихър (Баховица)                3:0 сл. 
Пещера (Галата) - Олимпик 2000 (Тетевен)                  3:0 сл. 
Априлци 2001 (Априлци) - Чавдар 2006 (Троян)              отложен 
24 април 2016, неделя, 15:00 ч:
Успех (Угърчин) - Спортист Озрен (Голям извор)            3:2 
4 юни 2016, събота, 18:00 ч:
Априлци 2001 (Априлци) - Чавдар 2006 (Троян)              2:1 
Изгрев (Ябланица)                                         почива

                           XIV кръг

30 април 2016, събота, 16:00 ч:
Чавдар 2006 (Троян) - Пещера (Галата)                     3:0 сл. 
* - гостите не се явяват.
Олимпик 2000 (Тетевен) - Успех (Угърчин)                  0:3 сл. 
Спортист Озрен (Голям извор) - Светкавица (Градежница)    2:7 
Вихър (Баховица) - Изгрев (Ябланица)                      0:3 сл. 
Априлци 2001 (Априлци)                                    почива

                           XV кръг

7 май 2016, събота, 18:00 ч:
Изгрев (Ябланица) - Спортист Озрен (Голям извор)          3:0 сл. 
Светкавица (Градежница) - Олимпик 2000 (Тетевен)          3:0 сл. 
Успех (Угърчин) - Чавдар 2006 (Троян)                     3:0 сл. * 
* - първоначално отложен, в последствие присъден служебно след края на
    сезона.
Пещера (Галата) - Априлци 2001 (Априлци)                  3:0 
Вихър (Баховица)                                          почива

                           XVI кръг

14 май 2016, събота, 18:00 ч:
Априлци 2001 (Априлци) - Успех (Угърчин)                  3:0 сл. 
Чавдар 2006 (Троян) - Светкавица (Градежница)             3:0 * 
* - съобщен и като 3:1.
Олимпик 2000 (Тетевен) - Изгрев (Ябланица)                0:3 сл. 
Спортист Озрен (Голям извор) - Вихър (Баховица)           3:0 сл. 
Пещера (Галата)                                           почива

                           XVII кръг

21 май 2016, събота, 18:00 ч:
Вихър (Баховица) - Олимпик 2000 (Тетевен)                 анулиран 
Изгрев (Ябланица) - Чавдар 2006 (Троян)                   3:0 
Светкавица (Градежница) - Априлци 2001 (Априлци)          3:0 
Успех (Угърчин) - Пещера (Галата)                         0:3 
Спортист Озрен (Голям извор)                              почива

                           XVIII кръг

28 май 2016, събота, 18:00 ч:
Пещера (Галата) - Светкавица (Градежница)                 3:0 
Априлци 2001 (Априлци) - Изгрев (Ябланица)                5:1 
Чавдар 2006 (Троян) - Вихър (Баховица)                    3:0 сл. 
Олимпик 2000 (Тетевен) - Спортист Озрен (Голям извор)     0:3 сл. 
Успех (Угърчин)                                           почива

                           XIII кръг - отложен мач

4 юни 2016, събота, 18:00 ч:
Априлци 2001 (Априлци) - Чавдар 2006 (Троян)              2:1 

нагоре


ОФГ Ловеч 2015/16 - Таблица с резултати

-----------------------------------------------------------------------------------
                                        1.   2.   3.   4.   5.   6.   7.   8.   9. 
-----------------------------------------------------------------------------------
 1. Пещера (Галата)                    XXX  3:0  5:1  3:0* 3:0  4:0  5:1  3:0* 3:0*
 2. Априлци 2001 (Априлци)             4:1  XXX  3:0* 2:1  7:3  5:1  2:0  3:0* 1:0 
 3. Успех (Угърчин)                    0:3  4:2  XXX  3:0* 3:1  0:1  3:2  4:0  3:0 
 4. Чавдар 2006 (Троян)                3:0* 2:2  3:2  XXX  3:0  1:1  3:0  3:0* 3:0*
 5. Светкавица (Градежница)            0:4  3:0  1:0  2:5  XXX  3:0* 4:0  3:0* 3:0*
 6. Изгрев (Ябланица)                  0:4  5:1  1:4  3:0  0:5* XXX  3:0* 1:1  2:0 
 7. Спортист Озрен (Голям извор)       0:7* 1:2  0:5  4:0  2:7  0:3* XXX  1:2  3:0*
 8. Олимпик 2000 (Тетевен)             0:3* 0:3* 0:3* 3:0* 3:3  0:3* 0:3* XXX  1:0 
 9. Вихър (Баховица)                   0:3* 0:3* 0:3* 0:5  1:1  0:3* 3:0* ---  XXX 
-----------------------------------------------------------------------------------

нагоре


ОФГ Ловеч 2015/16 - страници на отбори

Изгрев (Ябланица)
Олимпик 2000 (Тетевен)
Спортист Озрен (Голям извор)
Чавдар (Троян)

нагоре