ОФГ Ловеч 2014/15

| Таблица с резултати | Страници на отбори |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 |
         | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 |

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Пещера (Галата)                    18   17   1   0   56:4    52        Шампион
-------------------------------------------------------------------
 2. Светкавица (Градежница)            18   16   0   2   63:11   48 [+]           
 3. Вихър (Баховица)                   18   10   1   7   36:31   31               
 4. Чавдар (Троян)                     18    9   3   6   41:19   30    [*]        
 5. Априлци 2001 (Априлци)             18    9   1   8   34:28   28               
 6. Успех (Угърчин)                    18    8   0  10   30:45   24               
 7. Изгрев (Ябланица)                  18    7   2   9   32:32   23               
 8. Олимпик 2000 (Тетевен)             18    6   0  12   20:34   18               
 9. Спортист Озрен (Голям извор)       18    2   1  15   11:70    7               
10. Републиканец (Лисец)               18    1   1  16    6:55    4    [*]        

Бележки
  - Бенковски (Тетевен), 8-ми през изминалия сезон; се отказва от участие.
  - Светкавица (Градежница) се включва в групата.
  - Чавдар 2006 (Троян), 5-ти през изминалия сезон; е преименуван на Чавдар.
  - Републиканец (Лисец) първоначално се отказва от участие след IV кръг, но в последствие продължава участие от VI кръг. На полусезона отборът окончателно се отказва от участие. Резултатите му до този момент се зачитат, а на противниците му през пролетта се присъждат служебни победи с 3:0.

                           I кръг

6 септември 2014, събота, 11:00 ч:
Успех (Угърчин) - Олимпик 2000 (Тетевен)                  2:1 
6 септември 2014, събота, 17:00 ч:
Светкавица (Градежница) - Априлци 2001 (Априлци)          3:1 
Чавдар (Троян) - Пещера (Галата)                          отложен * 
* - отложен заради наводнен терен.
7 септември 2014, неделя, 17:00 ч:
Вихър (Баховица) - Републиканец (Лисец)                   2:0 
Спортист Озрен (Голям извор) - Изгрев (Ябланица)          отложен 
22 ноември 2014, събота, 14:30 ч:
Чавдар (Троян) - Пещера (Галата)                          0:1 
23 ноември 2014, неделя, 14:30 ч:
в Ябланица:
Спортист Озрен (Голям извор) - Изгрев (Ябланица)          отложен 
22 март 2015, неделя, 15:00 ч:
Спортист Озрен (Голям извор) - Изгрев (Ябланица)          0:2 

                           II кръг

13 септември 2014, събота, 17:00 ч:
Априлци 2001 (Априлци) - Изгрев (Ябланица)                0:1 
Пещера (Галата) - Вихър (Баховица)                        3:0 сл. 
Светкавица (Градежница) - Чавдар (Троян)                  2:0 
14 септември 2014, неделя, 17:00 ч:
Олимпик 2000 (Тетевен) - Спортист Озрен (Голям извор)     1:0 
Републиканец (Лисец) - Успех (Угърчин)                    0:3 

                           III кръг

20 септември 2014, събота, 17:00 ч:
Чавдар (Троян) - Априлци 2001 (Априлци)                   2:0 
Успех (Угърчин) - Пещера (Галата)                         0:2 
Изгрев (Ябланица) - Олимпик 2000 (Тетевен)                3:0 
21 септември 2014, неделя, 15:00 ч:
Спортист Озрен (Голям извор) - Републиканец (Лисец)       0:5 
21 септември 2014, неделя, 17:00 ч:
Вихър (Баховица) - Светкавица (Градежница)                0:2 * 
* - също съобщен и като 0:6.

                           IV кръг

27 септември 2014, събота, 17:00 ч:
Пещера (Галата) - Спортист Озрен (Голям извор)            4:0 
Светкавица (Градежница) - Успех (Угърчин)                 8:1 
Чавдар (Троян) - Вихър (Баховица)                         отложен 
28 септември 2014, неделя, 15:00 ч:
Априлци 2001 (Априлци) - Олимпик 2000 (Тетевен)           отложен * 
* - отложен заради наводнен терен.
28 септември 2014, неделя, 17:00 ч:
Републиканец (Лисец) - Изгрев (Ябланица)                  1:1 
4 октомври 2014, събота, 15:30 ч:
Чавдар (Троян) - Вихър (Баховица)                         0:0 
16 май 2015, събота:
Априлци 2001 (Априлци) - Олимпик 2000 (Тетевен)           3:0 

                           V кръг

11 октомври 2014, събота, 15:30 ч:
Вихър (Баховица) - Априлци 2001 (Априлци)                 1:5 
Успех (Угърчин) - Чавдар (Троян)                          0:3 сл. * 
* - домакините се явяват с недостатъчно футболисти и губят служебно, двата
    отбора играят неофициален приятелски мач, който завършва със загуба на
    Угърчин с 0:4.
Изгрев (Ябланица) - Пещера (Галата)                       0:3 сл. 
12 октомври 2014, неделя, 15:00 ч:
Олимпик 2000 (Тетевен) - Републиканец (Лисец)             отложен * 
* - пъвроначално анулиран заради отказването на Републиканец от
    по-нататъшно участие в първенството.
12 октомври 2014, неделя, 15:30 ч:
Спортист Озрен (Голям извор) - Светкавица (Градежница)    0:6 
29 март 2015, неделя, 15:00 ч:
Олимпик 2000 (Тетевен) - Републиканец (Лисец)             3:0 сл. 

                           VI кръг

18 октомври 2014, събота, 15:30 ч:
Априлци 2001 (Априлци) - Републиканец (Лисец)             5:0 
Светкавица (Градежница) - Изгрев (Ябланица)               3:0 сл. 
Чавдар (Троян) - Спортист Озрен (Голям извор)             6:0 
19 октомври 2014, неделя, 15:00 ч:
Пещера (Галата) - Олимпик 2000 (Тетевен)                  3:1 
19 октомври 2014, неделя, 15:30 ч:
Вихър (Баховица) - Успех (Угърчин)                        3:1 

                           VII кръг

25 октомври 2014, събота, 15:30 ч:
Успех (Угърчин) - Априлци 2001 (Априлци)                  отложен 
Изгрев (Ябланица) - Чавдар (Троян)                        отложен 
Републиканец (Лисец) - Пещера (Галата)                    0:3 сл. 
26 октомври 2014, неделя, 15:00 ч:
Олимпик 2000 (Тетевен) - Светкавица (Градежница)          отложен 
26 октомври 2014, неделя, 15:30 ч:
Спортист Озрен (Голям извор) - Вихър (Баховица)           отложен * 
* - мачовете в Угърчин, Ябланица, Тетевен и Голям извор са отложени заради
    лошо време и наводнени или заснежени терени.
15 ноември 2014, събота, 14:30 ч:
Олимпик 2000 (Тетевен) - Светкавица (Градежница)          0:5 
16 ноември 2014, неделя, 14:30 ч:
Успех (Угърчин) - Априлци 2001 (Априлци)                  1:2 
Спортист Озрен (Голям извор) - Вихър (Баховица)           0:3 
Изгрев (Ябланица) - Чавдар (Троян)                        3:3 

                           VIII кръг

1 ноември 2014, събота, 14:30 ч:
Априлци 2001 (Априлци) - Пещера (Галата)                  отложен * 
* - отложен заради наводнен терен.
Светкавица (Градежница) - Републиканец (Лисец)            5:0 
Вихър (Баховица) - Изгрев (Ябланица)                      4:2 
2 ноември 2014, неделя, 14:30 ч:
Чавдар (Троян) - Олимпик 2000 (Тетевен)                   1:0 
Успех (Угърчин) - Спортист Озрен (Голям извор)            3:0 
15 ноември 2014, събота, 14:30 ч:
Априлци 2001 (Априлци) - Пещера (Галата)                  1:1 

                           IX кръг

8 ноември 2014, събота, 14:30 ч:
Изгрев (Ябланица) - Успех (Угърчин)                       7:0 * 
* - съобщен и като 7:1.
Републиканец (Лисец) - Чавдар (Троян)                     0:6 
Пещера (Галата) - Светкавица (Градежница)                 1:0 
9 ноември 2014, неделя, 14:30 ч:
Спортист Озрен (Голям извор) - Априлци 2001 (Априлци)     2:3 
Олимпик 2000 (Тетевен) - Вихър (Баховица)                 0:1 

                           VII кръг - отложен мач

15 ноември 2014, събота, 14:30 ч:
Олимпик 2000 (Тетевен) - Светкавица (Градежница)          0:5 

                           VIII кръг - отложен мач

15 ноември 2014, събота, 14:30 ч:
Априлци 2001 (Априлци) - Пещера (Галата)                  1:1 

                           VII кръг - отложени мачове

16 ноември 2014, неделя, 14:30 ч:
Успех (Угърчин) - Априлци 2001 (Априлци)                  1:2 
Спортист Озрен (Голям извор) - Вихър (Баховица)           0:3 
Изгрев (Ябланица) - Чавдар (Троян)                        3:3 

                           I кръг - отложени мачове

22 ноември 2014, събота, 14:30 ч:
Чавдар (Троян) - Пещера (Галата)                          0:1 
23 ноември 2014, неделя, 14:30 ч:
в Ябланица:
Спортист Озрен (Голям извор) - Изгрев (Ябланица)          отложен 

                           I кръг - отложен мач

22 март 2015, неделя, 15:00 ч:
Спортист Озрен (Голям извор) - Изгрев (Ябланица)          0:2 

                           V кръг - отложен мач

29 март 2015, неделя, 15:00 ч:
Олимпик 2000 (Тетевен) - Републиканец (Лисец)             3:0 сл. 

                           X кръг

4 април 2015, събота:
Априлци 2001 (Априлци) - Светкавица (Градежница)          1:4 
Пещера (Галата) - Чавдар (Троян)                          3:0 сл. 
Републиканец (Лисец) - Вихър (Баховица)                   0:3 сл. 
Олимпик 2000 (Тетевен) - Успех (Угърчин)                  отложен 
4 април 2015, събота, 16:00 ч:
Изгрев (Ябланица) - Спортист Озрен (Голям извор)          6:0 
13 април 2015, понеделник, 13:00 ч:
Олимпик 2000 (Тетевен) - Успех (Угърчин)                  6:1 

                           XI кръг

11 април 2015, събота:
Изгрев (Ябланица) - Априлци 2001 (Априлци)                2:1 
Успех (Угърчин) - Републиканец (Лисец)                    3:0 сл. 
Вихър (Баховица) - Пещера (Галата)                        0:3 сл. 
Чавдар (Троян) - Светкавица (Градежница)                  1:2 
11 април 2015, събота, 17:00 ч:
Спортист Озрен (Голям извор) - Олимпик 2000 (Тетевен)     1:0 

                           X кръг - отложен мач

13 април 2015, понеделник, 13:00 ч:
Олимпик 2000 (Тетевен) - Успех (Угърчин)                  6:1 

                           XII кръг

18 април 2015, събота:
Априлци 2001 (Априлци) - Чавдар (Троян)                   2:1 
Републиканец (Лисец) - Спортист Озрен (Голям извор)       0:3 сл. 
Олимпик 2000 (Тетевен) - Изгрев (Ябланица)                1:0 
19 април 2015, неделя:
Светкавица (Градежница) - Вихър (Баховица)                5:1 
Пещера (Галата) - Успех (Угърчин)                         4:1 

                           XIII кръг

25 април 2015, събота:
Олимпик 2000 (Тетевен) - Априлци 2001 (Априлци)           3:0 
Изгрев (Ябланица) - Републиканец (Лисец)                  3:0 сл. 
Успех (Угърчин) - Светкавица (Градежница)                 0:3 
Вихър (Баховица) - Чавдар (Троян)                         3:2 
25 април 2015, събота, 17:00 ч:
Спортист Озрен (Голям извор) - Пещера (Галата)            0:8 

                           XIV кръг

2 май 2015, събота:
Априлци 2001 (Априлци) - Вихър (Баховица)                 4:0 
Републиканец (Лисец) - Олимпик 2000 (Тетевен)             0:3 сл. 
2 май 2015, събота, 17:00 ч:
Чавдар (Троян) - Успех (Угърчин)                          3:0 
Пещера (Галата) - Изгрев (Ябланица)                       3:0 сл. 
3 май 2015, неделя, 15:00 ч:
Светкавица (Градежница) - Спортист Озрен (Голям извор)    6:1 

                           XV кръг

9 май 2015, събота:
Републиканец (Лисец) - Априлци 2001 (Априлци)             0:3 сл. 
Олимпик 2000 (Тетевен) - Пещера (Галата)                  1:5 
Изгрев (Ябланица) - Светкавица (Градежница)               1:3 
Успех (Угърчин) - Вихър (Баховица)                        3:2 
10 май 2015, неделя, 16:30 ч:
Спортист Озрен (Голям извор) - Чавдар (Троян)             3:3 

                           IV кръг - отложен мач

16 май 2015, събота:
Априлци 2001 (Априлци) - Олимпик 2000 (Тетевен)           3:0 

                           XVI кръг

16 май 2015, събота:
Априлци 2001 (Априлци) - Успех (Угърчин)                  отложен 
Чавдар (Троян) - Изгрев (Ябланица)                        4:0 
Светкавица (Градежница) - Олимпик 2000 (Тетевен)          3:0 сл. 
Пещера (Галата) - Републиканец (Лисец)                    3:0 сл. 
17 май 2015, неделя, 18:00 ч:
Вихър (Баховица) - Спортист Озрен (Голям извор)           7:0 
6 юни 2015, събота:
Априлци 2001 (Априлци) - Успех (Угърчин)                  0:4 

                           XVII кръг

23 май 2015, събота:
Пещера (Галата) - Априлци 2001 (Априлци)                  3:0 
Републиканец (Лисец) - Светкавица (Градежница)            0:3 сл. 
Олимпик 2000 (Тетевен) - Чавдар (Троян)                   0:3 сл. 
Изгрев (Ябланица) - Вихър (Баховица)                      1:3 
23 май 2015, събота, 16:00 ч:
Спортист Озрен (Голям извор) - Успех (Угърчин)            1:4 

                           XVIII кръг

30 май 2015, събота:
Успех (Угърчин) - Изгрев (Ябланица)                       3:0 
Вихър (Баховица) - Олимпик 2000 (Тетевен)                 3:0 
Чавдар (Троян) - Републиканец (Лисец)                     3:0 сл. 
Светкавица (Градежница) - Пещера (Галата)                 0:3 
31 май 2015, неделя, 16:00 ч:
Априлци 2001 (Априлци) - Спортист Озрен (Голям извор)     3:0 

                           XVI кръг - отложен мач

6 юни 2015, събота:
Априлци 2001 (Априлци) - Успех (Угърчин)                  0:4 

нагоре


ОФГ Ловеч 2014/15 - Таблица с резултати

----------------------------------------------------------------------------------------
                                        1.   2.   3.   4.   5.   6.   7.   8.   9.  10. 
----------------------------------------------------------------------------------------
 1. Пещера (Галата)                    XXX  1:0  3:0* 3:0* 3:0  4:1  3:0* 3:1  4:0  3:0*
 2. Светкавица (Градежница)            0:3  XXX  5:1  2:0  3:1  8:1  3:0* 3:0* 6:1  5:0 
 3. Вихър (Баховица)                   0:3* 0:2  XXX  3:2  1:5  3:1  4:2  3:0  7:0  2:0 
 4. Чавдар (Троян)                     0:1  1:2  0:0  XXX  2:0  3:0  4:0  1:0  6:0  3:0*
 5. Априлци 2001 (Априлци)             1:1  1:4  4:0  2:1  XXX  0:4  0:1  3:0  3:0  5:0 
 6. Успех (Угърчин)                    0:2  0:3  3:2  0:3* 1:2  XXX  3:0  2:1  3:0  3:0*
 7. Изгрев (Ябланица)                  0:3* 1:3  1:3  3:3  2:1  7:0  XXX  3:0  6:0  3:0*
 8. Олимпик 2000 (Тетевен)             1:5  0:5  0:1  0:3* 3:0  6:1  1:0  XXX  1:0  3:0*
 9. Спортист Озрен (Голям извор)       0:8  0:6  0:3  3:3  2:3  1:4  0:2  1:0  XXX  0:5 
10. Републиканец (Лисец)               0:3* 0:3* 0:3* 0:6  0:3* 0:3  1:1  0:3* 0:3* XXX 
----------------------------------------------------------------------------------------

нагоре


ОФГ Ловеч 2014/15 - страници на отбори

Изгрев (Ябланица)
Олимпик 2000 (Тетевен)
Спортист Озрен (Голям извор)
Чавдар (Троян)

нагоре