ОФГ Монтана 2015/16


"А" ОФГ Монтана 2015/16

| Таблица с резултати | Страници на отбори |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 |
         | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 |


                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Вихър 23 (Николово)                26   22   2   2  107:17   68       
-------------------------------------------------------------------
 2. Пъстрина 2012 (Монтана)            26   21   3   2  122:22   66        [1 0 1  3:3  3, 1 гол на чужд терен, +100 обща ГР]
 3. Вършец 2012 (Вършец)               26   21   3   2   78:18   66        [1 0 1  3:3  3, 1 гол на чужд терен, +60 обща ГР]
 4. Шурданица (Георги Дамяново)        26   16   4   6   68:35   52       
 5. Кипровец (Чипровци)                26   16   2   8   67:40   50       
 6. Ком (Берковица)                    26   13   5   8   64:45   44 [-][*]
 7. Бойчиновци (Бойчиновци)            26   10   2  14   57:59   32       
 8. Златия (Вълчедръм)                 26    9   2  15   51:62   29 [+]   
 9. Ленчо (Якимово)                    26    8   1  17   52:76   25       
10. Люта (Владимирово)                 26    7   4  15   43:82   22 [+][*] [1 1 0  3:1  4]
11. Вихър (Бързия)                     26    6   4  16   34:75   22        [0 1 1  1:3  1]
12. Септември 2009 (Лехчево)           26    5   2  19   44:126  17       
-------------------------------------------------------------------
13. Левски 2012 (Лом)                  26    4   4  18   25:95   13 [+][*]
14. Смоляновци (Смоляновци)            26    4   2  20   23:83   14    [*]

Бележки
  - Кариана (Ерден), 1-ви през изминалия сезон; влиза в Северозападна "В" АФГ.
  - Расово (Расово), 14-ти през изминалия сезон; изпада в "Б" ОФГ.
  - Люта (Владимирово), 1-ви; и Левски 2012 (Лом), 2-ри в "Б" ОФГ през изминалия сезон; влизат в "А" ОФГ.
  - Ком (Берковица), 8-ми в Северозападна "В" АФГ през изминалия сезон; се отказва от участие и изпада в "А" ОФГ Монтана.
  - Вършец 99 (Вършец), 10-ти през изминалия сезон; се отказва от участие.
  - Ботев 1930 (Кобиляк), 13-ти през изминалия сезон; се отказва от участие и се включва в "Б" ОФГ.
  - Златия (Вълчедръм), 3-ти в "Б" ОФГ през изминалия сезон; влиза в "А" ОФГ за да допълни групата.
  - Пъстрина 2012 (Монтана) играе домакинските си мачове в Николово.
  - На 1 март 2016 г. от актива на Левски 2012 (Лом) са отнети 3 точки заради второ неявяване без уважителни причини.
  - Смоляновци (Смоляновци) се отказва от участие след XXII кръг. Резултатите му се зачитат, а на противниците му до края се присъждат служебни победи с 3:0.
  - На 17 май 2016 г. Левски 2012 (Лом) е изваден от групата заради трета служебна загуба без уважителни причини. Резултатите му се зачитат, а на противниците му до края се присъждат служебни победи с 3:0.
  - На 17 май 2016 г. от актива на Люта (Владимирово) са отнети 3 точки заради втори случай на симулативна игра (явяване за мач със 7 човека).

                           I кръг

22 август 2015, събота, 18:00 ч:
Левски 2012 (Лом) - Пъстрина 2012 (Монтана)               отложен 
Люта (Владимирово) - Вихър (Бързия)                       2:0 
Ленчо (Якимово) - Кипровец (Чипровци)                     1:4 
Смоляновци (Смоляновци) - Септември 2009 (Лехчево)        2:1 
Златия (Вълчедръм) - Шурданица (Георги Дамяново)          0:3 
Вършец 2012 (Вършец) - Бойчиновци (Бойчиновци)            3:1 
23 август 2015, неделя, 18:00 ч:
Вихър 23 (Николово) - Ком (Берковица)                     9:0 
2 септември 2015, сряда, 18:00 ч:
Левски 2012 (Лом) - Пъстрина 2012 (Монтана)               0:3 

                           II кръг

26 август 2015, сряда, 18:00 ч:
в Николово:
Пъстрина 2012 (Монтана) - Ком (Берковица)                 9:1 
29 август 2015, събота, 18:00 ч:
Бойчиновци (Бойчиновци) - Вихър 23 (Николово)             1:3 
Шурданица (Георги Дамяново) - Вършец 2012 (Вършец)        0:4 
Септември 2009 (Лехчево) - Златия (Вълчедръм)             2:5 
Кипровец (Чипровци) - Смоляновци (Смоляновци)             5:0 
Вихър (Бързия) - Ленчо (Якимово)                          3:2 
30 август 2015, неделя, 14:00 ч:
Левски 2012 (Лом) - Люта (Владимирово)                    2:2 

                           I кръг - отложен мач

2 септември 2015, сряда, 18:00 ч:
Левски 2012 (Лом) - Пъстрина 2012 (Монтана)               0:3 

                           III кръг

4 септември 2015, петък, 18:00 ч:
Златия (Вълчедръм) - Кипровец (Чипровци)                  1:0 
5 септември 2015, събота, 17:00 ч:
Люта (Владимирово) - Пъстрина 2012 (Монтана)              1:1 
Ленчо (Якимово) - Левски 2012 (Лом)                       7:1 
Вихър 23 (Николово) - Шурданица (Георги Дамяново)         3:0 
в Бойчиновци:
Ком (Берковица) - Бойчиновци (Бойчиновци)                 1:2 
6 септември 2015, неделя, 17:00 ч:
Смоляновци (Смоляновци) - Вихър (Бързия)                  1:2 
Вършец 2012 (Вършец) - Септември 2009 (Лехчево)           4:0 

                           IV кръг

12 септември 2015, събота, 17:00 ч:
в Николово:
Пъстрина 2012 (Монтана) - Бойчиновци (Бойчиновци)         5:1 
Шурданица (Георги Дамяново) - Ком (Берковица)             4:1 
Септември 2009 (Лехчево) - Вихър 23 (Николово)            отложен 
Кипровец (Чипровци) - Вършец 2012 (Вършец)                2:2 
Вихър (Бързия) - Златия (Вълчедръм)                       3:2 
13 септември 2015, неделя, 17:00 ч:
Левски 2012 (Лом) - Смоляновци (Смоляновци)               2:4 
Люта (Владимирово) - Ленчо (Якимово)                      3:0 
22 септември 2015, вторник, 17:00 ч:
Септември 2009 (Лехчево) - Вихър 23 (Николово)            1:8 

                           V кръг

19 септември 2015, събота, 13:00 ч:
Ленчо (Якимово) - Пъстрина 2012 (Монтана)                 0:7 
Смоляновци (Смоляновци) - Люта (Владимирово)              0:4 * 
* - Смоляновци е наказан с лишаване от домакинство за 1 мач заради
    нерегламентирано влизане в съдийската стая.
19 септември 2015, събота, 17:00 ч:
Златия (Вълчедръм) - Левски 2012 (Лом)                    5:2 
Вършец 2012 (Вършец) - Вихър (Бързия)                     3:1 
Ком (Берковица) - Септември 2009 (Лехчево)                4:0 
20 септември 2015, неделя, 17:00 ч:
Вихър 23 (Николово) - Кипровец (Чипровци)                 7:1 
Бойчиновци (Бойчиновци) - Шурданица (Георги Дамяново)     2:2 

                           IV кръг - отложен мач

22 септември 2015, вторник, 17:00 ч:
Септември 2009 (Лехчево) - Вихър 23 (Николово)            1:8 

                           VI кръг

26 септември 2015, събота, 14:00 ч:
в Николово:
Пъстрина 2012 (Монтана) - Шурданица (Георги Дамяново)     0:1 
26 септември 2015, събота, 17:00 ч:
Кипровец (Чипровци) - Ком (Берковица)                     2:3 
Вихър (Бързия) - Вихър 23 (Николово)                      0:4 
Левски 2012 (Лом) - Вършец 2012 (Вършец)                  0:2 
Ленчо (Якимово) - Смоляновци (Смоляновци)                 2:2 
27 септември 2015, неделя, 17:00 ч:
Септември 2009 (Лехчево) - Бойчиновци (Бойчиновци)        4:2 
Люта (Владимирово) - Златия (Вълчедръм)                   3:0 

                           VII кръг

3 октомври 2015, събота, 16:00 ч:
Златия (Вълчедръм) - Ленчо (Якимово)                      8:5 
Вихър 23 (Николово) - Левски 2012 (Лом)                  10:0 
Ком (Берковица) - Вихър (Бързия)                          1:0 
Бойчиновци (Бойчиновци) - Кипровец (Чипровци)             1:2 
Шурданица (Георги Дамяново) - Септември 2009 (Лехчево)    4:3 
4 октомври 2015, неделя, 16:00 ч:
в Николово: *
Смоляновци (Смоляновци) - Пъстрина 2012 (Монтана)         0:8 
* - на неутрален терен заради наказание с лишаване от домакинство на
    Смоляновци.
Вършец 2012 (Вършец) - Люта (Владимирово)                 6:1 

                           VIII кръг

10 октомври 2015, събота, 15:30 ч:
Люта (Владимирово) - Вихър 23 (Николово)                  0:5 
10 октомври 2015, събота, 16:00 ч:
Вихър (Бързия) - Бойчиновци (Бойчиновци)                  1:2 
Левски 2012 (Лом) - Ком (Берковица)                       3:0 
Ленчо (Якимово) - Вършец 2012 (Вършец)                    0:3 
Смоляновци (Смоляновци) - Златия (Вълчедръм)              3:1 
11 октомври 2015, неделя, 16:00 ч:
в Николово:
Пъстрина 2012 (Монтана) - Септември 2009 (Лехчево)        5:1 
Кипровец (Чипровци) - Шурданица (Георги Дамяново)         2:0 

                           IX кръг

17 октомври 2015, събота, 16:00 ч:
Златия (Вълчедръм) - Пъстрина 2012 (Монтана)              0:2 
Вършец 2012 (Вършец) - Смоляновци (Смоляновци)            8:0 
Ком (Берковица) - Люта (Владимирово)                      3:2 
Бойчиновци (Бойчиновци) - Левски 2012 (Лом)               6:0 
Шурданица (Георги Дамяново) - Вихър (Бързия)              6:1 
18 октомври 2015, неделя, 16:00 ч:
Вихър 23 (Николово) - Ленчо (Якимово)                     5:1 
Септември 2009 (Лехчево) - Кипровец (Чипровци)            1:3 

                           X кръг

31 октомври 2015, събота, 14:30 ч:
в Николово:
Пъстрина 2012 (Монтана) - Кипровец (Чипровци)             отложен 
Вихър (Бързия) - Септември 2009 (Лехчево)                 отложен 
Левски 2012 (Лом) - Шурданица (Георги Дамяново)           отложен 
Люта (Владимирово) - Бойчиновци (Бойчиновци)              отложен 
Ленчо (Якимово) - Ком (Берковица)                         отложен 
Смоляновци (Смоляновци) - Вихър 23 (Николово)             отложен 
Златия (Вълчедръм) - Вършец 2012 (Вършец)                 отложен 
28 ноември 2015, събота, 14:00 ч:
Пъстрина 2012 (Монтана) - Кипровец (Чипровци)             отложен 
Вихър (Бързия) - Септември 2009 (Лехчево)                 отложен 
Левски 2012 (Лом) - Шурданица (Георги Дамяново)           отложен 
Ленчо (Якимово) - Ком (Берковица)                         отложен 
29 ноември 2015, неделя, 12:00 ч:
в Николово:
Смоляновци (Смоляновци) - Вихър 23 (Николово)             отложен 
29 ноември 2015, неделя, 14:00 ч:
Люта (Владимирово) - Бойчиновци (Бойчиновци)              отложен 
в Якимово:
Златия (Вълчедръм) - Вършец 2012 (Вършец)                 1:2 
6 декември 2015, неделя, 14:00 ч:
Пъстрина 2012 (Монтана) - Кипровец (Чипровци)             6:1 
Вихър (Бързия) - Септември 2009 (Лехчево)                 1:1 
Левски 2012 (Лом) - Шурданица (Георги Дамяново)           0:3 сл. * 
* - домакините не осигуряват лекар и охрана и не подготвят терена за игра.
Люта (Владимирово) - Бойчиновци (Бойчиновци)              4:1 
Ленчо (Якимово) - Ком (Берковица)                         1:0 
Смоляновци (Смоляновци) - Вихър 23 (Николово)             0:4 

                           XI кръг

7 ноември 2015, събота, 14:00 ч:
Вършец 2012 (Вършец) - Пъстрина 2012 (Монтана)            2:1 
Ком (Берковица) - Смоляновци (Смоляновци)                 0:0 
Бойчиновци (Бойчиновци) - Ленчо (Якимово)                 2:0 
във Владимирово:
Шурданица (Георги Дамяново) - Люта (Владимирово)          3:1 
Кипровец (Чипровци) - Вихър (Бързия)                      4:2 
8 ноември 2015, неделя, 14:00 ч:
Вихър 23 (Николово) - Златия (Вълчедръм)                  7:1 
Септември 2009 (Лехчево) - Левски 2012 (Лом)              3:0 сл. 

                           XII кръг

14 ноември 2015, събота, 14:00 ч:
в Николово:
Пъстрина 2012 (Монтана) - Вихър (Бързия)                  4:1 
Люта (Владимирово) - Септември 2009 (Лехчево)             3:2 
Ленчо (Якимово) - Шурданица (Георги Дамяново)             0:2 
Смоляновци (Смоляновци) - Бойчиновци (Бойчиновци)         0:2 
Златия (Вълчедръм) - Ком (Берковица)                      0:0 
15 ноември 2015, неделя, 14:00 ч:
Левски 2012 (Лом) - Кипровец (Чипровци)                   0:3 
Вършец 2012 (Вършец) - Вихър 23 (Николово)                2:0 

                           XIII кръг

21 ноември 2015, събота, 14:00 ч:
Вихър 23 (Николово) - Пъстрина 2012 (Монтана)             2:2 
във Вършец:
Ком (Берковица) - Вършец 2012 (Вършец)                    0:2 
Шурданица (Георги Дамяново) - Смоляновци (Смоляновци)     4:0 
Септември 2009 (Лехчево) - Ленчо (Якимово)                4:2 
Вихър (Бързия) - Левски 2012 (Лом)                        2:1 
22 ноември 2015, неделя, 14:00 ч:
Бойчиновци (Бойчиновци) - Златия (Вълчедръм)              1:3 
Кипровец (Чипровци) - Люта (Владимирово)                  4:0 

                           X кръг - отложени мачове

28 ноември 2015, събота, 14:00 ч:
Пъстрина 2012 (Монтана) - Кипровец (Чипровци)             отложен 
Вихър (Бързия) - Септември 2009 (Лехчево)                 отложен 
Левски 2012 (Лом) - Шурданица (Георги Дамяново)           отложен 
Ленчо (Якимово) - Ком (Берковица)                         отложен 
29 ноември 2015, неделя, 12:00 ч:
в Николово:
Смоляновци (Смоляновци) - Вихър 23 (Николово)             отложен 
29 ноември 2015, неделя, 14:00 ч:
Люта (Владимирово) - Бойчиновци (Бойчиновци)              отложен 
в Якимово:
Златия (Вълчедръм) - Вършец 2012 (Вършец)                 1:2 

                           X кръг - отложени мачове

6 декември 2015, неделя, 14:00 ч:
Пъстрина 2012 (Монтана) - Кипровец (Чипровци)             6:1 
Вихър (Бързия) - Септември 2009 (Лехчево)                 1:1 
Левски 2012 (Лом) - Шурданица (Георги Дамяново)           0:3 сл. * 
* - домакините не осигуряват лекар и охрана и не подготвят терена за игра.
Люта (Владимирово) - Бойчиновци (Бойчиновци)              4:1 
Ленчо (Якимово) - Ком (Берковица)                         1:0 
Смоляновци (Смоляновци) - Вихър 23 (Николово)             0:4 

                           XIV кръг

5 март 2016, събота, 15:00 ч:
в Николово:
Пъстрина 2012 (Монтана) - Левски 2012 (Лом)               9:0 
Вихър (Бързия) - Люта (Владимирово)                       1:1 
Кипровец (Чипровци) - Ленчо (Якимово)                     2:0 
Септември 2009 (Лехчево) - Смоляновци (Смоляновци)        5:2 
Шурданица (Георги Дамяново) - Златия (Вълчедръм)          2:0 
Бойчиновци (Бойчиновци) - Вършец 2012 (Вършец)            1:2 
Ком (Берковица) - Вихър 23 (Николово)                     2:0 

                           XV кръг

12 март 2016, събота, 15:00 ч:
Вършец 2012 (Вършец) - Шурданица (Георги Дамяново)        0:0 
Смоляновци (Смоляновци) - Кипровец (Чипровци)             3:4 
12 март 2016, събота, 17:30 ч:
в Монтана, ст."Огоста" - изкуствен терен: *
Вихър 23 (Николово) - Бойчиновци (Бойчиновци)             3:1 
* - първоначално насрочен за 11:00 ч в Николово, в последствие мачът е
    преместен в Монтана заради наводнен терен в Николово.
13 март 2016, неделя, 15:00 ч:
Ком (Берковица) - Пъстрина 2012 (Монтана)                 1:2 
Златия (Вълчедръм) - Септември 2009 (Лехчево)             4:0 
Ленчо (Якимово) - Вихър (Бързия)                          4:2 
Люта (Владимирово) - Левски 2012 (Лом)                    2:2 

                           XVI кръг

19 март 2016, събота, 15:00 ч:
в Николово:
Пъстрина 2012 (Монтана) - Люта (Владимирово)              8:1 
Левски 2012 (Лом) - Ленчо (Якимово)                       3:2 
Кипровец (Чипровци) - Златия (Вълчедръм)                  3:0 
в Берковица:
Бойчиновци (Бойчиновци) - Ком (Берковица)                 0:4 
20 март 2016, неделя, 15:00 ч:
Вихър (Бързия) - Смоляновци (Смоляновци)                  2:0 
Септември 2009 (Лехчево) - Вършец 2012 (Вършец)           0:5 
Шурданица (Георги Дамяново) - Вихър 23 (Николово)         0:2 

                           XVII кръг

26 март 2016, събота, 15:00 ч:
Бойчиновци (Бойчиновци) - Пъстрина 2012 (Монтана)         0:3 
Ком (Берковица) - Шурданица (Георги Дамяново)             2:2 
в Монтана, ст."Огоста" - изкуствен терен:
Вихър 23 (Николово) - Септември 2009 (Лехчево)            9:2 
Вършец 2012 (Вършец) - Кипровец (Чипровци)                3:1 
Златия (Вълчедръм) - Вихър (Бързия)                       3:0 
27 март 2016, неделя, 15:00 ч:
Смоляновци (Смоляновци) - Левски 2012 (Лом)               0:1 
Ленчо (Якимово) - Люта (Владимирово)                      6:0 

                           XVIII кръг

2 април 2016, събота, 16:00 ч:
в Николово:
Пъстрина 2012 (Монтана) - Ленчо (Якимово)                 6:2 
Люта (Владимирово) - Смоляновци (Смоляновци)              1:2 
Левски 2012 (Лом) - Златия (Вълчедръм)                    1:1 
Вихър (Бързия) - Вършец 2012 (Вършец)                     0:2 
Септември 2009 (Лехчево) - Ком (Берковица)                2:10 
3 април 2016, неделя, 16:00 ч:
в Монтана, ст."Огоста" - изкуствен терен:
Кипровец (Чипровци) - Вихър 23 (Николово)                 0:3 
Шурданица (Георги Дамяново) - Бойчиновци (Бойчиновци)     3:1 

                           XIX кръг

9 април 2016, събота, 16:00 ч:
Шурданица (Георги Дамяново) - Пъстрина 2012 (Монтана)     0:1 
Ком (Берковица) - Кипровец (Чипровци)                     0:0 
Вихър 23 (Николово) - Вихър (Бързия)                      5:0 
Вършец 2012 (Вършец) - Левски 2012 (Лом)                  7:0 
Смоляновци (Смоляновци) - Ленчо (Якимово)                 1:3 
10 април 2016, неделя, 16:00 ч:
Бойчиновци (Бойчиновци) - Септември 2009 (Лехчево)        8:2 
Златия (Вълчедръм) - Люта (Владимирово)                  10:0 

                           XX кръг

16 април 2016, събота, 16:00 ч:
в Николово:
Пъстрина 2012 (Монтана) - Смоляновци (Смоляновци)         9:2 
Ленчо (Якимово) - Златия (Вълчедръм)                      2:0 
Левски 2012 (Лом) - Вихър 23 (Николово)                   0:3 сл. * 
* - прекратен в 29' при 0:0, когато футболисти на домакините атакуват съдията.
    Левски 2012 е наказан с лишаване от домакинство за 3 мача.
Кипровец (Чипровци) - Бойчиновци (Бойчиновци)             3:1 
Септември 2009 (Лехчево) - Шурданица (Георги Дамяново)    1:8 
17 април 2016, неделя, 16:00 ч:
Люта (Владимирово) - Вършец 2012 (Вършец)                 2:6 
Вихър (Бързия) - Ком (Берковица)                          0:3 

                           XXI кръг

23 април 2016, събота, 16:00 ч:
Бойчиновци (Бойчиновци) - Вихър (Бързия)                  7:1 
Ком (Берковица) - Левски 2012 (Лом)                      10:0 
Вихър 23 (Николово) - Люта (Владимирово)                  3:0 сл. * 
* - прекратен в 5' при 0:0, когато футболист на гостите, започнали мача със 7
    човека, се контузва.
Вършец 2012 (Вършец) - Ленчо (Якимово)                    2:0 
Златия (Вълчедръм) - Смоляновци (Смоляновци)              1:0 
24 април 2016, неделя, 16:00 ч:
Септември 2009 (Лехчево) - Пъстрина 2012 (Монтана)        0:15 
Шурданица (Георги Дамяново) - Кипровец (Чипровци)         2:1 

                           XXII кръг

29 април 2016, петък, 16:00 ч:
Ленчо (Якимово) - Вихър 23 (Николово)                     0:3 
30 април 2016, събота, 16:00 ч:
в Николово:
Пъстрина 2012 (Монтана) - Златия (Вълчедръм)              7:3 
Смоляновци (Смоляновци) - Вършец 2012 (Вършец)            1:2 * 
* - Смоляновци е наказан с 2 мача лишаване от домакинство, след като играчи
    на домакините атакуват играч на гостите след края на мача.
Люта (Владимирово) - Ком (Берковица)                      2:3 * 
* - Люта е наказан с лишаване от домакинство за 2 мача след като играч на
    гостите е ритнат от привърженик на домакините при изпълнение на тъч.
в Брусарци: *
Левски 2012 (Лом) - Бойчиновци (Бойчиновци)               2:2 
* - на неутрален терен заради наказание с лишаване от домакинство на
    Левски 2012.
Вихър (Бързия) - Шурданица (Георги Дамяново)              5:5 
1 май 2016, неделя, 16:00 ч:
Кипровец (Чипровци) - Септември 2009 (Лехчево)            9:1 

                           XXIII кръг

7 май 2016, събота, 17:00 ч:
Септември 2009 (Лехчево) - Вихър (Бързия)                 3:3 
Шурданица (Георги Дамяново) - Левски 2012 (Лом)           0:5 сл. * 
* - прекратен в 20' при 2:2, когато играч на домакините, започнали мача със 7
    човека, се контузва.
Ком (Берковица) - Ленчо (Якимово)                         6:2 
Вихър 23 (Николово) - Смоляновци (Смоляновци)             3:0 сл. 
Вършец 2012 (Вършец) - Златия (Вълчедръм)                 2:0 
8 май 2016, неделя, 17:00 ч:
Кипровец (Чипровци) - Пъстрина 2012 (Монтана)             1:2 
Бойчиновци (Бойчиновци) - Люта (Владимирово)              4:3 

                           XXIV кръг

14 май 2016, събота, 18:00 ч:
в Николово:
Пъстрина 2012 (Монтана) - Вършец 2012 (Вършец)            2:1 
Златия (Вълчедръм) - Вихър 23 (Николово)                  1:3 
на неутрален терен: *
Смоляновци (Смоляновци) - Ком (Берковица)                 0:3 сл. 
* - на неутрален терен заради наказание с лишаване от домакинство на
    Смоляновци.
Ленчо (Якимово) - Бойчиновци (Бойчиновци)                 4:1 
в Георги Дамяново: *
Люта (Владимирово) - Шурданица (Георги Дамяново)          0:6 сл. ** 
* - на неутрален терен заради наказание с лишаване от домакинство на Люта.
** - прекратен в 10' при 0:3, когато футболист на Люта, започнали мача със 7
     човека, се контузва.
в Брусарци: *
Левски 2012 (Лом) - Септември 2009 (Лехчево)              0:3 сл. ** 
* - на неутрален терен заради наказание с лишаване от домакинство на
    Левски 2012.
** - домакините не са допуснати до участие в мача заради неизплатени глоби.
Вихър (Бързия) - Кипровец (Чипровци)                      0:4 

                           XXV кръг

21 май 2016, събота, 17:00 ч:
Вихър (Бързия) - Пъстрина 2012 (Монтана)                  0:5 
Кипровец (Чипровци) - Левски 2012 (Лом)                   3:0 сл. 
Септември 2009 (Лехчево) - Люта (Владимирово)             1:4 
Шурданица (Георги Дамяново) - Ленчо (Якимово)             5:0 
Бойчиновци (Бойчиновци) - Смоляновци (Смоляновци)         3:0 сл. 
Ком (Берковица) - Златия (Вълчедръм)                      5:0 
Вихър 23 (Николово) - Вършец 2012 (Вършец)                3:2 

                           XXVI кръг

28 май 2016, събота, 10:00 ч:
Ленчо (Якимово) - Септември 2009 (Лехчево)                6:1 
28 май 2016, събота, 14:00 ч:
Златия (Вълчедръм) - Бойчиновци (Бойчиновци)              1:4 
28 май 2016, събота, 18:00 ч:
в Николово:
Пъстрина 2012 (Монтана) - Вихър 23 (Николово)             0:0 
в Берковица:
Вършец 2012 (Вършец) - Ком (Берковица)                    1:1 
на неутрален терен: *
Смоляновци (Смоляновци) - Шурданица (Георги Дамяново)     0:3 сл. 
* - на неутрален терен заради наказание с лишаване от домакинство на
    Смоляновци.
в Кобиляк: *
Люта (Владимирово) - Кипровец (Чипровци)                  1:3 
* - на неутрален терен заради наказание с лишаване от домакинство на Люта.
на неутрален терен: *
Левски 2012 (Лом) - Вихър (Бързия)                        0:3 сл. 
* - на неутрален терен заради наказание с лишаване от домакинство на
    Левски 2012.

нагоре


"А" ОФГ Монтана 2015/16 - Таблица с резултати

------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                        1.   2.   3.   4.   5.   6.   7.   8.   9.  10.  11.  12.  13.  14. 
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 1. Вихър 23 (Николово)                XXX  2:2  3:2  3:0  7:1  9:0  3:1  7:1  5:1  3:0* 5:0  9:2 10:0  3:0*
 2. Пъстрина 2012 (Монтана)            0:0  XXX  2:1  0:1  6:1  9:1  5:1  7:3  6:2  8:1  4:1  5:1  9:0  9:2 
 3. Вършец 2012 (Вършец)               2:0  2:1  XXX  0:0  3:1  1:1  3:1  2:0  2:0  6:1  3:1  4:0  7:0  8:0 
 4. Шурданица (Георги Дамяново)        0:2  0:1  0:4  XXX  2:1  4:1  3:1  2:0  5:0  3:1  6:1  4:3  0:5* 4:0 
 5. Кипровец (Чипровци)                0:3  1:2  2:2  2:0  XXX  2:3  3:1  3:0  2:0  4:0  4:2  9:1  3:0* 5:0 
 6. Ком (Берковица)                    2:0  1:2  0:2  2:2  0:0  XXX  1:2  5:0  6:2  3:2  1:0  4:0 10:0  0:0 
 7. Бойчиновци (Бойчиновци)            1:3  0:3  1:2  2:2  1:2  0:4  XXX  1:3  2:0  4:3  7:1  8:2  6:0  3:0*
 8. Златия (Вълчедръм)                 1:3  0:2  1:2  0:3  1:0  0:0  1:4  XXX  8:5 10:0  3:0  4:0  5:2  1:0 
 9. Ленчо (Якимово)                    0:3  0:7  0:3  0:2  1:4  1:0  4:1  2:0  XXX  6:0  4:2  6:1  7:1  2:2 
10. Люта (Владимирово)                 0:5  1:1  2:6  0:6* 1:3  2:3  4:1  3:0  3:0  XXX  2:0  3:2  2:2  1:2 
11. Вихър (Бързия)                     0:4  0:5  0:2  5:5  0:4  0:3  1:2  3:2  3:2  1:1  XXX  1:1  2:1  2:0 
12. Септември 2009 (Лехчево)           1:8  0:15 0:5  1:8  1:3  2:10 4:2  2:5  4:2  1:4  3:3  XXX  3:0* 5:2 
13. Левски 2012 (Лом)                  0:3* 0:3  0:2  0:3* 0:3  3:0  2:2  1:1  3:2  2:2  0:3* 0:3* XXX  2:4 
14. Смоляновци (Смоляновци)            0:4  0:8  1:2  0:3* 3:4  0:3* 0:2  3:1  1:3  0:4  1:2  2:1  0:1  XXX 
------------------------------------------------------------------------------------------------------------

нагоре


"Б" ОФГ Монтана - Б1 2015/16

| Таблица с резултати | Страници на отбори |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 |
         | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 |
         | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 |


                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Озировец (Долно Озирово)           21   16   5   0   67:16   53 [+]   
-------------------------------------------------------------------
 2. Пъстренец (Долно Белотинци)        21   14   3   4   67:28   45 [+]   
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 3. Ботев 1930 (Кобиляк)               21   12   3   6   52:35   39 [-][*]
 4. Хайдут 2014 (Ерден)                21   10   4   7   54:42   34       
 5. Селяк (Стубел)                     21    9   4   8   45:36   31       
 6. Спортист (Благово)                 21    7   2  12   34:51   23       
 7. Партизан (Доктор Йосифово)         21    3   3  15   37:75   12 [+]   
 8. Базел 2014 (Мърчево)               21    0   2  19   10:83    2    [*]

Бележки
  - "Б" ОФГ Монтана е разделена на 2 регионални групи.
  - Расово (Расово), 14-ти в "А" ОФГ през изминалия сезон; изпада в "Б" ОФГ. Отборът се отказва от участие.
  - Люта (Владимирово), 1-ви; и Левски 2012 (Лом), 2-ри в "Б" ОФГ през изминалия сезон; влизат в "А" ОФГ.
  - Ботев 1930 (Кобиляк), 13-ти в "А" ОФГ през изминалия сезон; се отказва от участие и се включва в "Б" ОФГ - подгрупа Б1.
  - Златия (Вълчедръм), 3-ти в "Б" ОФГ през изминалия сезон; влиза в "А" ОФГ за да допълни групата.
  - Озировец (Долно Озирово), Пъстренец (Долно Белотинци) и Партизан (Доктор Йосифово) се включват в групата. Отборът на Озировец представя както Долно Озирово, така и Горно Озирово.
  - Сантос (Долно Белотинци), 5-ти в "Б" ОФГ през изминалия сезон; първоначално заявява участие, но се отказва непосредствено преди началото на сезона.
  - Базел 2014 (Мърчево) се отказва от участие на полусезона. Резултатите му се зачитат, а на противниците му до края се присъждат служебни победи с 3:0.


                           I кръг

29 август 2015, събота, 18:00 ч:
в Монтана, ст."Огоста" - изкуствен терен:
Хайдут 2014 (Ерден) - Пъстренец (Долно Белотинци)         3:1 
30 август 2015, неделя, 14:00 ч:
Ботев 1930 (Кобиляк) - Селяк (Стубел)                     1:4 
Спортист (Благово) - Партизан (Доктор Йосифово)           4:2 
Озировец (Долно Озирово) - Базел 2014 (Мърчево)           5:2 

                           II кръг

5 септември 2015, събота, 17:00 ч:
Базел 2014 (Мърчево) - Хайдут 2014 (Ерден)                1:6 
Партизан (Доктор Йосифово) - Озировец (Долно Озирово)     2:2 
6 септември 2015, неделя, 17:00 ч:
Селяк (Стубел) - Пъстренец (Долно Белотинци)              1:1 
Ботев 1930 (Кобиляк) - Спортист (Благово)                 3:1 

                           III кръг

13 септември 2015, неделя, 17:00 ч:
Спортист (Благово) - Селяк (Стубел)                       4:0 
Озировец (Долно Озирово) - Ботев 1930 (Кобиляк)           1:1 
Хайдут 2014 (Ерден) - Партизан (Доктор Йосифово)          6:1 
Пъстренец (Долно Белотинци) - Базел 2014 (Мърчево)        4:2 

                           IV кръг

19 септември 2015, събота, 17:00 ч:
Ботев 1930 (Кобиляк) - Хайдут 2014 (Ерден)                1:2 
20 септември 2015, неделя, 17:00 ч:
Селяк (Стубел) - Базел 2014 (Мърчево)                     9:0 
Партизан (Доктор Йосифово) - Пъстренец (Долно Белотинци)  2:3 
Спортист (Благово) - Озировец (Долно Озирово)             0:5 

                           V кръг

26 септември 2015, събота, 17:00 ч:
Хайдут 2014 (Ерден) - Спортист (Благово)                  отложен 
27 септември 2015, неделя, 17:00 ч:
Озировец (Долно Озирово) - Селяк (Стубел)                 2:0 
Пъстренец (Долно Белотинци) - Ботев 1930 (Кобиляк)        8:2 
Базел 2014 (Мърчево) - Партизан (Доктор Йосифово)         3:3 
24 октомври 2015, събота, 14:00 ч:
Хайдут 2014 (Ерден) - Спортист (Благово)                  отложен 
21 ноември 2015, събота, 14:00 ч:
Хайдут 2014 (Ерден) - Спортист (Благово)                  3:2 

                           VI кръг

3 октомври 2015, събота, 16:00 ч:
Озировец (Долно Озирово) - Хайдут 2014 (Ерден)            3:1 
4 октомври 2015, неделя, 16:00 ч:
Селяк (Стубел) - Партизан (Доктор Йосифово)               6:4 
Ботев 1930 (Кобиляк) - Базел 2014 (Мърчево)               4:0 
Спортист (Благово) - Пъстренец (Долно Белотинци)          0:1 

                           VII кръг

10 октомври 2015, събота, 16:00 ч:
Хайдут 2014 (Ерден) - Селяк (Стубел)                      4:4 
Партизан (Доктор Йосифово) - Ботев 1930 (Кобиляк)         2:3 
11 октомври 2015, неделя, 16:00 ч:
Пъстренец (Долно Белотинци) - Озировец (Долно Озирово)    0:1 
Базел 2014 (Мърчево) - Спортист (Благово)                 2:2 

                           VIII кръг

17 октомври 2015, събота, 16:00 ч:
Пъстренец (Долно Белотинци) - Хайдут 2014 (Ерден)         8:3 
18 октомври 2015, неделя, 13:00 ч:
Партизан (Доктор Йосифово) - Спортист (Благово)           2:2 
Базел 2014 (Мърчево) - Озировец (Долно Озирово)           0:7 
22 октомври 2015, четвъртък, 16:00 ч:
Селяк (Стубел) - Ботев 1930 (Кобиляк)                     отложен 
22 ноември 2015, неделя, 14:00 ч:
Селяк (Стубел) - Ботев 1930 (Кобиляк)                     0:1 

                           V кръг - отложен мач

24 октомври 2015, събота, 14:00 ч:
Хайдут 2014 (Ерден) - Спортист (Благово)                  отложен 

                           IX кръг

31 октомври 2015, събота, 10:30 ч:
Пъстренец (Долно Белотинци) - Селяк (Стубел)              отложен 
Хайдут 2014 (Ерден) - Базел 2014 (Мърчево)                отложен 
Озировец (Долно Озирово) - Партизан (Доктор Йосифово)     отложен 
Спортист (Благово) - Ботев 1930 (Кобиляк)                 отложен 
14 ноември 2015, събота, 14:30 ч:
Пъстренец (Долно Белотинци) - Селяк (Стубел)              8:0 
Хайдут 2014 (Ерден) - Базел 2014 (Мърчево)                3:0 сл. 
15 ноември 2015, неделя, 14:30 ч:
Озировец (Долно Озирово) - Партизан (Доктор Йосифово)     7:0 
Спортист (Благово) - Ботев 1930 (Кобиляк)                 3:4 

                           X кръг

7 ноември 2015, събота, 14:30 ч:
Базел 2014 (Мърчево) - Пъстренец (Долно Белотинци)        0:7 
8 ноември 2015, неделя, 14:30 ч:
Селяк (Стубел) - Спортист (Благово)                       3:1 
Ботев 1930 (Кобиляк) - Озировец (Долно Озирово)           2:2 
Партизан (Доктор Йосифово) - Хайдут 2014 (Ерден)          1:5 

                           IX кръг - отложени мачове

14 ноември 2015, събота, 14:30 ч:
Пъстренец (Долно Белотинци) - Селяк (Стубел)              8:0 
Хайдут 2014 (Ерден) - Базел 2014 (Мърчево)                3:0 сл. 
15 ноември 2015, неделя, 14:30 ч:
Озировец (Долно Озирово) - Партизан (Доктор Йосифово)     7:0 
Спортист (Благово) - Ботев 1930 (Кобиляк)                 3:4 

                           V кръг - отложен мач

21 ноември 2015, събота, 14:00 ч:
Хайдут 2014 (Ерден) - Спортист (Благово)                  3:2 

                           VIII кръг - отложен мач

22 ноември 2015, неделя, 14:00 ч:
Селяк (Стубел) - Ботев 1930 (Кобиляк)                     0:1 

                           XI кръг

12 март 2016, събота, 15:00 ч:
Пъстренец (Долно Белотинци) - Партизан (Доктор Йосифово)  3:2 
в Кобиляк:
Хайдут 2014 (Ерден) - Ботев 1930 (Кобиляк)                2:1 * 
* - Ботев 1930 е наказан с лишаване от домакинство за 1 мач, след като по време
    на мача привърженик на гостите нахлува на терена и удря единия
    помощник съдия.
13 март 2016, неделя, 15:00 ч:
Базел 2014 (Мърчево) - Селяк (Стубел)                     0:3 сл. 
Озировец (Долно Озирово) - Спортист (Благово)             3:0 

                           XII кръг

19 март 2016, събота, 15:00 ч:
в Ерден:
Спортист (Благово) - Хайдут 2014 (Ерден)                  2:1 
20 март 2016, неделя, 15:00 ч:
Селяк (Стубел) - Озировец (Долно Озирово)                 0:2 
във Владимирово: *
Ботев 1930 (Кобиляк) - Пъстренец (Долно Белотинци)        1:1 
* - на неутрален терен, заради наказание с лишаване от домакинство на
    Ботев 1930.
Партизан (Доктор Йосифово) - Базел 2014 (Мърчево)         3:0 сл. 

                           XIII кръг

26 март 2016, събота, 15:00 ч:
Хайдут 2014 (Ерден) - Озировец (Долно Озирово)            1:1 
27 март 2016, неделя, 15:00 ч:
Партизан (Доктор Йосифово) - Селяк (Стубел)               2:1 
Базел 2014 (Мърчево) - Ботев 1930 (Кобиляк)               0:3 сл. 
Пъстренец (Долно Белотинци) - Спортист (Благово)          6:0 

                           XIV кръг

2 април 2016, събота, 16:00 ч:
Озировец (Долно Озирово) - Пъстренец (Долно Белотинци)    1:1 
Ботев 1930 (Кобиляк) - Партизан (Доктор Йосифово)         7:1 
3 април 2016, неделя, 16:00 ч:
Селяк (Стубел) - Хайдут 2014 (Ерден)                      1:1 
Спортист (Благово) - Базел 2014 (Мърчево)                 3:0 сл. 

                           XV кръг

9 април 2016, събота, 12:30 ч:
Хайдут 2014 (Ерден) - Пъстренец (Долно Белотинци)         2:3 
10 април 2016, неделя, 16:00 ч:
Ботев 1930 (Кобиляк) - Селяк (Стубел)                     2:0 
Спортист (Благово) - Партизан (Доктор Йосифово)           2:0 
Озировец (Долно Озирово) - Базел 2014 (Мърчево)           3:0 сл. 

                           XVI кръг

16 април 2016, събота, 16:00 ч:
Партизан (Доктор Йосифово) - Озировец (Долно Озирово)     0:5 
17 април 2016, неделя, 16:00 ч:
Селяк (Стубел) - Пъстренец (Долно Белотинци)              1:0 * 
* - Селяк е наказан с лишаване от домакинство за 1 мач.
Базел 2014 (Мърчево) - Хайдут 2014 (Ерден)                0:3 сл. 
Ботев 1930 (Кобиляк) - Спортист (Благово)                 5:0 

                           XVII кръг

23 април 2016, събота, 16:00 ч:
Хайдут 2014 (Ерден) - Партизан (Доктор Йосифово)          5:3 
24 април 2016, неделя, 16:00 ч:
Спортист (Благово) - Селяк (Стубел)                       0:5 
Озировец (Долно Озирово) - Ботев 1930 (Кобиляк)           4:1 
Пъстренец (Долно Белотинци) - Базел 2014 (Мърчево)        3:0 сл. 

                           XVIII кръг

30 април 2016, събота, 17:00 ч:
на неутрален терен: *
Селяк (Стубел) - Базел 2014 (Мърчево)                     3:0 сл. 
* - на неутрален терен заради наказание с лишаване от домакинство на
    Селяк.
Партизан (Доктор Йосифово) - Пъстренец (Долно Белотинци)  2:4 
в Ерден:
Ботев 1930 (Кобиляк) - Хайдут 2014 (Ерден)                2:0 
Спортист (Благово) - Озировец (Долно Озирово)             3:4 

                           XIX кръг

7 май 2016, събота, 17:00 ч:
в Благово:
Хайдут 2014 (Ерден) - Спортист (Благово)                  1:2 
8 май 2016, неделя, 17:00 ч:
Озировец (Долно Озирово) - Селяк (Стубел)                 1:0 
Пъстренец (Долно Белотинци) - Ботев 1930 (Кобиляк)        3:1 
Базел 2014 (Мърчево) - Партизан (Доктор Йосифово)         0:3 сл. 

                           XX кръг

15 май 2016, неделя, 17:00 ч:
Селяк (Стубел) - Партизан (Доктор Йосифово)               3:1 
Ботев 1930 (Кобиляк) - Базел 2014 (Мърчево)               3:0 сл. 
Спортист (Благово) - Пъстренец (Долно Белотинци)          0:1 
Озировец (Долно Озирово) - Хайдут 2014 (Ерден)            4:1 

                           XXI кръг

22 май 2016, неделя, 17:00 ч:
Пъстренец (Долно Белотинци) - Озировец (Долно Озирово)    1:4 
Базел 2014 (Мърчево) - Спортист (Благово)                 0:3 сл. 
Партизан (Доктор Йосифово) - Ботев 1930 (Кобиляк)         1:4 
27 май 2016, петък, 18:00 ч:
Хайдут 2014 (Ерден) - Селяк (Стубел)                      1:1 

нагоре


"Б" ОФГ Монтана - Б1 2015/16 - Таблица с резултати

------------------------------------------------------------------------------
                                        1.   2.   3.   4.   5.   6.   7.   8. 
------------------------------------------------------------------------------
 1. Озировец (Долно Озирово)           XXX  1:1  1:1  3:1  2:0  3:0  7:0  5:2 
                                       XXX  ---  4:1  4:1  1:0  ---  ---  3:0*
 2. Пъстренец (Долно Белотинци)        0:1  XXX  8:2  8:3  8:0  6:0  3:2  4:2 
                                       1:4  XXX  3:1  ---  ---  ---  ---  3:0*
 3. Ботев 1930 (Кобиляк)               2:2  1:1  XXX  1:2  1:4  3:1  7:1  4:0 
                                       ---  ---  XXX  2:0  2:0  5:0  ---  3:0*
 4. Хайдут 2014 (Ерден)                1:1  3:1  2:1  XXX  4:4  3:2  6:1  3:0*
                                       ---  2:3  ---  XXX  1:1  1:2  5:3  --- 
 5. Селяк (Стубел)                     0:2  1:1  0:1  1:1  XXX  3:1  6:4  9:0 
                                       ---  1:0  ---  ---  XXX  ---  3:1  3:0*
 6. Спортист (Благово)                 0:5  0:1  3:4  2:1  4:0  XXX  4:2  3:0*
                                       3:4  0:1  ---  ---  0:5  XXX  2:0  --- 
 7. Партизан (Доктор Йосифово)         2:2  2:3  2:3  1:5  2:1  2:2  XXX  3:0*
                                       0:5  2:4  1:4  ---  ---  ---  XXX  --- 
 8. Базел 2014 (Мърчево)               0:7  0:7  0:3* 1:6  0:3* 2:2  3:3  XXX 
                                       ---  ---  ---  0:3* ---  0:3* 0:3* XXX 
------------------------------------------------------------------------------

нагоре


"Б" ОФГ Монтана - Б2 2015/16

| Таблица с резултати | Страници на отбори |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 |
         | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 |
         | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 |


                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Септември (Медковец)               20   16   1   3   98:17   49       
-------------------------------------------------------------------
 2. Алмус 2012 (Лом)                   21   15   1   5   84:23   46 [+]   
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 3. Дунав (Долни Цибър)                21   14   2   5   86:42   44       
 4. Брусарци (Брусарци)                20    9   1  10   42:58   28 [+]   
 5. Динамо (Мадан)                     21    8   3  10   40:55   24    [*]
 6. Левски (Комощица)                  21    6   2  13   31:88   20       
 7. Порто (Портитовци)                 21    5   2  14   33:106  17 [+]   
 8. Бенковски (Септемврийци)           21    3   2  16   35:60   11    [*]

Бележки
  - "Б" ОФГ Монтана е разделена на 2 регионални групи.
  - Расово (Расово), 14-ти в "А" ОФГ през изминалия сезон; изпада в "Б" ОФГ. Отборът се отказва от участие.
  - Люта (Владимирово), 1-ви; и Левски 2012 (Лом), 2-ри в "Б" ОФГ през изминалия сезон; влизат в "А" ОФГ.
  - Ботев 1930 (Кобиляк), 13-ти в "А" ОФГ през изминалия сезон; се отказва от участие и се включва в "Б" ОФГ - подгрупа Б1.
  - Златия (Вълчедръм), 3-ти в "Б" ОФГ през изминалия сезон; влиза в "А" ОФГ за да допълни групата.
  - Брусарци (Брусарци), Порто (Портитовци) и Алмус 2012 (Лом) се включват в групата.
  - Дунав (Долни Цибър) играе домакинските си мачове във Вълчедръм.
  - Бенковски (Септемврийци) се отказва от участие след XIV кръг. Резултатите му се зачитат, а на противниците му по програма до края се присъждат служебни победи с 3:0.
  - Мачът от XVIII кръг Брусарци (Брусарци) - Септември (Медковец) е анулиран.
  - На 17 май 2016 г. от актива на Динамо (Мадан) са отнети 3 точки заради втори случай на симулативна игра (явяване за мач със 7 човека).


                           I кръг

29 август 2015, събота, 18:00 ч:
във Вълчедръм:
Дунав (Долни Цибър) - Алмус 2012 (Лом)                    3:0 
Брусарци (Брусарци) - Бенковски (Септемврийци)            2:1 
30 август 2015, неделя, 14:00 ч:
Септември (Медковец) - Левски (Комощица)                  9:1 
Динамо (Мадан) - Порто (Портитовци)                       6:1 

                           II кръг

5 септември 2015, събота, 17:00 ч:
Бенковски (Септемврийци) - Септември (Медковец)           3:3 
6 септември 2015, неделя, 17:00 ч:
Алмус 2012 (Лом) - Порто (Портитовци)                    12:0 
Левски (Комощица) - Динамо (Мадан)                        3:0 
във Вълчедръм:
Дунав (Долни Цибър) - Брусарци (Брусарци)                 9:0 

                           III кръг

12 септември 2015, събота, 17:00 ч:
Брусарци (Брусарци) - Алмус 2012 (Лом)                    0:2 
Септември (Медковец) - Дунав (Долни Цибър)                8:0 
13 септември 2015, неделя, 17:00 ч:
Динамо (Мадан) - Бенковски (Септемврийци)                 3:3 
в Бойчиновци:
Порто (Портитовци) - Левски (Комощица)                    2:2 

                           IV кръг

19 септември 2015, събота, 17:00 ч:
Алмус 2012 (Лом) - Левски (Комощица)                      6:1 
20 септември 2015, неделя, 17:00 ч:
Бенковски (Септемврийци) - Порто (Портитовци)            15:1 
във Вълчедръм:
Дунав (Долни Цибър) - Динамо (Мадан)                      4:1 
Брусарци (Брусарци) - Септември (Медковец)                1:5 

                           V кръг

26 септември 2015, събота, 17:00 ч:
Динамо (Мадан) - Брусарци (Брусарци)                      3:1 
Порто (Портитовци) - Дунав (Долни Цибър)                  2:10 
27 септември 2015, неделя, 17:00 ч:
Септември (Медковец) - Алмус 2012 (Лом)                   6:0 
Левски (Комощица) - Бенковски (Септемврийци)              2:1 

                           VI кръг

3 октомври 2015, събота, 16:00 ч:
Алмус 2012 (Лом) - Бенковски (Септемврийци)               6:2 
Септември (Медковец) - Динамо (Мадан)                     5:2 
4 октомври 2015, неделя, 16:00 ч:
във Вълчедръм:
Дунав (Долни Цибър) - Левски (Комощица)                   9:1 
Брусарци (Брусарци) - Порто (Портитовци)                  5:0 

                           VII кръг

10 октомври 2015, събота, 16:00 ч:
в Медковец:
Порто (Портитовци) - Септември (Медковец)                 0:10 
11 октомври 2015, неделя, 16:00 ч:
Динамо (Мадан) - Алмус 2012 (Лом)                         0:5 
Левски (Комощица) - Брусарци (Брусарци)                   3:2 
Бенковски (Септемврийци) - Дунав (Долни Цибър)            1:3 

                           VIII кръг

17 октомври 2015, събота, 16:00 ч:
Левски (Комощица) - Септември (Медковец)                  2:1 
18 октомври 2015, неделя, 16:00 ч:
Алмус 2012 (Лом) - Дунав (Долни Цибър)                    6:1 
Бенковски (Септемврийци) - Брусарци (Брусарци)            4:5 
Порто (Портитовци) - Динамо (Мадан)                       2:6 

                           IX кръг

31 октомври 2015, събота, 10:30 ч:
Порто (Портитовци) - Алмус 2012 (Лом)                     отложен 
Динамо (Мадан) - Левски (Комощица)                        отложен 
Септември (Медковец) - Бенковски (Септемврийци)           отложен 
Брусарци (Брусарци) - Дунав (Долни Цибър)                 отложен 
14 ноември 2015, събота, 14:30 ч:
в Брусарци:
Порто (Портитовци) - Алмус 2012 (Лом)                     0:9 
15 ноември 2015, неделя, 14:30 ч:
Динамо (Мадан) - Левски (Комощица)                        4:1 
Септември (Медковец) - Бенковски (Септемврийци)           3:0 сл. 
Брусарци (Брусарци) - Дунав (Долни Цибър)                 1:2 

                           X кръг

7 ноември 2015, събота, 14:30 ч:
Алмус 2012 (Лом) - Брусарци (Брусарци)                    9:0 
във Вълчедръм:
Дунав (Долни Цибър) - Септември (Медковец)                2:1 
8 ноември 2015, неделя, 14:30 ч:
Бенковски (Септемврийци) - Динамо (Мадан)                 2:1 
Левски (Комощица) - Порто (Портитовци)                    3:0 

                           IX кръг - отложени мачове

14 ноември 2015, събота, 14:30 ч:
в Брусарци:
Порто (Портитовци) - Алмус 2012 (Лом)                     0:9 
15 ноември 2015, неделя, 14:30 ч:
Динамо (Мадан) - Левски (Комощица)                        4:1 
Септември (Медковец) - Бенковски (Септемврийци)           3:0 сл. 
Брусарци (Брусарци) - Дунав (Долни Цибър)                 1:2 

                           XI кръг

12 март 2016, събота, 15:00 ч:
Левски (Комощица) - Алмус 2012 (Лом)                      0:5 
13 март 2016, неделя, 15:00 ч:
Порто (Портитовци) - Бенковски (Септемврийци)             3:0 сл. * 
* - първоначално отложен, в последствие присъден служебно след
    отказването на Бенковски.
Динамо (Мадан) - Дунав (Долни Цибър)                      2:2 
Септември (Медковец) - Брусарци (Брусарци)                6:0 

                           XII кръг

19 март 2016, събота, 15:00 ч:
във Вълчедръм:
Дунав (Долни Цибър) - Порто (Портитовци)                  4:1 
20 март 2016, неделя, 10:30 ч:
Брусарци (Брусарци) - Динамо (Мадан)                      0:2 
20 март 2016, неделя, 15:00 ч:
Алмус 2012 (Лом) - Септември (Медковец)                   2:0 
Бенковски (Септемврийци) - Левски (Комощица)              1:0 

                           XIII кръг

26 март 2016, събота, 15:00 ч:
Бенковски (Септемврийци) - Алмус 2012 (Лом)               2:4 
Динамо (Мадан) - Септември (Медковец)                     0:5 сл. * 
* - прекратен при 0:2 по вина на домакините. Динамо е наказан с лишаване от
    домакинство за 2 мача.
27 март 2016, неделя, 15:00 ч:
Левски (Комощица) - Дунав (Долни Цибър)                   2:6 
в Мърчево:
Порто (Портитовци) - Брусарци (Брусарци)                  4:4 

                           XIV кръг

2 април 2016, събота, 16:00 ч:
в Портитовци:
Септември (Медковец) - Порто (Портитовци)                 3:0 
3 април 2016, неделя, 16:00 ч:
Алмус 2012 (Лом) - Динамо (Мадан)                         4:0 
Брусарци (Брусарци) - Левски (Комощица)                   4:1 
във Вълчедръм:
Дунав (Долни Цибър) - Бенковски (Септемврийци)            3:0 

                           XV кръг

9 април 2016, събота, 16:00 ч:
във Вълчедръм:
Дунав (Долни Цибър) - Алмус 2012 (Лом)                    0:0 
10 април 2016, неделя, 16:00 ч:
Брусарци (Брусарци) - Бенковски (Септемврийци)            3:0 сл. 
Септември (Медковец) - Левски (Комощица)                  8:0 
във Владимирово: *
Динамо (Мадан) - Порто (Портитовци)                       2:0 
* - на неутрален терен заради наказание с лишаване от домакинство на
    Динамо

                           XVI кръг

17 април 2016, неделя, 16:00 ч:
Алмус 2012 (Лом) - Порто (Портитовци)                     4:1 
Левски (Комощица) - Динамо (Мадан)                        2:2 
Бенковски (Септемврийци) - Септември (Медковец)           0:3 сл. 
във Вълчедръм:
Дунав (Долни Цибър) - Брусарци (Брусарци)                 2:3 

                           XVII кръг

23 април 2016, събота, 16:00 ч:
Брусарци (Брусарци) - Алмус 2012 (Лом)                    3:0 
24 април 2016, неделя, 16:00 ч:
Септември (Медковец) - Дунав (Долни Цибър)                9:1 
на неутрален терен: *
Динамо (Мадан) - Бенковски (Септемврийци)                 3:0 сл. 
* - на неутрален терен заради наказание с лишаване от домакинство на
    Динамо
в Мърчево:
Порто (Портитовци) - Левски (Комощица)                    4:1 

                           XVIII кръг

30 април 2016, събота, 17:00 ч:
Алмус 2012 (Лом) - Левски (Комощица)                      7:1 
1 май 2016, неделя, 17:00 ч:
Бенковски (Септемврийци) - Порто (Портитовци)             0:3 сл. 
във Вълчедръм:
Дунав (Долни Цибър) - Динамо (Мадан)                      9:1 
Брусарци (Брусарци) - Септември (Медковец)                анулиран * 
* - прекратен в 39' при 0:2 след нахлуване на публика и от двата отбора.
    Брусарци и Септември са наказани с лишаване от домакинство за по 3 мача.

                           XIX кръг

7 май 2016, събота, 17:00 ч:
Динамо (Мадан) - Брусарци (Брусарци)                      0:1 
8 май 2016, неделя, 15:00 ч:
в Монтана, ст."Огоста" - изкуствен терен: *
Септември (Медковец) - Алмус 2012 (Лом)                   1:0 
* - на неутрален терен заради наказание с лишаване от домакинство на
    Септември.
8 май 2016, неделя, 17:00 ч:
Порто (Портитовци) - Дунав (Долни Цибър)                  2:1 
Левски (Комощица) - Бенковски (Септемврийци)              3:0 сл. 

                           XX кръг

15 май 2016, неделя, 17:00 ч:
Алмус 2012 (Лом) - Бенковски (Септемврийци)               3:0 сл. 
във Вълчедръм:
Дунав (Долни Цибър) - Левски (Комощица)                  12:1 
в Долно Белотинци: *
Брусарци (Брусарци) - Порто (Портитовци)                  2:4 
* - на неутрален терен заради наказание с лишаване от домакинство на
    Брусарци.
в Якимово: *
Септември (Медковец) - Динамо (Мадан)                     5:0 
* - на неутрален терен заради наказание с лишаване от домакинство на
    Септември.

                           XXI кръг

21 май 2016, събота, 17:00 ч:
Левски (Комощица) - Брусарци (Брусарци)                   1:5 
22 май 2016, неделя, 17:00 ч:
Динамо (Мадан) - Алмус 2012 (Лом)                         2:0 
в Мърчево:
Порто (Портитовци) - Септември (Медковец)                 3:7 
Бенковски (Септемврийци) - Дунав (Долни Цибър)            0:3 сл. 

нагоре


"Б" ОФГ Монтана - Б2 2015/16 - Таблица с резултати

------------------------------------------------------------------------------
                                        1.   2.   3.   4.   5.   6.   7.   8. 
------------------------------------------------------------------------------
 1. Септември (Медковец)               XXX  6:0  8:0  6:0  5:2  9:1  3:0  3:0*
                                       XXX  1:0  9:1  ---  5:0  8:0  ---  --- 
 2. Алмус 2012 (Лом)                   2:0  XXX  6:1  9:0  4:0  6:1 12:0  6:2 
                                       ---  XXX  ---  ---  ---  7:1  4:1  3:0*
 3. Дунав (Долни Цибър)                2:1  3:0  XXX  9:0  4:1  9:1  4:1  3:0 
                                       ---  0:0  XXX  2:3  9:1 12:1  ---  --- 
 4. Брусарци (Брусарци)                1:5  0:2  1:2  XXX  0:2  4:1  5:0  2:1 
                                       ---  3:0  ---  XXX  ---  ---  2:4  3:0*
 5. Динамо (Мадан)                     0:5* 0:5  2:2  3:1  XXX  4:1  6:1  3:3 
                                       ---  2:0  ---  0:1  XXX  ---  2:0  3:0*
 6. Левски (Комощица)                  2:1  0:5  2:6  3:2  3:0  XXX  3:0  2:1 
                                       ---  ---  ---  1:5  2:2  XXX  ---  3:0*
 7. Порто (Портитовци)                 0:10 0:9  2:10 4:4  2:6  2:2  XXX  3:0*
                                       3:7  ---  2:1  ---  ---  4:1  XXX  --- 
 8. Бенковски (Септемврийци)           3:3  2:4  1:3  4:5  2:1  1:0 15:1  XXX 
                                       0:3* ---  0:3* ---  ---  ---  0:3* XXX 
------------------------------------------------------------------------------

нагоре


"Б" ОФГ Монтана - бараж за "А" ОФГ 2015/16

                           Регламент:

Отборите, заели 2-ро място в двете "Б" ОФГ се срещат за още едно място в "А" ОФГ, освободено с оглед очакваното приемане на Ком (Берковица) в СЗ "В" АФГ.

                           Финал:

28 май 2016, събота, 17:00 ч:
в Монтана, ст."Оготса" - изкуствен терен:
Пъстренец (Долно Белотинци) - Алмус 2012 (Лом)            1:2 (0:1) 
  [0:2 Станислав Трайков 2',64'; 1:2 Антон Банков 68']

нагоре


ОФГ Монтана 2015/16 - страници на отбори

Червен картон /Монтана/
в-к Конкурент /Враца/

Вършец 2012 (Вършец)
Златия (Вълчедръм)
Септември 2009 (Лехчево)

нагоре