ОФГ Монтана 2016/17


"А" ОФГ Монтана

| Таблица с резултати | Страници на отбори | Ранглиста |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 |
         | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 |

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Вихър 23 (Николово)                22   19   2   1   95:18   59        Шампион
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 2. Пъстрина 2012 (Монтана)            22   18   2   2  124:21   56               
 3. Шурданица (Георги Дамяново)        22   16   2   4   69:12   50               
 4. Бойчиновци (Бойчиновци)            22   15   2   5   80:25   47               
 5. Миньор Кипровец (Чипровци)         22   14   2   6   81:25   44    [*]        
 6. Вършец 2012 (Вършец)               22   12   1   9   61:35   37               
 7. Вихър (Бързия)                     22    9   2  11   24:48   29               
 8. Септември (Медковец)               22    7   2  13   41:67   23 [+]           
 9. Озировец (Долно Озирово)           22    4   0  18   25:100  12 [+]            [2 0 0  5:2  6]
10. Ленчо (Якимово)                    22    4   0  18   31:103  12                [0 0 2  2:5  0]
11. Алмус 2012 (Лом)                   22    3   2  17   40:109  11 [+]           
12. Люта (Владимирово)                 22    2   1  19   18:126   7               
-------------------------------------------------------------------
--. Септември 2009 (Лехчево)            7    0   0   7    9:33    -    [*] Изваден
--. Златия (Вълчедръм)                  3    0   0   3    0:9     -    [*] Изваден

Бележки
  - Ком (Берковица), 6-ти през изминалия сезон; влиза в Северозападна Трета лига.
  - Левски 2012 (Лом) и Смоляновци (Смоляновци) изпадат в "Б" ОФГ.
  - Озировец (Долно Озирово), Септември (Медковец) и Алмус 2012 (Лом) влизат от "Б" ОФГ.
  - Кипровец (Чипровци) е преименуван на Миньор Кипровец.
  - Озировец представлява както Долно Озирово, така и Горно Озирово.
  - Златия (Вълчедръм) е изваден от групата след III кръг, а преди това от актива му са отнети 3 точки след II кръг, след като не се явява за нито един от първите си 3 мача в първенството. Резултатите му се анулират, а противниците им по програма до края почиват.
  - Септември 2009 (Лехчево) е изваден от групата след VII кръг, а преди това от актива му са отнети 3 точки след VI кръг, след като не се явява за 3 мача в първенството. Резултатите му се анулират, а противниците им по програма до края почиват.

                           I кръг

27 август 2016, събота, 18:00 ч:
Ленчо (Якимово) - Вихър (Бързия)                          0:1 
Вършец 2012 (Вършец) - Септември (Медковец)               8:1 
Септември 2009 (Лехчево) - Озировец (Долно Озирово)       4:6  /анулиран/ 
Шурданица (Георги Дамяново) - Алмус 2012 (Лом)            4:1 
28 август 2016, неделя, 18:00 ч:
Миньор Кипровец (Чипровци) - Пъстрина 2012 (Монтана)      1:3 
Бойчиновци (Бойчиновци) - Люта (Владимирово)              4:2 
31 август 2016, сряда, 18:00 ч:
Вихър 23 (Николово) - Златия (Вълчедръм)                  3:0 сл. *  /анулиран/ 
* - гостите не се явяват.

                           II кръг

3 септември 2016, събота, 17:00 ч:
Вихър (Бързия) - Алмус 2012 (Лом)                         2:1 
Златия (Вълчедръм) - Шурданица (Георги Дамяново)          0:3 сл.  /анулиран/ 
във Вършец:
Озировец (Долно Озирово) - Вихър 23 (Николово)            0:6 
Люта (Владимирово) - Септември 2009 (Лехчево)             3:2  /анулиран/ 
в Расово:
Септември (Медковец) - Бойчиновци (Бойчиновци)            0:3 
Пъстрина 2012 (Монтана) - Вършец 2012 (Вършец)            7:1 
Ленчо (Якимово) - Миньор Кипровец (Чипровци)              3:4 

                           III кръг

6 септември 2016, вторник, 17:00 ч:
Миньор Кипровец (Чипровци) - Вихър (Бързия)               3:0 
Вършец 2012 (Вършец) - Ленчо (Якимово)                    5:1 
Бойчиновци (Бойчиновци) - Пъстрина 2012 (Монтана)         1:2 
Септември 2009 (Лехчево) - Септември (Медковец)           отложен 
Вихър 23 (Николово) - Люта (Владимирово)                  8:0 
Шурданица (Георги Дамяново) - Озировец (Долно Озирово)    8:0 
Алмус 2012 (Лом) - Златия (Вълчедръм)                     3:0 сл.  /анулиран/ 
22 септември 2016, четвъртък, 17:00 ч:
Септември 2009 (Лехчево) - Септември (Медковец)           0:3 сл. *  /анулиран/ 
* - домакините не събират отбор за мача.

                           IV кръг

10 септември 2016, събота, 17:00 ч:
Вихър (Бързия) - Златия (Вълчедръм)                       анулиран 
Озировец (Долно Озирово) - Алмус 2012 (Лом)               2:0 
Люта (Владимирово) - Шурданица (Георги Дамяново)          0:6 
Пъстрина 2012 (Монтана) - Септември 2009 (Лехчево)       12:1  /анулиран/ 
11 септември 2016, неделя, 17:00 ч:
Септември (Медковец) - Вихър 23 (Николово)                0:1 
Ленчо (Якимово) - Бойчиновци (Бойчиновци)                 2:5 
Миньор Кипровец (Чипровци) - Вършец 2012 (Вършец)         2:0 

                           V кръг

17 септември 2016, събота, 17:00 ч:
Вършец 2012 (Вършец) - Вихър (Бързия)                     5:1 
Бойчиновци (Бойчиновци) - Миньор Кипровец (Чипровци)      2:2 
Септември 2009 (Лехчево) - Ленчо (Якимово)                2:3  /анулиран/ 
Шурданица (Георги Дамяново) - Септември (Медковец)        2:0 
Златия (Вълчедръм) - Озировец (Долно Озирово)             анулиран 
18 септември 2016, неделя, 17:00 ч:
в Монтана, ст."Огоста" - изкуствен терен:
Вихър 23 (Николово) - Пъстрина 2012 (Монтана)             2:2 
Алмус 2012 (Лом) - Люта (Владимирово)                     7:0 

                           III кръг - отложен мач

22 септември 2016, четвъртък, 17:00 ч:
Септември 2009 (Лехчево) - Септември (Медковец)           0:3 сл. *  /анулиран/ 
* - домакините не събират отбор за мача.

                           VI кръг

24 септември 2016, събота, 17:00 ч:
Вихър (Бързия) - Озировец (Долно Озирово)                 4:2 
Люта (Владимирово) - Златия (Вълчедръм)                   анулиран 
Септември (Медковец) - Алмус 2012 (Лом)                   отложен 
Ленчо (Якимово) - Вихър 23 (Николово)                     1:10 
Миньор Кипровец (Чипровци) - Септември 2009 (Лехчево)     3:0 сл. *  /анулиран/ 
* - гостите не събират отбор за мача.
Вършец 2012 (Вършец) - Бойчиновци (Бойчиновци)            1:0 
25 септември 2016, неделя, 17:00 ч:
Пъстрина 2012 (Монтана) - Шурданица (Георги Дамяново)     1:1 
5 ноември 2016, събота, 14:00 ч:
Септември (Медковец) - Алмус 2012 (Лом)                   7:2 

                           VII кръг

1 октомври 2016, събота, 16:00 ч:
Бойчиновци (Бойчиновци) - Вихър (Бързия)                  3:0 
Септември 2009 (Лехчево) - Вършец 2012 (Вършец)           0:3 сл. *  /анулиран/ 
* - домакините не събират отбор за мача.
Вихър 23 (Николово) - Миньор Кипровец (Чипровци)          отложен 
Шурданица (Георги Дамяново) - Ленчо (Якимово)             5:0 
Златия (Вълчедръм) - Септември (Медковец)                 анулиран 
Озировец (Долно Озирово) - Люта (Владимирово)             4:0 
2 октомври 2016, неделя, 16:00 ч:
Алмус 2012 (Лом) - Пъстрина 2012 (Монтана)                1:9 
12 ноември 2016, събота, 14:30 ч:
Вихър 23 (Николово) - Миньор Кипровец (Чипровци)          4:1 

                           VIII кръг

8 октомври 2016, събота, 16:00 ч:
Вихър (Бързия) - Люта (Владимирово)                       4:0 
Септември (Медковец) - Озировец (Долно Озирово)           5:1 
Пъстрина 2012 (Монтана) - Златия (Вълчедръм)              анулиран 
Бойчиновци (Бойчиновци) - Септември 2009 (Лехчево)        анулиран 
9 октомври 2016, неделя, 16:00 ч:
Ленчо (Якимово) - Алмус 2012 (Лом)                        4:1 
Миньор Кипровец (Чипровци) - Шурданица (Георги Дамяново)  2:0 
Вършец 2012 (Вършец) - Вихър 23 (Николово)                3:4 

                           IX кръг

15 октомври 2016, събота, 16:00 ч:
Септември 2009 (Лехчево) - Вихър (Бързия)                 анулиран 
в Монтана, ст."Огоста" - изкуствен терен:
Вихър 23 (Николово) - Бойчиновци (Бойчиновци)             1:2 
Шурданица (Георги Дамяново) - Вършец 2012 (Вършец)        3:1 
Златия (Вълчедръм) - Ленчо (Якимово)                      анулиран 
Озировец (Долно Озирово) - Пъстрина 2012 (Монтана)        отложен 
Люта (Владимирово) - Септември (Медковец)                 отложен 
16 октомври 2016, неделя, 16:00 ч:
Алмус 2012 (Лом) - Миньор Кипровец (Чипровци)             0:6 
5 ноември 2016, събота, 14:00 ч:
Озировец (Долно Озирово) - Пъстрина 2012 (Монтана)        1:4 
12 ноември 2016, събота, 14:30 ч:
Люта (Владимирово) - Септември (Медковец)                 0:6 

                           X кръг

22 октомври 2016, събота, 16:00 ч:
Вихър (Бързия) - Септември (Медковец)                     0:0 
Пъстрина 2012 (Монтана) - Люта (Владимирово)             12:0 
Ленчо (Якимово) - Озировец (Долно Озирово)                1:2 
Миньор Кипровец (Чипровци) - Златия (Вълчедръм)           анулиран 
Вършец 2012 (Вършец) - Алмус 2012 (Лом)                   6:0 
Септември 2009 (Лехчево) - Вихър 23 (Николово)            анулиран 
23 октомври 2016, неделя, 16:00 ч:
Бойчиновци (Бойчиновци) - Шурданица (Георги Дамяново)     2:0 

                           XI кръг

29 октомври 2016, събота, 14:00 ч:
Вихър 23 (Николово) - Вихър (Бързия)                      8:0 
Шурданица (Георги Дамяново) - Септември 2009 (Лехчево)    анулиран 
Алмус 2012 (Лом) - Бойчиновци (Бойчиновци)                0:6 
Златия (Вълчедръм) - Вършец 2012 (Вършец)                 анулиран 
Люта (Владимирово) - Ленчо (Якимово)                      отложен 
30 октомври 2016, неделя, 14:00 ч:
Озировец (Долно Озирово) - Миньор Кипровец (Чипровци)     0:6 
Септември (Медковец) - Пъстрина 2012 (Монтана)            1:2 
5 ноември 2016, събота, 14:00 ч:
Люта (Владимирово) - Ленчо (Якимово)                      0:5 

                           VI кръг - отложен мач

5 ноември 2016, събота, 14:00 ч:
Септември (Медковец) - Алмус 2012 (Лом)                   7:2 

                           IX кръг - отложен мач

5 ноември 2016, събота, 14:00 ч:
Озировец (Долно Озирово) - Пъстрина 2012 (Монтана)        1:4 

                           VII кръг - отложен мач

12 ноември 2016, събота, 14:30 ч:
Вихър 23 (Николово) - Миньор Кипровец (Чипровци)          4:1 

                           IX кръг - отложен мач

12 ноември 2016, събота, 14:30 ч:
Люта (Владимирово) - Септември (Медковец)                 0:6 

                           XII кръг

19 ноември 2016, събота, 14:00 ч:
Ленчо (Якимово) - Септември (Медковец)                    0:1 
Миньор Кипровец (Чипровци) - Люта (Владимирово)           8:0 
Вършец 2012 (Вършец) - Озировец (Долно Озирово)           4:0 
Бойчиновци (Бойчиновци) - Златия (Вълчедръм)              анулиран 
Септември 2009 (Лехчево) - Алмус 2012 (Лом)               анулиран 
19 ноември 2016, събота, 16:00 ч:
в Монтана, ст."Огоста" - изкуствен терен:
Вихър 23 (Николово) - Шурданица (Георги Дамяново)         прекратен * 
* - прекратен в 70' при 1:0 заради повреда в осветлението.
20 ноември 2016, неделя, 14:00 ч:
Вихър (Бързия) - Пъстрина 2012 (Монтана)                  0:4 
4 декември 2016, неделя, 14:00 ч:
в Монтана, ст."Огоста" - изкуствен терен:
Вихър 23 (Николово) - Шурданица (Георги Дамяново)         2:1 

                           XIII кръг

26 ноември 2016, събота, 14:00 ч:
Шурданица (Георги Дамяново) - Вихър (Бързия)              0:1 
Алмус 2012 (Лом) - Вихър 23 (Николово)                    1:5 
Златия (Вълчедръм) - Септември 2009 (Лехчево)             анулиран 
Озировец (Долно Озирово) - Бойчиновци (Бойчиновци)        1:9 
Люта (Владимирово) - Вършец 2012 (Вършец)                 2:6 
27 ноември 2016, неделя, 14:00 ч:
Септември (Медковец) - Миньор Кипровец (Чипровци)         3:1 
Пъстрина 2012 (Монтана) - Ленчо (Якимово)                 6:1 

                           XII кръг - преигран мач

4 декември 2016, неделя, 14:00 ч:
в Монтана, ст."Огоста" - изкуствен терен:
Вихър 23 (Николово) - Шурданица (Георги Дамяново)         2:1 

                           XIV кръг

4 март 2017, събота, 15:00 ч:
Вихър (Бързия) - Ленчо (Якимово)                          2:0 
Пъстрина 2012 (Монтана) - Миньор Кипровец (Чипровци)      3:0 
Септември (Медковец) - Вършец 2012 (Вършец)               1:3 
Люта (Владимирово) - Бойчиновци (Бойчиновци)              0:3 
Алмус 2012 (Лом) - Шурданица (Георги Дамяново)            0:6 
Озировец (Долно Озирово)                                  почива
Вихър 23 (Николово)                                       почива

                           XV кръг

11 март 2017, събота, 15:00 ч:
Алмус 2012 (Лом) - Вихър (Бързия)                         1:2 
Вихър 23 (Николово) - Озировец (Долно Озирово)            отложен 
Бойчиновци (Бойчиновци) - Септември (Медковец)            6:1 
Вършец 2012 (Вършец) - Пъстрина 2012 (Монтана)            0:1 
Миньор Кипровец (Чипровци) - Ленчо (Якимово)              7:1 
1 май 2017, понеделник, 17:00 ч:
в Монтана, ст."Огоста" - изкуствен терен:
Вихър 23 (Николово) - Озировец (Долно Озирово)            1:0 
Шурданица (Георги Дамяново)                               почива
Люта (Владимирово)                                        почива

                           XVI кръг

18 март 2017, събота, 15:00 ч:
Вихър (Бързия) - Миньор Кипровец (Чипровци)               1:2 
Ленчо (Якимово) - Вършец 2012 (Вършец)                    2:3 
Пъстрина 2012 (Монтана) - Бойчиновци (Бойчиновци)         4:0 
Люта (Владимирово) - Вихър 23 (Николово)                  0:10 
Озировец (Долно Озирово) - Шурданица (Георги Дамяново)    0:7 
Септември (Медковец)                                      почива
Алмус 2012 (Лом)                                          почива

                           XVII кръг

1 април 2017, събота, 14:00 ч:
Вършец 2012 (Вършец) - Миньор Кипровец (Чипровци)         0:1 
1 април 2017, събота, 16:00 ч:
Алмус 2012 (Лом) - Озировец (Долно Озирово)               4:0 
Шурданица (Георги Дамяново) - Люта (Владимирово)         10:1 
Вихър 23 (Николово) - Септември (Медковец)                8:1 
Бойчиновци (Бойчиновци) - Ленчо (Якимово)                10:1 
Вихър (Бързия)                                            почива
Пъстрина 2012 (Монтана)                                   почива

                           XVIII кръг

7 април 2017, петък, 17:30 ч:
Пъстрина 2012 (Монтана) - Вихър 23 (Николово)             1:2 
8 април 2017, събота, 16:00 ч:
Вихър (Бързия) - Вършец 2012 (Вършец)                     0:3 
Миньор Кипровец (Чипровци) - Бойчиновци (Бойчиновци)      1:1 
Септември (Медковец) - Шурданица (Георги Дамяново)        0:1 
Люта (Владимирово) - Алмус 2012 (Лом)                     3:1 
Ленчо (Якимово)                                           почива
Озировец (Долно Озирово)                                  почива

                           XIX кръг

14 април 2017, петък, 16:00 ч:
Озировец (Долно Озирово) - Вихър (Бързия)                 0:1 
Алмус 2012 (Лом) - Септември (Медковец)                   2:2 * 
* - заради нахлуване на публика Алмус 2012 е наказан с лишаване от
    домакинство за 4 мача.
Шурданица (Георги Дамяново) - Пъстрина 2012 (Монтана)     2:0 
в Монтана, ст."Огоста" - изкуствен терен:
Вихър 23 (Николово) - Ленчо (Якимово)                     8:0 
Бойчиновци (Бойчиновци) - Вършец 2012 (Вършец)            2:1 
Люта (Владимирово)                                        почива
Миньор Кипровец (Чипровци)                                почива

                           XX кръг

17 април 2017, понеделник, 16:00 ч:
Вихър (Бързия) - Бойчиновци (Бойчиновци)                  1:2 
Миньор Кипровец (Чипровци) - Вихър 23 (Николово)          отложен 
Ленчо (Якимово) - Шурданица (Георги Дамяново)             0:6 
Пъстрина 2012 (Монтана) - Алмус 2012 (Лом)               14:2 
Люта (Владимирово) - Озировец (Долно Озирово)             4:3 
6 май 2017, събота, 17:00 ч:
Миньор Кипровец (Чипровци) - Вихър 23 (Николово)          1:2 
Вършец 2012 (Вършец)                                      почива
Септември (Медковец)                                      почива

                           XXI кръг

22 април 2017, събота, 16:00 ч:
Люта (Владимирово) - Вихър (Бързия)                       2:2 
в Драганица:
Озировец (Долно Озирово) - Септември (Медковец)           2:5 
в Комощица: *
Алмус 2012 (Лом) - Ленчо (Якимово)                       10:3 
* - на неутрален терен заради наказание с лишаване от домакинство на Алмус
    2012.
Шурданица (Георги Дамяново) - Миньор Кипровец (Чипровци)  1:0 
Вихър 23 (Николово) - Вършец 2012 (Вършец)                3:0 
Пъстрина 2012 (Монтана)                                   почива
Бойчиновци (Бойчиновци)                                   почива

                           XXII кръг

29 април 2017, събота, 16:00 ч:
Бойчиновци (Бойчиновци) - Вихър 23 (Николово)             0:2 
Вършец 2012 (Вършец) - Шурданица (Георги Дамяново)        0:1 
Миньор Кипровец (Чипровци) - Алмус 2012 (Лом)             7:0 
Пъстрина 2012 (Монтана) - Озировец (Долно Озирово)       12:1 
Септември (Медковец) - Люта (Владимирово)                 3:2 
Вихър (Бързия)                                            почива
Ленчо (Якимово)                                           почива

                           XV кръг - отложен мач

1 май 2017, понеделник, 17:00 ч:
в Монтана, ст."Огоста" - изкуствен терен:
Вихър 23 (Николово) - Озировец (Долно Озирово)            1:0 

                           XXIII кръг

6 май 2017, събота, 10:00 ч:
в Комощица: *
Алмус 2012 (Лом) - Вършец 2012 (Вършец)                   3:3 
* - на неутрален терен заради наказание с лишаване от домакинство на Алмус
    2012.
6 май 2017, събота, 17:00 ч:
Септември (Медковец) - Вихър (Бързия)                     0:2 
Люта (Владимирово) - Пъстрина 2012 (Монтана)              2:9 * 
* - Люта е наказан с лишаване от домакинство за 4 мача.
в Драганица:
Озировец (Долно Озирово) - Ленчо (Якимово)                3:1 
Шурданица (Георги Дамяново) - Бойчиновци (Бойчиновци)     1:0 
Миньор Кипровец (Чипровци)                                почива
Вихър 23 (Николово)                                       почива

                           XX кръг - отложен мач

6 май 2017, събота, 17:00 ч:
Миньор Кипровец (Чипровци) - Вихър 23 (Николово)          1:2 

                           XXIV кръг

13 май 2017, събота, 17:00 ч:
Вихър (Бързия) - Вихър 23 (Николово)                      0:1 
Бойчиновци (Бойчиновци) - Алмус 2012 (Лом)               12:0 
Миньор Кипровец (Чипровци) - Озировец (Долно Озирово)     6:1 
Ленчо (Якимово) - Люта (Владимирово)                      2:0 
Пъстрина 2012 (Монтана) - Септември (Медковец)            8:2 
Шурданица (Георги Дамяново)                               почива
Вършец 2012 (Вършец)                                      почива

                           XXV кръг

20 май 2017, събота, 17:00 ч:
Пъстрина 2012 (Монтана) - Вихър (Бързия)                  8:0 
Септември (Медковец) - Ленчо (Якимово)                    2:3 
в Бойчиновци: *
Люта (Владимирово) - Миньор Кипровец (Чипровци)           0:10 
* - на неутрален терен заради наказание с лишаване от домакинство на Люта.
Озировец (Долно Озирово) - Вършец 2012 (Вършец)           0:5 
Шурданица (Георги Дамяново) - Вихър 23 (Николово)         1:1 
Бойчиновци (Бойчиновци)                                   почива
Алмус 2012 (Лом)                                          почива

                           XXVI кръг

27 май 2017, събота, 17:00 ч:
Вихър (Бързия) - Шурданица (Георги Дамяново)              0:3 
Вихър 23 (Николово) - Алмус 2012 (Лом)                    6:3 
Бойчиновци (Бойчиновци) - Озировец (Долно Озирово)        7:2 
Вършец 2012 (Вършец) - Люта (Владимирово)                 3:0 
Миньор Кипровец (Чипровци) - Септември (Медковец)        10:0 
Ленчо (Якимово) - Пъстрина 2012 (Монтана)                 0:12 сл. * 
* - прекратен на полувремето при 2:9, когато два футболиста на домакините,
    започнали мача с 8 човека, се контузват.

Таблица с резултати
------------------------------------------------------------------------------------------------------------ 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. 14. ------------------------------------------------------------------------------------------------------------ 1. Вихър 23 (Николово) XXX 2:2 2:1 1:2 4:1 3:0 8:0 8:1 1:0 8:0 6:3 8:0 --- (3:0) 2. Пъстрина 2012 (Монтана) 1:2 XXX 1:1 4:0 3:0 7:1 8:0 8:2 12:1 6:1 14:2 12:0 (12:1) --- 3. Шурданица (Георги Дамяново) 1:1 2:0 XXX 1:0 1:0 3:1 0:1 2:0 8:0 5:0 4:1 10:1 --- --- 4. Бойчиновци (Бойчиновци) 0:2 1:2 2:0 XXX 2:2 2:1 3:0 6:1 7:2 10:1 12:0 4:2 --- --- 5. Миньор Кипровец (Чипровци) 1:2 1:3 2:0 1:1 XXX 2:0 3:0 10:0 6:1 7:1 7:0 8:0 (3:0) --- 6. Вършец 2012 (Вършец) 3:4 0:1 0:1 1:0 0:1 XXX 5:1 8:1 4:0 5:1 6:0 3:0 --- --- 7. Вихър (Бързия) 0:1 0:4 0:3 1:2 1:2 0:3 XXX 0:0 4:2 2:0 2:1 4:0 --- --- 8. Септември (Медковец) 0:1 1:2 0:1 0:3 3:1 1:3 0:2 XXX 5:1 2:3 7:2 3:2 --- --- 9. Озировец (Долно Озирово) 0:6 1:4 0:7 1:9 0:6 0:5 0:1 2:5 XXX 3:1 2:0 4:0 --- --- 10. Ленчо (Якимово) 1:10 0:12* 0:6 2:5 3:4 2:3 0:1 0:1 1:2 XXX 4:1 2:0 --- --- 11. Алмус 2012 (Лом) 1:5 1:9 0:6 0:6 0:6 3:3 1:2 2:2 4:0 10:3 XXX 7:0 --- (3:0) 12. Люта (Владимирово) 0:10 2:9 0:6 0:3 0:10 2:6 2:2 0:6 4:3 0:5 3:1 XXX (3:2) --- 13. Септември 2009 (Лехчево) --- --- --- --- --- (0:3) --- (0:3)(4:6)(2:3) --- --- XXX --- 14. Златия (Вълчедръм) --- --- (0:3) --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- XXX ------------------------------------------------------------------------------------------------------------ нагоре

"Б" ОФГ Монтана

| Таблица с резултати | Страници на отбори | Ранглиста |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 |
         | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 |

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Расово (Расово)                    28   22   2   4  107:26   68 [+]    Влиза  
 2. Партизан (Доктор Йосифово)         28   20   1   7  117:42   61        Влиза  
-------------------------------------------------------------------
 3. Ботев 1930 (Кобиляк)               28   18   5   5  102:38   59               
 4. Пъстренец (Долно Белотинци)        28   17   6   5  112:46   57                [1 1 0  7:2  4]
 5. Спортист (Благово)                 28   18   3   7   92:50   57                [0 1 1  2:7  1]
 6. Динамо (Мадан)                     28   16   3   9   82:54   51               
 7. Дичо (Липен)                       28   11   8   9   65:50   41 [+]           
 8. Порто (Портитовци)                 28   11   5  12   54:49   38                [1 0 1  4:2  3]
 9. Син стрел (Крапчене)               28   10   8  10   72:57   38 [+]            [1 0 1  2:4  3]
10. Хайдут 2014 (Ерден)                28    7   2  19   49:109  23               
11. Сантос (Долно Белотинци)           28    6   2  20   32:118  20 [+]           
12. Брусарци (Брусарци)                28    4   0  24   40:134  12               
13. Левски (Комощица)                  28    3   1  24   25:163  10               
14. Селяк (Стубел)                     27   10   3  14   46:63   33    [*] Изваден
15. Дунав Цибър (Долни Цибър)          27   10   3  14   62:58   33    [*] Изваден

Бележки
  - Левски 2012 (Лом) и Смоляновци (Смоляновци) изпадат от "А" ОФГ, но не заявяват участие.
  - Озировец (Долно Озирово), Септември (Медковец) и Алмус 2012 (Лом) влизат в "А" ОФГ.
  - Дичо (Липен), Син стрел (Крапчене), Расово (Расово) и Сантос (Долно Белотинци) се включват в групата.
  - "Б" ОФГ е реорганизирана в единна група.
  - След XVIII кръг Дунав Цибър (Долни Цибър) се отказва от по-нататъшно участие. Резултатите му до този момент се зачитат, а на противниците му по програма до края се присъждат служебни победи с 3:0.
  - На 20 март 2017 г. Селяк (Стубел) е изваден от групата заради напускане на терена в мача от XIX кръг срещу Спортист (Благово). Резултатите му до този момент се зачитат, а на противниците му по програма до края се присъждат служебни победи с 3:0.

                           I кръг

27 август 2016, събота, 18:00 ч:
Ботев 1930 (Кобиляк) - Динамо (Мадан)                     7:1 
Хайдут 2014 (Ерден) - Дичо (Липен)                        1:7 
28 август 2016, неделя, 18:00 ч:
Син стрел (Крапчене) - Дунав Цибър (Долни Цибър)          2:2 
Пъстренец (Долно Белотинци) - Селяк (Стубел)              7:2 
Расово (Расово) - Левски (Комощица)                       5:2 
в Долно Белотинци: *
Брусарци (Брусарци) - Сантос (Долно Белотинци)            1:3 
* - на неутрален терен заради наказание с лишаване от домакинство на
    Брусарци от миналия сезон.
Спортист (Благово) - Порто (Портитовци)                   3:1 
Партизан (Доктор Йосифово)                                почива

                           II кръг

4 септември 2016, неделя, 10:30 ч:
Сантос (Долно Белотинци) - Спортист (Благово)             1:5 
4 септември 2016, неделя, 17:00 ч:
Порто (Портитовци) - Хайдут 2014 (Ерден)                  3:4 
Левски (Комощица) - Брусарци (Брусарци)                   2:1 
Селяк (Стубел) - Расово (Расово)                          2:1 
Дунав Цибър (Долни Цибър) - Пъстренец (Долно Белотинци)   3:2 
Динамо (Мадан) - Син стрел (Крапчене)                     1:1 
Партизан (Доктор Йосифово) - Ботев 1930 (Кобиляк)         2:4 
Дичо (Липен)                                              почива

                           III кръг

10 септември 2016, събота, 17:00 ч:
Спортист (Благово) - Левски (Комощица)                    9:0 
Хайдут 2014 (Ерден) - Сантос (Долно Белотинци)            7:1 
11 септември 2016, неделя, 10:30 ч:
Брусарци (Брусарци) - Селяк (Стубел)                      1:6 
11 септември 2016, неделя, 17:00 ч:
Син стрел (Крапчене) - Партизан (Доктор Йосифово)         5:5 
Пъстренец (Долно Белотинци) - Динамо (Мадан)              3:2 
Расово (Расово) - Дунав Цибър (Долни Цибър)               3:2 
Дичо (Липен) - Порто (Портитовци)                         1:1 
Ботев 1930 (Кобиляк)                                      почива

                           IV кръг

17 септември 2016, събота, 17:00 ч:
Левски (Комощица) - Хайдут 2014 (Ерден)                   3:7 
в Ерден - изкуствен терен:
Партизан (Доктор Йосифово) - Пъстренец (Долно Белотинци)  2:3 
18 септември 2016, неделя, 17:00 ч:
Сантос (Долно Белотинци) - Дичо (Липен)                   1:5 
Селяк (Стубел) - Спортист (Благово)                       2:1 
Дунав Цибър (Долни Цибър) - Брусарци (Брусарци)           4:0 
Динамо (Мадан) - Расово (Расово)                          3:1 
Ботев 1930 (Кобиляк) - Син стрел (Крапчене)               2:0 
Порто (Портитовци)                                        почива

                           V кръг

21 септември 2016, сряда, 17:00 ч:
Пъстренец (Долно Белотинци) - Ботев 1930 (Кобиляк)        1:1 
Расово (Расово) - Партизан (Доктор Йосифово)              4:3 
Брусарци (Брусарци) - Динамо (Мадан)                      4:1 
Спортист (Благово) - Дунав Цибър (Долни Цибър)            2:2 
Хайдут 2014 (Ерден) - Селяк (Стубел)                      2:2 
Дичо (Липен) - Левски (Комощица)                          9:2 
22 септември 2016, четвъртък, 17:00 ч:
Порто (Портитовци) - Сантос (Долно Белотинци)             4:0 
Син стрел (Крапчене)                                      почива

                           VI кръг

24 септември 2016, събота, 17:00 ч:
Левски (Комощица) - Порто (Портитовци)                    2:3 
25 септември 2016, неделя, 17:00 ч:
Селяк (Стубел) - Дичо (Липен)                             1:0 
Дунав Цибър (Долни Цибър) - Хайдут 2014 (Ерден)           8:0 
Динамо (Мадан) - Спортист (Благово)                       2:1 
в Ерден - изкуствен терен:
Партизан (Доктор Йосифово) - Брусарци (Брусарци)         11:3 
Ботев 1930 (Кобиляк) - Расово (Расово)                    3:4 
Син стрел (Крапчене) - Пъстренец (Долно Белотинци)        1:0 
Сантос (Долно Белотинци)                                  почива

                           VII кръг

1 октомври 2016, събота, 16:00 ч:
Расово (Расово) - Син стрел (Крапчене)                    5:0 
Спортист (Благово) - Партизан (Доктор Йосифово)           2:1 
Хайдут 2014 (Ерден) - Динамо (Мадан)                      0:6 
Сантос (Долно Белотинци) - Левски (Комощица)              3:1 
2 октомври 2016, неделя, 16:00 ч:
Брусарци (Брусарци) - Ботев 1930 (Кобиляк)                0:6 
Дичо (Липен) - Дунав Цибър (Долни Цибър)                  0:3 
Порто (Портитовци) - Селяк (Стубел)                       0:0 
Пъстренец (Долно Белотинци)                               почива

                           VIII кръг

8 октомври 2016, събота, 16:00 ч:
Дунав Цибър (Долни Цибър) - Порто (Портитовци)            3:0 
в Ерден:
Партизан (Доктор Йосифово) - Хайдут 2014 (Ерден)          5:2 
9 октомври 2016, неделя, 16:00 ч:
Селяк (Стубел) - Сантос (Долно Белотинци)                 9:0 
Динамо (Мадан) - Дичо (Липен)                             отложен 
Ботев 1930 (Кобиляк) - Спортист (Благово)                 8:2 
Син стрел (Крапчене) - Брусарци (Брусарци)                5:3 
Пъстренец (Долно Белотинци) - Расово (Расово)             2:2 
5 ноември 2016, събота, 14:00 ч:
Динамо (Мадан) - Дичо (Липен)                             0:0 
Левски (Комощица)                                         почива

                           IX кръг

15 октомври 2016, събота, 16:00 ч:
Спортист (Благово) - Син стрел (Крапчене)                 4:2 
Хайдут 2014 (Ерден) - Ботев 1930 (Кобиляк)                0:2 
16 октомври 2016, неделя, 16:00 ч:
Брусарци (Брусарци) - Пъстренец (Долно Белотинци)         1:8 
Дичо (Липен) - Партизан (Доктор Йосифово)                 2:3 
Порто (Портитовци) - Динамо (Мадан)                       1:0 
Сантос (Долно Белотинци) - Дунав Цибър (Долни Цибър)      2:5 
Левски (Комощица) - Селяк (Стубел)                        0:6 
Расово (Расово)                                           почива

                           X кръг

22 октомври 2016, събота, 16:00 ч:
в Ерден - изкуствен терен:
Партизан (Доктор Йосифово) - Порто (Портитовци)           2:0 
Син стрел (Крапчене) - Хайдут 2014 (Ерден)                3:0 
Пъстренец (Долно Белотинци) - Спортист (Благово)          1:1 
23 октомври 2016, неделя, 16:00 ч:
Дунав Цибър (Долни Цибър) - Левски (Комощица)             6:0 
Динамо (Мадан) - Сантос (Долно Белотинци)                 7:1 
в Ерден - изкуствен терен:
Ботев 1930 (Кобиляк) - Дичо (Липен)                       7:1 
Расово (Расово) - Брусарци (Брусарци)                     3:0 
Селяк (Стубел)                                            почива

                           XI кръг

29 октомври 2016, събота, 14:00 ч:
Хайдут 2014 (Ерден) - Пъстренец (Долно Белотинци)         1:4 
в Кобиляк:
Порто (Портитовци) - Ботев 1930 (Кобиляк)                 1:2 
Сантос (Долно Белотинци) - Партизан (Доктор Йосифово)     0:11 
30 октомври 2016, неделя, 14:00 ч:
Спортист (Благово) - Расово (Расово)                      4:2 
Дичо (Липен) - Син стрел (Крапчене)                       2:2 
Левски (Комощица) - Динамо (Мадан)                        отложен 
Селяк (Стубел) - Дунав Цибър (Долни Цибър)                3:2 
11 декември 2016, неделя, 14:00 ч:
Левски (Комощица) - Динамо (Мадан)                        2:3 
Брусарци (Брусарци)                                       почива

                           VIII кръг - отложен мач

5 ноември 2016, събота, 14:00 ч:
Динамо (Мадан) - Дичо (Липен)                             0:0 

                           XII кръг

12 ноември 2016, събота, 10:30 ч:
Расово (Расово) - Хайдут 2014 (Ерден)                     6:0 
Брусарци (Брусарци) - Спортист (Благово)                  1:9 
12 ноември 2016, събота, 14:30 ч:
Динамо (Мадан) - Селяк (Стубел)                           5:0 
Партизан (Доктор Йосифово) - Левски (Комощица)            7:0 
Ботев 1930 (Кобиляк) - Сантос (Долно Белотинци)           8:1 
Син стрел (Крапчене) - Порто (Портитовци)                 1:0 
Пъстренец (Долно Белотинци) - Дичо (Липен)                7:0 
Дунав Цибър (Долни Цибър)                                 почива

                           XIII кръг

19 ноември 2016, събота, 14:00 ч:
Хайдут 2014 (Ерден) - Брусарци (Брусарци)                 7:0 
Сантос (Долно Белотинци) - Син стрел (Крапчене)           1:8 
20 ноември 2016, неделя, 14:00 ч:
в Благово:
Дичо (Липен) - Расово (Расово)                            0:1 
Порто (Портитовци) - Пъстренец (Долно Белотинци)          2:2 
Левски (Комощица) - Ботев 1930 (Кобиляк)                  0:8 
Селяк (Стубел) - Партизан (Доктор Йосифово)               3:2 
Дунав Цибър (Долни Цибър) - Динамо (Мадан)                7:1 
Спортист (Благово)                                        почива

                           XIV кръг

26 ноември 2016, събота, 14:00 ч:
Пъстренец (Долно Белотинци) - Сантос (Долно Белотинци)   10:1 
Спортист (Благово) - Хайдут 2014 (Ерден)                  5:1 
27 ноември 2016, неделя, 14:00 ч:
в Ерден - изкуствен терен:
Партизан (Доктор Йосифово) - Дунав Цибър (Долни Цибър)    4:5 
Ботев 1930 (Кобиляк) - Селяк (Стубел)                     1:1 
Син стрел (Крапчене) - Левски (Комощица)                  9:0 
Расово (Расово) - Порто (Портитовци)                      5:1 
Брусарци (Брусарци) - Дичо (Липен)                        1:4 
Динамо (Мадан)                                            почива

                           XV кръг

3 декември 2016, събота, 14:00 ч:
в Благово:
Дичо (Липен) - Спортист (Благово)                         0:4 сл. 
Порто (Портитовци) - Брусарци (Брусарци)                  5:1 
в Долно Белотинци:
Левски (Комощица) - Пъстренец (Долно Белотинци)           1:8 
Дунав Цибър (Долни Цибър) - Ботев 1930 (Кобиляк)          5:0 
Динамо (Мадан) - Партизан (Доктор Йосифово)               1:2 
4 декември 2016, неделя, 14:00 ч:
Сантос (Долно Белотинци) - Расово (Расово)                0:3 
Селяк (Стубел) - Син стрел (Крапчене)                     2:1 
Хайдут 2014 (Ерден)                                       почива

                           XI кръг - отложен мач

11 декември 2016, неделя, 14:00 ч:
Левски (Комощица) - Динамо (Мадан)                        2:3 

                           XVI кръг

25 февруари 2017, събота, 14:00 ч:
Левски (Комощица) - Расово (Расово)                       0:6 
Дичо (Липен) - Хайдут 2014 (Ерден)                        5:0 
26 февруари 2017, неделя, 14:00 ч:
Динамо (Мадан) - Ботев 1930 (Кобиляк)                     4:2 
Дунав Цибър (Долни Цибър) - Син стрел (Крапчене)          2:2 
Селяк (Стубел) - Пъстренец (Долно Белотинци)              2:3 
Сантос (Долно Белотинци) - Брусарци (Брусарци)            1:0 
Порто (Портитовци) - Спортист (Благово)                   1:2 
Партизан (Доктор Йосифово)                                почива

                           XVII кръг

4 март 2017, събота, 15:00 ч:
Хайдут 2014 (Ерден) - Порто (Портитовци)                  0:7 
5 март 2017, неделя, 15:00 ч:
Спортист (Благово) - Сантос (Долно Белотинци)             5:0 
Брусарци (Брусарци) - Левски (Комощица)                  12:0 
Расово (Расово) - Селяк (Стубел)                          5:0 
Пъстренец (Долно Белотинци) - Дунав Цибър (Долни Цибър)   3:2 * 
* - гостите са наказани с лишаване от домакинство за 1 мач.
Син стрел (Крапчене) - Динамо (Мадан)                     4:6 
Ботев 1930 (Кобиляк) - Партизан (Доктор Йосифово)         3:2 
Дичо (Липен)                                              почива

                           XVIII кръг

11 март 2017, събота, 15:00 ч:
Сантос (Долно Белотинци) - Хайдут 2014 (Ерден)            7:0 
12 март 2017, неделя, 15:00 ч:
Партизан (Доктор Йосифово) - Син стрел (Крапчене)         3:0 
Динамо (Мадан) - Пъстренец (Долно Белотинци)              6:3 
във Вълчедръм:
Дунав Цибър (Долни Цибър) - Расово (Расово)               1:4 
Селяк (Стубел) - Брусарци (Брусарци)                      5:0 
Левски (Комощица) - Спортист (Благово)                    0:4 
в Долно Белотинци:
Порто (Портитовци) - Дичо (Липен)                         1:1 
Ботев 1930 (Кобиляк)                                      почива

                           XIX кръг

18 март 2017, събота, 15:00 ч:
Хайдут 2014 (Ерден) - Левски (Комощица)                   3:1 
19 март 2017, неделя, 15:00 ч:
Дичо (Липен) - Сантос (Долно Белотинци)                   4:1 
Спортист (Благово) - Селяк (Стубел)                       5:0 сл. * 
* - прекратен в 43' при 2:0, когато след като съдията отсъжда дузпа в полза на
    домакините, гостите напускат терена.
Брусарци (Брусарци) - Дунав Цибър (Долни Цибър)           3:0 сл. 
Расово (Расово) - Динамо (Мадан)                          2:1 
Пъстренец (Долно Белотинци) - Партизан (Доктор Йосифово)  1:3 
Син стрел (Крапчене) - Ботев 1930 (Кобиляк)               0:1 
Порто (Портитовци)                                        почива

                           XX кръг

2 април 2017, неделя, 16:00 ч:
Ботев 1930 (Кобиляк) - Пъстренец (Долно Белотинци)        3:3 
Партизан (Доктор Йосифово) - Расово (Расово)              1:0 
Динамо (Мадан) - Брусарци (Брусарци)                      7:0 
Дунав Цибър (Долни Цибър) - Спортист (Благово)            0:3 сл. 
Селяк (Стубел) - Хайдут 2014 (Ерден)                      0:3 сл. 
Левски (Комощица) - Дичо (Липен)                          0:6 
Сантос (Долно Белотинци) - Порто (Портитовци)             0:2 
Син стрел (Крапчене)                                      почива

                           XXI кръг

9 април 2017, неделя, 16:00 ч:
в Лехчево:
Порто (Портитовци) - Левски (Комощица)                    4:1 
Дичо (Липен) - Селяк (Стубел)                             3:0 сл. 
Хайдут 2014 (Ерден) - Дунав Цибър (Долни Цибър)           3:0 сл. 
Спортист (Благово) - Динамо (Мадан)                       2:1 
Брусарци (Брусарци) - Партизан (Доктор Йосифово)          0:4 
Расово (Расово) - Ботев 1930 (Кобиляк)                    4:0 
Пъстренец (Долно Белотинци) - Син стрел (Крапчене)        3:1 
Сантос (Долно Белотинци)                                  почива

                           XXII кръг

15 април 2017, събота, 16:00 ч:
Син стрел (Крапчене) - Расово (Расово)                    0:0 
Ботев 1930 (Кобиляк) - Брусарци (Брусарци)                6:0 
Партизан (Доктор Йосифово) - Спортист (Благово)           4:0 
Динамо (Мадан) - Хайдут 2014 (Ерден)                      3:0 
Дунав Цибър (Долни Цибър) - Дичо (Липен)                  0:3 сл. 
Селяк (Стубел) - Порто (Портитовци)                       0:3 сл. 
Левски (Комощица) - Сантос (Долно Белотинци)              0:0 
Пъстренец (Долно Белотинци)                               почива

                           XXIII кръг

22 април 2017, събота, 16:00 ч:
Хайдут 2014 (Ерден) - Партизан (Доктор Йосифово)          2:3 
23 април 2017, неделя, 16:00 ч:
Сантос (Долно Белотинци) - Селяк (Стубел)                 3:0 сл. 
Порто (Портитовци) - Дунав Цибър (Долни Цибър)            3:0 сл. 
Дичо (Липен) - Динамо (Мадан)                             1:1 
Спортист (Благово) - Ботев 1930 (Кобиляк)                 1:2 
Брусарци (Брусарци) - Син стрел (Крапчене)                3:5 
Расово (Расово) - Пъстренец (Долно Белотинци)             4:0 
Левски (Комощица)                                         почива

                           XXIV кръг

29 април 2017, събота, 16:00 ч:
Ботев 1930 (Кобиляк) - Хайдут 2014 (Ерден)                8:0 
30 април 2017, неделя, 16:00 ч:
Пъстренец (Долно Белотинци) - Брусарци (Брусарци)         7:0 
Син стрел (Крапчене) - Спортист (Благово)                 2:3 
Партизан (Доктор Йосифово) - Дичо (Липен)                 3:0 
Динамо (Мадан) - Порто (Портитовци)                       3:0 
Дунав Цибър (Долни Цибър) - Сантос (Долно Белотинци)      0:3 сл. 
Селяк (Стубел) - Левски (Комощица)                        0:3 сл. 
Расово (Расово)                                           почива

                           XXV кръг

6 май 2017, събота, 10:00 ч:
Хайдут 2014 (Ерден) - Син стрел (Крапчене)                3:3 
7 май 2017, неделя, 17:00 ч:
Левски (Комощица) - Дунав Цибър (Долни Цибър)             3:0 сл. 
Сантос (Долно Белотинци) - Динамо (Мадан)                 0:3 
Порто (Портитовци) - Партизан (Доктор Йосифово)           1:4 
Дичо (Липен) - Ботев 1930 (Кобиляк)                       1:0 
Спортист (Благово) - Пъстренец (Долно Белотинци)          1:6 * 
* - Пъстренец е наказан с лишаване от домакинство за 1 мач.
Брусарци (Брусарци) - Расово (Расово)                     0:8 
Селяк (Стубел)                                            почива

                           XXVI кръг

13 май 2017, събота, 17:00 ч:
на неутрален терен: *
Пъстренец (Долно Белотинци) - Хайдут 2014 (Ерден)         2:1 
* - на неутрален терен заради наказание с лишаване от домакинство на
    Пъстренец.
14 май 2017, неделя, 17:00 ч:
Расово (Расово) - Спортист (Благово)                      7:1 
Син стрел (Крапчене) - Дичо (Липен)                       2:2 
в Портитовци:
Ботев 1930 (Кобиляк) - Порто (Портитовци)                 2:2 
Партизан (Доктор Йосифово) - Сантос (Долно Белотинци)     6:1 
в Комощица:
Динамо (Мадан) - Левски (Комощица)                        8:0 
Дунав Цибър (Долни Цибър) - Селяк (Стубел)                анулиран 
Брусарци (Брусарци)                                       почива

                           XXVII кръг

20 май 2017, събота, 17:00 ч:
Хайдут 2014 (Ерден) - Расово (Расово)                     0:10 
21 май 2017, неделя, 17:00 ч:
Селяк (Стубел) - Динамо (Мадан)                           0:3 сл. 
Левски (Комощица) - Партизан (Доктор Йосифово)            0:8 
Сантос (Долно Белотинци) - Ботев 1930 (Кобиляк)           1:1 
Порто (Портитовци) - Син стрел (Крапчене)                 4:1 
Дичо (Липен) - Пъстренец (Долно Белотинци)                2:2 
Спортист (Благово) - Брусарци (Брусарци)                  8:0 
Дунав Цибър (Долни Цибър)                                 почива

                           XXVIII кръг

24 май 2017, сряда, 17:00 ч:
Брусарци (Брусарци) - Хайдут 2014 (Ерден)                 1:0 
Расово (Расово) - Дичо (Липен)                            3:0 
Пъстренец (Долно Белотинци) - Порто (Портитовци)          5:0 
Син стрел (Крапчене) - Сантос (Долно Белотинци)           2:0 
Ботев 1930 (Кобиляк) - Левски (Комощица)                  9:1 
Партизан (Доктор Йосифово) - Селяк (Стубел)               3:0 сл. 
Динамо (Мадан) - Дунав Цибър (Долни Цибър)                3:0 сл. 
Спортист (Благово)                                        почива

                           XXIX кръг

28 май 2017, неделя, 14:00 ч:
Левски (Комощица) - Син стрел (Крапчене)                  0:7 
28 май 2017, неделя, 16:00 ч:
Дичо (Липен) - Брусарци (Брусарци)                        5:2 
Хайдут 2014 (Ерден) - Спортист (Благово)                  2:4 
28 май 2017, неделя, 17:00 ч:
Дунав Цибър (Долни Цибър) - Партизан (Доктор Йосифово)    0:3 
Селяк (Стубел) - Ботев 1930 (Кобиляк)                     0:3 
Сантос (Долно Белотинци) - Пъстренец (Долно Белотинци)    0:4 
Порто (Портитовци) - Расово (Расово)                      0:2 
Динамо (Мадан)                                            почива

                           XXX кръг

3 юни 2017, събота, 18:00 ч:
Спортист (Благово) - Дичо (Липен)                         1:1 
Брусарци (Брусарци) - Порто (Портитовци)                  2:4 
Расово (Расово) - Сантос (Долно Белотинци)                7:0 сл. * 
* - прекратен в 28' при 4:0, когато двама футболисти на гостите, започнали
    мача със 8 човека, се контузват.
Пъстренец (Долно Белотинци) - Левски (Комощица)          12:1 
Син стрел (Крапчене) - Селяк (Стубел)                     3:0 сл. 
Ботев 1930 (Кобиляк) - Дунав Цибър (Долни Цибър)          3:0 сл. 
Партизан (Доктор Йосифово) - Динамо (Мадан)              10:0 
Хайдут 2014 (Ерден)                                       почива

Таблица с резултати
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. 14. 15. ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. Расово (Расово) XXX 4:3 4:0 4:0 7:1 2:1 3:0 5:1 5:0 6:0 7:0* 3:0 5:2 5:0 3:2 2. Партизан (Доктор Йосифово) 1:0 XXX 2:4 2:3 4:0 10:0 3:0 2:0 3:0 5:2 6:1 11:3 7:0 3:0* 4:5 3. Ботев 1930 (Кобиляк) 3:4 3:2 XXX 3:3 8:2 7:1 7:1 2:2 2:0 8:0 8:1 6:0 9:1 1:1 3:0* 4. Пъстренец (Долно Белотинци) 2:2 1:3 1:1 XXX 1:1 3:2 7:0 5:0 3:1 2:1 10:1 7:0 12:1 7:2 3:2 5. Спортист (Благово) 4:2 2:1 1:2 1:6 XXX 2:1 1:1 3:1 4:2 5:1 5:0 8:0 9:0 5:0* 2:2 6. Динамо (Мадан) 3:1 1:2 4:2 6:3 2:1 XXX 0:0 3:0 1:1 3:0 7:1 7:0 8:0 5:0 3:0* 7. Дичо (Липен) 0:1 2:3 1:0 2:2 0:4* 1:1 XXX 1:1 2:2 5:0 4:1 5:2 9:2 3:0* 0:3 8. Порто (Портитовци) 0:2 1:4 1:2 2:2 1:2 1:0 1:1 XXX 4:1 3:4 4:0 5:1 4:1 0:0 3:0* 9. Син стрел (Крапчене) 0:0 5:5 0:1 1:0 2:3 4:6 2:2 1:0 XXX 3:0 2:0 5:3 9:0 3:0* 2:2 10. Хайдут 2014 (Ерден) 0:10 2:3 0:2 1:4 2:4 0:6 1:7 0:7 3:3 XXX 7:1 7:0 3:1 2:2 3:0* 11. Сантос (Долно Белотинци) 0:3 0:11 1:1 0:4 1:5 0:3 1:5 0:2 1:8 7:0 XXX 1:0 3:1 3:0* 2:5 12. Брусарци (Брусарци) 0:8 0:4 0:6 1:8 1:9 4:1 1:4 2:4 3:5 1:0 1:3 XXX 12:0 1:6 3:0* 13. Левски (Комощица) 0:6 0:8 0:8 1:8 0:4 2:3 0:6 2:3 0:7 3:7 0:0 2:1 XXX 0:6 3:0* 14. Селяк (Стубел) 2:1 3:2 0:3 2:3 2:1 0:3* 1:0 0:3* 2:1 0:3* 9:0 5:0 0:3* XXX 3:2 15. Дунав Цибър (Долни Цибър) 1:4 0:3 5:0 3:2 0:3* 7:1 0:3* 3:0 2:2 8:0 0:3* 4:0 6:0 --- XXX ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- нагоре

Страници на отбори

Червен картон /Монтана/
в-к Конкурент /Враца/

Вършец 2012 (Вършец)
Миньор Кипровец (Чипровци)
Септември 2009 (Лехчево)
Син стрел (Крапчене)

нагоре