ОФГ Монтана 2014/15


"А" ОФГ Монтана 2014/15

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 |
         | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 |

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Кариана (Ерден)                    26   25   0   1  139:14   75        Шампион
-------------------------------------------------------------------
 2. Пъстрина 2012 (Монтана)            26   20   5   1   82:24   65               
 3. Вършец 2012 (Вършец)               26   17   3   6   73:27   54               
 4. Шурданица (Георги Дамяново)        26   15   5   6   82:30   50               
 5. Вихър 23 (Николово)                26   13   6   7   70:33   45               
 6. Септември 2009 (Лехчево)           26   12   3  11   55:53   39               
 7. Вихър (Бързия)                     26    8   9   9   33:45   33               
 8. Ленчо (Якимово)                    26    9   1  16   58:83   28               
 9. Смоляновци (Смоляновци)            26    7   3  16   32:67   24 [+]            [1 1 0  3:2  4]
10. Вършец 99 (Вършец)                 26    7   3  16   35:72   24 [+][*]         [0 1 1  2:3  1]
11. Бойчиновци (Бойчиновци)            26    7   2  17   40:87   23               
12. Кипровец (Чипровци)                26    7   1  18   41:83   22                [1 0 1 11:7  3]
13. Ботев 1930 (Кобиляк)               26    7   1  18   40:94   22                [1 0 1  7:11 3]
-------------------------------------------------------------------
14. Расово (Расово)                    26    5   4  17   41:109  19        Изпада 

Бележки
  - Сантос (Долно Белотинци), 14-ти през изминалия сезон; изпада в "Б" ОФГ.
  - Смоляновци (Смоляновци), 1-ви в "Б" ОФГ през изминалия сезон; влиза в "А" ОФГ.
  - Септември (Медковец), 10-ти през изминалия сезон; избира да се състезава в "Б" ОФГ през настоящия сезон.
  - Вършец 99 (Вършец), участвал извън класирането в "Б" ОФГ през пролетния полусезон на изминалата спортно-състезателна година; влиза в "А" ОФГ Монтана след като "декларира, че ще развива детско-юношеска школа, с цел атакуване на "В" група".
  - Пъстрина 2012 (Монтана) играе домакинските си мачове в Николово.
  - Шурданица (Георги Дамяново) играе домакинските си мачове през есента в Благово, заради ремонт на стадиона в Георги Дамяново.
  - Кипровец (Чипровци) играе домакинските си мачове в Превала.

                           I кръг

23-24 август 2014, събота-неделя, 18:00 ч:
Вършец 99 (Вършец) - Смоляновци (Смоляновци)              0:0 
в Николово:
Пъстрина 2012 (Монтана) - Шурданица (Георги Дамяново)     3:2 
Кариана (Ерден) - Ленчо (Якимово)                         5:0 
Ботев 1930 (Кобиляк) - Вихър (Бързия)                     1:2 
Бойчиновци (Бойчиновци) - Кипровец (Чипровци)             1:2 
Расово (Расово) - Септември 2009 (Лехчево)                1:1 
Вихър 23 (Николово) - Вършец 2012 (Вършец)                5:2 

                           II кръг

30-31 август 2014, събота-неделя, 18:00 ч:
Смоляновци (Смоляновци) - Вършец 2012 (Вършец)            1:4 
Септември 2009 (Лехчево) - Вихър 23 (Николово)            2:3 
в Превала:
Кипровец (Чипровци) - Расово (Расово)                     2:5 
Вихър (Бързия) - Бойчиновци (Бойчиновци)                  2:0 
Ленчо (Якимово) - Ботев 1930 (Кобиляк)                    3:0 
в Благово:
Шурданица (Георги Дамяново) - Кариана (Ерден)             0:1 
Вършец 99 (Вършец) - Пъстрина 2012 (Монтана)              1:4 

                           III кръг

3 септември 2014, сряда, 17:00 ч:
Вихър 23 (Николово) - Кипровец (Чипровци)                 3:0 
6 септември 2014, събота, 17:00 ч:
Кариана (Ерден) - Вършец 99 (Вършец)                      6:0 
Бойчиновци (Бойчиновци) - Ленчо (Якимово)                 2:2 
Расово (Расово) - Вихър (Бързия)                          3:2 
Вършец 2012 (Вършец) - Септември 2009 (Лехчево)           3:1 
7 септември 2014, неделя, 17:00 ч:
в Николово:
Пъстрина 2012 (Монтана) - Смоляновци (Смоляновци)         3:1 
Ботев 1930 (Кобиляк) - Шурданица (Георги Дамяново)        0:2 

                           IV кръг

13-14 септември 2014, събота-неделя, 17:00 ч:
Смоляновци (Смоляновци) - Септември 2009 (Лехчево)        1:2 
в Превала:
Кипровец (Чипровци) - Вършец 2012 (Вършец)                0:5 
Вихър (Бързия) - Вихър 23 (Николово)                      2:2 
Ленчо (Якимово) - Расово (Расово)                         5:1 
в Благово:
Шурданица (Георги Дамяново) - Бойчиновци (Бойчиновци)     5:0 
Вършец 99 (Вършец) - Ботев 1930 (Кобиляк)                 7:1 
13 септември 2014, събота, 17:00 ч:
в Николово:
Пъстрина 2012 (Монтана) - Кариана (Ерден)                 3:2 

                           V кръг

20 септември 2014, събота, 17:00 ч:
Вихър 23 (Николово) - Ленчо (Якимово)                     9:0 
21 септември 2014, неделя, 17:00 ч:
Кариана (Ерден) - Смоляновци (Смоляновци)                 9:0 
Расово (Расово) - Шурданица (Георги Дамяново)             3:0 
20-21 септември 2014, събота-неделя, 17:00 ч:
Ботев 1930 (Кобиляк) - Пъстрина 2012 (Монтана)            1:8 
Бойчиновци (Бойчиновци) - Вършец 99 (Вършец)              4:2 
Вършец 2012 (Вършец) - Вихър (Бързия)                     3:0 
Септември 2009 (Лехчево) - Кипровец (Чипровци)            4:2 

                           VI кръг

27-28 септември 2014, събота-неделя, 17:00 ч:
Смоляновци (Смоляновци) - Кипровец (Чипровци)             1:0 
Вихър (Бързия) - Септември 2009 (Лехчево)                 2:0 
Ленчо (Якимово) - Вършец 2012 (Вършец)                    0:1 
Вършец 99 (Вършец) - Расово (Расово)                      2:1 
в Николово:
Пъстрина 2012 (Монтана) - Бойчиновци (Бойчиновци)         7:0 
Кариана (Ерден) - Ботев 1930 (Кобиляк)                   11:0 
27 септември 2014, събота, 17:00 ч:
в Благово:
Шурданица (Георги Дамяново) - Вихър 23 (Николово)         1:1 

                           VII кръг

11-12 октомври 2014, събота-неделя, 16:00 ч:
Ботев 1930 (Кобиляк) - Смоляновци (Смоляновци)            2:0 
Бойчиновци (Бойчиновци) - Кариана (Ерден)                 0:5 
Расово (Расово) - Пъстрина 2012 (Монтана)                 1:3 
Вихър 23 (Николово) - Вършец 99 (Вършец)                  0:1 
Вършец 2012 (Вършец) - Шурданица (Георги Дамяново)        3:1 
Септември 2009 (Лехчево) - Ленчо (Якимово)                4:2 
в Превала:
Кипровец (Чипровци) - Вихър (Бързия)                      1:5 

                           VIII кръг

18-19 октомври 2014, събота-неделя, 16:00 ч:
Смоляновци (Смоляновци) - Вихър (Бързия)                  1:0 
Ленчо (Якимово) - Кипровец (Чипровци)                     6:3 
в Благово:
Шурданица (Георги Дамяново) - Септември 2009 (Лехчево)    1:1 
Вършец 99 (Вършец) - Вършец 2012 (Вършец)                 1:4 
Кариана (Ерден) - Расово (Расово)                        11:0 
Ботев 1930 (Кобиляк) - Бойчиновци (Бойчиновци)            2:0 
18 октомври 2014, събота, 16:00 ч:
в Николово:
Пъстрина 2012 (Монтана) - Вихър 23 (Николово)             1:1 

                           IX кръг

25 октомври 2014, събота, 13:30 ч:
Расово (Расово) - Ботев 1930 (Кобиляк)                    5:2 
25 октомври 2014, събота, 14:00 ч:
Вихър 23 (Николово) - Кариана (Ерден)                     0:3 
25 октомври 2014, събота, 14:15 ч:
в Превала:
Кипровец (Чипровци) - Шурданица (Георги Дамяново)         1:5 
25 октомври 2014, събота, 15:00 ч:
Бойчиновци (Бойчиновци) - Смоляновци (Смоляновци)         5:1 
26 октомври 2014, неделя, 15:00 ч:
Вършец 2012 (Вършец) - Пъстрина 2012 (Монтана)            0:0 
Септември 2009 (Лехчево) - Вършец 99 (Вършец)             6:0 
в Якимово: *
Вихър (Бързия) - Ленчо (Якимово)                          2:1 
* - в Якимово по взаимна договорка. Ответният мач през пролетта се играе в
    Бързия.

                           X кръг

1-2 ноември 2014, събота-неделя, 14:30 ч:
Смоляновци (Смоляновци) - Ленчо (Якимово)                 1:4 
Вършец 99 (Вършец) - Кипровец (Чипровци)                  1:2 
Ботев 1930 (Кобиляк) - Вихър 23 (Николово)                1:3 
Бойчиновци (Бойчиновци) - Расово (Расово)                 1:1 
1 ноември 2014, събота, 14:30 ч:
в Благово:
Шурданица (Георги Дамяново) - Вихър (Бързия)              7:0 
в Николово:
Пъстрина 2012 (Монтана) - Септември 2009 (Лехчево)        2:0 
2 ноември 2014, неделя, 14:30 ч:
Кариана (Ерден) - Вършец 2012 (Вършец)                    2:0 

                           XI кръг

8-9 ноември 2014, събота-неделя, 14:30 ч:
Расово (Расово) - Смоляновци (Смоляновци)                 7:2 
Вихър 23 (Николово) - Бойчиновци (Бойчиновци)             5:1 
Вършец 2012 (Вършец) - Ботев 1930 (Кобиляк)               8:1 
Септември 2009 (Лехчево) - Кариана (Ерден)                0:5 
в Превала:
Кипровец (Чипровци) - Пъстрина 2012 (Монтана)             0:4 
Вихър (Бързия) - Вършец 99 (Вършец)                       3:1 
Ленчо (Якимово) - Шурданица (Георги Дамяново)             2:7 

                           XII кръг

15-16 ноември 2014, събота-неделя, 14:30 ч:
Смоляновци (Смоляновци) - Шурданица (Георги Дамяново)     2:2 
Вършец 99 (Вършец) - Ленчо (Якимово)                      3:0 
в Николово:
Пъстрина 2012 (Монтана) - Вихър (Бързия)                  1:1 
Кариана (Ерден) - Кипровец (Чипровци)                     7:1 
Ботев 1930 (Кобиляк) - Септември 2009 (Лехчево)           0:8 
Бойчиновци (Бойчиновци) - Вършец 2012 (Вършец)            0:2 * 
* - Бойчиновци е наказан с лишаване от домакинство за 1 мач заради
    инциденти по време или след мача.
Расово (Расово) - Вихър 23 (Николово)                     1:3 

                           XIII кръг

22 ноември 2014, събота, 14:30 ч:
Вършец 2012 (Вършец) - Расово (Расово)                    6:1 
Септември 2009 (Лехчево) - Бойчиновци (Бойчиновци)        4:2 
Ленчо (Якимово) - Пъстрина 2012 (Монтана)                 2:3 
в Благово:
Шурданица (Георги Дамяново) - Вършец 99 (Вършец)          5:1 
23 ноември 2014, неделя, 14:30 ч:
Вихър 23 (Николово) - Смоляновци (Смоляновци)             1:1 
в Превала:
Кипровец (Чипровци) - Ботев 1930 (Кобиляк)                9:4 
Вихър (Бързия) - Кариана (Ерден)                          0:2 * 
* - Вихър е наказан с лишаване от домакинство за 2 мача заради инциденти по
    време или след мача.

                           XIV кръг

28 февруари 2015, събота, 15:00 ч:
Шурданица (Георги Дамяново) - Пъстрина 2012 (Монтана)     1:2 
1 март 2015, неделя, 15:00 ч:
Смоляновци (Смоляновци) - Вършец 99 (Вършец)              3:2 
Ленчо (Якимово) - Кариана (Ерден)                         1:8 
в Георги Дамяново: *
Вихър (Бързия) - Ботев 1930 (Кобиляк)                     1:1 
* - на неутрален терен заради наказание с лишаване от домакинство на
    Вихър.
Кипровец (Чипровци) - Бойчиновци (Бойчиновци)             1:2 
Септември 2009 (Лехчево) - Расово (Расово)                9:1 
Вършец 2012 (Вършец) - Вихър 23 (Николово)                1:1 

                           XV кръг

7 март 2015, събота, 15:00 ч:
Кариана (Ерден) - Шурданица (Георги Дамяново)             отложен 
в Николово:
Пъстрина 2012 (Монтана) - Вършец 99 (Вършец)              отложен 
8 март 2015, неделя, 15:00 ч:
Вършец 2012 (Вършец) - Смоляновци (Смоляновци)            отложен 
Вихър 23 (Николово) - Септември 2009 (Лехчево)            отложен 
Расово (Расово) - Кипровец (Чипровци)                     отложен 
в Долно Белотинци: *
Бойчиновци (Бойчиновци) - Вихър (Бързия)                  отложен 
* - на неутрален терен заради наказание с лишаване от домакинство на
    Бойчиновци.
Ботев 1930 (Кобиляк) - Ленчо (Якимово)                    отложен 
5 май 2015, вторник, 18:00 ч:
Вършец 2012 (Вършец) - Смоляновци (Смоляновци)            3:2 
Вихър 23 (Николово) - Септември 2009 (Лехчево)            5:1 
6 май 2015, сряда, 10:30 ч:
в Долно Белотинци:
Бойчиновци (Бойчиновци) - Вихър (Бързия)                  4:1 
в Николово:
Пъстрина 2012 (Монтана) - Вършец 99 (Вършец)              1:1 
6 май 2015, сряда, 17:00 ч:
Расово (Расово) - Кипровец (Чипровци)                     0:2 
Ботев 1930 (Кобиляк) - Ленчо (Якимово)                    2:4 
6 май 2015, сряда, 18:00 ч:
в Монтана, ст."Огоста" - изкуствен терен:
Кариана (Ерден) - Шурданица (Георги Дамяново)             4:1 

                           XVI кръг

14 март 2015, събота, 15:00 ч:
в Долно Белотинци:
Смоляновци (Смоляновци) - Пъстрина 2012 (Монтана)         1:3 
Вършец 99 (Вършец) - Кариана (Ерден)                      отложен 
в Кобиляк:
Шурданица (Георги Дамяново) - Ботев 1930 (Кобиляк)        3:0 
Ленчо (Якимово) - Бойчиновци (Бойчиновци)                 5:3 
в Расово: *
Вихър (Бързия) - Расово (Расово)                          1:1 
* - на неутрален терен заради наказание с лишаване от домакинство на
    Вихър.
15 март 2015, неделя, 15:00 ч:
в Монтана, ст."Огоста" - изкуствен терен:
Кипровец (Чипровци) - Вихър 23 (Николово)                 0:6 
Септември 2009 (Лехчево) - Вършец 2012 (Вършец)           2:1 
15 април 2015, сряда, 17:30 ч:
Вършец 99 (Вършец) - Кариана (Ерден)                      0:3 сл. 

                           XVII кръг

21 март 2015, събота, 15:00 ч:
Септември 2009 (Лехчево) - Смоляновци (Смоляновци)        2:1 
Расово (Расово) - Ленчо (Якимово)                         3:4 
Бойчиновци (Бойчиновци) - Шурданица (Георги Дамяново)     1:7 
в Монтана, ст."Огоста" - изкуствен терен:
Кариана (Ерден) - Пъстрина 2012 (Монтана)                 2:0 
22 март 2015, неделя, 15:00 ч:
Вършец 2012 (Вършец) - Кипровец (Чипровци)                2:0 
Вихър 23 (Николово) - Вихър (Бързия)                      1:1 
Ботев 1930 (Кобиляк) - Вършец 99 (Вършец)                 2:0 

                           XVIII кръг

28 март 2015, събота, 15:00 ч:
Смоляновци (Смоляновци) - Кариана (Ерден)                 1:4 
Вършец 99 (Вършец) - Бойчиновци (Бойчиновци)              3:1 
в Расово:
Шурданица (Георги Дамяново) - Расово (Расово)             4:0 
Ленчо (Якимово) - Вихър 23 (Николово)                     0:2 
Вихър (Бързия) - Вършец 2012 (Вършец)                     1:1 
29 март 2015, неделя, 15:00 ч:
в Николово:
Пъстрина 2012 (Монтана) - Ботев 1930 (Кобиляк)            1:0 
Кипровец (Чипровци) - Септември 2009 (Лехчево)            0:1 

                           XIX кръг

4 април 2015, събота, 14:00 ч:
Вихър 23 (Николово) - Шурданица (Георги Дамяново)         0:3 
4 април 2015, събота, 14:30 ч:
Бойчиновци (Бойчиновци) - Пъстрина 2012 (Монтана)         2:8 
4 април 2015, събота, 16:00 ч:
Вършец 2012 (Вършец) - Ленчо (Якимово)                    4:1 
Расово (Расово) - Вършец 99 (Вършец)                      3:3 
4 април 2015, събота, 16:30 ч:
Септември 2009 (Лехчево) - Вихър (Бързия)                 3:0 
5 април 2015, неделя, 16:00 ч:
Кипровец (Чипровци) - Смоляновци (Смоляновци)             2:0 
Ботев 1930 (Кобиляк) - Кариана (Ерден)                    1:6 

                           XX кръг

10 април 2015, петък, 16:00 ч:
в Николово:
Пъстрина 2012 (Монтана) - Расово (Расово)                 7:0 сл. * 
* - прекратен в 14' при 4:1, когато футболист на гостите, започнали мача със 7
    човека, се контузва.
11 април 2015, събота, 16:00 ч:
Смоляновци (Смоляновци) - Ботев 1930 (Кобиляк)            1:0 
Шурданица (Георги Дамяново) - Вършец 2012 (Вършец)        1:0 
Вихър (Бързия) - Кипровец (Чипровци)                      0:0 
12 април 2015, неделя, 16:00 ч:
в Бойчиновци:
Кариана (Ерден) - Бойчиновци (Бойчиновци)                 5:0 
Вършец 99 (Вършец) - Вихър 23 (Николово)                  отложен 
Ленчо (Якимово) - Септември 2009 (Лехчево)                0:2 
30 май 2015, събота, 17:00 ч:
Вършец 99 (Вършец) - Вихър 23 (Николово)                  0:3 

                           XVI кръг - отложен мач

15 април 2015, сряда, 17:30 ч:
Вършец 99 (Вършец) - Кариана (Ерден)                      0:3 сл. 

                           XXI кръг

18 април 2015, събота, 15:00 ч:
Вихър 23 (Николово) - Пъстрина 2012 (Монтана)             0:2 
18 април 2015, събота, 16:00 ч:
Септември 2009 (Лехчево) - Шурданица (Георги Дамяново)    1:1 
Вършец 2012 (Вършец) - Вършец 99 (Вършец)                 1:0 
Расово (Расово) - Кариана (Ерден)                         0:9 
19 април 2015, неделя, 16:00 ч:
Вихър (Бързия) - Смоляновци (Смоляновци)                  3:0 сл. 
Кипровец (Чипровци) - Ленчо (Якимово)                     4:2 
Бойчиновци (Бойчиновци) - Ботев 1930 (Кобиляк)            3:2 

                           XXII кръг

25 април 2015, събота, 15:00 ч:
в Николово:
Пъстрина 2012 (Монтана) - Вършец 2012 (Вършец)            1:0 
25 април 2015, събота, 16:00 ч:
Смоляновци (Смоляновци) - Бойчиновци (Бойчиновци)         3:1 
Кариана (Ерден) - Вихър 23 (Николово)                     2:1 
Вършец 99 (Вършец) - Септември 2009 (Лехчево)             2:0 
Шурданица (Георги Дамяново) - Кипровец (Чипровци)         4:1 
в Бързия: *
Ленчо (Якимово) - Вихър (Бързия)                          1:2 
* - в Бързия по взаимна договорка от IX кръг.
26 април 2015, неделя, 16:00 ч:
Ботев 1930 (Кобиляк) - Расово (Расово)                    9:2 

                           XXIII кръг

2 май 2015, събота, 17:00 ч:
Вихър (Бързия) - Шурданица (Георги Дамяново)              0:0 
Септември 2009 (Лехчево) - Пъстрина 2012 (Монтана)        0:1 
Вършец 2012 (Вършец) - Кариана (Ерден)                    3:4 
Расово (Расово) - Бойчиновци (Бойчиновци)                 0:2 
3 май 2015, неделя, 17:00 ч:
Ленчо (Якимово) - Смоляновци (Смоляновци)                 2:0 
Кипровец (Чипровци) - Вършец 99 (Вършец)                  4:2 
Вихър 23 (Николово) - Ботев 1930 (Кобиляк)                1:2 

                           XV кръг - отложени мачове

5 май 2015, вторник, 18:00 ч:
Вършец 2012 (Вършец) - Смоляновци (Смоляновци)            3:2 
Вихър 23 (Николово) - Септември 2009 (Лехчево)            5:1 
6 май 2015, сряда, 10:30 ч:
в Долно Белотинци:
Бойчиновци (Бойчиновци) - Вихър (Бързия)                  4:1 
в Николово:
Пъстрина 2012 (Монтана) - Вършец 99 (Вършец)              1:1 
6 май 2015, сряда, 17:00 ч:
Расово (Расово) - Кипровец (Чипровци)                     0:2 
Ботев 1930 (Кобиляк) - Ленчо (Якимово)                    2:4 
6 май 2015, сряда, 18:00 ч:
в Монтана, ст."Огоста" - изкуствен терен:
Кариана (Ерден) - Шурданица (Георги Дамяново)             4:1 

                           XXIV кръг

9 май 2015, събота, 17:00 ч:
Смоляновци (Смоляновци) - Расово (Расово)                 4:0 сл. 
Бойчиновци (Бойчиновци) - Вихър 23 (Николово)             2:5 
в Николово:
Пъстрина 2012 (Монтана) - Кипровец (Чипровци)             5:0 
Шурданица (Георги Дамяново) - Ленчо (Якимово)             4:2 
10 май 2015, неделя, 17:00 ч:
Ботев 1930 (Кобиляк) - Вършец 2012 (Вършец)               0:4 
Кариана (Ерден) - Септември 2009 (Лехчево)               11:0 
Вършец 99 (Вършец) - Вихър (Бързия)                       1:0 

                           XXV кръг

16 май 2015, събота, 17:00 ч:
Шурданица (Георги Дамяново) - Смоляновци (Смоляновци)     6:1 
Ленчо (Якимово) - Вършец 99 (Вършец)                      6:1 
Вихър (Бързия) - Пъстрина 2012 (Монтана)                  2:2 
в Монтана, ст."Огоста" - изкуствен терен:
Кипровец (Чипровци) - Кариана (Ерден)                     2:5 
Септември 2009 (Лехчево) - Ботев 1930 (Кобиляк)           0:3 
Вършец 2012 (Вършец) - Бойчиновци (Бойчиновци)            6:0 
Вихър 23 (Николово) - Расово (Расово)                     9:0 

                           XXVI кръг

23 май 2015, събота, 15:00 ч:
Смоляновци (Смоляновци) - Вихър 23 (Николово)             3:0 сл. 
Расово (Расово) - Вършец 2012 (Вършец)                    1:6 
Бойчиновци (Бойчиновци) - Септември 2009 (Лехчево)        3:1 
Ботев 1930 (Кобиляк) - Кипровец (Чипровци)                3:2 
в Долно Белотинци:
Кариана (Ерден) - Вихър (Бързия)                          7:0 
в Николово:
Пъстрина 2012 (Монтана) - Ленчо (Якимово)                 7:3 
Вършец 99 (Вършец) - Шурданица (Георги Дамяново)          0:9 

                           XX кръг - отложен мач

30 май 2015, събота, 17:00 ч:
Вършец 99 (Вършец) - Вихър 23 (Николово)                  0:3 

нагоре


"А" ОФГ Монтана 2014/15 - Таблица с резултати

------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                        1.   2.   3.   4.   5.   6.   7.   8.   9.  10.  11.  12.  13.  14. 
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 1. Кариана (Ерден)                    XXX  2:0  2:0  4:1  2:1 11:0  7:0  5:0  9:0  6:0  5:0  7:1 11:0 11:0 
 2. Пъстрина 2012 (Монтана)            3:2  XXX  1:0  3:2  1:1  2:0  1:1  7:3  3:1  1:1  7:0  5:0  1:0  7:0*
 3. Вършец 2012 (Вършец)               3:4  0:0  XXX  3:1  1:1  3:1  3:0  4:1  3:2  1:0  6:0  2:0  8:1  6:1 
 4. Шурданица (Георги Дамяново)        0:1  1:2  1:0  XXX  1:1  1:1  7:0  4:2  6:1  5:1  5:0  4:1  3:0  4:0 
 5. Вихър 23 (Николово)                0:3  0:2  5:2  0:3  XXX  5:1  1:1  9:0  1:1  0:1  5:1  3:0  1:2  9:0 
 6. Септември 2009 (Лехчево)           0:5  0:1  2:1  1:1  2:3  XXX  3:0  4:2  2:1  6:0  4:2  4:2  0:3  9:1 
 7. Вихър (Бързия)                     0:2  2:2  1:1  0:0  2:2  2:0  XXX  2:1  3:0* 3:1  2:0  0:0  1:1  1:1 
 8. Ленчо (Якимово)                    1:8  2:3  0:1  2:7  0:2  0:2  1:2  XXX  2:0  6:1  5:3  6:3  3:0  5:1 
 9. Смоляновци (Смоляновци)            1:4  1:3  1:4  2:2  3:0* 1:2  1:0  1:4  XXX  3:2  3:1  1:0  1:0  4:0*
10. Вършец 99 (Вършец)                 0:3* 1:4  1:4  0:9  0:3  2:0  1:0  3:0  0:0  XXX  3:1  1:2  7:1  2:1 
11. Бойчиновци (Бойчиновци)            0:5  2:8  0:2  1:7  2:5  3:1  4:1  2:2  5:1  4:2  XXX  1:2  3:2  1:1 
12. Кипровец (Чипровци)                2:5  0:4  0:5  1:5  0:6  0:1  1:5  4:2  2:0  4:2  1:2  XXX  9:4  2:5 
13. Ботев 1930 (Кобиляк)               1:6  1:8  0:4  0:2  1:3  0:8  1:2  2:4  2:0  2:0  2:0  3:2  XXX  9:2 
14. Расово (Расово)                    0:9  1:3  1:6  3:0  1:3  1:1  3:2  3:4  7:2  3:3  0:2  0:2  5:2  XXX 
------------------------------------------------------------------------------------------------------------

нагоре


"Б" ОФГ Монтана 2014/15

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 |
         | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 |

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Люта (Владимирово)                 24   21   1   2  107:23   64        Влиза
-------------------------------------------------------------------
 2. Левски 2012 (Лом)                  24   19   2   3   92:29   59 [+]         
 3. Златия (Вълчедръм)                 24   17   2   5   96:34   53 [+]         
 4. Дунав (Долни Цибър)                24   16   3   5   77:31   51             
 5. Сантос (Долно Белотинци)           24   14   2   8   73:39   44 [-]         
 6. Бенковски (Септемврийци)           24   10   3  11   75:74   33 [+]         
 7. Септември (Медковец)               24    9   2  13   62:69   29 [-][*]       [1 0 1  7:5  3]
 8. Селяк (Стубел)                     24    9   2  13   56:62   29              [1 0 1  5:7  3]
 9. Динамо (Мадан)                     24    8   1  15   53:71   25             
10. Спортист (Благово)                 24    7   2  15   41:70   23 [+]         
11. Левски (Комощица)                  24    6   3  15   45:87   21             
12. Хайдут 2014 (Ерден)                24    6   1  17   31:79   19 [+]         
13. Базел 2014 (Мърчево)               24    2   0  22   31:171   6 [+]         

Бележки
  - Сантос (Долно Белотинци), 14-ти в "А" ОФГ през изминалия сезон; изпада в "Б" ОФГ.
  - Смоляновци (Смоляновци), 1-ви през изминалия сезон; влиза в "А" ОФГ.
  - Септември (Медковец), 10-ти в "А ОФГ през изминалия сезон; избира да се състезава в "Б" ОФГ през настоящия сезон.
  - Бенковски (Габровница), 4-ти през изминалия сезон; се отказва от участие.
  - Хайдут 2014 (Ерден), Златия (Вълчедръм), Бенковски (Септемврийци), Спортист (Благово), Базел 2014 (Мърчево) и Левски 2012 (Лом) се включват в групата.
  - Хайдут 2014 (Ерден) играе домакинските си мачове през пролетта в Бойчиновци заради ремонт на стадиона в Ерден.

                           I кръг

30-31 август 2014, събота-неделя, 18:00 ч:
Златия (Вълчедръм) - Динамо (Мадан)                       5:3 
Селяк (Стубел) - Септември (Медковец)                     4:1 
Хайдут 2014 (Ерден) - Базел 2014 (Мърчево)                2:1 
Дунав (Долни Цибър) - Сантос (Долно Белотинци)            1:0 
Люта (Владимирово) - Спортист (Благово)                   6:2 
Бенковски (Септемврийци) - Левски (Комощица)              5:3 
Левски 2012 (Лом)                                         почива

                           II кръг

6-7 септември 2014, събота-неделя, 17:00 ч:
Левски (Комощица) - Левски 2012 (Лом)                     0:3 
Спортист (Благово) - Бенковски (Септемврийци)             2:1 
Сантос (Долно Белотинци) - Люта (Владимирово)             1:3 
Базел 2014 (Мърчево) - Дунав (Долни Цибър)                0:8 
Септември (Медковец) - Хайдут 2014 (Ерден)                4:0 
Златия (Вълчедръм) - Селяк (Стубел)                       2:1 
Динамо (Мадан)                                            почива

                           III кръг

13-14 септември 2014, събота-неделя, 17:00 ч:
Селяк (Стубел) - Динамо (Мадан)                           3:1 
Хайдут 2014 (Ерден) - Златия (Вълчедръм)                  2:3 
Дунав (Долни Цибър) - Септември (Медковец)                5:0 
Люта (Владимирово) - Базел 2014 (Мърчево)                 8:0 
Бенковски (Септемврийци) - Сантос (Долно Белотинци)       4:1 
Левски 2012 (Лом) - Спортист (Благово)                    отложен 
4 октомври 2014, събота, 16:30 ч:
Левски 2012 (Лом) - Спортист (Благово)                    3:2 
Левски (Комощица)                                         почива

                           IV кръг

20-21 септември 2014, събота-неделя, 17:00 ч:
Динамо (Мадан) - Левски (Комощица)                        2:0 
Сантос (Долно Белотинци) - Левски 2012 (Лом)              2:3 
Базел 2014 (Мърчево) - Бенковски (Септемврийци)           3:0 сл. * 
* - първоначално 2:9. В последствие на Бенковски е присъдена служебна
    загуба заради участие на нередовен играч.
Септември (Медковец) - Люта (Владимирово)                 0:6 
Златия (Вълчедръм) - Дунав (Долни Цибър)                  0:1 
Селяк (Стубел) - Хайдут 2014 (Ерден)                      2:1 
Спортист (Благово)                                        почива

                           V кръг

27-28 септември 2014, събота-неделя, 17:00 ч:
Хайдут 2014 (Ерден) - Динамо (Мадан)                      6:1 
Дунав (Долни Цибър) - Селяк (Стубел)                      отложен 
Люта (Владимирово) - Златия (Вълчедръм)                   2:1 
Бенковски (Септемврийци) - Септември (Медковец)          10:2 
Левски 2012 (Лом) - Базел 2014 (Мърчево)                 11:0 
Левски (Комощица) - Спортист (Благово)                    2:1 
4 октомври 2014, събота, 16:30 ч:
Дунав (Долни Цибър) - Селяк (Стубел)                      0:2 
Сантос (Долно Белотинци)                                  почива

                           III кръг - отложен мач

4 октомври 2014, събота, 16:30 ч:
Левски 2012 (Лом) - Спортист (Благово)                    3:2 

                           VI кръг

11-12 октомври 2014, събота-неделя, 16:00 ч:
Динамо (Мадан) - Спортист (Благово)                       3:1 
Сантос (Долно Белотинци) - Левски (Комощица)              7:0 
Септември (Медковец) - Левски 2012 (Лом)                  1:3 
Златия (Вълчедръм) - Бенковски (Септемврийци)             3:2 
Селяк (Стубел) - Люта (Владимирово)                       2:2 * 
* - заради нахлуване на публика на домакините на терена, Селяк е наказан с
    лишаване от домакинство за 2 мача.
Хайдут 2014 (Ерден) - Дунав (Долни Цибър)                 2:4 
Базел 2014 (Мърчево)                                      почива

                           VII кръг

18-19 октомври 2014, събота-неделя, 16:00 ч:
Дунав (Долни Цибър) - Динамо (Мадан)                      3:1 
Люта (Владимирово) - Хайдут 2014 (Ерден)                  3:1 
Бенковски (Септемврийци) - Селяк (Стубел)                 4:1 
Левски 2012 (Лом) - Златия (Вълчедръм)                    1:0 
Левски (Комощица) - Базел 2014 (Мърчево)                  4:0 
Спортист (Благово) - Сантос (Долно Белотинци)             1:1 
Септември (Медковец)                                      почива

                           VIII кръг

25-26 октомври 2014, събота-неделя, 15:00 ч:
Динамо (Мадан) - Сантос (Долно Белотинци)                 1:3 
Базел 2014 (Мърчево) - Спортист (Благово)                 1:5 
Септември (Медковец) - Левски (Комощица)                  отложен 
в Долно Белотинци: *
Селяк (Стубел) - Левски 2012 (Лом)                        1:5 
* - на неутрален терен заради наказание с лишаване от домакинство на
    Селяк.
Хайдут 2014 (Ерден) - Бенковски (Септемврийци)            1:5 
Дунав (Долни Цибър) - Люта (Владимирово)                  2:0 
6 декември 2014, събота, 13:30 ч:
Септември (Медковец) - Левски (Комощица)                  5:0 
Златия (Вълчедръм)                                        почива

                           IX кръг

1-2 ноември 2014, събота-неделя, 14:30 ч:
Люта (Владимирово) - Динамо (Мадан)                       6:0 
Бенковски (Септемврийци) - Дунав (Долни Цибър)            4:1 
Левски 2012 (Лом) - Хайдут 2014 (Ерден)                   4:0 
Левски (Комощица) - Златия (Вълчедръм)                    1:4 
Спортист (Благово) - Септември (Медковец)                 3:2 
Сантос (Долно Белотинци) - Базел 2014 (Мърчево)          14:0 
Селяк (Стубел)                                            почива

                           X кръг

8-9 ноември 2014, събота-неделя, 14:30 ч:
Динамо (Мадан) - Базел 2014 (Мърчево)                     8:1 
Септември (Медковец) - Сантос (Долно Белотинци)           2:2 
Златия (Вълчедръм) - Спортист (Благово)                   3:0 
на неутрален терен: *
Селяк (Стубел) - Левски (Комощица)                        3:3 
* - на неутрален терен заради наказание с лишаване от домакинство на
    Селяк.
Дунав (Долни Цибър) - Левски 2012 (Лом)                   3:0 сл. * 
* - първоначално 1:1, в последствие на Левски 2012 е присъдена служебна загуба
    заради нередовен играч.
Люта (Владимирово) - Бенковски (Септемврийци)             4:2 
Хайдут 2014 (Ерден)                                       почива

                           XI кръг

15-16 ноември 2014, събота-неделя, 14:30 ч:
Бенковски (Септемврийци) - Динамо (Мадан)                 5:3 
Левски 2012 (Лом) - Люта (Владимирово)                    1:3 
Левски (Комощица) - Хайдут 2014 (Ерден)                   4:1 
Спортист (Благово) - Селяк (Стубел)                       1:3 
Сантос (Долно Белотинци) - Златия (Вълчедръм)             0:1 
Базел 2014 (Мърчево) - Септември (Медковец)               5:6 
Дунав (Долни Цибър)                                       почива

                           XII кръг

22-23 ноември 2014, събота-неделя, 14:30 ч:
Динамо (Мадан) - Септември (Медковец)                     5:1 
Златия (Вълчедръм) - Базел 2014 (Мърчево)                12:1 
Селяк (Стубел) - Сантос (Долно Белотинци)                 1:3 
Хайдут 2014 (Ерден) - Спортист (Благово)                  1:2 
Дунав (Долни Цибър) - Левски (Комощица)                   3:1 
Бенковски (Септемврийци) - Левски 2012 (Лом)              3:3 
Люта (Владимирово)                                        почива

                           XIII кръг

29-30 ноември 2014, събота-неделя, 14:30 ч:
Левски 2012 (Лом) - Динамо (Мадан)                        5:0 
Левски (Комощица) - Люта (Владимирово)                    1:5 
Спортист (Благово) - Дунав (Долни Цибър)                  2:2 
Сантос (Долно Белотинци) - Хайдут 2014 (Ерден)            6:1 
Базел 2014 (Мърчево) - Селяк (Стубел)                     3:6 
Септември (Медковец) - Златия (Вълчедръм)                 3:0 
Бенковски (Септемврийци)                                  почива

                           VIII кръг - отложен мач

6 декември 2014, събота, 13:30 ч:
Септември (Медковец) - Левски (Комощица)                  5:0 

                           XIV кръг

7 март 2015, събота, 15:00 ч:
Динамо (Мадан) - Златия (Вълчедръм)                       отложен 
Сантос (Долно Белотинци) - Дунав (Долни Цибър)            отложен 
Левски (Комощица) - Бенковски (Септемврийци)              отложен 
8 март 2015, неделя, 15:00 ч:
Септември (Медковец) - Селяк (Стубел)                     отложен 
Базел 2014 (Мърчево) - Хайдут 2014 (Ерден)                отложен 
Спортист (Благово) - Люта (Владимирово)                   отложен 
29 април 2015, сряда, 18:00 ч:
Сантос (Долно Белотинци) - Дунав (Долни Цибър)            3:2 
3 май 2015, неделя, 17:00 ч:
Септември (Медковец) - Селяк (Стубел)                     6:1 
5 май 2015, вторник, 18:00 ч:
Базел 2014 (Мърчево) - Хайдут 2014 (Ерден)                3:1 
Спортист (Благово) - Люта (Владимирово)                   1:3 
Левски (Комощица) - Бенковски (Септемврийци)              4:4 
6 май 2015, сряда, 17:00 ч:
Динамо (Мадан) - Златия (Вълчедръм)                       1:3 * 
* - Динамо е наказан с лишаване от домакинство за 1 мач, след като
    домакините заплашват съдиите, които първоначално отказват да проведат
    мача заради неподготвен терен.
Левски 2012 (Лом)                                         почива

                           XV кръг

14 март 2015, събота, 15:00 ч:
Люта (Владимирово) - Сантос (Долно Белотинци)             4:0 
Дунав (Долни Цибър) - Базел 2014 (Мърчево)               10:1 
15 март 2015, неделя, 12:30 ч:
в Монтана, ст."Огоста" - изкуствен терен:
Селяк (Стубел) - Златия (Вълчедръм)                       2:7 
15 март 2015, неделя, 15:00 ч:
Левски 2012 (Лом) - Левски (Комощица)                     7:0 
Бенковски (Септемврийци) - Спортист (Благово)             4:0 
в Бойчиновци:
Хайдут 2014 (Ерден) - Септември (Медковец)                1:0 
Динамо (Мадан)                                            почива

                           XVI кръг

21 март 2015, събота, 15:00 ч:
Септември (Медковец) - Дунав (Долни Цибър)                2:2 
Сантос (Долно Белотинци) - Бенковски (Септемврийци)       3:0 сл. * 
* - гостите не се явяват.
22 март 2015, неделя, 15:00 ч:
Динамо (Мадан) - Селяк (Стубел)                           3:1 
Златия (Вълчедръм) - Хайдут 2014 (Ерден)                  7:1 
Базел 2014 (Мърчево) - Люта (Владимирово)                 1:11 
Спортист (Благово) - Левски 2012 (Лом)                    0:1 
Левски (Комощица)                                         почива

                           XVII кръг

28 март 2015, събота, 15:00 ч:
Левски (Комощица) - Динамо (Мадан)                        3:3 
Левски 2012 (Лом) - Сантос (Долно Белотинци)              4:1 
29 март 2015, неделя, 15:00 ч:
Бенковски (Септемврийци) - Базел 2014 (Мърчево)          10:1 
Люта (Владимирово) - Септември (Медковец)                 3:0 
Дунав (Долни Цибър) - Златия (Вълчедръм)                  0:0 
в Бойчиновци:
Хайдут 2014 (Ерден) - Селяк (Стубел)                      3:1 
Спортист (Благово)                                        почива

                           XVIII кръг

4 април 2015, събота, 16:00 ч:
Златия (Вълчедръм) - Люта (Владимирово)                   4:3 
5 април 2015, неделя, 16:00 ч:
Динамо (Мадан) - Хайдут 2014 (Ерден)                      3:1 
Селяк (Стубел) - Дунав (Долни Цибър)                      отложен 
в Расово:
Септември (Медковец) - Бенковски (Септемврийци)           4:1 
Базел 2014 (Мърчево) - Левски 2012 (Лом)                  2:9 
Спортист (Благово) - Левски (Комощица)                    8:4 
1 май 2015, петък, 17:00 ч:
в Долни Цибър:
Селяк (Стубел) - Дунав (Долни Цибър)                      0:3 
Сантос (Долно Белотинци)                                  почива

                           XIX кръг

11 април 2015, събота, 16:00 ч:
Спортист (Благово) - Динамо (Мадан)                       1:0 
Левски (Комощица) - Сантос (Долно Белотинци)              0:4 
Левски 2012 (Лом) - Септември (Медковец)                  2:0 
12 април 2015, неделя, 16:00 ч:
Бенковски (Септемврийци) - Златия (Вълчедръм)             4:0 
Люта (Владимирово) - Селяк (Стубел)                       3:0 сл. 
Дунав (Долни Цибър) - Хайдут 2014 (Ерден)                11:0 
Базел 2014 (Мърчево)                                      почива

                           XX кръг

18 април 2015, събота, 16:00 ч:
в Бойчиновци:
Хайдут 2014 (Ерден) - Люта (Владимирово)                  0:6 
Златия (Вълчедръм) - Левски 2012 (Лом)                    2:2 
Базел 2014 (Мърчево) - Левски (Комощица)                  1:6 
19 април 2015, неделя, 16:00 ч:
Динамо (Мадан) - Дунав (Долни Цибър)                      2:3 
Селяк (Стубел) - Бенковски (Септемврийци)                 5:0 
Сантос (Долно Белотинци) - Спортист (Благово)             4:2 
Септември (Медковец)                                      почива

                           XXI кръг

25 април 2015, събота, 16:00 ч:
Левски (Комощица) - Септември (Медковец)                  4:3 
Люта (Владимирово) - Дунав (Долни Цибър)                  5:0 
26 април 2015, неделя, 16:00 ч:
Сантос (Долно Белотинци) - Динамо (Мадан)                 3:1 
Спортист (Благово) - Базел 2014 (Мърчево)                 3:2 
Левски 2012 (Лом) - Селяк (Стубел)                        3:1 
Бенковски (Септемврийци) - Хайдут 2014 (Ерден)            1:1 
Златия (Вълчедръм)                                        почива

                           XIV кръг - отложен мач

29 април 2015, сряда, 18:00 ч:
Сантос (Долно Белотинци) - Дунав (Долни Цибър)            3:2 

                           XVIII кръг - отложен мач

1 май 2015, петък, 17:00 ч:
в Долни Цибър:
Селяк (Стубел) - Дунав (Долни Цибър)                      0:3 

                           XXII кръг

2 май 2015, събота, 17:00 ч:
в Бойчиновци:
Хайдут 2014 (Ерден) - Левски 2012 (Лом)                   0:2 
Септември (Медковец) - Спортист (Благово)                 3:2 
3 май 2015, неделя, 17:00 ч:
Динамо (Мадан) - Люта (Владимирово)                       1:3 
Дунав (Долни Цибър) - Бенковски (Септемврийци)            9:0 сл. * 
* - прекратен при 6:0, когато гостите остават с по-малко от 7 футболиста на
    терена.
Златия (Вълчедръм) - Левски (Комощица)                    7:1 
Базел 2014 (Мърчево) - Сантос (Долно Белотинци)           0:5 
Селяк (Стубел)                                            почива

                           XIV кръг - отложени мачове

3 май 2015, неделя, 17:00 ч:
Септември (Медковец) - Селяк (Стубел)                     6:1 
5 май 2015, вторник, 18:00 ч:
Базел 2014 (Мърчево) - Хайдут 2014 (Ерден)                3:1 
Спортист (Благово) - Люта (Владимирово)                   1:3 
Левски (Комощица) - Бенковски (Септемврийци)              4:4 
6 май 2015, сряда, 17:00 ч:
Динамо (Мадан) - Златия (Вълчедръм)                       1:3 * 
* - Динамо е наказан с лишаване от домакинство за 1 мач, след като
    домакините заплашват съдиите, които първоначално отказват да проведат
    мача заради неподготвен терен.

                           XXIII кръг

9 май 2015, събота, 17:00 ч:
Сантос (Долно Белотинци) - Септември (Медковец)           2:0 
Спортист (Благово) - Златия (Вълчедръм)                   0:7 
9 май 2015, събота, 17:30 ч:
Левски 2012 (Лом) - Дунав (Долни Цибър)                   6:0 сл. * 
* - прекратен в 84' при 3:3, когато публика на гостите на хлува на терена и
    атакува помощник съдията. Дунав е наказан с лишаване от домакинство за
    3 мача.
10 май 2015, неделя, 17:00 ч:
Базел 2014 (Мърчево) - Динамо (Мадан)                     3:4 
Левски (Комощица) - Селяк (Стубел)                        2:1 
във Владимирово:
Бенковски (Септемврийци) - Люта (Владимирово)             2:7 
Хайдут 2014 (Ерден)                                       почива

                           XXIV кръг

16 май 2015, събота, 17:00 ч:
Златия (Вълчедръм) - Сантос (Долно Белотинци)             6:0 
Септември (Медковец) - Базел 2014 (Мърчево)              12:1 
17 май 2015, неделя, 17:00 ч:
в Мърчево: *
Динамо (Мадан) - Бенковски (Септемврийци)                 5:3 
* - на неутрален терен заради наказание с лишаване от домакинство на
    Динамо.
Люта (Владимирово) - Левски 2012 (Лом)                    5:1 
в Бойчиновци:
Хайдут 2014 (Ерден) - Левски (Комощица)                   3:2 
Селяк (Стубел) - Спортист (Благово)                       9:2 
Дунав (Долни Цибър)                                       почива

                           XXV кръг

24 май 2015, неделя, 17:00 ч:
Септември (Медковец) - Динамо (Мадан)                     3:0 
Базел 2014 (Мърчево) - Златия (Вълчедръм)                 1:12 
Сантос (Долно Белотинци) - Селяк (Стубел)                 4:2 
Спортист (Благово) - Хайдут 2014 (Ерден)                  0:2 
Левски (Комощица) - Дунав (Долни Цибър)                   0:1 
24 май 2015, неделя, 18:00 ч:
Левски 2012 (Лом) - Бенковски (Септемврийци)              8:1 
Люта (Владимирово)                                        почива

                           XXVI кръг

29 май 2015, петък, 18:00 ч:
Динамо (Мадан) - Левски 2012 (Лом)                        2:5 
30 май 2015, събота, 11:00 ч:
Златия (Вълчедръм) - Септември (Медковец)                 7:2 
30 май 2015, събота, 17:00 ч:
Люта (Владимирово) - Левски (Комощица)                    6:0 
във Вълчедръм: *
Дунав (Долни Цибър) - Спортист (Благово)                  3:0 
* - на неутрален терен заради наказание с лишаване от домакинство на
    Дунав.
в Бойчиновци:
Хайдут 2014 (Ерден) - Сантос (Долно Белотинци)            0:4 
Селяк (Стубел) - Базел 2014 (Мърчево)                     4:0 
Бенковски (Септемврийци)                                  почива

нагоре


"Б" ОФГ Монтана 2014/15 - Таблица с резултати

-------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                        1.   2.   3.   4.   5.   6.   7.   8.   9.  10.  11.  12.  13. 
-------------------------------------------------------------------------------------------------------
 1. Люта (Владимирово)                 XXX  5:1  2:1  5:0  4:0  4:2  3:0  3:0* 6:0  6:2  6:0  3:1  8:0 
 2. Левски 2012 (Лом)                  1:3  XXX  1:0  6:0* 4:1  8:1  2:0  3:1  5:0  3:2  7:0  4:0 11:0 
 3. Златия (Вълчедръм)                 4:3  2:2  XXX  0:1  6:0  3:2  7:2  2:1  5:3  3:0  7:1  7:1 12:1 
 4. Дунав (Долни Цибър)                2:0  3:0* 0:0  XXX  1:0  9:0* 5:0  0:2  3:1  3:0  3:1 11:0 10:1 
 5. Сантос (Долно Белотинци)           1:3  2:3  0:1  3:2  XXX  3:0* 2:0  4:2  3:1  4:2  7:0  6:1 14:0 
 6. Бенковски (Септемврийци)           2:7  3:3  4:0  4:1  4:1  XXX 10:2  4:1  5:3  4:0  5:3  1:1 10:1 
 7. Септември (Медковец)               0:6  1:3  3:0  2:2  2:2  4:1  XXX  6:1  3:0  3:2  5:0  4:0 12:1 
 8. Селяк (Стубел)                     2:2  1:5  2:7  0:3  1:3  5:0  4:1  XXX  3:1  9:2  3:3  2:1  4:0 
 9. Динамо (Мадан)                     1:3  2:5  1:3  2:3  1:3  5:3  5:1  3:1  XXX  3:1  2:0  3:1  8:1 
10. Спортист (Благово)                 1:3  0:1  0:7  2:2  1:1  2:1  3:2  1:3  1:0  XXX  8:4  0:2  3:2 
11. Левски (Комощица)                  1:5  0:3  1:4  0:1  0:4  4:4  4:3  2:1  3:3  2:1  XXX  4:1  4:0 
12. Хайдут 2014 (Ерден)                0:6  0:2  2:3  2:4  0:4  1:5  1:0  3:1  6:1  1:2  3:2  XXX  2:1 
13. Базел 2014 (Мърчево)               1:11 2:9  1:12 0:8  0:5  3:0* 5:6  3:6  3:4  1:5  1:6  3:1  XXX 
-------------------------------------------------------------------------------------------------------

нагоре


ОФГ Монтана 2014/15 - страници на отбори

http://www.tribali.info/bg/sport/ - Трибали - Враца, Монтана и Видин (А, Б, В, ОФГ, ДЮШ)
http://www.konkurent.bg/news/sport - в-к Конкурент - Враца, Монтана и Видин (А, Б, В, ОФГ, ДЮШ)

Вършец 2012 (Вършец)
Златия (Вълчедръм)
Септември 2009 (Лехчево)

нагоре