ОФГ Разград 2015/16


ОФГ Разград - изток 2015/16

| Таблица с резултати | Страници на отбори |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 |
         | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 |


                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Стара сила (Старо селище)          18   16   1   1   60:23   49    
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 2. Златен лист (Точилари)             18   12   2   4   43:25   38    
 3. Левски (Подайва)                   18   10   3   5   54:40   33    
 4. Челси (Брестовене)                 18    8   5   5   50:31   29    
 5. Стрела (Тодорово)                  18    9   1   8   55:42   28    
 6. Академик (Веселец)                 18    7   2   9   37:46   23    
 7. Адаспорт (Острово)                 18    6   2  10   35:52   20     [1 0 1  5:5  3, 2 гола на чужд терен]
 8. Арсенал (Лъвино)                   18    6   2  10   28:36   20     [1 0 1  5:5  3, 0 гола на чужд терен]
 9. Барса (Сушево)                     18    6   0  12   33:50   18    
10. Реал (Божурово)                    18    1   0  17    8:58    3 [*]
--. Единство (Китанчево)                0    0   0   0    0:0     - [*]

Бележки
  - ОФГ Разград е реорганизирана като западната подгрупа е слята с източната подгрупа, а южната подгрупа е преименувана на западна подгрупа.
  - Ураган (Белинци), 6-ти; и Вихър (Йонково), 7-ми в ОФГ Разград - изток през изминалия сезон; се отказват от участие.
  - Вихър (Завет), 7-ми в ОФГ Разград - запад през изминалия сезон; се отказва от участие.
  - Единство (Китанчево), 3-ти в ОФГ Разград - изток през изминалия сезон; първоначално заявява участие, но се отказва непосредствено преди началото на сезона.
  - Реал (Божурово) се отказва от участие на полусезона. Резултатите му се зачитат, а на противниците му по програма до края се присъждат служебни победи с 3:0.


                           I кръг

6 септември 2015, неделя, 16:00 ч:
Челси (Брестовене) - Левски (Подайва)                     6:1 
Златен лист (Точилари) - Стара сила (Старо селище)        6:0 
Академик (Веселец) - Единство (Китанчево)                 анулиран 
Реал (Божурово) - Стрела (Тодорово)                       2:7 
Барса (Сушево) - Арсенал (Лъвино)                         3:1 
Адаспорт (Острово)                                        почива

                           II кръг

13 септември 2015, неделя, 16:00 ч:
Арсенал (Лъвино) - Адаспорт (Острово)                     5:2 
Стрела (Тодорово) - Барса (Сушево)                        6:1 
Единство (Китанчево) - Реал (Божурово)                    анулиран 
Стара сила (Старо селище) - Академик (Веселец)            5:2 
Челси (Брестовене) - Златен лист (Точилари)               2:2 
Левски (Подайва)                                          почива

                           III кръг

19 септември 2015, събота, 16:00 ч:
Златен лист (Точилари) - Левски (Подайва)                 3:2 
Академик (Веселец) - Челси (Брестовене)                   0:4 
Реал (Божурово) - Стара сила (Старо селище)               1:4 
Барса (Сушево) - Единство (Китанчево)                     анулиран 
Адаспорт (Острово) - Стрела (Тодорово)                    1:2 
Арсенал (Лъвино)                                          почива

                           IV кръг

27 септември 2015, неделя, 16:00 ч:
Левски (Подайва) - Арсенал (Лъвино)                       2:0 
Единство (Китанчево) - Адаспорт (Острово)                 анулиран 
Стара сила (Старо селище) - Барса (Сушево)                2:0 
Челси (Брестовене) - Реал (Божурово)                      3:0 
Златен лист (Точилари) - Академик (Веселец)               3:0 
Стрела (Тодорово)                                         почива

                           V кръг

3 октомври 2015, събота, 14:00 ч:
Академик (Веселец) - Левски (Подайва)                     5:3 
Реал (Божурово) - Златен лист (Точилари)                  0:4 сл. 
Барса (Сушево) - Челси (Брестовене)                       3:2 
Адаспорт (Острово) - Стара сила (Старо селище)            1:5 
Арсенал (Лъвино) - Стрела (Тодорово)                      2:3 
Единство (Китанчево)                                      почива

                           VI кръг

10 октомври 2015, събота, 14:00 ч:
Левски (Подайва) - Стрела (Тодорово)                      5:2 
Единство (Китанчево) - Арсенал (Лъвино)                   анулиран 
Челси (Брестовене) - Адаспорт (Острово)                   6:2 
Златен лист (Точилари) - Барса (Сушево)                   3:1 
Академик (Веселец) - Реал (Божурово)                      3:0 сл. * 
* - първоначално отложен, в последствие присъден служебно.
Стара сила (Старо селище)                                 почива

                           VII кръг

17 октомври 2015, събота, 16:00 ч:
Реал (Божурово) - Левски (Подайва)                        0:3 
Барса (Сушево) - Академик (Веселец)                       3:4 
Адаспорт (Острово) - Златен лист (Точилари)               0:1 
Арсенал (Лъвино) - Стара сила (Старо селище)              1:6 
Стрела (Тодорово) - Единство (Китанчево)                  анулиран 
Челси (Брестовене)                                        почива

                           VIII кръг

24 октомври 2015, събота, 14:00 ч:
Левски (Подайва) - Единство (Китанчево)                   анулиран 
Стара сила (Старо селище) - Стрела (Тодорово)             3:1 
Челси (Брестовене) - Арсенал (Лъвино)                     3:0 
Академик (Веселец) - Адаспорт (Острово)                   0:3 сл. * 
* - първоначално отложен, в последствие присъден служебно след края на
    сезона.
Реал (Божурово) - Барса (Сушево)                          5:1 
Златен лист (Точилари)                                    почива

                           IX кръг

31 октомври 2015, събота, 14:00 ч:
Барса (Сушево) - Левски (Подайва)                         4:5 
Адаспорт (Острово) - Реал (Божурово)                      3:0 
Арсенал (Лъвино) - Златен лист (Точилари)                 0:1 
Стрела (Тодорово) - Челси (Брестовене)                    2:4 
Единство (Китанчево) - Стара сила (Старо селище)          анулиран 
Академик (Веселец)                                        почива

                           X кръг

7 ноември 2015, събота, 14:00 ч:
Левски (Подайва) - Стара сила (Старо селище)              3:4 
Челси (Брестовене) - Единство (Китанчево)                 анулиран 
Златен лист (Точилари) - Стрела (Тодорово)                0:3 сл. * 
* - първоначално отложен, в последствие присъден служебно след края на
    сезона.
Академик (Веселец) - Арсенал (Лъвино)                     2:2 
Барса (Сушево) - Адаспорт (Острово)                       3:0 
Реал (Божурово)                                           почива

                           XI кръг

14 ноември 2015, събота, 14:00 ч:
Адаспорт (Острово) - Левски (Подайва)                     4:4 
Арсенал (Лъвино) - Реал (Божурово)                        3:0 
Стрела (Тодорово) - Академик (Веселец)                    2:4 
Единство (Китанчево) - Златен лист (Точилари)             анулиран 
Стара сила (Старо селище) - Челси (Брестовене)            1:1 
Барса (Сушево)                                            почива

                           XII кръг

12 март 2016, събота, 15:00 ч:
Левски (Подайва) - Челси (Брестовене)                     3:0 сл. * 
* - първоначално отложен, в последствие присъден служебно след края на
    сезона.
Стара сила (Старо селище) - Златен лист (Точилари)        4:2 
Стрела (Тодорово) - Реал (Божурово)                       3:0 сл. 
Арсенал (Лъвино) - Барса (Сушево)                         2:1 
Академик (Веселец)                                        почива
Адаспорт (Острово)                                        почива

                           XIII кръг

19 март 2016, събота, 15:00 ч:
Адаспорт (Острово) - Арсенал (Лъвино)                     3:0 
Барса (Сушево) - Стрела (Тодорово)                        3:2 
Академик (Веселец) - Стара сила (Старо селище)            1:3 
Златен лист (Точилари) - Челси (Брестовене)               2:1 
Левски (Подайва)                                          почива
Реал (Божурово)                                           почива

                           XIV кръг

26 март 2016, събота, 15:00 ч:
Левски (Подайва) - Златен лист (Точилари)                 3:3 
Челси (Брестовене) - Академик (Веселец)                   1:1 
Стара сила (Старо селище) - Реал (Божурово)               3:0 сл. 
Стрела (Тодорово) - Адаспорт (Острово)                   11:3 
Барса (Сушево)                                            почива
Арсенал (Лъвино)                                          почива

                           XV кръг

2 април 2016, събота, 16:00 ч:
Арсенал (Лъвино) - Левски (Подайва)                       1:1 
Барса (Сушево) - Стара сила (Старо селище)                0:2 
Реал (Божурово) - Челси (Брестовене)                      0:3 сл. 
Академик (Веселец) - Златен лист (Точилари)               3:4 
Стрела (Тодорово)                                         почива
Адаспорт (Острово)                                        почива

                           XVI кръг

9 април 2016, събота, 16:00 ч:
Левски (Подайва) - Академик (Веселец)                     5:2 
Златен лист (Точилари) - Реал (Божурово)                  3:0 сл. 
Челси (Брестовене) - Барса (Сушево)                       5:1 
Стара сила (Старо селище) - Адаспорт (Острово)            4:0 
Стрела (Тодорово) - Арсенал (Лъвино)                      4:2 

                           XVII кръг

16 април 2016, събота, 16:00 ч:
Стрела (Тодорово) - Левски (Подайва)                      2:5 
Адаспорт (Острово) - Челси (Брестовене)                   3:3 
Барса (Сушево) - Златен лист (Точилари)                   3:1 
Реал (Божурово) - Академик (Веселец)                      0:3 сл. 
Арсенал (Лъвино)                                          почива
Стара сила (Старо селище)                                 почива

                           XVIII кръг

23 април 2016, събота, 16:00 ч:
Левски (Подайва) - Реал (Божурово)                        3:0 сл. 
Академик (Веселец) - Барса (Сушево)                       3:2 
Златен лист (Точилари) - Адаспорт (Острово)               3:0 
Стара сила (Старо селище) - Арсенал (Лъвино)              3:0 
Челси (Брестовене)                                        почива
Стрела (Тодорово)                                         почива

                           XIX кръг

30 април 2016, събота, 17:00 ч:
Стрела (Тодорово) - Стара сила (Старо селище)             0:2 
Арсенал (Лъвино) - Челси (Брестовене)                     3:0 
Адаспорт (Острово) - Академик (Веселец)                   3:1 
Барса (Сушево) - Реал (Божурово)                          3:0 сл. 
Левски (Подайва)                                          почива
Златен лист (Точилари)                                    почива

                           XX кръг

7 май 2016, събота, 17:00 ч:
Левски (Подайва) - Барса (Сушево)                         3:0 
Реал (Божурово) - Адаспорт (Острово)                      0:3 сл. 
Златен лист (Точилари) - Арсенал (Лъвино)                 2:0 
Челси (Брестовене) - Стрела (Тодорово)                    2:2 
Академик (Веселец)                                        почива
Стара сила (Старо селище)                                 почива

                           XXI кръг

14 май 2016, събота, 17:00 ч:
Стара сила (Старо селище) - Левски (Подайва)              4:0 
Стрела (Тодорово) - Златен лист (Точилари)                3:0 
Арсенал (Лъвино) - Академик (Веселец)                     3:0 
Адаспорт (Острово) - Барса (Сушево)                       4:1 
Челси (Брестовене)                                        почива
Реал (Божурово)                                           почива

                           XXII кръг

21 май 2016, събота, 17:00 ч:
Левски (Подайва) - Адаспорт (Острово)                     3:0 
Реал (Божурово) - Арсенал (Лъвино)                        0:3 сл. 
Академик (Веселец) - Стрела (Тодорово)                    3:0 
Челси (Брестовене) - Стара сила (Старо селище)            4:5 
Барса (Сушево)                                            почива
Златен лист (Точилари)                                    почива

нагоре


ОФГ Разград - изток 2015/16 - Таблица с резултати

---------------------------------------------------------------------------------------------
                                        1.   2.   3.   4.   5.   6.   7.   8.   9.  10.  11. 
---------------------------------------------------------------------------------------------
 1. Стара сила (Старо селище)          XXX  4:2  4:0  1:1  3:1  5:2  4:0  3:0  2:0  3:0* --- 
 2. Златен лист (Точилари)             6:0  XXX  3:2  2:1  0:3* 3:0  3:0  2:0  3:1  3:0* --- 
 3. Левски (Подайва)                   3:4  3:3  XXX  3:0* 5:2  5:2  3:0  2:0  3:0  3:0* --- 
 4. Челси (Брестовене)                 4:5  2:2  6:1  XXX  2:2  1:1  6:2  3:0  5:1  3:0  --- 
 5. Стрела (Тодорово)                  0:2  3:0  2:5  2:4  XXX  2:4 11:3  4:2  6:1  3:0* --- 
 6. Академик (Веселец)                 1:3  3:4  5:3  0:4  3:0  XXX  0:3* 2:2  3:2  3:0* --- 
 7. Адаспорт (Острово)                 1:5  0:1  4:4  3:3  1:2  3:1  XXX  3:0  4:1  3:0  --- 
 8. Арсенал (Лъвино)                   1:6  0:1  1:1  3:0  2:3  3:0  5:2  XXX  2:1  3:0  --- 
 9. Барса (Сушево)                     0:2  3:1  4:5  3:2  3:2  3:4  3:0  3:1  XXX  3:0* --- 
10. Реал (Божурово)                    1:4  0:4* 0:3  0:3* 2:7  0:3* 0:3* 0:3* 5:1  XXX  --- 
11. Единство (Китанчево)               ---  ---  ---  ---  ---  ---  ---  ---  ---  ---  XXX 
---------------------------------------------------------------------------------------------

нагоре


ОФГ Разград - запад 2015/16

| Таблица с резултати | Страници на отбори |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 |
         | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 |


                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Светкавица (Чудомир)               22   19   2   1  100:22   59       
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 2. Спортист (Пороище)                 22   16   3   3   66:33   51       
 3. Бели Лом (Дряновец)                22   15   1   6   56:23   46       
 4. Езерче (Езерче)                    22   13   3   6   50:39   42       
 5. Вихър (Владимировци)               22   13   0   9   57:52   39    [*]
 6. Вихър (Лозница)                    22   12   1   9   46:29   37       
 7. Ураган (Манастирци)                22   10   3   9   73:44   33 [+]   
 8. Миньор (Сеново)                    22    8   2  12   48:72   26    [*]
 9. Ураган (Гецово)                    22    6   3  13   34:54   21       
10. Златен клас (Благоево)             22    4   0  18   25:78   12       
11. Локомотив (Самуил)                 21    5   2  14   25:64   17    [*]
12. Устрем (Раковски)                  21    0   0  21    7:77    0    [*]

Бележки
  - ОФГ Разград е реорганизирана като западната подгрупа е слята с източната подгрупа, а южната подгрупа е преименувана на западна подгрупа.
  - Голямоизворските тигри (Голям извор), 12-ти в южна подгрупа през изминалия сезон; се отказва от участие.
  - Ураган (Манастирци) се включва в групата.
  - Орел (Владимировци), 4-ти в южна подгрупа през изминалия сезон; е преименуван на Вихър.
  - град Сеново административно принадлежи към община Ветово в област Русе, но по традиционни причини Миньор се състезава в състава на ОФГ Разград.
  - Устрем (Раковски) се отказва от участие на полусезона. Резултатите му се зачитат, а на противниците му до края се присъждат служебни победи с 3:0.
  - Локомотив (Самуил) се отказва от участие след XVI кръг. Резултатите му се зачитат, а на противниците му по програма до края се присъждат служебни победи с 3:0.


                           I кръг

6 септември 2015, неделя, 16:00 ч:
Миньор (Сеново) - Ураган (Манастирци)                     4:3 
Вихър (Лозница) - Ураган (Гецово)                         1:0 
Устрем (Раковски) - Светкавица (Чудомир)                  отложен 
Езерче (Езерче) - Златен клас (Благоево)                  отложен 
Вихър (Владимировци) - Локомотив (Самуил)                 4:3 
Спортист (Пороище) - Бели Лом (Дряновец)                  1:0 
22 ноември 2015, неделя, 14:00 ч:
Езерче (Езерче) - Златен клас (Благоево)                  5:4 
ненасрочен:
Устрем (Раковски) - Светкавица (Чудомир)                  0:3 сл. * 
* - първоначално отложен, присъден служебно преди пролетния полусезон
    след отказването на Устрем.

                           II кръг

13 септември 2015, неделя, 16:00 ч:
Ураган (Манастирци) - Бели Лом (Дряновец)                 3:1 
Локомотив (Самуил) - Спортист (Пороище)                   0:3 
Златен клас (Благоево) - Вихър (Владимировци)             1:4 
Светкавица (Чудомир) - Езерче (Езерче)                    2:0 
Ураган (Гецово) - Устрем (Раковски)                       6:2 
Миньор (Сеново) - Вихър (Лозница)                         2:3 

                           III кръг

20 септември 2015, неделя, 16:00 ч:
Вихър (Лозница) - Ураган (Манастирци)                     2:2 
Устрем (Раковски) - Миньор (Сеново)                       2:7 
Езерче (Езерче) - Ураган (Гецово)                         3:0 
Вихър (Владимировци) - Светкавица (Чудомир)               2:3 
Спортист (Пороище) - Златен клас (Благоево)               9:0 
Бели Лом (Дряновец) - Локомотив (Самуил)                  4:0 

                           IV кръг

26 септември 2015, събота, 16:00 ч:
Ураган (Манастирци) - Локомотив (Самуил)                  4:1 
Златен клас (Благоево) - Бели Лом (Дряновец)              1:4 
Светкавица (Чудомир) - Спортист (Пороище)                 3:3 
Ураган (Гецово) - Вихър (Владимировци)                    1:4 
Миньор (Сеново) - Езерче (Езерче)                         4:1 
Вихър (Лозница) - Устрем (Раковски)                       7:0 

                           V кръг

4 октомври 2015, неделя, 14:00 ч:
Устрем (Раковски) - Ураган (Манастирци)                   отложен 
Езерче (Езерче) - Вихър (Лозница)                         2:1 
Вихър (Владимировци) - Миньор (Сеново)                    5:0 
Спортист (Пороище) - Ураган (Гецово)                      4:1 
Бели Лом (Дряновец) - Светкавица (Чудомир)                4:0 
Локомотив (Самуил) - Златен клас (Благоево)               2:1 
22 ноември 2015, неделя, 14:00 ч:
Устрем (Раковски) - Ураган (Манастирци)                   2:6 

                           VI кръг

11 октомври 2015, неделя, 14:00 ч:
Ураган (Манастирци) - Златен клас (Благоево)              7:0 
Светкавица (Чудомир) - Локомотив (Самуил)                 7:1 
Ураган (Гецово) - Бели Лом (Дряновец)                     0:3 
Миньор (Сеново) - Спортист (Пороище)                      0:4 
Вихър (Лозница) - Вихър (Владимировци)                    6:1 
Устрем (Раковски) - Езерче (Езерче)                       1:3 

                           VII кръг

18 октомври 2015, неделя, 14:00 ч:
Езерче (Езерче) - Ураган (Манастирци)                     2:1 
Вихър (Владимировци) - Устрем (Раковски)                  3:0 
Спортист (Пороище) - Вихър (Лозница)                      2:0 
Бели Лом (Дряновец) - Миньор (Сеново)                     5:1 
Локомотив (Самуил) - Ураган (Гецово)                      3:1 
Златен клас (Благоево) - Светкавица (Чудомир)             0:7 

                           VIII кръг

24 октомври 2015, събота, 14:00 ч:
Ураган (Манастирци) - Светкавица (Чудомир)                отложен 
Ураган (Гецово) - Златен клас (Благоево)                  4:0 
Миньор (Сеново) - Локомотив (Самуил)                      3:0 
Вихър (Лозница) - Бели Лом (Дряновец)                     2:1 
Устрем (Раковски) - Спортист (Пороище)                    отложен 
Езерче (Езерче) - Вихър (Владимировци)                    4:2 
ненасрочен:
Устрем (Раковски) - Спортист (Пороище)                    0:3 сл. * 
* - първоначално отложен, присъден служебно преди пролетния полусезон
    след отказването на Устрем.
6 март 2016, неделя, 15:00 ч:
Ураган (Манастирци) - Светкавица (Чудомир)                2:4 

                           IX кръг

31 октомври 2015, събота, 14:00 ч:
Вихър (Владимировци) - Ураган (Манастирци)                4:3 
Спортист (Пороище) - Езерче (Езерче)                      3:0 
Бели Лом (Дряновец) - Устрем (Раковски)                   3:0 
Локомотив (Самуил) - Вихър (Лозница)                      3:2 
Златен клас (Благоево) - Миньор (Сеново)                  0:4 
Светкавица (Чудомир) - Ураган (Гецово)                    3:2 

                           X кръг

8 ноември 2015, неделя, 14:00 ч:
Ураган (Манастирци) - Ураган (Гецово)                     5:0 
Миньор (Сеново) - Светкавица (Чудомир)                    0:5 
Вихър (Лозница) - Златен клас (Благоево)                  2:0 
Устрем (Раковски) - Локомотив (Самуил)                    отложен 
Езерче (Езерче) - Бели Лом (Дряновец)                     2:1 
Вихър (Владимировци) - Спортист (Пороище)                 2:4 
ненасрочен:
Устрем (Раковски) - Локомотив (Самуил)                    0:3 сл. * 
* - първоначално отложен, присъден служебно преди пролетния полусезон
    след отказването на Устрем.

                           XI кръг

15 ноември 2015, неделя, 14:00 ч:
Спортист (Пороище) - Ураган (Манастирци)                  5:3 
Бели Лом (Дряновец) - Вихър (Владимировци)                5:0 
Локомотив (Самуил) - Езерче (Езерче)                      2:2 
Златен клас (Благоево) - Устрем (Раковски)                3:0 
Светкавица (Чудомир) - Вихър (Лозница)                    1:0 
Ураган (Гецово) - Миньор (Сеново)                         2:2 

                           I кръг - отложен мач

22 ноември 2015, неделя, 14:00 ч:
Езерче (Езерче) - Златен клас (Благоево)                  5:4 

                           V кръг - отложен мач

22 ноември 2015, неделя, 14:00 ч:
Устрем (Раковски) - Ураган (Манастирци)                   2:6 

                           I кръг - отложен мач

ненасрочен:
Устрем (Раковски) - Светкавица (Чудомир)                  0:3 сл. * 
* - първоначално отложен, присъден служебно преди пролетния полусезон
    след отказването на Устрем.

                           VIII кръг - отложен мач

ненасрочен:
Устрем (Раковски) - Спортист (Пороище)                    0:3 сл. * 
* - първоначално отложен, присъден служебно преди пролетния полусезон
    след отказването на Устрем.

                           X кръг - отложен мач

ненасрочен:
Устрем (Раковски) - Локомотив (Самуил)                    0:3 сл. * 
* - първоначално отложен, присъден служебно преди пролетния полусезон
    след отказването на Устрем.

                           VIII кръг - отложен мач

6 март 2016, неделя, 15:00 ч:
Ураган (Манастирци) - Светкавица (Чудомир)                2:4 

                           XII кръг

13 март 2016, неделя, 15:00 ч:
Ураган (Манастирци) - Миньор (Сеново)                     7:2 
Ураган (Гецово) - Вихър (Лозница)                         0:4 
Светкавица (Чудомир) - Устрем (Раковски)                  3:0 сл. 
Златен клас (Благоево) - Езерче (Езерче)                  0:4 
Локомотив (Самуил) - Вихър (Владимировци)                 1:7 
Бели Лом (Дряновец) - Спортист (Пороище)                  1:1 

                           XIII кръг

20 март 2016, неделя, 15:00 ч:
Бели Лом (Дряновец) - Ураган (Манастирци)                 2:1 
Спортист (Пороище) - Локомотив (Самуил)                   3:0 
Вихър (Владимировци) - Златен клас (Благоево)             3:1 
Езерче (Езерче) - Светкавица (Чудомир)                    2:7 
Устрем (Раковски) - Ураган (Гецово)                       0:3 сл. 
Вихър (Лозница) - Миньор (Сеново)                         3:2 

                           XIV кръг

27 март 2016, неделя, 15:00 ч:
Ураган (Манастирци) - Вихър (Лозница)                     0:1 
Миньор (Сеново) - Устрем (Раковски)                       3:0 сл. 
Ураган (Гецово) - Езерче (Езерче)                         0:0 
Светкавица (Чудомир) - Вихър (Владимировци)               5:0 
Златен клас (Благоево) - Спортист (Пороище)               0:2 
Локомотив (Самуил) - Бели Лом (Дряновец)                  1:4 

                           XV кръг

3 април 2016, неделя, 16:00 ч:
Локомотив (Самуил) - Ураган (Манастирци)                  2:2 
Бели Лом (Дряновец) - Златен клас (Благоево)              3:0 
Спортист (Пороище) - Светкавица (Чудомир)                 1:5 
Вихър (Владимировци) - Ураган (Гецово)                    1:0 
Езерче (Езерче) - Миньор (Сеново)                         4:3 
Устрем (Раковски) - Вихър (Лозница)                       0:3 сл. 

                           XVI кръг

10 април 2016, неделя, 16:00 ч:
Ураган (Манастирци) - Устрем (Раковски)                   3:0 сл. 
Вихър (Лозница) - Езерче (Езерче)                         4:0 
Миньор (Сеново) - Вихър (Владимировци)                    3:7 
Ураган (Гецово) - Спортист (Пороище)                      6:2 
Светкавица (Чудомир) - Бели Лом (Дряновец)                6:0 
Златен клас (Благоево) - Локомотив (Самуил)               2:3 

                           XVII кръг

17 април 2016, неделя, 16:00 ч:
Златен клас (Благоево) - Ураган (Манастирци)              1:4 
Локомотив (Самуил) - Светкавица (Чудомир)                 0:3 сл. 
Бели Лом (Дряновец) - Ураган (Гецово)                     3:0 
Спортист (Пороище) - Миньор (Сеново)                      6:2 
Вихър (Владимировци) - Вихър (Лозница)                    1:0 
Езерче (Езерче) - Устрем (Раковски)                       3:0 сл. 

                           XVIII кръг

24 април 2016, неделя, 16:00 ч:
Ураган (Манастирци) - Езерче (Езерче)                     0:3 
Устрем (Раковски) - Вихър (Владимировци)                  0:3 сл. 
Вихър (Лозница) - Спортист (Пороище)                      1:2 
Миньор (Сеново) - Бели Лом (Дряновец)                     0:4 
Ураган (Гецово) - Локомотив (Самуил)                      3:0 сл. 
Светкавица (Чудомир) - Златен клас (Благоево)             5:0 

                           XIX кръг

30 април 2016, събота, 17:00 ч:
Светкавица (Чудомир) - Ураган (Манастирци)                4:4 
Златен клас (Благоево) - Ураган (Гецово)                  4:3 
Локомотив (Самуил) - Миньор (Сеново)                      0:3 сл. 
Бели Лом (Дряновец) - Вихър (Лозница)                     2:0 
Спортист (Пороище) - Устрем (Раковски)                    3:0 сл. 
Вихър (Владимировци) - Езерче (Езерче)                    0:5 

                           XX кръг

8 май 2016, неделя, 17:00 ч:
Ураган (Манастирци) - Вихър (Владимировци)                4:1 
Езерче (Езерче) - Спортист (Пороище)                      1:1 
Устрем (Раковски) - Бели Лом (Дряновец)                   0:3 сл. 
Вихър (Лозница) - Локомотив (Самуил)                      3:0 сл. 
Миньор (Сеново) - Златен клас (Благоево)                  3:1 
Ураган (Гецово) - Светкавица (Чудомир)                    0:9 

                           XXI кръг

15 май 2016, неделя, 17:00 ч:
Ураган (Гецово) - Ураган (Манастирци)                     2:1 
Светкавица (Чудомир) - Миньор (Сеново)                   10:0 
Златен клас (Благоево) - Вихър (Лозница)                  3:0 
Локомотив (Самуил) - Устрем (Раковски)                    анулиран 
Бели Лом (Дряновец) - Езерче (Езерче)                     3:1 
Спортист (Пороище) - Вихър (Владимировци)                 3:0 

                           XXII кръг

22 май 2016, неделя, 17:00 ч:
Ураган (Манастирци) - Спортист (Пороище)                  8:1 
Вихър (Владимировци) - Бели Лом (Дряновец)                3:0 
Езерче (Езерче) - Локомотив (Самуил)                      3:0 сл. 
Устрем (Раковски) - Златен клас (Благоево)                0:3 сл. 
Вихър (Лозница) - Светкавица (Чудомир)                    1:5 
Миньор (Сеново) - Ураган (Гецово)                         0:0 

нагоре


ОФГ Разград - запад 2015/16 - Таблица с резултати

--------------------------------------------------------------------------------------------------
                                        1.   2.   3.   4.   5.   6.   7.   8.   9.  10.  11.  12. 
--------------------------------------------------------------------------------------------------
 1. Светкавица (Чудомир)               XXX  3:3  6:0  2:0  5:0  1:0  4:4 10:0  3:2  5:0  7:1  3:0*
 2. Спортист (Пороище)                 1:5  XXX  1:0  3:0  3:0  2:0  5:3  6:2  4:1  9:0  3:0  3:0*
 3. Бели Лом (Дряновец)                4:0  1:1  XXX  3:1  5:0  2:0  2:1  5:1  3:0  3:0  4:0  3:0 
 4. Езерче (Езерче)                    2:7  1:1  2:1  XXX  4:2  2:1  2:1  4:3  3:0  5:4  3:0* 3:0*
 5. Вихър (Владимировци)               2:3  2:4  3:0  0:5  XXX  1:0  4:3  5:0  1:0  3:1  4:3  3:0 
 6. Вихър (Лозница)                    1:5  1:2  2:1  4:0  6:1  XXX  2:2  3:2  1:0  2:0  3:0* 7:0 
 7. Ураган (Манастирци)                2:4  8:1  3:1  0:3  4:1  0:1  XXX  7:2  5:0  7:0  4:1  3:0*
 8. Миньор (Сеново)                    0:5  0:4  0:4  4:1  3:7  2:3  4:3  XXX  0:0  3:1  3:0  3:0*
 9. Ураган (Гецово)                    0:9  6:2  0:3  0:0  1:4  0:4  2:1  2:2  XXX  4:0  3:0* 6:2 
10. Златен клас (Благоево)             0:7  0:2  1:4  0:4  1:4  3:0  1:4  0:4  4:3  XXX  2:3  3:0 
11. Локомотив (Самуил)                 0:3* 0:3  1:4  2:2  1:7  3:2  2:2  0:3* 3:1  2:1  XXX  --- 
12. Устрем (Раковски)                  0:3* 0:3* 0:3* 1:3  0:3* 0:3* 2:6  2:7  0:3* 0:3* 0:3* XXX 
--------------------------------------------------------------------------------------------------

нагоре


ОФГ Разград - финал 2015/16

                           Финал:

28 май 2016, събота, 16:00 ч:
в кв.гара Разград, Разград, ст."Стъклозавода":
Стара сила (Старо селище) - Светкавица (Чудомир)          0:5 (0:0) 

нагоре


ОФГ Разград 2015/16 - страници на отбори

Бели Лом (Дряновец)
Слава (Севар)
Златен лист (Точилари)
Хановете (Исперих)

нагоре