ОФГ Разград 2016/17


ОФГ Разград - изток

| Таблица с резултати | Страници на отбори | Ранглиста |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 |
         | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 |

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Бенковски 2016 (Исперих)           22   19   2   1   91:12   59 [+]    Финал    
-------------------------------------------------------------------
 2. Стара сила (Старо селище)          22   18   2   2   81:19   56        3-4 място
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 3. Златен лист (Точилари)             22   12   5   5   65:26   41                 
 4. Челси (Брестовене)                 22   12   3   7   60:35   39                 
 5. Адаспорт (Острово)                 22   10   5   7   33:30   35                 
 6. Академик (Веселец)                 22   10   1  11   64:68   31                 
 7. Левски (Подайва)                   22    9   3  10   54:55   30                 
 8. Светкавица (Медовене)              22    7   1  14   39:82   22 [+]             
 9. Барса 2011 (Сушево)                22    6   2  14   36:80   20                 
10. Стрела (Тодорово)                  22    5   4  13   41:67   19                 
11. Скрита сила (Мъдрево)              22    2   1  19   27:88    7 [+]             
12. Арсенал (Лъвино)                   22    7   1  14   26:55   22    [*]          

Бележки
  - Бенковски 2016 (Исперих), Скрита сила (Мъдрево) и Светкавица (Медовене) се включват в групата.
  - Арсенал (Лъвино) се отказва от по-нататъшно участие след XIII кръг. Резултатите му до този момент се зачитат, а на противниците му по програма до края се присъждат служебни победи с 3:0.

                           I кръг

3 септември 2016, събота, 17:00 ч:
Адаспорт (Острово) - Стара сила (Старо селище)            отложен 
Академик (Веселец) - Светкавица (Медовене)               10:2 
Златен лист (Точилари) - Челси (Брестовене)               5:3 
Левски (Подайва) - Барса 2011 (Сушево)                    9:2 
Скрита сила (Мъдрево) - Арсенал (Лъвино)                  0:3 сл. 
Стрела (Тодорово) - Бенковски 2016 (Исперих)              1:5 
26 ноември 2016, събота, 14:00 ч:
Адаспорт (Острово) - Стара сила (Старо селище)            2:1 

                           II кръг

10 септември 2016, събота, 17:00 ч:
Стара сила (Старо селище) - Бенковски 2016 (Исперих)      4:3 
Арсенал (Лъвино) - Стрела (Тодорово)                      3:3 
Барса 2011 (Сушево) - Скрита сила (Мъдрево)               3:0 сл. 
Челси (Брестовене) - Левски (Подайва)                     5:1 
Светкавица (Медовене) - Златен лист (Точилари)            0:9 
Адаспорт (Острово) - Академик (Веселец)                   2:1 

                           III кръг

17 септември 2016, събота, 17:00 ч:
Академик (Веселец) - Стара сила (Старо селище)            1:6 
Златен лист (Точилари) - Адаспорт (Острово)               3:0 
Левски (Подайва) - Светкавица (Медовене)                  7:1 
Скрита сила (Мъдрево) - Челси (Брестовене)                отложен 
Стрела (Тодорово) - Барса 2011 (Сушево)                   3:0 
Бенковски 2016 (Исперих) - Арсенал (Лъвино)               8:0 
22 септември 2016, четвъртък, 17:00 ч:
Скрита сила (Мъдрево) - Челси (Брестовене)                3:5 

                           IV кръг

24 септември 2016, събота, 17:00 ч:
Стара сила (Старо селище) - Арсенал (Лъвино)              4:2 
Барса 2011 (Сушево) - Бенковски 2016 (Исперих)            1:10 
Челси (Брестовене) - Стрела (Тодорово)                    6:0 
Светкавица (Медовене) - Скрита сила (Мъдрево)             2:12 
Адаспорт (Острово) - Левски (Подайва)                     2:2 
Академик (Веселец) - Златен лист (Точилари)               2:2 

                           V кръг

1 октомври 2016, събота, 15:00 ч:
Златен лист (Точилари) - Стара сила (Старо селище)        0:1 
Левски (Подайва) - Академик (Веселец)                     2:4 
Скрита сила (Мъдрево) - Адаспорт (Острово)                0:0 
Стрела (Тодорово) - Светкавица (Медовене)                 4:1 
Бенковски 2016 (Исперих) - Челси (Брестовене)             3:0 
Арсенал (Лъвино) - Барса 2011 (Сушево)                    4:2 

                           VI кръг

8 октомври 2016, събота, 15:00 ч:
Стара сила (Старо селище) - Барса 2011 (Сушево)          12:0 
Челси (Брестовене) - Арсенал (Лъвино)                     3:0 
Адаспорт (Острово) - Стрела (Тодорово)                    3:1 
Академик (Веселец) - Скрита сила (Мъдрево)                6:1 
Златен лист (Точилари) - Левски (Подайва)                 2:5 
9 октомври 2016, неделя, 15:00 ч:
Светкавица (Медовене) - Бенковски 2016 (Исперих)          0:1 

                           VII кръг

15 октомври 2016, събота, 15:00 ч:
Левски (Подайва) - Стара сила (Старо селище)              отложен 
Скрита сила (Мъдрево) - Златен лист (Точилари)            0:2 
Стрела (Тодорово) - Академик (Веселец)                    1:3 
Бенковски 2016 (Исперих) - Адаспорт (Острово)             3:0 
Арсенал (Лъвино) - Светкавица (Медовене)                  3:0 
Барса 2011 (Сушево) - Челси (Брестовене)                  1:3 
3 декември 2016, събота, 14:00 ч:
Левски (Подайва) - Стара сила (Старо селище)              1:4 

                           VIII кръг

22 октомври 2016, събота, 15:00 ч:
Стара сила (Старо селище) - Челси (Брестовене)            2:2 
Светкавица (Медовене) - Барса 2011 (Сушево)               3:1 
Адаспорт (Острово) - Арсенал (Лъвино)                     0:1 
Академик (Веселец) - Бенковски 2016 (Исперих)             0:6 
Златен лист (Точилари) - Стрела (Тодорово)                3:0 
Левски (Подайва) - Скрита сила (Мъдрево)                  6:4 

                           IX кръг

29 октомври 2016, събота, 15:00 ч:
Скрита сила (Мъдрево) - Стара сила (Старо селище)         1:4 
Стрела (Тодорово) - Левски (Подайва)                      1:1 
Бенковски 2016 (Исперих) - Златен лист (Точилари)         4:1 
Арсенал (Лъвино) - Академик (Веселец)                     3:0 
Барса 2011 (Сушево) - Адаспорт (Острово)                  0:0 
Челси (Брестовене) - Светкавица (Медовене)                5:0 

                           X кръг

12 ноември 2016, събота, 11:00 ч:
Стара сила (Старо селище) - Светкавица (Медовене)         3:0 
Златен лист (Точилари) - Арсенал (Лъвино)                 3:1 
12 ноември 2016, събота, 14:30 ч:
Адаспорт (Острово) - Челси (Брестовене)                   4:0 
Академик (Веселец) - Барса 2011 (Сушево)                  4:2 
Левски (Подайва) - Бенковски 2016 (Исперих)               1:4 
Скрита сила (Мъдрево) - Стрела (Тодорово)                 0:5 

                           XI кръг

19 ноември 2016, събота, 14:00 ч:
Стрела (Тодорово) - Стара сила (Старо селище)             0:5 
Бенковски 2016 (Исперих) - Скрита сила (Мъдрево)          9:1 
Арсенал (Лъвино) - Левски (Подайва)                       3:0 
Барса 2011 (Сушево) - Златен лист (Точилари)              0:0 
Челси (Брестовене) - Академик (Веселец)                   6:1 
Светкавица (Медовене) - Адаспорт (Острово)                1:1 

                           I кръг - отложен мач

26 ноември 2016, събота, 14:00 ч:
Адаспорт (Острово) - Стара сила (Старо селище)            2:1 

                           VII кръг - отложен мач

3 декември 2016, събота, 14:00 ч:
Левски (Подайва) - Стара сила (Старо селище)              1:4 

                           XII кръг

11 март 2017, събота, 15:00 ч:
Стара сила (Старо селище) - Адаспорт (Острово)            2:0 
Светкавица (Медовене) - Академик (Веселец)                7:4 
Челси (Брестовене) - Златен лист (Точилари)               2:2 
Барса 2011 (Сушево) - Левски (Подайва)                    2:4 
Арсенал (Лъвино) - Скрита сила (Мъдрево)                  0:3 сл. * 
* - първоначално отложен, в последствие присъден служебно след
    отказването на Арсенал.
Бенковски 2016 (Исперих) - Стрела (Тодорово)              7:1 

                           XIII кръг

18 март 2017, събота, 15:00 ч:
Бенковски 2016 (Исперих) - Стара сила (Старо селище)      0:0 
Стрела (Тодорово) - Арсенал (Лъвино)                      2:3 
Скрита сила (Мъдрево) - Барса 2011 (Сушево)               0:3 сл. 
Левски (Подайва) - Челси (Брестовене)                     2:0 
Златен лист (Точилари) - Светкавица (Медовене)            6:0 
Академик (Веселец) - Адаспорт (Острово)                   1:3 

                           XIV кръг

1 април 2017, събота, 16:00 ч:
Стара сила (Старо селище) - Академик (Веселец)            3:0 
Адаспорт (Острово) - Златен лист (Точилари)               1:0 
Светкавица (Медовене) - Левски (Подайва)                  3:0 * 
* - първоначално 2:3, в последствие на Левски е присъдена служебна загуба
    заради нердовен играч.
Челси (Брестовене) - Скрита сила (Мъдрево)                3:0 
Барса 2011 (Сушево) - Стрела (Тодорово)                   3:0 
Арсенал (Лъвино) - Бенковски 2016 (Исперих)               0:3 сл. 

                           XV кръг

8 април 2017, събота, 17:00 ч:
Арсенал (Лъвино) - Стара сила (Старо селище)              0:3 сл. 
Бенковски 2016 (Исперих) - Барса 2011 (Сушево)            9:1 
Стрела (Тодорово) - Челси (Брестовене)                    2:2 
Скрита сила (Мъдрево) - Светкавица (Медовене)             1:4 
Левски (Подайва) - Адаспорт (Острово)                     0:0 
Златен лист (Точилари) - Академик (Веселец)               8:1 

                           XVI кръг

15 април 2017, събота, 16:00 ч:
Стара сила (Старо селище) - Златен лист (Точилари)        2:1 
Академик (Веселец) - Левски (Подайва)                     6:3 
Адаспорт (Острово) - Скрита сила (Мъдрево)                3:0 
Светкавица (Медовене) - Стрела (Тодорово)                 3:2 
Челси (Брестовене) - Бенковски 2016 (Исперих)             1:2 
Барса 2011 (Сушево) - Арсенал (Лъвино)                    3:0 сл. 

                           XVII кръг

22 април 2017, събота, 17:00 ч:
Барса 2011 (Сушево) - Стара сила (Старо селище)           1:5 
Арсенал (Лъвино) - Челси (Брестовене)                     0:3 сл. 
Бенковски 2016 (Исперих) - Светкавица (Медовене)          3:0 
Стрела (Тодорово) - Адаспорт (Острово)                    4:2 
Скрита сила (Мъдрево) - Академик (Веселец)                1:8 
Левски (Подайва) - Златен лист (Точилари)                 0:3 

                           XVIII кръг

29 април 2017, събота, 17:00 ч:
Стара сила (Старо селище) - Левски (Подайва)              3:0 
Златен лист (Точилари) - Скрита сила (Мъдрево)            6:0 
Академик (Веселец) - Стрела (Тодорово)                    4:0 
Адаспорт (Острово) - Бенковски 2016 (Исперих)             0:2 
Светкавица (Медовене) - Арсенал (Лъвино)                  3:0 сл. 
Челси (Брестовене) - Барса 2011 (Сушево)                  3:0 

                           XIX кръг

6 май 2017, събота, 18:00 ч:
Челси (Брестовене) - Стара сила (Старо селище)            2:1 
Барса 2011 (Сушево) - Светкавица (Медовене)               4:1 
Арсенал (Лъвино) - Адаспорт (Острово)                     0:3 сл. 
Бенковски 2016 (Исперих) - Академик (Веселец)             3:0 
Стрела (Тодорово) - Златен лист (Точилари)                3:3 
Скрита сила (Мъдрево) - Левски (Подайва)                  0:3 

                           XX кръг

13 май 2017, събота, 18:00 ч:
Стара сила (Старо селище) - Скрита сила (Мъдрево)         7:0 
Левски (Подайва) - Стрела (Тодорово)                      4:3 
Златен лист (Точилари) - Бенковски 2016 (Исперих)         0:0 
Академик (Веселец) - Арсенал (Лъвино)                     3:0 сл. 
Адаспорт (Острово) - Барса 2011 (Сушево)                  5:1 
Светкавица (Медовене) - Челси (Брестовене)                1:3 

                           XXI кръг

20 май 2017, събота, 18:00 ч:
Светкавица (Медовене) - Стара сила (Старо селище)         1:3 
Челси (Брестовене) - Адаспорт (Острово)                   1:2 
Барса 2011 (Сушево) - Академик (Веселец)                  5:2 
Арсенал (Лъвино) - Златен лист (Точилари)                 0:3 сл. 
Бенковски 2016 (Исперих) - Левски (Подайва)               3:0 
Стрела (Тодорово) - Скрита сила (Мъдрево)                 3:0 

                           XXII кръг

27 май 2017, събота, 18:00 ч:
Стара сила (Старо селище) - Стрела (Тодорово)             6:2 
Скрита сила (Мъдрево) - Бенковски 2016 (Исперих)          0:3 
Левски (Подайва) - Арсенал (Лъвино)                       3:0 сл. 
Златен лист (Точилари) - Барса 2011 (Сушево)              3:1 
Академик (Веселец) - Челси (Брестовене)                   3:2 
Адаспорт (Острово) - Светкавица (Медовене)                0:6 

Таблица с резултати
-------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. -------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. Бенковски 2016 (Исперих) XXX 0:0 4:1 3:0 3:0 3:0 3:0 3:0 9:1 7:1 9:1 8:0 2. Стара сила (Старо селище) 4:3 XXX 2:1 2:2 2:0 3:0 3:0 3:0 12:0 6:2 7:0 4:2 3. Златен лист (Точилари) 0:0 0:1 XXX 5:3 3:0 8:1 2:5 6:0 3:1 3:0 6:0 3:1 4. Челси (Брестовене) 1:2 2:1 2:2 XXX 1:2 6:1 5:1 5:0 3:0 6:0 3:0 3:0 5. Адаспорт (Острово) 0:2 2:1 1:0 4:0 XXX 2:1 2:2 0:6 5:1 3:1 3:0 0:1 6. Академик (Веселец) 0:6 1:6 2:2 3:2 1:3 XXX 6:3 10:2 4:2 4:0 6:1 3:0* 7. Левски (Подайва) 1:4 1:4 0:3 2:0 0:0 2:4 XXX 7:1 9:2 4:3 6:4 3:0* 8. Светкавица (Медовене) 0:1 1:3 0:9 1:3 1:1 7:4 3:0 XXX 3:1 3:2 2:12 3:0* 9. Барса 2011 (Сушево) 1:10 1:5 0:0 1:3 0:0 5:2 2:4 4:1 XXX 3:0 3:0* 3:0* 10. Стрела (Тодорово) 1:5 0:5 3:3 2:2 4:2 1:3 1:1 4:1 3:0 XXX 3:0 2:3 11. Скрита сила (Мъдрево) 0:3 1:4 0:2 3:5 0:0 1:8 0:3 1:4 0:3* 0:5 XXX 0:3* 12. Арсенал (Лъвино) 0:3* 0:3* 0:3* 0:3* 0:3* 3:0 3:0 3:0 4:2 3:3 0:3* XXX -------------------------------------------------------------------------------------------------- нагоре

ОФГ Разград - запад

| Таблица с резултати | Страници на отбори | Ранглиста |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 |
         | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 |
         | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 |

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Бели Лом (Дряновец)                21   15   4   2   71:28   49        Финал    
-------------------------------------------------------------------
 2. Светкавица (Чудомир)               21   14   3   4   45:24   45    [*]          
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 3. Спортист (Пороище)                 21   11   6   4   45:24   39        3-4 място
 4. Миньор (Сеново)                    21   11   4   6   56:28   37                 
 5. Вихър (Лозница)                    21    5   6  10   53:52   21                 
 6. Победа (Богданци)                  21    5   2  14   31:65   17 [+][*]          
 7. Ураган (Гецово)                    21    4   4  13   38:65   16                 
 8. Ясен (Ясеновец)                    21    4   1  16   21:74   13 [+]             

Бележки
  - Вихър (Владимировци), 5-ти; Ураган (Манастирци), 7-ми; и Златен клас (Благоево), 10-ти през изминалия сезон; се отказват от участие.
  - Ясен (Ясеновец) се включва в групата.
  - Непосредствено преди началото на сезона Езерче (Езерче), 4-ти през изминалия сезон; също се откава от участие, а на негово място в програмата се включва Победа (Богданци).
  - Ясен (Ясеновец) играят домакинските си мачове на ст."Стъклозавода" в кв.гара Разград, Разград.
  - Светкавица (Чудомир) отказва участие в мача за 3-4 място и вместо него играе Спортист (Пороище).

                           I кръг

10 септември 2016, събота, 17:00 ч:
Спортист (Пороище) - Вихър (Лозница)                      6:2 
11 септември 2016, неделя, 17:00 ч:
в Гецово:
Ясен (Ясеновец) - Ураган (Гецово)                         1:7 
Светкавица (Чудомир) - Бели Лом (Дряновец)                4:0 
Миньор (Сеново) - Победа (Богданци)                       6:0 

                           II кръг

17 септември 2016, събота, 17:00 ч:
Бели Лом (Дряновец) - Спортист (Пороище)                  4:0 
18 септември 2016, неделя, 17:00 ч:
Ураган (Гецово) - Победа (Богданци)                       3:1 
Вихър (Лозница) - Миньор (Сеново)                         2:2 
в кв.гара Разград, Разград, ст."Стъклозавода":
Ясен (Ясеновец) - Светкавица (Чудомир)                    3:6 

                           III кръг

24 септември 2016, събота, 17:00 ч:
Спортист (Пороище) - Ясен (Ясеновец)                      3:0 
25 септември 2016, неделя, 17:00 ч:
Светкавица (Чудомир) - Ураган (Гецово)                    3:0 
Миньор (Сеново) - Бели Лом (Дряновец)                     1:3 
Победа (Богданци) - Вихър (Лозница)                       2:3 

                           IV кръг

1 октомври 2016, събота, 15:00 ч:
Бели Лом (Дряновец) - Победа (Богданци)                   7:1 
2 октомври 2016, неделя, 15:00 ч:
Ураган (Гецово) - Вихър (Лозница)                         4:4 
в кв.гара Разград, Разград, ст."Стъклозавода":
Ясен (Ясеновец) - Миньор (Сеново)                         0:5 
Светкавица (Чудомир) - Спортист (Пороище)                 2:0 

                           V кръг

8 октомври 2016, събота, 15:00 ч:
Спортист (Пороище) - Ураган (Гецово)                      4:0 
9 октомври 2016, неделя, 15:00 ч:
Миньор (Сеново) - Светкавица (Чудомир)                    2:3 
Победа (Богданци) - Ясен (Ясеновец)                       1:0 
Вихър (Лозница) - Бели Лом (Дряновец)                     1:2 

                           VI кръг

15 октомври 2016, събота, 15:00 ч:
Спортист (Пороище) - Миньор (Сеново)                      1:1 
16 октомври 2016, неделя, 15:00 ч:
Ураган (Гецово) - Бели Лом (Дряновец)                     1:2 
в кв.гара Разград, Разград, ст."Стъклозавода":
Ясен (Ясеновец) - Вихър (Лозница)                         3:2 
Светкавица (Чудомир) - Победа (Богданци)                  3:1 

                           VII кръг

22 октомври 2016, събота, 15:00 ч:
Бели Лом (Дряновец) - Ясен (Ясеновец)                     3:0 
23 октомври 2016, неделя, 15:00 ч:
Миньор (Сеново) - Ураган (Гецово)                         5:0 
Победа (Богданци) - Спортист (Пороище)                    1:1 
Вихър (Лозница) - Светкавица (Чудомир)                    0:1 

                           VIII кръг

29 октомври 2016, събота, 15:00 ч:
Вихър (Лозница) - Спортист (Пороище)                      1:1 
30 октомври 2016, неделя, 14:00 ч:
Ураган (Гецово) - Ясен (Ясеновец)                         1:3 
Бели Лом (Дряновец) - Светкавица (Чудомир)                3:1 
Победа (Богданци) - Миньор (Сеново)                       2:0 

                           IX кръг

12 ноември 2016, събота, 11:00 ч:
Миньор (Сеново) - Вихър (Лозница)                         3:0 
12 ноември 2016, събота, 14:30 ч:
Победа (Богданци) - Ураган (Гецово)                       0:4 
Спортист (Пороище) - Бели Лом (Дряновец)                  1:0 
Светкавица (Чудомир) - Ясен (Ясеновец)                    3:0 

                           X кръг

19 ноември 2016, събота, 14:00 ч:
в кв.гара Разград, Разград, ст."Стъклозавода":
Ясен (Ясеновец) - Спортист (Пороище)                      0:7 
20 ноември 2016, неделя, 14:00 ч:
Ураган (Гецово) - Светкавица (Чудомир)                    0:1 
Бели Лом (Дряновец) - Миньор (Сеново)                     3:0 
Вихър (Лозница) - Победа (Богданци)                       5:2 

                           XI кръг

11 март 2017, събота, 15:00 ч:
Спортист (Пороище) - Светкавица (Чудомир)                 1:1 
12 март 2017, неделя, 15:00 ч:
Вихър (Лозница) - Ураган (Гецово)                         2:2 
Победа (Богданци) - Бели Лом (Дряновец)                   2:6 
Миньор (Сеново) - Ясен (Ясеновец)                         3:0 

                           XII кръг

18 март 2017, събота, 15:00 ч:
Бели Лом (Дряновец) - Вихър (Лозница)                     6:4 
19 март 2017, неделя, 15:00 ч:
Ураган (Гецово) - Спортист (Пороище)                      0:1 
Светкавица (Чудомир) - Миньор (Сеново)                    4:0 
в кв.гара Разград, Разград, ст."Стъклозавода":
Ясен (Ясеновец) - Победа (Богданци)                       3:1 

                           XIII кръг

1 април 2017, събота, 16:00 ч:
Бели Лом (Дряновец) - Ураган (Гецово)                     9:1 
2 април 2017, неделя, 16:00 ч:
Вихър (Лозница) - Ясен (Ясеновец)                        10:0 
Победа (Богданци) - Светкавица (Чудомир)                  0:4 
Миньор (Сеново) - Спортист (Пороище)                      0:0 

                           XIV кръг

8 април 2017, събота, 17:00 ч:
Спортист (Пороище) - Победа (Богданци)                    3:0 
9 април 2017, неделя, 17:00 ч:
Ураган (Гецово) - Миньор (Сеново)                         2:7 
Светкавица (Чудомир) - Вихър (Лозница)                    2:2 
в кв.гара Разград, Разград, ст."Стъклозавода":
Ясен (Ясеновец) - Бели Лом (Дряновец)                     1:4 

                           XV кръг

15 април 2017, събота, 16:00 ч:
Спортист (Пороище) - Вихър (Лозница)                      3:2 
16 април 2017, неделя, 16:00 ч:
в кв.гара Разград, Разград, ст."Стъклозавода":
Ясен (Ясеновец) - Ураган (Гецово)                         2:2 
Светкавица (Чудомир) - Бели Лом (Дряновец)                1:1 
Миньор (Сеново) - Победа (Богданци)                       7:1 

                           XVI кръг

22 април 2017, събота, 17:00 ч:
Бели Лом (Дряновец) - Спортист (Пороище)                  4:4 
23 април 2017, неделя, 17:00 ч:
Ураган (Гецово) - Победа (Богданци)                       4:4 
Вихър (Лозница) - Миньор (Сеново)                         2:1 
в кв.гара Разград, Разград, ст."Стъклозавода":
Ясен (Ясеновец) - Светкавица (Чудомир)                    0:2 

                           XVII кръг

29 април 2017, събота, 17:00 ч:
Спортист (Пороище) - Ясен (Ясеновец)                      3:0 
30 април 2017, неделя, 17:00 ч:
Светкавица (Чудомир) - Ураган (Гецово)                    2:1 
Миньор (Сеново) - Бели Лом (Дряновец)                     2:2 
Победа (Богданци) - Вихър (Лозница)                       4:1 

                           XVIII кръг

6 май 2017, събота, 18:00 ч:
Светкавица (Чудомир) - Спортист (Пороище)                 0:2 
7 май 2017, неделя, 18:00 ч:
Ураган (Гецово) - Вихър (Лозница)                         4:3 
Бели Лом (Дряновец) - Победа (Богданци)                   3:1 
в кв.гара Разград, Разград, ст."Стъклозавода":
Ясен (Ясеновец) - Миньор (Сеново)                         2:5 

                           XIX кръг

13 май 2017, събота, 18:00 ч:
Спортист (Пороище) - Ураган (Гецово)                      3:1 
14 май 2017, неделя, 18:00 ч:
Миньор (Сеново) - Светкавица (Чудомир)                    1:0 
Победа (Богданци) - Ясен (Ясеновец)                       3:0 
Вихър (Лозница) - Бели Лом (Дряновец)                     1:1 

                           XX кръг

20 май 2017, събота, 18:00 ч:
Спортист (Пороище) - Миньор (Сеново)                      1:2 
21 май 2017, неделя, 18:00 ч:
Ураган (Гецово) - Бели Лом (Дряновец)                     1:5 
в кв.гара Разград, Разград, ст."Стъклозавода":
Ясен (Ясеновец) - Вихър (Лозница)                         3:0 
Светкавица (Чудомир) - Победа (Богданци)                  2:1 

                           XXI кръг

27 май 2017, събота, 18:00 ч:
Победа (Богданци) - Спортист (Пороище)                    3:0 
28 май 2017, неделя, 18:00 ч:
Миньор (Сеново) - Ураган (Гецово)                         3:0 
Вихър (Лозница) - Светкавица (Чудомир)                    6:0 
Бели Лом (Дряновец) - Ясен (Ясеновец)                     3:0 

Таблица с резултати
------------------------------------------------------------------------------ 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. ------------------------------------------------------------------------------ 1. Бели Лом (Дряновец) XXX 3:1 4:0 3:0 6:4 7:1 9:1 3:0 XXX --- 4:4 --- --- 3:1 --- 3:0 2. Светкавица (Чудомир) 4:0 XXX 2:0 4:0 2:2 3:1 3:0 3:0 1:1 XXX 0:2 --- --- 2:1 2:1 --- 3. Спортист (Пороище) 1:0 1:1 XXX 1:1 6:2 3:0 4:0 3:0 --- --- XXX 1:2 3:2 --- 3:1 3:0 4. Миньор (Сеново) 1:3 2:3 0:0 XXX 3:0 6:0 5:0 3:0 2:2 1:0 --- XXX --- 7:1 3:0 --- 5. Вихър (Лозница) 1:2 0:1 1:1 2:2 XXX 5:2 2:2 10:0 1:1 6:0 --- 2:1 XXX --- --- --- 6. Победа (Богданци) 2:6 0:4 1:1 2:0 2:3 XXX 0:4 1:0 --- --- 3:0 --- 4:1 XXX --- 3:0 7. Ураган (Гецово) 1:2 0:1 0:1 2:7 4:4 3:1 XXX 1:3 1:5 --- --- --- 4:3 4:4 XXX --- 8. Ясен (Ясеновец) 1:4 3:6 0:7 0:5 3:2 3:1 1:7 XXX --- 0:2 --- 2:5 3:0 --- 2:2 XXX ------------------------------------------------------------------------------ нагоре

ОФГ Разград - финали

                           За 3-4 място

3 юни 2017, събота, 15:00 ч:
в кв.гара Разград, Разград, ст."Стъклозавода":
Стара сила (Старо селище) - Спортист (Пороище)            5:4 

                           Финал

3 юни 2017, събота, 17:00 ч:
в кв.гара Разград, Разград, ст."Стъклозавода":
Бенковски 2016 (Исперих) - Бели Лом (Дряновец)            3:1 (1:1) 

нагоре


Страници на отбори

Бели Лом (Дряновец)
Бенковски (Исперих)
Слава (Севар)
Златен лист (Точилари)

нагоре