ОФГ Разград 2014/15


ОФГ Разград - изток 2014/15

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 |
         | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 |

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Стрела (Тодорово)                  14   10   3   1   54:21   33        Финали
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 2. Стара сила (Старо селище)          14    9   2   3   36:22   29              
 3. Единство (Китанчево)               14    9   1   4   47:17   28              
 4. Арсенал (Лъвино)                   14    7   1   6   33:20   22              
 5. Левски (Подайва)                   14    5   1   8   28:32   16              
 6. Ураган (Белинци)                   14    3   2   9   35:54   11 [+]          
 7. Вихър (Йонково)                    14    1   0  13   14:100   3 [+]          
 8. Хановете (Исперих)                 14    7   0   7   41:22   21    [*]       

Бележки
  - Локомотив (Самуил), 3-ти; и Орел (Владимировци), 4-ти през изминалия сезон; са преместени в ОФГ Разград - юг.
  - Вихър (Йонково) и Ураган (Белинци) се включват в групата.
  - Хановете (Исперих) се отказва от участие на полусезона. Резултатите на отбора до този момент се зачитат, а на противниците им по програма се присъждат служебни победи с 3:0.

                           I кръг

13 септември 2014, събота, 17:00 ч:
Вихър (Йонково) - Левски (Подайва)                        1:5 
Ураган (Белинци) - Стара сила (Старо селище)              4:4 
Арсенал (Лъвино) - Хановете (Исперих)                     0:2 
Стрела (Тодорово) - Единство (Китанчево)                  4:2 

                           II кръг

20 септември 2014, събота, 17:00 ч:
Левски (Подайва) - Единство (Китанчево)                   0:2 
Хановете (Исперих) - Стрела (Тодорово)                    2:0 
Стара сила (Старо селище) - Арсенал (Лъвино)              2:0 
Вихър (Йонково) - Ураган (Белинци)                        1:7 

                           III кръг

27 септември 2014, събота, 17:00 ч:
Ураган (Белинци) - Левски (Подайва)                       2:2 
Арсенал (Лъвино) - Вихър (Йонково)                        8:0 
Стрела (Тодорово) - Стара сила (Старо селище)             4:2 
Единство (Китанчево) - Хановете (Исперих)                 1:2 

                           IV кръг

11 октомври 2014, събота, 15:00 ч:
Левски (Подайва) - Хановете (Исперих)                     0:8 
Стара сила (Старо селище) - Единство (Китанчево)          2:1 
Вихър (Йонково) - Стрела (Тодорово)                       0:5 
Ураган (Белинци) - Арсенал (Лъвино)                       1:5 

                           V кръг

18 октомври 2014, събота, 15:00 ч:
Арсенал (Лъвино) - Левски (Подайва)                       4:1 
Стрела (Тодорово) - Ураган (Белинци)                      7:3 
Единство (Китанчево) - Вихър (Йонково)                   10:2 
Хановете (Исперих) - Стара сила (Старо селище)            5:0 

                           VI кръг

25 октомври 2014, събота, 15:00 ч:
Левски (Подайва) - Стара сила (Старо селище)              отложен * 
Вихър (Йонково) - Хановете (Исперих)                      отложен * 
Ураган (Белинци) - Единство (Китанчево)                   отложен * 
Арсенал (Лъвино) - Стрела (Тодорово)                      отложен * 
* - всички мачове от кръга са отложени заради лошо време.
8 ноември 2014, събота, 14:00 ч:
Левски (Подайва) - Стара сила (Старо селище)              0:1 
Вихър (Йонково) - Хановете (Исперих)                      0:11 
Ураган (Белинци) - Единство (Китанчево)                   1:4 
Арсенал (Лъвино) - Стрела (Тодорово)                      1:1 

                           VII кръг

1 ноември 2014, събота, 14:00 ч:
Стрела (Тодорово) - Левски (Подайва)                      4:2 
Единство (Китанчево) - Арсенал (Лъвино)                   1:0 
Хановете (Исперих) - Ураган (Белинци)                    11:0 
Стара сила (Старо селище) - Вихър (Йонково)               8:0 

                           VI кръг - отложени мачове

8 ноември 2014, събота, 14:00 ч:
Левски (Подайва) - Стара сила (Старо селище)              0:1 
Вихър (Йонково) - Хановете (Исперих)                      0:11 
Ураган (Белинци) - Единство (Китанчево)                   1:4 
Арсенал (Лъвино) - Стрела (Тодорово)                      1:1 

* - Хановете (Исперих) се отказва от участие на полусезона. Резултатите на
    отбора до този момент се зачитат, а на противниците им по програма се
    присъждат служебни победи с 3:0.

                           VIII кръг

4 април 2015, събота, 17:00 ч:
Левски (Подайва) - Вихър (Йонково)                        отложен 
Стара сила (Старо селище) - Ураган (Белинци)              отложен 
Хановете (Исперих) - Арсенал (Лъвино)                     0:3 сл. 
Единство (Китанчево) - Стрела (Тодорово)                  отложен 
23 май 2015, събота, 18:00 ч:
Левски (Подайва) - Вихър (Йонково)                        3:0 
Стара сила (Старо селище) - Ураган (Белинци)              3:0 
Единство (Китанчево) - Стрела (Тодорово)                  0:0 

                           IX кръг

11 април 2015, събота, 17:00 ч:
Единство (Китанчево) - Левски (Подайва)                   2:1 
Стрела (Тодорово) - Хановете (Исперих)                    3:0 сл. 
Арсенал (Лъвино) - Стара сила (Старо селище)              4:1 
Ураган (Белинци) - Вихър (Йонково)                       10:3 

                           X кръг

18 април 2015, събота, 17:00 ч:
Левски (Подайва) - Ураган (Белинци)                       3:1 
Вихър (Йонково) - Арсенал (Лъвино)                        2:3 
Стара сила (Старо селище) - Стрела (Тодорово)             1:1 
Хановете (Исперих) - Единство (Китанчево)                 0:3 сл. 

                           XI кръг

25 април 2015, събота, 17:00 ч:
Хановете (Исперих) - Левски (Подайва)                     0:3 сл. 
Единство (Китанчево) - Стара сила (Старо селище)          3:4 
Стрела (Тодорово) - Вихър (Йонково)                      13:1 
Арсенал (Лъвино) - Ураган (Белинци)                       4:1 

                           XII кръг

2 май 2015, събота, 18:00 ч:
Левски (Подайва) - Арсенал (Лъвино)                       отложен 
Ураган (Белинци) - Стрела (Тодорово)                      2:4 
Вихър (Йонково) - Единство (Китанчево)                    1:14 
Стара сила (Старо селище) - Хановете (Исперих)            3:0 сл. 
6 май 2015, сряда, 18:00 ч:
Левски (Подайва) - Арсенал (Лъвино)                       4:0 

                           XIII кръг

9 май 2015, събота, 18:00 ч:
Стара сила (Старо селище) - Левски (Подайва)              2:0 
Хановете (Исперих) - Вихър (Йонково)                      0:3 сл. 
Единство (Китанчево) - Ураган (Белинци)                   3:0 
Стрела (Тодорово) - Арсенал (Лъвино)                      3:1 

                           XIV кръг

16 май 2015, събота, 18:00 ч:
Левски (Подайва) - Стрела (Тодорово)                      4:5 
Арсенал (Лъвино) - Единство (Китанчево)                   0:1 
Ураган (Белинци) - Хановете (Исперих)                     3:0 сл. 
Вихър (Йонково) - Стара сила (Старо селище)               0:3 

                           VIII кръг - отложени мачове

23 май 2015, събота, 18:00 ч:
Левски (Подайва) - Вихър (Йонково)                        3:0 
Стара сила (Старо селище) - Ураган (Белинци)              3:0 
Единство (Китанчево) - Стрела (Тодорово)                  0:0 

нагоре


ОФГ Разград - изток 2014/15 - Таблица с резултати

------------------------------------------------------------------------------
                                        1.   2.   3.   4.   5.   6.   7.   8. 
------------------------------------------------------------------------------
 1. Стрела (Тодорово)                  XXX  4:2  4:2  3:1  4:2  7:3 13:1  3:0*
 2. Стара сила (Старо селище)          1:1  XXX  2:1  2:0  2:0  3:0  8:0  3:0*
 3. Единство (Китанчево)               0:0  3:4  XXX  1:0  2:1  3:0 10:2  1:2 
 4. Арсенал (Лъвино)                   1:1  4:1  0:1  XXX  4:1  4:1  8:0  0:2 
 5. Левски (Подайва)                   4:5  0:1  0:2  4:0  XXX  3:1  3:0  0:8 
 6. Ураган (Белинци)                   2:4  4:4  1:4  1:5  2:2  XXX 10:3  3:0*
 7. Вихър (Йонково)                    0:5  0:3  1:14 2:3  1:5  1:7  XXX  0:11
 8. Хановете (Исперих)                 2:0  5:0  0:3* 0:3* 0:3*11:0  0:3* XXX 
------------------------------------------------------------------------------

нагоре


ОФГ Разград - запад 2014/15

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 |
         | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 |

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Челси (Брестовене)                 14   11   1   2   60:22   34        Финали
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 2. Златен лист (Точилари)             14    9   1   4   44:23   28              
 3. Адаспорт (Острово)                 14    8   2   4   50:31   26              
 4. Барса (Сушево)                     14    6   3   5   43:38   21              
 5. Академик (Веселец)                 14    4   1   9   35:49   13              
 6. Реал (Божурово)                    14    3   0  11   25:65    9 [+]           [2 0 0  9:1  6]
 7. Вихър (Завет)                      14    3   0  11   20:60    9               [0 0 2  1:9  0]
 8. Слава (Севар)                      14    8   0   6   43:32   24    [*]       

Бележки
  - Скрита сила (Мъдрево), 1-ви през изминалия сезон; се отказва от участие.
  - Реал (Божурово) се включва в групата.
  - Слава (Севар) се отказва от участие след VIII кръг. Резултатите на отбора до този момент се зачитат, а на противниците им по програма се присъждат служебни победи с 3:0.

                           I кръг

13 септември 2014, събота, 10:00 ч:
Слава (Севар) - Реал (Божурово)                           отложен 
Челси (Брестовене) - Златен лист (Точилари)               1:0 
Адаспорт (Острово) - Академик (Веселец)                   3:0 
Вихър (Завет) - Барса (Сушево)                            1:5 
15 ноември 2014, събота, 10:00 ч:
Слава (Севар) - Реал (Божурово)                           8:1 

                           II кръг

20 септември 2014, събота, 10:00 ч:
Реал (Божурово) - Барса (Сушево)                          1:4 
Академик (Веселец) - Вихър (Завет)                        1:4 
Златен лист (Точилари) - Адаспорт (Острово)               5:4 
Слава (Севар) - Челси (Брестовене)                        6:1 

                           III кръг

27 септември 2014, събота, 10:00 ч:
Челси (Брестовене) - Реал (Божурово)                     11:2 
Адаспорт (Острово) - Слава (Севар)                        1:3 
Вихър (Завет) - Златен лист (Точилари)                    0:3 
Барса (Сушево) - Академик (Веселец)                       2:2 

                           IV кръг

11 октомври 2014, събота, 10:00 ч:
Реал (Божурово) - Академик (Веселец)                      5:3 
Златен лист (Точилари) - Барса (Сушево)                   6:1 
Слава (Севар) - Вихър (Завет)                             8:3 
Челси (Брестовене) - Адаспорт (Острово)                   6:2 

                           V кръг

18 октомври 2014, събота, 10:00 ч:
Адаспорт (Острово) - Реал (Божурово)                      8:1 
Вихър (Завет) - Челси (Брестовене)                        0:11 
Барса (Сушево) - Слава (Севар)                            3:5 
Академик (Веселец) - Златен лист (Точилари)               3:7 

                           VI кръг

25 октомври 2014, събота, 10:00 ч:
Реал (Божурово) - Златен лист (Точилари)                  1:4 
Слава (Севар) - Академик (Веселец)                        8:3 
Челси (Брестовене) - Барса (Сушево)                       7:2 
Адаспорт (Острово) - Вихър (Завет)                        3:0 

                           VII кръг

1 ноември 2014, събота, 10:00 ч:
Вихър (Завет) - Реал (Божурово)                           1:6 
Барса (Сушево) - Адаспорт (Острово)                       4:4 
Академик (Веселец) - Челси (Брестовене)                   3:5 
Златен лист (Точилари) - Слава (Севар)                    2:3 

                           I кръг - отложен мач

15 ноември 2014, събота, 10:00 ч:
Слава (Севар) - Реал (Божурово)                           8:1 

                           VIII кръг

4 април 2015, събота, 10:00 ч:
Реал (Божурово) - Слава (Севар)                           0:2 
Златен лист (Точилари) - Челси (Брестовене)               1:2 
Академик (Веселец) - Адаспорт (Острово)                   0:4 
Барса (Сушево) - Вихър (Завет)                            6:0 

* - Слава (Севар) се отказва от участие след VIII кръг. Резултатите на отбора
    до този момент се зачитат, а на противниците им по програма се
    присъждат служебни победи с 3:0.

                           IX кръг

11 април 2015, събота, 10:00 ч:
Барса (Сушево) - Реал (Божурово)                          6:2 
Вихър (Завет) - Академик (Веселец)                        2:4 
Адаспорт (Острово) - Златен лист (Точилари)               2:2 
Челси (Брестовене) - Слава (Севар)                        3:0 сл. 

                           X кръг

18 април 2015, събота, 10:00 ч:
Реал (Божурово) - Челси (Брестовене)                      0:3 
Слава (Севар) - Адаспорт (Острово)                        0:3 сл. 
Златен лист (Точилари) - Вихър (Завет)                    3:0 
Академик (Веселец) - Барса (Сушево)                       1:0 

                           XI кръг

25 април 2015, събота, 10:00 ч:
Академик (Веселец) - Реал (Божурово)                      8:0 
Барса (Сушево) - Златен лист (Точилари)                   3:0 
Вихър (Завет) - Слава (Севар)                             3:0 сл. 
Адаспорт (Острово) - Челси (Брестовене)                   2:0 

                           XII кръг

2 май 2015, събота, 10:00 ч:
Реал (Божурово) - Адаспорт (Острово)                      3:4 
Челси (Брестовене) - Вихър (Завет)                        3:0 
Слава (Севар) - Барса (Сушево)                            0:3 сл. 
Златен лист (Точилари) - Академик (Веселец)               5:3 

                           XIII кръг

9 май 2015, събота, 10:00 ч:
Златен лист (Точилари) - Реал (Божурово)                  3:0 
Академик (Веселец) - Слава (Севар)                        3:0 сл. 
Барса (Сушево) - Челси (Брестовене)                       3:3 
Вихър (Завет) - Адаспорт (Острово)                        6:4 

                           XIV кръг

16 май 2015, събота, 10:00 ч:
Реал (Божурово) - Вихър (Завет)                           3:0 
Адаспорт (Острово) - Барса (Сушево)                       6:1 
Челси (Брестовене) - Академик (Веселец)                   4:1 
Слава (Севар) - Златен лист (Точилари)                    0:3 сл. 

нагоре


ОФГ Разград - запад 2014/15 - Таблица с резултати

------------------------------------------------------------------------------
                                        1.   2.   3.   4.   5.   6.   7.   8. 
------------------------------------------------------------------------------
 1. Челси (Брестовене)                 XXX  1:0  6:2  7:2  4:1 11:2  3:0  3:0*
 2. Златен лист (Точилари)             1:2  XXX  5:4  6:1  5:3  3:0  3:0  2:3 
 3. Адаспорт (Острово)                 2:0  2:2  XXX  6:1  3:0  8:1  3:0  1:3 
 4. Барса (Сушево)                     3:3  3:0  4:4  XXX  2:2  6:2  6:0  3:5 
 5. Академик (Веселец)                 3:5  3:7  0:4  1:0  XXX  8:0  1:4  3:0*
 6. Реал (Божурово)                    0:3  1:4  3:4  1:4  5:3  XXX  3:0  0:2 
 7. Вихър (Завет)                      0:11 0:3  6:4  1:5  2:4  1:6  XXX  3:0*
 8. Слава (Севар)                      6:1  0:3* 0:3* 0:3* 8:3  8:1  8:3  XXX 
------------------------------------------------------------------------------

нагоре


ОФГ Разград - юг 2014/15

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 |
         | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 |

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Светкавица (Чудомир)               22   20   0   2  111:17   60        Финал    
-------------------------------------------------------------------
 2. Спортист (Пороище)                 22   17   2   3  101:17   53        3-4 място
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 3. Бели Лом (Дряновец)                22   13   5   4   57:28   44                  [2 0 0  7:2  6]
 4. Орел (Владимировци)                22   14   2   6   62:47   44 <-               [0 0 2  2:7  0]
 5. Езерче (Езерче)                    22   12   3   7   53:31   39                 
 6. Ураган (Гецово)                    22   11   4   7   59:33   37                 
 7. Вихър (Лозница)                    22   10   1  11   51:52   31                 
 8. Миньор (Сеново)                    22    8   3  11   62:41   27    [*]          
 9. Локомотив (Самуил)                 22    6   1  15   47:76   19 <-              
10. Устрем (Раковски)                  22    4   2  16   36:76   14                 
11. Златен клас (Благоево)             22    4   1  17   32:83   13                 
12. Голямоизворските тигри (Гол.извор) 22    1   0  21   27:197   3 [+]             

Бележки
  - Локомотив (Самуил), 3-ти; и Орел (Владимировци), 4-ти в ОФГ Разград - изток през изминалия сезон; са преместени в ОФГ Разград - юг.
  - Голямоизворските тигри (Голям извор) се включва в групата.
  - град Сеново административно принадлежи към община Ветово в област Русе, но по традиционни причини Миньор се състезава в състава на ОФГ Разград.

                           I кръг

7 септември 2014, неделя, 17:00 ч:
Езерче (Езерче) - Светкавица (Чудомир)                    0:1 
Ураган (Гецово) - Бели Лом (Дряновец)                     0:2 
Локомотив (Самуил) - Спортист (Пороище)                   0:3 
Орел (Владимировци) - Голямоизворските тигри (Гол.извор)  6:3 
Вихър (Лозница) - Златен клас (Благоево)                  3:0 
Миньор (Сеново) - Устрем (Раковски)                       3:0 

                           II кръг

14 септември 2014, неделя, 17:00 ч:
Светкавица (Чудомир) - Устрем (Раковски)                  6:1 
Златен клас (Благоево) - Миньор (Сеново)                  1:1 
Голямоизворските тигри (Голям извор) - Вихър (Лозница)    2:9 
Спортист (Пороище) - Орел (Владимировци)                  8:0 
Бели Лом (Дряновец) - Локомотив (Самуил)                  8:1 
Езерче (Езерче) - Ураган (Гецово)                         4:0 

                           III кръг

21 септември 2014, неделя, 17:00 ч:
Ураган (Гецово) - Светкавица (Чудомир)                    0:2 
Локомотив (Самуил) - Езерче (Езерче)                      4:3 
Орел (Владимировци) - Бели Лом (Дряновец)                 0:2 
Вихър (Лозница) - Спортист (Пороище)                      0:4 
Миньор (Сеново) - Голямоизворските тигри (Голям извор)   11:0 
Устрем (Раковски) - Златен клас (Благоево)                5:0 

                           IV кръг

28 септември 2014, неделя, 17:00 ч:
Светкавица (Чудомир) - Златен клас (Благоево)             3:0 
Голямоизворските тигри (Голям извор) - Устрем (Раковски)  1:6 
Спортист (Пороище) - Миньор (Сеново)                      3:0 
Бели Лом (Дряновец) - Вихър (Лозница)                     1:0 
Езерче (Езерче) - Орел (Владимировци)                     4:0 
Ураган (Гецово) - Локомотив (Самуил)                      2:0 

                           V кръг

4 октомври 2014, събота, 15:00 ч:
Локомотив (Самуил) - Светкавица (Чудомир)                 0:5 
Орел (Владимировци) - Ураган (Гецово)                     1:0 
Вихър (Лозница) - Езерче (Езерче)                         3:2 
Миньор (Сеново) - Бели Лом (Дряновец)                     2:2 
Устрем (Раковски) - Спортист (Пороище)                    0:3 
Златен клас (Благоево) - Голямоизворските тигри (Ги)      6:0 

                           VI кръг

12 октомври 2014, неделя, 15:00 ч:
Светкавица (Чудомир) - Голямоизворските тигри (Гол.извор)19:0 
Спортист (Пороище) - Златен клас (Благоево)              12:0 
Бели Лом (Дряновец) - Устрем (Раковски)                   6:2 
Езерче (Езерче) - Миньор (Сеново)                         3:0 
Ураган (Гецово) - Вихър (Лозница)                         2:5 
Локомотив (Самуил) - Орел (Владимировци)                  3:3 

                           VII кръг

19 октомври 2014, неделя, 15:00 ч:
Орел (Владимировци) - Светкавица (Чудомир)                1:4 
Вихър (Лозница) - Локомотив (Самуил)                      1:2 
Миньор (Сеново) - Ураган (Гецово)                         1:1 
Устрем (Раковски) - Езерче (Езерче)                       0:0 
Златен клас (Благоево) - Бели Лом (Дряновец)              0:4 сл. * 
* - прекратен в 50' при 1:1, когато домакините напускат терена след като техен
    играч получава червен картон.
Голямоизворските тигри (Голям извор) - Спортист (Пороище) 0:10 

                           VIII кръг

26 октомври 2014, неделя, 14:00 ч:
Светкавица (Чудомир) - Спортист (Пороище)                 отложен * 
Бели Лом (Дряновец) - Голямоизворските тигри (Гол.извор)  отложен * 
Езерче (Езерче) - Златен клас (Благоево)                  отложен * 
Ураган (Гецово) - Устрем (Раковски)                       отложен * 
Локомотив (Самуил) - Миньор (Сеново)                      отложен * 
Орел (Владимировци) - Вихър (Лозница)                     отложен * 
* - всички мачове от кръга са отложени заради лошо време.
23 ноември 2014, неделя, 14:00 ч:
Светкавица (Чудомир) - Спортист (Пороище)                 0:2 
Бели Лом (Дряновец) - Голямоизворските тигри (Гол.извор)  0:3 сл. 
Езерче (Езерче) - Златен клас (Благоево)                  3:0 
Ураган (Гецово) - Устрем (Раковски)                       6:0 
Локомотив (Самуил) - Миньор (Сеново)                      0:3 
Орел (Владимировци) - Вихър (Лозница)                     3:0 

                           IX кръг

2 ноември 2014, неделя, 14:00 ч:
Вихър (Лозница) - Светкавица (Чудомир)                    1:8 
Миньор (Сеново) - Орел (Владимировци)                     1:2 
Устрем (Раковски) - Локомотив (Самуил)                    4:0 
Златен клас (Благоево) - Ураган (Гецово)                  0:3 
Голямоизворските тигри (Голям извор) - Езерче (Езерче)    4:5 
Спортист (Пороище) - Бели Лом (Дряновец)                  1:1 

                           X кръг

9 ноември 2014, неделя, 14:00 ч:
Светкавица (Чудомир) - Бели Лом (Дряновец)                1:0 
Езерче (Езерче) - Спортист (Пороище)                      3:1 
Ураган (Гецово) - Голямоизворските тигри (Голям извор)    8:0 
Локомотив (Самуил) - Златен клас (Благоево)               3:0 
Орел (Владимировци) - Устрем (Раковски)                   5:1 
Вихър (Лозница) - Миньор (Сеново)                         4:0 

                           XI кръг

16 ноември 2014, неделя, 14:00 ч:
Миньор (Сеново) - Светкавица (Чудомир)                    1:3 
Устрем (Раковски) - Вихър (Лозница)                       1:2 
Златен клас (Благоево) - Орел (Владимировци)              0:3 
Голямоизворските тигри (Голям извор) - Локомотив (Самуил) 1:8 
Спортист (Пороище) - Ураган (Гецово)                      0:0 
Бели Лом (Дряновец) - Езерче (Езерче)                     0:1 

                           VIII кръг - отложени мачове

23 ноември 2014, неделя, 14:00 ч:
Светкавица (Чудомир) - Спортист (Пороище)                 0:2 
Бели Лом (Дряновец) - Голямоизворските тигри (Гол.извор)  0:3 сл. 
Езерче (Езерче) - Златен клас (Благоево)                  3:0 
Ураган (Гецово) - Устрем (Раковски)                       6:0 
Локомотив (Самуил) - Миньор (Сеново)                      0:3 
Орел (Владимировци) - Вихър (Лозница)                     3:0 

                           XII кръг

15 март 2015, неделя, 16:00 ч:
Светкавица (Чудомир) - Езерче (Езерче)                    3:0 
Бели Лом (Дряновец) - Ураган (Гецово)                     1:1 
Спортист (Пороище) - Локомотив (Самуил)                   5:1 
Голямоизворските тигри (Гол.извор) - Орел (Владимировци)  1:12 
Златен клас (Благоево) - Вихър (Лозница)                  3:5 
Устрем (Раковски) - Миньор (Сеново)                       2:7 

                           XIII кръг

22 март 2015, неделя, 16:00 ч:
Устрем (Раковски) - Светкавица (Чудомир)                  отложен 
Миньор (Сеново) - Златен клас (Благоево)                  7:0 
Вихър (Лозница) - Голямоизворските тигри (Голям извор)   10:1 
Орел (Владимировци) - Спортист (Пороище)                  5:1 
Локомотив (Самуил) - Бели Лом (Дряновец)                  2:5 
Ураган (Гецово) - Езерче (Езерче)                         3:0 
ненасрочен:
Устрем (Раковски) - Светкавица (Чудомир)                  0:3 сл. * 
* - първоначално отложен, в последствие присъден служебно.

                           XIV кръг

29 март 2015, неделя, 15:00 ч:
Светкавица (Чудомир) - Ураган (Гецово)                    5:1 
Езерче (Езерче) - Локомотив (Самуил)                      6:1 
Бели Лом (Дряновец) - Орел (Владимировци)                 5:2 
Спортист (Пороище) - Вихър (Лозница)                      4:1 
Голямоизворските тигри (Голям извор) - Миньор (Сеново)    0:10 
Златен клас (Благоево) - Устрем (Раковски)                6:1 

                           XV кръг

5 април 2015, неделя, 17:00 ч:
Златен клас (Благоево) - Светкавица (Чудомир)             1:5 
Устрем (Раковски) - Голямоизворските тигри (Голям извор)  9:1 
Миньор (Сеново) - Спортист (Пороище)                      2:4 
Вихър (Лозница) - Бели Лом (Дряновец)                     0:2 
Орел (Владимировци) - Езерче (Езерче)                     2:0 
Локомотив (Самуил) - Ураган (Гецово)                      1:4 

                           XVI кръг

12 април 2015, неделя, 17:00 ч:
Светкавица (Чудомир) - Локомотив (Самуил)                 7:1 
Ураган (Гецово) - Орел (Владимировци)                     0:0 
Езерче (Езерче) - Вихър (Лозница)                         1:1 
Бели Лом (Дряновец) - Миньор (Сеново)                     4:1 
Спортист (Пороище) - Устрем (Раковски)                    6:0 
Голямоизворските тигри (Ги) - Златен клас (Благоево)      1:4 

                           XVII кръг

19 април 2015, неделя, 17:00 ч:
Голямоизворските тигри (Гол.извор) - Светкавица (Чудомир) 3:15 
Златен клас (Благоево) - Спортист (Пороище)               0:3 
Устрем (Раковски) - Бели Лом (Дряновец)                   1:1 
Миньор (Сеново) - Езерче (Езерче)                         0:3 
Вихър (Лозница) - Ураган (Гецово)                         0:1 
Орел (Владимировци) - Локомотив (Самуил)                  4:2 

                           XVIII кръг

26 април 2015, неделя, 17:00 ч:
Светкавица (Чудомир) - Орел (Владимировци)                9:1 
Локомотив (Самуил) - Вихър (Лозница)                      1:2 
Ураган (Гецово) - Миньор (Сеново)                         2:1 
Езерче (Езерче) - Устрем (Раковски)                       7:0 
Бели Лом (Дряновец) - Златен клас (Благоево)              3:0 
Спортист (Пороище) - Голямоизворските тигри (Голям извор)19:0 

                           XIX кръг

3 май 2015, неделя, 18:00 ч:
Спортист (Пороище) - Светкавица (Чудомир)                 0:1 
Голямоизворските тигри (Гол.извор) - Бели Лом (Дряновец)  3:5 
Златен клас (Благоево) - Езерче (Езерче)                  3:4 
Устрем (Раковски) - Ураган (Гецово)                       2:4 
Миньор (Сеново) - Локомотив (Самуил)                      3:0 
Вихър (Лозница) - Орел (Владимировци)                     0:2 

                           XX кръг

10 май 2015, неделя, 18:00 ч:
Светкавица (Чудомир) - Вихър (Лозница)                    6:1 
Орел (Владимировци) - Миньор (Сеново)                     4:2 
Локомотив (Самуил) - Устрем (Раковски)                    3:0 
Ураган (Гецово) - Златен клас (Благоево)                  9:3 
Езерче (Езерче) - Голямоизворските тигри (Голям извор)    3:0 
Бели Лом (Дряновец) - Спортист (Пороище)                  1:4 

                           XXI кръг

17 май 2015, неделя, 18:00 ч:
Бели Лом (Дряновец) - Светкавица (Чудомир)                3:2 
Спортист (Пороище) - Езерче (Езерче)                      4:0 
Голямоизворските тигри (Голям извор) - Ураган (Гецово)    1:10 
Златен клас (Благоево) - Локомотив (Самуил)               5:2 
Устрем (Раковски) - Орел (Владимировци)                   1:3 
Миньор (Сеново) - Вихър (Лозница)                         6:0 

                           XIII кръг - отложен мач

ненасрочен:
Устрем (Раковски) - Светкавица (Чудомир)                  0:3 сл. * 
* - първоначално отложен, в последствие присъден служебно.

                           XXII кръг

24 май 2015, неделя, 18:00 ч:
Светкавица (Чудомир) - Миньор (Сеново)                    3:0 
Вихър (Лозница) - Устрем (Раковски)                       3:0 
Орел (Владимировци) - Златен клас (Благоево)              3:0 
Локомотив (Самуил) - Голямоизворските тигри (Голям извор)12:2 
Ураган (Гецово) - Спортист (Пороище)                      2:4 
Езерче (Езерче) - Бели Лом (Дряновец)                     1:1 

нагоре


ОФГ Разград - юг 2014/15 - Таблица с резултати

--------------------------------------------------------------------------------------------------
                                        1.   2.   3.   4.   5.   6.   7.   8.   9.  10.  11.  12. 
--------------------------------------------------------------------------------------------------
 1. Светкавица (Чудомир)               XXX  0:2  1:0  9:1  3:0  5:1  6:1  3:0  7:1  6:1  3:0 19:0 
 2. Спортист (Пороище)                 0:1  XXX  1:1  8:0  4:0  0:0  4:1  3:0  5:1  6:0 12:0 19:0 
 3. Бели Лом (Дряновец)                3:2  1:4  XXX  5:2  0:1  1:1  1:0  4:1  8:1  6:2  3:0  0:3*
 4. Орел (Владимировци)                1:4  5:1  0:2  XXX  2:0  1:0  3:0  4:2  4:2  5:1  3:0  6:3 
 5. Езерче (Езерче)                    0:1  3:1  1:1  4:0  XXX  4:0  1:1  3:0  6:1  7:0  3:0  3:0 
 6. Ураган (Гецово)                    0:2  2:4  0:2  0:0  3:0  XXX  2:5  2:1  2:0  6:0  9:3  8:0 
 7. Вихър (Лозница)                    1:8  0:4  0:2  0:2  3:2  0:1  XXX  4:0  1:2  3:0  3:0 10:1 
 8. Миньор (Сеново)                    1:3  2:4  2:2  1:2  0:3  1:1  6:0  XXX  3:0  3:0  7:0 11:0 
 9. Локомотив (Самуил)                 0:5  0:3  2:5  3:3  4:3  1:4  1:2  0:3  XXX  3:0  3:0 12:2 
10. Устрем (Раковски)                  0:3* 0:3  1:1  1:3  0:0  2:4  1:2  2:7  4:0  XXX  5:0  9:1 
11. Златен клас (Благоево)             1:5  0:3  0:4* 0:3  3:4  0:3  3:5  1:1  5:2  6:1  XXX  6:0 
12. Голямоизворските тигри (Гол.извор) 3:15 0:10 3:5  1:12 4:5  1:10 2:9  0:10 1:8  1:6  1:4  XXX 
--------------------------------------------------------------------------------------------------

нагоре


ОФГ Разград - финали 2014/15

                           Регламент:

Победителите от източната и западната подгрупи се срещат в Предварителен кръг.
Победителят се класира на финала, където среща победителя от южната подгрупа,
а загубилият играе срещу втория в южната подгрупа за 3-4 място. Всички срещи
се играят в един мач на неутрален терен.

                           Предварителен кръг:

23 май 2015, събота, 17:00 ч:
в Исперих:
Стрела (Тодорово) - Челси (Брестовене)                    0:1

                           За 3-4 място:

30 май 2015, събота, 14:00 ч:
в кв.гара Разград, Разград, ст."Стъклозавода":
Стрела (Тодорово) - Спортист (Пороище)                    0:3 сл.*
* - Стрела предварително отказва участие.

                           Финал:

30 май 2015, събота, 15:00 ч: *
в кв.гара Разград, Разград, ст."Стъклозавода":
Челси (Брестовене) - Светкавица (Чудомир)                 0:3
* - първоначално насрочен за 16:00 ч, в последствие след отказването на Стрела от мача за 3-4 място, преместен с час напред.

нагоре


ОФГ Разград 2014/15 - страници на отбори

Бели Лом (Дряновец)
Слава (Севар)
Златен лист (Точилари)
Хановете (Исперих)

нагоре