ОФГ Русе 2015/16


ОФГ Русе - изток 2015/16

| Таблица с резултати | Страници на отбори |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 |
         | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 |

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Дунарит (Николово)                 20   16   2   2   81:15   50        Финали
 2. Дунав (Сливо поле)                 20   14   3   3   61:17   45        Финали
 3. Сокол (Червена вода)               20   14   2   4   69:28   44        Финали
 4. Вихър (Семерджиево)                20   10   3   7   51:33   33 [+]    Финали
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 5. Пристис (кв.Долапите, Русе)        20   10   1   9   42:34   31 [+]          
 6. Приста 2000 (кв.Средна кула, Русе) 20    8   5   7   37:34   29              
 7. Мартен (Мартен)                    20    8   3   9   38:30   27              
 8. Спартак (Хотанца)                  20    7   2  11   31:63   23              
 9. Глоджево (Глоджево)                20    4   2  14   29:65   14              
10. Ботев (Ветово)                     20    2   4  14   30:84   10    [*]       
11. Юделник (Юделник)                  20    2   3  15   20:86    9              

Бележки
  - Марисан (Русе), 2-ри през изминалия сезон; влиза в Североизточна "В" АФГ.
  - Ветово 2007 (Ветово), 10-ти през изминалия сезон; е преименуван на Ботев.
  - Динамо 2011 (Стамболово), 1-ви през изминалия сезон; се отказва от участие.
  - Вихър (Семерджиево) и Пристис (кв.Долапите, Русе) се включват в групата.
  - Юделник (Юделник) играе домакинските си мачове през пролетта в Сливо поле.

                           I кръг

12 септември 2015, събота, 16:00 ч:
Приста 2000 (Средна кула) - Вихър (Семерджиево)           0:1 
13 септември 2015, неделя, 16:00 ч:
в Сливо поле: *
Пристис (кв.Долапите, Русе) - Дунав (Сливо поле)          0:2 
* - в Сливо поле заради наводнен терен в кв.Долапите.
Мартен (Мартен) - Спартак (Хотанца)                       7:0 
Глоджево (Глоджево) - Ботев (Ветово)                      1:1 
Дунарит (Николово) - Юделник (Юделник)                    4:0 
Сокол (Червена вода)                                      почива

                           II кръг

20 септември 2015, неделя, 16:00 ч:
Юделник (Юделник) - Сокол (Червена вода)                  0:2 
Ботев (Ветово) - Дунарит (Николово)                       0:3 
Спартак (Хотанца) - Глоджево (Глоджево)                   2:1 
Вихър (Семерджиево) - Мартен (Мартен)                     2:2 
в кв.Средна кула, Русе: *
Пристис (кв.Долапите, Русе) - Приста 2000 (Средна кула)   0:1 
* - в кв.Средна кула заради наводнен терен в кв.Долапите.
Дунав (Сливо поле)                                        почива

                           III кръг

26 септември 2015, събота, 16:00 ч:
Сокол (Червена вода) - Ботев (Ветово)                     3:1 
27 септември 2015, неделя, 16:00 ч:
Приста 2000 (кв.Средна кула, Русе) - Дунав (Сливо поле)   0:2 
Мартен (Мартен) - Пристис (кв.Долапите, Русе)             3:0 
Глоджево (Глоджево) - Вихър (Семерджиево)                 2:3 
Дунарит (Николово) - Спартак (Хотанца)                    2:0 
Юделник (Юделник)                                         почива

                           IV кръг

4 октомври 2015, неделя, 14:00 ч:
Дунав (Сливо поле) - Юделник (Юделник)                    7:0 
Спартак (Хотанца) - Сокол (Червена вода)                  2:0 
Вихър (Семерджиево) - Дунарит (Николово)                  2:4 
Пристис (кв.Долапите, Русе) - Глоджево (Глоджево)         6:2 
Приста 2000 (кв.Средна кула, Русе) - Мартен (Мартен)      1:0 
Ботев (Ветово)                                            почива

                           V кръг

10 октомври 2015, събота, 14:00 ч:
Сокол (Червена вода) - Вихър (Семерджиево)                5:1 
11 октомври 2015, неделя, 14:00 ч:
Мартен (Мартен) - Дунав (Сливо поле)                      2:3 
Глоджево (Глоджево) - Приста 2000 (Средна кула)           1:4 
Дунарит (Николово) - Пристис (кв.Долапите, Русе)          3:1 
Юделник (Юделник) - Ботев (Ветово)                        3:3 
Спартак (Хотанца)                                         почива

                           VI кръг

18 октомври 2015, неделя, 14:00 ч:
Дунав (Сливо поле) - Ботев (Ветово)                       6:1 
Спартак (Хотанца) - Юделник (Юделник)                     5:1 
Пристис (кв.Долапите, Русе) - Сокол (Червена вода)        3:0 
Приста 2000 (кв.Средна кула, Русе) - Дунарит (Николово)   0:0 
Мартен (Мартен) - Глоджево (Глоджево)                     4:1 
Вихър (Семерджиево)                                       почива

                           VII кръг

24 октомври 2015, събота, 14:00 ч:
Глоджево (Глоджево) - Дунав (Сливо поле)                  1:3 
Дунарит (Николово) - Мартен (Мартен)                      3:2 
Сокол (Червена вода) - Приста 2000 (Средна кула)          1:1 
Юделник (Юделник) - Вихър (Семерджиево)                   0:5 
Ботев (Ветово) - Спартак (Хотанца)                        4:4 
Пристис (кв.Долапите, Русе)                               почива

                           VIII кръг

31 октомври 2015, събота, 14:00 ч:
Дунав (Сливо поле) - Спартак (Хотанца)                    4:0 
Вихър (Семерджиево) - Ботев (Ветово)                     10:1 
Пристис (кв.Долапите, Русе) - Юделник (Юделник)           4:0 
Мартен (Мартен) - Сокол (Червена вода)                    1:1 
Глоджево (Глоджево) - Дунарит (Николово)                  3:2 
Приста 2000 (кв.Средна кула, Русе)                        почива

                           IX кръг

7 ноември 2015, събота, 14:00 ч:
Сокол (Червена вода) - Глоджево (Глоджево)                4:0 
8 ноември 2015, неделя, 14:00 ч:
Дунарит (Николово) - Дунав (Сливо поле)                   1:1 
Юделник (Юделник) - Приста 2000 (кв.Средна кула, Русе)    2:2 
Ботев (Ветово) - Пристис (кв.Долапите, Русе)              1:2 
Спартак (Хотанца) - Вихър (Семерджиево)                   2:1 
Мартен (Мартен)                                           почива

                           X кръг

15 ноември 2015, неделя, 14:00 ч:
Дунав (Сливо поле) - Вихър (Семерджиево)                  0:1 
Пристис (кв.Долапите, Русе) - Спартак (Хотанца)           2:0 
Приста 2000 (кв.Средна кула, Русе) - Ботев (Ветово)       8:1 
Мартен (Мартен) - Юделник (Юделник)                       1:0 
Дунарит (Николово) - Сокол (Червена вода)                 6:1 
Глоджево (Глоджево)                                       почива

                           XI кръг

21 ноември 2015, събота, 14:00 ч:
Сокол (Червена вода) - Дунав (Сливо поле)                 0:3 
22 ноември 2015, неделя, 14:00 ч:
Юделник (Юделник) - Глоджево (Глоджево)                   1:3 
Ботев (Ветово) - Мартен (Мартен)                          0:3 
Спартак (Хотанца) - Приста 2000 (кв.Средна кула, Русе)    3:2 
Вихър (Семерджиево) - Пристис (кв.Долапите, Русе)         5:2 
Дунарит (Николово)                                        почива

                           XII кръг

6 март 2016, неделя, 15:00 ч:
в Басарбово: *
Дунав (Сливо поле) - Пристис (кв.Долапите, Русе)          2:0 
* - заради размененото домакинство от I кръг, мачът трябва да се играе в
    кв.Долапите Русе, но теренът (както и през есента) е наводнен и срещата е
    преместена в Басарбово.
Вихър (Семерджиево) - Приста 2000 (Средна кула)           1:0 
Спартак (Хотанца) - Мартен (Мартен)                       1:0 
Ботев (Ветово) - Глоджево (Глоджево)                      2:3 
в Сливо поле:
Юделник (Юделник) - Дунарит (Николово)                    0:11 
Сокол (Червена вода)                                      почива

                           XIII кръг

12 март 2016, събота, 15:00 ч:
Сокол (Червена вода) - Юделник (Юделник)                 10:0 
13 март 2016, неделя, 15:00 ч:
Дунарит (Николово) - Ботев (Ветово)                      11:0 
Глоджево (Глоджево) - Спартак (Хотанца)                   5:1 
Мартен (Мартен) - Вихър (Семерджиево)                     2:0 
Приста 2000 (Средна кула) - Пристис (кв.Долапите, Русе)   0:2 (0:0) 
Дунав (Сливо поле)                                        почива

                           XIV кръг

20 март 2016, неделя, 15:00 ч:
Дунав (Сливо поле) - Приста 2000 (кв.Средна кула, Русе)   0:0 
в Русе, ст."Левски":
Пристис (кв.Долапите, Русе) - Мартен (Мартен)             2:3 (2:3) 
Вихър (Семерджиево) - Глоджево (Глоджево)                 7:0 
Спартак (Хотанца) - Дунарит (Николово)                    0:8 
Ботев (Ветово) - Сокол (Червена вода)                     2:6 
Юделник (Юделник)                                         почива

                           XV кръг

26 март 2016, събота, 15:00 ч:
Сокол (Червена вода) - Спартак (Хотанца)                  6:1 
27 март 2016, неделя, 15:00 ч:
в Сливо поле:
Юделник (Юделник) - Дунав (Сливо поле)                    0:6 
Дунарит (Николово) - Вихър (Семерджиево)                  3:0 
Глоджево (Глоджево) - Пристис (кв.Долапите, Русе)         0:4 сл. * 
* - прекратен в 20' при 0:1 след безредици на терена и нахлуване на публика.
    Глоджево е наказан с лишаване от домакинство за 3 мача.
Мартен (Мартен) - Приста 2000 (кв.Средна кула, Русе)      0:1 
Ботев (Ветово)                                            почива

                           XVI кръг

3 април 2016, неделя, 17:00 ч:
Дунав (Сливо поле) - Мартен (Мартен)                      5:2 
Приста 2000 (Средна кула) - Глоджево (Глоджево)           3:0 сл. * 
* - гостите не се явяват.
Пристис (кв.Долапите, Русе) - Дунарит (Николово)          1:4 (0:2) 
Вихър (Семерджиево) - Сокол (Червена вода)                1:5 
Ботев (Ветово) - Юделник (Юделник)                        4:2 
Спартак (Хотанца)                                         почива

                           XVII кръг

9 април 2016, събота, 17:00 ч:
Сокол (Червена вода) - Пристис (кв.Долапите, Русе)        5:3 
10 април 2016, неделя, 14:00 ч:
във Ветово: *
Глоджево (Глоджево) - Мартен (Мартен)                     1:1 
* - на неутрален терен заради наказание с лишаване от домакинство на
    Глоджево
10 април 2016, неделя, 17:00 ч:
Ботев (Ветово) - Дунав (Сливо поле)                       1:2 
в Сливо поле:
Юделник (Юделник) - Спартак (Хотанца)                     1:1 
Дунарит (Николово) - Приста 2000 (кв.Средна кула, Русе)   7:0 
Вихър (Семерджиево)                                       почива

                           XVIII кръг

17 април 2016, неделя, 17:00 ч:
Дунав (Сливо поле) - Глоджево (Глоджево)                  5:1 
Мартен (Мартен) - Дунарит (Николово)                      1:3 
Приста 2000 (Средна кула) - Сокол (Червена вода)          0:7 
Вихър (Семерджиево) - Юделник (Юделник)                   5:0 
Спартак (Хотанца) - Ботев (Ветово)                        7:1 
Пристис (кв.Долапите, Русе)                               почива

                           XIX кръг

23 април 2016, събота, 17:00 ч:
Сокол (Червена вода) - Мартен (Мартен)                    3:1 
24 април 2016, неделя, 17:00 ч:
Спартак (Хотанца) - Дунав (Сливо поле)                    0:7 
Ботев (Ветово) - Вихър (Семерджиево)                      2:0 
в Сливо поле:
Юделник (Юделник) - Пристис (кв.Долапите, Русе)           1:5 
Дунарит (Николово) - Глоджево (Глоджево)                  4:0 
Приста 2000 (кв.Средна кула, Русе)                        почива

                           XX кръг

29 април 2016, петък, 18:00 ч:
Дунав (Сливо поле) - Дунарит (Николово)                   0:2 
във Ветово: *
Глоджево (Глоджево) - Сокол (Червена вода)                0:3 
* - на неутрален терен заради наказание с лишаване от домакинство на
    Глоджево
Приста 2000 (кв.Средна кула, Русе) - Юделник (Юделник)    4:1 
Пристис (кв.Долапите, Русе) - Ботев (Ветово)              3:1 
30 април 2016, събота, 18:00 ч:
Вихър (Семерджиево) - Спартак (Хотанца)                   4:1 
Мартен (Мартен)                                           почива

                           XXI кръг

7 май 2016, събота, 18:00 ч:
Сокол (Червена вода) - Дунарит (Николово)                 3:0 
8 май 2016, неделя, 18:00 ч:
Вихър (Семерджиево) - Дунав (Сливо поле)                  1:1 
Спартак (Хотанца) - Пристис (кв.Долапите, Русе)           0:1 
Ботев (Ветово) - Приста 2000 (кв.Средна кула, Русе)       4:4 
в Сливо поле:
Юделник (Юделник) - Мартен (Мартен)                       3:0 
Глоджево (Глоджево)                                       почива

                           XXII кръг

15 май 2016, неделя, 18:00 ч:
Дунав (Сливо поле) - Сокол (Червена вода)                 2:4 
във Ветово: *
Глоджево (Глоджево) - Юделник (Юделник)                   4:5 
* - на неутрален терен заради наказание с лишаване от домакинство на
    Глоджево
Мартен (Мартен) - Ботев (Ветово)                          3:0 
Приста 2000 (кв.Средна кула, Русе) - Спартак (Хотанца)    6:1 
Пристис (кв.Долапите, Русе) - Вихър (Семерджиево)         1:1 
Дунарит (Николово)                                        почива

нагоре


ОФГ Русе - изток 2015/16 - Таблица с резултати

---------------------------------------------------------------------------------------------
                                        1.   2.   3.   4.   5.   6.   7.   8.   9.  10.  11. 
---------------------------------------------------------------------------------------------
 1. Дунарит (Николово)                 XXX  1:1  6:1  3:0  3:1  7:0  3:2  2:0  4:0 11:0  4:0 
 2. Дунав (Сливо поле)                 0:2  XXX  2:4  0:1  2:0  0:0  5:2  4:0  5:1  6:1  7:0 
 3. Сокол (Червена вода)               3:0  0:3  XXX  5:1  5:3  1:1  3:1  6:1  4:0  3:1 10:0 
 4. Вихър (Семерджиево)                2:4  1:1  1:5  XXX  5:2  1:0  2:2  4:1  7:0 10:1  5:0 
 5. Пристис (кв.Долапите, Русе)        1:4  0:2  3:0  1:1  XXX  0:1  2:3  2:0  6:2  3:1  4:0 
 6. Приста 2000 (кв.Средна кула, Русе) 0:0  0:2  0:7  0:1  0:2  XXX  1:0  6:1  3:0* 8:1  4:1 
 7. Мартен (Мартен)                    1:3  2:3  1:1  2:0  3:0  0:1  XXX  7:0  4:1  3:0  1:0 
 8. Спартак (Хотанца)                  0:8  0:7  2:0  2:1  0:1  3:2  1:0  XXX  2:1  7:1  5:1 
 9. Глоджево (Глоджево)                3:2  1:3  0:3  2:3  0:4* 1:4  1:1  5:1  XXX  1:1  4:5 
10. Ботев (Ветово)                     0:3  1:2  2:6  2:0  1:2  4:4  0:3  4:4  2:3  XXX  4:2 
11. Юделник (Юделник)                  0:11 0:6  0:2  0:5  1:5  2:2  3:0  1:1  1:3  3:3  XXX 
---------------------------------------------------------------------------------------------

нагоре


ОФГ Русе - запад 2015/16

| Таблица с резултати | Страници на отбори |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 |
         | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 |

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Младост (Екзарх Йосиф)             18   11   5   2   52:13   38  Финали
 2. Дунав (Батин)                      18   12   1   5   60:24   37  Финали [1 0 1  3:3  3, 3 гола на чужд терен]
 3. Борово 2000 (Борово)               18   11   4   3   52:15   37  Финали [1 0 1  3:3  3, 1 гол на чужд терен]
 4. Янтра (Долна Студена)              18   10   4   4   35:18   34  Финали
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 5. Янтра (Ценово)                     18   10   1   7   55:39   31        
 6. Атлетик (Тръстеник)                18    7   3   8   31:31   24        
 7. Левски (Новград)                   18    5   2  11   36:53   17         [1 0 1  4:3  3]
 8. Партизан (Босилковци)              18    4   5   9   22:41   17         [1 0 1  3:4  3]
 9. Левски (Караманово)                18    4   2  12   41:53   14        
10. Ботев (Копривец)                   18    2   1  15   17:114   7        

                           I кръг

12 септември 2015, събота, 16:00 ч:
Дунав (Батин) - Партизан (Босилковци)                     5:0 
Янтра (Ценово) - Левски (Караманово)                      4:3 
Борово 2000 (Борово) - Младост (Екзарх Йосиф)             2:0 
13 септември 2015, неделя, 16:00 ч:
Атлетик (Тръстеник) - Ботев (Копривец)                    4:0 
Левски (Новград) - Янтра (Долна Студена)                  1:1 

                           II кръг

20 септември 2015, неделя, 16:00 ч:
Ботев (Копривец) - Младост (Екзарх Йосиф)                 2:2 
Янтра (Долна Студена) - Борово 2000 (Борово)              2:1 
Левски (Караманово) - Левски (Новград)                    2:3 
Партизан (Босилковци) - Янтра (Ценово)                    1:5 
Атлетик (Тръстеник) - Дунав (Батин)                       1:0 

                           III кръг

26 септември 2015, събота, 16:00 ч:
Дунав (Батин) - Ботев (Копривец)                          3:0 
Янтра (Ценово) - Атлетик (Тръстеник)                      3:1 
Борово 2000 (Борово) - Левски (Караманово)                9:0 
27 септември 2015, неделя, 16:00 ч:
Левски (Новград) - Партизан (Босилковци)                  3:0 
Младост (Екзарх Йосиф) - Янтра (Долна Студена)            4:0 

                           IV кръг

3 октомври 2015, събота, 14:00 ч:
Дунав (Батин) - Янтра (Ценово)                            3:6 
4 октомври 2015, неделя, 14:00 ч:
Ботев (Копривец) - Янтра (Долна Студена)                  0:1 
Левски (Караманово) - Младост (Екзарх Йосиф)              0:4 
Партизан (Босилковци) - Борово 2000 (Борово)              1:1 
Атлетик (Тръстеник) - Левски (Новград)                    6:2 

                           V кръг

10 октомври 2015, събота, 14:00 ч:
Янтра (Ценово) - Ботев (Копривец)                        10:1 
Борово 2000 (Борово) - Атлетик (Тръстеник)                1:0 
11 октомври 2015, неделя, 14:00 ч:
Левски (Новград) - Дунав (Батин)                          2:3 
Младост (Екзарх Йосиф) - Партизан (Босилковци)            2:2 
Янтра (Долна Студена) - Левски (Караманово)               4:0 

                           VI кръг

17 октомври 2015, събота, 14:00 ч:
Дунав (Батин) - Борово 2000 (Борово)                      0:1 
Янтра (Ценово) - Левски (Новград)                         3:0 сл. * 
* - гостите не се явяват.
18 октомври 2015, неделя, 14:00 ч:
Ботев (Копривец) - Левски (Караманово)                    3:2 
Партизан (Босилковци) - Янтра (Долна Студена)             0:1 
Атлетик (Тръстеник) - Младост (Екзарх Йосиф)              0:3 

                           VII кръг

24 октомври 2015, събота, 14:00 ч:
Левски (Новград) - Ботев (Копривец)                       6:3 
Борово 2000 (Борово) - Янтра (Ценово)                     3:0 
Младост (Екзарх Йосиф) - Дунав (Батин)                    3:1 
Янтра (Долна Студена) - Атлетик (Тръстеник)               2:1 
Левски (Караманово) - Партизан (Босилковци)               2:3 

                           VIII кръг

31 октомври 2015, събота, 14:00 ч:
Ботев (Копривец) - Партизан (Босилковци)                  1:4 
Атлетик (Тръстеник) - Левски (Караманово)                 3:0 
Дунав (Батин) - Янтра (Долна Студена)                     3:0 
Янтра (Ценово) - Младост (Екзарх Йосиф)                   1:4 
Левски (Новград) - Борово 2000 (Борово)                   2:4 

                           IX кръг

7 ноември 2015, събота, 14:00 ч:
Борово 2000 (Борово) - Ботев (Копривец)                   3:0 
8 ноември 2015, неделя, 14:00 ч:
Младост (Екзарх Йосиф) - Левски (Новград)                 3:0 
Янтра (Долна Студена) - Янтра (Ценово)                    2:0 
Левски (Караманово) - Дунав (Батин)                       3:4 
Партизан (Босилковци) - Атлетик (Тръстеник)               1:1 

                           X кръг

13 март 2016, неделя, 15:00 ч:
Ботев (Копривец) - Атлетик (Тръстеник)                    0:7 
Партизан (Босилковци) - Дунав (Батин)                     0:2 
Левски (Караманово) - Янтра (Ценово)                      2:2 
Янтра (Долна Студена) - Левски (Новград)                  2:0 
Младост (Екзарх Йосиф) - Борово 2000 (Борово)             0:0 

                           XI кръг

19 март 2016, събота, 15:00 ч:
Борово 2000 (Борово) - Янтра (Долна Студена)              0:0 
Янтра (Ценово) - Партизан (Босилковци)                    2:1 
Дунав (Батин) - Атлетик (Тръстеник)                       7:0 
20 март 2016, неделя, 15:00 ч:
Младост (Екзарх Йосиф) - Ботев (Копривец)                10:0 
Левски (Новград) - Левски (Караманово)                    4:0 

                           XII кръг

27 март 2016, неделя, 15:00 ч:
Ботев (Копривец) - Дунав (Батин)                          2:13 
Атлетик (Тръстеник) - Янтра (Ценово)                      1:0 
Партизан (Босилковци) - Левски (Новград)                  3:1 
Левски (Караманово) - Борово 2000 (Борово)                3:1 
Янтра (Долна Студена) - Младост (Екзарх Йосиф)            0:0 

                           XIII кръг

2 април 2016, събота, 17:00 ч:
Борово 2000 (Борово) - Партизан (Босилковци)              1:1 
Янтра (Ценово) - Дунав (Батин)                            3:2 
3 април 2016, неделя, 17:00 ч:
Янтра (Долна Студена) - Ботев (Копривец)                  9:0 
Младост (Екзарх Йосиф) - Левски (Караманово)              3:0 
Левски (Новград) - Атлетик (Тръстеник)                    2:2 

                           XIV кръг

9 април 2016, събота, 17:00 ч:
Дунав (Батин) - Левски (Новград)                          6:1 
10 април 2016, неделя, 17:00 ч:
Ботев (Копривец) - Янтра (Ценово)                         0:9 
Атлетик (Тръстеник) - Борово 2000 (Борово)                0:3 
Партизан (Босилковци) - Младост (Екзарх Йосиф)            0:5 
Левски (Караманово) - Янтра (Долна Студена)               3:1 

                           XV кръг

16 април 2016, събота, 17:00 ч:
Борово 2000 (Борово) - Дунав (Батин)                      2:3 
17 април 2016, неделя, 17:00 ч:
Левски (Караманово) - Ботев (Копривец)                   16:0 
Янтра (Долна Студена) - Партизан (Босилковци)             5:1 
Младост (Екзарх Йосиф) - Атлетик (Тръстеник)              1:2 
Левски (Новград) - Янтра (Ценово)                         3:5 

                           XVI кръг

23 април 2016, събота, 17:00 ч:
Янтра (Ценово) - Борово 2000 (Борово)                     0:4 
Дунав (Батин) - Младост (Екзарх Йосиф)                    0:0 
24 април 2016, неделя, 17:00 ч:
Ботев (Копривец) - Левски (Новград)                       1:4 
Атлетик (Тръстеник) - Янтра (Долна Студена)               1:1 
Партизан (Босилковци) - Левски (Караманово)               2:2 

                           XVII кръг

7 май 2016, събота, 18:00 ч:
Борово 2000 (Борово) - Левски (Новград)                   5:0 
8 май 2016, неделя, 18:00 ч:
Партизан (Босилковци) - Ботев (Копривец)                  0:1 
Левски (Караманово) - Атлетик (Тръстеник)                 3:0 
Янтра (Долна Студена) - Дунав (Батин)                     0:2 
Младост (Екзарх Йосиф) - Янтра (Ценово)                   4:1 

                           XVIII кръг

15 май 2016, неделя, 17:00 ч:
Янтра (Ценово) - Янтра (Долна Студена)                    1:4 
15 май 2016, неделя, 18:00 ч:
Ботев (Копривец) - Борово 2000 (Борово)                   3:11 
Левски (Новград) - Младост (Екзарх Йосиф)                 2:4 
Дунав (Батин) - Левски (Караманово)                       3:0 
Атлетик (Тръстеник) - Партизан (Босилковци)               1:2 

нагоре


ОФГ Русе - запад 2015/16 - Таблица с резултати

----------------------------------------------------------------------------------------
                                        1.   2.   3.   4.   5.   6.   7.   8.   9.  10. 
----------------------------------------------------------------------------------------
 1. Младост (Екзарх Йосиф)             XXX  3:1  0:0  4:0  4:1  1:2  3:0  2:2  3:0 10:0 
 2. Дунав (Батин)                      0:0  XXX  0:1  3:0  3:6  7:0  6:1  5:0  3:0  3:0 
 3. Борово 2000 (Борово)               2:0  2:3  XXX  0:0  3:0  1:0  5:0  1:1  9:0  3:0 
 4. Янтра (Долна Студена)              0:0  0:2  2:1  XXX  2:0  2:1  2:0  5:1  4:0  9:0 
 5. Янтра (Ценово)                     1:4  3:2  0:4  1:4  XXX  3:1  3:0* 2:1  4:3 10:1 
 6. Атлетик (Тръстеник)                0:3  1:0  0:3  1:1  1:0  XXX  6:2  1:2  3:0  4:0 
 7. Левски (Новград)                   2:4  2:3  2:4  1:1  3:5  2:2  XXX  3:0  4:0  6:3 
 8. Партизан (Босилковци)              0:5  0:2  1:1  0:1  1:5  1:1  3:1  XXX  2:2  0:1 
 9. Левски (Караманово)                0:4  3:4  3:1  3:1  2:2  3:0  2:3  2:3  XXX 16:0 
10. Ботев (Копривец)                   2:2  2:13 3:11 0:1  0:9  0:7  1:4  1:4  3:2  XXX 
----------------------------------------------------------------------------------------

нагоре


ОФГ Русе - финали 2015/16

1/4 финали

Дунарит (Николово)5 Янтра (Долна Студена)1
Сокол (Червена вода)4 Дунав (Батин)2
Дунав (Сливо поле)5 Борово 2000 (Борово)2
Вихър (Семерджиево)0 (2) Младост (Екзарх Йосиф)0 (4) след дузпи

1/2 финали

Дунарит (Николово)2 (2) Сокол (Червена вода)2 (4) след дузпи
Дунав (Сливо поле)0 Младост (Екзарх Йосиф)1

Финал

Сокол (Червена вода)6 Младост (Екзарх Йосиф)2

                           1/4 финали

Регламент:
Отборите се разпределят в 4 двойки според класирането си в редовния сезон (1-ви в източна подгрупа - 4-ти в западна подгрупа; 2-ри в източна подгрупа - 3-ти в западна подгрупа и т.н.). На 1/2 финалите се срещат победителят от двойката с 1-вия в източна подгрупа с победителя от двойката с 2-рия в западна подгрупа и т.н. Победителите от всеки етап се определят в един мач на неутрален терен.

18 май 2016, сряда, 18:00 ч:
в Русе, ст."Дунав":
Дунарит (Николово) - Янтра (Долна Студена)                5:1 (2:0) 
  ~ 70 зрители
19 май 2016, четвъртък, 18:00 ч:
в Две могили:
Дунав (Сливо поле) - Борово 2000 (Борово)                 5:2 (4:1) 
  ~ 130 зрители
в Русе, ст."Дунав":
Сокол (Червена вода) - Дунав (Батин)                      4:2 (1:1) 
в Червена вода:
Вихър (Семерджиево) - Младост (Екзарх Йосиф)              0:0; при дузпите: 2:4 

                           1/2 финали

23 май 2016, понеделник, 18:00 ч:
в Русе, ст."Дунав":
Дунарит (Николово) - Сокол (Червена вода)                 2:2 (2:0); при дузпите: 2:4 
  ~ 230 зрители
в Русе, Градски стадион:
Дунав (Сливо поле) - Младост (Екзарх Йосиф)               0:1 (0:1) 
  ~ 180 зрители

                           Финал

27 май 2016, петък, 18:00 ч:
в Русе, Градски стадион:
Сокол (Червена вода) - Младост (Екзарх Йосиф)             6:2 (4:0) 
  ~ 600 зрители

нагоре


ОФГ Русе 2015/16 - страници на отбори

Динамо 2011 (Стамболово)
Дунав (Батин)
Дунав (Сливо поле)
Левски (Караманово)
Младост (Екзарх Йосиф)
Спортист (Баниска)

нагоре