ОФГ Русе 2014/15


ОФГ Русе - изток 2014/15

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 |
         | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 |

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Динамо 2011 (Стамболово)           20   17   3   0   70:4    54        Финали
 2. Марисан (Русе)                     20   16   2   2   85:17   50        Финали
 3. Сокол (Червена вода)               20   13   3   4   60:28   42        Финали [1 0 1  4:3  3]
 4. Дунав (Сливо поле)                 20   13   3   4   54:13   42        Финали [1 0 1  3:4  3]
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 5. Приста 2000 (кв.Средна кула, Русе) 20   10   3   7   38:40   33              
 6. Глоджево (Глоджево)                20    8   4   8   39:44   28              
 7. Мартен (Мартен)                    20    7   1  12   24:35   22 [+]          
 8. Дунарит (Николово)                 20    6   2  12   28:44   20              
 9. Юделник (Юделник)                  20    4   1  15   24:70   13              
10. Ветово 2007 (Ветово)               20    2   1  17   20:91    7               [1 1 0  5:2  4]
11. Спартак (Хотанца)                  20    2   1  17   22:78    7 [+]           [0 1 1  2:5  1]
--. Спартак (Бъзън)                     0    0   0   0    0:0     - [+][*]       

Бележки
  - Вихър (Семерджиево), 8-ми през изминалия сезон; се отказва от участие.
  - Спартак (Хотанца), Мартен (Мартен) и Спартак (Бъзън) се включват в групата.
  - Марисан (Русе) играе домакинските си мачове на ст."Дунав" в Русе.
  - Спартак (Бъзън) се отказва от участие непосредствено преди началото на сезона. Мачовете му са анулирани, а противниците му по програма почиват.

                           I кръг

14 септември 2014, неделя, 17:00 ч:
Спартак (Хотанца) - Юделник (Юделник)                     1:2 
Приста 2000 (кв.Средна кула, Русе) - Ветово 2007 (Ветово) 3:0 
Дунарит (Николово) - Сокол (Червена вода)                 0:2 
Мартен (Мартен) - Глоджево (Глоджево)                     1:1 
Спартак (Бъзън) - Дунав (Сливо поле)                      анулиран * 
* - анулиран след отказването на Спартак.
Марисан (Русе) - Динамо 2011 (Стамболово)                 1:1 

                           II кръг

21 септември 2014, неделя, 17:00 ч:
Юделник (Юделник) - Динамо 2011 (Стамболово)              0:3 
Дунав (Сливо поле) - Марисан (Русе)                       0:1 
Глоджево (Глоджево) - Спартак (Бъзън)                     анулиран 
Сокол (Червена вода) - Мартен (Мартен)                    1:0 
Ветово 2007 (Ветово) - Дунарит (Николово)                 1:4 
Спартак (Хотанца) - Приста 2000 (кв.Средна кула, Русе)    0:6 

                           III кръг

28 септември 2014, неделя, 17:00 ч:
Приста 2000 (кв.Средна кула, Русе) - Юделник (Юделник)    3:2 
Дунарит (Николово) - Спартак (Хотанца)                    4:5 
Мартен (Мартен) - Ветово 2007 (Ветово)                    5:2 
Спартак (Бъзън) - Сокол (Червена вода)                    анулиран 
Марисан (Русе) - Глоджево (Глоджево)                      6:0 
Динамо 2011 (Стамболово) - Дунав (Сливо поле)             0:0 

                           IV кръг

4 октомври 2014, събота, 15:00 ч:
Юделник (Юделник) - Дунав (Сливо поле)                    1:5 
Глоджево (Глоджево) - Динамо 2011 (Стамболово)            0:3 
Сокол (Червена вода) - Марисан (Русе)                     2:2 
Ветово 2007 (Ветово) - Спартак (Бъзън)                    анулиран 
Спартак (Хотанца) - Мартен (Мартен)                       0:3 
Приста 2000 (кв.Средна кула, Русе) - Дунарит (Николово)   1:4 

                           V кръг

12 октомври 2014, неделя, 15:00 ч:
Дунарит (Николово) - Юделник (Юделник)                    1:2 
Мартен (Мартен) - Приста 2000 (кв.Средна кула, Русе)      0:1 
Спартак (Бъзън) - Спартак (Хотанца)                       анулиран 
Марисан (Русе) - Ветово 2007 (Ветово)                    14:0 
Динамо 2011 (Стамболово) - Сокол (Червена вода)           6:0 
Дунав (Сливо поле) - Глоджево (Глоджево)                  1:0 

                           VI кръг

19 октомври 2014, неделя, 15:00 ч:
Юделник (Юделник) - Глоджево (Глоджево)                   1:7 
Сокол (Червена вода) - Дунав (Сливо поле)                 2:0 
Ветово 2007 (Ветово) - Динамо 2011 (Стамболово)           0:5 
Спартак (Хотанца) - Марисан (Русе)                        3:4 
Приста 2000 (кв.Средна кула, Русе) - Спартак (Бъзън)      анулиран 
Дунарит (Николово) - Мартен (Мартен)                      3:1 

                           VII кръг

26 октомври 2014, неделя, 15:00 ч:
Мартен (Мартен) - Юделник (Юделник)                       отложен * 
Спартак (Бъзън) - Дунарит (Николово)                      анулиран 
Марисан (Русе) - Приста 2000 (кв.Средна кула, Русе)       отложен * 
Динамо 2011 (Стамболово) - Спартак (Хотанца)              отложен * 
Дунав (Сливо поле) - Ветово 2007 (Ветово)                 отложен * 
Глоджево (Глоджево) - Сокол (Червена вода)                отложен * 
* - всички мачове от кръга са отложени заради лошо време.
30 ноември 2014, неделя, 14:00 ч:
Мартен (Мартен) - Юделник (Юделник)                       3:0 
Марисан (Русе) - Приста 2000 (кв.Средна кула, Русе)       7:0 
Динамо 2011 (Стамболово) - Спартак (Хотанца)              6:0 
Дунав (Сливо поле) - Ветово 2007 (Ветово)                 7:0 
Глоджево (Глоджево) - Сокол (Червена вода)                1:1 

                           VIII кръг

2 ноември 2014, неделя, 14:00 ч:
Юделник (Юделник) - Сокол (Червена вода)                  0:3 
Ветово 2007 (Ветово) - Глоджево (Глоджево)                0:3 
Спартак (Хотанца) - Дунав (Сливо поле)                    0:3 
Приста 2000 (Средна кула) - Динамо 2011 (Стамболово)      0:1 
Дунарит (Николово) - Марисан (Русе)                       1:4 
Мартен (Мартен) - Спартак (Бъзън)                         анулиран 

                           IX кръг

9 ноември 2014, неделя, 14:00 ч:
Спартак (Бъзън) - Юделник (Юделник)                       анулиран 
Марисан (Русе) - Мартен (Мартен)                          3:0 
Динамо 2011 (Стамболово) - Дунарит (Николово)             3:0 
Дунав (Сливо поле) - Приста 2000 (кв.Средна кула, Русе)   0:0 
Глоджево (Глоджево) - Спартак (Хотанца)                   2:0 
Сокол (Червена вода) - Ветово 2007 (Ветово)               7:1 

                           X кръг

16 ноември 2014, неделя, 14:00 ч:
Юделник (Юделник) - Ветово 2007 (Ветово)                  3:1 
Спартак (Хотанца) - Сокол (Червена вода)                  1:4 
Приста 2000 (кв.Средна кула, Русе) - Глоджево (Глоджево)  2:2 
Дунарит (Николово) - Дунав (Сливо поле)                   0:4 
Мартен (Мартен) - Динамо 2011 (Стамболово)                0:5 
Спартак (Бъзън) - Марисан (Русе)                          анулиран 

                           XI кръг

23 ноември 2014, неделя, 14:00 ч:
Марисан (Русе) - Юделник (Юделник)                        6:1 
Динамо 2011 (Стамболово) - Спартак (Бъзън)                анулиран 
Дунав (Сливо поле) - Мартен (Мартен)                      5:0 
Глоджево (Глоджево) - Дунарит (Николово)                  5:1 
Сокол (Червена вода) - Приста 2000 (кв.Средна кула, Русе) 3:0 
Ветово 2007 (Ветово) - Спартак (Хотанца)                  1:1 

                           VII кръг - отложени мачове

30 ноември 2014, неделя, 14:00 ч:
Мартен (Мартен) - Юделник (Юделник)                       3:0 
Марисан (Русе) - Приста 2000 (кв.Средна кула, Русе)       7:0 
Динамо 2011 (Стамболово) - Спартак (Хотанца)              6:0 
Дунав (Сливо поле) - Ветово 2007 (Ветово)                 7:0 
Глоджево (Глоджево) - Сокол (Червена вода)                1:1 

                           XII кръг

7 март 2015, събота, 15:00 ч:
Сокол (Червена вода) - Дунарит (Николово)                 2:0 
Динамо 2011 (Стамболово) - Марисан (Русе)                 1:0 (0:0) 
8 март 2015, неделя, 15:00 ч:
Юделник (Юделник) - Спартак (Хотанца)                     5:6 
Ветово 2007 (Ветово) - Приста 2000 (кв.Средна кула, Русе) 1:2 
Глоджево (Глоджево) - Мартен (Мартен)                     3:0 
Дунав (Сливо поле)                                        почива

                           XIII кръг

14 март 2015, събота, 15:00 ч:
Динамо 2011 (Стамболово) - Юделник (Юделник)              7:0 
Марисан (Русе) - Дунав (Сливо поле)                       2:0 
Мартен (Мартен) - Сокол (Червена вода)                    0:1 
15 март 2015, неделя, 15:00 ч:
Дунарит (Николово) - Ветово 2007 (Ветово)                 3:1 
Приста 2000 (кв.Средна кула, Русе) - Спартак (Хотанца)    3:2 
Глоджево (Глоджево)                                       почива

                           XIV кръг

22 март 2015, неделя, 15:00 ч:
Юделник (Юделник) - Приста 2000 (кв.Средна кула, Русе)    0:1 
Спартак (Хотанца) - Дунарит (Николово)                    0:4 
Ветово 2007 (Ветово) - Мартен (Мартен)                    0:3 
Глоджево (Глоджево) - Марисан (Русе)                      0:5 
Дунав (Сливо поле) - Динамо 2011 (Стамболово)             0:1 
Сокол (Червена вода)                                      почива

                           XV кръг

28 март 2015, събота, 15:00 ч:
Динамо 2011 (Стамболово) - Глоджево (Глоджево)            4:0 
Марисан (Русе) - Сокол (Червена вода)                     5:2 
Мартен (Мартен) - Спартак (Хотанца)                       1:0 
29 март 2015, неделя, 15:00 ч:
Дунав (Сливо поле) - Юделник (Юделник)                    7:1 
Дунарит (Николово) - Приста 2000 (кв.Средна кула, Русе)   отложен 
29 април 2015, сряда:
Дунарит (Николово) - Приста 2000 (кв.Средна кула, Русе)   0:2 
Ветово 2007 (Ветово)                                      почива

                           XVI кръг

4 април 2015, събота, 16:00 ч:
Ветово 2007 (Ветово) - Марисан (Русе)                     0:7 
Сокол (Червена вода) - Динамо 2011 (Стамболово)           1:1 
5 април 2015, неделя, 16:00 ч:
Юделник (Юделник) - Дунарит (Николово)                    0:0 
Приста 2000 (кв.Средна кула, Русе) - Мартен (Мартен)      1:2 
Глоджево (Глоджево) - Дунав (Сливо поле)                  0:2 
Спартак (Хотанца)                                         почива

                           XVII кръг

11 април 2015, събота, 16:00 ч:
Динамо 2011 (Стамболово) - Ветово 2007 (Ветово)           3:0 
Марисан (Русе) - Спартак (Хотанца)                        7:1 
12 април 2015, неделя, 16:00 ч:
Глоджево (Глоджево) - Юделник (Юделник)                   4:1 
Дунав (Сливо поле) - Сокол (Червена вода)                 3:2 
Мартен (Мартен) - Дунарит (Николово)                      0:1 
Приста 2000 (кв.Средна кула, Русе)                        почива

                           XVIII кръг

18 април 2015, събота, 16:00 ч:
Приста 2000 (кв.Средна кула, Русе) - Марисан (Русе)       1:4 
Сокол (Червена вода) - Глоджево (Глоджево)                7:2 
19 април 2015, неделя, 16:00 ч:
Юделник (Юделник) - Мартен (Мартен)                       2:3 
Спартак (Хотанца) - Динамо 2011 (Стамболово)              0:5 
Ветово 2007 (Ветово) - Дунав (Сливо поле)                 1:8 
Дунарит (Николово)                                        почива

                           XIX кръг

25 април 2015, събота, 16:00 ч:
Сокол (Червена вода) - Юделник (Юделник)                  5:0 
Динамо 2011 (Стамболово) - Приста 2000 (Средна кула)      9:1 
Марисан (Русе) - Дунарит (Николово)                       5:0 
26 април 2015, неделя, 16:00 ч:
Глоджево (Глоджево) - Ветово 2007 (Ветово)                4:1 
Дунав (Сливо поле) - Спартак (Хотанца)                    5:0 
Мартен (Мартен)                                           почива

                           XV кръг - отложен мач

29 април 2015, сряда:
Дунарит (Николово) - Приста 2000 (кв.Средна кула, Русе)   0:2 

                           XX кръг

2 май 2015, събота, 18:00 ч:
Ветово 2007 (Ветово) - Сокол (Червена вода)               2:8 
3 май 2015, неделя, 18:00 ч:
Мартен (Мартен) - Марисан (Русе)                          1:2 
Дунарит (Николово) - Динамо 2011 (Стамболово)             0:3 
Приста 2000 (кв.Средна кула, Русе) - Дунав (Сливо поле)   1:1 
Спартак (Хотанца) - Глоджево (Глоджево)                   1:4 
Юделник (Юделник)                                         почива

                           XXI кръг

9 май 2015, събота, 18:00 ч:
Сокол (Червена вода) - Спартак (Хотанца)                  5:0 
Динамо 2011 (Стамболово) - Мартен (Мартен)                3:1 
10 май 2015, неделя, 18:00 ч:
Ветово 2007 (Ветово) - Юделник (Юделник)                  4:0 
Глоджево (Глоджево) - Приста 2000 (кв.Средна кула, Русе)  0:6 
Дунав (Сливо поле) - Дунарит (Николово)                   2:1 
Марисан (Русе)                                            почива

                           XXII кръг

17 май 2015, неделя, 18:00 ч:
Юделник (Юделник) - Марисан (Русе)                        3:0 сл. 
Мартен (Мартен) - Дунав (Сливо поле)                      0:1 
Дунарит (Николово) - Глоджево (Глоджево)                  1:1 
Приста 2000 (кв.Средна кула, Русе) - Сокол (Червена вода) 4:2 
Спартак (Хотанца) - Ветово 2007 (Ветово)                  1:4 
Динамо 2011 (Стамболово)                                  почива

нагоре


ОФГ Русе - изток 2014/15 - Таблица с резултати

--------------------------------------------------------------------------------------------------
                                        1.   2.   3.   4.   5.   6.   7.   8.   9.  10.  11.  12. 
--------------------------------------------------------------------------------------------------
 1. Динамо 2011 (Стамболово)           XXX  1:0  6:0  0:0  9:1  4:0  3:1  3:0  7:0  3:0  6:0  --- 
 2. Марисан (Русе)                     1:1  XXX  5:2  2:0  7:0  6:0  3:0  5:0  6:1 14:0  7:1  --- 
 3. Сокол (Червена вода)               1:1  2:2  XXX  2:0  3:0  7:2  1:0  2:0  5:0  7:1  5:0  --- 
 4. Дунав (Сливо поле)                 0:1  0:1  3:2  XXX  0:0  1:0  5:0  2:1  7:1  7:0  5:0  --- 
 5. Приста 2000 (кв.Средна кула, Русе) 0:1  1:4  4:2  1:1  XXX  2:2  1:2  1:4  3:2  3:0  3:2  --- 
 6. Глоджево (Глоджево)                0:3  0:5  1:1  0:2  0:6  XXX  3:0  5:1  4:1  4:1  2:0  --- 
 7. Мартен (Мартен)                    0:5  1:2  0:1  0:1  0:1  1:1  XXX  0:1  3:0  5:2  1:0  --- 
 8. Дунарит (Николово)                 0:3  1:4  0:2  0:4  0:2  1:1  3:1  XXX  1:2  3:1  4:5  --- 
 9. Юделник (Юделник)                  0:3  3:0* 0:3  1:5  0:1  1:7  2:3  0:0  XXX  3:1  5:6  --- 
10. Ветово 2007 (Ветово)               0:5  0:7  2:8  1:8  1:2  0:3  0:3  1:4  4:0  XXX  1:1  --- 
11. Спартак (Хотанца)                  0:5  3:4  1:4  0:3  0:6  1:4  0:3  0:4  1:2  1:4  XXX  --- 
12. Спартак (Бъзън)                    ---  ---  ---  ---  ---  ---  ---  ---  ---  ---  ---  XXX 
--------------------------------------------------------------------------------------------------

нагоре


ОФГ Русе - запад 2014/15

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 |
         | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 |

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Младост (Екзарх Йосиф)             20   16   1   3   66:12   49     Финали
 2. Борово 2000 (Борово)               20   14   2   4   48:26   44     Финали
 3. Янтра (Ценово)                     20   13   4   3   47:22   43     Финали
 4. Дунав (Батин)                      20   14   0   6   67:27   42     Финали
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 5. Ботев (Копривец)                   20   11   2   7   34:35   35           
 6. Атлетик (Тръстеник)                20    9   2   9   43:31   29           
 7. Янтра (Долна Студена)              20    6   3  11   29:42   21            [1 1 0  6:3  4]
 8. Левски (Новград)                   20    6   3  11   30:55   21            [0 1 1  3:6  1]
 9. Партизан (Босилковци)              20    6   1  13   32:57   19           
10. Левски (Караманово)                20    5   2  13   34:62   17           
11. Спортист (Баниска)                 20    0   0  20    7:68    0 [*]       
--. Черноломец (Острица)                0    0   0   0    0:0     - [*]       

Бележки
  - Черноломец (Острица) се отказва от участие непосредствено преди началото на сезона. Мачовете му са анулирани, а противниците му по програма почиват.
  - Спортист (Баниска) се отказва от участие на полусезона. Резултатите му до този момент се зачитат, а на противниците му по програма през пролетта се присъждат служебни победи с 3:0.

                           I кръг

14 септември 2014, неделя, 17:00 ч:
Спортист (Баниска) - Дунав (Батин)                        1:7 
Ботев (Копривец) - Черноломец (Острица)                   анулиран * 
* - анулиран след отказването на Черноломец.
Левски (Караманово) - Левски (Новград)                    0:4 
Янтра (Долна Студена) - Янтра (Ценово)                    1:1 
Младост (Екзарх Йосиф) - Атлетик (Тръстеник)              3:1 
Борово 2000 (Борово) - Партизан (Босилковци)              4:0 

                           II кръг

21 септември 2014, неделя, 17:00 ч:
Дунав (Батин) - Партизан (Босилковци)                     6:1 
Атлетик (Тръстеник) - Борово 2000 (Борово)                4:1 
Янтра (Ценово) - Младост (Екзарх Йосиф)                   3:2 
Левски (Новград) - Янтра (Долна Студена)                  2:2 
Черноломец (Острица) - Левски (Караманово)                анулиран 
Спортист (Баниска) - Ботев (Копривец)                     0:2 

                           III кръг

28 септември 2014, неделя, 17:00 ч:
Ботев (Копривец) - Дунав (Батин)                          2:1 
Левски (Караманово) - Спортист (Баниска)                  3:0 
Янтра (Долна Студена) - Черноломец (Острица)              анулиран 
Младост (Екзарх Йосиф) - Левски (Новград)                 7:0 
Борово 2000 (Борово) - Янтра (Ценово)                     1:0 
Партизан (Босилковци) - Атлетик (Тръстеник)               2:3 

                           IV кръг

4 октомври 2014, събота, 15:00 ч:
Дунав (Батин) - Атлетик (Тръстеник)                       4:0 
Янтра (Ценово) - Партизан (Босилковци)                    2:1 
Левски (Новград) - Борово 2000 (Борово)                   1:3 
Черноломец (Острица) - Младост (Екзарх Йосиф)             анулиран 
Спортист (Баниска) - Янтра (Долна Студена)                2:4 
Ботев (Копривец) - Левски (Караманово)                    3:0 

                           V кръг

12 октомври 2014, неделя, 15:00 ч:
Левски (Караманово) - Дунав (Батин)                       1:4 
Янтра (Долна Студена) - Ботев (Копривец)                  0:1 
Младост (Екзарх Йосиф) - Спортист (Баниска)               5:0 
Борово 2000 (Борово) - Черноломец (Острица)               анулиран 
Партизан (Босилковци) - Левски (Новград)                  2:0 
Атлетик (Тръстеник) - Янтра (Ценово)                      0:1 

                           VI кръг

19 октомври 2014, неделя, 15:00 ч:
Дунав (Батин) - Янтра (Ценово)                            6:0 
Левски (Новград) - Атлетик (Тръстеник)                    1:1 
Черноломец (Острица) - Партизан (Босилковци)              анулиран 
Спортист (Баниска) - Борово 2000 (Борово)                 1:2 
Ботев (Копривец) - Младост (Екзарх Йосиф)                 0:5 
Левски (Караманово) - Янтра (Долна Студена)               0:0 

                           VII кръг

26 октомври 2014, неделя, 15:00 ч:
Янтра (Долна Студена) - Дунав (Батин)                     отложен * 
Младост (Екзарх Йосиф) - Левски (Караманово)              отложен * 
Борово 2000 (Борово) - Ботев (Копривец)                   отложен * 
Партизан (Босилковци) - Спортист (Баниска)                отложен * 
Атлетик (Тръстеник) - Черноломец (Острица)                анулиран 
Янтра (Ценово) - Левски (Новград)                         отложен * 
* - всички мачове от кръга са отложени заради лошо време.
30 ноември 2014, неделя, 14:00 ч:
Янтра (Долна Студена) - Дунав (Батин)                     0:3 
Младост (Екзарх Йосиф) - Левски (Караманово)             10:1 
Борово 2000 (Борово) - Ботев (Копривец)                   1:1 
Партизан (Босилковци) - Спортист (Баниска)                5:0 
Янтра (Ценово) - Левски (Новград)                         4:0 

                           VIII кръг

2 ноември 2014, неделя, 14:00 ч:
Дунав (Батин) - Левски (Новград)                          3:0 
Черноломец (Острица) - Янтра (Ценово)                     анулиран 
Спортист (Баниска) - Атлетик (Тръстеник)                  0:2 
Ботев (Копривец) - Партизан (Босилковци)                  3:1 
Левски (Караманово) - Борово 2000 (Борово)                0:3 
Янтра (Долна Студена) - Младост (Екзарх Йосиф)            0:3 

                           IX кръг

9 ноември 2014, неделя, 14:00 ч:
Младост (Екзарх Йосиф) - Дунав (Батин)                    5:0 
Борово 2000 (Борово) - Янтра (Долна Студена)              3:1 
Партизан (Босилковци) - Левски (Караманово)               1:1 
Атлетик (Тръстеник) - Ботев (Копривец)                    0:1 
Янтра (Ценово) - Спортист (Баниска)                       3:0 
Левски (Новград) - Черноломец (Острица)                   анулиран 

                           X кръг

16 ноември 2014, неделя, 14:00 ч:
Дунав (Батин) - Черноломец (Острица)                      анулиран 
Спортист (Баниска) - Левски (Новград)                     3:5 
Ботев (Копривец) - Янтра (Ценово)                         2:4 
Левски (Караманово) - Атлетик (Тръстеник)                 1:2 
Янтра (Долна Студена) - Партизан (Босилковци)             2:0 
Младост (Екзарх Йосиф) - Борово 2000 (Борово)             1:0 

                           XI кръг

23 ноември 2014, неделя, 14:00 ч:
Борово 2000 (Борово) - Дунав (Батин)                      3:2 
Партизан (Босилковци) - Младост (Екзарх Йосиф)            0:8 
Атлетик (Тръстеник) - Янтра (Долна Студена)               3:0 
Янтра (Ценово) - Левски (Караманово)                      8:0 
Левски (Новград) - Ботев (Копривец)                       1:3 
Черноломец (Острица) - Спортист (Баниска)                 анулиран 

                           VII кръг - отложени мачове

30 ноември 2014, неделя, 14:00 ч:
Янтра (Долна Студена) - Дунав (Батин)                     0:3 
Младост (Екзарх Йосиф) - Левски (Караманово)             10:1 
Борово 2000 (Борово) - Ботев (Копривец)                   1:1 
Партизан (Босилковци) - Спортист (Баниска)                5:0 
Янтра (Ценово) - Левски (Новград)                         4:0 

* - Спортист (Баниска) се отказва от участие на полусезона. Резултатите му
    до този момент се зачитат, а на противниците му по програма през
    пролетта се присъждат служебни победи с 3:0.

                           XII кръг

7 март 2015, събота, 15:00 ч:
Дунав (Батин) - Спортист (Баниска)                        3:0 сл. 
Янтра (Ценово) - Янтра (Долна Студена)                    6:1 
8 март 2015, неделя, 15:00 ч:
Левски (Новград) - Левски (Караманово)                    1:3 
Атлетик (Тръстеник) - Младост (Екзарх Йосиф)              0:0 
Партизан (Босилковци) - Борово 2000 (Борово)              3:4 
Ботев (Копривец)                                          почива

                           XIII кръг

14 март 2015, събота, 15:00 ч:
Борово 2000 (Борово) - Атлетик (Тръстеник)                3:2 
Ботев (Копривец) - Спортист (Баниска)                     3:0 сл. 
15 март 2015, неделя, 15:00 ч:
Партизан (Босилковци) - Дунав (Батин)                     0:3 
Младост (Екзарх Йосиф) - Янтра (Ценово)                   2:0 
Янтра (Долна Студена) - Левски (Новград)                  4:1 
Левски (Караманово)                                       почива

                           XIV кръг

21 март 2015, събота, 15:00 ч:
Дунав (Батин) - Ботев (Копривец)                          6:1 
Янтра (Ценово) - Борово 2000 (Борово)                     1:1 
22 март 2015, неделя, 15:00 ч:
Спортист (Баниска) - Левски (Караманово)                  0:3 сл. 
Левски (Новград) - Младост (Екзарх Йосиф)                 2:0 
Атлетик (Тръстеник) - Партизан (Босилковци)               7:0 
Янтра (Долна Студена)                                     почива

                           XV кръг

28 март 2015, събота, 15:00 ч:
Борово 2000 (Борово) - Левски (Новград)                   6:0 
29 март 2015, неделя, 15:00 ч:
Атлетик (Тръстеник) - Дунав (Батин)                       1:3 
Партизан (Босилковци) - Янтра (Ценово)                    1:3 
Янтра (Долна Студена) - Спортист (Баниска)                3:0 сл. 
Левски (Караманово) - Ботев (Копривец)                    7:2 
Младост (Екзарх Йосиф)                                    почива

                           XVI кръг

4 април 2015, събота, 16:00 ч:
Дунав (Батин) - Левски (Караманово)                       5:0 
Ботев (Копривец) - Янтра (Долна Студена)                  2:0 
Янтра (Ценово) - Атлетик (Тръстеник)                      2:1 
5 април 2015, неделя, 16:00 ч:
Спортист (Баниска) - Младост (Екзарх Йосиф)               0:3 сл. 
Левски (Новград) - Партизан (Босилковци)                  5:0 
Борово 2000 (Борово)                                      почива

                           XVII кръг

11 април 2015, събота, 16:00 ч:
Янтра (Ценово) - Дунав (Батин)                            2:1 
Борово 2000 (Борово) - Спортист (Баниска)                 3:0 сл. 
12 април 2015, неделя, 16:00 ч:
Атлетик (Тръстеник) - Левски (Новград)                    8:0 
Младост (Екзарх Йосиф) - Ботев (Копривец)                 2:0 
Янтра (Долна Студена) - Левски (Караманово)               5:2 
Партизан (Босилковци)                                     почива

                           XVIII кръг

18 април 2015, събота, 16:00 ч:
Дунав (Батин) - Янтра (Долна Студена)                     5:2 
Ботев (Копривец) - Борово 2000 (Борово)                   1:2 
19 април 2015, неделя, 16:00 ч:
Левски (Караманово) - Младост (Екзарх Йосиф)              1:2 
Спортист (Баниска) - Партизан (Босилковци)                0:3 сл. 
Левски (Новград) - Янтра (Ценово)                         1:1 
Атлетик (Тръстеник)                                       почива

                           XIX кръг

25 април 2015, събота, 16:00 ч:
Борово 2000 (Борово) - Левски (Караманово)                5:2 
26 април 2015, неделя, 16:00 ч:
Левски (Новград) - Дунав (Батин)                          3:2 
Атлетик (Тръстеник) - Спортист (Баниска)                  3:0 сл. 
Партизан (Босилковци) - Ботев (Копривец)                  5:1 
Младост (Екзарх Йосиф) - Янтра (Долна Студена)            1:0 
Янтра (Ценово)                                            почива

                           XX кръг

2 май 2015, събота, 18:00 ч:
Дунав (Батин) - Младост (Екзарх Йосиф)                    0:5 
Ботев (Копривец) - Атлетик (Тръстеник)                    3:0 
3 май 2015, неделя, 18:00 ч:
Янтра (Долна Студена) - Борово 2000 (Борово)              1:2 
Левски (Караманово) - Партизан (Босилковци)               5:0 
Спортист (Баниска) - Янтра (Ценово)                       0:3 сл. 
Левски (Новград)                                          почива

                           XXI кръг

9 май 2015, събота, 18:00 ч:
Янтра (Ценово) - Ботев (Копривец)                         0:0 
Борово 2000 (Борово) - Младост (Екзарх Йосиф)             1:2 
10 май 2015, неделя, 18:00 ч:
Левски (Новград) - Спортист (Баниска)                     3:0 сл. 
Атлетик (Тръстеник) - Левски (Караманово)                 4:3 
Партизан (Босилковци) - Янтра (Долна Студена)             4:0 
Дунав (Батин)                                             почива

                           XXII кръг

16 май 2015, събота, 18:00 ч:
Дунав (Батин) - Борово 2000 (Борово)                      3:0 
Ботев (Копривец) - Левски (Новград)                       3:0 сл. 
17 май 2015, неделя, 18:00 ч:
Младост (Екзарх Йосиф) - Партизан (Босилковци)            0:3 
Янтра (Долна Студена) - Атлетик (Тръстеник)               3:1 
Левски (Караманово) - Янтра (Ценово)                      1:3 
Спортист (Баниска)                                        почива

нагоре


ОФГ Русе - запад 2014/15 - Таблица с резултати

--------------------------------------------------------------------------------------------------
                                        1.   2.   3.   4.   5.   6.   7.   8.   9.  10.  11.  12. 
--------------------------------------------------------------------------------------------------
 1. Младост (Екзарх Йосиф)             XXX  1:0  2:0  5:0  2:0  3:1  1:0  7:0  0:3 10:1  5:0  --- 
 2. Борово 2000 (Борово)               1:2  XXX  1:0  3:2  1:1  3:2  3:1  6:0  4:0  5:2  3:0* --- 
 3. Янтра (Ценово)                     3:2  1:1  XXX  2:1  0:0  2:1  6:1  4:0  2:1  8:0  3:0  --- 
 4. Дунав (Батин)                      0:5  3:0  6:0  XXX  6:1  4:0  5:2  3:0  6:1  5:0  3:0* --- 
 5. Ботев (Копривец)                   0:5  1:2  2:4  2:1  XXX  3:0  2:0  3:0* 3:1  3:0  3:0* --- 
 6. Атлетик (Тръстеник)                0:0  4:1  0:1  1:3  0:1  XXX  3:0  8:0  7:0  4:3  3:0* --- 
 7. Янтра (Долна Студена)              0:3  1:2  1:1  0:3  0:1  3:1  XXX  4:1  2:0  5:2  3:0* --- 
 8. Левски (Новград)                   2:0  1:3  1:1  3:2  1:3  1:1  2:2  XXX  5:0  1:3  3:0* --- 
 9. Партизан (Босилковци)              0:8  3:4  1:3  0:3  5:1  2:3  4:0  2:0  XXX  1:1  5:0  --- 
10. Левски (Караманово)                1:2  0:3  1:3  1:4  7:2  1:2  0:0  0:4  5:0  XXX  3:0  --- 
11. Спортист (Баниска)                 0:3* 1:2  0:3* 1:7  0:2  0:2  2:4  3:5  0:3* 0:3* XXX  --- 
12. Черноломец (Острица)               ---  ---  ---  ---  ---  ---  ---  ---  ---  ---  ---  XXX 
--------------------------------------------------------------------------------------------------

нагоре


ОФГ Русе - финали 2014/15

                           1/4 финали:

21 май 2015, четвъртък, 18:00 ч:
в Русе, Градски стадион:
Динамо 2011 (Стамболово) - Дунав (Батин)                  2:1
  ~ 100 зрители
в Две могили, ст."Филип Тотю":
Марисан (Русе) - Янтра (Ценово)                           5:3
в кв.Средна кула, Русе:
Младост (Екзарх Йосиф) - Дунав (Сливо поле)               2:3
в Русе, ст."Дунав":
Борово 2000 (Борово) - Сокол (Червена вода)               0:1

                           1/2 финали:

25 май 2015, понеделник, 18:30 ч:
в Русе, Градски стадион:
Дунав 2011 (Стамболово) - Сокол (Червена вода)            1:0
   ~ 160 зрители
26 май 2015, вторник, 18:30 ч:
в Русе, Градски стадион:
Дунав (Сливо поле) - Марисан (Русе)                       0:4
   ~ 90 зрители

                           Финал:

29 май 2015, петък, 18:30 ч:
в Русе, Градски стадион:
Марисан (Русе) - Динамо 2011 (Стамболово)                 0:5 (0:1)
   ~ 300 зрители

нагоре


ОФГ Русе 2014/15 - страници на отбори

Динамо 2011 (Стамболово)
Дунав (Батин)
Дунав (Сливо поле)
Левски (Караманово)
Младост (Екзарх Йосиф)
Спортист (Баниска)

нагоре