ОФГ София (столица) 2015/16


ОФГ София (столица) - север 2015/16

| Таблица с резултати | Страници на отбори |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 |
         | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 |


                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Локомотив 1929 (София)             20   20   0   0  142:8    60 [+]    Финали
 2. Левски (Чепинци)                   20   13   2   5   69:29   41        Финали
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 3. Спартак (Подгумер)                 20   12   3   5   62:30   39              
 4. Надежда (Доброславци)              20   12   1   7   44:40   37 [+]          
 5. Вихър (кв.Требич, София)           20    9   4   7   54:48   31              
 6. Кремиковци (кв.Кремиковци, София)  20    9   2   9   35:34   29              
 7. Банкя 2009 (Банкя)                 20    7   2  11   31:60   23              
 8. Сокол (Негован)                    20    6   4  10   32:58   22              
 9. Изтребител (Иваняне)               20    7   0  13   27:75   21              
10. София спорт (София)                20    3   2  15   32:63   11              
11. Въстаник (Войнеговци)              20    2   0  18   17:100   6              
--. Сокол (кв.Бенковски, София)         0    0   0   0    0:0     -    [*]       

Бележки
  - Локомотив 1929 (София) и Надежда (Доброславци) се включват в групата.
  - Банкя 2009 (Банкя) играе домакинските си мачове в Иваняне.
  - Въстаник (Войнеговци) играе домакинските си мачове в Негован.
  - Кремиковци (кв.Кремиковци, София) играе домакинските си мачове в кв.Ботунец, София.
  - Локомотив 1929 (София) играе домакинските си мачове на ст."Локомотив" в София.
  - София спорт (София) играе домакинските си мачове през есента на комплекс "Царско село" в София; а през пролетта - на ст."57-мо училище" в София.
  - Сокол (кв.Бенковски, София) първоначално заявява участие в групата; но се отказва непосредствено преди началото на първенството.



                           I кръг

26 септември 2015, събота, 17:00 ч:
Сокол (Негован) - Левски (Чепинци)                        1:7 
27 септември 2015, неделя, 17:00 ч:
в София, ст."Локомотив":
Надежда (Доброславци) - Локомотив 1929 (София)            1:14 
Изтребител (Иваняне) - Банкя 2009 (Банкя)                 3:2 
Спартак (Подгумер) - Сокол (кв.Бенковски, София)          анулиран 
в Негован:
Въстаник (Войнеговци) - Кремиковци (кв.Кремиковци, Сф)    0:2 
Вихър (кв.Требич, София) - София спорт (София)            3:2 

                           II кръг

4 октомври 2015, неделя, 16:00 ч:
Локомотив 1929 (София) - София спорт (София)              9:0 
Кремиковци (кв.Кремиковци) - Вихър (кв.Требич, София)     3:1 
Левски (Чепинци) - Въстаник (Войнеговци)                  3:0 
Сокол (кв.Бенковски, София) - Сокол (Негован)             анулиран 
в Иваняне:
Банкя 2009 (Банкя) - Спартак (Подгумер)                   1:1 
Надежда (Доброславци) - Изтребител (Иваняне)              3:0 

                           III кръг

10 октомври 2015, събота, 16:00 ч:
Сокол (Негован) - Банкя 2009 (Банкя)                      4:2 
11 октомври 2015, неделя, 16:00 ч:
Изтребител (Иваняне) - Локомотив 1929 (София)             0:13 
Спартак (Подгумер) - Надежда (Доброславци)                4:1 
Въстаник (Войнеговци) - Сокол (кв.Бенковски, София)       анулиран 
Вихър (кв.Требич, София) - Левски (Чепинци)               2:5 
София спорт (София) - Кремиковци (кв.Кремиковци, София)   2:0 

                           IV кръг

17 октомври 2015, събота, 16:00 ч:
Изтребител (Иваняне) - Спартак (Подгумер)                 4:0 
18 октомври 2015, неделя, 16:00 ч:
Локомотив 1929 (София) - Кремиковци (кв.Кремиковци, Сф)   4:0 
Левски (Чепинци) - София спорт (София)                    2:1 
Сокол (кв.Бенковски, София) - Вихър (кв.Требич, София)    анулиран 
в Иваняне:
Банкя 2009 (Банкя) - Въстаник (Войнеговци)                0:1 
Надежда (Доброславци) - Сокол (Негован)                   4:2 

                           V кръг

23 октомври 2015, петък, 11:00 ч:
Сокол (Негован) - Изтребител (Иваняне)                    3:0 
23 октомври 2015, петък, 16:00 ч:
Спартак (Подгумер) - Локомотив 1929 (София)               2:3 
в Негован:
Въстаник (Войнеговци) - Надежда (Доброславци)             0:4 
Вихър (кв.Требич, София) - Банкя 2009 (Банкя)             6:3 
София спорт (София) - Сокол (кв.Бенковски, София)         анулиран 
Кремиковци (кв.Кремиковци, София) - Левски (Чепинци)      3:1 

                           VI кръг

30 октомври 2015, петък, 11:00 ч:
Изтребител (Иваняне) - Въстаник (Войнеговци)              3:0 сл. 
30 октомври 2015, петък, 15:00 ч:
Локомотив 1929 (София) - Левски (Чепинци)                 3:0 сл. * 
* - гостите не се явяват.
Сокол (кв.Бенковски, София) - Кремиковци (кв.Кремиковци)  анулиран 
в Иваняне:
Банкя 2009 (Банкя) - София спорт (София)                  2:1 
Надежда (Доброславци) - Вихър (кв.Требич, София)          3:4 
Спартак (Подгумер) - Сокол (Негован)                      7:1 

                           VII кръг

8 ноември 2015, неделя, 11:00 ч:
в Негован:
Въстаник (Войнеговци) - Спартак (Подгумер)                0:8 
8 ноември 2015, неделя, 14:00 ч:
Сокол (Негован) - Локомотив 1929 (София)                  0:10 
Вихър (кв.Требич, София) - Изтребител (Иваняне)           4:1 
София спорт (София) - Надежда (Доброславци)               1:2 
Кремиковци (кв.Кремиковци, София) - Банкя 2009 (Банкя)    1:2 
Левски (Чепинци) - Сокол (кв.Бенковски, София)            анулиран 

                           VIII кръг

15 ноември 2015, неделя, 11:00 ч:
Изтребител (Иваняне) - София спорт (София)                1:6 
15 ноември 2015, неделя, 14:00 ч:
Локомотив 1929 (София) - Сокол (кв.Бенковски, София)      анулиран 
в Иваняне:
Банкя 2009 (Банкя) - Левски (Чепинци)                     7:2 
Надежда (Доброславци) - Кремиковци (кв.Кремиковци, Сф)    0:0 
Спартак (Подгумер) - Вихър (кв.Требич, София)             0:3 
Сокол (Негован) - Въстаник (Войнеговци)                   7:0 

                           IX кръг

22 ноември 2015, неделя, 14:00 ч:
в Негован:
Въстаник (Войнеговци) - Локомотив 1929 (София)            1:16 
Вихър (кв.Требич, София) - Сокол (Негован)                6:1 
София спорт (София) - Спартак (Подгумер)                  1:2 
Кремиковци (кв.Кремиковци, Сф) - Изтребител (Иваняне)     5:0 
Левски (Чепинци) - Надежда (Доброславци)                  2:0 
Сокол (кв.Бенковски, София) - Банкя 2009 (Банкя)          анулиран 

                           X кръг

28 ноември 2015, събота, 14:00 ч:
в Негован:
Въстаник (Войнеговци) - Вихър (кв.Требич, София)          0:3 сл. 
29 ноември 2015, неделя, 14:00 ч:
Локомотив 1929 (София) - Банкя 2009 (Банкя)               8:1 
Надежда (Доброславци) - Сокол (кв.Бенковски, София)       анулиран 
Изтребител (Иваняне) - Левски (Чепинци)                   1:5 
Спартак (Подгумер) - Кремиковци (кв.Кремиковци, София)    5:2 
Сокол (Негован) - София спорт (София)                     3:1 

                           XI кръг

5 декември 2015, събота, 14:00 ч:
Вихър (кв.Требич, София) - Локомотив 1929 (София)         0:2 
София спорт (София) - Въстаник (Войнеговци)               4:2 
Кремиковци (кв.Кремиковци, София) - Сокол (Негован)       3:0 
Левски (Чепинци) - Спартак (Подгумер)                     1:1 
Сокол (кв.Бенковски, София) - Изтребител (Иваняне)        анулиран 
в Иваняне:
Банкя 2009 (Банкя) - Надежда (Доброславци)                0:3 

                           XII кръг

6 март 2016, неделя, 15:00 ч:
в кв.Требич, София:
Локомотив 1929 (София) - Надежда (Доброславци)            2:0 
в София, ст."Бонсист":
Банкя 2009 (Банкя) - Изтребител (Иваняне)                 3:0 
Левски (Чепинци) - Сокол (Негован)                        3:0 
Кремиковци (кв.Кремиковци, Сф) - Въстаник (Войнеговци)    3:0 сл. 
София спорт (София) - Вихър (кв.Требич, София)            2:2 
Спартак (Подгумер)                                        почива

                           XIII кръг

12 март 2016, събота, 16:30 ч:
София спорт (София) - Локомотив 1929 (София)              1:5 
13 март 2016, неделя, 15:00 ч:
Вихър (кв.Требич, София) - Кремиковци (кв.Кремиковци)     2:4 
в Негован:
Въстаник (Войнеговци) - Левски (Чепинци)                  0:13 
Спартак (Подгумер) - Банкя 2009 (Банкя)                   5:0 
Изтребител (Иваняне) - Надежда (Доброславци)              1:3 
Сокол (Негован)                                           почива

                           XIV кръг

19 март 2016, събота, 15:00 ч:
Локомотив 1929 (София) - Изтребител (Иваняне)            10:0 
20 март 2016, неделя, 15:00 ч:
Надежда (Доброславци) - Спартак (Подгумер)                1:2 
в Иваняне:
Банкя 2009 (Банкя) - Сокол (Негован)                      3:1 
Левски (Чепинци) - Вихър (кв.Требич, София)               2:2 
Кремиковци (кв.Кремиковци, София) - София спорт (София)   1:0 
Въстаник (Войнеговци)                                     почива

                           XV кръг

26 март 2016, събота, 15:00 ч:
Сокол (Негован) - Надежда (Доброславци)                   0:2 
27 март 2016, неделя, 15:00 ч:
Кремиковци (кв.Кремиковци, Сф) - Локомотив 1929 (София)   1:7 
София спорт (София) - Левски (Чепинци)                    2:6 
в Негован:
Въстаник (Войнеговци) - Банкя 2009 (Банкя)                0:1 
Спартак (Подгумер) - Изтребител (Иваняне)                 4:0 
Вихър (кв.Требич, София)                                  почива

                           XVI кръг

2 април 2016, събота, 17:00 ч:
Локомотив 1929 (София) - Спартак (Подгумер)               8:0 
в Иваняне:
Банкя 2009 (Банкя) - Вихър (кв.Требич, София)             0:0 
3 април 2016, неделя, 17:00 ч:
в Негован:
Изтребител (Иваняне) - Сокол (Негован)                    0:1 
Надежда (Доброславци) - Въстаник (Войнеговци)             3:0 
Левски (Чепинци) - Кремиковци (кв.Кремиковци, София)      3:1 
София спорт (София)                                       почива

                           XVII кръг

9 април 2016, събота, 17:00 ч:
в Негован:
Въстаник (Войнеговци) - Изтребител (Иваняне)              2:3 
10 април 2016, неделя, 17:00 ч:
Левски (Чепинци) - Локомотив 1929 (София)                 0:2 (0:0) 
София спорт (София) - Банкя 2009 (Банкя)                  1:2 
Вихър (кв.Требич, София) - Надежда (Доброславци)          5:1 
Сокол (Негован) - Спартак (Подгумер)                      0:0 
Кремиковци (кв.Кремиковци, София)                         почива

                           XVIII кръг

16 април 2016, събота, 17:00 ч:
Локомотив 1929 (София) - Сокол (Негован)                  4:0 (2:0) 
Изтребител (Иваняне) - Вихър (кв.Требич, София)           5:3 
17 април 2016, неделя, 17:00 ч:
Спартак (Подгумер) - Въстаник (Войнеговци)               11:1 
Надежда (Доброславци) - София спорт (София)               4:1 
в Иваняне:
Банкя 2009 (Банкя) - Кремиковци (кв.Кремиковци, София)    1:3 
Левски (Чепинци)                                          почива

                           XIX кръг

24 април 2016, неделя, 17:00 ч:
Левски (Чепинци) - Банкя 2009 (Банкя)                     5:0 
Кремиковци (кв.Кремиковци, Сф) - Надежда (Доброславци)    1:2 
София спорт (София) - Изтребител (Иваняне)                2:3 
Вихър (кв.Требич, София) - Спартак (Подгумер)             1:6 
в Негован:
Въстаник (Войнеговци) - Сокол (Негован)                   0:2 
Локомотив 1929 (София)                                    почива

                           XX кръг

30 април 2016, събота, 17:00 ч:
Локомотив 1929 (София) - Въстаник (Войнеговци)            7:0 (5:0) 
Сокол (Негован) - Вихър (кв.Требич, София)                1:1 
Спартак (Подгумер) - София спорт (София)                  3:0 сл. 
Изтребител (Иваняне) - Кремиковци (кв.Кремиковци, Сф)     1:0 
Надежда (Доброславци) - Левски (Чепинци)                  2:1 
Банкя 2009 (Банкя)                                        почива

                           XXI кръг

8 май 2016, неделя, 18:00 ч:
в София, ст."Локомотив":
Банкя 2009 (Банкя) - Локомотив 1929 (София)               1:10 (0:6) 
Левски (Чепинци) - Изтребител (Иваняне)                   6:1 
Кремиковци (кв.Кремиковци, София) - Спартак (Подгумер)    0:1 
София спорт (София) - Сокол (Негован)                     3:3 
Вихър (кв.Требич, София) - Въстаник (Войнеговци)          6:2 
Надежда (Доброславци)                                     почива

                           XXII кръг

14 май 2016, събота, 18:00 ч:
Локомотив 1929 (София) - Вихър (кв.Требич, София)         5:0 (1:0) 
в Негован:
Въстаник (Войнеговци) - София спорт (София)               8:1 
15 май 2016, неделя, 18:00 ч:
Сокол (Негован) - Кремиковци (кв.Кремиковци, София)       2:2 
Спартак (Подгумер) - Левски (Чепинци)                     0:2 
Надежда (Доброславци) - Банкя 2009 (Банкя)                5:0 
Изтребител (Иваняне)                                      почива

нагоре


ОФГ София (столица) - север 2015/16 - Таблица с резултати

--------------------------------------------------------------------------------------------------
                                        1.   2.   3.   4.   5.   6.   7.   8.   9.  10.  11.  12. 
--------------------------------------------------------------------------------------------------
 1. Локомотив 1929 (София)             XXX  3:0* 8:0  2:0  5:0  4:0  8:1  4:0 10:0  9:0  7:0  --- 
 2. Левски (Чепинци)                   0:2  XXX  1:1  2:0  2:2  3:1  5:0  3:0  6:1  2:1  3:0  --- 
 3. Спартак (Подгумер)                 2:3  0:2  XXX  4:1  0:3  5:2  5:0  7:1  4:0  3:0*11:1  --- 
 4. Надежда (Доброславци)              1:14 2:1  1:2  XXX  3:4  0:0  5:0  4:2  3:0  4:1  3:0  --- 
 5. Вихър (кв.Требич, София)           0:2  2:5  1:6  5:1  XXX  2:4  6:3  6:1  4:1  3:2  6:2  --- 
 6. Кремиковци (кв.Кремиковци, София)  1:7  3:1  0:1  1:2  3:1  XXX  1:2  3:0  5:0  1:0  3:0* --- 
 7. Банкя 2009 (Банкя)                 1:10 7:2  1:1  0:3  0:0  1:3  XXX  3:1  3:0  2:1  0:1  --- 
 8. Сокол (Негован)                    0:10 1:7  0:0  0:2  1:1  2:2  4:2  XXX  3:0  3:1  7:0  --- 
 9. Изтребител (Иваняне)               0:13 1:5  4:0  1:3  5:3  1:0  3:2  0:1  XXX  1:6  3:0* --- 
10. София спорт (София)                1:5  2:6  1:2  1:2  2:2  2:0  1:2  3:3  2:3  XXX  4:2  --- 
11. Въстаник (Войнеговци)              1:16 0:13 0:8  0:4  0:3* 0:2  0:1  0:2  2:3  8:1  XXX  --- 
12. Сокол (кв.Бенковски, София)        ---  ---  ---  ---  ---  ---  ---  ---  ---  ---  ---  XXX 
--------------------------------------------------------------------------------------------------

нагоре


ОФГ София (столица) - юг 2015/16

| Таблица с резултати | Страници на отбори |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 |
         | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 |


                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Витоша II (Бистрица)               26   23   2   1  105:32   71        Финали
 2. Царско село (София)                26   20   1   5   92:21   61 [+]    Финали
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 3. Левски-Раковски (София)            26   18   3   5   77:41   57 [+]          
 4. Септември II (София)               26   15   4   7   93:48   49 [+][*]       
 5. Конелиано 2005 (Герман)            26   13   3  10   85:58   42 [+][*]       
 6. БМ Спорт (София)                   26   12   3  11   51:41   39 [+]          
 7. Академик 1947 (София)              26   11   5  10   70:59   38               [1 1 0  5:3  4]
 8. Гранит (Владая)                    26   11   5  10   69:64   38               [0 1 1  3:5  1]
 9. Урвич (Панчарево)                  26   11   2  13   65:79   35              
10. Железница (Железница)              26    8   4  14   53:68   28              
11. Легия (София)                      26    7   5  14   39:65   26              
12. Орловец 2015 (Кокаляне)            26    7   0  19   49:110  21 [+]          
13. Урвич 1960 (Долни Пасарел)         26    6   2  18   37:91   20              
14. Сердика (София)                    26    0   1  25    5:113   1 [+][*]       

Бележки
  - София 2010 (София), 1-ви през изминалия сезон и шампион на ОФГ София (столица); влиза в Югозападна "В" АФГ.
  - Преди началото на сезона Конелиано (Герман), 10-ти в Югозападна "В" АФГ през изминалия сезон; се обединява с ДИТ Спорт (София), развиващ само ДЮШ футбол през изминалия сезон; и Септември (София), 4-ти в южна подгрупа на ОФГ София (столица) през изминалия сезон. Преди това, през зимната пауза на сезон 2014/15, собствениците на ДИТ Спорт - "ДИТ Груп" АД - поемат управлението на Конелиано, а на 8 май 2015 г. придобиват акциите и влизат и поемат управлението и на Септември. Обединеният отбор носи името Септември и играе в Югозападна "В" АФГ; а в ОФГ София (столица) се включва II-ри отбор на Септември. Преди началото на сезона Конелиано се отделя отново като самостоятелен клуб под името Конелиано 2005 и също се включва в ОФГ София (столица). В Герман се създава и друг клуб - Искър, който през настоящия сезон поддържа само ДЮШ.
  - Акфикс (София), 9-ти; и Люлин (кв.Люлин, София), 10-ти през изминалия сезон; се отказват от участие.
  - Витоша II (Бистрица), 11-ти през изминалия сезон и отказал се преди края на сезона; отново се включва в групата.
  - Царсеко село (София), Левски-Раковски (София) - II-ри отбор на Левски (София); БМ Спорт (София), Орловец 2015 (Кокаляне) и Сердика (София) се включват в групата.
  - Отборите играят домакинските си мачове:
    - Академик 1947 (София) - на стар ст."Академик" /при 4-ти километър/;
    - БМ Спорт (София) - на ст."Бонсист" в София;
    - Витоша II (Бистрица) - през есента в Бистрица; а през пролетта на ст."Летище" в София;
    - Конелиано 2005 (Герман) - на ст."Драгалевци" в кв.Драгалевци, София;
    - Левски-Раковски (София) - на ст."Раковски" в София;
    - Легия (София) - на ст."ВТУ" в София;
    - Септември II (София) - на ст."57-мо училище" в София;
    - Сердика (София) - на ст."Георги Бенковски" в кв.Бенковски, София;
    - Царско село (София) - в комплекс "Царско село" в София;
    - Урвич (Панчарево) - на ст."Драгалевци" в кв.Драгалевци, София.
  - Сердика (София) се отказва от участие след XIX кръг. Резултатите му се зачитат, а на противниците му до края на сезона се присъждат служебни победи с 3:0.

                           I кръг

12 септември 2015, събота, 10:30 ч:
в Бистрица:
Витоша II (Бистрица) - Левски-Раковски (София)            4:0 
12 септември 2015, събота, 16:00 ч:
в кв.Драгалевци, София:
Конелиано 2005 (Герман) - Урвич 1960 (Долни Пасарел)      3:1 
13 септември 2015, неделя, 17:00 ч:
Гранит (Владая) - Сердика (София)                         5:0 
Септември II (София) - Легия (София)                      2:1 
Академик 1947 (София) - Железница (Железница)             4:0 сл. * 
* - прекратен в 31' при 1:0.
БМ Спорт (София) - Царско село (София)                    0:4 
13 септември 2015, неделя, 19:00 ч:
в кв.Драгалевци, София:
Урвич (Панчарево) - Орловец 2015 (Кокаляне)               7:3 

                           II кръг

16 септември 2015, сряда, 17:00 ч:
Левски-Раковски (София) - Академик 1947 (София)           2:1 
19 септември 2015, събота, 17:00 ч:
в София, ст."ВТУ":
Легия (София) - Витоша II (Бистрица)                      0:3 
в кв.Драгалевци, София:
Конелиано 2005 (Герман) - Гранит (Владая)                 3:6 
20 септември 2015, неделя, 10:00 ч:
в София, комплекс "Царско село":
Урвич 1960 (Долни Пасарел) - Царско село (София)          0:3 
20 септември 2015, неделя, 17:00 ч:
Орловец 2015 (Кокаляне) - БМ Спорт (София)                2:0 
Железница (Железница) - Урвич (Панчарево)                 2:4 
в София, ст."57-мо училище":
Сердика (София) - Септември II (София)                    0:11 

                           III кръг

26 септември 2015, събота, 17:00 ч:
Витоша II (Бистрица) - Сердика (София)                    7:0 
27 септември 2015, неделя, 17:00 ч:
Гранит (Владая) - Урвич 1960 (Долни Пасарел)              6:4 
Септември II (София) - Конелиано 2005 (Герман)            2:1 
Академик 1947 (София) - Легия (София)                     2:2 
в кв.Драгалевци, София:
Урвич (Панчарево) - Левски-Раковски (София)               4:1 
БМ Спорт (София) - Железница (Железница)                  0:2 
Царско село (София) - Орловец 2015 (Кокаляне)             8:0 

                           IV кръг

3 октомври 2015, събота, 16:00 ч:
в Бистрица:
Конелиано 2005 (Герман) - Витоша II (Бистрица)            1:3 
3 октомври 2015, събота, 16:30 ч:
Сердика (София) - Академик 1947 (София)                   0:6 
4 октомври 2015, неделя, 16:00 ч:
Урвич 1960 (Долни Пасарел) - Орловец 2015 (Кокаляне)      6:2 
Железница (Железница) - Царско село (София)               1:4 
Левски-Раковски (София) - БМ Спорт (София)                5:2 
в София, ст."ВТУ":
Легия (София) - Урвич (Панчарево)                         1:0 
Гранит (Владая) - Септември II (София)                    3:0 

                           V кръг

10 октомври 2015, събота, 11:00 ч:
Витоша II (Бистрица) - Гранит (Владая)                    5:1 
11 октомври 2015, неделя, 16:00 ч:
Септември II (София) - Урвич 1960 (Долни Пасарел)        10:0 
Академик 1947 (София) - Конелиано 2005 (Герман)           2:5 
Царско село (София) - Левски-Раковски (София)             4:1 
Орловец 2015 (Кокаляне) - Железница (Железница)           3:0 
11 октомври 2015, неделя, 19:00 ч:
в кв.Драгалевци, София:
Урвич (Панчарево) - Сердика (София)                      10:0 
БМ Спорт (София) - Легия (София)                          2:0 

                           VI кръг

17 октомври 2015, събота, 16:00 ч:
Септември II (София) - Витоша II (Бистрица)               3:3 
18 октомври 2015, неделя, 14:00 ч:
в София, комплекс "Царско село":
Легия (София) - Царско село (София)                       0:5 
18 октомври 2015, неделя, 16:00 ч:
Урвич 1960 (Долни Пасарел) - Железница (Железница)        0:0 
Левски-Раковски (София) - Орловец 2015 (Кокаляне)         4:2 
Сердика (София) - БМ Спорт (София)                        0:1 
Гранит (Владая) - Академик 1947 (София)                   1:1 
18 октомври 2015, неделя, 17:00 ч:
в кв.Драгалевци, София:
Конелиано 2005 (Герман) - Урвич (Панчарево)               3:4 

                           VII кръг

23 октомври 2015, петък, 16:00 ч:
Академик 1947 (София) - Септември II (София)              2:4 
в кв.Драгалевци, София:
Урвич (Панчарево) - Гранит (Владая)                       2:2 
Царско село (София) - Сердика (София)                    18:0 
Орловец 2015 (Кокаляне) - Легия (София)                   4:3 
23 октомври 2015, петък, 18:30 ч:
БМ Спорт (София) - Конелиано 2005 (Герман)                1:0 
24 октомври 2015, събота, 16:00 ч:
Витоша II (Бистрица) - Урвич 1960 (Долни Пасарел)         7:0 
Железница (Железница) - Левски-Раковски (София)           1:1 

                           VIII кръг

30 октомври 2015, петък, 15:00 ч:
Урвич 1960 (Долни Пасарел) - Левски-Раковски (София)      2:1 
в София, ст."ВТУ":
Легия (София) - Железница (Железница)                     1:1 
Сердика (София) - Орловец 2015 (Кокаляне)                 0:6 
Гранит (Владая) - БМ Спорт (София)                        1:1 
Септември II (София) - Урвич (Панчарево)                  5:2 
Витоша II (Бистрица) - Академик 1947 (София)              5:3 
30 октомври 2015, петък, 16:00 ч:
в София, комплекс "Царско село":
Конелиано 2005 (Герман) - Царско село (София)             1:1 

                           IX кръг

7 ноември 2015, събота, 19:00 ч:
в кв.Драгалевци, София:
Урвич (Панчарево) - Витоша II (Бистрица)                  2:5 
8 ноември 2015, неделя, 14:00 ч:
Академик 1947 (София) - Урвич 1960 (Долни Пасарел)        5:0 
Царско село (София) - Гранит (Владая)                     3:1 
Орловец 2015 (Кокаляне) - Конелиано 2005 (Герман)         0:3 
Железница (Железница) - Сердика (София)                   3:0 сл. 
Левски-Раковски (София) - Легия (София)                   0:1 
8 ноември 2015, неделя, 17:30 ч:
БМ Спорт (София) - Септември II (София)                   1:1 

                           X кръг

14 ноември 2015, събота, 14:00 ч:
Витоша II (Бистрица) - БМ Спорт (София)                   2:0 
15 ноември 2015, неделя, 13:30 ч:
в София, комплекс "Царско село":
Септември II (София) - Царско село (София)                0:3 
15 ноември 2015, неделя, 14:00 ч:
Урвич 1960 (Долни Пасарел) - Легия (София)                1:1 
Сердика (София) - Левски-Раковски (София)                 1:2 
Гранит (Владая) - Орловец 2015 (Кокаляне)                 5:0 
Академик 1947 (София) - Урвич (Панчарево)                 6:0 
15 ноември 2015, неделя, 19:00 ч:
в кв.Драгалевци, София:
Конелиано 2005 (Герман) - Железница (Железница)           5:1 

                           XI кръг

21 ноември 2015, събота, 14:00 ч:
Царско село (София) - Витоша II (Бистрица)                3:0 сл. * 
* - гостите не се явяват.
22 ноември 2015, неделя, 14:00 ч:
в кв.Драгалевци, София:
Урвич (Панчарево) - Урвич 1960 (Долни Пасарел)            2:0 
БМ Спорт (София) - Академик 1947 (София)                  1:0 
Орловец 2015 (Кокаляне) - Септември II (София)            0:3 
Железница (Железница) - Гранит (Владая)                   2:5 
Левски-Раковски (София) - Конелиано 2005 (Герман)         4:2 
в София, ст."ВТУ":
Легия (София) - Сердика (София)                           0:0 

                           XII кръг

28 ноември 2015, събота, 14:00 ч:
в София, ст."Летище":
Витоша II (Бистрица) - Орловец 2015 (Кокаляне)           10:3 
28 ноември 2015, събота, 19:00 ч:
в кв.Драгалевци, София:
Конелиано 2005 (Герман) - Легия (София)                   4:2 
29 ноември 2015, неделя, 14:00 ч:
Урвич 1960 (Долни Пасарел) - Сердика (София)              6:0 
Гранит (Владая) - Левски-Раковски (София)                 1:5 
Септември II (София) - Железница (Железница)              4:2 
в София, комплекс "Царско село":
Академик 1947 (София) - Царско село (София)               0:4 
29 ноември 2015, неделя, 19:00 ч:
в кв.Драгалевци, София:
Урвич (Панчарево) - БМ Спорт (София)                      4:3 

                           XIII кръг

5 декември 2015, събота, 14:00 ч:
БМ Спорт (София) - Урвич 1960 (Долни Пасарел)             8:1 
Железница (Железница) - Витоша II (Бистрица)              2:3 
Сердика (София) - Конелиано 2005 (Герман)                 0:4 
6 декември 2015, неделя, 14:00 ч:
Царско село (София) - Урвич (Панчарево)                   2:0 
Орловец 2015 (Кокаляне) - Академик 1947 (София)           1:2 
Левски-Раковски (София) - Септември II (София)            3:2 
в София, ст."ВТУ":
Легия (София) - Гранит (Владая)                           2:1 

                           XIV кръг

20 февруари 2016, събота, 15:00 ч:
Урвич 1960 (Долни Пасарел) - Конелиано 2005 (Герман)      3:5 
21 февруари 2016, неделя, 10:00 ч:
Левски-Раковски (София) - Витоша II (Бистрица)            1:1 
21 февруари 2016, неделя, 15:00 ч:
Сердика (София) - Гранит (Владая)                         0:1 
в кв.Драгалевци, София:
Легия (София) - Септември II (София)                      1:8 
Железница (Железница) - Академик 1947 (София)             2:2 
Орловец 2015 (Кокаляне) - Урвич (Панчарево)               2:3 
21 февруари 2016, неделя, 16:30 ч:
Царско село (София) - БМ Спорт (София)                    2:1 

                           XV кръг

27 февруари 2016, събота, 15:00 ч:
БМ Спорт (София) - Орловец 2015 (Кокаляне)                5:1 
в София, ст."Летище":
Витоша II (Бистрица) - Легия (София)                      отложен 
28 февруари 2016, неделя, 15:00 ч:
Академик 1947 (София) - Левски-Раковски (София)           0:3 
Септември II (София) - Сердика (София)                    2:0 
Гранит (Владая) - Конелиано 2005 (Герман)                 2:2 
28 февруари 2016, неделя, 16:30 ч:
Царско село (София) - Урвич 1960 (Долни Пасарел)          1:2 
28 февруари 2016, неделя, 19:00 ч:
в кв.Драгалевци, София:
Урвич (Панчарево) - Железница (Железница)                 0:1 
6 април 2016, сряда, 18:00 ч:
Витоша II (Бистрица) - Легия (София)                      3:1 

                           XVI кръг

5 март 2016, събота, 15:00 ч:
Сердика (София) - Витоша II (Бистрица)                    0:2 
6 март 2016, неделя, 15:00 ч:
Урвич 1960 (Долни Пасарел) - Гранит (Владая)              0:1 
в София, ст."ВТУ":
Легия (София) - Академик 1947 (София)                     2:2 
Левски-Раковски (София) - Урвич (Панчарево)               3:0 
Железница (Железница) - БМ Спорт (София)                  1:5 
Орловец 2015 (Кокаляне) - Царско село (София)             1:0 
6 март 2016, неделя, 16:00 ч:
в кв.Драгалевци, София:
Конелиано 2005 (Герман) - Септември II (София)            1:2 

                           XVII кръг

12 март 2016, събота, 15:00 ч:
в София, ст."Летище":
Витоша II (Бистрица) - Конелиано 2005 (Герман)            3:1 
13 март 2016, неделя, 15:00 ч:
Орловец 2015 (Кокаляне) - Урвич 1960 (Долни Пасарел)      отложен 
Царско село (София) - Железница (Железница)               4:0 
БМ Спорт (София) - Левски-Раковски (София)                отложен 
Академик 1947 (София) - Сердика (София)                   3:2 
Септември II (София) - Гранит (Владая)                    5:5 
13 март 2016, неделя, 19:00 ч:
в кв.Драгалевци, София:
Урвич (Панчарево) - Легия (София)                         3:1 
30 март 2016, сряда, 18:00 ч:
Орловец 2015 (Кокаляне) - Урвич 1960 (Долни Пасарел)      3:2 
26 април 2016, вторник, 18:00 ч:
БМ Спорт (София) - Левски-Раковски (София)                0:2 

                           XVIII кръг

19 март 2016, събота, 15:00 ч:
Гранит (Владая) - Витоша II (Бистрица)                    1:2 
20 март 2016, неделя, 15:00 ч:
Урвич 1960 (Долни Пасарел) - Септември II (София)         0:7 
в кв.Драгалевци, София:
Конелиано 2005 (Герман) - Академик 1947 (София)           2:5 
Сердика (София) - Урвич (Панчарево)                       2:3 
в София, ст."ВТУ":
Легия (София) - БМ Спорт (София)                          0:2 
Левски-Раковски (София) - Царско село (София)             2:1 
Железница (Железница) - Орловец 2015 (Кокаляне)           8:4 

                           XIX кръг

26 март 2016, събота, 15:00 ч:
в София, ст."Летище":
Витоша II (Бистрица) - Септември II (София)               6:3 
27 март 2016, неделя, 15:00 ч:
Железница (Железница) - Урвич 1960 (Долни Пасарел)        отложен 
Орловец 2015 (Кокаляне) - Левски-Раковски (София)         1:6 
БМ Спорт (София) - Сердика (София)                        2:0 
27 март 2016, неделя, 17:30 ч:
Царско село (София) - Легия (София)                       2:1 
в София, ст."Бонсист":
Академик 1947 (София) - Гранит (Владая)                   4:2 
27 март 2016, неделя, 19:00 ч:
в кв.Драгалевци, София:
Урвич (Панчарево) - Конелиано 2005 (Герман)               3:3 
13 април 2016, сряда, 18:00 ч:
Железница (Железница) - Урвич 1960 (Долни Пасарел)        8:0 

                           XVII кръг - отложен мач

30 март 2016, сряда, 18:00 ч:
Орловец 2015 (Кокаляне) - Урвич 1960 (Долни Пасарел)      3:2 

                           XX кръг

2 април 2016, събота, 17:00 ч:
Урвич 1960 (Долни Пасарел) - Витоша II (Бистрица)         0:2 
3 април 2016, неделя, 17:00 ч:
Септември II (София) - Академик 1947 (София)              4:0 
Гранит (Владая) - Урвич (Панчарево)                       3:2 
в кв.Драгалевци, София:
Конелиано 2005 (Герман) - БМ Спорт (София)                3:1 
Сердика (София) - Царско село (София)                     0:3 сл. 
в София, ст."ВТУ":
Легия (София) - Орловец 2015 (Кокаляне)                   4:3 
Левски-Раковски (София) - Железница (Железница)           3:1 

                           XV кръг - отложен мач

6 април 2016, сряда, 18:00 ч:
Витоша II (Бистрица) - Легия (София)                      3:1 

                           XXI кръг

9 април 2016, събота, 17:00 ч:
Академик 1947 (София) - Витоша II (Бистрица)              1:5 
10 април 2016, неделя, 17:00 ч:
Левски-Раковски (София) - Урвич 1960 (Долни Пасарел)      2:0 
Железница (Железница) - Легия (София)                     2:1 
Орловец 2015 (Кокаляне) - Сердика (София)                 3:0 сл. 
БМ Спорт (София) - Гранит (Владая)                        1:3 
10 април 2016, неделя, 19:00 ч:
в кв.Драгалевци, София:
Урвич (Панчарево) - Септември II (София)                  отложен 
10 април 2016, неделя, 19:30 ч:
Царско село (София) - Конелиано 2005 (Герман)             3:4 
26 април 2016, вторник, 18:00 ч:
Урвич (Панчарево) - Септември II (София)                  4:3 

                           XIX кръг - отложен мач

13 април 2016, сряда, 18:00 ч:
Железница (Железница) - Урвич 1960 (Долни Пасарел)        8:0 

                           XXII кръг

16 април 2016, събота, 17:00 ч:
в София, ст."Летище":
Витоша II (Бистрица) - Урвич (Панчарево)                 10:1 
17 април 2016, неделя, 17:00 ч:
Урвич 1960 (Долни Пасарел) - Академик 1947 (София)        1:2 
Септември II (София) - БМ Спорт (София)                   2:3 
Гранит (Владая) - Царско село (София)                     1:2 
в кв.Драгалевци, София:
Конелиано 2005 (Герман) - Орловец 2015 (Кокаляне)        11:0 
Сердика (София) - Железница (Железница)                   0:3 сл. 
в София, ст."ВТУ":
Легия (София) - Левски-Раковски (София)                   0:5 

                           XXIII кръг

23 април 2016, събота, 17:00 ч:
БМ Спорт (София) - Витоша II (Бистрица)                   отложен 
24 април 2016, неделя, 17:00 ч:
в София, ст."ВТУ":
Легия (София) - Урвич 1960 (Долни Пасарел)                5:0 
Левски-Раковски (София) - Сердика (София)                 3:0 сл. 
Железница (Железница) - Конелиано 2005 (Герман)           2:5 
Орловец 2015 (Кокаляне) - Гранит (Владая)                 0:2 
Царско село (София) - Септември II (София)                3:1 
24 април 2016, неделя, 19:00 ч:
в кв.Драгалевци, София:
Урвич (Панчарево) - Академик 1947 (София)                 2:6 
4 май 2016, сряда, 18:00 ч:
БМ Спорт (София) - Витоша II (Бистрица)                   0:2 

                           XVII кръг - отложен мач

26 април 2016, вторник, 18:00 ч:
БМ Спорт (София) - Левски-Раковски (София)                0:2 

                           XXI кръг - отложен мач

26 април 2016, вторник, 18:00 ч:
Урвич (Панчарево) - Септември II (София)                  4:3 

                           XXIV кръг

28 април 2016, четвъртък, 17:00 ч:
в София, ст."Летище":
Витоша II (Бистрица) - Царско село (София)                4:2 
30 април 2016, събота, 17:00 ч:
Академик 1947 (София) - БМ Спорт (София)                  0:0 
Гранит (Владая) - Железница (Железница)                   2:3 
в кв.Драгалевци, София:
Конелиано 2005 (Герман) - Левски-Раковски (София)         3:5 
Сердика (София) - Легия (София)                           0:3 сл. 
4 май 2016, сряда, 18:00 ч:
Септември II (София) - Орловец 2015 (Кокаляне)            4:0 сл. * 
* - прекратен в 15' при 1:0, след като вратарят на гостите, започнали мача със 7
    човека, се контузва.
4 май 2016, сряда, 18:45 ч:
Урвич 1960 (Долни Пасарел) - Урвич (Панчарево)            3:2 

                           XXIII кръг - отложен мач

4 май 2016, сряда, 18:00 ч:
БМ Спорт (София) - Витоша II (Бистрица)                   0:2 

                           XXV кръг

7 май 2016, събота, 18:00 ч:
Орловец 2015 (Кокаляне) - Витоша II (Бистрица)            0:3 сл. 
8 май 2016, неделя, 18:00 ч:
Сердика (София) - Урвич 1960 (Долни Пасарел)              0:3 сл. 
в София, ст."ВТУ":
Легия (София) - Конелиано 2005 (Герман)                   2:7 
Левски-Раковски (София) - Гранит (Владая)                11:5 
Железница (Железница) - Септември II (София)              2:3 
Царско село (София) - Академик 1947 (София)               4:0 
БМ Спорт (София) - Урвич (Панчарево)                      6:1 

                           XXVI кръг

14 май 2016, събота, 18:00 ч:
в София, ст."Летище":
Витоша II (Бистрица) - Железница (Железница)              5:3 
15 май 2016, неделя, 18:00 ч:
Урвич 1960 (Долни Пасарел) - БМ Спорт (София)             2:5 
Академик 1947 (София) - Орловец 2015 (Кокаляне)          11:5 
Септември II (София) - Левски-Раковски (София)            2:2 
Гранит (Владая) - Легия (София)                           3:4 
в кв.Драгалевци, София:
Конелиано 2005 (Герман) - Сердика (София)                 3:0 сл. 
15 май 2016, неделя, 19:00 ч:
в кв.Драгалевци, София:
Урвич (Панчарево) - Царско село (София)                   0:3 

нагоре


ОФГ София (столица) - юг 2015/16 - Таблица с резултати

------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                        1.   2.   3.   4.   5.   6.   7.   8.   9.  10.  11.  12.  13.  14. 
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 1. Витоша II (Бистрица)               XXX  4:2  4:0  6:3  3:1  2:0  5:3  5:1 10:1  5:3  3:1 10:3  7:0  7:0 
 2. Царско село (София)                3:0* XXX  4:1  3:1  3:4  2:1  4:0  3:1  2:0  4:0  2:1  8:0  1:2 18:0 
 3. Левски-Раковски (София)            1:1  2:1  XXX  3:2  4:2  5:2  2:1 11:5  3:0  3:1  0:1  4:2  2:0  3:0*
 4. Септември II (София)               3:3  0:3  2:2  XXX  2:1  2:3  4:0  5:5  5:2  4:2  2:1  4:0*10:0  2:0 
 5. Конелиано 2005 (Герман)            1:3  1:1  3:5  1:2  XXX  3:1  2:5  3:6  3:4  5:1  4:2 11:0  3:1  3:0*
 6. БМ Спорт (София)                   0:2  0:4  0:2  1:1  1:0  XXX  1:0  1:3  6:1  0:2  2:0  5:1  8:1  2:0 
 7. Академик 1947 (София)              1:5  0:4  0:3  2:4  2:5  0:0  XXX  4:2  6:0  4:0* 2:2 11:5  5:0  3:2 
 8. Гранит (Владая)                    1:2  1:2  1:5  3:0  2:2  1:1  1:1  XXX  3:2  2:3  3:4  5:0  6:4  5:0 
 9. Урвич (Панчарево)                  2:5  0:3  4:1  4:3  3:3  4:3  2:6  2:2  XXX  0:1  3:1  7:3  2:0 10:0 
10. Железница (Железница)              2:3  1:4  1:1  2:3  2:5  1:5  2:2  2:5  2:4  XXX  2:1  8:4  8:0  3:0*
11. Легия (София)                      0:3  0:5  0:5  1:8  2:7  0:2  2:2  2:1  1:0  1:1  XXX  4:3  5:0  0:0 
12. Орловец 2015 (Кокаляне)            0:3* 1:0  1:6  0:3  0:3  2:0  1:2  0:2  2:3  3:0  4:3  XXX  3:2  3:0*
13. Урвич 1960 (Долни Пасарел)         0:2  0:3  2:1  0:7  3:5  2:5  1:2  0:1  3:2  0:0  1:1  6:2  XXX  6:0 
14. Сердика (София)                    0:2  0:3* 1:2  0:11 0:4  0:1  0:6  0:1  2:3  0:3* 0:3* 0:6  0:3* XXX 
------------------------------------------------------------------------------------------------------------

нагоре


ОФГ София (столица) 2015/16 - Финали 2015/16

1/2 финали

Локомотив 1929 (София)3 Царско село (София)0
Витоша II (Бистрица)2 Левски (Чепинци)0

Финал

Локомотив 1929 (София)4 Витоша II (Бистрица)1

                           1/2 финали

21 май 2016, събота, 17:00 ч:
в София, ст."Локомотив":
Витоша II (Бистрица) - Левски (Чепинци)                   2:0 (1:0) 
  [1:0 _ 17', 2:0 _ 87']
  [ид: _ (В) 13']
  [чк: _ (Л) 82']
22 май 2016, неделя, 17:00 ч:
в София, ст."Локомотив":
Локомотив 1929 (София) - Царско село (София)              3:0 сл. * 
* - Царско село се отказва от баражите в седмицата преди мача.

                           Финал

29 май 2016, неделя, 17:00 ч:
в София, ст."Локомотив":
Локомотив 1929 (София) - Витоша II (Бистрица)             4:1 (2:0) 

нагоре


ОФГ София (столица) 2015/16 - страници на отбори

Софийски вестник
Футболът в София област (и града)

Академик 1947 (София)

нагоре