ОФГ Търговище 2015/16

| Таблица с резултати | Страници на отбори |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 |
         | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 |


                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Светкавица 1922 (Търговище)        22   21   1   0   95:6    64        Шампион
-------------------------------------------------------------------
 2. Агротрон-М (Момино)                22   14   3   5   62:30   45 [+][*]         [1 1 0  8:5  4]
 3. Левски (Омуртаг)                   22   14   3   5   73:35   45                [0 1 1  5:8  1]
 4. Черноломец 04 (Попово)             22   11   3   8   37:31   36               
 5. Боровец (Търговище)                22   10   4   8   47:44   34               
 6. Камбурово (Камбурово)              22    9   5   8   40:46   32 [+]           
 7. Спортист (Ковачевец)               21   10   1  10   42:33   31 [+]           
 8. Тузлушка слава (Антоново)          21    8   5   8   45:40   29               
 9. Вихър 1931 (Дългач)                22    8   3  11   48:71   27 [+]           
10. Агроелит (Макариополско)           22    4   2  16   29:82   14               
11. Сокол (Трескавец)                  22    2   1  19   15:71    7    [*]        
12. Искра (Голямо градище)             22    4   1  17   23:67   13    [*]        

Бележки
  - Агротрон (Плъстина), 1-ви през изминалия сезон; се отказва от участие. Отборът и спонсорът се преместват в Момино и регистрират нов отбор - Агротрон-М.
  - Беломорец (Светлен), 9-ти през изминалия сезон; се отказват от участие.
  - Вихър (Дългач), Камбурово (Камбурово) и Спортист (Ковачевец) се включват в групата.
  - Съкровището на Кралево (Кралево), 7-ми; и Балкански кът (Стеврек), 12-ти през изминалия сезон; първоначално заявяват участие, но непосредствено преди началото на сезона се отказат. Изтеглена е нова програма за 12 отбора. Двойките по първоначалната програма:
    Искра - Сокол
    Агротрон - Камбурово
    Вихър 1931 - Балкански кът
    Черноломец 04 - Агроелит-М
    Спортист - Левски
    Боровец - Тузлушка слава
    Светкавица 1922 - Съкровището на Кралево.
  - Светкавица 1922 (Търговище) играе домакинските си мачове на ст."Неделчо Камов" в Търговище.
  - Боровец (Търговище) играе домакинските си мачове на Работнически стадион в Търговище.
  - Спортист (Ковачевец) играе домакинските си мачове в Попово.
  - Мачът от XIV кръг Спортист (Ковачевец) - Тузлушка слава (Антоново) е анулиран.
  - Искра (Голямо градище) се отказва от участие на полусезона. Резултатите му се зачитат, а на противниците му по програма до края се присъждат служебни победи с 3:0.
  - Сокол (Трескавец) е изваден от групата заради напускане на терена на мача от XVII кръг срещу Тузлушка слава. Резултатите му до този момент се зачитат, а на противниците му по програма до края се присъждат служебни победи с 3:0.


                           I кръг

12 септември 2015, събота, 17:00 ч:
Искра (Голямо градище) - Сокол (Трескавец)                1:0 
Агротрон-М (Момино) - Камбурово (Камбурово)               5:0 
Боровец (Търговище) - Тузлушка слава (Антоново)           2:1 
13 септември 2015, неделя, 17:00 ч:
Светкавица 1922 (Търговище) - Вихър 1931 (Дългач)         отложен 
Черноломец 04 (Попово) - Агроелит (Макариополско)         2:1 
Левски (Омуртаг) - Спортист (Ковачевец)                   4:1 
24 октомври 2015, събота, 12:00 ч:
Светкавица 1922 (Търговище) - Вихър 1931 (Дългач)         7:2 

                           II кръг

19 септември 2015, събота, 16:00 ч:
Вихър 1931 (Дългач) - Тузлушка слава (Антоново)           6:1 
в Попово:
Спортист (Ковачевец) - Боровец (Търговище)                2:5 
Агроелит (Макариополско) - Левски (Омуртаг)               2:4 
Камбурово (Камбурово) - Черноломец 04 (Попово)            1:1 
Сокол (Трескавец) - Агротрон-М (Момино)                   0:4 
Светкавица 1922 (Търговище) - Искра (Голямо градище)     15:0 

                           III кръг

22 септември 2015, вторник, 16:00 ч:
Искра (Голямо градище) - Вихър 1931 (Дългач)              8:0 
Агротрон-М (Момино) - Светкавица 1922 (Търговище)         0:3 
Черноломец 04 (Попово) - Сокол (Трескавец)                3:0 
Левски (Омуртаг) - Камбурово (Камбурово)                  5:0 
Боровец (Търговище) - Агроелит (Макариополско)            2:2 
Тузлушка слава (Антоново) - Спортист (Ковачевец)          2:1 

                           IV кръг

26 септември 2015, събота, 16:00 ч:
Сокол (Трескавец) - Левски (Омуртаг)                      1:2 
Искра (Голямо градище) - Агротрон-М (Момино)              3:0 сл. * 
* - прекратен по вина на гостите.
27 септември 2015, неделя, 15:00 ч:
Светкавица 1922 (Търговище) - Черноломец 04 (Попово)      3:1 
27 септември 2015, неделя, 16:00 ч:
Вихър 1931 (Дългач) - Спортист (Ковачевец)                6:4 
Агроелит (Макариополско) - Тузлушка слава (Антоново)      5:2 
Камбурово (Камбурово) - Боровец (Търговище)               0:0 

                           V кръг

3 октомври 2015, събота, 15:00 ч:
Агротрон-М (Момино) - Вихър 1931 (Дългач)                 5:3 
Черноломец 04 (Попово) - Искра (Голямо градище)           3:1 
Боровец (Търговище) - Сокол (Трескавец)                   3:1 
4 октомври 2015, неделя, 15:00 ч:
Левски (Омуртаг) - Светкавица 1922 (Търговище)            0:2 
Тузлушка слава (Антоново) - Камбурово (Камбурово)         4:2 
в Попово:
Спортист (Ковачевец) - Агроелит (Макариополско)           2:0 

                           VI кръг

10 октомври 2015, събота, 15:00 ч:
Светкавица 1922 (Търговище) - Боровец (Търговище)         2:1 
Искра (Голямо градище) - Левски (Омуртаг)                 3:3 
Агротрон-М (Момино) - Черноломец 04 (Попово)              3:0 
11 октомври 2015, неделя, 15:00 ч:
Вихър 1931 (Дългач) - Агроелит (Макариополско)            1:1 
Камбурово (Камбурово) - Спортист (Ковачевец)              0:3 
Сокол (Трескавец) - Тузлушка слава (Антоново)             3:3 

                           VII кръг

17 октомври 2015, събота, 15:00 ч:
Черноломец 04 (Попово) - Вихър 1931 (Дългач)              6:1 
Левски (Омуртаг) - Агротрон-М (Момино)                    2:2 
Боровец (Търговище) - Искра (Голямо градище)              5:2 
18 октомври 2015, неделя, 15:00 ч:
Тузлушка слава (Антоново) - Светкавица 1922 (Търговище)   0:1 
в Попово:
Спортист (Ковачевец) - Сокол (Трескавец)                  4:0 
Агроелит (Макариополско) - Камбурово (Камбурово)          1:4 

                           VIII кръг

21 октомври 2015, сряда, 15:30 ч:
Вихър 1931 (Дългач) - Камбурово (Камбурово)               1:3 
Светкавица 1922 (Търговище) - Спортист (Ковачевец)        отложен 
22 октомври 2015, четвъртък, 15:30 ч:
Сокол (Трескавец) - Агроелит (Макариополско)              3:0 
Искра (Голямо градище) - Тузлушка слава (Антоново)        0:3 
Агротрон-М (Момино) - Боровец (Търговище)                 отложен 
Черноломец 04 (Попово) - Левски (Омуртаг)                 отложен 
28 октомври 2015, сряда, 15:30 ч:
Черноломец 04 (Попово) - Левски (Омуртаг)                 0:0 
31 октомври 2015, събота, 12:00 ч:
Светкавица 1922 (Търговище) - Спортист (Ковачевец)        1:0 
28 ноември 2015, събота, 14:00 ч:
Агротрон-М (Момино) - Боровец (Търговище)                 4:1 

                           I кръг - отложен мач

24 октомври 2015, събота, 12:00 ч:
Светкавица 1922 (Търговище) - Вихър 1931 (Дългач)         7:2 

                           VIII кръг - отложени мачове

28 октомври 2015, сряда, 15:30 ч:
Черноломец 04 (Попово) - Левски (Омуртаг)                 0:0 
31 октомври 2015, събота, 12:00 ч:
Светкавица 1922 (Търговище) - Спортист (Ковачевец)        1:0 

                           IX кръг

31 октомври 2015, събота, 14:00 ч:
Левски (Омуртаг) - Вихър 1931 (Дългач)                    отложен * 
Боровец (Търговище) - Черноломец 04 (Попово)              отложен * 
Тузлушка слава (Антоново) - Агротрон-М (Момино)           отложен * 
1 ноември 2015, неделя, 14:00 ч:
в Попово:
Спортист (Ковачевец) - Искра (Голямо градище)             отложен * 
Агроелит (Макариополско) - Светкавица 1922 (Търговище)    отложен * 
Камбурово (Камбурово) - Сокол (Трескавец)                 отложен * 
* - целият кръг е отложен заради балотажите на местните избори в страната.
21 ноември 2015, събота, 14:00 ч:
Левски (Омуртаг) - Вихър 1931 (Дългач)                    7:0 
Боровец (Търговище) - Черноломец 04 (Попово)              2:0 
22 ноември 2015, неделя, 14:00 ч:
Тузлушка слава (Антоново) - Агротрон-М (Момино)           1:2 
Спортист (Ковачевец) - Искра (Голямо градище)             2:1 
Агроелит (Макариополско) - Светкавица 1922 (Търговище)    0:2 
Камбурово (Камбурово) - Сокол (Трескавец)                 3:0 

                           X кръг

7 ноември 2015, събота, 14:00 ч:
Вихър 1931 (Дългач) - Сокол (Трескавец)                   отложен 
Агротрон-М (Момино) - Спортист (Ковачевец)                3:2 
Левски (Омуртаг) - Боровец (Търговище)                    4:1 
8 ноември 2015, неделя, 14:00 ч:
Светкавица 1922 (Търговище) - Камбурово (Камбурово)       7:1 
Искра (Голямо градище) - Агроелит (Макариополско)         1:3 
Черноломец 04 (Попово) - Тузлушка слава (Антоново)        2:1 
28 ноември 2015, събота, 14:00 ч:
Вихър 1931 (Дългач) - Сокол (Трескавец)                   3:0 

                           XI кръг

14 ноември 2015, събота, 14:00 ч:
Боровец (Търговище) - Вихър 1931 (Дългач)                 4:1 
Тузлушка слава (Антоново) - Левски (Омуртаг)              0:1 
Камбурово (Камбурово) - Искра (Голямо градище)            0:3 сл. * 
* - първоначално 8:2, в последствие на Камбурово е присъедена служебна
    загуба с 0:3 заради участие на нередовен футболист.
15 ноември 2015, неделя, 14:00 ч:
в Попово:
Спортист (Ковачевец) - Черноломец 04 (Попово)             1:0 
Агроелит (Макариополско) - Агротрон-М (Момино)            0:4 
Сокол (Трескавец) - Светкавица 1922 (Търговище)           0:3 сл. 

                           IX кръг - отложени мачове

21 ноември 2015, събота, 14:00 ч:
Левски (Омуртаг) - Вихър 1931 (Дългач)                    7:0 
Боровец (Търговище) - Черноломец 04 (Попово)              2:0 
22 ноември 2015, неделя, 14:00 ч:
Тузлушка слава (Антоново) - Агротрон-М (Момино)           1:2 
Спортист (Ковачевец) - Искра (Голямо градище)             2:1 
Агроелит (Макариополско) - Светкавица 1922 (Търговище)    0:2 
Камбурово (Камбурово) - Сокол (Трескавец)                 3:0 

                           VIII кръг - отложен мач

28 ноември 2015, събота, 14:00 ч:
Агротрон-М (Момино) - Боровец (Търговище)                 4:1 

                           X кръг - отложен мач

28 ноември 2015, събота, 14:00 ч:
Вихър 1931 (Дългач) - Сокол (Трескавец)                   3:0 

                           XII кръг

12 март 2016, събота, 15:00 ч:
Сокол (Трескавец) - Искра (Голямо градище)                3:0 сл. 
13 март 2016, неделя, 15:00 ч:
Вихър 1931 (Дългач) - Светкавица 1922 (Търговище)         0:8 
Камбурово (Камбурово) - Агротрон-М (Момино)               отложен 
Агроелит (Макариополско) - Черноломец 04 (Попово)         0:1 
в Попово:
Спортист (Ковачевец) - Левски (Омуртаг)                   2:1 
Тузлушка слава (Антоново) - Боровец (Търговище)           отложен 
30 април 2016, събота, 16:00 ч:
Камбурово (Камбурово) - Агротрон-М (Момино)               1:1 
7 май 2016, събота, 16:00 ч:
Тузлушка слава (Антоново) - Боровец (Търговище)           3:0 

                           XIII кръг

19 март 2016, събота, 15:00 ч:
Тузлушка слава (Антоново) - Вихър 1931 (Дългач)           1:1 
Искра (Голямо градище) - Светкавица 1922 (Търговище)      0:3 сл. 
20 март 2016, неделя, 15:00 ч:
Боровец (Търговище) - Спортист (Ковачевец)                2:2 
Левски (Омуртаг) - Агроелит (Макариополско)               8:0 
Черноломец 04 (Попово) - Камбурово (Камбурово)            2:2 
Агротрон-М (Момино) - Сокол (Трескавец)                   6:2 

                           XIV кръг

26 март 2016, събота, 15:00 ч:
Вихър 1931 (Дългач) - Искра (Голямо градище)              3:0 сл. 
Камбурово (Камбурово) - Левски (Омуртаг)                  3:2 
27 март 2016, неделя, 15:00 ч:
Светкавица 1922 (Търговище) - Агротрон-М (Момино)         2:0 
Сокол (Трескавец) - Черноломец 04 (Попово)                0:3 сл. * 
* - първоначално отложен, в последствие присъден служебно след
    изваждането на Сокол.
Агроелит (Макариополско) - Боровец (Търговище)            2:6 
в Попово:
Спортист (Ковачевец) - Тузлушка слава (Антоново)          анулиран * 
* - прекратен при 5:1 по вина на двата отбора. Спортист е наказан с лишаване
    от домакинство за 1 мач.

                           XV кръг

2 април 2016, събота, 16:00 ч:
на неутрален терен: *
Спортист (Ковачевец) - Вихър 1931 (Дългач)                3:0 
* - на неутрален терен заради наказание с лишаване от домакинство на
    Спортист.
Левски (Омуртаг) - Сокол (Трескавец)                      7:1 
Черноломец 04 (Попово) - Светкавица 1922 (Търговище)      0:3 
3 април 2016, неделя, 16:00 ч:
Тузлушка слава (Антоново) - Агроелит (Макариополско)      4:2 
Боровец (Търговище) - Камбурово (Камбурово)               3:2 
Агротрон-М (Момино) - Искра (Голямо градище)              3:0 сл. 

                           XVI кръг

9 април 2016, събота, 16:00 ч:
Искра (Голямо градище) - Черноломец 04 (Попово)           0:3 сл. 
Светкавица 1922 (Търговище) - Левски (Омуртаг)            8:1 
Камбурово (Камбурово) - Тузлушка слава (Антоново)         2:2 
10 април 2016, неделя, 16:00 ч:
Вихър 1931 (Дългач) - Агротрон-М (Момино)                 1:0 
Сокол (Трескавец) - Боровец (Търговище)                   1:4 
Агроелит (Макариополско) - Спортист (Ковачевец)           0:7 

                           XVII кръг

16 април 2016, събота, 16:00 ч:
в Попово:
Спортист (Ковачевец) - Камбурово (Камбурово)              0:1 
Тузлушка слава (Антоново) - Сокол (Трескавец)             7:0 сл. 
Боровец (Търговище) - Светкавица 1922 (Търговище)         0:5 
Левски (Омуртаг) - Искра (Голямо градище)                 3:0 сл. 
17 април 2016, неделя, 16:00 ч:
Агроелит (Макариополско) - Вихър 1931 (Дългач)            2:6 
Черноломец 04 (Попово) - Агротрон-М (Момино)              1:0 

                           XVIII кръг

23 април 2016, събота, 16:00 ч:
Искра (Голямо градище) - Боровец (Търговище)              0:3 сл. 
Светкавица 1922 (Търговище) - Тузлушка слава (Антоново)   0:0 
24 април 2016, неделя, 16:00 ч:
Вихър 1931 (Дългач) - Черноломец 04 (Попово)              3:0 
Агротрон-М (Момино) - Левски (Омуртаг)                    6:3 
Сокол (Трескавец) - Спортист (Ковачевец)                  0:3 сл. 
Камбурово (Камбурово) - Агроелит (Макариополско)          5:0 

                           XIX кръг

29 април 2016, петък, 16:00 ч:
Камбурово (Камбурово) - Вихър 1931 (Дългач)               4:3 
Тузлушка слава (Антоново) - Искра (Голямо градище)        3:0 сл. 
Левски (Омуртаг) - Черноломец 04 (Попово)                 4:1 
2 май 2016, понеделник, 16:00 ч:
Агроелит (Макариополско) - Сокол (Трескавец)              3:0 сл. 
в Попово:
Спортист (Ковачевец) - Светкавица 1922 (Търговище)        0:3 
Боровец (Търговище) - Агротрон-М (Момино)                 0:3 

                           XII кръг - отложен мач

30 април 2016, събота, 16:00 ч:
Камбурово (Камбурово) - Агротрон-М (Момино)               1:1 

                           XII кръг - отложен мач

7 май 2016, събота, 16:00 ч:
Тузлушка слава (Антоново) - Боровец (Търговище)           3:0 

                           XX кръг

7 май 2016, събота, 17:00 ч:
Искра (Голямо градище) - Спортист (Ковачевец)             0:3 сл. 
Сокол (Трескавец) - Камбурово (Камбурово)                 0:3 сл. 
8 май 2016, неделя, 15:00 ч:
Светкавица 1922 (Търговище) - Агроелит (Макариополско)   11:0 
8 май 2016, неделя, 17:00 ч:
Вихър 1931 (Дългач) - Левски (Омуртаг)                    2:5 
Черноломец 04 (Попово) - Боровец (Търговище)              3:1 
Агротрон-М (Момино) - Тузлушка слава (Антоново)           3:3 

                           XXI кръг

14 май 2016, събота, 17:00 ч:
Сокол (Трескавец) - Вихър 1931 (Дългач)                   0:3 сл. 
Камбурово (Камбурово) - Светкавица 1922 (Търговище)       0:3 
Боровец (Търговище) - Левски (Омуртаг)                    0:2 
15 май 2016, неделя, 17:00 ч:
Агроелит (Макариополско) - Искра (Голямо градище)         3:0 сл. 
в Попово:
Спортист (Ковачевец) - Агротрон-М (Момино)                0:1 
Тузлушка слава (Антоново) - Черноломец 04 (Попово)        4:2 

                           XXII кръг

21 май 2016, събота, 17:00 ч:
Левски (Омуртаг) - Тузлушка слава (Антоново)              5:0 
Искра (Голямо градище) - Камбурово (Камбурово)            0:3 сл. 
Светкавица 1922 (Търговище) - Сокол (Трескавец)           3:0 сл. 
22 май 2016, неделя, 17:00 ч:
Вихър 1931 (Дългач) - Боровец (Търговище)                 2:2 
Черноломец 04 (Попово) - Спортист (Ковачевец)             3:0 
Агротрон-М (Момино) - Агроелит (Макариополско)            7:2 

нагоре


ОФГ Търговище 2015/16 - Таблица с резултати

--------------------------------------------------------------------------------------------------
                                        1.   2.   3.   4.   5.   6.   7.   8.   9.  10.  11.  12. 
--------------------------------------------------------------------------------------------------
 1. Светкавица 1922 (Търговище)        XXX  2:0  8:1  3:1  2:1  7:1  1:0  0:0  7:2 11:0  3:0*15:0 
 2. Агротрон-М (Момино)                0:3  XXX  6:3  3:0  4:1  5:0  3:2  3:3  5:3  7:2  6:2  3:0*
 3. Левски (Омуртаг)                   0:2  2:2  XXX  4:1  4:1  5:0  4:1  5:0  7:0  8:0  7:1  3:0*
 4. Черноломец 04 (Попово)             0:3  1:0  0:0  XXX  3:1  2:2  3:0  2:1  6:1  2:1  3:0  3:1 
 5. Боровец (Търговище)                0:5  0:3  0:2  2:0  XXX  3:2  2:2  2:1  4:1  2:2  3:1  5:2 
 6. Камбурово (Камбурово)              0:3  1:1  3:2  1:1  0:0  XXX  0:3  2:2  4:3  5:0  3:0  0:3*
 7. Спортист (Ковачевец)               0:3  0:1  2:1  1:0  2:5  0:1  XXX  ---  3:0  2:0  4:0  2:1 
 8. Тузлушка слава (Антоново)          0:1  1:2  0:1  4:2  3:0  4:2  2:1  XXX  1:1  4:2  7:0* 3:0*
 9. Вихър 1931 (Дългач)                0:8  1:0  2:5  3:0  2:2  1:3  6:4  6:1  XXX  1:1  3:0  3:0*
10. Агроелит (Макариополско)           0:2  0:4  2:4  0:1  2:6  1:4  0:7  5:2  2:6  XXX  3:0* 3:0*
11. Сокол (Трескавец)                  0:3* 0:4  1:2  0:3* 1:4  0:3* 0:3* 3:3  0:3* 3:0  XXX  3:0*
12. Искра (Голямо градище)             0:3* 3:0* 3:3  0:3* 0:3* 0:3* 0:3* 0:3  8:0  1:3  1:0  XXX 
--------------------------------------------------------------------------------------------------

нагоре


ОФГ Търговище 2015/16 - страници на отбори

ОФГ Търговище @enjore

Искра (Голямо градище)
Светкавица 1922 (Търговище)
Черноломец 04 (Попово)

нагоре