ОФГ Търговище 2014/15

| Таблица с резултати | Страници на отбори |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 |
         | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 |

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Агротрон (Плъстина)                22   21   1   0   82:19   64     Шампион
-------------------------------------------------------------------
 2. Светкавица 1922 (Търговище)        22   17   2   3   86:18   53 [+]        
 3. Черноломец 04 (Попово)             22   15   1   6   66:45   46            
 4. Левски (Омуртаг)                   22   12   2   8   57:38   38            
 5. Боровец (Търговище)                22   10   1  11   62:51   31 [+]         [1 0 1  6:4  3]
 6. Искра (Голямо градище)             22   10   1  11   55:49   31             [1 0 1  4:6  3]
 7. Съкровището на Кралево (Кралево)   22   10   0  12   64:55   30            
 8. Агроелит (Макариополско)           22    8   2  12   37:49   26            
 9. Беломорец (Светлен)                22    7   4  11   55:60   25            
10. Сокол (Трескавец)                  22    7   2  13   26:57   23            
11. Тузлушка слава (Антоново)          22    7   0  15   51:78   21            
12. Балкански кът (Стеврек)            22    0   0  22   23:145   0 [+]        

Бележки
  - Ракета (Преселец), 2-ри; ППК "Зора" (Момино), 7-ми; Бенковски (Подгорица), 11-ти; Въбел (кв.Въбел, Търговище), 12-ти; и Урожай (Гърчиново), 14-ти през изминалия сезон; се отказват от участие.
  - Светкавица 1922 (Търговище), Балкански кът (Стеврек) и Боровец (Търговище) се включват в групата.
  - Боровец (Търговище) играе домакинските си мачове на Работнически стадион в Търговище.
  - Светкавица 1922 (Търговище) играе домакинските си мачове на ст."Неделчо Камов" в Търговище.

                           I кръг

6 септември 2014, събота, 16:00 ч:
Боровец (Търговище) - Тузлушка слава (Антоново)           4:0 
7 септември 2014, неделя, 16:00 ч:
Светкавица 1922 (Търговище) - Беломорец (Светлен)         отложен 
Агротрон (Плъстина) - Искра (Голямо градище)              5:1 
Балкански кът (Стеврек) - Агроелит (Макариополско)        0:3 сл. 
Черноломец 04 (Попово) - Съкровището на Кралево (Кралево) 3:2 
Сокол (Трескавец) - Левски (Омуртаг)                      отложен 
17 септември 2014, сряда, 16:00 ч:
Сокол (Трескавец) - Левски (Омуртаг)                      0:3 
17 септември 2014, сряда, 17:30 ч:
Светкавица 1922 (Търговище) - Беломорец (Светлен)         4:1 

                           II кръг

13 септември 2014, събота, 16:00 ч:
Тузлушка слава (Антоново) - Балкански кът (Стеврек)      12:2 
Искра (Голямо градище) - Боровец (Търговище)              3:0 
14 септември 2014, неделя, 16:00 ч:
Беломорец (Светлен) - Левски (Омуртаг)                    1:1 
Съкровището на Кралево (Кралево) - Сокол (Трескавец)      1:0 
Агроелит (Макариополско) - Черноломец 04 (Попово)         1:2 
Светкавица 1922 (Търговище) - Агротрон (Плъстина)         1:2 

                           I кръг - отложени мачове

17 септември 2014, сряда, 16:00 ч:
Сокол (Трескавец) - Левски (Омуртаг)                      0:3 
17 септември 2014, сряда, 17:30 ч:
Светкавица 1922 (Търговище) - Беломорец (Светлен)         4:1 

                           III кръг

20 септември 2014, събота, 16:00 ч:
Боровец (Търговище) - Светкавица 1922 (Търговище)         1:0 
Балкански кът (Стеврек) - Искра (Голямо градище)          3:5 
Черноломец 04 (Попово) - Тузлушка слава (Антоново)        6:0 
21 септември 2014, неделя, 16:00 ч:
Агротрон (Плъстина) - Беломорец (Светлен)                 9:0 
Сокол (Трескавец) - Агроелит (Макариополско)              0:1 
Левски (Омуртаг) - Съкровището на Кралево (Кралево)       0:3 сл. * 
* - първоначално 3:1, в последствие на Левски е присъдена служебна загуба
    заради нередовен играч.

                           IV кръг

27 септември 2014, събота, 16:00 ч:
Тузлушка слава (Антоново) - Сокол (Трескавец)             3:2 
Искра (Голямо градище) - Черноломец 04 (Попово)           3:2 
Светкавица 1922 (Търговище) - Балкански кът (Стеврек)    11:1 
28 септември 2014, неделя, 16:00 ч:
Беломорец (Светлен) - Съкровището на Кралево (Кралево)    4:3 
Агроелит (Макариополско) - Левски (Омуртаг)               2:2 
Агротрон (Плъстина) - Боровец (Търговище)                 4:1 

                           V кръг

2 октомври 2014, четвъртък, 16:00 ч:
Боровец (Търговище) - Беломорец (Светлен)                 3:2 
Балкански кът (Стеврек) - Агротрон (Плъстина)             0:3 
Черноломец 04 (Попово) - Светкавица 1922 (Търговище)      3:0 
Сокол (Трескавец) - Искра (Голямо градище)                0:4 
Левски (Омуртаг) - Тузлушка слава (Антоново)              3:1 
Съкровището на Крал. (Крл) - Агроелит (Макариополско)     3:4 

                           VI кръг

11 октомври 2014, събота, 15:00 ч:
Искра (Голямо градище) - Левски (Омуртаг)                 1:2 
Боровец (Търговище) - Балкански кът (Стеврек)            17:3 
12 октомври 2014, неделя, 15:00 ч:
Беломорец (Светлен) - Агроелит (Макариополско)            0:1 
Тузлушка слава (Антоново) - Съкровището на Крал. (Крл)    6:3 
Светкавица 1922 (Търговище) - Сокол (Трескавец)           3:0 сл. 
Агротрон (Плъстина) - Черноломец 04 (Попово)              5:2 

                           VII кръг

18 октомври 2014, събота, 15:00 ч:
Балкански кът (Стеврек) - Беломорец (Светлен)             2:4 
Черноломец 04 (Попово) - Боровец (Търговище)              4:3 
Левски (Омуртаг) - Светкавица 1922 (Търговище)            1:5 
19 октомври 2014, неделя, 15:00 ч:
Сокол (Трескавец) - Агротрон (Плъстина)                   0:3 сл. 
Съкровището на Кралево (Кралево) - Искра (Голямо градище) 3:1 
Агроелит (Макариополско) - Тузлушка слава (Антоново)      3:1 

                           VIII кръг

25 октомври 2014, събота, 15:00 ч:
Боровец (Търговище) - Сокол (Трескавец)                   отложен * 
Балкански кът (Стеврек) - Черноломец 04 (Попово)          отложен * 
26 октомври 2014, неделя, 15:00 ч:
Беломорец (Светлен) - Тузлушка слава (Антоново)           отложен * 
Искра (Голямо градище) - Агроелит (Макариополско)         отложен * 
Светкавица 1922 (Търговище) - Съкровището на Крал. (Крл)  отложен * 
Агротрон (Плъстина) - Левски (Омуртаг)                    отложен * 
* - всички мачове от кръга са отложени заради лошо време.
22 ноември 2014, събота, 14:00 ч:
Боровец (Търговище) - Сокол (Трескавец)                   3:0 
Балкански кът (Стеврек) - Черноломец 04 (Попово)          0:3 
23 ноември 2014, неделя, 14:00 ч:
Беломорец (Светлен) - Тузлушка слава (Антоново)           5:0 
Искра (Голямо градище) - Агроелит (Макариополско)         4:2 
Светкавица 1922 (Търговище) - Съкровището на Крал. (Крл)  4:3 
Агротрон (Плъстина) - Левски (Омуртаг)                    3:0 сл. * 
* - първоначално 1:1, в последствие на Левски е присъдена служебна загуба
    заради нередовен футболист.

                           IX кръг

1 ноември 2014, събота, 14:00 ч:
Сокол (Трескавец) - Балкански кът (Стеврек)               отложен * 
Тузлушка слава (Антоново) - Искра (Голямо градище)        отложен * 
* - мачовете на 1 ноември са отложени заради заснежени терени.
2 ноември 2014, неделя, 14:00 ч:
Черноломец 04 (Попово) - Беломорец (Светлен)              3:1 
в Търговище, Работнически стадион: *
Левски (Омуртаг) - Боровец (Търговище)                    1:3 
* - в Търговище по взаимна договорка, ответният мач през пролетта се играе
    в Омуртаг.
Съкровището на Кралево (Кралево) - Агротрон (Плъстина)    1:2 
Агроелит (Макариополско) - Светкавица 1922 (Търговище)    0:1 
12 ноември 2014, сряда, 14:00 ч:
Сокол (Трескавец) - Балкански кът (Стеврек)               6:2 
Тузлушка слава (Антоново) - Искра (Голямо градище)        0:4 

                           X кръг

8 ноември 2014, събота, 14:00 ч:
Балкански кът (Стеврек) - Левски (Омуртаг)                0:7 
Черноломец 04 (Попово) - Сокол (Трескавец)                8:1 
9 ноември 2014, неделя, 14:00 ч:
Беломорец (Светлен) - Искра (Голямо градище)              1:1 
Светкавица 1922 (Търговище) - Тузлушка слава (Антоново)  12:0 
Агротрон (Плъстина) - Агроелит (Макариополско)            1:0 
Боровец (Търговище) - Съкровището на Кралево (Кралево)    2:1 

                           IX кръг - отложени мачове

12 ноември 2014, сряда, 14:00 ч:
Сокол (Трескавец) - Балкански кът (Стеврек)               6:2 
Тузлушка слава (Антоново) - Искра (Голямо градище)        0:4 

                           XI кръг

15 ноември 2014, събота, 14:00 ч:
Левски (Омуртаг) - Черноломец 04 (Попово)                 2:3 
Съкровището на Крал. (Крл) - Балкански кът (Стеврек)      5:2 
16 ноември 2014, неделя, 14:00 ч:
Сокол (Трескавец) - Беломорец (Светлен)                   1:5 
Агроелит (Макариополско) - Боровец (Търговище)            0:0 
Тузлушка слава (Антоново) - Агротрон (Плъстина)           1:2 
Искра (Голямо градище) - Светкавица 1922 (Търговище)      0:3 

                           VIII кръг - отложени мачове

22 ноември 2014, събота, 14:00 ч:
Боровец (Търговище) - Сокол (Трескавец)                   3:0 
Балкански кът (Стеврек) - Черноломец 04 (Попово)          0:3 
23 ноември 2014, неделя, 14:00 ч:
Беломорец (Светлен) - Тузлушка слава (Антоново)           5:0 
Искра (Голямо градище) - Агроелит (Макариополско)         4:2 
Светкавица 1922 (Търговище) - Съкровището на Крал. (Крл)  4:3 
Агротрон (Плъстина) - Левски (Омуртаг)                    3:0 сл. * 
* - първоначално 1:1, в последствие на Левски е присъдена служебна загуба
    заради нередовен футболист.

                           XII кръг

14 март 2015, събота, 15:00 ч:
Искра (Голямо градище) - Агротрон (Плъстина)              0:5 
Левски (Омуртаг) - Сокол (Трескавец)                      отложен 
15 март 2015, неделя, 15:00 ч:
Беломорец (Светлен) - Светкавица 1922 (Търговище)         0:7 
Тузлушка слава (Антоново) - Боровец (Търговище)           отложен 
Агроелит (Макариополско) - Балкански кът (Стеврек)        3:0 
Съкровището на Кралево (Кралево) - Черноломец 04 (Попово) 5:4 
21 май 2015, четвъртък, 17:00 ч:
Тузлушка слава (Антоново) - Боровец (Търговище)           3:0 
Левски (Омуртаг) - Сокол (Трескавец)                      7:1 

                           XIII кръг

21 март 2015, събота, 15:00 ч:
Балкански кът (Стеврек) - Тузлушка слава (Антоново)       отложен 
Боровец (Търговище) - Искра (Голямо градище)              6:1 
22 март 2015, неделя, 15:00 ч:
Левски (Омуртаг) - Беломорец (Светлен)                    2:1 
Сокол (Трескавец) - Съкровището на Кралево (Кралево)      3:2 
Черноломец 04 (Попово) - Агроелит (Макариополско)         2:1 
Агротрон (Плъстина) - Светкавица 1922 (Търговище)         0:0 
13 май 2015, сряда, 17:00 ч:
Балкански кът (Стеврек) - Тузлушка слава (Антоново)       0:3 

                           XIV кръг

28 март 2015, събота, 15:00 ч:
Светкавица 1922 (Търговище) - Боровец (Търговище)         2:1 
Искра (Голямо градище) - Балкански кът (Стеврек)          отложен 
Тузлушка слава (Антоново) - Черноломец 04 (Попово)        1:2 
29 март 2015, неделя, 15:00 ч:
Беломорец (Светлен) - Агротрон (Плъстина)                 0:3 
Агроелит (Макариополско) - Сокол (Трескавец)              2:3 
Съкровището на Кралево (Кралево) - Левски (Омуртаг)       2:4 
13 април 2015, понеделник, 16:00 ч:
Искра (Голямо градище) - Балкански кът (Стеврек)         13:0 

                           XV кръг

4 април 2015, събота, 16:00 ч:
Сокол (Трескавец) - Тузлушка слава (Антоново)             1:0 
Черноломец 04 (Попово) - Искра (Голямо градище)           3:2 
Балкански кът (Стеврек) - Светкавица 1922 (Търговище)     0:8 
5 април 2015, неделя, 16:00 ч:
Съкровището на Кралево (Кралево) - Беломорец (Светлен)    2:0 
Левски (Омуртаг) - Агроелит (Макариополско)               2:1 
Боровец (Търговище) - Агротрон (Плъстина)                 0:3 

                           XVI кръг

11 април 2015, събота, 16:00 ч:
Беломорец (Светлен) - Боровец (Търговище)                 3:4 
Светкавица 1922 (Търговище) - Черноломец 04 (Попово)      4:2 
Тузлушка слава (Антоново) - Левски (Омуртаг)              0:3 
Агроелит (Макариополско) - Съкровището на Крал. (Крл)     3:7 
12 април 2015, неделя, 16:00 ч:
Агротрон (Плъстина) - Балкански кът (Стеврек)             3:0 
Искра (Голямо градище) - Сокол (Трескавец)                3:0 

                           XIV кръг - отложен мач

13 април 2015, понеделник, 16:00 ч:
Искра (Голямо градище) - Балкански кът (Стеврек)         13:0 

                           XVII кръг

18 април 2015, събота, 16:00 ч:
Левски (Омуртаг) - Искра (Голямо градище)                 4:0 
Балкански кът (Стеврек) - Боровец (Търговище)             3:7 
19 април 2015, неделя, 16:00 ч:
Агроелит (Макариополско) - Беломорец (Светлен)            0:3 
Съкровището на Крал. (Крл) - Тузлушка слава (Антоново)    6:0 сл. * 
* - прекратен при 3:2.
Сокол (Трескавец) - Светкавица 1922 (Търговище)           0:0 
Черноломец 04 (Попово) - Агротрон (Плъстина)              1:3 

                           XVIII кръг

25 април 2015, събота, 16:00 ч:
Беломорец (Светлен) - Балкански кът (Стеврек)            15:1 
Светкавица 1922 (Търговище) - Левски (Омуртаг)            2:0 
26 април 2015, неделя, 16:00 ч:
Боровец (Търговище) - Черноломец 04 (Попово)              4:5 
Агротрон (Плъстина) - Сокол (Трескавец)                   5:0 
Искра (Голямо градище) - Съкровището на Кралево (Кралево) 3:1 
Тузлушка слава (Антоново) - Агроелит (Макариополско)      8:3 

                           XIX кръг

2 май 2015, събота, 17:00 ч:
Агроелит (Макариополско) - Искра (Голямо градище)         1:0 
Черноломец 04 (Попово) - Балкански кът (Стеврек)          3:0 
3 май 2015, неделя, 17:00 ч:
Тузлушка слава (Антоново) - Беломорец (Светлен)           8:3 
Съкровището на Крал. (Крл) - Светкавица 1922 (Търговище)  0:3 
Левски (Омуртаг) - Агротрон (Плъстина)                    5:7 
Сокол (Трескавец) - Боровец (Търговище)                   2:1 

                           XX кръг

9 май 2015, събота, 17:00 ч:
Балкански кът (Стеврек) - Сокол (Трескавец)               1:3 
Искра (Голямо градище) - Тузлушка слава (Антоново)        3:0 
10 май 2015, неделя, 17:00 ч:
Беломорец (Светлен) - Черноломец 04 (Попово)              4:4 
в Омуртаг: *
Боровец (Търговище) - Левски (Омуртаг)                    1:5 
* - в Омуртаг по взаимна договорка от IX кръг.
Агротрон (Плъстина) - Съкровището на Кралево (Кралево)    3:0 
Светкавица 1922 (Търговище) - Агроелит (Макариополско)    5:0 

                           XIII кръг - отложен мач

13 май 2015, сряда, 17:00 ч:
Балкански кът (Стеврек) - Тузлушка слава (Антоново)       0:3 

                           XXI кръг

16 май 2015, събота, 17:00 ч:
Искра (Голямо градище) - Беломорец (Светлен)              1:2 
Левски (Омуртаг) - Балкански кът (Стеврек)                3:0 
Сокол (Трескавец) - Черноломец 04 (Попово)                3:0 
17 май 2015, неделя, 17:00 ч:
Тузлушка слава (Антоново) - Светкавица 1922 (Търговище)   1:5 
Агроелит (Макариополско) - Агротрон (Плъстина)            3:5 
Съкровището на Кралево (Кралево) - Боровец (Търговище)    3:1 

                           XII кръг - отложени мачове

21 май 2015, четвъртък, 17:00 ч:
Тузлушка слава (Антоново) - Боровец (Търговище)           3:0 
Левски (Омуртаг) - Сокол (Трескавец)                      7:1 

                           XXII кръг

23 май 2015, събота, 17:00 ч:
Беломорец (Светлен) - Сокол (Трескавец)                   0:0 
Черноломец 04 (Попово) - Левски (Омуртаг)                 1:0 
Балкански кът (Стеврек) - Съкровището на Крал. (Крл)      3:8 
Боровец (Търговище) - Агроелит (Макариополско)            0:3 
Агротрон (Плъстина) - Тузлушка слава (Антоново)           6:3 
Светкавица 1922 (Търговище) - Искра (Голямо градище)      6:2 

нагоре


ОФГ Търговище 2014/15 - Таблица с резултати

--------------------------------------------------------------------------------------------------
                                        1.   2.   3.   4.   5.   6.   7.   8.   9.  10.  11.  12. 
--------------------------------------------------------------------------------------------------
 1. Агротрон (Плъстина)                XXX  0:0  5:2  3:0* 4:1  5:1  3:0  1:0  9:0  5:0  6:3  3:0 
 2. Светкавица 1922 (Търговище)        1:2  XXX  4:2  2:0  2:1  6:2  4:3  5:0  4:1  3:0*12:0 11:1 
 3. Черноломец 04 (Попово)             1:3  3:0  XXX  1:0  4:3  3:2  3:2  2:1  3:1  8:1  6:0  3:0 
 4. Левски (Омуртаг)                   5:7  1:5  2:3  XXX  1:3  4:0  0:3* 2:1  2:1  7:1  3:1  3:0 
 5. Боровец (Търговище)                0:3  1:0  4:5  1:5  XXX  6:1  2:1  0:3  3:2  3:0  4:0 17:3 
 6. Искра (Голямо градище)             0:5  0:3  3:2  1:2  3:0  XXX  3:1  4:2  1:2  3:0  3:0 13:0 
 7. Съкровището на Кралево (Кралево)   1:2  0:3  5:4  2:4  3:1  3:1  XXX  3:4  2:0  1:0  6:0* 5:2 
 8. Агроелит (Макариополско)           3:5  0:1  1:2  2:2  0:0  1:0  3:7  XXX  0:3  2:3  3:1  3:0 
 9. Беломорец (Светлен)                0:3  0:7  4:4  1:1  3:4  1:1  4:3  0:1  XXX  0:0  5:0 15:1 
10. Сокол (Трескавец)                  0:3* 0:0  3:0  0:3  2:1  0:4  3:2  0:1  1:5  XXX  1:0  6:2 
11. Тузлушка слава (Антоново)          1:2  1:5  1:2  0:3  3:0  0:4  6:3  8:3  8:3  3:2  XXX 12:2 
12. Балкански кът (Стеврек)            0:3  0:8  0:3  0:7  3:7  3:5  3:8  0:3* 2:4  1:3  0:3  XXX 
--------------------------------------------------------------------------------------------------

нагоре


ОФГ Търговище 2014/15 - страници на отбори

Искра (Голямо градище)
Ракета (Преселец)
Светкавица 1922 (Търговище)
Черноломец 04 (Попово)

нагоре