ОФГ Видин 2015/16

| Таблица с резултати | Страници на отбори |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 |
         | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 |


                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Тимок (Брегово)                    16   10   2   4   50:28   32       
-------------------------------------------------------------------
 2. Партизани (Макреш)                 16    9   4   3   45:26   31 [+][*]
 3. Пластик (Старопатица)              16    8   2   6   28:27   26       
 4. Ботев (Грамада)                    16    7   4   5   26:21   25       
 5. Балкан (Белоградчик)               16    7   3   6   42:33   24       
 6. Дунав (Дунавци)                    16    6   5   5   28:25   23       
 7. Рациария (Арчар)                   16    7   0   9   22:26   21       
 8. Кула 04 (Кула)                     16    4   1  11   17:39   13       
 9. Ботев Д (Димово)                   16    2   3  11    8:41    9       
--. Венец (гара Орешец)                 0    0   0   0    0:0     -    [*]

Бележки
  - Партизани (Макреш), 10-ти и отказал се от участие през изминалия сезон; отново се включва в групата.
  - Венец (гара Орешец) се отказва от участие непосредствено преди началото на сезона.

                           I кръг

5 септември 2015, събота, 17:00 ч:
Ботев Д (Димово) - Дунав (Дунавци)                        0:2 
Венец (гара Орешец) - Балкан (Белоградчик)                анулиран 
Пластик (Старопатица) - Рациария (Арчар)                  2:0 
Ботев (Грамада) - Кула 04 (Кула)                          1:2 
6 септември 2015, неделя, 17:00 ч:
Партизани (Макреш) - Тимок (Брегово)                      0:3 сл. * 
* - първоначално 6:2, в последствие на Партизани е присъдена служебна
    загуба заради нередовен футболист.

                           II кръг

12 септември 2015, събота, 17:00 ч:
Рациария (Арчар) - Ботев (Грамада)                        2:0 
Балкан (Белоградчик) - Пластик (Старопатица)              5:2 
Тимок (Брегово) - Венец (гара Орешец)                     анулиран 
13 септември 2015, неделя, 17:00 ч:
Дунав (Дунавци) - Кула 04 (Кула)                          5:0 
Ботев Д (Димово) - Партизани (Макреш)                     0:3 

                           III кръг

19 септември 2015, събота, 17:00 ч:
Венец (гара Орешец) - Ботев Д (Димово)                    анулиран 
Пластик (Старопатица) - Тимок (Брегово)                   3:5 
Ботев (Грамада) - Балкан (Белоградчик)                    5:3 
Кула 04 (Кула) - Рациария (Арчар)                         1:0 
20 септември 2015, неделя, 17:00 ч:
Партизани (Макреш) - Дунав (Дунавци)                      3:3 

                           IV кръг

26 септември 2015, събота, 17:00 ч:
Дунав (Дунавци) - Рациария (Арчар)                        1:0 
Тимок (Брегово) - Ботев (Грамада)                         1:1 
Ботев Д (Димово) - Пластик (Старопатица)                  1:3 
27 септември 2015, неделя, 17:00 ч:
Балкан (Белоградчик) - Кула 04 (Кула)                     4:0 
Партизани (Макреш) - Венец (гара Орешец)                  анулиран 

                           V кръг

3 октомври 2015, събота, 16:00 ч:
Венец (гара Орешец) - Дунав (Дунавци)                     анулиран 
Пластик (Старопатица) - Партизани (Макреш)                1:3 
Ботев (Грамада) - Ботев Д (Димово)                        3:0 
Рациария (Арчар) - Балкан (Белоградчик)                   1:0 
4 октомври 2015, неделя, 16:00 ч:
Кула 04 (Кула) - Тимок (Брегово)                          0:3 

                           VI кръг

10 октомври 2015, събота, 16:00 ч:
Дунав (Дунавци) - Балкан (Белоградчик)                    3:0 
Тимок (Брегово) - Рациария (Арчар)                        5:2 
Венец (гара Орешец) - Пластик (Старопатица)               анулиран 
11 октомври 2015, неделя, 16:00 ч:
Ботев Д (Димово) - Кула 04 (Кула)                         3:2 
Партизани (Макреш) - Ботев (Грамада)                      5:2 

                           VII кръг

17 октомври 2015, събота, 16:00 ч:
Ботев (Грамада) - Венец (гара Орешец)                     анулиран 
Рациария (Арчар) - Ботев Д (Димово)                       4:0 
Балкан (Белоградчик) - Тимок (Брегово)                    7:0 
18 октомври 2015, неделя, 16:00 ч:
Пластик (Старопатица) - Дунав (Дунавци)                   3:0 
Кула 04 (Кула) - Партизани (Макреш)                       2:4 

                           VIII кръг

31 октомври 2015, събота, 14:30 ч:
Дунав (Дунавци) - Тимок (Брегово)                         отложен 
Ботев Д (Димово) - Балкан (Белоградчик)                   отложен 
Партизани (Макреш) - Рациария (Арчар)                     отложен 
Венец (гара Орешец) - Кула 04 (Кула)                      анулиран 
Пластик (Старопатица) - Ботев (Грамада)                   отложен 
14 ноември 2015, събота, 14:30 ч:
Дунав (Дунавци) - Тимок (Брегово)                         1:0 
Ботев Д (Димово) - Балкан (Белоградчик)                   0:0 
Партизани (Макреш) - Рациария (Арчар)                     1:0 
Пластик (Старопатица) - Ботев (Грамада)                   1:0 

                           IX кръг

7 ноември 2015, събота, 14:30 ч:
Ботев (Грамада) - Дунав (Дунавци)                         1:1 
Рациария (Арчар) - Венец (гара Орешец)                    анулиран 
Балкан (Белоградчик) - Партизани (Макреш)                 2:1 
8 ноември 2015, неделя, 14:30 ч:
Кула 04 (Кула) - Пластик (Старопатица)                    0:2 
Тимок (Брегово) - Ботев Д (Димово)                        3:0 

                           VIII кръг - отложени мачове

14 ноември 2015, събота, 14:30 ч:
Дунав (Дунавци) - Тимок (Брегово)                         1:0 
Ботев Д (Димово) - Балкан (Белоградчик)                   0:0 
Партизани (Макреш) - Рациария (Арчар)                     1:0 
Пластик (Старопатица) - Ботев (Грамада)                   1:0 

                           X кръг

19 март 2016, събота, 15:00 ч:
Дунав (Дунавци) - Ботев Д (Димово)                        5:0 
Рациария (Арчар) - Пластик (Старопатица)                  3:1 
20 март 2016, неделя, 15:00 ч:
Тимок (Брегово) - Партизани (Макреш)                      2:2 
Кула 04 (Кула) - Ботев (Грамада)                          0:2 
Балкан (Белоградчик)                                      почива

                           XI кръг

26 март 2016, събота, 15:30 ч:
Ботев (Грамада) - Рациария (Арчар)                        1:0 
в Кула:
Пластик (Старопатица) - Балкан (Белоградчик)              0:1 
Партизани (Макреш) - Ботев Д (Димово)                     4:0 
27 март 2016, неделя, 15:30 ч:
Кула 04 (Кула) - Дунав (Дунавци)                          0:0 
Тимок (Брегово)                                           почива

                           XII кръг

2 април 2016, събота, 17:00 ч:
Дунав (Дунавци) - Партизани (Макреш)                      1:1 
Балкан (Белоградчик) - Ботев (Грамада)                    1:1 
Рациария (Арчар) - Кула 04 (Кула)                         3:1 
3 април 2016, неделя, 17:00 ч:
Тимок (Брегово) - Пластик (Старопатица)                   6:2 
Ботев Д (Димово)                                          почива

                           XIII кръг

9 април 2016, събота, 17:00 ч:
Рациария (Арчар) - Дунав (Дунавци)                        3:2 
Кула 04 (Кула) - Балкан (Белоградчик)                     3:2 
Ботев (Грамада) - Тимок (Брегово)                         3:0 
10 април 2016, неделя, 17:00 ч:
Пластик (Старопатица) - Ботев Д (Димово)                  3:0 
Партизани (Макреш)                                        почива

                           XIV кръг

16 април 2016, събота, 17:00 ч:
Ботев Д (Димово) - Ботев (Грамада)                        0:0 
Балкан (Белоградчик) - Рациария (Арчар)                   4:1 
17 април 2016, неделя, 17:00 ч:
Партизани (Макреш) - Пластик (Старопатица)                2:2 
Тимок (Брегово) - Кула 04 (Кула)                          5:2 
Дунав (Дунавци)                                           почива

                           XV кръг

24 април 2016, неделя, 17:00 ч:
Балкан (Белоградчик) - Дунав (Дунавци)                    7:2 
Рациария (Арчар) - Тимок (Брегово)                        2:1 
Кула 04 (Кула) - Ботев Д (Димово)                         3:0 
Ботев (Грамада) - Партизани (Макреш)                      3:2 
Пластик (Старопатица)                                     почива

                           XVI кръг

30 април 2016, събота, 17:00 ч:
Дунав (Дунавци) - Пластик (Старопатица)                   0:0 
Партизани (Макреш) - Кула 04 (Кула)                       4:1 
Ботев Д (Димово) - Рациария (Арчар)                       3:0 
Тимок (Брегово) - Балкан (Белоградчик)                    6:2 
Ботев (Грамада)                                           почива

                           XVII кръг

7 май 2016, събота, 18:00 ч:
Тимок (Брегово) - Дунав (Дунавци)                         5:1 
Балкан (Белоградчик) - Ботев Д (Димово)                   1:1 
Рациария (Арчар) - Партизани (Макреш)                     1:3 
Ботев (Грамада) - Пластик (Старопатица)                   1:2 
Кула 04 (Кула)                                            почива

                           XVIII кръг

14 май 2016, събота, 18:00 ч:
Дунав (Дунавци) - Ботев (Грамада)                         1:2 
Пластик (Старопатица) - Кула 04 (Кула)                    1:0 
Партизани (Макреш) - Балкан (Белоградчик)                 7:3 
Ботев Д (Димово) - Тимок (Брегово)                        0:5 
Рациария (Арчар)                                          почива

нагоре


ОФГ Видин 2015/16 - Таблица с резултати

----------------------------------------------------------------------------------------
                                        1.   2.   3.   4.   5.   6.   7.   8.   9.  10. 
----------------------------------------------------------------------------------------
 1. Тимок (Брегово)                    XXX  2:2  6:2  1:1  6:2  5:1  5:2  5:2  3:0  --- 
 2. Партизани (Макреш)                 0:3* XXX  2:2  5:2  7:3  3:3  1:0  4:1  4:0  --- 
 3. Пластик (Старопатица)              3:5  1:3  XXX  1:0  0:1  3:0  2:0  1:0  3:0  --- 
 4. Ботев (Грамада)                    3:0  3:2  1:2  XXX  5:3  1:1  1:0  1:2  3:0  --- 
 5. Балкан (Белоградчик)               7:0  2:1  5:2  1:1  XXX  7:2  4:1  4:0  1:1  --- 
 6. Дунав (Дунавци)                    1:0  1:1  0:0  1:2  3:0  XXX  1:0  5:0  5:0  --- 
 7. Рациария (Арчар)                   2:1  1:3  3:1  2:0  1:0  3:2  XXX  3:1  4:0  --- 
 8. Кула 04 (Кула)                     0:3  2:4  0:2  0:2  3:2  0:0  1:0  XXX  3:0  --- 
 9. Ботев Д (Димово)                   0:5  0:3  1:3  0:0  0:0  0:2  3:0  3:2  XXX  --- 
10. Венец (гара Орешец)                ---  ---  ---  ---  ---  ---  ---  ---  ---  XXX 
----------------------------------------------------------------------------------------

нагоре


ОФГ Видин 2015/16 - страници на отбори

ОФГ Видин @enjore.com
в-к Конкурент /Враца/

Балкан (Белоградчик)
Пластик (Старопатица)

нагоре