ОФГ Видин 2014/15

| Таблица с резултати | Страници на отбори |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 |
         | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 |

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Балкан (Белоградчик)               18   12   3   3   55:22   39     Шампион [1 1 0  6:5  4]
-------------------------------------------------------------------
 2. Тимок (Брегово)                    18   12   3   3   69:25   39             [0 1 1  5:6  1]
 3. Ботев (Грамада)                    18   10   5   3   53:24   35            
 4. Дунав (Дунавци)                    18    9   6   3   37:22   33            
 5. Рациария (Арчар)                   18    9   2   7   38:28   29            
 6. Пластик (Старопатица)              18    7   4   7   22:26   25            
 7. Ботев Д (Димово)                   18    6   3   9   20:33   21            
 8. Кула 04 (Кула)                     18    4   2  12   13:39   14            
 9. Венец (гара Орешец)                18    3   2  13   19:60   11            
10. Партизани (Макреш)                 18    2   2  14   16:63    8 [*]        

Бележки
  - Балкан (Белоградчик) играе домакинските си мачове през есента в гара Орешец, а през пролетта - в Ружинци, заради основен ремонт на стадиона в Белоградчик.
  - Партизани (Макреш) се отказва от по-нататъшно участие след XIII кръг. Резултатите на отбора до този момент се зачитат, а на противниците му до края се присъждат служебни победи с 3:0.

                           I кръг

6 септември 2014, събота, 17:00 ч:
Венец (гара Орешец) - Балкан (Белоградчик)                1:4 
7 септември 2014, неделя, 17:00 ч:
Пластик (Старопатица) - Ботев Д (Димово)                  отложен * 
* - отложен заради наводнен терен.
Ботев (Грамада) - Кула 04 (Кула)                          6:1 
Дунав (Дунавци) - Рациария (Арчар)                        1:0 
Тимок (Брегово) - Партизани (Макреш)                      5:0 
10 септември 2014, сряда, 17:00 ч:
Пластик (Старопатица) - Ботев Д (Димово)                  0:0 

                           II кръг

13 септември 2014, събота, 17:00 ч:
Рациария (Арчар) - Тимок (Брегово)                        3:1 
в гара Орешец:
Балкан (Белоградчик) - Дунав (Дунавци)                    2:2 
Кула 04 (Кула) - Венец (гара Орешец)                      3:2 
Пластик (Старопатица) - Ботев (Грамада)                   0:2 
14 септември 2014, неделя, 17:00 ч:
Ботев Д (Димово) - Партизани (Макреш)                     2:2 

                           III кръг

20 септември 2014, събота, 17:00 ч:
Ботев (Грамада) - Ботев Д (Димово)                        5:0 
Дунав (Дунавци) - Кула 04 (Кула)                          1:1 
Тимок (Брегово) - Балкан (Белоградчик)                    5:5 
Партизани (Макреш) - Рациария (Арчар)                     1:0 
21 септември 2014, неделя, 17:00 ч:
Венец (гара Орешец) - Пластик (Старопатица)               0:2 

                           IV кръг

27 септември 2014, събота, 17:00 ч:
Ботев Д (Димово) - Рациария (Арчар)                       0:2 
в гара Орешец:
Балкан (Белоградчик) - Партизани (Макреш)                 2:0 
Кула 04 (Кула) - Тимок (Брегово)                          0:3 
Ботев (Грамада) - Венец (гара Орешец)                     4:0 
28 септември 2014, неделя, 17:00 ч:
Пластик (Старопатица) - Дунав (Дунавци)                   1:1 

                           V кръг

11 октомври 2014, събота, 16:00 ч:
Дунав (Дунавци) - Ботев (Грамада)                         3:2 
Тимок (Брегово) - Пластик (Старопатица)                   3:2 
Партизани (Макреш) - Кула 04 (Кула)                       2:1 
Рациария (Арчар) - Балкан (Белоградчик)                   1:3 
12 октомври 2014, неделя, 16:00 ч:
Венец (гара Орешец) - Ботев Д (Димово)                    0:5 

                           VI кръг

18 октомври 2014, събота, 16:00 ч:
Ботев Д (Димово) - Балкан (Белоградчик)                   0:1 
Кула 04 (Кула) - Рациария (Арчар)                         0:3 
Ботев (Грамада) - Тимок (Брегово)                         1:1 
Венец (гара Орешец) - Дунав (Дунавци)                     2:1 
19 октомври 2014, неделя, 16:00 ч:
Пластик (Старопатица) - Партизани (Макреш)                2:1 

                           VII кръг

25 октомври 2014, събота, 16:00 ч:
в гара Орешец:
Балкан (Белоградчик) - Кула 04 (Кула)                     6:0 
26 октомври 2014, неделя, 14:30 ч:
Дунав (Дунавци) - Ботев Д (Димово)                        3:0 
Тимок (Брегово) - Венец (гара Орешец)                    11:0 
Партизани (Макреш) - Ботев (Грамада)                      4:5 
Рациария (Арчар) - Пластик (Старопатица)                  6:0 сл. * 
* - прекратен при 3:0, когато гостите остават с по-малко от 7 човека на
    терена.

                           VIII кръг

1 ноември 2014, събота, 14:30 ч:
Пластик (Старопатица) - Балкан (Белоградчик)              1:0 
Ботев (Грамада) - Рациария (Арчар)                        5:1 
Венец (гара Орешец) - Партизани (Макреш)                  3:3 
Дунав (Дунавци) - Тимок (Брегово)                         2:1 
2 ноември 2014, неделя, 14:30 ч:
Ботев Д (Димово) - Кула 04 (Кула)                         1:0 

                           IX кръг

8 ноември 2014, събота, 14:30 ч:
Тимок (Брегово) - Ботев Д (Димово)                        5:1 
Партизани (Макреш) - Дунав (Дунавци)                      1:2 
Рациария (Арчар) - Венец (гара Орешец)                    3:1 
в Ружинци:
Балкан (Белоградчик) - Ботев (Грамада)                    3:2 
9 ноември 2014, неделя, 14:30 ч:
Кула 04 (Кула) - Пластик (Старопатица)                    0:2 

                           X кръг

21 март 2015, събота, 15:00 ч:
в Ружинци:
Балкан (Белоградчик) - Венец (гара Орешец)                4:0 
Рациария (Арчар) - Дунав (Дунавци)                        2:3 
22 март 2015, неделя, 15:00 ч:
Ботев Д (Димово) - Пластик (Старопатица)                  1:0 
Кула 04 (Кула) - Ботев (Грамада)                          1:1 
Партизани (Макреш) - Тимок (Брегово)                      0:9 

                           XI кръг

28 март 2015, събота, 15:00 ч:
Тимок (Брегово) - Рациария (Арчар)                        5:0 
Дунав (Дунавци) - Балкан (Белоградчик)                    0:0 
Венец (гара Орешец) - Кула 04 (Кула)                      4:0 
29 март 2015, неделя, 15:00 ч:
Партизани (Макреш) - Ботев Д (Димово)                     0:4 
Ботев (Грамада) - Пластик (Старопатица)                   2:0 

                           XII кръг

4 април 2015, събота, 17:00 ч:
Ботев Д (Димово) - Ботев (Грамада)                        1:4 
в Ружинци:
Балкан (Белоградчик) - Тимок (Брегово)                    1:0 
Рациария (Арчар) - Партизани (Макреш)                     6:1 
5 април 2015, неделя, 17:00 ч:
Пластик (Старопатица) - Венец (гара Орешец)               4:0 
Кула 04 (Кула) - Дунав (Дунавци)                          1:0 

                           XIII кръг

11 април 2015, събота, 17:00 ч:
Рациария (Арчар) - Ботев Д (Димово)                       5:0 
Партизани (Макреш) - Балкан (Белоградчик)                 1:7 
Тимок (Брегово) - Кула 04 (Кула)                          3:0 
Венец (гара Орешец) - Ботев (Грамада)                     1:1 
12 април 2015, неделя, 17:00 ч:
Дунав (Дунавци) - Пластик (Старопатица)                   2:2 

* - Партизани (Макреш) се отказва от по-нататъшно участие след XIII кръг.
    Резултатите на отбора до този момент се зачитат, а на противниците му
    до края се присъждат служебни победи с 3:0.

                           XIV кръг

18 април 2015, събота, 17:00 ч:
Ботев (Грамада) - Дунав (Дунавци)                         0:1 
Пластик (Старопатица) - Тимок (Брегово)                   1:2 
в Ружинци:
Балкан (Белоградчик) - Рациария (Арчар)                   4:0 
19 април 2015, неделя, 17:00 ч:
Ботев Д (Димово) - Венец (гара Орешец)                    2:0 
Кула 04 (Кула) - Партизани (Макреш)                       3:0 сл. 

                           XV кръг

25 април 2015, събота, 17:00 ч:
Рациария (Арчар) - Кула 04 (Кула)                         2:0 
Тимок (Брегово) - Ботев (Грамада)                         3:3 
Дунав (Дунавци) - Венец (гара Орешец)                     6:0 
26 април 2015, неделя, 17:00 ч:
в Ружинци:
Балкан (Белоградчик) - Ботев Д (Димово)                   4:1 
Партизани (Макреш) - Пластик (Старопатица)                0:3 сл. 

                           XVI кръг

2 май 2015, събота, 18:00 ч:
Венец (гара Орешец) - Тимок (Брегово)                     1:5 
Ботев (Грамада) - Партизани (Макреш)                      3:0 сл. 
Пластик (Старопатица) - Рациария (Арчар)                  0:0 
3 май 2015, неделя, 18:00 ч:
Ботев Д (Димово) - Дунав (Дунавци)                        1:1 
Кула 04 (Кула) - Балкан (Белоградчик)                     2:1 

                           XVII кръг

9 май 2015, събота, 18:00 ч:
Кула 04 (Кула) - Ботев Д (Димово)                         0:1 
в гара Орешец:
Балкан (Белоградчик) - Пластик (Старопатица)              6:1 
Рациария (Арчар) - Ботев (Грамада)                        2:2 
Партизани (Макреш) - Венец (гара Орешец)                  0:3 сл. 
Тимок (Брегово) - Дунав (Дунавци)                         6:5 

                           XVIII кръг

16 май 2015, събота, 18:00 ч:
Ботев Д (Димово) - Тимок (Брегово)                        0:1 
Дунав (Дунавци) - Партизани (Макреш)                      3:0 сл. 
Венец (гара Орешец) - Рациария (Арчар)                    1:2 
Ботев (Грамада) - Балкан (Белоградчик)                    5:2 
Пластик (Старопатица) - Кула 04 (Кула)                    1:0 

нагоре


ОФГ Видин 2014/15 - Таблица с резултати

----------------------------------------------------------------------------------------
                                        1.   2.   3.   4.   5.   6.   7.   8.   9.  10. 
----------------------------------------------------------------------------------------
 1. Балкан (Белоградчик)               XXX  1:0  3:2  2:2  4:0  6:1  4:1  6:0  4:0  2:0 
 2. Тимок (Брегово)                    5:5  XXX  3:3  6:5  5:0  3:2  5:1  3:0 11:0  5:0 
 3. Ботев (Грамада)                    5:2  1:1  XXX  0:1  5:1  2:0  5:0  6:1  4:0  3:0*
 4. Дунав (Дунавци)                    0:0  2:1  3:2  XXX  1:0  2:2  3:0  1:1  6:0  3:0*
 5. Рациария (Арчар)                   1:3  3:1  2:2  2:3  XXX  6:0* 5:0  2:0  3:1  6:1 
 6. Пластик (Старопатица)              1:0  1:2  0:2  1:1  0:0  XXX  0:0  1:0  4:0  2:1 
 7. Ботев Д (Димово)                   0:1  0:1  1:4  1:1  0:2  1:0  XXX  1:0  2:0  2:2 
 8. Кула 04 (Кула)                     2:1  0:3  1:1  1:0  0:3  0:2  0:1  XXX  3:2  3:0*
 9. Венец (гара Орешец)                1:4  1:5  1:1  2:1  1:2  0:2  0:5  4:0  XXX  3:3 
10. Партизани (Макреш)                 1:7  0:9  4:5  1:2  1:0  0:3* 0:4  2:1  0:3* XXX 
----------------------------------------------------------------------------------------

нагоре


ОФГ Видин 2014/15 - страници на отбори

ОФГ Видин @enjore.com

Балкан (Белоградчик)
Пластик (Старопатица)

нагоре