Североизточна "В" група 2015/16

| Регламент | Отбори | Публика | Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 |
         | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 |


                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Черноморец (Балчик)                26   24   1   1   79:14   73        Влиза  
-------------------------------------------------------------------
 2. Калиакра (Каварна)                 26   18   4   4   66:24   58               
 3. Суворово 1 (Суворово)              26   14   6   6   46:32   48               
 4. Светкавица Търговище (Търговище)   26   13   3  10   41:32   42               
 5. Ботев (Нови пазар)                 26   11   5  10   43:27   38                [2 1 1  6:5  7]
 6. Интер (Плачидол)                   26   11   5  10   34:33   38 [+]            [2 0 2  4:5  6]
 7. Марисан (Русе)                     26   12   2  12   42:47   38 [+]            [1 1 2  6:6  4]
 8. Бенковски (Бяла, обл.Русе)         26   10   2  14   30:56   32                [1 0 1  3:3  3, -26 обща ГР]
 9. Химик (Девня)                      26   10   2  14   36:64   32 [+]            [1 0 1  3:3  3, -28 обща ГР]
10. Септември 98 (Тервел)              26    9   4  13   42:39   31               
11. Шумен 1929 (Шумен)                 26    8   6  12   40:39   30               
12. Кубрат 2007 (Кубрат)               26    8   5  13   26:37   29               
-------------------------------------------------------------------
13. Тича 1948 (Долни чифлик)           25    5   3  17   21:56   18    [*] Изваден
14. Две могили (Две могили)            25    3   2  20   18:64   11    [*] Изваден

Бележки
  - Интер (Плачидол) играе домакинските си мачове на изкуствения терен на ст."Дружба" в Добрич.
  - Марисан (Русе) играе домакинските си мачове на Градски стадион в Русе.
  - Светкавица Търговище (Търговище) играе домакинските си мачове на ст."Димитър Бурков" в Търговище.
  - Тича 1948 (Долни чифлик) играе домакинските си мачове на ст."Младост" във Варна.
  - Химик (Девня) играе домакинските си мачове в кв.Повеляново, Девня.
  - Шумен 1929 (Шумен) играе домакинските си мачове на ст."Панайот Волов" в Шумен.
  - Спартак 1918 (Варна), 16-ти и изваден от "Б" ФГ през изминалия сезон; първоначално се включва в групата, но на 11 август 2015, след изтегляне на жребия и 4 дни преди началото на сезона; се отказва от участие.
  - Тича 1948 (Долни чифлик) и Две могили (Две могили) се отказват от участие на полусезона. Резултатите им се зачитат, а на противниците им по програма през пролетта се присъждат служебни победи с 3:0.

Голмайстори - пълен списък
24 - Васил Тачев            - Черноморец (Балчик)
16 - Цветан Илиев           - Светкавица Търговище (Търговище)
15 - Стефан Стефанов        - Септември 98 (Тервел)
13 - Мердин Мехмедов        - Ботев (Нови пазар)
12 - Ивайло Лазаров         - Черноморец (Балчик)
11 - Мартин Христов         - Септември 98 (Тервел)  /вкл. 8 гола за Тича 1948 (Долни чифлик)/
10 - Пламен Петров          - Бенковски (Бяла, обл.Русе)
 9 - Лъки Отофи             - Шумен 1929 (Шумен)
   - Румен Александров      - Калиакра (Каварна)
 8 - Гюрсес Александров     - Две могили (Две могили)
   - Никола Терзиев         - Химик (Девня)
   - Радомир Хараланов      - Марисан (Русе)
   - Никола Росенов Василев - Суворово 1 (Суворово)
   - Валентин Валентинов    - Марисан (Русе)  /вкл. 1 гол за Кубрат 2007 (Кубрат)/
   - Денислав Андреев       - Суворово 1 (Суворово)

                           I кръг

15 август 2015, събота, 18:00 ч:
във Варна, ст."Младост":
Тича 1948 (Долни чифлик) - Калиакра (Каварна)             0:2 (0:0) 
  [0:1 Михаел Михалев 48', 0:2 Александър Попов 76'], 70 зрители
Шумен 1929 (Шумен) - Марисан (Русе)                       4:0 (2:0) 
  [1:0 Лъки Отофи 6', 2:0 Густаво 27', 3:0 Християн Василев 63',
   4:0 Живко Герчев 71'], 300 зрители
16 август 2015, неделя, 18:00 ч:
Суворово 1 (Суворово) - Химик (Девня)                     5:1 (3:0) 
  [1:0 Иво Богданов 22', 2:0 Стефан Славов 26', 3:0 Никола Росенов 29',
   3:1 Габриел Атанасов 62', 5:1 Кристиан Радев 76',81'], 300 зрители
Светкавица Търговище (Тщ) - Септември 98 (Тервел)         5:3 (1:2) 
  [1:0 Михаил Михайлов 6', 1:1 Антон Стоянов 7', 1:2 Стефан Стефанов 34'-д,
   2:2 Невен Венков 63', 3:2 Цветан Илиев 67'-д, 3:3 Антон Стоянов 80',
   5:3 Цветан Илиев 82',89'], 200 зрители
Кубрат 2007 (Кубрат) - Интер (Плачидол)                   1:0 (0:0) 
  [1:0 Валентин Валентинов 70'], 300 зрители
Бенковски (Бяла, обл.Русе) - Ботев (Нови пазар)           2:0 (1:0) 
  [1:0 Красимир Димитров 41', 2:0 Юлиян Игнатов 54'], 200 зрители
Две могили (Две могили) - Черноморец (Балчик)             0:1 (0:0) 
  [0:1 Васил Тачев 48'], 100 зрители

                           II кръг

22 август 2015, събота, 18:00 ч:
Ботев (Нови пазар) - Две могили (Две могили)              5:2 (3:1) 
  [1:0 Ивайло Г.Иванов 7'-аг, 2:0 Митко Митков 22', 3:0 Йордан Иванов 36',
   3:1 Радослав Стоянов 45', 4:1 Митко Митков 59', 5:1 Мердин Мехмедов 61',
   5:2 Атилла Юмер 75'], 250 зрители
22 август 2015, събота, 20:00 ч:
Калиакра (Каварна) - Шумен 1929 (Шумен)                   3:0 (0:0) 
  [1:0 Георги Христов 52', 2:0 Александър Попов 68', 3:0 Детелин Димитров 71'], 200 зрители
23 август 2015, неделя, 18:00 ч:
Химик (Девня) - Черноморец (Балчик)                       0:5 (0:3) 
  [0:1 Мирослав Начев 24', 0:4 Васил Тачев 31',44',57'; 0:5 Мирослав Начев 77'], 200 зрители
в Добрич, ст."Дружба" - изкуствен терен:
Интер (Плачидол) - Бенковски (Бяла, обл.Русе)             1:0 (0:0) 
  [1:0 Иван Мартинов 60'], 80 зрители
Септември 98 (Тервел) - Кубрат 2007 (Кубрат)              0:1 (0:1) 
  [0:1 Александър Къснеделчев 27'], 200 зрители
в Русе, ст."Дунав":
Марисан (Русе) - Светкавица Търговище (Търговище)         2:3 (1:1) 
  [1:0 Станимир Петров 1', 1:1 Цветан Илиев 17'-д, 2:1 Светослав Велчев 81',
   2:2 Цветан Илиев 85', 2:3 Веселин Василев 88'], 200 зрители
Суворово 1 (Суворово) - Тича 1948 (Долни чифлик)          1:1 (1:1) 
  [0:1 Владо Маринов 13', 1:1 Никола Росенов 23'-д], 150 зрители

                           III кръг

29 август 2015, събота, 18:00 ч:
Шумен 1929 (Шумен) - Суворово 1 (Суворово)                0:1 (0:0) 
  [0:1 Никола Росенов 60'], 200 зрители
Светкавица Търговище (Търговище) - Калиакра (Каварна)     1:0 (0:0) 
  [1:0 Цветан Илиев 62'], 200 зрители
в кк Албена, ст."Албена-1":
Черноморец (Балчик) - Ботев (Нови пазар)                  1:0 (0:0) 
  [1:0 Васил Тачев 86'], 100 зрители
30 август 2015, неделя, 18:00 ч:
във Варна, ст."Младост":
Тича 1948 (Долни чифлик) - Химик (Девня)                  5:2 (3:2) 
  [0:1 Мартин Великов 5', 1:1 Драгомир Николов 15', 2:1 Мартин Христов 24',
   2:2 Габриел Атанасов 29'-д, 3:2 Милен Николов 32', 4:2 Венцислав Маринов 68',
   5:2 Никола Найденов 85'], 100 зрители
Кубрат 2007 (Кубрат) - Марисан (Русе)                     1:0 (1:0) 
  [1:0 Людмил Киров 13'-д], 200 зрители
Бенковски (Бяла, обл.Русе) - Септември 98 (Тервел)        3:1 (0:1) 
  [0:1 Филип Филчев 5', 1:1 Даниел Панайотов 52', 2:1 Пламен Петров 65',
   3:1 Борислав Иванов 66'], 200 зрители
Две могили (Две могили) - Интер (Плачидол)                0:2 (0:2) 
  [0:1 Вилиян Георгиев 36', 0:2 Симеон Неделчев 37'], 200 зрители

                           IV кръг

5 септември 2015, събота, 17:00 ч:
във Варна, ст."Младост":
Тича 1948 (Долни чифлик) - Шумен 1929 (Шумен)             1:0 (0:0) 
  [1:0 Димитър Кюркчийски 85'], 100 зрители
5 септември 2015, събота, 19:00 ч:
Калиакра (Каварна) - Кубрат 2007 (Кубрат)                 3:1 (1:0) 
  [1:0 Енчо Лемперов 18', 1:1 Людмил Киров 49', 2:1 Траян Дянков 75',
   3:1 Мохамед Ахмед 89'], 150 зрители
6 септември 2015, неделя, 17:00 ч:
Химик (Девня) - Ботев (Нови пазар)                        2:1 (1:0) * 
  [1:0 Петьо Василев 35', 2:0 Никола Терзиев 73', 2:1 Митко Митков 86'], 100 зрители
* - Химик е наказан с лишаване от домакинство за 1 мач заради навлизане на
    публика на терена при спряна игра с последствия.
в Добрич, ст."Дружба" - изкуствен терен:
Интер (Плачидол) - Черноморец (Балчик)                    0:2 (0:1) 
  [0:1 Ивайло Лазаров 19'-д, 0:2 Васил Тачев 81'], 200 зрители
Септември 98 (Тервел) - Две могили (Две могили)           2:2 (1:1) 
  [1:0 Стефан Стефанов 11'-д, 1:1 Радослав Стоянов 23', 1:2 Ивайло Г.Иванов 53',
   2:2 Красимир Господинов 54'], 200 зрители
Марисан (Русе) - Бенковски (Бяла, обл.Русе)               2:1 (1:0) 
  [1:0 Радомир Хараланов 3', 1:1 Борислав Иванов 57', 2:1 Николай Недков 89'], 100 зрители
Суворово 1 (Суворово) - Светкавица Търговище (Тщ)         1:1 (0:0) 
  [1:0 Филип Флоров 57', 1:1 Иван Георгиев 59'], 200 зрители

                           V кръг

12 септември 2015, събота, 17:00 ч:
Шумен 1929 (Шумен) - Химик (Девня)                        3:0 (0:0) 
  [1:0 Християн Василев 46', 3:0 Асен Симеонов 65',76'], 50 зрители
Бенковски (Бяла, обл.Русе) - Калиакра (Каварна)           2:2 (1:0) 
  [1:0 Борислав Иванов 41', 1:1 Детелин Димитров 53', 1:2 Дарин Андонов 64',
   2:2 Пламен Петров 72'], 150 зрители
в кк Албена, ст."Албена-1":
Черноморец (Балчик) - Септември 98 (Тервел)               5:0 (2:0) 
  [3:0 Ивайло Лазаров 24',34',52'; 4:0 Николай Иванов 76', 5:0 Васил Тачев 89'], 100 зрители
Ботев (Нови пазар) - Интер (Плачидол)                     2:0 (0:0) 
  [1:0 Йордан Иванов 60', 2:0 Мердин Мехмедов 65'], 250 зрители
13 септември 2015, неделя, 17:00 ч:
Светкавица Търговище (Тщ) - Тича 1948 (Долни чифлик)      2:0 (2:0) 
  [1:0 Васил Христов 32', 2:0 Турхан Хасанов 43'], 150 зрители
Кубрат 2007 (Кубрат) - Суворово 1 (Суворово)              1:4 (0:1) * 
  [0:1 Денислав Андреев 41', 1:1 Светлин Симеонов 57', 1:3 Никола Росенов 90'-д,90'+1';
   1:4 Венцислав Желев 90'+3'], 100 зрители
* - Кубрат е наказан с лишаване от домакинство за 1 мач заради хвърлени от
    публиката предмети, ударили длъжностно лице.
Две могили (Две могили) - Марисан (Русе)                  5:3 (3:1) 
  [0:1 Радомир Хараланов 7', 2:1 Гюрсес Александров 9',11'; 3:1 Торгут Ахмедов 31',
   4:1 Гюрсес Александров 46', 4:2 Димитър Георгиев 48', 4:3 Радомир Хараланов 53',
   5:3 Атилла Юмер 90'+2'], 150 зрители

                           VI кръг

18 септември 2015, петък, 17:00 ч:
Марисан (Русе) - Черноморец (Балчик)                      1:4 (0:1) 
  [0:1 Ивайло Лазаров 23', 1:1 Явор Колев 52'-аг, 1:2 Ивайло Лазаров 61',
   1:3 Ахмед Хикмет 80', 1:4 Ивайло Лазаров 81'], 100 зрители
19 септември 2015, събота, 17:00 ч:
Шумен 1929 (Шумен) - Светкавица Търговище (Търговище)     1:0 (0:0) 
  [1:0 Християн Василев 65'], 150 зрители
19 септември 2015, събота, 19:00 ч:
Калиакра (Каварна) - Две могили (Две могили)              3:1 (2:0) 
  [1:0 Тодор Вълканов 2', 2:0 Александър Попов 30', 2:1 Гюрсес Александров 63',
   3:1 Александър Попов 90'+2'], 100 зрители
20 септември 2015, неделя, 17:00 ч:
в Белослав: *
Химик (Девня) - Интер (Плачидол)                          2:0 (0:0) 
  [1:0 Петьо Василев 49', 2:0 Пламен Кожухаров 90'+1'], 100 зрители
* - на неутрален терен заради наказание с лишаване от домакинство на
    Химик.
Септември 98 (Тервел) - Ботев (Нови пазар)                0:2 (0:0) 
  [0:1 Мердин Мехмедов 62'-д, Димитър Бозини 90'], 200 зрители
Суворово 1 (Суворово) - Бенковски (Бяла, обл.Русе)        4:0 (2:0) 
  [1:0 Филип Флоров 30', 3:0 Иво Богданов 37',66'; 4:0 Никола Росенов 87'], 200 зрители
във Варна, ст."Младост":
Тича 1948 (Долни чифлик) - Кубрат 2007 (Кубрат)           4:0 (3:0) 
  [4:0 Мартин Христов 7,9,32,74'], 50 зрители

                           VII кръг

26 септември 2015, събота, 15:00 ч:
Ботев (Нови пазар) - Марисан (Русе)                       2:1 (1:1) 
  [0:1 Кристиян Петров 25', 1:1 Мердин Мехмедов 38'-д, 2:1 Димитър Димитров 72'], 100 зрители
26 септември 2015, събота, 17:00 ч:
в кв.гара Разград, Разград, ст."Стъклозавода": *
Кубрат 2007 (Кубрат) - Шумен 1929 (Шумен)                 2:3 (2:2) 
  [1:0 Александър Къснеделчев 13', 2:0 Ивайло Кирилов 18', 2:1 Станчо Димитров 28',
   2:2 Лъки Отофи 32', 2:3 Антонио Илиев 90'], 50 зрители
* - на неутрален терен заради наказание с лишаване от домакинство на
    Кубрат.
Черноморец (Балчик) - Калиакра (Каварна)                  5:3 (3:1) 
  [1:0 Валентин Веселинов 8', 2:0 Васил Тачев 24', 3:0 Валентин Веселинов 33',
   3:1 Николай Велков 37', 3:2 Дарин Андонов 47', 4:2 Ахмед Хикмет 80',
   5:2 Виктор Митев 81', 5:3 Дарин Андонов 90'+3'], 1 300 зрители
27 септември 2015, неделя, 17:00 ч:
Светкавица Търговище (Търговище) - Химик (Девня)          4:0 (1:0) 
  [1:0 Васил Христов 8', 3:0 Невен Венков 54',57'; 4:0 Мирослав Великов 77'], 300 зрители
Бенковски (Бяла, обл.Русе) - Тича 1948 (Долни чифлик)     4:2 (2:1) 
  [0:1 Мартин Христов 9', 1:1 Пламен Петров 11', 2:1 Борислав Иванов 25'-д,
   2:2 Димитър Кюркчийски 48', 4:2 Исмаил Мастънов 59',89'], 150 зрители
Две могили (Две могили) - Суворово 1 (Суворово)           0:1 (0:1) 
  [0:1 Денислав Андреев 21'], 50 зрители
в Добрич, ст."Дружба" - изкуствен терен:
Интер (Плачидол) - Септември 98 (Тервел)                  2:2 (2:1) 
  [0:1 Марин Петров 38', 2:1 Живко Бояджиев 40'-д,43'-д; 2:2 Стефан Стефанов 90'+3'], 100 зрители

                           VIII кръг

3 октомври 2015, събота, 16:00 ч:
Калиакра (Каварна) - Ботев (Нови пазар)                   2:1 (2:0) 
  [1:0 Георги Христов 6', 2:0 Александър Попов 39', 2:1 Сердар Хасанов 83'], 150 зрители
Шумен 1929 (Шумен) - Бенковски (Бяла, обл.Русе)           7:1 (2:0) 
  [1:0 Лъки Отофи 18', 3:0 Густаво 23',48'; 3:1 Борислав Иванов 55'-д,
   4:1 Живко Герчев 66', 5:1 Асен Симеонов 67', 6:1 Антонио Илиев 80',
   7:1 Густаво 90'], 100 зрители
4 октомври 2015, неделя, 16:00 ч:
Химик (Девня) - Септември 98 (Тервел)                     3:2 (1:0) 
  [1:0 Никола Терзиев 34', 1:1 Стефан Стефанов 50', 2:1 Габриел Атанасов 73',
   2:2 Марин Петров 75', 3:2 Мартин Великов 90'+1'-д], 100 зрители
Марисан (Русе) - Интер (Плачидол)                         2:0 (0:0) 
  [1:0 Мартин Иванов 57'-д, 2:0 Динко Станчев 60'], 150 зрители
Суворово 1 (Суворово) - Черноморец (Балчик)               0:4 (0:1) 
  [0:1 Ивайло Лазаров 21', 0:2 Виктор Митев 55', 0:3 Беадир Беадиров 60',
   0:4 Васил Тачев 86'], 200 зрители
във Варна, ст."Младост":
Тича 1948 (Долни чифлик) - Две могили (Две могили)        2:0 (0:0) 
  [1:0 Венцислав Маринов 58'-д, 2:0 Мартин Христов 90'+2'], 50 зрители
Светкавица Търговище (Търговище) - Кубрат 2007 (Кубрат)   3:0 (1:0) 
  [2:0 Цветан Илиев 45'-д,66'; 3:0 Николай Николов 90'], 200 зрители

                           IX кръг

10 октомври 2015, събота, 16:00 ч:
Две могили (Две могили) - Шумен 1929 (Шумен)              4:3 (3:2) 
  [1:0 Гюрсес Александров 13', 1:1 Лъки Отофи 32', 1:2 Християн Василев 35',
   2:2 Светослав Недялков 44', 3:2 Гюрсес Александров 45', 3:3 Християн Василев 66',
   4:3 Ивайло Г.Иванов 73'], 100 зрители
Ботев (Нови пазар) - Суворово 1 (Суворово)                0:1 (0:1) 
  [0:1 Денислав Андреев 22'], 150 зрители
10 октомври 2015, събота, 17:00 ч:
в Добрич, ст."Дружба" - изкуствен терен:
Интер (Плачидол) - Калиакра (Каварна)                     1:4 (0:2) 
  [0:1 Александър Попов 1', 0:2 Мохамед Ахмед 22', 0:3 Георги Станчев 55',
   1:3 Антон Славков 57', 1:4 Георги Христов 75'], 100 зрители
11 октомври 2015, неделя, 16:00 ч:
Кубрат 2007 (Кубрат) - Химик (Девня)                      4:1 (3:1) 
  [2:0 Алпай Али 10',29'; 3:0 Людмил Киров 34', 3:1 Мехмед Февзи 36',
   4:1 Людмил Киров 63'], 200 зрители
Бенковски (Бяла, обл.Русе) - Светкавица Търговище (Тщ)    0:2 (0:0) 
  [0:2 Цветан Илиев 49',90'+3'], 200 зрители
Черноморец (Балчик) - Тича 1948 (Долни чифлик)            4:1 (2:0) 
  [2:0 Беадир Беадиров 26',45'; 3:0 Мирослав Начев 51', 3:1 Владо Маринов 67',
   4:1 Ахмед Хикмет 82'], 150 зрители
Септември 98 (Тервел) - Марисан (Русе)                    6:1 (1:0) 
  [1:0 Ивайло Георгиев 27', 2:0 Марин Петров 50', 3:0 Красимир Господинов 53',
   3:1 Динко Станчев 61', 4:1 Стефан Стефанов 71', 5:1 Иван Жеков 80',
   6:1 Ивайло Георгиев 85'], 100 зрители

                           X кръг

17 октомври 2015, събота, 16:00 ч:
Калиакра (Каварна) - Септември 98 (Тервел)                2:0 (0:0) 
  [1:0 Михаел Михалев 47', 2:0 Алекси Аврамов 80'], 100 зрители
Шумен 1929 (Шумен) - Черноморец (Балчик)                  2:3 (0:2) 
  [0:2 Васил Тачев 18',26'; 2:2 Асен Симеонов 73',86'; 2:3 Виктор Митев 90'+3'], 300 зрители
18 октомври 2015, неделя, 16:00 ч:
Химик (Девня) - Марисан (Русе)                            4:1 (4:0) 
  [2:0 Никола Терзиев 2',7'; 3:0 Петьо Василев 14', 4:0 Никола Терзиев 28',
   4:1 Станимир Петров 74'], 50 зрители
Суворово 1 (Суворово) - Интер (Плачидол)                  2:4 (0:1) 
  [0:1 Живко Бояджиев 30', 0:2 Радослав Георгиев 54', 0:4 Симеон Неделчев 62',70';
   1:4 Николай Илиев 78', 2:4 Филип Флоров 84'], 150 зрители
във Варна, ст."Младост":
Тича 1948 (Долни чифлик) - Ботев (Нови пазар)             1:1 (1:0) 
  [1:0 Милен Николов 24', 1:1 Сердар Хасанов 86'], 50 зрители
Светкавица Търговище (Тщ) - Две могили (Две могили)       3:1 (2:1) 
  [1:0 Турхан Хасанов 7', 2:0 Мирослав Великов 22', 2:1 Радослав Стоянов 27',
   3:1 Турхан Хасанов 54'], 200 зрители
Кубрат 2007 (Кубрат) - Бенковски (Бяла, обл.Русе)         1:0 (0:0) 
  [1:0 Людмил Киров 57'], 150 зрители

                           XI кръг

23 октомври 2015, петък, 16:00 ч:
Бенковски (Бяла, обл.Русе) - Химик (Девня)                3:0 (0:0) 
  [3:0 Пламен Петров 46',70',75'], 100 зрители
Две могили (Две могили) - Кубрат 2007 (Кубрат)            0:0 
  50 зрители
Черноморец (Балчик) - Светкавица Търговище (Търговище)    4:0 (2:0) 
  [1:0 Виктор Митев 7', 2:0 Васил Тачев 29', 3:0 Беадир Беадиров 68',
   4:0 Васил Тачев 78'], 200 зрители
Ботев (Нови пазар) - Шумен 1929 (Шумен)                   3:1 (1:1) 
  [0:1 Лъки Отофи 19', 2:1 Мердин Мехмедов 42'-д,60'; 3:1 Георги Никифоров 90'], 200 зрители
в Добрич, ст."Дружба" - изкуствен терен:
Интер (Плачидол) - Тича 1948 (Долни чифлик)               1:0 (0:0) 
  [1:0 Антон Славков 73'], 50 зрители
Септември 98 (Тервел) - Суворово 1 (Суворово)             0:1 (0:0) 
  [0:1 Теодор Кирчев 90'], 200 зрители
в Русе, ст."Дунав" - изкуствен терен:
Марисан (Русе) - Калиакра (Каварна)                       0:4 (0:2) 
  [0:2 Симеон Симеонов 5',35'; 0:3 Николай Велков 47', 0:4 Георги Станчев 58'], 100 зрители

                           XII кръг

30 октомври 2015, петък, 15:00 ч:
Химик (Девня) - Калиакра (Каварна)                        0:4 (0:1) 
  [0:1 Дарин Андонов 30', 0:2 Николай Велков 67', 0:3 Ивайло Русев 72',
   0:4 Желязко Асенов 81'], 50 зрители
Суворово 1 (Суворово) - Марисан (Русе)                    2:1 (1:1) 
  [1:0 Николай Илиев 41', 1:1 Мартин Иванов 42', 2:1 Даниел Венков 77'], 50 зрители
във Варна, ст."Младост":
Тича 1948 (Долни чифлик) - Септември 98 (Тервел)          2:1 (0:0) 
  [0:1 Марин Петров 50'-д, 1:1 Георги Бомбов 61', 2:1 Илиян Янков 67'], 50 зрители
Шумен 1929 (Шумен) - Интер (Плачидол)                     1:1 (1:0) 
  [1:0 Лъки Отофи 14', 1:1 Радослав Монев 90'+5'], 50 зрители
Светкавица Търговище (Търговище) - Ботев (Нови пазар)     2:1 (1:1) 
  [0:1 Митко Митков 22', 1:1 Иван Георгиев 27', 2:1 Цветан Илиев 49'], 100 зрители
Кубрат 2007 (Кубрат) - Черноморец (Балчик)                0:1 (0:0) 
  [0:1 Ивайло Лазаров 90'+4'], 200 зрители
Бенковски (Бяла, обл.Русе) - Две могили (Две могили)      2:0 (1:0) 
  [2:0 Георги Ковачев 32',62'], 100 зрители

                           XIII кръг

7 ноември 2015, събота, 14:00 ч:
Ботев (Нови пазар) - Кубрат 2007 (Кубрат)                 2:1 (1:0) 
  [1:0 Мердин Мехмедов 39', 1:1 Пламен Тодоров 79'-д, 2:1 Митко Митков 80'], 200 зрители
Септември 98 (Тервел) - Шумен 1929 (Шумен)                2:0 (1:0) 
  [1:0 Ивайло Георгиев 8', 2:0 Иван Жеков 55'], 100 зрители
Калиакра (Каварна) - Суворово 1 (Суворово)                3:0 (1:0) 
  [1:0 Николай Велков 14', 3:0 Георги Станчев 49',63'], 100 зрители
8 ноември 2015, неделя, 14:00 ч:
Две могили (Две могили) - Химик (Девня)                   3:1 (2:1) 
  [1:0 Гюрсес Александров 10', 1:1 Николай Кателиев 24', 2:1 Радослав Стоянов 41',
   3:1 Гюрсес Александров 63'], 50 зрители
Черноморец (Балчик) - Бенковски (Бяла, обл.Русе)          9:0 (3:0) 
  [1:0 Генади Луго 19', 2:0 Васил Тачев 28', 3:0 Виктор Митев 45',
   4:0 Ахмед Хикмет 51', 5:0 Васил Тачев 58', 6:0 Явор Колев 72',
   7:0 Васил Тачев 81'-д, 8:0 Ивайло Лазаров 85', 9:0 Никола Дамянов 89'], 150 зрители
Марисан (Русе) - Тича 1948 (Долни чифлик)                 2:2 (1:1) 
  [1:0 Станимир Петров 23', 1:1 Тодор Апостолов 43', 2:1 Радомир Хараланов 54',
   2:2 Мартин Христов 61'], 100 зрители
8 ноември 2015, неделя, 15:00 ч:
в Добрич, ст."Дружба" - изкуствен терен:
Интер (Плачидол) - Светкавица Търговище (Търговище)       1:1 (0:0) 
  [0:1 Цветан Илиев 61'-д, 1:1 Иван Мартинов 65'], 100 зрители

                           XIV кръг

27 февруари 2016, събота, 14:00 ч:
Калиакра (Каварна) - Тича 1948 (Долни чифлик)             3:0 сл. 
Марисан (Русе) - Шумен 1929 (Шумен)                       отложен * 
* - отложен по молба на гостите заради организационни проблеми.
Ботев (Нови пазар) - Бенковски (Бяла, обл.Русе)           3:0 сл. * 
* - гостите не се явяват.
28 февруари 2016, неделя, 14:00 ч:
Химик (Девня) - Суворово 1 (Суворово)                     2:2 (1:1) 
  [1:0 Свилен Стоянов 28', 1:1 Теодор Кирчев 45'+1', 2:1 Никола Терзиев 55',
   2:2 Даниел Венков 83'], 100 зрители
Септември 98 (Тервел) - Светкавица Търговище (Тщ)         1:2 (1:1) 
  [0:1 Николай Николов 8', 1:1 Стефан Стефанов 13', 1:2 Цветан Илиев 81'], 100 зрители
в Добрич, ст."Дружба" - изкуствен терен:
Интер (Плачидол) - Кубрат 2007 (Кубрат)                   1:0 (1:0) 
  [1:0 Симеон Симеонов 24'-д], 150 зрители
Черноморец (Балчик) - Две могили (Две могили)             3:0 сл. 
9 март 2016, сряда, 15:00 ч:
в Русе, ст."Дунав":
Марисан (Русе) - Шумен 1929 (Шумен)                       3:0 (2:0) 
  [1:0 Ивайло Кирилов 41', 2:0 Динко Станчев 45', 3:0 Станимир Петров 79'], 50 зрители

                           XV кръг

5 март 2016, събота, 15:00 ч:
Две могили (Две могили) - Ботев (Нови пазар)              0:3 сл. 
Шумен 1929 (Шумен) - Калиакра (Каварна)                   2:2 (2:2) 
  [0:1 Михаел Михалев 7', 1:1 Лъки Отофи 20', 1:2 Васко Боев 33',
   2:2 Николай Кънев 39'], 200 зрители
6 март 2016, неделя, 15:00 ч:
Черноморец (Балчик) - Химик (Девня)                       3:1 (0:0) 
  [1:0 Васил Тачев 52'-д, 1:1 Пламен Иванов 58'-д, 2:1 Петко Цанков 82',
   3:1 Карен Мадоян 90'+4'], 200 зрители
Бенковски (Бяла, обл.Русе) - Интер (Плачидол)             0:0 
  150 зрители
Кубрат 2007 (Кубрат) - Септември 98 (Тервел)              0:1 (0:0) 
  [0:1 Стефан Стефанов 59'-д], 300 зрители
Светкавица Търговище (Търговище) - Марисан (Русе)         1:2 (0:1) 
  [0:1 Радомир Хараланов 29', 1:1 Калоян Николов 60'-д, 1:2 Динко Станчев 87'], 150 зрители
Тича 1948 (Долни чифлик) - Суворово 1 (Суворово)          0:3 сл. 

                           XIV кръг - отложен мач

9 март 2016, сряда, 15:00 ч:
в Русе, ст."Дунав":
Марисан (Русе) - Шумен 1929 (Шумен)                       3:0 (2:0) 
  [1:0 Ивайло Кирилов 41', 2:0 Динко Станчев 45', 3:0 Станимир Петров 79'], 50 зрители

                           XVI кръг

12 март 2016, събота, 15:00 ч:
Калиакра (Каварна) - Светкавица Търговище (Търговище)     3:1 (1:0) 
  [1:0 Траян Дянков 14', 1:1 Николай Николов 48', 2:1 Пламен Димитров 63',
   3:1 Румен Александров 82'], 200 зрители
Ботев (Нови пазар) - Черноморец (Балчик)                  1:2 (0:0) 
  [0:1 Васил Тачев 79'-д, 1:1 Йордан Иванов 87', 1:2 Ахмед Хикмет 90'+2'], 150 зрители
13 март 2016, неделя, 15:00 ч:
Химик (Девня) - Тича 1948 (Долни чифлик)                  3:0 сл. 
Суворово 1 (Суворово) - Шумен 1929 (Шумен)                0:0 
  100 зрители
в Русе, ст."Дунав" - изкуствен терен:
Марисан (Русе) - Кубрат 2007 (Кубрат)                     2:0 (1:0) 
  [1:0 Валентин Валентинов 25', 2:0 Динко Станчев 57'], 100 зрители
Септември 98 (Тервел) - Бенковски (Бяла, обл.Русе)        8:1 (3:0) 
  [1:0 Сашо Джилянов 10', 2:0 Станислав Иванов 13', 4:0 Стефан Стефанов 24',46';
   6:0 Мартин Христов 49',51'; 7:0 Стефан Стефанов 54', 8:0 Цветомир Валериев 62',
   8:1 Илиян Георгиев 75'], 150 зрители
в Добрич, ст."Дружба" - изкуствен терен:
Интер (Плачидол) - Две могили (Две могили)                3:0 сл. 

                           XVII кръг

19 март 2016, събота, 15:00 ч:
Ботев (Нови пазар) - Химик (Девня)                        6:0 (3:0) 
  [1:0 Георги Никифоров 9', 2:0 Кяшив Фахрединов 16', 3:0 Георги Никифоров 42',
   4:0 Кяшив Фахрединов 50', 5:0 Сердар Хасанов 85', 6:0 Митко Митков 88'], 100 зрители
Кубрат 2007 (Кубрат) - Калиакра (Каварна)                 2:2 (1:0) 
  [1:0 Аян Ирфан 12', 1:2 Румен Александров 58'-д,70'; 2:2 Алеф Караосман 73'], 150 зрители
Шумен 1929 (Шумен) - Тича 1948 (Долни чифлик)             3:0 сл. 
20 март 2016, неделя, 15:00 ч:
Черноморец (Балчик) - Интер (Плачидол)                    2:1 (0:0) 
  [0:1 Даниел Димитров 54', 1:1 Виктор Митев 67', 2:1 Васил Тачев 72'], 300 зрители
Две могили (Две могили) - Септември 98 (Тервел)           0:3 сл. 
Бенковски (Бяла, обл.Русе) - Марисан (Русе)               0:2 (0:1) 
  [0:1 Валентин Валентинов 26', 0:2 Радомир Хараланов 51'], 100 зрители
Светкавица Търговище (Тщ) - Суворово 1 (Суворово)         1:1 (0:1) 
  [0:1 Иво Богданов 10', 1:1 Цветан Илиев 68'-д], 100 зрители

                           XVIII кръг

26 март 2016, събота, 15:00 ч:
Химик (Девня) - Шумен 1929 (Шумен)                        4:2 (2:0) 
  [1:0 Георги Димитров 7'-д, 2:0 Пламен Иванов 45', 2:1 Лъки Отофи 58',
   4:1 Георги Димитров 64',88'; 4:2 Алберт Станчев 85'], 100 зрители
Калиакра (Каварна) - Бенковски (Бяла, обл.Русе)           3:0 (0:0) 
  [1:0 Цветан Ганев 52'-аг, 2:0 Васко Боев 81', 3:0 Тодор Маринчев 89'], 150 зрители
27 март 2016, неделя, 15:00 ч:
Тича 1948 (Долни чифлик) - Светкавица Търговище (Тщ)      0:3 сл. 
Суворово 1 (Суворово) - Кубрат 2007 (Кубрат)              3:1 (1:0) 
  [1:0 Иво Михайлов 42'-д, 2:0 Денислав Андреев 60', 3:0 Александър Чукански 77',
   3:1 Сезер Гюнаев 80'], 100 зрители
Марисан (Русе) - Две могили (Две могили)                  3:0 сл. 
Септември 98 (Тервел) - Черноморец (Балчик)               0:1 (0:1) 
  [0:1 Беадир Беадиров 25'], 200 зрители
27 март 2016, неделя, 16:00 ч:
в Добрич, ст."Дружба" - изкуствен терен:
Интер (Плачидол) - Ботев (Нови пазар)                     2:0 (1:0) 
  [1:0 Даниел Димитров 6', 2:0 Дениз Кадир 85'], 100 зрители

                           XIX кръг

2 април 2016, събота, 16:00 ч:
Ботев (Нови пазар) - Септември 98 (Тервел)                1:1 (1:0) 
  [1:0 Георги Никифоров 41', 1:1 Антон Стоянов 61'], 150 зрители
Две могили (Две могили) - Калиакра (Каварна)              0:3 сл. 
Светкавица Търговище (Търговище) - Шумен 1929 (Шумен)     0:1 (0:0) 
  [0:1 Симеон Димитров 90'+1'], 150 зрители
3 април 2016, неделя, 16:00 ч:
в Добрич, ст."Дружба" - изкуствен терен:
Интер (Плачидол) - Химик (Девня)                          1:2 (0:1) 
  [0:1 Никола Терзиев 44', 1:1 Петър Петров 55', 1:2 Никола Терзиев 73'], 150 зрители
Черноморец (Балчик) - Марисан (Русе)                      0:1 (0:1) 
  [0:1 Живко Парашкевов 10'], 300 зрители
Бенковски (Бяла, обл.Русе) - Суворово 1 (Суворово)        1:4 (0:1) 
  [0:1 Стефан Славов 12', 0:2 Денислав Андреев 76', 1:2 Пламен Петров 81',
   1:3 Денислав Андреев 86', 1:4 Данаил Борисов 88'], 200 зрители
Кубрат 2007 (Кубрат) - Тича 1948 (Долни чифлик)           3:0 сл. 

                           XX кръг

9 април 2016, събота, 16:00 ч:
Шумен 1929 (Шумен) - Кубрат 2007 (Кубрат)                 1:1 (0:0) 
  [0:1 Аян Ирфан 58', 1:1 Мирослав Генчев 62'], 200 зрители
Калиакра (Каварна) - Черноморец (Балчик)                  1:1 (1:1) 
  [0:1 Валентин Веселинов 15', 1:1 Тодор Вълканов 23'], 400 зрители
Марисан (Русе) - Ботев (Нови пазар)                       2:2 (0:1) 
  [0:2 Мердин Мехмедов 15',56'-д; 1:2 Мартин Иванов 66', 2:2 Валентин Валентинов 74'], 100 зрители
10 април 2016, неделя, 16:00 ч:
Химик (Девня) - Светкавица Търговище (Търговище)          1:0 (0:0) 
  [1:0 Свилен Стоянов 69'], 100 зрители
Тича 1948 (Долни чифлик) - Бенковски (Бяла, обл.Русе)     0:3 сл. 
Суворово 1 (Суворово) - Две могили (Две могили)           3:0 сл. 
Септември 98 (Тервел) - Интер (Плачидол)                  3:1 (2:0) 
  [1:0 Стефан Стефанов 13', 2:0 Мартин Христов 41', 3:0 Стефан Стефанов 50',
   3:1 Даниел Димитров 80'], 150 зрители

                           XXI кръг

16 април 2016, събота, 16:00 ч:
Ботев (Нови пазар) - Калиакра (Каварна)                   2:0 (1:0) 
  [2:0 Мердин Мехмедов 20',89']
  [ид: Дарин Андонов (К) 78'], 200 зрители
Бенковски (Бяла, обл.Русе) - Шумен 1929 (Шумен)           1:0 (1:0) 
  [1:0 Пламен Петров 34'], 150 зрители
17 април 2016, неделя, 16:00 ч:
Септември 98 (Тервел) - Химик (Девня)                     2:1 (1:1) 
  [1:0 Стефан Стефанов 29', 1:1 Георги Димитров 43', 2:1 Стефан Стефанов 67'], 150 зрители
в Добрич, ст."Дружба" - изкуствен терен:
Интер (Плачидол) - Марисан (Русе)                         2:1 (0:0) 
  [1:0 Стилян Стоянов 50', 2:0 Даниел Димитров 71', 2:1 Радомир Хараланов 77'], 50 зрители
Черноморец (Балчик) - Суворово 1 (Суворово)               3:0 (2:0) 
  [3:0 Васил Тачев 26',31'-д,76'], 300 зрители
Две могили (Две могили) - Тича 1948 (Долни чифлик)        анулиран 
Кубрат 2007 (Кубрат) - Светкавица Търговище (Търговище)   2:1 (1:0) 
  [1:0 Алеф Караосман 3', 1:1 Цветан Илиев 69', 2:1 Алпай Али 89'], 300 зрители

                           XXII кръг

23 април 2016, събота, 16:00 ч:
Шумен 1929 (Шумен) - Две могили (Две могили)              3:0 сл. 
Калиакра (Каварна) - Интер (Плачидол)                     2:1 (1:0) 
  [2:0 Румен Александров 26',60'; 2:1 Танер Юсню 87'], 100 зрители
24 април 2016, неделя, 16:00 ч:
Химик (Девня) - Кубрат 2007 (Кубрат)                      0:0 
  100 зрители
Светкавица Търговище (Тщ) - Бенковски (Бяла, обл.Русе)    0:1 (0:0) 
  [0:1 Харун Якубов (вр) 75'-аг], 100 зрители
Тича 1948 (Долни чифлик) - Черноморец (Балчик)            0:3 сл. 
Суворово 1 (Суворово) - Ботев (Нови пазар)                2:1 (0:0) 
  [1:0 Банко Банков 70'-аг, 1:1 Мердин Мехмедов 76', 2:1 Никола Росенов 84'], 150 зрители
в Русе, ст."Дунав":
Марисан (Русе) - Септември 98 (Тервел)                    2:0 (0:0) 
  [1:0 Валентин Валентинов 68', 2:0 Радомир Хараланов 89'], 100 зрители

                           XXIII кръг

29 април 2016, петък, 16:00 ч:
Септември 98 (Тервел) - Калиакра (Каварна)                1:0 (0:0) 
  [1:0 Стефан Стефанов 62'], 100 зрители
Черноморец (Балчик) - Шумен 1929 (Шумен)                  3:0 сл. * 
* - автобусът на гостите се чупи на път за мача и те не се явяват.
29 април 2016, петък, 18:00 ч:
в Добрич, ст."Дружба" - изкуствен терен:
Интер (Плачидол) - Суворово 1 (Суворово)                  1:1 (1:0) 
  [1:0 Симеон Неделчев 14', 1:1 Никола Росенов 87'], 100 зрители
30 април 2016, събота, 16:00 ч:
Марисан (Русе) - Химик (Девня)                            1:0 (1:0) 
  [1:0 Валентин Валентинов 5'], 50 зрители
Ботев (Нови пазар) - Тича 1948 (Долни чифлик)             3:0 сл. 
Две могили (Две могили) - Светкавица Търговище (Тщ)       0:3 сл. 
Бенковски (Бяла, обл.Русе) - Кубрат 2007 (Кубрат)         1:0 (1:0) 
  [1:0 Пламен Петров 12'], 150 зрители

                           XXIV кръг

5 май 2016, четвъртък, 17:00 ч:
Химик (Девня) - Бенковски (Бяла, обл.Русе)                3:0 (2:0) 
  [1:0 Пламен Иванов 14', 2:0 Георги Димитров 16', 3:0 Диан Кателиев 86'], 50 зрители
7 май 2016, събота, 17:00 ч:
Шумен 1929 (Шумен) - Ботев (Нови пазар)                   1:1 (1:0) 
  [1:0 Лъки Отофи 2', 1:1 Мердин Мехмедов 55'], 250 зрители
Калиакра (Каварна) - Марисан (Русе)                       2:1 (1:1) 
  [1:0 Румен Александров 24', 1:1 Валентин Валентинов 27', 2:1 Емил Илиев 75'], 200 зрители
8 май 2016, неделя, 17:00 ч:
Кубрат 2007 (Кубрат) - Две могили (Две могили)            3:0 сл. 
Светкавица Търговище (Търговище) - Черноморец (Балчик)    0:4 (0:3) 
  [0:1 Севдалин Стайков 7', 0:2 Ивайло Лазаров 13', 0:3 Мирослав Начев 37',
   0:4 Николай Иванов 80'], 100 зрители
Тича 1948 (Долни чифлик) - Интер (Плачидол)               0:3 сл. 
Суворово 1 (Суворово) - Септември 98 (Тервел)             1:0 (1:0) 
  [1:0 Иво Михайлов 26'-д], 100 зрители

                           XXV кръг

15 май 2016, неделя, 17:00 ч:
Калиакра (Каварна) - Химик (Девня)                        7:0 (4:0) 
  [1:0 Георги Иванов 7', 2:0 Румен Александров 18', 3:0 Кристиян Събев 38',
   4:0 Румен Александров 41', 5:0 Михаел Михалев 58', 6:0 Емил Илиев 67',
   7:0 Желязко Асенов 87'], 100 зрители
Марисан (Русе) - Суворово 1 (Суворово)                    3:2 (1:1) 
  [1:0 Борислав Караиванов 7', 1:1 Александър Чукански 30', 2:1 Динко Станчев 62',
   3:1 Валентин Валентинов 71', 3:2 Денислав Андреев 83'], 100 зрители
Септември 98 (Тервел) - Тича 1948 (Долни чифлик)          3:0 сл. 
в Добрич, ст."Дружба" - изкуствен терен:
Интер (Плачидол) - Шумен 1929 (Шумен)                     3:2 (3:1) 
  [0:1 Симеон Димитров 26', 2:1 Даниел Димитров 31',32'; 3:1 Владо Маринов 44',
   3:2 Симеон Димитров 46'], 50 зрители
Ботев (Нови пазар) - Светкавица Търговище (Търговище)     0:1 (0:1) 
  [0:1 Цветан Илиев 7'], 200 зрители
Черноморец (Балчик) - Кубрат 2007 (Кубрат)                4:1 (3:0) 
  [1:0 Васил Тачев 18', 2:0 Ивайло Лазаров 35', 3:0 Виктор Митев 40',
   3:1 Олгай Мустафа Кула 65', 4:1 Петко Цанков 86'], 200 зрители
Две могили (Две могили) - Бенковски (Бяла, обл.Русе)      0:3 сл. 

                           XXVI кръг

22 май 2016, неделя, 17:00 ч:
Химик (Девня) - Две могили (Две могили)                   3:0 сл. 
Бенковски (Бяла, обл.Русе) - Черноморец (Балчик)          1:2 (0:1) 
  [0:1 Васил Тачев 45', 1:1 Пламен Петров 55', 1:2 Севдалин Стайков 77'], 200 зрители
Кубрат 2007 (Кубрат) - Ботев (Нови пазар)                 0:0 
  50 зрители
Светкавица Търговище (Търговище) - Интер (Плачидол)       1:2 (1:1) 
  [1:0 Иван Георгиев 8', 1:1 Даниел Димитров 31', 1:2 Танер Юсню 89'], 100 зрители
Шумен 1929 (Шумен) - Септември 98 (Тервел)                0:0 
  100 зрители
Тича 1948 (Долни чифлик) - Марисан (Русе)                 0:3 сл. 
Суворово 1 (Суворово) - Калиакра (Каварна)                1:3 (0:0) 
  [0:1 Васко Боев 60', 1:1 Денислав Андреев 69', 1:2 Румен Александров 75',
   1:3 Георги Иванов 90'+2'], 150 зрители

нагоре


Североизточна "В" АФГ 2015/16 - Всички голмайстори

Голмайстори
24 - Васил Тачев            - Черноморец (Балчик)
16 - Цветан Илиев           - Светкавица Търговище (Търговище)
15 - Стефан Стефанов        - Септември 98 (Тервел)
13 - Мердин Мехмедов        - Ботев (Нови пазар)
12 - Ивайло Лазаров         - Черноморец (Балчик)
11 - Мартин Христов         - Септември 98 (Тервел)  /вкл. 8 гола за Тича 1948 (Долни чифлик)/
10 - Пламен Петров          - Бенковски (Бяла, обл.Русе)
 9 - Лъки Отофи             - Шумен 1929 (Шумен)
   - Румен Александров      - Калиакра (Каварна)
 8 - Гюрсес Александров     - Две могили (Две могили)
   - Никола Терзиев         - Химик (Девня)
   - Радомир Хараланов      - Марисан (Русе)
   - Никола Росенов Василев - Суворово 1 (Суворово)
   - Валентин Валентинов    - Марисан (Русе)  /вкл. 1 гол за Кубрат 2007 (Кубрат)/
   - Денислав Андреев       - Суворово 1 (Суворово)

 7  Даниел Димитров                 Интер (Плачидол)              
 7  Виктор Митев                    Черноморец (Балчик)           
 6  Митко Митков                    Ботев (Нови пазар)            
 6  Александър Попов                Калиакра (Каварна)            
 6  Динко Станчев                   Марисан (Русе)                
 5  Борислав Иванов                 Бенковски (Бяла, обл.Русе)    
 5  Людмил Киров                    Кубрат 2007 (Кубрат)          
 5  Георги Димитров                 Химик (Девня)                 
 5  Ахмед Хикмет Хасан              Черноморец (Балчик)           
 5  Беадир Беадиров                 Черноморец (Балчик)           
 5  Асен Симеонов                   Шумен 1929 (Шумен)            
 5  Християн Василев                Шумен 1929 (Шумен)            
 4  Георги Никифоров                Ботев (Нови пазар)            
 4  Радослав Стоянов                Две могили (Две могили)       
 4  Симеон Неделчев Георгиев        Интер (Плачидол)              
 4  Георги Станчев                  Калиакра (Каварна)            
 4  Дарин Андонов                   Калиакра (Каварна)            
 4  Михаел Михалев                  Калиакра (Каварна)            
 4  Николай Велков                  Калиакра (Каварна)            
 4  Станимир Петров                 Марисан (Русе)                
 4  Марин Петров                    Септември 98 (Тервел)         
 4  Иво Богданов                    Суворово 1 (Суворово)         
 4  Мирослав Начев                  Черноморец (Балчик)           
 4  Густаво Коельо Соуза да Консейсао  Шумен 1929 (Шумен)            
 3  Йордан Иванов                   Ботев (Нови пазар)            
 3  Сердар Хасанов                  Ботев (Нови пазар)            
 3  Владо Маринов                   Интер (Плачидол)                /вкл. 2 гола за Тича 1948 (Долни чифлик)/
 3  Живко Бояджиев                  Интер (Плачидол)              
 3  Симеон Симеонов                 Интер (Плачидол)                /вкл. 2 гола за Калиакра (Каварна)/
 3  Васко Боев                      Калиакра (Каварна)            
 3  Георги Христов                  Калиакра (Каварна)            
 3  Алпай Али                       Кубрат 2007 (Кубрат)          
 3  Мартин Иванов                   Марисан (Русе)                
 3  Иван Георгиев                   Светкавица Търговище (Търговище)
 3  Невен Венков                    Светкавица Търговище (Търговище)
 3  Николай Николов                 Светкавица Търговище (Търговище)
 3  Турхан Хасанов                  Светкавица Търговище (Търговище)
 3  Антон Стоянов                   Септември 98 (Тервел)         
 3  Ивайло Георгиев                 Септември 98 (Тервел)         
 3  Филип Флоров                    Суворово 1 (Суворово)         
 3  Габриел Атанасов                Химик (Девня)                 
 3  Петьо Василев                   Химик (Девня)                 
 3  Пламен Иванов                   Химик (Девня)                 
 3  Валентин Веселинов              Черноморец (Балчик)           
 3  Симеон Димитров                 Шумен 1929 (Шумен)            
 2  Георги Ковачев                  Бенковски (Бяла, обл.Русе)    
 2  Исмаил Мастънов                 Бенковски (Бяла, обл.Русе)    
 2  Кяшив Фахрединов                Ботев (Нови пазар)            
 2  Атилла Юмер                     Две могили (Две могили)       
 2  Ивайло Георгиев Иванов          Две могили (Две могили)       
 2  Антон Славков                   Интер (Плачидол)              
 2  Иван Мартинов                   Интер (Плачидол)              
 2  Танер Юсню                      Интер (Плачидол)              
 2  Георги Иванов                   Калиакра (Каварна)            
 2  Детелин Димитров                Калиакра (Каварна)            
 2  Емил Илиев                      Калиакра (Каварна)            
 2  Желязко Асенов                  Калиакра (Каварна)            
 2  Мохамед Ахмед                   Калиакра (Каварна)            
 2  Тодор Вълканов                  Калиакра (Каварна)            
 2  Траян Дянков                    Калиакра (Каварна)            
 2  Александър Къснеделчев          Кубрат 2007 (Кубрат)          
 2  Алеф Караосман                  Кубрат 2007 (Кубрат)          
 2  Аян Ирфан Хасан                 Кубрат 2007 (Кубрат)          
 2  Ивайло Кирилов                  Марисан (Русе)                  /вкл. 1 гол за Кубрат 2007 (Кубрат)/
 2  Васил Христов                   Светкавица Търговище (Търговище)
 2  Мирослав Великов                Светкавица Търговище (Търговище)
 2  Иван Жеков                      Септември 98 (Тервел)         
 2  Красимир Господинов             Септември 98 (Тервел)         
 2  Александър Чукански             Суворово 1 (Суворово)         
 2  Даниел Венков                   Суворово 1 (Суворово)         
 2  Иво Михайлов                    Суворово 1 (Суворово)         
 2  Кристиан Радев                  Суворово 1 (Суворово)         
 2  Николай Илиев                   Суворово 1 (Суворово)         
 2  Стефан Славов                   Суворово 1 (Суворово)         
 2  Теодор Кирчев                   Суворово 1 (Суворово)         
 2  Венцислав Маринов               Тича 1948 (Долни чифлик)      
 2  Димитър Кюркчийски              Тича 1948 (Долни чифлик)      
 2  Милен Николов                   Тича 1948 (Долни чифлик)      
 2  Мартин Великов                  Химик (Девня)                 
 2  Свилен Стоянов                  Химик (Девня)                 
 2  Николай Иванов                  Черноморец (Балчик)           
 2  Петко Цанков                    Черноморец (Балчик)           
 2  Севдалин Стайков                Черноморец (Балчик)           
 2  Антонио Илиев                   Шумен 1929 (Шумен)            
 2  Живко Герчев                    Шумен 1929 (Шумен)            
 1  Даниел Панайотов                Бенковски (Бяла, обл.Русе)    
 1  Илиян Георгиев                  Бенковски (Бяла, обл.Русе)    
 1  Красимир Димитров               Бенковски (Бяла, обл.Русе)    
 1  Юлиян Игнатов                   Бенковски (Бяла, обл.Русе)    
 1  Димитър Бозини                  Ботев (Нови пазар)            
 1  Димитър Димитров                Ботев (Нови пазар)            
 1  Светослав Недялков              Две могили (Две могили)       
 1  Торгут Ахмедов                  Две могили (Две могили)       
 1  Вилиян Георгиев                 Интер (Плачидол)              
 1  Дениз Кадир                     Интер (Плачидол)              
 1  Петър Петров                    Интер (Плачидол)              
 1  Радослав Георгиев               Интер (Плачидол)              
 1  Радослав Монев                  Интер (Плачидол)              
 1  Стилян Стоянов                  Интер (Плачидол)              
 1  Алекси Аврамов                  Калиакра (Каварна)            
 1  Енчо Лемперов                   Калиакра (Каварна)            
 1  Ивайло Русев                    Калиакра (Каварна)            
 1  Кристиян Събев                  Калиакра (Каварна)            
 1  Пламен Димитров                 Калиакра (Каварна)            
 1  Тодор Маринчев                  Калиакра (Каварна)            
 1  Олгай Мустафа Кула              Кубрат 2007 (Кубрат)          
 1  Пламен Тодоров                  Кубрат 2007 (Кубрат)          
 1  Светлин Симеонов                Кубрат 2007 (Кубрат)          
 1  Сезер Гюнаев                    Кубрат 2007 (Кубрат)          
 1  Борислав Караиванов             Марисан (Русе)                
 1  Димитър Георгиев                Марисан (Русе)                
 1  Живко Парашкевов                Марисан (Русе)                
 1  Кристиян Петров                 Марисан (Русе)                
 1  Николай Недков                  Марисан (Русе)                
 1  Светослав Велчев                Марисан (Русе)                
 1  Веселин Василев                 Светкавица Търговище (Търговище)
 1  Калоян Николов                  Светкавица Търговище (Търговище)
 1  Михаил Александров Михайлов     Светкавица Търговище (Търговище)
 1  Сашо Джилянов                   Септември 98 (Тервел)         
 1  Станислав Иванов                Септември 98 (Тервел)         
 1  Филип Филчев                    Септември 98 (Тервел)         
 1  Цветомир Валериев               Септември 98 (Тервел)         
 1  Венцислав Желев                 Суворово 1 (Суворово)         
 1  Данаил Борисов                  Суворово 1 (Суворово)         
 1  Георги Бомбов                   Тича 1948 (Долни чифлик)      
 1  Драгомир Николов                Тича 1948 (Долни чифлик)      
 1  Илиян Янков                     Тича 1948 (Долни чифлик)      
 1  Никола Найденов                 Тича 1948 (Долни чифлик)      
 1  Тодор Апостолов                 Тича 1948 (Долни чифлик)      
 1  Диан Кателиев                   Химик (Девня)                 
 1  Мехмед Февзи                    Химик (Девня)                 
 1  Николай Кателиев                Химик (Девня)                 
 1  Пламен Кожухаров                Химик (Девня)                 
 1  Генади Луго                     Черноморец (Балчик)           
 1  Карен Мадоян                    Черноморец (Балчик)           
 1  Никола Дамянов                  Черноморец (Балчик)           
 1  Явор Колев                      Черноморец (Балчик)           
 1  Алберт Станчев                  Шумен 1929 (Шумен)            
 1  Мирослав Генчев                 Шумен 1929 (Шумен)            
 1  Николай Кънев                   Шумен 1929 (Шумен)            
 1  Станчо Димитров                 Шумен 1929 (Шумен)            

Автоголове
 1  Цветан Ганев              Бенковски (Бяла, обл.Русе) - за Калиакра
    Банко Банков              Ботев (Нови пазар) - за Суворово 1
    Ивайло Георгиев Иванов    Две могили (Две могили) - за Ботев
    Харун Якубов (вр)         Светкавица Търговище (Търговище) - за Бенковски
    Явор Колев                Черноморец (Балчик) - за Марисан

Служебни голове
36  срещу Две могили (Две могили) - по 3 за всички останали отбори през пролетта след оттеглянето на отбора
36  срещу Тича 1948 (Долни чифлик) - по 3 за всички останали отбори през пролетта след оттеглянето на отбора
 3  срещу Бенковски (Бяла, обл.Русе) - за Ботев (Нови пазар)
 3  срещу Шумен 1929 (Шумен) - за Черноморец (Балчик)

нагоре


Североизточна "В" група 2015/16 - Таблица с резултати

------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                        1.   2.   3.   4.   5.   6.   7.   8.   9.  10.  11.  12.  13.  14. 
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 1. Черноморец (Балчик)                XXX  5:3  3:0  4:0  1:0  2:1  0:1  9:0  3:1  5:0  3:0* 4:1  4:1  3:0*
 2. Калиакра (Каварна)                 1:1  XXX  3:0  3:1  2:1  2:1  2:1  3:0  7:0  2:0  3:0  3:1  3:0* 3:1 
 3. Суворово 1 (Суворово)              0:4  1:3  XXX  1:1  2:1  2:4  2:1  4:0  5:1  1:0  0:0  3:1  1:1  3:0*
 4. Светкавица Търговище (Търговище)   0:4  1:0  1:1  XXX  2:1  1:2  1:2  0:1  4:0  5:3  0:1  3:0  2:0  3:1 
 5. Ботев (Нови пазар)                 1:2  2:0  0:1  0:1  XXX  2:0  2:1  3:0* 6:0  1:1  3:1  2:1  3:0* 5:2 
 6. Интер (Плачидол)                   0:2  1:4  1:1  1:1  2:0  XXX  2:1  1:0  1:2  2:2  3:2  1:0  1:0  3:0*
 7. Марисан (Русе)                     1:4  0:4  3:2  2:3  2:2  2:0  XXX  2:1  1:0  2:0  3:0  2:0  2:2  3:0*
 8. Бенковски (Бяла, обл.Русе)         1:2  2:2  1:4  0:2  2:0  0:0  0:2  XXX  3:0  3:1  1:0  1:0  4:2  2:0 
 9. Химик (Девня)                      0:5  0:4  2:2  1:0  2:1  2:0  4:1  3:0  XXX  3:2  4:2  0:0  3:0* 3:0*
10. Септември 98 (Тервел)              0:1  1:0  0:1  1:2  0:2  3:1  6:1  8:1  2:1  XXX  2:0  0:1  3:0* 2:2 
11. Шумен 1929 (Шумен)                 2:3  2:2  0:1  1:0  1:1  1:1  4:0  7:1  3:0  0:0  XXX  1:1  3:0* 3:0*
12. Кубрат 2007 (Кубрат)               0:1  2:2  1:4  2:1  0:0  1:0  1:0  1:0  4:1  0:1  2:3  XXX  3:0* 3:0*
13. Тича 1948 (Долни чифлик)           0:3* 0:2  0:3* 0:3* 1:1  0:3* 0:3* 0:3* 5:2  2:1  1:0  4:0  XXX  2:0 
14. Две могили (Две могили)            0:1  0:3* 0:1  0:3* 0:3* 0:2  5:3  0:3* 3:1  0:3* 4:3  0:0  ---  XXX 
------------------------------------------------------------------------------------------------------------

нагоре