Североизточна "В" група 2014/15

| Регламент | Отбори | Публика | Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 |
         | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 |

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Дунав 2010 (Русе)                  30   28   1   1  121:11   85 [-]    Влиза 
-------------------------------------------------------------------
 2. Черноморец (Балчик)                30   24   4   2   85:14   76              
 3. Калиакра (Каварна)                 30   23   3   4   93:21   72 [-]          
 4. Суворово 1 (Суворово)              30   19   2   9   47:38   59              
 5. Тича 1948 (Долни чифлик)           30   17   2  11   59:38   53              
 6. Бенковски (Бяла, обл.Русе)         30   15   4  11   46:39   49    [*]       
 7. Септември 98 (Тервел)              30   15   1  14   43:46   46              
 8. Светкавица Търговище (Търговище)   30   14   3  13   42:44   45               [2 0 0  3:1  6]
 9. Кубрат 2007 (Кубрат)               30   14   3  13   48:45   45               [0 0 2  1:3  0]
10. Ботев (Нови пазар)                 30   12   2  16   45:61   38              
11. Белица (Белица)                    30   10   4  16   39:58   34              
12. Шумен 1929 (Шумен)                 30    9   5  16   41:52   32              
13. Две могили (Две могили)            30    6   4  20   19:53   22              
14. Черноморец 2003 (Бяла, обл.Варна)  30    6   3  21   25:68   21              
-------------------------------------------------------------------
15. Провадия (Провадия)                30    4   1  25   30:109  13        Изпада
16. Доростол 2013 (Силистра)           30    2   2  26   12:98    8 [+][*] Изпада

Бележки
  - На 17 юни 2014 Бенковски (Бяла, обл.Русе), шампион на Североизточна "В" АФГ през изминалия сезон; се отказва от участие в "Б" ФГ. Светкавица Търговище (Търговище), 2-ри през изминалия сезон; също отказва да попълни освободените в "Б" ФГ места.
  - В края на юли 2014 Брадвари 08 (Брадвари), 3-ти в ОФГ Силистра - изток през изминалия сезон; се обединява със сформирания през 2013 отбор на Доростол 2013 (Силистра), който не участва със свои отбори в състезания през изминалия сезон. Новият отбор е Доростол 2013 (Силистра) и под това име влиза в Североизточна "В" АФГ.
  - Дунав 2010 (Русе) играе домакинските си мачове на Градски стадион в Русе.
  - Доростол 2013 (Силистра) играе домакинските си мачове на ст."Луи Айер" в Силистра.
  - Черноморец 2003 (Бяла) играе домакинските си мачове в Аксаково заради ремонт на стадиона в Бяла.
  - Тича 1948 (Долни чифлик) играе домакинските си мачове на ст."Младост" във Варна.
  - Суворово 1 (Суворово) играе домакинските си мачове през есента в кв.Повеляново, Девня, заради ремонт на стадиона в Суворово.
  - Черноморец (Балчик) играе домакинските си мачове през есента на ст."Албена-1" в КК Албена заради ремонт на стадиона в Балчик.

Голмайстори - пълен списък
21 - Мирослав Будинов        - Дунав 2010 (Русе)
17 - Ивелин Василев          - Калиакра (Каварна)
16 - Васил Тачев             - Черноморец (Балчик)
   - Георги Чакъров          - Дунав 2010 (Русе)
   - Мартин Христов Димитров - Тича 1948 (Долни чифлик)
15 - Йордан Димитров         - Дунав 2010 (Русе)
14 - Ивайло Лазаров          - Черноморец (Балчик)
13 - Диян Димов              - Дунав 2010 (Русе)
12 - Иван Жеков              - Септември 98 (Тервел)  /вкл. 7 гола за Черноморец 2003 (Бяла, обл.Варна)/
11 - Тодор Колев Георгиев    - Калиакра (Каварна)
   - Драгомир Николов        - Тича 1948 (Долни чифлик)
   - Беадир Беадиров         - Черноморец (Балчик)
   - Ивайло Иванов           - Бенковски (Бяла, обл.Русе)
   - Димитър Димитров        - Ботев (Нови пазар)

                           I кръг

16 август 2014, събота, 18:00 ч:
в Аксаково:
Черноморец 2003 (Бяла, обл.Варна) - Кубрат 2007 (Кубрат)  0:1 (0:1) 
  [0:1 Красимир Димитров 19'], 70 зрители
Дунав 2010 (Русе) - Тича 1948 (Долни чифлик)              4:0 (1:0) 
  [1:0 Георги Чакъров 20', 3:0 Мирослав Будинов 48',56'; 4:0 Андреас Васев 63'], 200 зрители
Провадия (Провадия) - Ботев (Нови пазар)                  1:4 (0:1) 
  [0:1 Мирослав Петров 4', 0:2 Зарко Захариев 63', 0:3 Димитър Димитров 70',
   1:3 Никола Русинов 86', 1:4 Петър Петров 90'+3'-д], 100 зрители
16 август 2014, събота, 20:00 ч:
Калиакра (Каварна) - Суворово 1 (Суворово)                1:1 (1:0) 
  [1:0 Явор Въндев 6', 1:1 Иво Богданов 76'], 200 зрители
17 август 2014, неделя, 18:00 ч:
Бенковски (Бяла, обл.Русе) - Септември 98 (Тервел)        1:0 (0:0) 
  [1:0 Георги Ковачев 58'-д], 50 зрители
Доростол 2013 (Силистра) - Светкавица Търговище (Тщ)      0:2 (0:1) 
  [0:1 Христо Александров 42', 0:2 Славомир Илиев 75'], 150 зрители
Шумен 1929 (Шумен) - Черноморец (Балчик)                  0:0 
  250 зрители
Две могили (Две могили) - Белица (Белица)                 1:0 (1:0) 
  [1:0 Александър Георгиев 16'], 100 зрители

                           II кръг

23 август 2014, събота, 18:00 ч:
в Аксаково:
Черноморец 2003 (Бяла, обл.Варна) - Дунав 2010 (Русе)     0:6 (0:2) 
  [0:1 Диян Димов 25', 0:2 Ивайло Раденцов 28', 0:3 Михаил Милчев 51',
   0:5 Диян Димов 53',55'; 0:6 Мирослав Будинов 88'], 100 зрители
24 август 2014, неделя, 18:00 ч:
Кубрат 2007 (Кубрат) - Белица (Белица)                    1:0 (1:0) 
  [1:0 Красимир Димитров 20'], 500 зрители
в КК Албена, ст."Албена-1":
Черноморец (Балчик) - Две могили (Две могили)             1:0 (0:0) 
  [1:0 Николай Иванов 52'], 200 зрители
Ботев (Нови пазар) - Шумен 1929 (Шумен)                   2:1 (1:1) 
  [1:0 Димитър Димитров 2', 1:1 Георги Никифоров 29', 2:1 Димитър Димитров 87'], 250 зрители
Светкавица Търговище (Търговище) - Провадия (Провадия)    4:0 (1:0) 
  [3:0 Христо Александров 34',50',57'; 4:0 Синан Фикриев 65'], 150 зрители
в кв.Повеляново, Девня:
Суворово 1 (Суворово) - Доростол 2013 (Силистра)          4:1 (2:0) 
  [1:0 Михаил Паскалев 24', 2:0 Венцислав Желев 45', 2:1 Златко Цветков 62',
   3:1 Иво Богданов 88', 4:1 Николай Въжаров 89'], 80 зрители
Септември 98 (Тервел) - Калиакра (Каварна)                0:4 (0:2) 
  [0:1 Иво Михайлов 22', 0:2 Дарин Андонов 31', 0:3 Васко Боев 74',
   0:4 Румен Александров 81'], 250 зрители
във Варна, ст."Младост":
Тича 1948 (Долни чифлик) - Бенковски (Бяла, обл.Русе)     3:0 (2:0) 
  [1:0 Драгомир Николов 10', 3:0 Мартин Христов 39',63'], 50 зрители

                           III кръг

29 август 2014, петък, 18:00 ч:
Дунав 2010 (Русе) - Кубрат 2007 (Кубрат)                  4:0 (2:0) 
  [1:0 Светослав Матеев 20'-аг, 2:0 Атанас Атанасов 40', 3:0 Георги Чакъров 54',
   4:0 Светослав Читаков 87'], 300 зрители
30 август 2014, събота, 16:00 ч:
Шумен 1929 (Шумен) - Светкавица Търговище (Търговище)     2:0 (1:0)  /пряко по Канал 3/ 
  [2:0 Мердин Мехмедов 42',69'], 300 зрители
30 август 2014, събота, 20:00 ч:
Калиакра (Каварна) - Тича 1948 (Долни чифлик)             1:0 (0:0) * 
  [1:0 Иво Михайлов 47'], 300 зрители
* - мачът започва с 50' закъснение, тъй като първоначално определената
    съдийска бригада за мача не пристига в Каварна.
31 август 2014, неделя, 18:00 ч:
Бенковски (Бяла, обл.Русе) - Черноморец 2003 (Бяла, Вн)   3:0 сл. * 
* - гостите не се явяват, заради повреда в автобуса им на път за Бяла.
Доростол 2013 (Силистра) - Септември 98 (Тервел)          0:2 (0:0) 
  [0:1 Стефан Стефанов 75', 0:2 Камен Трифонов 82'], 300 зрители
Провадия (Провадия) - Суворово 1 (Суворово)               2:5 (1:1) 
  [0:1 Милен Стефанов 7', 1:1 Ивайло Станчев 40', 1:2 Стефан Славов 59',
   1:3 Филип Флоров 62', 1:4 Любомир Михалев 65', 1:5 Михаел Паскалев 85',
   2:5 Ивайло Станчев 89'], 100 зрители
Две могили (Две могили) - Ботев (Нови пазар)              0:2 (0:2) 
  [0:1 Димитър Димитров 18', 0:2 Йордан Иванов 29'], 300 зрители
Белица (Белица) - Черноморец (Балчик)                     2:1 (2:0) 
  [1:0 Траян Бебров 25', 2:0 Ерсен Осман 31', 2:1 Васил Тачев 67'], 100 зрители

                           IV кръг

6 септември 2014, събота, 17:00 ч:
в Аксаково:
Черноморец 2003 (Бяла, обл.Варна) - Калиакра (Каварна)    0:3 (0:2) 
  [0:1 Иво Михайлов 22', 0:2 Румен Александров 42', 0:3 Пламен Димитров 83'], 100 зрители
Дунав 2010 (Русе) - Бенковски (Бяла, обл.Русе)            7:1 (3:0) 
  [1:0 Ивайло Раденцов 5'-д, 2:0 Мирослав Будинов 13', 3:0 Диян Димов 42',
   4:0 Михаил Милчев 48', 5:0 Йордан Димитров 60', 6:0 Мирослав Будинов 73',
   6:1 Ивайло Иванов 86'-д, 7:1 Мирослав Будинов 90'+1'], 500 зрители
7 септември 2014, неделя, 17:00 ч:
Кубрат 2007 (Кубрат) - Черноморец (Балчик)                2:3 (0:1) 
  [0:1 Васил Тачев 11', 0:2 Виктор Митев 52', 0:3 Радослав Матеев 61',
   1:3 Захари Димитров 75', 2:3 Атилла Юмер 89'], 200 зрители
Ботев (Нови пазар) - Белица (Белица)                      3:1 (2:0) 
  [1:0 Митко Митков 12', 2:0 Свилен Стоянов 38', 2:1 Илиян Георгиев 63',
   3:1 Петър Петров 87'], 300 зрители
Светкавица Търговище (Тщ) - Две могили (Две могили)       3:0 (2:0) 
  [1:0 Синан Фикриев 21', 2:0 Калоян Николов 43', 3:0 Христо Александров 57'], 500 зрители
в кв.Повеляново, Девня:
Суворово 1 (Суворово) - Шумен 1929 (Шумен)                2:1 (1:1) 
  [0:1 Сердар Хасанов 6', 1:1 Никола Росенов 38'-д, 2:1 Филип Флоров 87'], 200 зрители
Септември 98 (Тервел) - Провадия (Провадия)               5:1 (1:0) 
  [1:0 Иван В.Иванов 18', 3:0 Филип Филчев 54',60'; 4:0 Красимир Господинов 84',
   4:1 Тихомир Бинчев 88', 5:1 Стефан Стефанов 90'], 250 зрители
във Варна, ст."Младост":
Тича 1948 (Долни чифлик) - Доростол 2013 (Силистра)       7:0 (2:0) 
  [1:0 Никола Найденов 36', 3:0 Драгомир Николов 40',49'; 4:0 Тодор Каменов 55',
   5:0 Мартин Христов 66', 6:0 Денислав Андреев 72', 7:0 Мартин Христов 77'], 100 зрители

                           V кръг

14 септември 2014, неделя, 14:00 ч:
в КК Албена, ст."Албена-1":
Черноморец (Балчик) - Ботев (Нови пазар)                  2:1 (2:1) 
  [0:1 Петър Петров 5'-д, 2:1 Васил Тачев 12',24'], 100 зрители
14 септември 2014, неделя, 17:00 ч:
Бенковски (Бяла, обл.Русе) - Кубрат 2007 (Кубрат)         2:1 (1:1) 
  [0:1 Захари Димитров 19', 1:1 Ивайло Иванов 25', 2:1 Георги Ковачев 55'], 200 зрители
Калиакра (Каварна) - Дунав 2010 (Русе)                    2:2 (0:1)  /пряко по Канал 3/ 
  [0:1 Мирослав Будинов 12', 1:1 Дарин Андонов 54', 1:2 Георги Чакъров 70',
   2:2 Тодор Колев 76'], 500 зрители
Доростол 2013 (Силистра) - Черноморец 2003 (Бяла, Вн)     0:3 (0:0) 
  [0:1 Даниел Георгиев 50'-аг, 0:2 Николай Ненков 63', 0:3 Матио Димов 77'], 150 зрители
Провадия (Провадия) - Тича 1948 (Долни чифлик)            3:4 (1:2) 
  [0:1 Денислав Андреев 20', 1:1 Мануел Манолов 26', 1:2 Денислав Андреев 37',
   1:3 Драгомир Николов 65', 2:3 Михаил Ангелов 80', 2:4 Денислав Андреев 83',
   3:4 Георги Бомбов 89'], 500 зрители
Шумен 1929 (Шумен) - Септември 98 (Тервел)                0:1 (0:0) 
  [0:1 Филип Филчев 72'], 200 зрители
Две могили (Две могили) - Суворово 1 (Суворово)           0:0 
  100 зрители
Белица (Белица) - Светкавица Търговище (Търговище)        0:0 
  90 зрители

                           VI кръг

20 септември 2014, събота, 17:00 ч:
в Аксаково:
Черноморец 2003 (Бяла, обл.Варна) - Провадия (Провадия)   3:1 (2:1) 
  [1:0 Иван Жеков 2', 1:1 Калоян Цветков 26', 2:1 Мартин Любенов 33',
   3:1 Иван Жеков 76'], 50 зрители
Дунав 2010 (Русе) - Доростол 2013 (Силистра)              6:0 (2:0) 
  [1:0 Мирослав Будинов 6', 3:0 Йордан Димитров 14',61'; 4:0 Андреас Васев 66',
   5:0 Мартин Иванов 71', 6:0 Георги Чакъров 89'], 600 зрители
21 септември 2014, неделя, 17:00 ч:
Кубрат 2007 (Кубрат) - Ботев (Нови пазар)                 6:1 (2:0) 
  [1:0 Радомир Хараланов 13', 2:0 Борислав Караиванов 40', 2:1 Димитър Димитров 51',
   3:1 Радомир Хараланов 60', 4:1 Борислав Караиванов 80', 6:1 Радомир Хараланов 84',90'+1'], 200 зрители
Светкавица Търговище (Търговище) - Черноморец (Балчик)    1:1 (1:0) 
  [1:0 Младен Младенов 45', 1:1 Васил Тачев 90'+3'], 150 зрители
в кв.Повеляново, Девня:
Суворово 1 (Суворово) - Белица (Белица)                   3:0 (2:0) 
  [2:0 Иво Богданов 10',40'; 3:0 Филип Флоров 84'], 150 зрители
Септември 98 (Тервел) - Две могили (Две могили)           1:0 (1:0) 
  [1:0 Марин Петров 16'], 300 зрители
във Варна, ст."Младост":
Тича 1948 (Долни чифлик) - Шумен 1929 (Шумен)             0:4 (0:3) 
  [0:1 Дениз Кадир 8', 0:2 Георги Никифоров 42', 0:3 Дениз Кадир 45'+1',
   0:4 Христо Станчев 68'], 100 зрители
Бенковски (Бяла, обл.Русе) - Калиакра (Каварна)           0:1 (0:1) 
  [0:1 Тодор Колев 10'], 200 зрители

                           VII кръг

27 септември 2014, събота, 15:00 ч:
Ботев (Нови пазар) - Светкавица Търговище (Търговище)     3:1 (2:0)  /пряко по Канал 3/ 
  [1:0 Митко Митков 7', 2:0 Свилен Стоянов 38', 2:1 Даниел Генов 60',
   3:1 Петър Петров 75'-д], 200 зрители
27 септември 2014, събота, 17:00 ч:
Провадия (Провадия) - Дунав 2010 (Русе)                   1:6 (0:2) 
  [0:1 Йордан Димитров 5', 0:2 Ивайло Раденцов 20', 0:3 Михаил Милчев 51',
   1:3 Тихомир Бинчев 57'; 1:4 Йордан Димитров 60', 1:5 Светослав Читаков 64',
   1:6 Йордан Димитров 68'], 120 зрители
27 септември 2014, събота, 19:00 ч:
Калиакра (Каварна) - Кубрат 2007 (Кубрат)                 2:2 (1:0) 
  [1:0 Тодор Колев 28', 1:1 Захари Димитров 54', 2:1 Дарин Андонов 64',
   2:2 Боян Илиев 87'-аг], 50 зрители
28 септември 2014, неделя, 17:00 ч:
Доростол 2013 (Силистра) - Бенковски (Бяла, обл.Русе)     1:2 (0:0) 
  [0:1 Пламен Петров 62', 1:1 Златко Цветков 67', 1:2 Ивайло Иванов 75'], 150 зрители
Шумен 1929 (Шумен) - Черноморец 2003 (Бяла, обл.Варна)    1:1 (1:0) 
  [1:0 Сердар Хасанов 17', 1:1 Мартин Любенов 70'], 100 зрители
Две могили (Две могили) - Тича 1948 (Долни чифлик)        3:0 сл. * 
* - гостите не пристигат за мача, заради повреда в автобуса им на път за Две
    могили.
Белица (Белица) - Септември 98 (Тервел)                   2:0 (0:0) 
  [1:0 Ерсен Осман 63', 2:0 Александър Недев 88'], 100 зрители
в КК Албена, ст."Албена-1":
Черноморец (Балчик) - Суворово 1 (Суворово)               отложен * 
* - отложен по молба на гостите заради 2 наказани футболиста и 7 - болни от
    вирусна инфекция.
12 ноември 2014, сряда, 14:00 ч:
в КК Албена, ст."Албена-1":
Черноморец (Балчик) - Суворово 1 (Суворово)               5:0 (4:0) 
  [1:0 Васил Тачев 8', 2:0 Румен Николов 11', 3:0 Васил Тачев 27',
   4:0 Беадир Беадиров 34', 5:0 Румен Николов 66'], 150 зрители

                           VIII кръг

3 октомври 2014, петък, 16:00 ч:
Кубрат 2007 (Кубрат) - Светкавица Търговище (Търговище)   1:2 (0:1) 
  [0:1 Цветан Илиев 23', 1:1 Аян Ирфан 60'-д, 1:2 Цветан Илиев 76'-д], 100 зрители
в кв.Повеляново, Девня:
Суворово 1 (Суворово) - Ботев (Нови пазар)                2:0 (1:0) 
  [1:0 Даниел Венков 45', 2:0 Михаил Паскалев 56'], 200 зрители
Септември 98 (Тервел) - Черноморец (Балчик)               0:4 (0:1) 
  [0:1 Ивелин Костов 9', 0:2 Виктор Митев 56', 0:3 Васил Стоянов 71'-д,
   0:4 Румен Николов 78'], 200 зрители
във Варна, ст."Младост":
Тича 1948 (Долни чифлик) - Белица (Белица)                2:1 (0:0) 
  [1:0 Костадин Иванов 75', 2:0 Мартин Христов 81', 2:1 Венцислав Абрашев 86'], 50 зрители
в Аксаково:
Черноморец 2003 (Бяла, Вн) - Две могили (Две могили)      1:3 (1:0) 
  [1:0 Иван Атанасов 42', 1:1 Светослав Недялков 65', 1:2 Александър Маринов 67',
   1:3 Светослав Недялков 81'], 20 зрители
Дунав 2010 (Русе) - Шумен 1929 (Шумен)                    3:0 (1:0) 
  [1:0 Християн Кожухаров 19', 2:0 Йордан Димитров 51', 3:0 Михаил Милчев 90'], 200 зрители
Бенковски (Бяла, обл.Русе) - Провадия (Провадия)          5:0 (0:0) 
  [1:0 Пламен Петров 52', 2:0 Дилян Колев 66', 3:0 Димитър Брашнаров 75',
   4:0 Дамян Дамянов 88', 5:0 Ивайло С.Иванов 90'-д], 200 зрители
3 октомври 2014, петък, 18:00 ч:
Калиакра (Каварна) - Доростол 2013 (Силистра)             4:0 (3:0) 
  [1:0 Пламен Калинов 16'-аг, 2:0 Пламен Димитров 30', 3:0 Тодор Колев 36',
   4:0 Иван Л.Иванов 71'-аг], 300 зрители

                           IX кръг

11 октомври 2014, събота, 16:00 ч:
Две могили (Две могили) - Дунав 2010 (Русе)               1:2 (1:1) 
  [0:1 Георги Чакъров 17', 1:1 Валери Кулинов 32', 1:2 Мирослав Будинов 88'], 500 зрители
12 октомври 2014, неделя, 16:00 ч:
Доростол 2013 (Силистра) - Кубрат 2007 (Кубрат)           1:2 (0:1) 
  [0:1 Захари Димитров 13', 1:1 Даниел Георгиев 57', 1:2 Аян Ирфан 62'], 150 зрители
Провадия (Провадия) - Калиакра (Каварна)                  1:3 (0:3) 
  [0:1 Петко Цанков 4', 0:3 Тодор Колев 7',43'; 1:3 Ивайло Станчев 71'], 50 зрители
Шумен 1929 (Шумен) - Бенковски (Бяла, обл.Русе)           0:0 
  200 зрители
Белица (Белица) - Черноморец 2003 (Бяла, обл.Варна)       3:2 (2:1) 
  [1:0 Гюрсес Александров 5', 2:0 Живко Парашкевов 19', 2:2 Иван Жеков 45',80';
   3:2 Гюрсес Александров 81'], 60 зрители
в КК Албена, ст."Албена-1":
Черноморец (Балчик) - Тича 1948 (Долни чифлик)            1:0 (1:0) 
  [1:0 Васил Тачев 44'], 200 зрители
Ботев (Нови пазар) - Септември 98 (Тервел)                3:0 (0:0) 
  [1:0 Йордан Иванов 81', 2:0 Петър Петров 86', 3:0 Димитър Димитров 90'+1'], 200 зрители
Светкавица Търговище (Търговище) - Суворово 1 (Суворово)  1:3 (1:2) 
  [0:1 Стефан Славов 24', 0:2 Пламен Стойков 36', 1:2 Синан Фикриев 38',
   1:3 Иво Богданов 48'], 200 зрители

                           X кръг

18 октомври 2014, събота, 16:00 ч:
в Аксаково:
Черноморец 2003 (Бяла, обл.Варна) - Черноморец (Балчик)   2:2 (0:1) 
  [0:1 Румен Николов 44', 2:1 Иван Жеков 60',88'; 2:2 Виктор Митев 90'+3'], 50 зрители
Дунав 2010 (Русе) - Белица (Белица)                       4:2 (2:1) 
  [0:1 Гюрсес Александров 6', 2:1 Йордан Димитров 16',36'; 2:2 Християн Попов 51',
   3:2 Диян Димов 57', 4:2 Ивайло Раденцов 82'], 500 зрители
18 октомври 2014, събота, 18:00 ч:
Калиакра (Каварна) - Шумен 1929 (Шумен)                   6:2 (5:0) 
  [2:0 Пламен Димитров 8',14'; 4:0 Тодор Колев 16',24'; 5:0 Дарин Андонов 45',
   5:1 Лъки Отофи 66', 6:1 Тодор Колев 70', 6:2 Георги Никифоров 86'], 100 зрители
19 октомври 2014, неделя, 16:00 ч:
Кубрат 2007 (Кубрат) - Суворово 1 (Суворово)              0:1 (0:0) 
  [0:1 Даниел Венков 68'], 200 зрители
Септември 98 (Тервел) - Светкавица Търговище (Търговище)  2:1 (2:0) 
  [1:0 Филип Филчев 5', 2:0 Стефан Стефанов 41', 2:1 Николай Николов 50'], 100 зрители
във Варна, ст."Младост":
Тича 1948 (Долни чифлик) - Ботев (Нови пазар)             6:1 (1:0) 
  [2:0 Драгомир Николов 41',51'; 2:1 Радослав Петков 69', 3:1 Денислав Андреев 70',
   4:1 Мартин Христов 76', 5:1 Никола Найденов 88', 6:1 Венцислав Маринов 90'+2'], 100 зрители
Бенковски (Бяла, обл.Русе) - Две могили (Две могили)      2:0 (2:0) 
  [1:0 Ивайло Иванов 27', 2:0 Пламен Петров 45'], 200 зрители
Доростол 2013 (Силистра) - Провадия (Провадия)            1:0 (1:0) 
  [1:0 Десислав Андреев 20'], 100 зрители

                           XI кръг

21 октомври 2014, вторник, 16:00 ч:
в КК Албена, ст."Албена-1":
Черноморец (Балчик) - Дунав 2010 (Русе)                   0:1 (0:1) * 
  [0:1 Георги Чакъров 8'], 100 зрители
* - мачът е изтеглен за 21 октомври заради провеждане на квалификации за ЕП
    за девойки до 17 г. в Каварна и КК Албена в периода 26-31 октомври.
26 октомври 2014, неделя, 14:00 ч:
Провадия (Провадия) - Кубрат 2007 (Кубрат)                отложен * 
Шумен 1929 (Шумен) - Доростол 2013 (Силистра)             отложен * 
Две могили (Две могили) - Калиакра (Каварна)              отложен * 
Белица (Белица) - Бенковски (Бяла, обл.Русе)              отложен * 
Ботев (Нови пазар) - Черноморец 2003 (Бяла, обл.Варна)    отложен * 
Светкавица Търговище (Тщ) - Тича 1948 (Долни чифлик)      отложен * 
в кв.Повеляново, Девня:
Суворово 1 (Суворово) - Септември 98 (Тервел)             отложен * 
* - всички неделни мачове от кръга са отложени заради лошата
    метеорологична обстановка в Североизточна България и заснежени
    терени във всички области на региона без Варненска и Добричка.
30 ноември 2014, неделя, 14:00 ч:
Провадия (Провадия) - Кубрат 2007 (Кубрат)                2:3 (2:1) 
  [0:1 Радомир Хараланов 10', 1:1 Калоян Цветков 28', 2:1 Тодор Апостолов 34',
   2:3 Захари Димитров 60',66'], 100 зрители
Шумен 1929 (Шумен) - Доростол 2013 (Силистра)             5:0 (3:0) 
  [1:0 Мердин Мехмедов 6', 4:0 Лъки Отофи 21',42',72'; 5:0 Георги Никифоров 89'], 50 зрители
Две могили (Две могили) - Калиакра (Каварна)              0:3 (0:0) 
  [0:1 Траян Дянков 55'-д, 0:2 Енчо Лемперов 72', 0:3 Иван Мартинов 81'], 100 зрители
Белица (Белица) - Бенковски (Бяла, обл.Русе)              1:0 (1:0) 
  [1:0 Тодорин Димитров 2'], 100 зрители
Ботев (Нови пазар) - Черноморец 2003 (Бяла, обл.Варна)    1:0 (0:0) 
  [1:0 Йордан Иванов 74'], 150 зрители
Светкавица Търговище (Тщ) - Тича 1948 (Долни чифлик)      2:1 (1:0) 
  [1:0 Младен Младенов 24', 2:0 Даниел Генев 79', 2:1 Станислав Иванов 90'+1'], 150 зрители
в кв.Повеляново, Девня:
Суворово 1 (Суворово) - Септември 98 (Тервел)             0:1 (0:1) 
  [0:1 Красимир Господинов 8'], 50 зрители

                           XII кръг

1 ноември 2014, събота, 14:00 ч:
в Аксаково:
Черноморец 2003 (Бяла, Вн) - Светкавица Търговище (Тщ)    0:0 
  30 зрители
Дунав 2010 (Русе) - Ботев (Нови пазар)                    8:0 (2:0) 
  [2:0 Мирослав Будинов 3',30'; 3:0 Йордан Димитров 47', 4:0 Мирослав Будинов 60',
   5:0 Ивайло Раденцов 75', 6:0 Андреас Васев 77', 7:0 Диян Димов 87',
   8:0 Мартин Димов 90'], 200 зрители
Провадия (Провадия) - Шумен 1929 (Шумен)                  0:2 (0:1) 
  [0:1 Мердин Мехмедов 12', 0:2 Лъки Отофи 80'], 30 зрители
1 ноември 2014, събота, 16:00 ч:
Калиакра (Каварна) - Белица (Белица)                      2:0 (0:0) 
  [1:0 Тодор Колев 82'-д, 2:0 Енчо Лемперов 84'], 100 зрители
2 ноември 2014, неделя, 14:00 ч:
Кубрат 2007 (Кубрат) - Септември 98 (Тервел)              0:0 
  200 зрители
Бенковски (Бяла, обл.Русе) - Черноморец (Балчик)          1:1 (1:0) 
  [1:0 Дамян Дамянов 7', 1:1 Виктор Митев 80'], 200 зрители
Доростол 2013 (Силистра) - Две могили (Две могили)        1:1 (0:0) 
  [1:0 Даниел Георгиев 68', 1:1 Александър Георгиев 90'+6'], 100 зрители
2 ноември 2014, неделя, 14:45 ч:
във Варна, ст."Младост":
Тича 1948 (Долни чифлик) - Суворово 1 (Суворово)          1:0 (0:0) 
  [1:0 Денислав Андреев 72'], 65 зрители

                           XIII кръг

8 ноември 2014, събота, 14:00 ч:
Светкавица Търговище (Търговище) - Дунав 2010 (Русе)      0:3 (0:1) 
  [0:1 Диян Димов 9', 0:3 Християн Кожухаров 59',77'], 200 зрители
9 ноември 2014, неделя, 14:00 ч:
Шумен 1929 (Шумен) - Кубрат 2007 (Кубрат)                 4:0 (0:0) 
  [1:0 Славей Атанасов 69', 4:0 Лъки Отофи 80',81',86'], 100 зрители
Две могили (Две могили) - Провадия (Провадия)             0:1 (0:0) 
  [0:1 Андрей Николаев 85'], 50 зрители
Белица (Белица) - Доростол 2013 (Силистра)                3:0 (1:0) 
  [1:0 Гюрсес Александров 33', 2:0 Траян Бебров 52', 3:0 Ивелин Спасов 90'], 100 зрители
Ботев (Нови пазар) - Бенковски (Бяла, обл.Русе)           0:1 (0:0) 
  [0:1 Ивайло Иванов 81'-д], 100 зрители
в кв.Повеляново, Девня:
Суворово 1 (Суворово) - Черноморец 2003 (Бяла, обл.Варна) 3:0 (1:0) 
  [1:0 Филип Флоров 29', 2:0 Пламен Стойков 48', 3:0 Никола Росенов 75'-д], 150 зрители
Септември 98 (Тервел) - Тича 1948 (Долни чифлик)          2:1 (1:1) 
  [1:0 Светослав Петров 28', 1:1 Венцислав Маринов 42', 2:1 Стефан Стефанов 58'], 200 зрители
9 ноември 2014, неделя, 14:45 ч:
в КК Албена, ст."Албена-1":
Черноморец (Балчик) - Калиакра (Каварна)                  1:0 (1:0)  /пряко по Канал 3/ 
  [1:0 Васил Тачев 1'], 300 зрители

                           VII кръг - отложен мач

12 ноември 2014, сряда, 14:00 ч:
в КК Албена, ст."Албена-1":
Черноморец (Балчик) - Суворово 1 (Суворово)               5:0 (4:0) 
  [1:0 Васил Тачев 8', 2:0 Румен Николов 11', 3:0 Васил Тачев 27',
   4:0 Беадир Беадиров 34', 5:0 Румен Николов 66'], 150 зрители

                           XIV кръг

15 ноември 2014, събота, 14:00 ч:
в Аксаково:
Черноморец 2003 (Бяла, обл.Варна) - Септември 98 (Тервел) 2:0 (0:0) 
  [1:0 Матио Димов 69', 2:0 Иван Жеков 90'+1'], 100 зрители
Дунав 2010 (Русе) - Суворово 1 (Суворово)                13:0 (7:0) 
  [2:0 Георги Чакъров 6',14'; 3:0 Мирослав Будинов 23', 5:0 Диян Димов 23',33';
   6:0 Светослав Читаков 36', 8:0 Михаил Милчев 43',49'; 9:0 Диян Димов 52',
   10:0 Андреас Васев 65', 11:0 Християн Кожухаров 68', 12:0 Мартин Димов 79',
   13:0 Мартин Иванов 80'], 50 зрители
15 ноември 2014, събота, 16:00 ч:
Калиакра (Каварна) - Ботев (Нови пазар)                   2:0 (1:0) 
  [1:0 Иван Мартинов 26', 2:0 Тодор Колев 53'], 100 зрители
16 ноември 2014, неделя, 14:00 ч:
Кубрат 2007 (Кубрат) - Тича 1948 (Долни чифлик)           3:0 (2:0) 
  [2:0 Валентин Валентинов 10',42'; 3:0 Ивайло Кирилов 60'], 200 зрители
Бенковски (Бяла, обл.Русе) - Светкавица Търговище (Тщ)    2:1 (1:0) 
  [1:0 Георги Ковачев 15', 1:1 Васил Христов 78', 2:1 Пламен Петров 88'], 100 зрители
Доростол 2013 (Силистра) - Черноморец (Балчик)            0:7 (0:1) 
  [0:1 Васил Тачев 12', 0:2 Севдалин Стайков 57', 0:3 Беадир Беадиров 59',
   0:4 Ивелин Костов 63', 0:5 Румен Николов 67', 0:6 Мирослав Начев 75',
   0:7 Жоро Зотов 88'], 100 зрители
Провадия (Провадия) - Белица (Белица)                     2:2 (1:1) 
  [0:1 Ерсен Осман 17', 1:1 Тодор Апостолов 29', 2:1 Калоян Цветков 54',
   2:2 Ивелин Спасов 63'-д], 100 зрители
Шумен 1929 (Шумен) - Две могили (Две могили)              2:1 (1:0) 
  [1:0 Мердин Мехмедов 21', 2:0 Христо Станчев 65', 2:1 Валери Кулинов 90'], 150 зрители

                           XV кръг

22 ноември 2014, събота, 14:00 ч:
Септември 98 (Тервел) - Дунав 2010 (Русе)                 0:3 (0:2) 
  [0:1 Мирослав Будинов 4', 0:2 Ивайло Раденцов 29', 0:3 Георги Чакъров 75'], 70 зрители
23 ноември 2014, неделя, 14:00 ч:
Две могили (Две могили) - Кубрат 2007 (Кубрат)            1:3 (1:2) 
  [1:0 Светослав Недялков 8', 1:1 Кяшив Фахрединов 12', 1:3 Захари Димитров 17',52'], 150 зрители
Белица (Белица) - Шумен 1929 (Шумен)                      2:1 (0:1) 
  [0:1 Емануел Райнхарт 11', 1:1 Гюрсес Александров 62', 2:1 Емануел Райнхарт 83'-аг], 100 зрители
във Варна, ст."Спартак":
Черноморец (Балчик) - Провадия (Провадия)                 8:2 (3:1) 
  [1:0 Васил Тачев 8', 2:0 Севдалин Стайков 26', 3:0 Васил Тачев 38',
   3:1 Тодор Апостолов 43', 4:1 Васил Тачев 48', 5:1 Никола Арнаудов 59',
   6:1 Васил Тачев 60', 7:1 Виктор Митев 65', 8:1 Васил Тачев 74',
   8:2 Петър Кръстев 86'], 100 зрители
Ботев (Нови пазар) - Доростол 2013 (Силистра)             3:0 (2:0) 
  [1:0 Димитър Димитров 35', 2:0 Йордан Иванов 44', 3:0 Митко Митков 70'], 100 зрители
Светкавица Търговище (Търговище) - Калиакра (Каварна)     1:4 (1:3) 
  [0:3 Енчо Лефтеров 21',23'-д,35'; 1:3 Христо Александров 41', 1:4 Боян Илиев 65'], 100 зрители
в кв.Повеляново, Девня:
Суворово 1 (Суворово) - Бенковски (Бяла, обл.Русе)        2:0 (1:0) 
  [2:0 Никола Росенов 7',55'], 100 зрители
във Варна, ст."Младост":
Тича 1948 (Долни чифлик) - Черноморец 2003 (Бяла, Вн)     3:0 (1:0) 
  [1:0 Мартин Христов 20', 2:0 Тодор Каменов 54', 3:0 Мартин Христов 66'], 30 зрители

                           XI кръг - отложени мачове

30 ноември 2014, неделя, 14:00 ч:
Провадия (Провадия) - Кубрат 2007 (Кубрат)                2:3 (2:1) 
  [0:1 Радомир Хараланов 10', 1:1 Калоян Цветков 28', 2:1 Тодор Апостолов 34',
   2:3 Захари Димитров 60',66'], 100 зрители
Шумен 1929 (Шумен) - Доростол 2013 (Силистра)             5:0 (3:0) 
  [1:0 Мердин Мехмедов 6', 4:0 Лъки Отофи 21',42',72'; 5:0 Георги Никифоров 89'], 50 зрители
Две могили (Две могили) - Калиакра (Каварна)              0:3 (0:0) 
  [0:1 Траян Дянков 55'-д, 0:2 Енчо Лемперов 72', 0:3 Иван Мартинов 81'], 100 зрители
Белица (Белица) - Бенковски (Бяла, обл.Русе)              1:0 (1:0) 
  [1:0 Тодорин Димитров 2'], 100 зрители
Ботев (Нови пазар) - Черноморец 2003 (Бяла, обл.Варна)    1:0 (0:0) 
  [1:0 Йордан Иванов 74'], 150 зрители
Светкавица Търговище (Тщ) - Тича 1948 (Долни чифлик)      2:1 (1:0) 
  [1:0 Младен Младенов 24', 2:0 Даниел Генев 79', 2:1 Станислав Иванов 90'+1'], 150 зрители
в кв.Повеляново, Девня:
Суворово 1 (Суворово) - Септември 98 (Тервел)             0:1 (0:1) 
  [0:1 Красимир Господинов 8'], 50 зрители

                           XVI кръг

28 февруари 2015, събота, 15:00 ч:
във Варна, ст."Младост":
Тича 1948 (Долни чифлик) - Дунав 2010 (Русе)              0:2 (0:0) 
  [0:1 Мирослав Будинов 53', 0:2 Георги Чакъров 64'], 50 зрители
1 март 2015, неделя, 13:00 ч:
Ботев (Нови пазар) - Провадия (Провадия)                  4:1 (1:0) 
  [1:0 Петър Петров 43'-д, 1:1 Тодор Апостолов 60', 2:1 Петър Петров 63',
   3:1 Митко Митков 80', 4:1 Димитър Димитров 85'], 150 зрители
1 март 2015, неделя, 15:00 ч:
Кубрат 2007 (Кубрат) - Черноморец 2003 (Бяла, обл.Варна)  3:0 (1:0) 
  [1:0 Валентин Валентинов 17', 2:0 Радомир Хараланов 53', 3:0 Красимир Димитров 82'], 250 зрители
Септември 98 (Тервел) - Бенковски (Бяла, обл.Русе)        1:0 (1:0) 
  [1:0 Галин Василев 40'], 150 зрители
Суворово 1 (Суворово) - Калиакра (Каварна)                2:1 (2:0) 
  [1:0 Милен Стефанов 2', 2:0 Даниел Венков 38', 2:1 Цветомир Валериев 53'], 600 зрители
Светкавица Търговище (Тщ) - Доростол 2013 (Силистра)      1:0 (1:0) 
  [1:0 Христо Александров 15'], 200 зрители
Черноморец (Балчик) - Шумен 1929 (Шумен)                  5:0 (0:0) 
  [1:0 Ивайло Лазаров 48', 2:0 Беадир Беадиров 56', 3:0 Пламен Иванов 71',
   4:0 Мустафа Мустафа 74', 5:0 Мирослав Начев 83'], 500 зрители
Белица (Белица) - Две могили (Две могили)                 1:0 (1:0) 
  [1:0 Ивелин Спасов 27'-д], 250 зрители

                           XVII кръг

7 март 2015, събота, 15:00 ч:
Дунав 2010 (Русе) - Черноморец 2003 (Бяла, обл.Варна)     4:0 (3:0) 
  [1:0 Мирослав Будинов 6', 2:0 Георги Чакъров 30', 3:0 Йордан Димитров 41',
   4:0 Георги Чакъров 55'], 250 зрители
7 март 2015, събота, 17:00 ч:
Калиакра (Каварна) - Септември 98 (Тервел)                4:0 (0:0) 
  [1:0 Дарин Андонов 58', 2:0 Петко Цанков 64', 3:0 Ивелин Василев 78',
   4:0 Петко Цанков 85'], 150 зрители
8 март 2015, неделя, 15:00 ч:
Белица (Белица) - Кубрат 2007 (Кубрат)                    1:2 (1:0) 
  [1:0 Алеф Караосман 6', 1:1 Валентин Валентинов 47', 1:2 Захари Димитров 62'], 80 зрители
Две могили (Две могили) - Черноморец (Балчик)             0:3 (0:3) 
  [0:1 Беадир Беадиров 6', 0:2 Ивайло Лазаров 27', 0:3 Ервин Мустафа 28'-аг], 80 зрители
Шумен 1929 (Шумен) - Ботев (Нови пазар)                   3:2 (0:0) 
  [1:0 Асен Симеонов 50', 2:0 Станчо Димитров 53', 2:1 Йордан Иванов 79',
   2:2 Петър Петров 83', 3:2 Сердар Хасанов 88'], 200 зрители
Провадия (Провадия) - Светкавица Търговище (Търговище)    1:5 (0:3) 
  [0:1 Николай Николов 28', 0:2 Христо Александров 39', 0:3 Турхан Хасанов 43',
   0:4 Румен Русков 51', 1:4 Мануел Манолов 65', 1:5 Цветан Илиев 86'], 50 зрители
Доростол 2013 (Силистра) - Суворово 1 (Суворово)          0:2 (0:1) 
  [0:1 Михаил Паскалев 31', 0:2 Филип Флоров 48'], 230 зрители
Бенковски (Бяла, обл.Русе) - Тича 1948 (Долни чифлик)     1:2 (1:1) 
  [0:1 Мартин Христов 37', 1:1 Илия Ковачганев 45', 1:2 Драгомир Николов 90'], 200 зрители

                           XVIII кръг

14 март 2015, събота, 15:00 ч:
Кубрат 2007 (Кубрат) - Дунав 2010 (Русе)                  1:5 (0:2) 
  [0:1 Диян Димов 29'-д, 0:2 Андреас Васев 34', 1:2 Валентин Валентинов 54',
   1:3 Николай Колев 75', 1:4 Михаил Милчев 82', 1:5 Георги Чакъров 85'], 300 зрители
в Аксаково:
Черноморец 2003 (Бяла, Вн) - Бенковски (Бяла, обл.Русе)   1:5 (1:2) 
  [1:0 Михаил Желев 18', 1:1 Борислав Иванов 30', 1:3 Ивайло Иванов 40',47';
   1:5 Илия Ковачганев 82',85'], 20 зрители
във Варна, ст."Младост":
Тича 1948 (Долни чифлик) - Калиакра (Каварна)             0:2 (0:1) 
  [0:1 Ивелин Василев 42'-д, 0:2 Иво Михайлов 80'], 80 зрители
15 март 2015, неделя, 13:00 ч:
Ботев (Нови пазар) - Две могили (Две могили)              3:0 (1:0) 
  [1:0 Йордан Иванов 37', 2:0 Митко Митков 74', 3:0 Георги Никифоров 90'+1'], 60 зрители
15 март 2015, неделя, 15:00 ч:
Септември 98 (Тервел) - Доростол 2013 (Силистра)          5:0 (1:0) 
  [1:0 Владислав Мирчев 24'-д, 2:0 Стефан Стефанов 51', 3:0 Иван Жеков 61',
   4:0 Марин Петров 68', 5:0 Ивайло Георгиев 73'], 150 зрители
Суворово 1 (Суворово) - Провадия (Провадия)               1:0 (1:0) 
  [1:0 Филип Флоров 11'], 200 зрители
Светкавица Търговище (Търговище) - Шумен 1929 (Шумен)     3:2 (1:1) 
  [1:0 Цветан Илиев 20', 1:1 Христо Станчев 23', 1:2 Сердар Хасанов 53',
   2:2 Цветан Илиев 84'-д, 3:2 Айкут Мустафов 86'], 50 зрители
Черноморец (Балчик) - Белица (Белица)                     5:1 (3:1) 
  [0:1 Траян Бебров 6'-д, 1:1 Беадир Беадиров 17'-д, 2:1 Ивайло Лазаров 30'-д,
   4:1 Беадир Беадиров 45',59'; 5:1 Ивайло Лазаров 88'], 200 зрители

                           XIX кръг

21 март 2015, събота, 15:00 ч:
Бенковски (Бяла, обл.Русе) - Дунав 2010 (Русе)            0:3 (0:2) 
  [0:1 Мартин Димов 4', 0:2 Атанас Атанасов 28', 0:3 Светослав Читаков 87'], 250 зрители
21 март 2015, събота, 17:00 ч:
Калиакра (Каварна) - Черноморец 2003 (Бяла, обл.Варна)    7:0 (3:0) 
  [1:0 Явор Въндев 29', 2:0 Християн Кожухаров 32', 3:0 Ивелин Василев 44',
   4:0 Явор Въндев 50', 5:0 Ивелин Василев 58', 7:0 Георги Станчев 65',75'], 200 зрители
22 март 2015, неделя, 15:00 ч:
Черноморец (Балчик) - Кубрат 2007 (Кубрат)                4:0 (1:0) 
  [2:0 Ахмед Хикмет 13',51'; 3:0 Ивайло Лазаров 58', 4:0 Севдалин Стайков 89'], 280 зрители
Белица (Белица) - Ботев (Нови пазар)                      1:2 (1:0) 
  [1:0 Александър Недев 25', 1:1 Митко Митков 64', 1:2 Димитър Димитров 73'], 100 зрители
Две могили (Две могили) - Светкавица Търговище (Тщ)       1:0 (0:0) 
  [1:0 Венцислав Минчев 48'], 100 зрители
Шумен 1929 (Шумен) - Суворово 1 (Суворово)                0:2 (0:0) 
  [0:1 Пламен Стойков 66', 0:2 Алескандър Чукански 72'], 150 зрители
Провадия (Провадия) - Септември 98 (Тервел)               2:3 (1:2) 
  [1:0 Даниел Танев 12', 1:2 Владислав Мирчев 28',33'; 2:2 Владо Маринов 62',
   2:3 Сашо Джилянов 90'+5'], 40 зрители
Доростол 2013 (Силистра) - Тича 1948 (Долни чифлик)       1:3 (0:1) 
  [0:1 Тодор Каменов 36', 0:2 Драгомир Николов 63', 1:2 Теодор Кирчев 83',
   1:3 Мартин Христов 88'], 100 зрители

                           XX кръг

28 март 2015, събота, 15:00 ч:
Дунав 2010 (Русе) - Калиакра (Каварна)                    3:0 (0:0)  /пряко по Канал 3/ 
  [1:0 Мирослав Будинов 51', 2:0 Ивайло Раденцов 61', 3:0 Диян Димов 77'], 550 зрители
в Аксаково:
Черноморец 2003 (Бяла, Вн) - Доростол 2013 (Силистра)     0:1 (0:0) 
  [0:1 Ерсен Осман 80'], 50 зрители
29 март 2015, неделя, 13:00 ч:
Ботев (Нови пазар) - Черноморец (Балчик)                  0:1 (0:1) 
  [0:1 Мирослав Начев 7'], 200 зрители
29 март 2015, неделя, 15:00 ч:
Кубрат 2007 (Кубрат) - Бенковски (Бяла, обл.Русе)         0:1 (0:0) 
  [0:1 Ивайло Иванов 65'], 150 зрители
във Варна, ст."Младост":
Тича 1948 (Долни чифлик) - Провадия (Провадия)            4:1 (2:0) 
  [1:0 Мартин Христов 30', 2:0 Денислав Андреев 31', 2:1 Мануел Манолов 66',
   3:1 Тодор Каменов 70'-д, 4:1 Мартин Христов 89'], 100 зрители
Септември 98 (Тервел) - Шумен 1929 (Шумен)                2:1 (2:1) 
  [0:1 Сердар Хасанов 16', 1:1 Стефан Стефанов 23', 2:1 Иван Жеков 40'], 150 зрители
Суворово 1 (Суворово) - Две могили (Две могили)           2:0 (1:0) 
  [1:0 Стефан Славов 7', 2:0 Михаил Паскалев 80'], 200 зрители
Светкавица Търговище (Търговище) - Белица (Белица)        2:0 (1:0) 
  [1:0 Румен Русков 33', 2:0 Цветан Илиев 76'], 100 зрители

                           XXI кръг

4 април 2015, събота, 16:00 ч:
Доростол 2013 (Силистра) - Дунав 2010 (Русе)              0:4 (0:3) 
  [0:1 Георги Чакъров 16', 0:2 Николай Колев 20', 0:3 Мирослав Будинов 23',
   0:4 Николай Парнаров 69'], 100 зрители
Калиакра (Каварна) - Бенковски (Бяла, обл.Русе)           3:1 (2:0) 
  [1:0 Ивелин Василев 18', 2:0 Георги Станчев 40', 2:1 Траян Дянков 80'-аг,
   3:1 Явор Въндев 86'], 200 зрители
5 април 2015, неделя, 16:00 ч:
Ботев (Нови пазар) - Кубрат 2007 (Кубрат)                 0:0 
  300 зрители
Черноморец (Балчик) - Светкавица Търговище (Търговище)    3:0 (1:0) 
  [1:0 Явор Колев 39', 2:0 Севдалин Стайков 64', 3:0 Мустафа Мустафа 80'], 300 зрители
Белица (Белица) - Суворово 1 (Суворово)                   3:2 (1:1) 
  [1:0 Ивелин Спасов 9'-д, 1:1 Даниел Борисов 44', 1:2 Никола Росенов 55',
   2:2 Ивелин Спасов 73'-д, 3:2 Гюрсес Александров 89'], 200 зрители
Две могили (Две могили) - Септември 98 (Тервел)           0:3 (0:1) 
  [0:1 Владислав Мирчев 12', 0:2 Иван Жеков 78', 0:3 Камен Трифонов 87'], 70 зрители
Шумен 1929 (Шумен) - Тича 1948 (Долни чифлик)             0:1 (0:1) 
  [0:1 Мартин Христов 22'], 250 зрители
Провадия (Провадия) - Черноморец 2003 (Бяла, обл.Варна)   2:1 (1:0) 
  [1:0 Тодор Апостолов 39', 2:0 Даниел Калчев 67', 2:1 Десислав Дяков 87'-д], 100 зрители

                           XXII кръг

10 април 2015, петък, 15:00 ч:
Дунав 2010 (Русе) - Провадия (Провадия)                   3:0 сл. * 
* - гостите не се явяват.
10 април 2015, петък, 16:00 ч:
Кубрат 2007 (Кубрат) - Калиакра (Каварна)                 0:5 (0:4) 
  [0:1 Явор Въндев 11', 0:2 Траян Дянков 29', 0:3 Ивелин Василев 33',
   0:4 Петко Цанков 37', 0:5 Явор Въндев 50'], 100 зрители
Бенковски (Бяла, обл.Русе) - Доростол 2013 (Силистра)     5:0 (1:0) 
  [1:0 Пламен Петров 10', 2:0 Даниел Панайотов 46', 3:0 Пламен Петров 58',
   4:0 Трифон Атанасов 64', 5:0 Димитър Брашнаров 90'], 200 зрители
в Аксаково:
Черноморец 2003 (Бяла, обл.Варна) - Шумен 1929 (Шумен)    2:0 (2:0) 
  [1:0 Ерхан Хайредин 20', 2:0 Тодор Вълканов 38'], 20 зрители
Септември 98 (Тервел) - Белица (Белица)                   3:0 (1:0) 
  [2:0 Стефан Стефанов 24',50'; 3:0 Ивайло Георгиев 79'], 100 зрители
Суворово 1 (Суворово) - Черноморец (Балчик)               0:1 (0:0) 
  [0:1 Ивайло Лазаров 76'-д], 300 зрители
Светкавица Търговище (Търговище) - Ботев (Нови пазар)     2:0 (0:0) 
  [1:0 Цветан Илиев 66', 2:0 Христо Александров 90'+2'], 200 зрители
11 април 2015, събота, 16:00 ч:
във Варна, ст."Младост":
Тича 1948 (Долни чифлик) - Две могили (Две могили)        7:0 (4:0) 
  [1:0 Венцислав Маринов 7'-д, 2:0 Никола Найденов 17', 3:0 Венцислав Маринов 22',
   5:0 Диан Кателиев 33',61'; 6:0 Драгомир Николов 65', 7:0 Станислав Иванов 90'], 40 зрители

                           XXIII кръг

18 април 2015, събота, 16:00 ч:
Шумен 1929 (Шумен) - Дунав 2010 (Русе)                    1:4 (1:2) 
  [1:0 Дениз Кадир 5'-д, 1:1 Мирослав Будинов 20', 1:2 Андреас Васев 25',
   1:3 Георги Чакъров 60', 1:4 Йордан Димитров 77'], 200 зрители
Доростол 2013 (Силистра) - Калиакра (Каварна)             0:6 (0:4) 
  [0:1 Ивелин Василев 1', 0:2 Явор Въндев 17', 0:3 Детелин Димиторв 33',
   0:4 Явор Въндев 43', 0:6 Ивелин Василев 48',50'], 50 зрители
19 април 2015, неделя, 16:00 ч:
Светкавица Търговище (Търговище) - Кубрат 2007 (Кубрат)   1:0 (1:0) 
  [1:0 Николай Николов 17'], 250 зрители
Ботев (Нови пазар) - Суворово 1 (Суворово)                1:2 (0:1) * 
  [0:1 Михаил Паскалев 43', 0:2 Александър Чукански 51', 1:2 Йордан Иванов 54'], 200 зрители
* - Ботев е наказан с 2 домакински мача пред празни трибуни заради
    инциденти след края на мача.
Черноморец (Балчик) - Септември 98 (Тервел)               2:0 (1:0) 
  [1:0 Мирослав Начев 6', 2:0 Пламен Иванов 79'], 300 зрители
Белица (Белица) - Тича 1948 (Долни чифлик)                2:2 (1:1) 
  [1:0 Гюрсес Александров 24', 1:2 Тодор Каменов 36'-д,82'-д; 2:2 Илиян Георгиев 85'], 80 зрители
Две могили (Две могили) - Черноморец 2003 (Бяла, Вн)      отложен * 
* - мачът е отложен по молба на гостите заради 8 заболели футболисти.
Провадия (Провадия) - Бенковски (Бяла, обл.Русе)          0:4 (0:2) 
  [0:1 Ивайло Иванов 16', 0:2 Дилян Колев 29', 0:3 Пламен Божанов 57',
   0:4 Огнян Брайнов 62'], 50 зрители
12 май 2015, вторник, 18:00 ч:
Две могили (Две могили) - Черноморец 2003 (Бяла, Вн)      3:0 сл. * 
* - автобусът на гостите претърпява повреда на път за мача.

                           XXIV кръг

25 април 2015, събота, 16:00 ч:
Дунав 2010 (Русе) - Две могили (Две могили)               4:0 (2:0) 
  [1:0 Николай Колев 2', 2:0 Диян Димов 42', 3:0 Атанас Атанасов 50'-д,
   4:0 Мирослав Будинов 69'], 350 зрители
в Аксаково:
Черноморец 2003 (Бяла, обл.Варна) - Белица (Белица)       2:1 (1:1) 
  [0:1 Ивелин Спасов 24'-д, 1:1 Калоян Цветков 44', 2:1 Ерхан Хайредин 58'], 100 зрители
25 април 2015, събота, 18:00 ч:
Калиакра (Каварна) - Провадия (Провадия)                  6:0 (4:0) 
  [1:0 Ивелин Василев 11', 2:0 Андрей Николаев 20'-аг, 3:0 Дарин Андонов 28',
   5:0 Георги Станчев 44',50'; 6:0 Християн Кожухаров 79'], 100 зрители
26 април 2015, неделя, 16:00 ч:
Кубрат 2007 (Кубрат) - Доростол 2013 (Силистра)           3:0 сл. * 
* - гостите не се явяват.
Бенковски (Бяла, обл.Русе) - Шумен 1929 (Шумен)           2:0 (1:0) 
  [1:0 Цветан Ганев 26', 2:0 Борислав Иванов 89'], 200 зрители
във Варна, ст."Младост":
Тича 1948 (Долни чифлик) - Черноморец (Балчик)            0:1 (0:0) 
  [0:1 Ивайло Лазаров 61'], 150 зрители
Септември 98 (Тервел) - Ботев (Нови пазар)                8:2 (3:0) 
  [3:0 Владислав Мирчев 3',16',44'; 3:2 Митко Митков 48',57'; 4:2 Владислав Мирчев 62',
   5:2 Иван Жеков 68', 7:2 Владислав Мирчев 71',75', 8:2 Марин Петров 88'], 150 зрители
Суворово 1 (Суворово) - Светкавица Търговище (Търговище)  3:0 (0:0) 
  [1:0 Никола Росенов 51', 2:0 Даниел Венков 70', 3:0 Филип Флоров 74'], 200 зрители

                           XXV кръг

2 май 2015, събота, 17:00 ч:
Черноморец (Балчик) - Черноморец 2003 (Бяла, обл.Варна)   1:0 (1:0) 
  [1:0 Васил Тачев 4'], 100 зрители
Белица (Белица) - Дунав 2010 (Русе)                       0:4 (0:2) 
  [0:1 Мартин Димов 6', 0:2 Ивайло Раденцов 30', 0:3 Андреас Васев 60',
   0:4 Мирослав Будинов 70'], 200 зрители
Шумен 1929 (Шумен) - Калиакра (Каварна)                   0:7 (0:2) 
  [0:1 Симеон Симеонов 18', 0:2 Ивелин Василев 29', 0:3 Детелин Димитров 52',
   0:4 Ивелин Василев 70', 0:5 Петко Цанков 83', 0:6 Георги Станчев 85',
   0:7 Ивелин Василев 87'], 200 зрители
3 май 2015, неделя, 17:00 ч:
Суворово 1 (Суворово) - Кубрат 2007 (Кубрат)              2:0 (1:0) 
  [1:0 Александър Чукански 8', 2:0 Венцислав Желев 90'+2'], 150 зрители
Светкавица Търговище (Търговище) - Септември 98 (Тервел)  2:0 (0:0) 
  [1:0 Виктор Иванов 57', 2:0 Турхан Хаснов 60'], 100 зрители
Ботев (Нови пазар) - Тича 1948 (Долни чифлик)             1:1 (1:0) 
  [1:0 Митко Митков 43', 1:1 Христо Димитров 56'], при закрити врати
Две могили (Две могили) - Бенковски (Бяла, обл.Русе)      0:0 
  200 зрители
Провадия (Провадия) - Доростол 2013 (Силистра)            2:1 (1:0) 
  [1:0 Тодор Апостолов 25', 2:0 Владо Маринов 54', 2:1 Златко Цветков 88'], 50 зрители

                           XXVI кръг

5 май 2015, вторник, 18:00 ч:
Септември 98 (Тервел) - Суворово 1 (Суворово)             0:1 (0:0) 
  [0:1 Никола Росенов 69'], 140 зрители
6 май 2015, сряда, 17:00 ч:
Кубрат 2007 (Кубрат) - Провадия (Провадия)                8:0 (2:0) 
  [1:0 Валентин Валентинов 2', 2:0 Кяшив Фахрединов 27', 4:0 Радомир Хараланов 49',50';
   5:0 Валентин Валентинов 66', 7:0 Кяшив Фахрединов 70',73'; 8:0 Ивайло Кирилов 83'], 150 зрители
Доростол 2013 (Силистра) - Шумен 1929 (Шумен)             1:1 (0:1) 
  [0:1 Дениз Кадир 38', 1:1 Мелих Алим 75'], 200 зрители
Бенковски (Бяла, обл.Русе) - Белица (Белица)              1:1 (0:1) 
  [0:1 Ивелин Спасов 27'-д, 1:1 Борислав Джарнавлиев 75'], 100 зрители
Дунав 2010 (Русе) - Черноморец (Балчик)                   0:1 (0:0) 
  [0:1 Ивайло Лазаров 69'], 300 зрители
в Аксаково:
Черноморец 2003 (Бяла, обл.Варна) - Ботев (Нови пазар)    3:0 (1:0) 
  [1:0 Михаил Желев 9', 2:0 Петьо Василев 54', 3:0 Ерхан Хайредин 78'], 50 зрители
във Варна, ст."Младост":
Тича 1948 (Долни чифлик) - Светкавица Търговище (Тщ)      2:1 (1:0) 
  [1:0 Никола Найденов 13', 2:0 Драгомир Николов 66', 2:1 Цветан Илиев 75'], 50 зрители
6 май 2015, сряда, 19:00 ч:
Калиакра (Каварна) - Две могили (Две могили)              2:0 (1:0) 
  [1:0 Цветомир Валериев 30', 2:0 Георги Станчев 68'], 200 зрители

                           XXVII кръг

9 май 2015, събота, 17:00 ч:
Ботев (Нови пазар) - Дунав 2010 (Русе)                    0:1 (0:0) 
  [0:1 Георги Чакъров 75'], при закрити врати
Белица (Белица) - Калиакра (Каварна)                      0:5 (0:1) 
  [0:1 Симеон Симеонов 11', 0:2 Цветомир Валериев 50', 0:4 Явор Въндев 71',76';
   0:5 Симеон Златев 86'], 200 зрители
10 май 2015, неделя, 17:00 ч:
Септември 98 (Тервел) - Кубрат 2007 (Кубрат)              0:2 (0:0) 
  [0:1 Радомир Хараланов 53', 0:2 Валентин Валентинов 67'], 200 зрители
Суворово 1 (Суворово) - Тича 1948 (Долни чифлик)          0:1 (0:1) 
  [0:1 Драгомир Николов 39'], 150 зрители
Светкавица Търговище (Тщ) - Черноморец 2003 (Бяла, Вн)    4:1 (2:0) 
  [1:0 Румен Русков 10', 2:0 Калоян Николов 24', 3:0 Айкут Мустафов 61',
   3:1 Ерхан Хайредин 78', 4:1 Айкут Мустафов 87'], 300 зрители
Черноморец (Балчик) - Бенковски (Бяла, обл.Русе)          8:0 (3:0) 
  [1:0 Беадир Беадиров 22', 2:0 Станислав Желязков 42', 3:0 Ивайло Лазаров 44',
   4:0 Явор Колев 52', 5:0 Беадир Беадиров 53', 6:0 Ивайло Лазаров 60',
   7:0 Генади Луго 68', 8:0 Виктор Митев 70'], 500 зрители
Две могили (Две могили) - Доростол 2013 (Силистра)        3:1 (1:1) 
  [1:0 Светослав Недялков 40', 1:1 Даниел Георгиев 45'-д, 2:1 Светослав Недялков 56',
   3:1 Николай Недков 58'], 50 зрители
Шумен 1929 (Шумен) - Провадия (Провадия)                  3:1 (0:1) 
  [0:1 Георги Бомбов 30'-д, 1:1 Сердар Хасанов 68', 2:1 Дениз Кадир 78',
   3:1 Лъки Отофи 81'], 150 зрители

                           XXIII кръг - отложен мач

12 май 2015, вторник, 18:00 ч:
Две могили (Две могили) - Черноморец 2003 (Бяла, Вн)      3:0 сл. * 
* - автобусът на гостите претърпява повреда на път за мача.

                           XXVIII кръг

16 май 2015, събота, 15:30 ч:
Калиакра (Каварна) - Черноморец (Балчик)                  0:2 (0:1)  /пряко по Канал 3/ 
  [0:2 Беадир Беадиров 22',79'], 2 000 зрители
16 май 2015, събота, 17:00 ч:
в Аксаково:
Черноморец 2003 (Бяла, обл.Варна) - Суворово 1 (Суворово) 0:1 (0:0) 
  [0:1 Никола Росенов 48'-д], 50 зрители
17 май 2015, неделя, 17:00 ч:
Кубрат 2007 (Кубрат) - Шумен 1929 (Шумен)                 1:0 (0:0) 
  [1:0 Борислав Караиванов 83'], 100 зрители
Провадия (Провадия) - Две могили (Две могили)             2:1 (0:0) 
  [1:0 Мануел Манолов 55', 1:1 Борислав Дяков 75', 2:1 Георги Бомбов 87'], 200 зрители
Доростол 2013 (Силистра) - Белица (Белица)                1:4 (1:1) 
  [1:0 Красен Димитров 12', 1:1 Илиян Георгиев 42', 1:2 Ивелин Спасов 55'-д,
   1:3 Илиян Георгиев 83', 1:4 Гюрсес Александров 86'], 100 зрители
Бенковски (Бяла, обл.Русе) - Ботев (Нови пазар)           3:1 (1:0) 
  [1:0 Ивайло Иванов 41', 1:1 Петър Петров 55', 2:1 Пламен Петров 68',
   3:1 Борислав Иванов 90'], 300 зрители
Дунав 2010 (Русе) - Светкавица Търговище (Търговище)      5:0 (5:0)  /пряко по Канал 3/ 
  [1:0 Мартин Димов 4', 2:0 Светослав Читаков 15', 3:0 Йордан Димитров 17',
   4:0 Андреас Васев 29', 5:0 Светослав Читаков 40'], 500 зрители
във Варна, ст."Младост":
Тича 1948 (Долни чифлик) - Септември 98 (Тервел)          2:1 (0:0) 
  [1:0 Тодор Каменов 62'-д, 1:1 Марин Петров 66', 2:1 Диан Кателиев 83'], 50 зрители

                           XXIX кръг

20 май 2015, сряда, 17:00 ч:
във Варна, ст."Младост":
Тича 1948 (Долни чифлик) - Кубрат 2007 (Кубрат)           3:0 (2:0) 
  [1:0 Димитър Кюркчийски 10', 3:0 Мартин Христов 30',72'], 50 зрители
Септември 98 (Тервел) - Черноморец 2003 (Бяла, обл.Варна) 3:1 (1:0) 
  [1:0 Мехмед Беидов 9', 2:0 Шабан Ахмед 53', 2:1 Петьо Василев 57',
   3:1 Иван Жеков 68'], 70 зрители
Суворово 1 (Суворово) - Дунав 2010 (Русе)                 отложен * 
* - отложен заради участието на Дунав 2010 в 1/2 финал за КАФЛ.
Светкавица Търговище (Тщ) - Бенковски (Бяла, обл.Русе)    1:0 (0:0) 
  [1:0 Славомир Илиев 71'], 100 зрители
Ботев (Нови пазар) - Калиакра (Каварна)                   2:3 (2:1) 
  [1:0 Димитър Димитров 1', 2:0 Митко Митков 12', 2:3 Ивелин Василев 13',70',76'], 100 зрители
Черноморец (Балчик) - Доростол 2013 (Силистра)            5:0 (2:0) 
  [1:0 Ивайло Лазаров 13', 2:0 Мирослав Начев 28', 3:0 Виктор Митев 48',
   4:0 Станислав Желязков 66', 5:0 Ивайло Лазаров 82'], 150 зрители
Белица (Белица) - Провадия (Провадия)                     4:0 (1:0) 
  [3:0 Илиян Георгиев 33',59',65'; 4:0 Тодорин Димитров 70'], 100 зрители
Две могили (Две могили) - Шумен 1929 (Шумен)              0:0 
  50 зрители
27 май 2015, сряда, 18:00 ч:
Суворово 1 (Суворово) - Дунав 2010 (Русе)                 1:2 (0:1) 
  [0:1 Йордан Димитров 27', 1:1 Даниел Венков 70', 1:2 Йордан Димитров 78'], 200 зрители

                           XXX кръг

23 май 2015, събота, 17:00 ч:
Провадия (Провадия) - Черноморец (Балчик)                 1:6 (1:3) 
  [0:1 Ахмед Хикмет 6', 1:1 Даниел Танев 21', 1:3 Виктор Митев 28',38';
   1:4 Мирослав Марков (вр) 64'-д, 1:6 Ивайло Лазаров 75',89'], 100 зрители
Калиакра (Каварна) - Светкавица Търговище (Търговище)     4:1 (1:0) 
  [1:0 Ивелин Василев 3', 1:1 Калоян Николов 52', 2:1 Симеон Симеонов 71',
   3:1 Дяко Дяков 75', 4:1 Петко Ценков 90'+2'], 100 зрители
Дунав 2010 (Русе) - Септември 98 (Тервел)                 5:0 сл. * 
  [1:0 Андреас Васев 2', 2:0 Светослав Читаков 11'], 100 зрители
* - прекратен в 13' при 2:0, когато футболист на гостите, започнали мача със 7
    човека, се контузва.
24 май 2015, неделя, 17:00 ч:
Кубрат 2007 (Кубрат) - Две могили (Две могили)            3:0 (2:0) 
  [3:0 Красимир Димитров 3',34',61'], 100 зрители
Шумен 1929 (Шумен) - Белица (Белица)                      5:1 (1:0) 
  [1:0 Мердин Мехмедов 23', 1:1 Траян Бебров 53', 2:1 Асен Симеонов 61',
   3:1 Мердин Мехмедов 70', 4:1 Сердар Хасанов 77', 5:1 Мирослав Генчев 84'], 100 зрители
Доростол 2013 (Силистра) - Ботев (Нови пазар)             1:3 (1:0) 
  [1:0 Десислав Андреев 45'+1', 1:1 Петър Петров 74', 1:2 Мирослав Петров 79',
   1:3 Димитър Димитров 89'], 50 зрители
Бенковски (Бяла, обл.Русе) - Суворово 1 (Суворово)        3:0 сл. * 
* - автобусът на гостите се счупва на път за мача.
в Аксаково:
Черноморец 2003 (Бяла, Вн) - Тича 1948 (Долни чифлик)     0:3 (0:2) 
  [0:1 Мартин Христов 14', 0:2 Диан Кателиев 42', 0:2 Венцислав Маринов 85'], 50 зрители

                           XXIX кръг - отложен мач

27 май 2015, сряда, 18:00 ч:
Суворово 1 (Суворово) - Дунав 2010 (Русе)                 1:2 (0:1) 
  [0:1 Йордан Димитров 27', 1:1 Даниел Венков 70', 1:2 Йордан Димитров 78'], 200 зрители

нагоре


Североизточна "В" група 2014/15 - Таблица с резултати

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                        1.   2.   3.   4.   5.   6.   7.   8.   9.  10.  11.  12.  13.  14.  15.  16. 
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 1. Дунав 2010 (Русе)                  XXX  0:1  3:0 13:0  4:0  7:1  5:0* 5:0  4:0  8:0  4:2  3:0  4:0  4:0  3:0* 6:0 
 2. Черноморец (Балчик)                0:1  XXX  1:0  5:0  1:0  8:0  2:0  3:0  4:0  2:1  5:1  5:0  1:0  1:0  8:2  5:0 
 3. Калиакра (Каварна)                 2:2  0:2  XXX  1:1  1:0  3:1  4:0  4:1  2:2  2:0  2:0  6:2  2:0  7:0  6:0  4:0 
 4. Суворово 1 (Суворово)              1:2  0:1  2:1  XXX  0:1  2:0  0:1  3:0  2:0  2:0  3:0  2:1  2:0  3:0  1:0  4:1 
 5. Тича 1948 (Долни чифлик)           0:2  0:1  0:2  1:0  XXX  3:0  2:1  2:1  3:0  6:1  2:1  0:4  7:0  3:0  4:1  7:0 
 6. Бенковски (Бяла, обл.Русе)         0:3  1:1  0:1  3:0* 1:2  XXX  1:0  2:1  2:1  3:1  1:1  2:0  2:0  3:0* 5:0  5:0 
 7. Септември 98 (Тервел)              0:3  0:4  0:4  0:1  2:1  1:0  XXX  2:1  0:2  8:2  3:0  2:1  1:0  3:1  5:1  5:0 
 8. Светкавица Търговище (Търговище)   0:3  1:1  1:4  1:3  2:1  1:0  2:0  XXX  1:0  2:0  2:0  3:2  3:0  4:1  4:0  1:0 
 9. Кубрат 2007 (Кубрат)               1:5  2:3  0:5  0:1  3:0  0:1  0:0  1:2  XXX  6:1  1:0  1:0  3:0  3:0  8:0  3:0*
10. Ботев (Нови пазар)                 0:1  0:1  2:3  1:2  1:1  0:1  3:0  3:1  0:0  XXX  3:1  2:1  3:0  1:0  4:1  3:0 
11. Белица (Белица)                    0:4  2:1  0:5  3:2  2:2  1:0  2:0  0:0  1:2  1:2  XXX  2:1  1:0  3:2  4:0  3:0 
12. Шумен 1929 (Шумен)                 1:4  0:0  0:7  0:2  0:1  0:0  0:1  2:0  4:0  3:2  5:1  XXX  2:1  1:1  3:1  5:0 
13. Две могили (Две могили)            1:2  0:3  0:3  0:0  3:0* 0:0  0:3  1:0  1:3  0:2  1:0  0:0  XXX  3:0* 0:1  3:1 
14. Черноморец 2003 (Бяла, обл.Варна)  0:6  2:2  0:3  0:1  0:3  1:5  2:0  0:0  0:1  3:0  2:1  2:0  1:3  XXX  3:1  0:1 
15. Провадия (Провадия)                1:6  1:6  1:3  2:5  3:4  0:4  2:3  1:5  2:3  1:4  2:2  0:2  2:1  2:1  XXX  2:1 
16. Доростол 2013 (Силистра)           0:4  0:7  0:6  0:2  1:3  1:2  0:2  0:2  1:2  1:3  1:4  1:1  1:1  0:3  1:0  XXX 
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

нагоре


Североизточна "В" АФГ 2014/15 - Всички голмайстори

Голмайстори
21 - Мирослав Будинов        - Дунав 2010 (Русе)
17 - Ивелин Василев          - Калиакра (Каварна)
16 - Васил Тачев             - Черноморец (Балчик)
   - Георги Чакъров          - Дунав 2010 (Русе)
   - Мартин Христов Димитров - Тича 1948 (Долни чифлик)
15 - Йордан Димитров         - Дунав 2010 (Русе)
14 - Ивайло Лазаров          - Черноморец (Балчик)
13 - Диян Димов              - Дунав 2010 (Русе)
12 - Иван Жеков              - Септември 98 (Тервел)  /вкл. 7 гола за Черноморец 2003 (Бяла, обл.Варна)/
11 - Тодор Колев Георгиев    - Калиакра (Каварна)
   - Драгомир Николов        - Тича 1948 (Долни чифлик)
   - Беадир Беадиров         - Черноморец (Балчик)
   - Ивайло Иванов           - Бенковски (Бяла, обл.Русе)
   - Димитър Димитров        - Ботев (Нови пазар)

10  Митко Митков               Ботев (Нови пазар)            
10  Петър Петров               Ботев (Нови пазар)            
10  Явор Въндев                Калиакра (Каварна)            
10  Владислав Мирчев           Септември 98 (Тервел)         
 9  Андреас Васев              Дунав 2010 (Русе)             
 9  Захари Димитров            Кубрат 2007 (Кубрат)          
 9  Радомир Хараланов          Кубрат 2007 (Кубрат)          
 9  Христо Александров         Светкавица Търговище (Търговищe)
 9  Виктор Митев               Черноморец (Балчик)           
 9  Лъки Отофи                 Шумен 1929 (Шумен)            
 8  Гюрсес Александров         Белица (Белица)               
 8  Ивелин Спасов              Белица (Белица)               
 8  Ивайло Раденцов            Дунав 2010 (Русе)             
 8  Валентин Валентинов        Кубрат 2007 (Кубрат)          
 8  Цветан Илиев               Светкавица Търговище (Търговищe)
 8  Стефан Стефанов            Септември 98 (Тервел)         
 8  Никола Росенов Василев     Суворово 1 (Суворово)         
 7  Илиян Георгиев             Белица (Белица)               
 7  Пламен Петров              Бенковски (Бяла, обл.Русе)    
 7  Йордан Иванов              Ботев (Нови пазар)            
 7  Михаил Милчев              Дунав 2010 (Русе)             
 7  Светослав Читаков          Дунав 2010 (Русе)             
 7  Георги Станчев             Калиакра (Каварна)            
 7  Филип Флоров               Суворово 1 (Суворово)         
 7  Денислав Андреев           Тича 1948 (Долни чифлик)      
 7  Тодор Каменов              Тича 1948 (Долни чифлик)      
 7  Мердин Мехмедов            Шумен 1929 (Шумен)            
 7  Сердар Хасанов             Шумен 1929 (Шумен)            
 6  Дарин Андонов              Калиакра (Каварна)            
 6  Петко Цанков               Калиакра (Каварна)            
 6  Християн Кожухаров         Калиакра (Каварна)              /вкл. 4 гола за Дунав 2010 (Русе)/
 6  Красимир Димитров          Кубрат 2007 (Кубрат)          
 6  Тодор Апостолов            Провадия (Провадия)           
 6  Михаил Паскалев            Суворово 1 (Суворово)         
 5  Георги Никифоров           Ботев (Нови пазар)              /вкл. 4 гола за Шумен 1929 (Шумен)/
 5  Светослав Недялков         Две могили (Две могили)       
 5  Мартин Димов               Дунав 2010 (Русе)             
 5  Енчо Лемперов              Калиакра (Каварна)            
 5  Даниел Венков              Суворово 1 (Суворово)         
 5  Иво Богданов               Суворово 1 (Суворово)         
 5  Венцислав Маринов          Тича 1948 (Долни чифлик)      
 5  Мирослав Начев             Черноморец (Балчик)           
 5  Румен Николов              Черноморец (Балчик)           
 5  Дениз Кадир                Шумен 1929 (Шумен)            
 4  Траян Бебров               Белица (Белица)               
 4  Ерсен Осман                Доростол 2013 (Силистра)        /вкл. 3 гола за Белица (Белица)/
 4  Иво Михайлов               Калиакра (Каварна)            
 4  Пламен Димитров            Калиакра (Каварна)            
 4  Кяшив Фахрединов           Кубрат 2007 (Кубрат)          
 4  Мануел Манолов             Провадия (Провадия)           
 4  Марин Петров               Септември 98 (Тервел)         
 4  Филип Филчев               Септември 98 (Тервел)         
 4  Диан Кателиев              Тича 1948 (Долни чифлик)      
 4  Никола Найденов            Тича 1948 (Долни чифлик)      
 4  Севдалин Стайков           Черноморец (Балчик)           
 4  Ерхан Левент Хайредин      Черноморец 2003 (Бяла, обл.Варна)
 4  Калоян Цветков             Черноморец 2003 (Бяла, обл.Варна)  /вкл. 3 гола за Провадия (Провадия)/
 3  Борислав Иванов            Бенковски (Бяла, обл.Русе)    
 3  Георги Ковачев             Бенковски (Бяла, обл.Русе)    
 3  Илия Ковачганев            Бенковски (Бяла, обл.Русе)    
 3  Даниел Георгиев            Доростол 2013 (Силистра)      
 3  Златко Цветков             Доростол 2013 (Силистра)      
 3  Атанас Атанасов            Дунав 2010 (Русе)             
 3  Николай Колев              Дунав 2010 (Русе)             
 3  Симеон Симеонов            Калиакра (Каварна)            
 3  Цветомир Валериев Ангелов  Калиакра (Каварна)            
 3  Борислав Караиванов        Кубрат 2007 (Кубрат)          
 3  Георги Бомбов              Провадия (Провадия)           
 3  Ивайло Станчев             Провадия (Провадия)           
 3  Айкут Мустафов             Светкавица Търговище (Търговищe)
 3  Калоян Николов             Светкавица Търговище (Търговищe)
 3  Николай Николов            Светкавица Търговище (Търговищe)
 3  Румен Русков               Светкавица Търговище (Търговищe)
 3  Синан Фикриев              Светкавица Търговище (Търговищe)
 3  Александър Чукански        Суворово 1 (Суворово)         
 3  Пламен Стойков             Суворово 1 (Суворово)         
 3  Стефан Славов              Суворово 1 (Суворово)         
 3  Ахмед Хикмет Хасан         Черноморец (Балчик)           
 3  Христо Станчев             Шумен 1929 (Шумен)            
 2  Александър Недев           Белица (Белица)               
 2  Тодорин Димитров           Белица (Белица)               
 2  Дамян Дамянов              Бенковски (Бяла, обл.Русе)    
 2  Дилян Колев                Бенковски (Бяла, обл.Русе)    
 2  Димитър Брашнаров          Бенковски (Бяла, обл.Русе)    
 2  Мирослав Петров            Ботев (Нови пазар)            
 2  Свилен Стоянов             Ботев (Нови пазар)            
 2  Александър Георгиев        Две могили (Две могили)       
 2  Валери Кулинов             Две могили (Две могили)       
 2  Десислав Андреев           Доростол 2013 (Силистра)      
 2  Мартин Иванов              Дунав 2010 (Русе)             
 2  Детелин Димитров           Калиакра (Каварна)            
 2  Иван Мартинов              Калиакра (Каварна)            
 2  Румен Александров          Калиакра (Каварна)            
 2  Траян Дянков               Калиакра (Каварна)            
 2  Аян Ирфан Хасан            Кубрат 2007 (Кубрат)          
 2  Ивайло Кирилов             Кубрат 2007 (Кубрат)          
 2  Владо Маринов              Провадия (Провадия)           
 2  Даниел Танев               Провадия (Провадия)           
 2  Тихомир Бинчев             Провадия (Провадия)           
 2  Даниел Генов               Светкавица Търговище (Търговищe)
 2  Младен Младенов            Светкавица Търговище (Търговищe)
 2  Славомир Илиев             Светкавица Търговище (Търговищe)
 2  Турхан Хасанов             Светкавица Търговище (Търговищe)
 2  Ивайло Георгиев            Септември 98 (Тервел)         
 2  Камен Трифонов             Септември 98 (Тервел)         
 2  Красимир Господинов        Септември 98 (Тервел)         
 2  Венцислав Желев            Суворово 1 (Суворово)         
 2  Милен Стефанов             Суворово 1 (Суворово)         
 2  Станислав Иванов           Тича 1948 (Долни чифлик)      
 2  Ивелин Костов              Черноморец (Балчик)           
 2  Мустафа Мустафа            Черноморец (Балчик)           
 2  Пламен Иванов              Черноморец (Балчик)           
 2  Станислав Желязков         Черноморец (Балчик)           
 2  Явор Колев                 Черноморец (Балчик)           
 2  Мартин Любенов             Черноморец 2003 (Бяла, обл.Варна)
 2  Матио Димов                Черноморец 2003 (Бяла, обл.Варна)
 2  Михаил Желев               Черноморец 2003 (Бяла, обл.Варна)
 2  Петьо Василев              Черноморец 2003 (Бяла, обл.Варна)
 2  Асен Симеонов              Шумен 1929 (Шумен)            
 1  Алеф Караосман             Белица (Белица)               
 1  Венцислав Абрашев          Белица (Белица)               
 1  Живко Парашкевов           Белица (Белица)               
 1  Християн Попов             Белица (Белица)               
 1  Борислав Джарнавлиев       Бенковски (Бяла, обл.Русе)    
 1  Даниел Панайотов           Бенковски (Бяла, обл.Русе)    
 1  Огнян Брайнов              Бенковски (Бяла, обл.Русе)    
 1  Пламен Божанов             Бенковски (Бяла, обл.Русе)    
 1  Трифон Атанасов            Бенковски (Бяла, обл.Русе)    
 1  Цветан Ганев               Бенковски (Бяла, обл.Русе)    
 1  Зарко Захариев             Ботев (Нови пазар)            
 1  Радослав Петков            Ботев (Нови пазар)            
 1  Александър Маринов         Две могили (Две могили)       
 1  Борислав Дяков             Две могили (Две могили)       
 1  Венцислав Минчев           Две могили (Две могили)       
 1  Николай Недков             Две могили (Две могили)       
 1  Красен Димитров            Доростол 2013 (Силистра)      
 1  Мелих Алим                 Доростол 2013 (Силистра)      
 1  Теодор Кирчев              Доростол 2013 (Силистра)      
 1  Николай Парнаров           Дунав 2010 (Русе)             
 1  Боян Илиев                 Калиакра (Каварна)            
 1  Васко Боев                 Калиакра (Каварна)            
 1  Дяко Дяков                 Калиакра (Каварна)            
 1  Симеон Златев              Калиакра (Каварна)            
 1  Атилла Юмер                Кубрат 2007 (Кубрат)          
 1  Андрей Николаев            Провадия (Провадия)           
 1  Даниел Калчев              Провадия (Провадия)           
 1  Михаил Ангелов             Провадия (Провадия)           
 1  Никола Русинов             Провадия (Провадия)           
 1  Петър Кръстев              Провадия (Провадия)           
 1  Васил Христов              Светкавица Търговище (Търговищe)
 1  Виктор Иванов              Светкавица Търговище (Търговищe)
 1  Галин Василев              Септември 98 (Тервел)         
 1  Иван Веселинов Иванов      Септември 98 (Тервел)         
 1  Мехмед Беидов              Септември 98 (Тервел)         
 1  Сашо Джилянов              Септември 98 (Тервел)         
 1  Светослав Петров Стефанов  Септември 98 (Тервел)         
 1  Шабан Ахмед                Септември 98 (Тервел)         
 1  Даниел Борисов             Суворово 1 (Суворово)         
 1  Любомир Михалев            Суворово 1 (Суворово)         
 1  Николай Въжаров            Суворово 1 (Суворово)         
 1  Димитър Кюркчийски         Тича 1948 (Долни чифлик)      
 1  Костадин Иванов            Тича 1948 (Долни чифлик)      
 1  Христо Димитров            Тича 1948 (Долни чифлик)      
 1  Васил Стоянов              Черноморец (Балчик)           
 1  Генади Луго                Черноморец (Балчик)           
 1  Жоро Зотов                 Черноморец (Балчик)           
 1  Мирослав Марков            Черноморец (Балчик)           
 1  Никола Арнаудов            Черноморец (Балчик)           
 1  Николай Иванов             Черноморец (Балчик)           
 1  Радослав Матеев            Черноморец (Балчик)           
 1  Десислав Дяков             Черноморец 2003 (Бяла, обл.Варна)
 1  Иван Атанасов              Черноморец 2003 (Бяла, обл.Варна)
 1  Николай Ненков             Черноморец 2003 (Бяла, обл.Варна)
 1  Тодор Вълканов             Черноморец 2003 (Бяла, обл.Варна)
 1  Емануел Райнхарт           Шумен 1929 (Шумен)            
 1  Мирослав Генчев            Шумен 1929 (Шумен)            
 1  Славей Атанасов            Шумен 1929 (Шумен)            
 1  Станчо Димитров            Шумен 1929 (Шумен)            

Автоголове
 1  Ервин Мустафа              Две могили (Две могили) - за Черноморец (Балчик)
    Даниел Георгиев            Доростол 2013 (Силистра) - за Черноморец 2003 (Бяла, обл.Варна)
    Иван Любомиров Иванов      Доростол 2013 (Силистра) - за Калиакра
    Пламен Калинов             Доростол 2013 (Силистра) - за Калиакра
    Боян Илиев                 Калиакра (Каварна) - за Кубрат 2007
    Траян Дянков               Калиакра (Каварна) - за Бенковскиф
    Светослав Матеев           Кубрат 2007 (Кубрат) - за Дунав 2010
    Андрей Николаев            Провадия (Провадия) - за Калиакра
    Емануел Райнхарт           Шумен 1929 (Шумен) - за Белица

Служебни голове
 6  срещу Черноморец 2003 (Бяла, обл.Варна) - за Бенковски и Две могили
 3  срещу Тича 1948 (Долни чифлик) - за Две могили
 3  срещу Провадия (Провадия) - за Дунав 2010
 3  срещу Доростол 2013 (Силистра) - за Кубрат 2007
 3  срещу Септември 98 (Тервел) - за Дунав 2010
 3  срещу Суворово 1 (Суворово) за Бенковски

нагоре