Юноши старша възраст (род.1997-98): Ловеч - Междуобластна група 2015/16

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 |
         | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 |


                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Локомотив 1927 (Дряново)           16   11   2   3   57:19   35
-------------------------------------------------------------------
 2. Ювентус (Малчика)                  16   11   0   5   47:40   33
 3. Павликени (Павликени)              16   10   0   6   38:26   30 [1 0 1  3:3  3, 3 гола на чужд терен]
 4. Чавдар 2006 (Троян)                16    9   3   4   48:27   30 [1 0 1  3:3  3, 1 гол на чужд терен]
 5. Трявна (Трявна)                    16    8   2   6   34:25   26
 6. Чумерна (Елена)                    16    8   0   8   39:40   24
 7. Академик (Свищов)                  16    5   1  10   39:34   16
 8. Мизия 2005 (Кнежа)                 16    3   3  10   33:44   12
 9. Гигант (Белене)                    16    1   1  14   19:99    4

                           I кръг

11 септември 2015, петък, 17:00 ч:
Локомотив 1927 (Дряново) - Трявна (Трявна)                3:1 
Чумерна (Елена) - Ювентус (Малчика)                       1:3 
Павликени (Павликени) - Мизия 2005 (Кнежа)                4:3 
Чавдар 2006 (Троян) - Академик (Свищов)                   4:0 
Гигант (Белене)                                           почива

                           II кръг

18 септември 2015, петък, 17:00 ч:
Мизия 2005 (Кнежа) - Чавдар 2006 (Троян)                  1:6 
Ювентус (Малчика) - Павликени (Павликени)                 4:0 
Трявна (Трявна) - Чумерна (Елена)                         1:2 
Гигант (Белене) - Локомотив 1927 (Дряново)                2:11 
Академик (Свищов)                                         почива

                           III кръг

25 септември 2015, петък, 17:00 ч:
Чумерна (Елена) - Гигант (Белене)                         6:0 
Павликени (Павликени) - Трявна (Трявна)                   0:4 
Чавдар 2006 (Троян) - Ювентус (Малчика)                   3:2 
Академик (Свищов) - Мизия 2005 (Кнежа)                    3:0 
Локомотив 1927 (Дряново)                                  почива

                           IV кръг

2 октомври 2015, петък, 16:00 ч:
Ювентус (Малчика) - Академик (Свищов)                     4:1 
Трявна (Трявна) - Чавдар 2006 (Троян)                     1:1 
Гигант (Белене) - Павликени (Павликени)                   0:4 
Локомотив 1927 (Дряново) - Чумерна (Елена)                6:1 
Мизия 2005 (Кнежа)                                        почива

                           V кръг

9 октомври 2015, петък, 16:00 ч:
Павликени (Павликени) - Локомотив 1927 (Дряново)          0:4 
Чавдар 2006 (Троян) - Гигант (Белене)                    10:1 
Академик (Свищов) - Трявна (Трявна)                       1:2 
Мизия 2005 (Кнежа) - Ювентус (Малчика)                    2:6 
Чумерна (Елена)                                           почива

                           VI кръг

16 октомври 2015, петък, 16:00 ч:
Трявна (Трявна) - Мизия 2005 (Кнежа)                      1:1 
Гигант (Белене) - Академик (Свищов)                       0:7 
Локомотив 1927 (Дряново) - Чавдар 2006 (Троян)            2:4 
Чумерна (Елена) - Павликени (Павликени)                   0:4 
Ювентус (Малчика)                                         почива

                           VII кръг

22 октомври 2015, четвъртък, 16:00 ч:
Чавдар 2006 (Троян) - Чумерна (Елена)                     6:0 
23 октомври 2015, петък, 16:00 ч:
Академик (Свищов) - Локомотив 1927 (Дряново)              0:1 
Мизия 2005 (Кнежа) - Гигант (Белене)                      8:0 
Ювентус (Малчика) - Трявна (Трявна)                       2:1 
Павликени (Павликени)                                     почива

                           VIII кръг

29 октомври 2015, четвъртък, 16:00 ч:
Павликени (Павликени) - Чавдар 2006 (Троян)               0:1 
30 октомври 2015, петък, 16:00 ч:
Гигант (Белене) - Ювентус (Малчика)                       0:4 
Локомотив 1927 (Дряново) - Мизия 2005 (Кнежа)             3:2 
Чумерна (Елена) - Академик (Свищов)                       3:1 
Трявна (Трявна)                                           почива

                           IX кръг

6 ноември 2015, петък, 16:00 ч:
Академик (Свищов) - Павликени (Павликени)                 1:2 
Мизия 2005 (Кнежа) - Чумерна (Елена)                      5:3 
Ювентус (Малчика) - Локомотив 1927 (Дряново)              0:6 
Трявна (Трявна) - Гигант (Белене)                         9:0 
Чавдар 2006 (Троян)                                       почива

                           X кръг

17 март 2016, четвъртък:
Трявна (Трявна) - Локомотив 1927 (Дряново)                1:0 
Ювентус (Малчика) - Чумерна (Елена)                       3:2 
Мизия 2005 (Кнежа) - Павликени (Павликени)                1:2 
Академик (Свищов) - Чавдар 2006 (Троян)                   4:3 
Гигант (Белене)                                           почива

                           XI кръг

24 март 2016, четвъртък:
Чавдар 2006 (Троян) - Мизия 2005 (Кнежа)                  1:0 
Павликени (Павликени) - Ювентус (Малчика)                 6:1 
Чумерна (Елена) - Трявна (Трявна)                         5:0 
Локомотив 1927 (Дряново) - Гигант (Белене)                3:1 
Академик (Свищов)                                         почива

                           XII кръг

31 март 2016, четвъртък:
Гигант (Белене) - Чумерна (Елена)                         1:4 
Трявна (Трявна) - Павликени (Павликени)                   2:1 
Ювентус (Малчика) - Чавдар 2006 (Троян)                   2:0 
Мизия 2005 (Кнежа) - Академик (Свищов)                    3:3 
Локомотив 1927 (Дряново)                                  почива

                           XIII кръг

6 април 2016, сряда:
Чавдар 2006 (Троян) - Трявна (Трявна)                     1:0 
7 април 2016, четвъртък:
Академик (Свищов) - Ювентус (Малчика)                     2:3 
Павликени (Павликени) - Гигант (Белене)                   8:0 
Чумерна (Елена) - Локомотив 1927 (Дряново)                2:5 
Мизия 2005 (Кнежа)                                        почива

                           XIV кръг

14 април 2016, четвъртък:
Локомотив 1927 (Дряново) - Павликени (Павликени)          1:2 
Гигант (Белене) - Чавдар 2006 (Троян)                     5:5 
Трявна (Трявна) - Академик (Свищов)                       3:1 
Ювентус (Малчика) - Мизия 2005 (Кнежа)                    3:2 
Чумерна (Елена)                                           почива

                           XV кръг

21 април 2016, четвъртък:
Мизия 2005 (Кнежа) - Трявна (Трявна)                      3:0 
Академик (Свищов) - Гигант (Белене)                       9:0 
Чавдар 2006 (Троян) - Локомотив 1927 (Дряново)            1:1 
Павликени (Павликени) - Чумерна (Елена)                   0:1 
Ювентус (Малчика)                                         почива

                           XVI кръг

28 април 2016, четвъртък:
Чумерна (Елена) - Чавдар 2006 (Троян)                     5:0 
Локомотив 1927 (Дряново) - Академик (Свищов)              3:0 
Гигант (Белене) - Мизия 2005 (Кнежа)                      4:0 
Трявна (Трявна) - Ювентус (Малчика)                       5:2 
Павликени (Павликени)                                     почива

                           XVII кръг

5 май 2016, четвъртък:
Ювентус (Малчика) - Гигант (Белене)                       8:3 
Мизия 2005 (Кнежа) - Локомотив 1927 (Дряново)             2:2 
Академик (Свищов) - Чумерна (Елена)                       5:1 
Чавдар 2006 (Троян) - Павликени (Павликени)               2:3 
Трявна (Трявна)                                           почива

                           XVIII кръг

12 май 2016, четвъртък:
Павликени (Павликени) - Академик (Свищов)                 2:1 
Чумерна (Елена) - Мизия 2005 (Кнежа)                      3:0 
Локомотив 1927 (Дряново) - Ювентус (Малчика)              6:0 
Гигант (Белене) - Трявна (Трявна)                         2:3 
Чавдар 2006 (Троян)                                       почива

нагоре


Юноши старша възраст (род.1997-98): Ловеч - Междуобластна група 2015/16 - Таблица с резултати

-----------------------------------------------------------------------------------
                                        1.   2.   3.   4.   5.   6.   7.   8.   9. 
-----------------------------------------------------------------------------------
 1. Локомотив 1927 (Дряново)           XXX  6:0  1:2  2:4  3:1  6:1  3:0  3:2  3:1 
 2. Ювентус (Малчика)                  0:6  XXX  4:0  2:0  2:1  3:2  4:1  3:2  8:3 
 3. Павликени (Павликени)              0:4  6:1  XXX  0:1  0:4  0:1  2:1  4:3  8:0 
 4. Чавдар 2006 (Троян)                1:1  3:2  2:3  XXX  1:0  6:0  4:0  1:0 10:1 
 5. Трявна (Трявна)                    1:0  5:2  2:1  1:1  XXX  1:2  3:1  1:1  9:0 
 6. Чумерна (Елена)                    2:5  1:3  0:4  5:0  5:0  XXX  3:1  3:0  6:0 
 7. Академик (Свищов)                  0:1  2:3  1:2  4:3  1:2  5:1  XXX  3:0  9:0 
 8. Мизия 2005 (Кнежа)                 2:2  2:6  1:2  1:6  3:0  5:3  3:3  XXX  8:0 
 9. Гигант (Белене)                    2:11 0:4  0:4  5:5  2:3  1:4  0:7  4:0  XXX 
-----------------------------------------------------------------------------------

нагоре