Младежка група (U-21) 2014/15


Младежка група (U-21) - Втори етап, Първа шестица 2014/15

| Регламент | Таблица с резултати | Сборна таблица с резултати |

Кръгове: | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 |
         | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 |

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

1. Лудогорец 1945 (Разград) 32 22 3 7 61:22 69 Шампион 2. Литекс (Ловеч) 32 21 4 7 65:30 67 3. Левски (София) 32 13 9 10 58:42 48 [*] 4. Берое (Стара Загора) 32 13 8 11 44:39 47 5. Ботев (Пловдив) 32 13 6 13 37:33 45 6. ЦСКА (София) 32 10 6 16 41:47 36
Бележки - Първоначалният регламент предвижда след Първи етап отборите да се разделят на две шестици според разделянето им в "А" ФГ, без да се отчита класирането им в Младежката група. На 25 януари 2015 г. Изпълкомът на БФС взима решение разпределението на отборите в двете шестици на Младежката група вместо това да следва реалното класиране в групата като то е оповестено едва след края на Първия етап. Разликата за Втори етап спрямо "А" ФГ засяга Левски (София) и Локомотив (София), които в Младежката група играят съответно в първата и втората шестица. - Отборите играят домакинските си мачове на следните терени: - Берое (Стара Загора) - ст."Локомотив", Стара Загора; - Ботев (Пловдив) - спортен комплекс "Ботев 1912", кв.Коматево, Пловдив; - Левски (София) - ст."Георги Аспарухов", София; - Литекс (Ловеч) - ст."Салито", Ловеч; - Лудогорец 1945 (Разград) - спортен комплекс "Лудогорец", Разград; - ЦСКА (София) - комплекс "Царско село", София. Голмайстори - пълен списък 18 - Георги Минчев - Литекс (Ловеч) 16 - Илия Димитров - Левски (София) 11 - Росен Йорданов - Марек 2010 (Дупница) 10 - Илиян Неделчев - Черно море (Варна) - Емил Стоев - Славия 1913 (София) - Александър Василев - Лудогорец 1945 (Разград) 9 - Боримир Карамфилов - Ботев (Пловдив) 8 - Радослав Цонев - Левски (София) - Александър Манолов - Берое (Стара Загора) - Стефан Неделчев - Литекс (Ловеч) XXIII кръг 1 април 2015 г., сряда, 16:00 ч: Ботев (Пловдив) - Лудогорец 1945 (Разград) 1:0 (0:0) [1:0 Борис Тютюков 90'] Берое (Стара Загора) - ЦСКА (София) 5:0 (4:0) [1:0 Ивайло Ангелов 19', 2:0 Борислав Ангелов 29'-аг, 3:0 Антонио Тилев 35'-аг, 4:0 Емин Ахмед 37', 5:0 Георги Динков 76'] Литекс (Ловеч) - Левски (София) 1:1 (0:0) [1:0 Стефан Неделчев 49', 1:1 Денислав Мицаков 71'-аг] XXIV кръг 6 април 2015 г., понеделник, 16:00 ч: Левски (София) - Берое (Стара Загора) 2:1 (2:1) [1:0 Радослав Цонев 10', 1:1 Кирил Личев 21', 2:1 Радослав Цонев 26'] ЦСКА (София) - Лудогорец 1945 (Разград) 0:1 (0:1) [0:1 Томас Цвятков 45'] [чк: Андриан Димитров (ЦСКА) 49', Венцислав Керчев (Л) 74'] 7 април 2015 г., вторник, 16:00 ч: Литекс (Ловеч) - Ботев (Пловдив) 2:1 (1:1) [1:0 Георги Минчев 9', 1:1 Наско Милев 23', 2:1 Стефан Неделчев 89'] [ид: Наско Милев (Б) 23'] XXV кръг 13 април 2015 г., понеделник, 16:00 ч: Берое (Стара Загора) - Литекс (Ловеч) 4:1 (2:0) [1:0 Емин Ахмед 30', 3:0 Жюлиен Бенков 45',51'; 3:1 Георги Минчев 53', 4:1 Александър Емилков 89'-аг] [ид: Александър Манолов (Б) 16'] 14 април 2015 г., вторник, 16:00 ч: Ботев (Пловдив) - ЦСКА (София) 2:1 (1:1) [1:0 Боримир Карамфилов 1п, 1:1 Юлиян Чапаев 1п, 2:1 Наско Милев 2п] 15 април 2015 г., сряда, 16:00 ч: Лудогорец 1945 (Разград) - Левски (София) 2:0 (2:0) [1:0 Георги Терзиев 13', 2:0 Даниел Андреев 45'-аг] XXVI кръг 20 април 2015 г., понеделник, 16:00 ч: Берое (Стара Загора) - Ботев (Пловдив) 2:0 (2:0) [1:0 Жуниор Мапуку 27', 2:0 Антон Огнянов 31'] 21 април 2015 г., вторник, 16:00 ч: Литекс (Ловеч) - Лудогорец 1945 (Разград) 1:0 (1:0) [1:0 Георги Минчев 18'-д] 22 април 2015 г., сряда, 16:00 ч: Левски (София) - ЦСКА (София) 1:0 (1:0) [1:0 Илия Димитров 42'], ~ 300 зрители XXVII кръг 27 април 2015 г., понеделник, 16:00 ч: Ботев (Пловдив) - Левски (София) 0:0 Лудогорец 1945 (Разград) - Берое (Стара Загора) 2:0 (1:0) [1:0 Олег Димитров 18', 2:0 Денислав Александров 90'] 28 април 2015 г., вторник, 16:00 ч: ЦСКА (София) - Литекс (Ловеч) 2:1 (0:0) [1:0 Денис Причиненко 53'-д, 1:1 Божидар Чорбаджийски 68'-аг, 2:1 Александър Аспарухов 80'] XXVIII кръг 3 май 2015 г., неделя, 17:30 ч: ЦСКА (София) - Берое (Стара Загора) 2:2 (0:2) [0:2 Александър Манолов 8',25'; 1:2 _ 70', 2:2 _ 87'] 5 май 2015 г., вторник, 17:30 ч: Лудогорец 1945 (Разград) - Ботев (Пловдив) 3:1 [Преслав Петров, Хамза Юнес, Александър Василев -д - _] Левски (София) - Литекс (Ловеч) 2:2 (1:1) [1:0 Борислав Цонев 15', 1:2 Емил Петров 31',61'; 2:2 Илия Димитров 70'], ~ 120 зрители XXIX кръг 11 май 2015 г., понеделник, 17:30 ч: Лудогорец 1945 (Разград) - ЦСКА (София) 4:1 [Роман Безяк (3), Томас Цвятков - _] 13 май 2015 г., сряда, 17:30 ч: Ботев (Пловдив) - Литекс (Ловеч) 0:2 Берое (Стара Загора) - Левски (София) 1:0 (0:0) [1:0 Пламен Тенев 46'] XXX кръг 17 май 2015 г., неделя, 17:30 ч: Левски (София) - Лудогорец 1945 (Разград) 0:4 (0:2) [0:1 Георгиев 21', 0:2 Денислав Александров 39', 0:4 Александър Василев 51',63'] 18 май 2015 г., понеделник, 17:30 ч: ЦСКА (София) - Ботев (Пловдив) 1:3 (1:1) [1:0 Йоан Маринов 2', 1:1 Валентин Томов 20', 1:2 Мартин Атанасов 83', 1:3 Борис Тютюков 88'] 19 май 2015 г., вторник, 17:30 ч: Литекс (Ловеч) - Берое (Стара Загора) 3:1 (0:0) [1:0 Милчо Ангелов 53', 2:0 Тонислав Йорданов 67', 3:0 Милчо Ангелов 78', 3:1 Кирил Личев 81'-д] [чк: Емил Петров (Л) 85'] XXXI кръг 27 май 2015 г., сряда, 18:00 ч: Ботев (Пловдив) - Берое (Стара Загора) 0:1 (0:0) [0:1 Кирил Личев 60'-д] в Разград, ст."Лудогорец арена": Лудогорец 1945 (Разград) - Литекс (Ловеч) 2:1 (1:0) [1:0 Преслав Петров 3', 2:0 Вандерсон 52', 2:1 Георги Минчев 68'] ЦСКА (София) - Левски (София) 1:2 (1:0) [1:0 Йоан Маринов 38', 1:1 Стефан Алчиков 68', 1:2 Илия Димитров 79'], ~ 150 зрители XXXII кръг 2 юни 2015 г., вторник, 18:00 ч: Левски (София) - Ботев (Пловдив) 4:4 (2:1) [1:0 Ивайло Найденов 9', 1:1 Наско Милев 10', 2:1 Борислав Цонев 1п-д, 3:1 Божидар Божилов 63', 3:2 Атанас Куманов 69', 4:2 Ивайло Найденов 77', 4:3 Емил Камберов 87', 4:4 Виктор Ганчев 89'] [чк: Сами Ел Джамал (Л) 59'] Литекс (Ловеч) - ЦСКА (София) 7:1 (1:1) [1:0 Александър Георгиев 16', 1:1 Андриан Димитров 31', 4:1 Кирил Десподов 2п,2п,2п; 5:1 Александър Георгиев 2п, 6:1 Стефан Неделчев 2п, 7:1 Георги Минчев 2п-д] Берое (Стара Загора) - Лудогорец 1945 (Разград) 0:2 (0:0) [0:1 Георги Терзиев 50', 0:2 Олег Димитров 89'] нагоре

Младежка група (U-21) - Втори етап, Първа шестица 2014/15 - Таблица с резултати

--------------------------------------------------------------------
                                        1.   2.   3.   4.   5.   6. 
--------------------------------------------------------------------
 1. Лудогорец 1945 (Разград)           XXX  2:1  2:0  2:0  3:1  4:1 
 2. Литекс (Ловеч)                     1:0  XXX  1:1  3:1  2:1  7:1 
 3. Левски (София)                     0:4  2:2  XXX  2:1  4:4  1:0 
 4. Берое (Стара Загора)               0:2  4:1  1:0  XXX  2:0  5:0 
 5. Ботев (Пловдив)                    1:0  0:2  0:0  0:1  XXX  2:1 
 6. ЦСКА (София)                       0:1  2:1  1:2  2:2  1:3  XXX 
--------------------------------------------------------------------

нагоре


Младежка група (U-21) - Втори етап, Втора шестица 2014/15

| Регламент | Таблица с резултати | Сборна таблица с резултати |

Кръгове: | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 |
         | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 |

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

7. Славия 1913 (София) 32 15 7 10 51:31 52 8. Локомотив (София) 32 12 10 10 37:36 46 [*] 9. Черно море (Варна) 32 11 8 13 47:44 41 10. Локомотив 1926 (Пловдив) 32 8 6 18 31:73 30 11. Марек 2010 (Дупница) 32 8 4 20 32:67 28 [3 0 1 6:4 9] 12. Хасково 2009 (Хасково) 32 7 7 18 28:68 28 [1 0 3 4:6 3]
Бележки - Първоначалният регламент предвижда след Първи етап отборите да се разделят на две шестици според разделянето им в "А" ФГ, без да се отчита класирането им в Младежката група. На 25 януари 2015 г. Изпълкомът на БФС взима решение разпределението на отборите в двете шестици на Младежката група вместо това да следва реалното класиране в групата като то е оповестено едва след края на Първия етап. Разликата за Втори етап спрямо "А" ФГ засяга Левски (София) и Локомотив (София), които в Младежката група играят съответно в първата и втората шестица. - Отборите играят домакинските си мачове на следните терени: - Локомотив 1926 (Пловдив) - ст."Локомотив", Пловдив; - Локомотив (София) - ст."Локомотив", София; - Марек 2010 (Дупница) - ст."Бончук", Дупница; - Славия 1913 (София) - ст."Славия", София; - Хасково 2009 (Хасково) - ст."Хасково", Хасково; - Черно море (Варна) - ст."Корабостроител", кв.Аспарухово, Варна. XXIII кръг 1 април 2015 г., сряда, 16:00 ч: Хасково 2009 (Хасково) - Локомотив (София) 1:2 (1:1) [1:0 Атанас Кръстев 15'-д, 1:1 Вълчан Чанев 40'-аг, 1:2 Бисер Христов 75'] Марек 2010 (Дупница) - Черно море (Варна) 0:3 (0:1) [0:1 Стефан Иванов 37', 0:2 Александър Попов 55', 0:3 Стефан Иванов 60'] Локомотив 1926 (Пловдив) - Славия 1913 (София) 0:4 (0:2) [0:1 Ивайло Димитров 21', 0:2 Емил Стоев 36', 0:3 Ивайло Димитров 50', 0:4 Емил Стоев 77'] XXIV кръг 6 април 2015 г., понеделник, 16:00 ч: Локомотив 1926 (Пловдив) - Хасково 2009 (Хасково) 1:1 (1:0) [1:0 Айкут Янъков 21', 1:1 Атанас Кръстев 55'-д] 7 април 2015 г., вторник, 16:00 ч: Славия 1913 (София) - Марек 2010 (Дупница) 0:0 Черно море (Варна) - Локомотив (София) 1:1 (1:0) [1:0 Николай Минков 30', 1:1 Григор Андреев 65'] XXV кръг 13 април 2015 г., понеделник, 16:00 ч: Хасково 2009 (Хасково) - Черно море (Варна) 1:0 (0:0) [1:0 Атанас Кръстев 52'] [чк: Никола Николов (Чм) 73'] 15 април 2015 г., сряда, 16:00 ч: Локомотив (София) - Славия 1913 (София) 0:2 (0:1) [0:1 Китан Василев 21', 0:2 Ивайло Димитров 70'] Марек 2010 (Дупница) - Локомотив 1926 (Пловдив) 3:1 (2:1) [2:0 Росен Йорданов 20',30'; 2:1 Запрян Запрянов 39', 3:1 Росен Йорданов 78'] XXVI кръг 20 април 2015 г., понеделник, 16:00 ч: Марек 2010 (Дупница) - Хасково 2009 (Хасково) 2:1 (0:0) [0:1 Атанас Кръстев 46'-д, 2:1 Еньо Кръстовчев 48',57'] 21 април 2015 г., вторник, 16:00 ч: Славия 1913 (София) - Черно море (Варна) 1:1 (1:0) [1:0 Стефан Терзиев 20', 1:1 Николай Минков 75'] 22 април 2015 г., сряда, 16:00 ч: Локомотив 1926 (Пловдив) - Локомотив (София) 1:2 XXVII кръг 26 април 2015 г., неделя, 16:00 ч: Черно море (Варна) - Локомотив 1926 (Пловдив) 3:1 (2:1) [0:1 Стоян Григоров 11', 1:1 Бекир Расим 15', 2:1 Валентин Йосков 29', 3:1 Бекир Расим 70'] 28 април 2015 г., вторник, 13:00 ч: Локомотив (София) - Марек 2010 (Дупница) 3:1 (1:1) [0:1 Емил Стоянов 17', 1:1 Ермес Кандела 40', 2:1 Даниел Васев 55', 3:1 Станислав Йорданов 85'] [чк: Антон Славчев (Л) 2п] 29 април 2015 г., сряда, 16:00 ч: Хасково 2009 (Хасково) - Славия 1913 (София) 0:1 (0:0) [0:1 Васил Димитров 55'] XXVIII кръг 4 май 2015 г., понеделник, 17:30 ч: Черно море (Варна) - Марек 2010 (Дупница) 3:1 (1:0) [1:0 Слави Сталев 25', 2:0 Александър Попов 49', 3:0 Ангел Стоянов 57', 3:1 _ 85'] Славия 1913 (София) - Локомотив 1926 (Пловдив) 4:0 5 май 2015 г., вторник, 17:30 ч: Локомотив (София) - Хасково 2009 (Хасково) 2:1 XXIX кръг 10 май 2015 г., неделя, 17:30 ч: Марек 2010 (Дупница) - Славия 1913 (София) 2:3 [_ - Денис Йорданов (2), Денис Николов] 12 май 2015 г., вторник, 17:30 ч: Хасково 2009 (Хасково) - Локомотив 1926 (Пловдив) 3:4 Локомотив (София) - Черно море (Варна) 2:1 (1:0) [1:0 _ 40', 1:1 Мартин Костадинов 65', 2:1 _ 80'] XXX кръг 18 май 2015 г., понеделник, 17:30 ч: Славия 1913 (София) - Локомотив (София) 3:1 [Ивайло Димитров (3) - _ ] 19 май 2015 г., вторник, 17:30 ч: Локомотив 1926 (Пловдив) - Марек 2010 (Дупница) 5:2 20 май 2015 г., сряда, 17:30 ч: Черно море (Варна) - Хасково 2009 (Хасково) 6:1 (3:0) [1:0 Мартин Костадинов 1', 2:0 Александър Попов 3', 3:0 Даниел Димитров 8', 4:0 Димитър Балчев 50', 5:0 Емил Илиев 60', 6:0 Милен Николов 80', 6:1 _ 85'] XXXI кръг 24 май 2015 г., неделя, 18:00 ч: Хасково 2009 (Хасково) - Марек 2010 (Дупница) 0:2 Локомотив (София) - Локомотив 1926 (Пловдив) 2:0 Черно море (Варна) - Славия 1913 (София) 1:2 XXXII кръг 28 май 2015 г., четвъртък, 18:00 ч: Локомотив 1926 (Пловдив) - Черно море (Варна) 2:1 [0:1 Слави Сталев 18', 1:1 _ _, 2:1 _ _] Марек 2010 (Дупница) - Локомотив (София) 0:0 29 май 2015 г., петък, 18:00 ч: Славия 1913 (София) - Хасково 2009 (Хасково) 7:0 нагоре

Младежка група (U-21) - Втори етап, Втора шестица 2014/15 - Таблица с резултати

--------------------------------------------------------------------
                                        1.   2.   3.   4.   5.   6. 
--------------------------------------------------------------------
 1. Славия 1913 (София)                XXX  3:1  1:1  4:0  0:0  7:0 
 2. Локомотив (София)                  0:2  XXX  2:1  2:0  3:1  2:1 
 3. Черно море (Варна)                 1:2  1:1  XXX  3:1  3:1  6:1 
 4. Локомотив 1926 (Пловдив)           0:4  1:2  2:1  XXX  5:2  1:1 
 5. Марек 2010 (Дупница)               2:3  0:0  0:3  3:1  XXX  2:1 
 6. Хасково 2009 (Хасково)             0:1  1:2  1:0  3:4  0:2  XXX 
--------------------------------------------------------------------

нагоре


Младежка група (U-21) - Първи етап 2014/15

| Регламент | Таблица с резултати | Сборна таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 |
         | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 |

                           Крайно класиране за Първи етап:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

1. Литекс (Ловеч) 22 16 2 4 44:16 50 2. Лудогорец 1945 (Разград) 22 14 3 5 41:17 45 3. Левски (София) 22 10 5 7 46:26 35 4. Ботев (Пловдив) 22 10 4 8 25:17 34 5. ЦСКА (София) 22 9 5 8 32:19 32 6. Берое (Стара Загора) 22 8 7 7 27:27 31 ------------------------------------------------------------------- 7. Черно море (Варна) 22 7 6 9 27:32 27 8. Славия 1913 (София) 22 7 5 10 24:26 26 [0 2 0 0:0 2, -2 обща ГР] 9. Локомотив (София) 22 6 8 8 22:25 26 [0 2 0 0:0 2, -3 обща ГР] 10. Хасково 2009 (Хасково) 22 6 6 10 19:41 24 11. Локомотив 1926 (Пловдив) 22 5 5 12 16:48 20 12. Марек 2010 (Дупница) 22 5 2 15 19:48 17
Бележки - Отборите играят домакинските си мачове на следните терени: - Берое (Стара Загора) - ст."Локомотив", Стара Загора; - Ботев (Пловдив) - спортен комплекс "Ботев 1912", кв.Коматево, Пловдив; - Левски (София) - ст."Георги Аспарухов", София; - Литекс (Ловеч) - ст."Салито", Ловеч; - Локомотив 1926 (Пловдив) - ст."Локомотив", Пловдив; - Локомотив (София) - ст."Локомотив", София; - Лудогорец 1945 (Разград) - спортен комплекс "Лудогорец", Разград; - Марек 2010 (Дупница) - ст."Бончук", Дупница; - Славия 1913 (София) - ст."Славия", София; - Хасково 2009 (Хасково) - ст."Хасково", Хасково; - ЦСКА (София) - комплекс "Царско село", София; - Черно море (Варна) - ст."Корабостроител", кв.Аспарухово, Варна. I кръг 21 юли 2014 г., понеделник, 18:00 ч: Локомотив 1926 (Пловдив) - Левски (София) 2:1 (1:1) [1:0 Мариан Ангелов 22', 1:1 Антон Огнянов 42', 2:1 Кристиян Пощов 90'] [лок: Александър Витанов (вр) - Венко Цинцаров, Даниел Граматиков, Христо Стамов, Стоян Жулев, Иван Пудев, Мариан Ангелов, Георги Вълчев, Стоян Григоров, Айкут Янъков, Асен Самуилов] [лев: Николай Кръстев (вр) - Кристиян Петков, Любомир Илиев, Галин Ташев, Деян Иванов, Божидар Краев, Стефан Аличков, Никола Георгиев, Владислав Мисяк, Илия Димитров, Антон Огнянов (през 2п влизат: Валентин Добревски, Антонио Илиев, Даниел Илиев)] Марек 2010 (Дупница) - Славия 1913 (София) 0:3 (0:3) [0:2 Здравко Милев 8',15'; 0:3 Диего 25'] [мар: сред игралите са: Пламен Младенов (вр), Стамен Казълов, Светослав Диков; сред влезлите като резерви са: Кристиян Петков, Еньо Кръстовчев] [сла: сред игралите са: Диян Вълков (вр), Здравко Милев, Диего, Янис Карабельов, Китан Василев] в Разград, ст."Лудогорец арена": Лудогорец 1945 (Разград) - Хасково 2009 (Хасково) 5:0 (2:0) [1:0 Преслав Антонов 7', 2:0 Томас Цвятков 12', 3:0 Денислав Александров 59', 4:0 Себастиан Ернандес 73', 5:0 Стивън Петков 81'] [луд: Георги Аргилашки (вр) - Михайлов, Александър Александров, Тейнур Марем, Джамов, Кристиян Китов, Димитров, Себастиан Ернандес, Кънчев, Томас Цвятков, Преслав Антонов (като резерви влизат: Денислав Александров, Стивън Петков, Кирилов)] [хас: Еимл Данчев (вр) - Атанас Кръстев, Бейсим Бейсим, Талиб Мустафа, Петьо Зафиров, Мариус Найденов, Митко Плахов, Деян Лозев, Александър Добрев, Димитър Алексиев, Никола Николов (като резрви влизат: Ергюн Реджеб, Ерджан Бирсен, Бончо Панев)] 22 юли 2014 г., вторник, 18:00 ч: Черно море (Варна) - Берое (Стара Загора) 0:0 [чк: Стефан Иванов (Чм) 89'] [чмо: Християн Христов (вр) - Живко Атанасов (70'-Ангел Стоянов), Мартин Костадинов, Александър Йовчев, Бекир Расим (81'-Даниел Димитров), Живко Петков (70'-Николай Минков), Александър Попов, Георги Гушлев, Стефан Иванов, Никола Николов, Криситан Пешков] [бер: 1.Михаил Михайлов (вр) - 5.Пламен Тенев, 2.Илия Мунин, 3.Диян Динев, 15.Георги Динков, 4.Пейчо Енчев, 16.Кирил Личев (84'-11.Даниел Стефанов), 17.Димитър Трайков, 6.Денислав Димитров (46'-13.Емин Ахмед), 14.Никола Грозданов (61'-9.Александър Манолов), 10.Венцислав Иванов] Локомотив (София) - Ботев (Пловдив) 1:1 (1:0) [1:0 Божидар Карамфилов 38', 1:1 Емил Камберов 85'] [лок: сред игралите е: Преслав Йорданов] [бот: Росен Андонов (вр) - Никола Марин, Георги Куленов, Атанас Куманов, Мартин Атанасов, Валентин Томов, Християн Казаков, Лъчезар Ангелов (88'-Виктор Пенчев), Наско Милев (60'-Гери Димитров), Вандер, Боримир Карамфилов (60'-Емил Камберов)] ЦСКА (София) - Литекс (Ловеч) отложен * * - отложен по молба на гостите, заради участие на техни футболсти с националния юношески отбор до 19 г. на Европейското първенство за юноши в Унгария. 7 октомври 2014 г., вторник, 16:00 ч: ЦСКА (София) - Литекс (Ловеч) 0:2 (0:0) [0:1 Кирил Десподов 62', 0:2 Георги Минчев 90'], ~ 70 зрители II кръг 28 юли 2014 г., понеделник, 18:00 ч: Лудогорец 1945 (Разград) - Черно море (Варна) 0:0 ~ 420 зрители [луд: Георги Аргилашки (вр) - Михайлов, Тейнур Марем, Керчев, Джамов, Кристиян Китов, Димитров, Цолев, Томас Цвятков, Александров, Стивън Петков (Любомиров, Преслав Антонов, Кънчев)] [чмо: Християн Христов (вр) - Никола Дамянов (85'-Александър Михайлов), Георги Гушлев, Ангел Маринов, Мартин Костадинов, Емил Илиев, Александър Йовчев, Даниел Димитров (75'-Иван Илиев), Александър Попов (66'-Николай Минков), Живко Петков, Кристиян Пешков] Хасково 2009 (Хасково) - Марек 2010 (Дупница) 2:0 (1:0) [1:0 Деян Лозев 37', 2:0 Мариус Найденов 73'], ~ 300 зрители [хас: Боян Пейков (вр) - Педро Еуженио, Никола Петров, Бейсим Бейсим, Атанас Кръстев, Талиб Мустафа, Деян Лозев, Митко Плахов, Галин Димов, Мариус Найденов, Димитър Алексиев] [мар: сред игралите са: Пламен Младенов (вр), Емил Виячки, Златко Бонев, Кристиян Петков, Марио Близнаков, Светослав Диков] Славия 1913 (София) - Локомотив 1926 (Пловдив) 4:1 (2:0) [1:0 Стефан Велков 25', 2:0 Димитър Георгиев 35'; 2:1 Александър Даков 57', 3:1 Здравко Милев 77', 4:1 Рангел Наков 88'] [чк: Даниел Граматиков (Л) 69'] [сла: сред игралите са: Стефан Велков, Димитър Георгиев, Здравко Милев, Рангел Наков] [лок: сред игралите са: Александър Витанов (вр) - Даниел Граматиков, Георги Стефанов, Айкут Янъков, Стоян Григоров, Александър Даков] 29 юли 2014 г., вторник, 18:00 ч: Левски (София) - ЦСКА (София) 1:1 (0:1) [0:1 Петър Витанов 20', 1:1 Никола Георгиев 83'], ~ 500 зрители [лев: Александър Любенов (вр) - Радослав Димитров, Деян Иванов, Любомир Илиев, Галин Ташев, Лъчезар Балтанов, Радослав Цонев (к), Владислав Мисяк (Мартин Сандов), Божидар Краев, Илия Димитров, Мики Орачев (Никола Георгиев)] [цска: 1.Анатолий Господинов (вр) - 2.Васил Попов, 14.Тони Стоичков, 4.Божидар Чорбаджийски, 25.Сендрино Мисиджан, 17.Марин Оршулич, 16.Петър Витанов, 8.Пол Александров (65'-23.Красимир Здравков), 9.Александър Аспарухов, 10.Радой Божилов (87'-6.Иво Исаев), 11.Димитър Маймунков (к) (Юлиян Чапаев); неизползвани резерви: 12.Злати Златев (вр), 13.Сава Савов, 22.Никола Тодоров, 7.Иван Ангушев] Литекс (Ловеч) - Локомотив (София) 3:0 (2:0) [1:0 Ангел Здравчев 18', 2:0 Илия Миланов 31', 3:0 Момчил Цветанов 67'] [лит: сред игралите са: Ангел Здравчев, Илия Миланов (к), Момчил Цветанов, Александър Георгиев] [лок: Преслав Йорданов] Ботев (Пловдив) - Берое (Стара Загора) 0:0 [чк: Никола Марин (Бот) 63'], ~ 200 зрители [бот: 33.Росен Андонов (вр) - 2.Никола Марин, 18.Радослав Терзиев, 4.Мартин Атанасов, 3.Георги Купенов, 8.Валентин Томов, 7.Гери Димитров (59'-9.Емил Камберов), 13.Християн Казаков (к), 10.Серкан Юсеин (59'-22.Наско Милев), 11.Боримир Карамфилов, 20.Лъчезар Ангелов (77'-19.Борис Тютюков)] [бер: 1.Михаил Михайлов (вр) - 5.Пламен Тенев, 3.Михаел Ковачевич, 2.Илия Мунин, 15.Георги Динков, 4.Пейчо Енчев, 16.Кирил Личев, 13.Емин Ахмед, 8.Николай Георгиев (46'-11.Даниел Стефанов), 10.Жуниор Мапуку (71'-14.Никола Грозданов), 7.Венцислав Иванов (76'-9.Александър Манолов)] III кръг 4 август 2014 г., понеделник, 18:00 ч: Локомотив (София) - Левски (София) 2:1 (1:0) [1:0 Даниел Васев 35'-д, 2:0 Димитър Велковски 55', 2:1 Мартин Сандов 78'] Локомотив 1926 (Пловдив) - Хасково 2009 (Хасково) 1:2 (1:0) [1:0 Георги Стефанов 36'-д, 1:2 Димитър Алексиев 65',81'-д] Марек 2010 (Дупница) - Лудогорец 1945 (Разград) 0:1 (0:1) [0:1 Олег Димитров 7'] 5 август 2014 г., вторник, 18:00 ч: Черно море (Варна) - Ботев (Пловдив) 2:0 (1:0) [1:0 Бекир Расим 44', 2:0 Александър Попов 90'+1'] Берое (Стара Загора) - Литекс (Ловеч) 1:4 (1:1) [0:1 Момчил Цветанов 28', 1:1 Емин Ахмед 34', 1:2 Реян Даскалов 66', 1:3 Пламен Гълъбов 80', 1:4 Александър Георгиев 85'] ЦСКА (София) - Славия 1913 (София) 0:1 (0:0) [0:1 Здравко Милев 63'] IV кръг 11 август 2014 г., понеделник, 18:00 ч: Марек 2010 (Дупница) - Черно море (Варна) 4:0 (3:0) [1:0 Кристиян Петков 34', 3:0 Росен Йорданов 38',45'+1'; 4:0 Емил Стоянов 50'] в Разград, ст."Лудогорец арена": Лудогорец 1945 (Разград) - Локомотив 1926 (Пловдив) 1:1 (1:0) [1:0 Кристиян Китов 15', 1:1 Айкут Янъков 50'-д] Славия 1913 (София) - Локомотив (София) 0:0 Литекс (Ловеч) - Ботев (Пловдив) 1:0 (0:0) [1:0 Емил Петров 69'] 12 август 2014 г., вторник, 18:00 ч: Хасково 2009 (Хасково) - ЦСКА (София) 0:0 Левски (София) - Берое (Стара Загора) 5:1 (2:1) [0:1 Александър Манолов 5'-д, 1:1 Диян Димов 14'-аг, 2:1 Божидар Краев 16', 3:1 Пламен Димов 64', 4:1 Радослав Цонев 69', 5:1 Илия Димитров 80'] V кръг 17 август 2014 г., неделя, 18:00 ч: Черно море (Варна) - Литекс (Ловеч) 2:4 (0:1) [0:2 Реян Даскалов 15',58'; 0:3 Георги Минчев 63', 0:4 Румен Руменов 71', 1:4 Стефан Иванов 81', 2:4 Кристиян Пешков 86'] 18 август 2014 г., понеделник, 18:00 ч: Берое (Стара Загора) - Славия 1913 (София) 2:0 (1:0) [1:0 Михаел Ковачевич 34', 2:0 Александър Манолов 82'] ЦСКА (София) - Лудогорец 1945 (Разград) 1:2 (1:0) [1:0 Радой Божилов 30', 1:1 Кристиян Китов 51', 1:2 Себастиан Ернандес 78'] 19 август 2014 г., вторник, 18:00 ч: Ботев (Пловдив) - Левски (София) 4:0 (1:0) [1:0 Владимир Айтов 15', 2:0 Боримир Карамфилов 56', 3:0 Александър Колев 60'-д, 4:0 Боримир Карамфилов 70'] в София, комплекс "Царско село": Локомотив (София) - Хасково 2009 (Хасково) 0:0 Локомотив 1926 (Пловдив) - Марек 2010 (Дупница) 1:3 (1:2) [0:2 Емил Виячки 23',38'; 1:2 Георги Стефанов 42'-д, 1:3 Димитър Димитров 87'] VI кръг 24 август 2014 г., неделя, 18:00 ч: Локомотив 1926 (Пловдив) - Черно море (Варна) 1:0 (0:0) [1:0 Айкут Янъков 85'] [ид: Айкут Янъков (Л) 79'] Марек 2010 (Дупница) - ЦСКА (София) 0:1 (0:1) [0:1 Александър Аспарухов 10'] 25 август 2014 г., понеделник, 18:00 ч: Лудогорец 1945 (Разград) - Локомотив (София) 2:0 (0:0) [2:0 Георги Кънчев 67',89'] Хасково 2009 (Хасково) - Берое (Стара Загора) 4:3 (1:1) [0:1 Станислав Костов 24', 1:1 Димитър Алексиев 26', 1:2 Станислав Костов 62', 3:2 Димитър Алексиев 64',73'; 4:2 Атанас Чепилов 74', 4:3 Станислав Костов 85'] 26 август 2014 г., вторник, 18:00 ч: Славия 1913 (София) - Ботев (Пловдив) 1:2 (1:1) [0:1 Боримир Карамфилов 15', 1:1 Емил Стоев 23', 1:2 Момчил Цветанов 70'] Левски (София) - Литекс (Ловеч) 1:0 (1:0) [1:0 Владислав Мисяк 31'] VII кръг 10 септември 2014 г., сряда, 17:00 ч: Черно море (Варна) - Левски (София) 3:1 (1:0) [1:0 Никола Георгиев 32'-аг, 2:0 Николай Минков 52', 3:0 Илиян Неделчев 63', 3:1 Деян Иванов 70'] Литекс (Ловеч) - Славия 1913 (София) 1:1 (1:1) [1:0 Реян Даскалов 14', 1:1 Емил Стоев 34'] Ботев (Пловдив) - Хасково 2009 (Хасково) 1:0 (0:0) [1:0 Боримир Карамфилов 65'] [чк: Наско Милев (Б) 70'] Берое (Стара Загора) - Лудогорец 1945 (Разград) 2:1 (0:0) [1:0 Венцислав Иванов 57', 1:1 Георги Кънчев 68', 2:1 Димитър Видев 88'] ЦСКА (София) - Локомотив 1926 (Пловдив) 0:0 11 септември 2014 г., четвъртък, 17:00 ч: в София, комплекс "Царско село": Локомотив (София) - Марек 2010 (Дупница) 2:0 (1:0) [1:0 Слави Паскалев 1', 2:0 Димитър Велковски 90'] [чк: Ясен Деянов (Л) 50'] VIII кръг 15 септември 2014 г., понеделник, 17:00 ч: ЦСКА (София) - Черно море (Варна) 0:1 (0:0) [0:1 Илиян Неделчев 78'] Марек 2010 (Дупница) - Берое (Стара Загора) 1:2 (1:0) [1:0 Росен Йорданов 39', 1:1 Венцислав Иванов 58', 1:2 Александър Манолов 72'] 16 септември 2014 г., вторник, 16:00 ч: в Димитровград, ст."Миньор": Хасково 2009 (Хасково) - Литекс (Ловеч) 2:1 (2:0) [1:0 Бейсим Бейсим 30', 2:0 Владислав Узунов 40', 2:1 Георги Минчев 50'] 16 септември 2014 г., вторник, 17:00 ч: Славия 1913 (София) - Левски (София) 1:3 (0:2) [0:1 Антон Огнянов 21', 0:2 Илия Димитров 39'-д, 1:2 Емил Стоев 52', 1:3 Пламен Димов 70'] 17 септември 2014 г., сряда, 17:00 ч: Локомотив 1926 (Пловдив) - Локомотив (София) 1:0 (0:0) [1:0 Георги Стефанов 85'] 19 септември 2014 г., петък, 17:00 ч: Лудогорец 1945 (Разград) - Ботев (Пловдив) 1:0 (0:0) [1:0 Веселин Любомиров 71'] IX кръг 21 септември 2014 г., неделя, 17:00 ч: Черно море (Варна) - Славия 1913 (София) 0:1 (0:1) [0:1 Емил Стоев 45'] 22 септември 2014 г., понеделник, 17:00 ч: Левски (София) - Хасково 2009 (Хасково) 5:0 [Стефан Аличков, Илия Димитров, Никола Георгиев, Александър Димитров, Кристиян Иванов] Ботев (Пловдив) - Марек 2010 (Дупница) отложен Берое (Стара Загора) - Локомотив 1926 (Пловдив) 4:0 (2:0) [1:0 Никола Грозданов 9', 2:0 Кирил Личев 27', 3:0 Емин Ахмед 79', 4:0 Иван Камов 89'-аг] Локомотив (София) - ЦСКА (София) 0:2 (0:1) [0:1 Радой Божилов 16', 0:2 Иван Ангушев 46'] 23 септември 2014 г., вторник, 17:00 ч: Литекс (Ловеч) - Лудогорец 1945 (Разград) 1:0 (0:0) [1:0 Георги Минчев 53'] 10 октомври 2014 г., петък, 16:00 ч: в Брестник, ст."Беркут": Ботев (Пловдив) - Марек 2010 (Дупница) 3:0 (1:0) [1:0 Момчил Цветанов 17', 2:0 Александър Колев 82', 3:0 Боримир Карамфилов 90'] X кръг 29 септември 2014 г., понеделник, 17:00 ч: Локомотив (София) - Черно море (Варна) 2:5 (0:4) [0:1 Карен Мадоян 17', 0:2 Илиян Неделчев 25', 0:3 Стефан Иванов 30', 0:4 Илиян Неделчев 40', 1:4 Григор Андреев 48'-д, 1:5 Мартин Костадинов 70', 2:5 Ермес Кандела 86'] Локомотив 1926 (Пловдив) - Ботев (Пловдив) 0:1 (0:1) [0:1 Станислав Дрянов 17'] [чк: Радослав Терзиев (Б) 62'] Лудогорец 1945 (Разград) - Левски (София) отложен 30 септември 2014 г., вторник, 17:00 ч: ЦСКА (София) - Берое (Стара Загора) 2:0 (2:0) [1:0 Денис Причиненко 10', 2:0 Радой Божилов 35'] Марек 2010 (Дупница) - Литекс (Ловеч) 1:4 (0:1) [0:1 Георги Минчев 12', 0:2 Александър Георгиев 48', 0:3 Стефан Неделчев 53', 1:3 Емил Стоянов 75', 1:4 Александър Георгиев 87'] Хасково 2009 (Хасково) - Славия 1913 (София) 0:0 6 октомври 2014 г., понеделник, 16:00 ч: Лудогорец 1945 (Разград) - Левски (София) 3:1 (2:1) [1:0 Александър Василев 16', 1:1 Галин Ташев 26', 3:1 Преслав Антонов 27',65'] I кръг - отложен мач 7 октомври 2014 г., вторник, 16:00 ч: ЦСКА (София) - Литекс (Ловеч) 0:2 (0:0) [0:1 Кирил Десподов 62', 0:2 Георги Минчев 90'], ~ 70 зрители IX кръг - отложен мач 10 октомври 2014 г., петък, 16:00 ч: в Брестник, ст."Беркут": Ботев (Пловдив) - Марек 2010 (Дупница) 3:0 (1:0) [1:0 Момчил Цветанов 17', 2:0 Александър Колев 82', 3:0 Боримир Карамфилов 90'] XI кръг 14 октомври 2014 г., вторник, 16:00 ч: Черно море (Варна) - Хасково 2009 (Хасково) 3:0 (1:0) [1:0 Карен Мадоян 20', 2:0 Мартин Костадинов 46', 3:0 Александър Михайлов 60'] 15 октомври 2014 г., сряда, 16:00 ч: Славия 1913 (София) - Лудогорец 1945 (Разград) 2:0 (0:0) [1:0 Тодор Динов 55', Вилиян Бижев 73'] Левски (София) - Марек 2010 (Дупница) 2:2 (0:1) [0:1 Денис Пидев 16'-д, 1:1 Валентин Добревски 60', 1:2 Росен Йорданов 70', 2:2 Велимир Попчев 87'] [чк: Деян Иванов (Л) 15'] Литекс (Ловеч) - Локомотив 1926 (Пловдив) отложен в Брестник, ст."Беркут": Ботев (Пловдив) - ЦСКА (София) 3:0 (1:0) [2:0 Станислав Дрянов 24',49'; 3:0 Боримир Карамфилов 90'] Берое (Стара Загора) - Локомотив (София) 1:1 (1:1) [1:0 Александър Манолов 32'-д, 1:1 Преслав Йорданов 39'] 4 декември 2014 г., четвъртък, 14:00 ч: Литекс (Ловеч) - Локомотив 1926 (Пловдив) отложен 24 февруари 2015 г., вторник, 14:00 ч: Литекс (Ловеч) - Локомотив 1926 (Пловдив) 1:2 (1:1) [1:0 Георги Минчев 21', 1:1 Силвестър Цочев 42'-аг, 1:2 Георги Арабаджиев 55'] [чк: Чавдар Ивайлов (Лит) 57'] XII кръг 18 октомври 2014 г., събота, 16:00 ч: в Харманли: Хасково 2009 (Хасково) - Лудогорец 1945 (Разград) 1:5 (1:1) [0:1 Александър Василев 20', 1:1 Димитър Алексиев 45', 1:2 Денис Цолев 61', 1:3 Александър Василев 68', 1:4 Томас Цвятков 78', 1:5 Александър Василев 79'] 19 октомври 2014 г., неделя, 16:00 ч: Литекс (Ловеч) - ЦСКА (София) 1:0 (0:0) [1:0 Ангел Здравчев 74'] [чк: Борислав Ангелов (ЦСКА) 70'] 20 октомври 2014 г., понеделник, 16:00 ч: Левски (София) - Локомотив 1926 (Пловдив) 7:0 (3:0) [1:0 Илия Димитров 3', 2:0 Пламен Димов 37', 3:0 Илия Димитров 44', 5:0 Валентин Добревски 47',55'; 7:0 Илия Димитров 60',65'] 21 октомври 2014 г., вторник, 16:00 ч: Берое (Стара Загора) - Черно море (Варна) 1:1 (1:1) [0:1 Мартин Костадинов 4', 1:1 Венцислав Иванов 9'] в Брестник, ст."Беркут": Ботев (Пловдив) - Локомотив (София) 0:2 (0:1) [0:2 Даниел Васев 39'-д,62'] Славия 1913 (София) - Марек 2010 (Дупница) 1:2 (0:1) [0:1 Кристиян Петков 23', 1:1 Емил Стоев 53', 1:2 Росен Йорданов 80'] XIII кръг 26 октомври 2014 г., неделя, 14:30 ч: Марек 2010 (Дупница) - Хасково 2009 (Хасково) 2:1 (0:0) [1:0 Росен Йорданов 57', 1:1 Мариус Найденов 61', 2:1 Емил Стоянов 79'] Локомотив 1926 (Пловдив) - Славия 1913 (София) отложен * * - отложен заради наводнен терен. в кв.Требич, София: Локомотив (София) - Литекс (Ловеч) 1:2 (1:1) [0:1 Чавдар Ивайлов 9', 1:1 Димитър Велковски 43'-д, 1:2 Георги Минчев 58'] Берое (Стара Загора) - Ботев (Пловдив) 1:0 (0:0) [1:0 Георги Динков 89'] 27 октомври 2014 г., понеделник, 14:30 ч: Черно море (Варна) - Лудогорец 1945 (Разград) 1:2 (1:1) [0:1 Тейнур Марем 20'-д, 1:1 Илиян Неделчев 31'-д, 1:2 Мартин Кирилов 86'] [чк: Преслав Петров (Л) 55', Александър Йовчев (Чм) 81'] в София, нов ст."Академик" /при з."Фестивална"/: ЦСКА (София) - Левски (София) 2:0 (0:0) [1:0 Денис Причиненко 63', 2:0 Петър Витанов 74'-д], ~ 70 зрители 11 ноември 2014 г., вторник, 14:30 ч: Локомотив 1926 (Пловдив) - Славия 1913 (София) 1:0 (0:0) [1:0 Георги Арабаджиев 86'] XIV кръг 2 ноември 2014 г., неделя, 14:30 ч: Лудогорец 1945 (Разград) - Марек 2010 (Дупница) отложен 3 ноември 2014 г., понеделник, 14:30 ч: Славия 1913 (София) - ЦСКА (София) 1:0 (0:0) [1:0 Емил Стоев 83'] [чк: Майк Кръстев (С) 60'] 4 ноември 2014 г., вторник, 14:30 ч: Ботев (Пловдив) - Черно море (Варна) 3:0 (1:0) [1:0 Наско Милев 4', 2:0 Боримир Карамфилов 55', 3:0 Станислав Дрянов 73'] Левски (София) - Локомотив (София) 1:1 (1:1) [0:1 Димитър Велковски 15', 1:1 Антон Огнянов 36'] Хасково 2009 (Хасково) - Локомотив 1926 (Пловдив) 3:0 (1:0) [3:0 Джихат Кямил 20',62',76'] 5 ноември 2014 г., сряда, 14:30 ч: Литекс (Ловеч) - Берое (Стара Загора) 2:0 (2:0) [1:0 Мартин Митов 15', 2:0 Ангел Здравчев 31'] 14 ноември 2014 г., петък, 14:30 ч: Лудогорец 1945 (Разград) - Марек 2010 (Дупница) 4:1 (3:0) [2:0 Тейнур Марем 18',23'; 3:0 Денислав Александров 30', 4:0 Георги Кънчев 65' 4:1 Георги Аргилашки (вр) 80'-аг] XIII кръг - отложен мач 11 ноември 2014 г., вторник, 14:30 ч: Локомотив 1926 (Пловдив) - Славия 1913 (София) 1:0 (0:0) [1:0 Георги Арабаджиев 86'] XIV кръг - отложен мач 14 ноември 2014 г., петък, 14:30 ч: Лудогорец 1945 (Разград) - Марек 2010 (Дупница) 4:1 (3:0) [2:0 Тейнур Марем 18',23'; 3:0 Денислав Александров 30', 4:0 Георги Кънчев 65' 4:1 Георги Аргилашки (вр) 80'-аг] XV кръг 19 ноември 2014 г., сряда, 14:30 ч: Черно море (Варна) - Марек 2010 (Дупница) 0:0 Локомотив 1926 (Пловдив) - Лудогорец 1945 (Разград) 1:5 (1:3) [0:1 Мартин Кирилов 18', 0:2 Преслав Петров 22', 1:2 Стоян Григоров 30', 1:3 Денислав Александров 40', 1:4 Денис Цолев 71', 1:5 Кристиан Джамов 89'] ЦСКА (София) - Хасково 2009 (Хасково) 1:1 (0:0) [0:1 Юсеин Сабри 85', 1:1 Никола Тодоров 89'] в кв.Требич, София: Локомотив (София) - Славия 1913 (София) 0:0 Ботев (Пловдив) - Литекс (Ловеч) 0:1 (0:0) [0:1 Александър Георгиев 61'] 20 ноември 2014 г., четвъртък, 14:30 ч: Берое (Стара Загора) - Левски (София) 1:1 (1:0) [1:0 Никола Грозданов 5', 1:1 Радослав Цонев 87'] XVI кръг 23 ноември 2014 г., неделя, 14:30 ч: Лудогорец 1945 (Разград) - ЦСКА (София) 1:0 (0:0) [1:0 Александър Василев 82'] 24 ноември 2014 г., понеделник, 14:30 ч: Литекс (Ловеч) - Черно море (Варна) 1:0 (0:0) [1:0 Милчо Ангелов 90'+2'] Славия 1913 (София) - Берое (Стара Загора) 0:1 (0:0) [0:1 Георги Динков 75'] Хасково 2009 (Хасково) - Локомотив (София) 1:1 (1:1) [0:1 Бисер Христов 6', 1:1 Мартин Райнов 34'] [чк: Валентин Йочев (Л) 44'] Марек 2010 (Дупница) - Локомотив 1926 (Пловдив) 3:0 (1:0) [2:0 Росен Йорданов 26',71'; 3:0 Еньо Кръстовчев 80'] 25 ноември 2014 г., вторник, 14:30 ч: Левски (София) - Ботев (Пловдив) 3:0 [Илия Димитров, Мирослав Иванов, Антон Огнянов] XVII кръг 1 декември 2014 г., понеделник, 14:00 ч: Черно море (Варна) - Локомотив 1926 (Пловдив) 3:0 (2:0) [1:0 Кристиян Пешков 35', 3:0 Илиян Неделчев 40',75'] Локомотив (София) - Лудогорец 1945 (Разград) 0:2 [Кристиан Джамов, Мартин Кирилов] Берое (Стара Загора) - Хасково 2009 (Хасково) 2:0 (2:0) [1:0 Георги Динков 19', 2:0 Стефан Спировски 30'] Ботев (Пловдив) - Славия 1913 (София) 1:0 (0:0) [1:0 Лазар Марин 65'] Литекс (Ловеч) - Левски (София) 2:0 (1:0) [1:0 Георги Минчев 20', 2:0 Мартин Митов 2п] 2 декември 2014 г., вторник, 14:00 ч: ЦСКА (София) - Марек 2010 (Дупница) 5:0 (2:0) [1:0 Никола Тодоров 1п, 2:0 Васил Попов 1п, 3:0 Марин Петров 2п, 4:0 Александър Аспарухов 2п, 5:0 Пол Александров 2п] [чк: Даниел Георгиев (М) 60'] XI кръг - отложен мач 4 декември 2014 г., четвъртък, 14:00 ч: Литекс (Ловеч) - Локомотив 1926 (Пловдив) отложен XVIII кръг 7 декември 2014 г., неделя, 14:00 ч: Лудогорец 1945 (Разград) - Берое (Стара Загора) отложен 8 декември 2014 г., понеделник, 14:00 ч: Левски (София) - Черно море (Варна) 6:1 (4:1) [1:0 Александър Димитров 7', 1:1 Илиян Неделчев 18', 2:1 Радослав Цонев 23'-д, 3:1 Димитър Буров 30', 4:1 Илия Димитров 42', 5:1 Радослав Цонев 52', 6:1 Илия Димитров 67'] Марек 2010 (Дупница) - Локомотив (София) 0:4 (0:3) [0:1 Николай Лазаров 16', 0:2 Димитър Велковски 22', 0:3 Григор Андреев 30', 0:4 Антон Славчев 85'] 9 декември 2014 г., вторник, 14:00 ч: Славия 1913 (София) - Литекс (Ловеч) 2:4 (1:1) [1:0 Емил Стоев 18', 1:1 Георги Минчев 27', 2:1 Китан Василев 50', 2:2 Георги Минчев 53', 2:3 Ивелин Аладжов 70', 2:4 Георги Минчев 75'] в кв.Коматево, Пловдив, комплекс "Ботев 1912": * Хасково 2009 (Хасково) - Ботев (Пловдив) 0:4 (0:3) [0:1 Станислав Дрянов 1п, 0:2 Боримир Карамфилов 1п, 0:3 Серкан Юсеин 1п, 0:4 Гери Димитров 2п] * - в кв.Коматево, Пловдив по взаимна договорка заради наводнен терен в Хасково. Локомотив 1926 (Пловдив) - ЦСКА (София) отложен 10 декември 2014 г., сряда, 14:00 ч: Локомотив 1926 (Пловдив) - ЦСКА (София) 2:7 (2:0) [1:0 Иван Пудев 7', 2:0 Георги Арабаджиев 27' - Александър Аспарухов (4), Юлиян Чапаев, Андриaн Димитров, Стоян Жулев -аг] 26 февруари 2015 г., четвъртък, 14:00 ч: Лудогорец 1945 (Разград) - Берое (Стара Загора) 2:0 (0:0) [1:0 Томас Цвятков 57', 2:0 Александър Василев 87'] XIX кръг 14 декември 2014 г., неделя, 11:00 ч: Черно море (Варна) - ЦСКА (София) 1:4 (0:3) [0:1 Радой Божилов 10', 0:2 Димитър Маймунков 18', 0:3 Петър Витанов 35', 1:3 Ангел Стоянов 57', 1:4 Андриан Димитров 90'] 14 декември 2014 г., неделя, 14:00 ч: в кв.Драгалевци, София, ст."Драгалевци" - помощен терен: Локомотив (София) - Локомотив 1926 (Пловдив) 2:1 (1:1) [1:0 Мартин Маринов 23', 1:1 Георги Арабаджиев 35', 2:1 Николай Лазаров 57'] Левски (София) - Славия 1913 (София) 3:0 (3:0) [1:0 Радослав Цонев 3', 3:0 Илия Димитров 30',44'] 15 декември 2014 г., понеделник, 14:00 ч: Берое (Стара Загора) - Марек 2010 (Дупница) 4:0 (1:0) [1:0 Емин Ахмед 8', 2:0 Кирил Личев 78', 3:0 Александър Манолов 81', 4:0 Димитър Видев 84'] Ботев (Пловдив) - Лудогорец 1945 (Разград) 1:1 (1:1) [1:0 Християн Казаков 44', 1:1 Тейнур Марем 90'+3'-д] [чк: Владимир Айтов (Б) 90'+2'] Литекс (Ловеч) - Хасково 2009 (Хасково) 4:0 (1:0) [1:0 Стефан Неделчев 18', 2:0 Иван Горанов 57'-д, 4:0 Стефан Неделчев 71',89'] XI кръг - отложен мач 24 февруари 2015 г., вторник, 14:00 ч: Литекс (Ловеч) - Локомотив 1926 (Пловдив) 1:2 (1:1) [1:0 Георги Минчев 21', 1:1 Силвестър Цочев 42'-аг, 1:2 Георги Арабаджиев 55'] [чк: Чавдар Ивайлов (Лит) 57'] XVIII кръг - отложен мач 26 февруари 2015 г., четвъртък, 14:00 ч: Лудогорец 1945 (Разград) - Берое (Стара Загора) 2:0 (0:0) [1:0 Томас Цвятков 57', 2:0 Александър Василев 87'] XX кръг 1 март 2015 г., неделя, 14:30 ч: Славия 1913 (София) - Черно море (Варна) 2:2 (1:1) [0:1 Илиян Неделчев 4', 1:1 Емил Стоев 33', 1:2 Илиян Неделчев 55', 2:2 Денис Йорданов 76'] в Димитровград, ст."Миньор": Хасково 2009 (Хасково) - Левски (София) 0:0 * * - мачът започва с 20' закъснение, тъй като гостите първоначално отказват да играят заради лош терен. 2 март 2015 г., понеделник, 14:30 ч: Лудогорец 1945 (Разград) - Литекс (Ловеч) 2:0 (1:0) [1:0 Александър Василев 1п, 2:0 Георги Кънчев 2п] Локомотив 1926 (Пловдив) - Берое (Стара Загора) 0:0 3 март 2015 г., вторник, 14:30 ч: ЦСКА (София) - Локомотив (София) 2:1 (1:0) [2:0 Петър Витанов 40',50', 2:1 Станислав Йорданов 55'] 4 март 2015 г., сряда, 14:30 ч: Марек 2010 (Дупница) - Ботев (Пловдив) 0:1 (0:0) [0:1 Християн Казаков 59'-д] XXI кръг 9 март 2015 г., понеделник, 14:30 ч: Берое (Стара Загора) - ЦСКА (София) 1:1 (0:1) [0:1 Андриан Димитров 38', 1:1 Александър Манолов 78'] Славия 1913 (София) - Хасково 2009 (Хасково) отложен * * - отложен заради заснежен терен. 10 март 2015 г., вторник, 14:30 ч: Ботев (Пловдив) - Локомотив 1926 (Пловдив) отложен * * - отложен заради изместването на мача между мъжките отбори. Левски (София) - Лудогорец 1945 (Разград) 1:0 (0:0) [1:0 Илия Димитров 86'] Славия 1913 (София) - Хасково 2009 (Хасково) 1:2 (0:0) [0:1 Бончо Панев 49', 1:1 Васил Димитров 82', 1:2 Петьо Николов 87'] 11 март 2015 г., сряда, 14:30 ч: Черно море (Варна) - Локомотив (София) 0:0 [ид: Даниел Георгиев (Чм) 10'] [чк: Слави Сталев (Чм) 25'] Литекс (Ловеч) - Марек 2010 (Дупница) 4:0 (1:0) [1:0 Стефан Неделчев 23', 2:0 Динко Митрев 53', 3:0 Георги Минчев 61', 4:0 Йоан Петров 78'] 12 март 2015 г., четвъртък, 14:30 ч: Ботев (Пловдив) - Локомотив 1926 (Пловдив) 0:0 XXII кръг 16 март 2015 г., понеделник, 14:30 ч: Марек 2010 (Дупница) - Левски (София) 0:3 (0:2) [0:1 Владислав Мисяк 10', 0:2 Борислав Цонев 26', 0:3 Радослав Цонев 66'] 17 март 2015 г., вторник, 12:30 ч: Локомотив (София) - Берое (Стара Загора) 2:0 (1:0) [1:0 Мартин Маринов 26', 2:0 Даниел Васев 83'-д] 17 март 2015 г., вторник, 14:30 ч: ЦСКА (София) - Ботев (Пловдив) 3:0 (0:0) [2:0 Петър Витанов 61',70'; 3:0 Иван Ангушев 84'] 19 март 2015 г., четвъртък, 14:30 ч: Хасково 2009 (Хасково) - Черно море (Варна) 0:2 (0:0) [0:1 Даниел Димитров 70', 0:2 Георги Гушлев 88'] Лудогорец 1945 (Разград) - Славия 1913 (София) 1:3 (1:1) [1:0 Мартин Кирилов 11', 1:1 Ивайло Димитров 36'-д, 1:2 Мирослав Христов 60', 1:3 Стефан Терзиев 90'+1'] 20 март 2015 г., петък, 14:30 ч: Локомотив 1926 (Пловдив) - Литекс (Ловеч) 1:1 (0:1) [0:1 Георги Минчев 10', 1:1 Стоян Григоров 89'] нагоре

Младежка група (U-21) - Първи етап 2014/15 - Таблица с резултати

--------------------------------------------------------------------------------------------------
                                        1.   2.   3.   4.   5.   6.   7.   8.   9.  10.  11.  12. 
--------------------------------------------------------------------------------------------------
 1. Литекс (Ловеч)                     XXX  1:0  2:0  1:0  1:0  2:0  1:0  1:1  3:0  4:0  1:2  4:0 
 2. Лудогорец 1945 (Разград)           2:0  XXX  3:1  1:0  1:0  2:0  0:0  1:3  2:0  5:0  1:1  4:1 
 3. Левски (София)                     1:0  1:0  XXX  3:0  1:1  5:1  6:1  3:0  1:1  5:0  7:0  2:2 
 4. Ботев (Пловдив)                    0:1  1:1  4:0  XXX  3:0  0:0  3:0  1:0  0:2  1:0  0:0  3:0 
 5. ЦСКА (София)                       0:2  1:2  2:0  3:0  XXX  2:0  0:1  0:1  2:1  1:1  0:0  5:0 
 6. Берое (Стара Загора)               1:4  2:1  1:1  1:0  1:1  XXX  1:1  2:0  1:1  2:0  4:0  4:0 
 7. Черно море (Варна)                 2:4  1:2  3:1  2:0  1:4  0:0  XXX  0:1  0:0  3:0  3:0  0:0 
 8. Славия 1913 (София)                2:4  2:0  1:3  1:2  1:0  0:1  2:2  XXX  0:0  1:2  4:1  1:2 
 9. Локомотив (София)                  1:2  0:2  2:1  1:1  0:2  2:0  2:5  0:0  XXX  0:0  2:1  2:0 
10. Хасково 2009 (Хасково)             2:1  1:5  0:0  0:4  0:0  4:3  0:2  0:0  1:1  XXX  3:0  2:0 
11. Локомотив 1926 (Пловдив)           1:1  1:5  2:1  0:1  2:7  0:0  1:0  1:0  1:0  1:2  XXX  1:3 
12. Марек 2010 (Дупница)               1:4  0:1  0:3  0:1  0:1  1:2  4:0  0:3  0:4  2:1  3:0  XXX 
--------------------------------------------------------------------------------------------------

нагоре


Младежка група (U-21) 2014/15 - Сборна таблица с резултати


нагоре


Младежка група (U-21) 2014/15 - Всички голмайстори

Голмайстори
18 - Георги Минчев          - Литекс (Ловеч)
16 - Илия Димитров          - Левски (София)
11 - Росен Йорданов         - Марек 2010 (Дупница)
10 - Илиян Неделчев         - Черно море (Варна)
   - Емил Стоев             - Славия 1913 (София)
   - Александър Василев     - Лудогорец 1945 (Разград)
 9 - Боримир Карамфилов     - Ботев (Пловдив)
 8 - Радослав Цонев         - Левски (София)
   - Александър Манолов     - Берое (Стара Загора)
   - Стефан Неделчев        - Литекс (Ловеч)

 7  Ивайло Димитров        Славия 1913 (София)     
 7  Александър Аспарухов   ЦСКА (София)            
 7  Петър Витанов          ЦСКА (София)            
 6  Александър Георгиев    Литекс (Ловеч)          
 6  Димитър Алексиев       Хасково 2009 (Хасково)  
 5  Антон Огнянов          Берое (Стара Загора)      /вкл. 4 гола за Левски (София)/
 5  Емин Ахмед             Берое (Стара Загора)    
 5  Кирил Личев            Берое (Стара Загора)    
 5  Станислав Дрянов       Ботев (Пловдив)         
 5  Даниел Васев           Локомотив (София)       
 5  Димитър Велковски      Локомотив (София)       
 5  Георги Кънчев          Лудогорец 1945 (Разград)
 5  Денислав Александров   Лудогорец 1945 (Разград)
 5  Томас Цвятков          Лудогорец 1945 (Разград)
 5  Мартин Костадинов      Черно море (Варна)      
 4  Георги Динков          Берое (Стара Загора)    
 4  Момчил Цветанов        Ботев (Пловдив)           /вкл. 2 гола за Литекс (Ловеч)/
 4  Наско Милев            Ботев (Пловдив)         
 4  Кирил Десподов         Литекс (Ловеч)          
 4  Реян Даскалов          Литекс (Ловеч)          
 4  Георги Арабаджиев      Локомотив 1926 (Пловдив)
 4  Мартин Кирилов         Лудогорец 1945 (Разград)
 4  Тейнур Марем           Лудогорец 1945 (Разград)
 4  Емил Стоянов           Марек 2010 (Дупница)    
 4  Здравко Милев          Славия 1913 (София)     
 4  Атанас Кръстев         Хасково 2009 (Хасково)  
 4  Андриан Димитров       ЦСКА (София)            
 4  Радой Божилов          ЦСКА (София)            
 4  Александър Попов       Черно море (Варна)      
 4  Стефан Иванов          Черно море (Варна)      
 3  Венцислав Иванов       Берое (Стара Загора)    
 3  Станислав Костов       Берое (Стара Загора)    
 3  Борислав Цонев         Левски (София)          
 3  Валентин Добревски     Левски (София)          
 3  Пламен Димов           Левски (София)          
 3  Ангел Здравчев         Литекс (Ловеч)          
 3  Емил Петров            Литекс (Ловеч)          
 3  Милчо Ангелов          Литекс (Ловеч)          
 3  Григор Андреев         Локомотив (София)       
 3  Айкут Янъков           Локомотив 1926 (Пловдив)
 3  Георги Стефанов        Локомотив 1926 (Пловдив)
 3  Стоян Григоров         Локомотив 1926 (Пловдив)
 3  Олег Димитров          Лудогорец 1945 (Разград)
 3  Преслав Антонов        Лудогорец 1945 (Разград)
 3  Преслав Петров         Лудогорец 1945 (Разград)
 3  Роман Безяк            Лудогорец 1945 (Разград)
 3  Еньо Кръстовчев        Марек 2010 (Дупница)    
 3  Денис Йорданов         Славия 1913 (София)     
 3  Джихат Кямил           Хасково 2009 (Хасково)  
 3  Денис Причиненко       ЦСКА (София)            
 3  Бекир Расим            Черно море (Варна)      
 3  Николай Минков         Черно море (Варна)      
 2  Димитър Видев          Берое (Стара Загора)    
 2  Жюлиен Бенков          Берое (Стара Загора)    
 2  Никола Грозданов       Берое (Стара Загора)    
 2  Александър Колев       Ботев (Пловдив)         
 2  Борис Тютюков          Ботев (Пловдив)         
 2  Емил Камберов          Ботев (Пловдив)         
 2  Християн Казаков       Ботев (Пловдив)         
 2  Александър Димитров    Левски (София)          
 2  Владислав Мисяк        Левски (София)          
 2  Ивайло Найденов        Левски (София)          
 2  Никола Георгиев        Левски (София)          
 2  Стефан Аличков         Левски (София)          
 2  Мартин Митов           Литекс (Ловеч)          
 2  Бисер Христов          Локомотив (София)       
 2  Ермес Кандела          Локомотив (София)       
 2  Мартин Маринов         Локомотив (София)       
 2  Николай Лазаров        Локомотив (София)       
 2  Станислав Йорданов     Локомотив (София)       
 2  Георги Терзиев         Лудогорец 1945 (Разград)
 2  Денис Цолев            Лудогорец 1945 (Разград)
 2  Кристиан Джамов        Лудогорец 1945 (Разград)
 2  Кристиян Китов         Лудогорец 1945 (Разград)
 2  Себастиан Ернандес     Лудогорец 1945 (Разград)
 2  Емил Виячки            Марек 2010 (Дупница)    
 2  Кристиян Петков        Марек 2010 (Дупница)    
 2  Васил Димитров         Славия 1913 (София)     
 2  Китан Василев          Славия 1913 (София)     
 2  Стефан Терзиев         Славия 1913 (София)     
 2  Мариус Найденов        Хасково 2009 (Хасково)  
 2  Иван Ангушев           ЦСКА (София)            
 2  Йоан Маринов           ЦСКА (София)            
 2  Никола Тодоров         ЦСКА (София)            
 2  Юлиян Чапаев           ЦСКА (София)            
 2  Ангел Стоянов          Черно море (Варна)      
 2  Даниел Димитров        Черно море (Варна)      
 2  Карен Мадоян           Черно море (Варна)      
 2  Кристиян Пешков        Черно море (Варна)      
 2  Слави Сталев           Черно море (Варна)      
 1  Жуниор Мапуку          Берое (Стара Загора)    
 1  Ивайло Ангелов         Берое (Стара Загора)    
 1  Михаел Ковачевич       Берое (Стара Загора)    
 1  Пламен Тенев           Берое (Стара Загора)    
 1  Стефан Спировски       Берое (Стара Загора)    
 1  Атанас Куманов         Ботев (Пловдив)         
 1  Валентин Томов         Ботев (Пловдив)         
 1  Виктор Ганчев          Ботев (Пловдив)         
 1  Владимир Айтов         Ботев (Пловдив)         
 1  Гери Димитров          Ботев (Пловдив)         
 1  Лазар Марин            Ботев (Пловдив)         
 1  Мартин Атанасов        Ботев (Пловдив)         
 1  Серкан Юсеин           Ботев (Пловдив)         
 1  Божидар Божилов        Левски (София)          
 1  Божидар Краев          Левски (София)          
 1  Велимир Попчев         Левски (София)          
 1  Галин Ташев            Левски (София)          
 1  Деян Иванов            Левски (София)          
 1  Димитър Буров          Левски (София)          
 1  Кристиян Иванов        Левски (София)          
 1  Мартин Сандов          Левски (София)          
 1  Мирослав Иванов        Левски (София)          
 1  Динко Митрев           Литекс (Ловеч)          
 1  Иван Горанов           Литекс (Ловеч)          
 1  Ивелин Аладжов         Литекс (Ловеч)          
 1  Илия Миланов           Литекс (Ловеч)          
 1  Йоан Петров            Литекс (Ловеч)          
 1  Пламен Гълъбов         Литекс (Ловеч)          
 1  Румен Руменов          Литекс (Ловеч)          
 1  Тонислав Йорданов      Литекс (Ловеч)          
 1  Чавдар Ивайлов         Литекс (Ловеч)          
 1  Антон Славчев          Локомотив (София)       
 1  Божидар Карамфилов     Локомотив (София)       
 1  Преслав Йорданов       Локомотив (София)       
 1  Слави Паскалев         Локомотив (София)       
 1  Александър Даков       Локомотив 1926 (Пловдив)
 1  Запрян Запрянов        Локомотив 1926 (Пловдив)
 1  Иван Пудев             Локомотив 1926 (Пловдив)
 1  Кристиян Пощов         Локомотив 1926 (Пловдив)
 1  Мариан Ангелов         Локомотив 1926 (Пловдив)
 1  Вандерсон              Лудогорец 1945 (Разград)
 1  Веселин Любомиров      Лудогорец 1945 (Разград)
 1  Георгиев               Лудогорец 1945 (Разград)
 1  Стивън Петков          Лудогорец 1945 (Разград)
 1  Хамза Юнес             Лудогорец 1945 (Разград)
 1  Денис Пидев            Марек 2010 (Дупница)    
 1  Димитър Димитров       Марек 2010 (Дупница)    
 1  Вилиян Бижев           Славия 1913 (София)     
 1  Денис Николов          Славия 1913 (София)     
 1  Диего                  Славия 1913 (София)     
 1  Димитър Георгиев       Славия 1913 (София)     
 1  Мирослав Христов       Славия 1913 (София)     
 1  Рангел Наков           Славия 1913 (София)     
 1  Стефан Велков          Славия 1913 (София)     
 1  Тодор Динов            Славия 1913 (София)     
 1  Атанас Чепилов         Хасково 2009 (Хасково)  
 1  Бейсим Бейсим          Хасково 2009 (Хасково)  
 1  Бончо Панев            Хасково 2009 (Хасково)  
 1  Владислав Узунов       Хасково 2009 (Хасково)  
 1  Деян Лозев             Хасково 2009 (Хасково)  
 1  Мартин Райнов          Хасково 2009 (Хасково)  
 1  Петьо Николов          Хасково 2009 (Хасково)  
 1  Юсеин Сабри            Хасково 2009 (Хасково)  
 1  Васил Попов            ЦСКА (София)            
 1  Димитър Маймунков      ЦСКА (София)            
 1  Марин Петров           ЦСКА (София)            
 1  Пол Александров        ЦСКА (София)            
 1  Александър Михайлов    Черно море (Варна)      
 1  Валентин Йосков        Черно море (Варна)      
 1  Георги Гушлев          Черно море (Варна)      
 1  Димитър Балчев         Черно море (Варна)      
 1  Емил Илиев             Черно море (Варна)      
 1  Милен Николов          Черно море (Варна)      

Автоголове
 1  Диян Димов             Берое (Стара Загора) - за Левски
    Даниел Андреев         Левски (София) - за Лудогорец 1945
    Никола Георгиев        Левски (София) - за Черно море
    Александър Емилков     Литекс (Ловеч) - за Берое
    Денислав Мицаков       Литекс (Ловеч) - за Левски
    Силвестър Цонев        Литекс (Ловеч) - за Локомотив 1926 (Пд)
    Иван Камов             Локомотив 1926 (Пловдив) - за Берое
    Стоян Жулев            Локомотив 1926 (Пловдив) - за ЦСКА
    Георги Аргилашки (вр)  Лудогорец 1945 (Разград) - за Марек 2010
    Антонио Тилев          ЦСКА (София) - за Берое
    Божидар Чорбаджийски   ЦСКА (София) - за Литекс
    Борислав Ангелов       ЦСКА (София) - за Берое
    Вълчан Чанев           Хасково 2009 (Хасково) - за Локомотив (Сф)

Голове с неизвестен голмайстор
14  Локомотив 1926 (Пловдив) - срещу Локомотив (Сф) /1/, срещу Хасково 2009 /4/, срещу Марек 2010 /5/, срещу Локомотив 1926 (Пд) /2/ и срещу Черно море /2/
13  Славия 1913 (София) - срещу Локомотив 1926 (Пд) /4/, срещу Черно море /2/ и срещу Хасково 2009 /7/
 7  Локомотив (София) - срещу Локомотив 1926 (Пд) /2/, срещу Хасково 2009 /2/, срещу Черно море /2/ и срещу Славия 1913 /1/
 7  Марек 2010 (Дупница) - срещу Черно море /1/, срещу Славия 1913 /2/, срещу Локомотив 1926 (Пд) /2/ и срещу Хасково 2009 /2/
 5  Хасково 2009 (Хасково) - срещу Локомотив (Сф) /1/, срещу Локомотив 1926 (Пд) /3/ и срещу Черно море /1/
 3  ЦСКА (София) - срещу Берое /2/ и срещу Лудогорец 1945 /1/
 2  Литекс (Ловеч) - срещу Ботев
 1  Ботев (Пловдив) - срещу Лудогорец 1945
 1  Черно море (Варна) - срещу Славия 1913

нагоре