Юноши старша възраст (род.1996-97):
Благоевград - Междуобластна група 2014/15

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 |
         | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 |

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Пирин (Гоце Делчев)                20   16   1   3   62:19   49
 2. Септември (Симитли)                20   15   1   4   79:29   46
 3. Беласица (Петрич)                  20   12   1   7   43:35   37
 4. Пирин 2002 (Разлог)                20    5   4  11   22:39   19
 5. Германея (Сапарева баня)           20    4   1  15   19:69   13
 6. Банско (Банско)                    20    3   2  15   21:55   11

                           I кръг

18 септември 2014, четвъртък, 17:00 ч:
Пирин (Гоце Делчев) - Беласица (Петрич)                   6:2 
Банско (Банско) - Германея (Сапарева баня)                1:2 
Пирин 2002 (Разлог) - Септември (Симитли)                 1:3 

                           II кръг

25 септември 2014, четвъртък, 17:00 ч:
Беласица (Петрич) - Септември (Симитли)                   3:8 
Германея (Сапарева баня) - Пирин 2002 (Разлог)            1:3 
Пирин (Гоце Делчев) - Банско (Банско)                     5:1 

                           III кръг

2 октомври 2014, четвъртък, 16:00 ч:
Банско (Банско) - Беласица (Петрич)                       0:1 
Пирин 2002 (Разлог) - Пирин (Гоце Делчев)                 0:1 
Септември (Симитли) - Германея (Сапарева баня)            5:0 

                           IV кръг

9 октомври 2014, четвъртък, 16:00 ч:
Беласица (Петрич) - Германея (Сапарева баня)              5:2 
Пирин (Гоце Делчев) - Септември (Симитли)                 4:2 
Банско (Банско) - Пирин 2002 (Разлог)                     1:3 

                           V кръг

16 октомври 2014, четвъртък, 16:00 ч:
Пирин 2002 (Разлог) - Беласица (Петрич)                   2:2 
Септември (Симитли) - Банско (Банско)                     9:1 
Германея (Сапарева баня) - Пирин (Гоце Делчев)            0:6 

                           VI кръг

23 октомври 2014, четвъртък, 16:00 ч:
Беласица (Петрич) - Пирин (Гоце Делчев)                   0:3 
Германея (Сапарева баня) - Банско (Банско)                отложен 
Септември (Симитли) - Пирин 2002 (Разлог)                 9:0 
ненасрочен:
Германея (Сапарева баня) - Банско (Банско)                3:0 сл. * 
* - първоначално отложен, в последствие присъден служебно.

                           VII кръг

30 октомври 2014, четвъртък, 15:00 ч:
Септември (Симитли) - Беласица (Петрич)                   3:0 
Пирин 2002 (Разлог) - Германея (Сапарева баня)            2:0 
Банско (Банско) - Пирин (Гоце Делчев)                     1:2 

                           VIII кръг

6 ноември 2014, четвъртък, 15:00 ч:
Беласица (Петрич) - Банско (Банско)                       3:1 
Пирин (Гоце Делчев) - Пирин 2002 (Разлог)                 0:0 
Германея (Сапарева баня) - Септември (Симитли)            1:5 

                           IX кръг

13 ноември 2014, четвъртък, 15:00 ч:
Германея (Сапарева баня) - Беласица (Петрич)              2:1 
Септември (Симитли) - Пирин (Гоце Делчев)                 6:4 
Пирин 2002 (Разлог) - Банско (Банско)                     1:1 

                           X кръг

20 ноември 2014, четвъртък, 15:00 ч:
Беласица (Петрич) - Пирин 2002 (Разлог)                   2:1 
Банско (Банско) - Септември (Симитли)                     0:2 
Пирин (Гоце Делчев) - Германея (Сапарева баня)            3:0 

                           XI кръг

12 март 2015, четвъртък, 15:00 ч:
Пирин (Гоце Делчев) - Беласица (Петрич)                   отложен 
Банско (Банско) - Германея (Сапарева баня)                отложен 
Пирин 2002 (Разлог) - Септември (Симитли)                 отложен 
21 май 2015, четвъртък, 17:00 ч:
Пирин (Гоце Делчев) - Беласица (Петрич)                   3:0 
Банско (Банско) - Германея (Сапарева баня)                3:0 
Пирин 2002 (Разлог) - Септември (Симитли)                 1:1 

                           XII кръг

19 март 2015, четвъртък, 15:00 ч:
Беласица (Петрич) - Септември (Симитли)                   0:1 
Германея (Сапарева баня) - Пирин 2002 (Разлог)            отложен 
Пирин (Гоце Делчев) - Банско (Банско)                     5:0 
ненасрочен:
Германея (Сапарева баня) - Пирин 2002 (Разлог)            3:0 сл. * 
* - първоначално отложен, в последствие присъден служебно.

                           XIII кръг

26 март 2015, четвъртък, 15:00 ч:
Банско (Банско) - Беласица (Петрич)                       1:2 
Пирин 2002 (Разлог) - Пирин (Гоце Делчев)                 0:1 
Септември (Симитли) - Германея (Сапарева баня)            8:1 

                           XIV кръг

2 април 2015, четвъртък, 16:00 ч:
Беласица (Петрич) - Германея (Сапарева баня)              5:0 
Пирин (Гоце Делчев) - Септември (Симитли)                 3:1 
Банско (Банско) - Пирин 2002 (Разлог)                     1:0 

                           XV кръг

9 април 2015, четвъртък, 16:00 ч:
Пирин 2002 (Разлог) - Беласица (Петрич)                   1:2 
Септември (Симитли) - Банско (Банско)                     отложен 
Германея (Сапарева баня) - Пирин (Гоце Делчев)            отложен 
ненасрочен:
Септември (Симитли) - Банско (Банско)                     3:0 сл. * 
* - първоначално отложен, в последствие присъден служебно.
Германея (Сапарева баня) - Пирин (Гоце Делчев)            0:3 сл. * 
* - първоначално отложен, в последствие присъден служебно.

                           XVI кръг

16 април 2015, четвъртък, 16:00 ч:
Беласица (Петрич) - Пирин (Гоце Делчев)                   1:0 
Германея (Сапарева баня) - Банско (Банско)                2:2 
Септември (Симитли) - Пирин 2002 (Разлог)                 3:2 

                           XVII кръг

23 април 2015, четвъртък, 16:00 ч:
Септември (Симитли) - Беласица (Петрич)                   0:1 
Пирин 2002 (Разлог) - Германея (Сапарева баня)            3:1 
Банско (Банско) - Пирин (Гоце Делчев)                     1:2 

                           XVIII кръг

30 април 2015, четвъртък, 16:00 ч:
Беласица (Петрич) - Банско (Банско)                       6:0 
Пирин (Гоце Делчев) - Пирин 2002 (Разлог)                 2:1 
Германея (Сапарева баня) - Септември (Симитли)            0:4 

                           XIX кръг

7 май 2015, четвъртък, 17:00 ч:
Германея (Сапарева баня) - Беласица (Петрич)              1:2 
Септември (Симитли) - Пирин (Гоце Делчев)                 3:1 
Пирин 2002 (Разлог) - Банско (Банско)                     1:0 

                           VI кръг - отложен мач

ненасрочен:
Германея (Сапарева баня) - Банско (Банско)                3:0 сл. * 
* - първоначално отложен, в последствие присъден служебно.

                           XII кръг - отложен мач

ненасрочен:
Германея (Сапарева баня) - Пирин 2002 (Разлог)            3:0 сл. * 
* - първоначално отложен, в последствие присъден служебно.

                           XV кръг - отложени мачове

ненасрочен:
Септември (Симитли) - Банско (Банско)                     3:0 сл. * 
* - първоначално отложен, в последствие присъден служебно.
Германея (Сапарева баня) - Пирин (Гоце Делчев)            0:3 сл. * 
* - първоначално отложен, в последствие присъден служебно.

                           XX кръг

14 май 2015, четвъртък, 17:00 ч:
Беласица (Петрич) - Пирин 2002 (Разлог)                   5:0 
Банско (Банско) - Септември (Симитли)                     6:3 
Пирин (Гоце Делчев) - Германея (Сапарева баня)            8:0 

                           XI кръг - отложени мачове

21 май 2015, четвъртък, 17:00 ч:
Пирин (Гоце Делчев) - Беласица (Петрич)                   3:0 
Банско (Банско) - Германея (Сапарева баня)                3:0 
Пирин 2002 (Разлог) - Септември (Симитли)                 1:1 

Таблица с резултати
-------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. -------------------------------------------------------------------- 1. Пирин (Гоце Делчев) XXX 4:2 6:2 0:0 3:0 5:1 XXX 3:1 3:0 2:1 8:0 5:0 2. Септември (Симитли) 6:4 XXX 3:0 9:0 5:0 9:1 3:1 XXX 0:1 3:2 8:1 3:0* 3. Беласица (Петрич) 0:3 3:8 XXX 2:1 5:2 3:1 1:0 0:1 XXX 5:0 5:0 6:0 4. Пирин 2002 (Разлог) 0:1 1:3 2:2 XXX 2:0 1:1 0:1 1:1 1:2 XXX 3:1 1:0 5. Германея (Сапарева баня) 0:6 1:5 2:1 1:3 XXX 3:0* 0:3* 0:4 1:2 3:0* XXX 2:2 6. Банско (Банско) 1:2 0:2 0:1 1:3 1:2 XXX 1:2 6:3 1:2 1:0 3:0 XXX -------------------------------------------------------------------- нагоре