Юноши старша възраст (род.1996-97):
София (столица) - Зонална група 2014/15 »

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 |
         | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 |

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. ЦСКА (София)                       24   18   3   3   68:19   57     Републиканско
 2. Левски (София)                     24   18   2   4   76:22   56     Републиканско [2 0 0  4:0  6]
 3. Пирин (Благоевград)                24   18   2   4   61:25   56     Републиканско [0 0 2  0:4  0]
 4. Миньор (Перник)                    24   16   4   4   47:18   52     Републиканско
 5. Локомотив (София)                  24   14   4   6   56:29   46     Републиканско
-------------------------------------------------------------------
 6. София 2010 (София)                 24   12   6   6   62:28   42                  
 7. Септември (София)                  24   12   3   9   55:37   39                  
 8. Оскар ЕЛ (София)                   24    8   3  13   45:58   27                  
 9. Велбъжд (Кюстендил)                24    6   3  15   23:66   21                  
10. Вихрен 1925 (Сандански)            24    6   1  17   27:64   19                  
11. Оборище (Панагюрище)               24    3   2  19   21:69   11                   [1 1 0  1:0  4]
12. Конелиано (Герман)                 24    3   2  19   21:85   11                   [0 1 1  0:1  1]
13. Витоша (Бистрица, обл.София ст.)   24    4   1  19   13:55   13 [*]              
--. Сливнишки герой (Сливница)          0    0   0   0    0:0     - [*]              

Бележки
  - Сливнишки герой (Сливница) първоначално подава заявка за участие, но се оттегля непосредствено преди началото на първенството. Противниците му по програма почиват.
  - Отборите играят домакинските си мачове на следните игрища, освен ако не е оказано друго:
    - Велбъжд (Кюстендил) - ст."Странджата", Кюстендил;
    - Витоша (Бистрица) - ст."Летище", София;
    - Вихрен 1925 (Сандански) - ст."Спартак", Сандански;
    - Конелиано (Герман) - в Герман;
    - Левски (София) - ст."Георги Аспарухов", София - помощен или изкуствен терен;
    - Локомотив (София) - в кв.Требич, София;
    - Оборище (Панагюрище) - ст."Орчо войвода", Панагюрище;
    - Оскар ЕЛ (София) - комплекс "Царско село", София;
    - ОФК Пирин (Благоевград) - в Рилци;
    - Септември (София) - ст."57-мо училище", София;
    - София 2010 (София) - комплекс "Царско село", София;
    - ФК Миньор (Перник) - през есента на ст."Димова махала, Перник; през пролетта в Мещица;
    - ЦСКА (София) - комплекс "Царско село", София.
  - Витоша (Бистрица) се отказва от участие на полусезона. Резултатите на отбора до този момент се запазват, а на противниците му през пролетта се присъждат служебни победи с 3:0.

                           I кръг

5 септември 2014, петък, 17:00 ч:
Велбъжд (Кюстендил) - ЦСКА (София)                        1:3 
Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Миньор (Перник)        0:2 
Вихрен 1925 (Сандански) - София 2010 (София)              0:5 
Конелиано (Герман) - Сливнишки герой (Сливница)           анулиран 
Левски (София) - Септември (София)                        5:2 
Локомотив (София) - Пирин (Благоевград)                   2:0 
Оборище (Панагюрище) - Оскар ЕЛ (София)                   2:5 

                           II кръг

12 септември 2014, петък, 14:30 ч:
ЦСКА (София) - Оскар ЕЛ (София)                           5:0 
Септември (София) - Локомотив (София)                     0:0 
12 септември 2014, петък, 17:00 ч:
Пирин (Благоевград) - Оборище (Панагюрище)                3:1 
Сливнишки герой (Сливница) - Левски (София)               анулиран 
София 2010 (София) - Конелиано (Герман)                   6:1 
Миньор (Перник) - Вихрен 1925 (Сандански)                 5:1 
Велбъжд (Кюстендил) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.)    1:0 

                           III кръг

19 септември 2014, петък, 13:00 ч:
в София, комплекс "Царско село":
Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - ЦСКА (София)           1:2 
19 септември 2014, петък, 15:00 ч:
Оскар ЕЛ (София) - Пирин (Благоевград)                    1:3 
19 септември 2014, петък, 17:00 ч:
Вихрен 1925 (Сандански) - Велбъжд (Кюстендил)             4:1 
Конелиано (Герман) - Миньор (Перник)                      2:4 
Левски (София) - София 2010 (София)                       1:1 
Локомотив (София) - Сливнишки герой (Сливница)            анулиран 
Оборище (Панагюрище) - Септември (София)                  0:3 

                           IV кръг

26 септември 2014, петък, 12:00 ч:
Витоша (Бистрица) - Вихрен 1925 (Сандански)               3:1 
26 септември 2014, петък, 14:00 ч:
ЦСКА (София) - Пирин (Благоевград)                        3:0 
26 септември 2014, петък, 17:00 ч:
Септември (София) - Оскар ЕЛ (София)                      4:2 
Сливнишки герой (Сливница) - Оборище (Панагюрище)         анулиран 
София 2010 (София) - Локомотив (София)                    4:1 
Миньор (Перник) - Левски (София)                          1:0 
Велбъжд (Кюстендил) - Конелиано (Герман)                  2:3 

                           V кръг

3 октомври 2014, петък, 11:00 ч:
Левски (София) - Велбъжд (Кюстендил)                      1:1 
3 октомври 2014, петък, 13:30 ч:
Локомотив (София) - Миньор (Перник)                       2:2 
3 октомври 2014, петък, 16:00 ч:
Вихрен 1925 (Сандански) - ЦСКА (София)                    2:1 
Конелиано (Герман) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.)     1:2 
Оборище (Панагюрище) - София 2010 (София)                 1:5 
Оскар ЕЛ (София) - Сливнишки герой (Сливница)             анулиран 
Пирин (Благоевград) - Септември (София)                   3:0 

                           VI кръг

10 октомври 2014, петък, 13:00 ч:
ЦСКА (София) - Септември (София)                          1:1 
10 октомври 2014, петък, 14:00 ч:
Вихрен 1925 (Сандански) - Конелиано (Герман)              4:0 
10 октомври 2014, петък, 16:00 ч:
Сливнишки герой (Сливница) - Пирин (Благоевград)          анулиран 
София 2010 (София) - Оскар ЕЛ (София)                     1:1 
Миньор (Перник) - Оборище (Панагюрище)                    5:0 
Велбъжд (Кюстендил) - Локомотив (София)                   1:1 
Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Левски (София)         0:4 

                           VII кръг

17 октомври 2014, петък, 16:00 ч:
Конелиано (Герман) - ЦСКА (София)                         0:5 
Левски (София) - Вихрен 1925 (Сандански)                  4:1 
Локомотив (София) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.)      1:1 
Оборище (Панагюрище) - Велбъжд (Кюстендил)                1:2 
Оскар ЕЛ (София) - Миньор (Перник)                        1:2 
Пирин (Благоевград) - София 2010 (София)                  1:0 
Септември (София) - Сливнишки герой (Сливница)            анулиран 

                           VIII кръг

24 октомври 2014, петък, 11:00 ч:
в София, комплекс "Царско село":
Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Оборище (Панагюрище)   3:0 
24 октомври 2014, петък, 12:30 ч:
в София, ст."Георги Аспарухов":
Конелиано (Герман) - Левски (София)                       0:9 
24 октомври 2014, петък, 16:00 ч:
ЦСКА (София) - Сливнишки герой (Сливница)                 анулиран 
София 2010 (София) - Септември (София)                    3:1 
Миньор (Перник) - Пирин (Благоевград)                     0:0 
Велбъжд (Кюстендил) - Оскар ЕЛ (София)                    1:1 
Вихрен 1925 (Сандански) - Локомотив (София)               0:1 

                           IX кръг

31 октомври 2014, петък, 10:30 ч:
Локомотив (София) - Конелиано (Герман)                    4:0 
31 октомври 2014, петък, 14:00 ч:
Левски (София) - ЦСКА (София)                             отложен 
Оборище (Панагюрище) - Вихрен 1925 (Сандански)            1:2 
Оскар ЕЛ (София) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.)       1:0 
Пирин (Благоевград) - Велбъжд (Кюстендил)                 2:1 
Септември (София) - Миньор (Перник)                       0:1 
Сливнишки герой (Сливница) - София 2010 (София)           анулиран 
25 ноември 2014, вторник, 10:00 ч:
Левски (София) - ЦСКА (София)                             1:0 

                           X кръг

7 ноември 2014, петък, 11:00 ч:
Конелиано (Герман) - Оборище (Панагюрище)                 0:1 
7 ноември 2014, петък, 12:00 ч:
Левски (София) - Локомотив (София)                        1:3 
7 ноември 2014, петък, 14:00 ч:
ЦСКА (София) - София 2010 (София)                         2:2 
Миньор (Перник) - Сливнишки герой (Сливница)              анулиран 
Велбъжд (Кюстендил) - Септември (София)                   0:2 
Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Пирин (Благоевград)    1:4 
Вихрен 1925 (Сандански) - Оскар ЕЛ (София)                0:1 

                           XI кръг

14 ноември 2014, петък, 12:00 ч:
Оскар ЕЛ (София) - Конелиано (Герман)                     6:0 
14 ноември 2014, петък, 14:00 ч:
Локомотив (София) - ЦСКА (София)                          1:3 
Оборище (Панагюрище) - Левски (София)                     0:5 
Пирин (Благоевград) - Вихрен 1925 (Сандански)             3:1 
Септември (София) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.)      1:2 
Сливнишки герой (Сливница) - Велбъжд (Кюстендил)          анулиран 
София 2010 (София) - Миньор (Перник)                      0:2 

                           XII кръг

21 ноември 2014, петък, 14:00 ч:
ЦСКА (София) - Миньор (Перник)                            3:0 
Велбъжд (Кюстендил) - София 2010 (София)                  1:2 
Витоша (Бистрица) - Сливнишки герой (Сливница)            анулиран 
Вихрен 1925 (Сандански) - Септември (София)               0:3 
Конелиано (Герман) - Пирин (Благоевград)                  0:8 
Левски (София) - Оскар ЕЛ (София)                         2:1 
Локомотив (София) - Оборище (Панагюрище)                  4:2 

                           IX кръг - отложен мач

25 ноември 2014, вторник, 10:00 ч:
Левски (София) - ЦСКА (София)                             1:0 

                           XIII кръг

28 ноември 2014, петък, 12:00 ч:
в София, комплекс "Царско село":
Оборище (Панагюрище) - ЦСКА (София)                       0:5 
28 ноември 2014, петък, 14:00 ч:
в Благоевград, ст."Христо Ботев":
Пирин (Благоевград) - Левски (София)                      0:2 
Септември (София) - Конелиано (Герман)                    3:0 сл. 
Сливнишки герой (Сливница) - Вихрен 1925 (Сандански)      анулиран 
София 2010 (София) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.)     1:0 
в Перник, ст."Миньор":
Миньор (Перник) - Велбъжд (Кюстендил)                     6:0 
28 ноември 2014, петък, 16:00 ч:
Оскар ЕЛ (София) - Локомотив (София)                      0:2 

* - Витоша (Бистрица) се отказва от участие на полусезона. Резултатите на
    отбора до този момент се запазват, а на противниците му през пролетта
    се присъждат служебни победи с 3:0.

                           XIV кръг

27 февруари 2015, петък, 12:00 ч:
ЦСКА (София) - Велбъжд (Кюстендил)                        3:0 
27 февруари 2015, петък, 14:00 ч:
Миньор (Перник) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.)        3:0 сл. 
София 2010 (София) - Вихрен 1925 (Сандански)              2:0 
Септември (София) - Левски (София)                        1:5 
Пирин (Благоевград) - Локомотив (София)                   4:2 
27 февруари 2015, петък, 16:00 ч:
Оскар ЕЛ (София) - Оборище (Панагюрище)                   4:2 
Конелиано (Герман)                                        почива

                           XV кръг

6 март 2015, петък, 12:00 ч:
Конелиано (Герман) - София 2010 (София)                   1:1 
6 март 2015, петък, 15:00 ч:
Оскар ЕЛ (София) - ЦСКА (София)                           1:1 
Оборище (Панагюрище) - Пирин (Благоевград)                отложен 
Локомотив (София) - Септември (София)                     отложен 
Вихрен 1925 (Сандански) - Миньор (Перник)                 0:1 
Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Велбъжд (Кюстендил)    0:3 сл. 
30 март 2015, понеделник, 15:00 ч:
Оборище (Панагюрище) - Пирин (Благоевград)                0:3 
9 април 2015, четвъртък, 10:00 ч:
Локомотив (София) - Септември (София)                     2:0 
Левски (София)                                            почива

                           XVI кръг

13 март 2015, петък, 14:00 ч:
ЦСКА (София) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.)           3:0 сл. 
13 март 2015, петък, 15:00 ч:
Велбъжд (Кюстендил) - Вихрен 1925 (Сандански)             отложен * 
Миньор (Перник) - Конелиано (Герман)                      отложен * 
Септември (София) - Оборище (Панагюрище)                  отложен * 
Пирин (Благоевград) - Оскар ЕЛ (София)                    отложен * 
13 март 2015, петък, 16:00 ч:
София 2010 (София) - Левски (София)                       отложен * 
* - всички насрочени мачове от кръга са отложени заради продължаващо лошо
    време и наводнени терени.
23 март 2015, понеделник, 15:00 ч:
Велбъжд (Кюстендил) - Вихрен 1925 (Сандански)             0:3 
Миньор (Перник) - Конелиано (Герман)                      отложен 
Септември (София) - Оборище (Панагюрище)                  3:1 
Пирин (Благоевград) - Оскар ЕЛ (София)                    4:1 
23 март 2015, понеделник, 16:00 ч:
София 2010 (София) - Левски (София)                       1:2 
21 април 2015, вторник, 16:00 ч:
Миньор (Перник) - Конелиано (Герман)                      1:0 
Локомотив (София)                                         почива

                           XVII кръг

19 март 2015, четвъртък, 15:00 ч:
Пирин (Благоевград) - ЦСКА (София)                        2:1 
20 март 2015, петък, 11:00 ч:
Левски (София) - Миньор (Перник)                          1:0 
20 март 2015, петък, 12:00 ч:
Конелиано (Герман) - Велбъжд (Кюстендил)                  1:2 
20 март 2015, петък, 15:00 ч:
Оскар ЕЛ (София) - Септември (София)                      3:5 
Локомотив (София) - София 2010 (София)                    2:0 
Вихрен 1925 (Сандански) - Витоша (Бистрица)               3:0 сл. 
Оборище (Панагюрище)                                      почива

                           XVI кръг - отложени мачове

23 март 2015, понеделник, 15:00 ч:
Велбъжд (Кюстендил) - Вихрен 1925 (Сандански)             0:3 
Миньор (Перник) - Конелиано (Герман)                      отложен 
Септември (София) - Оборище (Панагюрище)                  3:1 
Пирин (Благоевград) - Оскар ЕЛ (София)                    4:1 
23 март 2015, понеделник, 16:00 ч:
София 2010 (София) - Левски (София)                       1:2 

                           XVIII кръг

27 март 2015, петък, 14:00 ч:
ЦСКА (София) - Вихрен 1925 (Сандански)                    5:0 
27 март 2015, петък, 15:00 ч:
Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Конелиано (Герман)     0:3 сл. 
Велбъжд (Кюстендил) - Левски (София)                      0:3 
Миньор (Перник) - Локомотив (София)                       3:1 
Септември (София) - Пирин (Благоевград)                   2:3 
27 март 2015, петък, 16:00 ч:
София 2010 (София) - Оборище (Панагюрище)                 6:1 
Оскар ЕЛ (София)                                          почива

                           XV кръг - отложен мач

30 март 2015, понеделник, 15:00 ч:
Оборище (Панагюрище) - Пирин (Благоевград)                0:3 

                           XIX кръг

3 април 2015, петък, 13:00 ч:
Конелиано (Герман) - Вихрен 1925 (Сандански)              3:1 
3 април 2015, петък, 16:00 ч:
Септември (София) - ЦСКА (София)                          2:3 
Оскар ЕЛ (София) - София 2010 (София)                     1:3 
Оборище (Панагюрище) - Миньор (Перник)                    0:1 
Локомотив (София) - Велбъжд (Кюстендил)                   6:0 
Левски (София) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.)         3:0 сл. 
Пирин (Благоевград)                                       почива

                           XV кръг - отложен мач

9 април 2015, четвъртък, 10:00 ч:
Локомотив (София) - Септември (София)                     2:0 

                           XX кръг

10 април 2015, петък, 13:30 ч:
Миньор (Перник) - Оскар ЕЛ (София)                        5:1 
10 април 2015, петък, 14:00 ч:
ЦСКА (София) - Конелиано (Герман)                         6:1 
10 април 2015, петък, 16:00 ч:
Вихрен 1925 (Сандански) - Левски (София)                  0:2 
Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Локомотив (София)      0:3 сл. 
Велбъжд (Кюстендил) - Оборище (Панагюрище)                2:1 
София 2010 (София) - Пирин (Благоевград)                  2:2 
Септември (София)                                         почива

                           XXI кръг

17 април 2015, петък, 16:00 ч:
Септември (София) - София 2010 (София)                    2:1 
Пирин (Благоевград) - Миньор (Перник)                     3:1 
Оскар ЕЛ (София) - Велбъжд (Кюстендил)                    1:2 
Оборище (Панагюрище) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.)   3:0 сл. 
Локомотив (София) - Вихрен 1925 (Сандански)               7:1 
Левски (София) - Конелиано (Герман)                       8:1 
ЦСКА (София)                                              почива

                           XVI кръг - отложен мач

21 април 2015, вторник, 16:00 ч:
Миньор (Перник) - Конелиано (Герман)                      1:0 

                           XXII кръг

24 април 2015, петък, 12:00 ч:
Конелиано (Герман) - Локомотив (София)                    1:4 
24 април 2015, петък, 16:00 ч:
ЦСКА (София) - Левски (София)                             3:2 
Вихрен 1925 (Сандански) - Оборище (Панагюрище)            1:1 
Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Оскар ЕЛ (София)       0:3 сл. 
Велбъжд (Кюстендил) - Пирин (Благоевград)                 1:4 
Миньор (Перник) - Септември (София)                       0:0 
София 2010 (София)                                        почива

                           XXIII кръг

30 април 2015, четвъртък, 16:00 ч:
Локомотив (София) - Левски (София)                        3:0 
1 май 2015, петък, 15:00 ч:
София 2010 (София) - ЦСКА (София)                         1:4 
1 май 2015, петък, 17:00 ч:
Септември (София) - Велбъжд (Кюстендил)                   6:1 
Пирин (Благоевград) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.)    3:0 сл. 
Оскар ЕЛ (София) - Вихрен 1925 (Сандански)                3:1 
Оборище (Панагюрище) - Конелиано (Герман)                 0:0 
Миньор (Перник)                                           почива

                           XXIV кръг

4 май 2015, понеделник, 17:00 ч:
Вихрен 1925 (Сандански) - Пирин (Благоевград)             1:4 
8 май 2015, петък, 17:00 ч:
ЦСКА (София) - Локомотив (София)                          2:1 
Левски (София) - Оборище (Панагюрище)                     5:1 
Конелиано (Герман) - Оскар ЕЛ (София)                     2:3 
Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Септември (София)      0:3 сл. 
Миньор (Перник) - София 2010 (София)                      1:1 
Велбъжд (Кюстендил)                                       почива

                           XXV кръг

11 май 2015, понеделник, 17:00 ч:
Септември (София) - Вихрен 1925 (Сандански)               8:0 
14 май 2015, четвъртък, 13:00 ч:
Оскар ЕЛ (София) - Левски (София)                         2:8 
15 май 2015, петък, 15:00 ч:
София 2010 (София) - Велбъжд (Кюстендил)                 11:0 
15 май 2015, петък, 17:00 ч:
Миньор (Перник) - ЦСКА (София)                            0:2 
Пирин (Благоевград) - Конелиано (Герман)                  2:0 
Оборище (Панагюрище) - Локомотив (София)                  2:0 
Витоша (Бистрица, обл.София ст.)                          почива

                           XXVI кръг

22 май 2015, петък, 17:00 ч:
ЦСКА (София) - Оборище (Панагюрище)                       2:0 
Локомотив (София) - Оскар ЕЛ (София)                      3:2 
Левски (София) - Пирин (Благоевград)                      2:0 
Конелиано (Герман) - Септември (София)                    1:3 
Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - София 2010 (София)     0:3 сл. 
Велбъжд (Кюстендил) - Миньор (Перник)                     0:1 
Вихрен 1925 (Сандански)                                   почива

Таблица с резултати
------------------------------------------------------------------------------------------------------------ 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. 14. ------------------------------------------------------------------------------------------------------------ 1. ЦСКА (София) XXX 3:2 3:0 3:0 2:1 2:2 1:1 5:0 3:0 5:0 2:0 6:1 3:0* --- 2. Левски (София) 1:0 XXX 2:0 1:0 1:3 1:1 5:2 2:1 1:1 4:1 5:1 8:1 3:0* --- 3. Пирин (Благоевград) 2:1 0:2 XXX 3:1 4:2 1:0 3:0 4:1 2:1 3:1 3:1 2:0 3:0* --- 4. Миньор (Перник) 0:2 1:0 0:0 XXX 3:1 1:1 0:0 5:1 6:0 5:1 5:0 1:0 3:0* --- 5. Локомотив (София) 1:3 3:0 2:0 2:2 XXX 2:0 2:0 3:2 6:0 7:1 4:2 4:0 1:1 --- 6. София 2010 (София) 1:4 1:2 2:2 0:2 4:1 XXX 3:1 1:1 11:0 2:0 6:1 6:1 1:0 --- 7. Септември (София) 2:3 1:5 2:3 0:1 0:0 2:1 XXX 4:2 6:1 8:0 3:1 3:0* 1:2 --- 8. Оскар ЕЛ (София) 1:1 2:8 1:3 1:2 0:2 1:3 3:5 XXX 1:2 3:1 4:2 6:0 1:0 --- 9. Велбъжд (Кюстендил) 1:3 0:3 1:4 0:1 1:1 1:2 0:2 1:1 XXX 0:3 2:1 2:3 1:0 --- 10. Вихрен 1925 (Сандански) 2:1 0:2 1:4 0:1 0:1 0:5 0:3 0:1 4:1 XXX 1:1 4:0 3:0* --- 11. Оборище (Панагюрище) 0:5 0:5 0:3 0:1 2:0 1:5 0:3 2:5 1:2 1:2 XXX 0:0 3:0* --- 12. Конелиано (Герман) 0:5 0:9 0:8 2:4 1:4 1:1 1:3 2:3 1:2 3:1 0:1 XXX 1:2 --- 13. Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 1:2 0:4 1:4 0:2 0:3* 0:3* 0:3* 0:3* 0:3* 3:1 3:0 0:3* XXX --- 14. Сливнишки герой (Сливница) --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- XXX ------------------------------------------------------------------------------------------------------------ нагоре