Юноши старша възраст (род.1996-97):
София (столица) - Междуобластна група 2014/15 »

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 |
         | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 |

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Елит (София)                       20   15   2   3   84:18   47    
 2. Витоша "Б" (Бистрица)              20   12   4   4   49:25   40    
 3. Левски-Раковски (София)            20   12   2   6   44:24   38    
 4. Ботев 57 (София)                   20   11   4   5   75:28   37    
 5. София 2010 "Б" (София)             20   11   2   7   50:21   35    
 6. Сокол (кв.Бенковски, София)        20    9   5   6   34:30   32    
 7. Правец 99 (Правец)                 20    7   6   7   34:37   27    
 8. Спортист 2012 (Своге)              20    7   1  12   37:58   22    
 9. Рилски спортист 2011 (Самоков)     20    4   5  11   22:63   17    
10. Академик 1947 (София)              20    3   2  15   24:58   11    
11. Легия (София)                      20    2   1  17   14:105   7    
--. Ботев 1937 (Ихтиман)                8    0   1   7    6:43    - [*]

Бележки
  - Отборите играят домакинските си мачове на следните игрища, освен ако не е оказано друго:
    - Академик 1947 (София) - стар ст."Академик" /при 4-ти километър/, София;
    - Ботев 1937 (Ихтиман) - ст."Христо Ботев", Ихтиман;
    - Ботев 57 (София) - ст."57-мо училище", София;
    - Витоша "Б" (Бистрица) - стар ст."Академик" /при 4-ти километър/, София;
    - Елит (София) - комплекс "Царско село", София;
    - Левски-Раковски (София) - ст."Раковски", София;
    - Легия (София) - в Лозен;
    - Правец 99 (Правец) - в Правец;
    - Рилски спортист 2011 (София) - ст."Искър", Самоков;
    - Сокол (кв.Бенковски, София) - в кв.Бенковски, София;
    - София 2010 "Б" (София) - комплекс "Царско село", София;
    - Спортист 2012 (Своге) - Градски стадион, Своге.
  - Ботев 1937 (Ихтиман) се отказва от участие след IX кръг. Резултатите му до този момент се анулират.

                           I кръг

6 септември 2014, събота, 11:00 ч:
Левски-Раковски (София) - Рилски спортист 2011 (Сам)      1:1 
6 септември 2014, събота, 14:00 ч:
София 2010 "Б" (София) - Сокол (кв.Бенковски, София)      4:0 
6 септември 2014, събота, 17:00 ч:
Академик 1947 (София) - Ботев 57 (София)                  0:3 
Правец 99 (Правец) - Легия (София)                        отложен 
Ботев 1937 (Ихтиман) - Елит (София)                       0:6  /анулиран/ 
в София, ст."Летище":
Витоша "Б" (Бистрица) - Спортист 2012 (Своге)             4:2 
4 октомври 2014, събота, 16:00 ч:
Правец 99 (Правец) - Легия (София)                        4:2 

                           II кръг

13 септември 2014, събота, 14:30 ч:
Ботев 57 (София) - Спортист 2012 (Своге)                 10:1 
13 септември 2014, събота, 17:00 ч:
Сокол (кв.Бенковски, София) - Витоша "Б" (Бистрица)       2:2 
Елит (София) - София 2010 "Б" (София)                     1:2 
Рилски спортист 2011 (Самоков) - Ботев 1937 (Ихтиман)    10:2  /анулиран/ 
Легия (София) - Левски-Раковски (София)                   0:1 
Академик 1947 (София) - Правец 99 (Правец)                отложен 
15 октомври 2014, сряда, 15:00 ч:
Академик 1947 (София) - Правец 99 (Правец)                0:0 

                           III кръг

20 септември 2014, събота, 14:00 ч:
София 2010 "Б" (София) - Рилски спортист 2011 (Самоков)   6:0 
20 септември 2014, събота, 17:00 ч:
Правец 99 (Правец) - Ботев 57 (София)                     2:3 
в София, стар ст."Академик" /при 4-ти километър/:
Левски-Раковски (София) - Академик 1947 (София)           1:0 
Ботев 1937 (Ихтиман) - Легия (София)                      0:4 сл.  /анулиран/ 
в София, ст."Летище":
Витоша "Б" (Бистрица) - Елит (София)                      1:2 
Спортист 2012 (Своге) - Сокол (кв.Бенковски, София)       3:1 

                           IV кръг

27 септември 2014, събота, 17:00 ч:
Ботев 57 (София) - Сокол (кв.Бенковски, София)            0:0 
Елит (София) - Спортист 2012 (Своге)                      3:1 
Рилски спортист 2011 (Самоков) - Витоша "Б" (Бистрица)    1:3 
Легия (София) - София 2010 "Б" (София)                    0:7 
Правец 99 (Правец) - Левски-Раковски (София)              1:1 
28 септември 2014, неделя, 17:00 ч:
Академик 1947 (София) - Ботев 1937 (Ихтиман)              3:0 сл.  /анулиран/ 

                           V кръг

1 октомври 2014, сряда, 14:00 ч:
Левски-Раковски (София) - Ботев 57 (София)                2:1 
1 октомври 2014, сряда, 17:00 ч:
Ботев 1937 (Ихтиман) - Правец 99 (Правец)                 3:3  /анулиран/ 
София 2010 "Б" (София) - Академик 1947 (София)            4:0 
в София, ст."Летище":
Витоша "Б" (Бистрица) - Легия (София)                     5:2 
Спортист 2012 (Своге) - Рилски спортист 2011 (Самоков)    0:5 сл. 
Сокол (кв.Бенковски, София) - Елит (София)                отложен 
15 октомври 2014, сряда, 15:00 ч:
Сокол (кв.Бенковски, София) - Елит (София)                0:0 

                           I кръг - отложен мач

4 октомври 2014, събота, 16:00 ч:
Правец 99 (Правец) - Легия (София)                        4:2 

                           VI кръг

11 октомври 2014, събота, 16:00 ч:
Ботев 57 (София) - Елит (София)                           3:4 
Рилски спортист 2011 (Сам) - Сокол (кв.Бенковски, Сф)     1:1 
Легия (София) - Спортист 2012 (Своге)                     4:6 
Академик 1947 (София) - Витоша "Б" (Бистрица)             1:3 
Правец 99 (Правец) - София 2010 "Б" (София)               2:2 
Левски-Раковски (София) - Ботев 1937 (Ихтиман)            2:1  /анулиран/ 

                           II кръг - отложен мач

15 октомври 2014, сряда, 15:00 ч:
Академик 1947 (София) - Правец 99 (Правец)                0:0 

                           V кръг - отложен мач

15 октомври 2014, сряда, 15:00 ч:
Сокол (кв.Бенковски, София) - Елит (София)                0:0 

                           VII кръг

18 октомври 2014, събота, 12:30 ч:
Елит (София) - Рилски спортист 2011 (Самоков)            12:0 
18 октомври 2014, събота, 15:00 ч:
София 2010 "Б" (София) - Левски-Раковски (София)          1:2 
18 октомври 2014, събота, 16:00 ч:
Ботев 1937 (Ихтиман) - Ботев 57 (София)                   0:4  /анулиран/ 
в София, ст."Летище":
Витоша "Б" (Бистрица) - Правец 99 (Правец)                1:2 
Спортист 2012 (Своге) - Академик 1947 (София)             3:1 
19 октомври 2014, неделя, 12:00 ч:
Сокол (кв.Бенковски, София) - Легия (София)               5:0 

                           VIII кръг

25 октомври 2014, събота, 16:00 ч:
Ботев 57 (София) - Рилски спортист 2011 (Самоков)        12:1 
Легия (София) - Елит (София)                              отложен 
Академик 1947 (София) - Сокол (кв.Бенковски, София)       отложен 
Правец 99 (Правец) - Спортист 2012 (Своге)                5:1 
в София, ст."Георги Аспарухов" - помощен терен:
Левски-Раковски (София) - Витоша "Б" (Бистрица)           1:2 
Ботев 1937 (Ихтиман) - София 2010 "Б" (София)             анулиран * 
* - първоначално отложен, в последствие анулиран след отказването на
    Ботев 1937.
4 ноември 2014, вторник, 13:00 ч:
Легия (София) - Елит (София)                              1:11 
Академик 1947 (София) - Сокол (кв.Бенковски, София)       1:1 

                           IX кръг

1 ноември 2014, събота, 14:00 ч:
в София, ст."Летище":
Витоша "Б" (Бистрица) - Ботев 1937 (Ихтиман)             11:0  /анулиран/ 
Спортист 2012 (Своге) - Левски-Раковски (София)           4:3 
Сокол (кв.Бенковски, София) - Правец 99 (Правец)          2:1 
Елит (София) - Академик 1947 (София)                      6:0 
Рилски спортист 2011 (Самоков) - Легия (София)            0:2 
2 ноември 2014, неделя, 18:00 ч:
София 2010 "Б" (София) - Ботев 57 (София)                 1:2 

                           VIII кръг - отложени мачове

4 ноември 2014, вторник, 13:00 ч:
Легия (София) - Елит (София)                              1:11 
Академик 1947 (София) - Сокол (кв.Бенковски, София)       1:1 

* - Ботев 1937 (Ихтиман) се отказва от участие след IX кръг. Резултатите му до
    този момент се анулират.

                           X кръг

8 ноември 2014, събота, 14:00 ч:
Ботев 57 (София) - Легия (София)                         11:0 
Правец 99 (Правец) - Елит (София)                         2:6 
Левски-Раковски (София) - Сокол (кв.Бенковски, София)     5:0 
Ботев 1937 (Ихтиман) - Спортист 2012 (Своге)              анулиран 
София 2010 "Б" (София) - Витоша "Б" (Бистрица)            1:0 
9 ноември 2014, неделя, 14:00 ч:
Академик 1947 (София) - Рилски спортист 2011 (Самоков)    8:0 

                           XI кръг

15 ноември 2014, събота, 11:30 ч:
в София, ст."Летище":
Витоша "Б" (Бистрица) - Ботев 57 (София)                  2:2 
15 ноември 2014, събота, 14:00 ч:
Спортист 2012 (Своге) - София 2010 "Б" (София)            0:3 
Сокол (кв.Бенковски, София) - Ботев 1937 (Ихтиман)        анулиран 
Елит (София) - Левски-Раковски (София)                    4:1 
Рилски спортист 2011 (Самоков) - Правец 99 (Правец)       1:3 
Легия (София) - Академик 1947 (София)                     3:1 

                           XII кръг

7 март 2015, събота, 14:00 ч:
Ботев 57 (София) - Академик 1947 (София)                  отложен 
Легия (София) - Правец 99 (Правец)                        отложен 
в София, ст."Георги Аспарухов" - изкуствен терен:
Рилски спортист 2011 (Сам) - Левски-Раковски (София)      2:1 
Сокол (кв.Бенковски, София) - София 2010 "Б" (София)      отложен 
Спортист 2012 (Своге) - Витоша "Б" (Бистрица)             отложен 
24 март 2015, вторник, 14:00 ч:
Спортист 2012 (Своге) - Витоша "Б" (Бистрица)             1:2 
24 март 2015, вторник, 16:00 ч:
Ботев 57 (София) - Академик 1947 (София)                  8:1 
21 април 2015, вторник, 14:00 ч:
Сокол (кв.Бенковски, София) - София 2010 "Б" (София)      2:0 
29 април 2015, сряда, 14:00 ч:
Легия (София) - Правец 99 (Правец)                        0:2 
Елит (София)                                              почива

                           XIII кръг

13 март 2015, петък, 13:00 ч:
в София, стар ст."Академик" /при 4-ти километър/:
Витоша "Б" (Бистрица) - Сокол (кв.Бенковски, София)       2:0 
14 март 2015, събота, 14:00 ч:
Спортист 2012 (Своге) - Ботев 57 (София)                  отложен 
София 2010 "Б" (София) - Елит (София)                     отложен 
в кв.Драгалевци, София:
Левски-Раковски (София) - Легия (София)                   8:0 
Правец 99 (Правец) - Академик 1947 (София)                1:2 
18 март 2015, сряда, 14:00 ч:
Спортист 2012 (Своге) - Ботев 57 (София)                  1:4 
16 април 2015, четвъртък, 14:00 ч:
София 2010 "Б" (София) - Елит (София)                     0:3 
Рилски спортист 2011 (Самоков)                            почива

                           XIV кръг

20 март 2015, петък, 14:00 ч:
в кв.Драгалевци, София:
Академик 1947 (София) - Левски-Раковски (София)           0:5 
21 март 2015, събота, 14:00 ч:
Ботев 57 (София) - Правец 99 (Правец)                     1:1 
Рилски спортист 2011 (Самоков) - София 2010 "Б" (София)   отложен 
Елит (София) - Витоша "Б" (Бистрица)                      1:2 
Сокол (кв.Бенковски, София) - Спортист 2012 (Своге)       отложен 
15 април 2015, сряда, 14:00 ч:
Сокол (кв.Бенковски, София) - Спортист 2012 (Своге)       5:1 
29 април 2015, сряда, 14:00 ч:
Рилски спортист 2011 (Самоков) - София 2010 "Б" (София)   2:0 
Легия (София)                                             почива

                           XII кръг - отложени мачове

24 март 2015, вторник, 14:00 ч:
Спортист 2012 (Своге) - Витоша "Б" (Бистрица)             1:2 
24 март 2015, вторник, 16:00 ч:
Ботев 57 (София) - Академик 1947 (София)                  8:1 

                           XVII кръг - изтеглен мач

25 март 2015, сряда, 15:00 ч:
София 2010 "Б" (София) - Правец 99 (Правец)               5:1 

                           XV кръг

27 март 2015, петък, 13:00 ч:
в София, стар ст."Академик" /при 4-ти километър/:
Витоша "Б" (Бистрица) - Рилски спортист 2011 (Самоков)    2:0 
28 март 2015, събота, 14:00 ч:
Спортист 2012 (Своге) - Елит (София)                      0:3 
София 2010 "Б" (София) - Легия (София)                    8:0 
Левски-Раковски (София) - Правец 99 (Правец)              отложен 
29 март 2015, неделя, 14:00 ч:
Сокол (кв.Бенковски, София) - Ботев 57 (София)            отложен 
22 април 2015, сряда, 14:00 ч:
Левски-Раковски (София) - Правец 99 (Правец)              2:1 
29 април 2015, сряда, 12:00 ч:
Сокол (кв.Бенковски, София) - Ботев 57 (София)            2:0 
Академик 1947 (София)                                     почива

                           XVI кръг

1 април 2015, сряда, 14:00 ч:
Ботев 57 (София) - Левски-Раковски (София)                2:3 
Академик 1947 (София) - София 2010 "Б" (София)            0:2 
Легия (София) - Витоша "Б" (Бистрица)                     0:6 
Рилски спортист 2011 (Самоков) - Спортист 2012 (Своге)    1:4 
Елит (София) - Сокол (кв.Бенковски, София)                3:0 
Правец 99 (Правец)                                        почива

                           XVII кръг

4 март 2015, сряда, 14:00 ч:
София 2010 "Б" (София) - Правец 99 (Правец)               изтеглен 
25 март 2015, сряда, 15:00 ч:
София 2010 "Б" (София) - Правец 99 (Правец)               5:1 
4 април 2015, събота, 14:00 ч:
Елит (София) - Ботев 57 (София)                           1:2 
Сокол (кв.Бенковски, Сф) - Рилски спортист 2011 (Сам)     3:1 
Спортист 2012 (Своге) - Легия (София)                     4:0 
6 април 2015, понеделник, 10:00 ч:
в София, стар ст."Академик" /при 4-ти километър/:
Витоша "Б" (Бистрица) - Академик 1947 (София)             4:0 
Левски-Раковски (София)                                   почива

                           XIV кръг - отложен мач

15 април 2015, сряда, 14:00 ч:
Сокол (кв.Бенковски, София) - Спортист 2012 (Своге)       5:1 

                           XIII кръг - отложен мач

16 април 2015, четвъртък, 14:00 ч:
София 2010 "Б" (София) - Елит (София)                     0:3 

                           XVIII кръг

18 април 2015, събота, 14:00 ч:
Левски-Раковски (София) - София 2010 "Б" (София)          2:0 
Правец 99 (Правец) - Витоша "Б" (Бистрица)                1:1 
Легия (София) - Сокол (кв.Бенковски, София)               0:3 
Рилски спортист 2011 (Самоков) - Елит (София)             2:2 
18 април 2015, събота, 17:00 ч:
в София, комплекс "Царско село":
Академик 1947 (София) - Спортист 2012 (Своге)             1:4 
Ботев 57 (София)                                          почива

                           XII кръг - отложен мач

21 април 2015, вторник, 14:00 ч:
Сокол (кв.Бенковски, София) - София 2010 "Б" (София)      2:0 

                           XV кръг - отложен мач

22 април 2015, сряда, 14:00 ч:
Левски-Раковски (София) - Правец 99 (Правец)              2:1 

                           XIX кръг

25 април 2015, събота, 10:00 ч:
в София, стар ст."Академик" /при 4-ти километър/:
Витоша "Б" (Бистрица) - Левски-Раковски (София)           0:1 
25 април 2015, събота, 14:00 ч:
Рилски спортист 2011 (Самоков) - Ботев 57 (София)         0:0 
Спортист 2012 (Своге) - Правец 99 (Правец)                0:0 
25 април 2015, събота, 20:00 ч:
Елит (София) - Легия (София)                             12:0 
26 април 2015, неделя, 14:00 ч:
Сокол (кв.Бенковски, София) - Академик 1947 (София)       3:2 
София 2010 "Б" (София)                                    почива

                           XV кръг - отложен мач

29 април 2015, сряда, 12:00 ч:
Сокол (кв.Бенковски, София) - Ботев 57 (София)            2:0 

                           XII кръг - отложен мач

29 април 2015, сряда, 14:00 ч:
Легия (София) - Правец 99 (Правец)                        0:2 

                           XIV кръг - отложен мач

29 април 2015, сряда, 14:00 ч:
Рилски спортист 2011 (Самоков) - София 2010 "Б" (София)   2:0 

                           XX кръг

2 май 2015, събота, 14:00 ч:
Ботев 57 (София) - София 2010 "Б" (София)                 2:1 
Левски-Раковски (София) - Спортист 2012 (Своге)           2:1 
Правец 99 (Правец) - Сокол (кв.Бенковски, София)          3:2 
Академик 1947 (София) - Елит (София)                      0:4 
Легия (София) - Рилски спортист 2011 (Самоков)            отложен 
23 май 2015, събота, 14:00 ч:
Легия (София) - Рилски спортист 2011 (Самоков)            0:0 
Витоша "Б" (Бистрица)                                     почива

                           XXI кръг

9 май 2015, събота, 14:00 ч:
Легия (София) - Ботев 57 (София)                          0:6 
Рилски спортист 2011 (Самоков) - Академик 1947 (София)    3:1 
Сокол (кв.Бенковски, София) - Левски-Раковски (София)     2:1 
в София, стар ст."Академик" /при 4-ти километър/:
Витоша "Б" (Бистрица) - София 2010 "Б" (София)            2:2 
12 май 2015, вторник, 14:00 ч:
Елит (София) - Правец 99 (Правец)                         4:0 
Спортист 2012 (Своге)                                     почива

                           XXII кръг

16 май 2015, събота, 14:00 ч:
Ботев 57 (София) - Витоша "Б" (Бистрица)                  3:5 
София 2010 "Б" (София) - Спортист 2012 (Своге)            1:0 
Левски-Раковски (София) - Елит (София)                    1:2 
Правец 99 (Правец) - Рилски спортист 2011 (Самоков)       2:1 
Академик 1947 (София) - Легия (София)                     5:0 
Сокол (кв.Бенковски, София)                               почива

                           XX кръг - отложен мач

23 май 2015, събота, 14:00 ч:
Легия (София) - Рилски спортист 2011 (Самоков)            0:0 

Таблица с резултати
-------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. -------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. Елит (София) XXX 1:2 4:1 1:2 1:2 3:0 4:0 3:1 12:0 6:0 12:0 --- 2. Витоша "Б" (Бистрица) 1:2 XXX 0:1 2:2 2:2 2:0 1:2 4:2 2:0 4:0 5:2 (11:0) 3. Левски-Раковски (София) 1:2 1:2 XXX 2:1 2:0 5:0 2:1 2:1 1:1 1:0 8:0 (2:1) 4. Ботев 57 (София) 3:4 3:5 2:3 XXX 2:1 0:0 1:1 10:1 12:1 8:1 11:0 --- 5. София 2010 "Б" (София) 0:3 1:0 1:2 1:2 XXX 4:0 5:1 1:0 6:0 4:0 8:0 --- 6. Сокол (кв.Бенковски, София) 0:0 2:2 2:1 2:0 2:0 XXX 2:1 5:1 3:1 3:2 5:0 --- 7. Правец 99 (Правец) 2:6 1:1 1:1 2:3 2:2 3:2 XXX 5:1 2:1 1:2 4:2 --- 8. Спортист 2012 (Своге) 0:3 1:2 4:3 1:4 0:3 3:1 0:0 XXX 0:5* 3:1 4:0 --- 9. Рилски спортист 2011 (Самоков) 2:2 1:3 2:1 0:0 2:0 1:1 1:3 1:4 XXX 3:1 0:2 (10:2) 10. Академик 1947 (София) 0:4 1:3 0:5 0:3 0:2 1:1 0:0 1:4 8:0 XXX 5:0 (3:0) 11. Легия (София) 1:11 0:6 0:1 0:6 0:7 0:3 0:2 4:6 0:0 3:1 XXX --- 12. Ботев 1937 (Ихтиман) (0:6) --- --- (0:4) --- --- (3:3) --- --- --- (0:4) XXX -------------------------------------------------------------------------------------------------- нагоре