Юноши старша възраст (род.1996-97): Бургас - Областна група 2014/15

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 |
         | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 |

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Черноморец Бургас (Бургас)         14   12   1   1   57:16   37     Републиканско
-------------------------------------------------------------------
 2. Несебър (Несебър)                  14    9   2   3   40:15   29     Баражи       
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 3. Нефтохимик 1962 (Бургас)           14    9   1   4   30:15   28                  
 4. Поморие (Поморие)                  14    8   2   4   43:23   26                  
 5. Бургас (Бургас)                    14    6   2   6   18:21   20                  
 6. Созопол (Созопол)                  14    5   0   9   21:37   15                  
 7. Карнобат (Карнобат)                14    3   0  11   14:55    9                  
 8. Тунджа 1915 (Ямбол)                14    0   0  14    1:42    0 [*]              

Бележки
  - Тунджа 1915 (Ямбол) се отказва от участие на полусезона. Резултатите на отбора до този момент се зачитат, а на противниците през пролетта се присъждат служебни победи с 3:0.


                           I кръг

1 октомври 2014, сряда, 16:00 ч:
Карнобат (Карнобат) - Бургас (Бургас)                     4:0 
Созопол (Созопол) - Поморие (Поморие)                     2:4 
Нефтохимик 1962 (Бургас) - Несебър (Несебър)              0:3 
Черноморец Бургас (Бургас) - Тунджа 1915 (Ямбол)          6:0 

                           II кръг

9 октомври 2014, четвъртък, 16:00 ч:
Бургас (Бургас) - Тунджа 1915 (Ямбол)                     2:1 
Несебър (Несебър) - Черноморец Бургас (Бургас)            5:3 
Поморие (Поморие) - Нефтохимик 1962 (Бургас)              1:3 
Карнобат (Карнобат) - Созопол (Созопол)                   1:4 

                           III кръг

15 октомври 2014, сряда, 16:00 ч:
Созопол (Созопол) - Бургас (Бургас)                       2:1 
Нефтохимик 1962 (Бургас) - Карнобат (Карнобат)            4:1 
Черноморец Бургас (Бургас) - Поморие (Поморие)            6:2 
Тунджа 1915 (Ямбол) - Несебър (Несебър)                   0:2 

                           IV кръг

23 октомври 2014, четвъртък, 16:00 ч:
Бургас (Бургас) - Несебър (Несебър)                       0:1 
Поморие (Поморие) - Тунджа 1915 (Ямбол)                   5:0 
Карнобат (Карнобат) - Черноморец Бургас (Бургас)          0:6 
Созопол (Созопол) - Нефтохимик 1962 (Бургас)              0:4 

                           V кръг

29 октомври 2014, сряда, 14:30 ч:
Нефтохимик 1962 (Бургас) - Бургас (Бургас)                3:0 
Черноморец Бургас (Бургас) - Созопол (Созопол)            5:1 
Тунджа 1915 (Ямбол) - Карнобат (Карнобат)                 0:1 
Несебър (Несебър) - Поморие (Поморие)                     1:1 

                           VI кръг

6 ноември 2014, четвъртък, 14:30 ч:
Бургас (Бургас) - Поморие (Поморие)                       1:0 
Карнобат (Карнобат) - Несебър (Несебър)                   1:4 
Созопол (Созопол) - Тунджа 1915 (Ямбол)                   3:0 
Нефтохимик 1962 (Бургас) - Черноморец Бургас (Бургас)     1:1 

                           VII кръг

12 ноември 2014, сряда, 14:30 ч:
Черноморец Бургас (Бургас) - Бургас (Бургас)              2:1 
Тунджа 1915 (Ямбол) - Нефтохимик 1962 (Бургас)            0:2 
Несебър (Несебър) - Созопол (Созопол)                     3:0 
Поморие (Поморие) - Карнобат (Карнобат)                   7:0 

* - Тунджа 1915 (Ямбол) се отказва от участие на полусезона. Резултатите на
    отбора до този момент се зачитат, а на противниците през пролетта се
    присъждат служебни победи с 3:0.

                           VIII кръг

1 април 2015, сряда, 10:00 ч:
Бургас (Бургас) - Карнобат (Карнобат)                     2:1 
1 април 2015, сряда, 17:00 ч:
Поморие (Поморие) - Созопол (Созопол)                     6:1 
Несебър (Несебър) - Нефтохимик 1962 (Бургас)              1:3 
Тунджа 1915 (Ямбол) - Черноморец Бургас (Бургас)          0:3 сл. 

                           IX кръг

9 април 2015, четвъртък, 10:30 ч:
Тунджа 1915 (Ямбол) - Бургас (Бургас)                     0:3 сл. 
9 април 2015, четвъртък, 17:00 ч:
Черноморец Бургас (Бургас) - Несебър (Несебър)            отложен 
Нефтохимик 1962 (Бургас) - Поморие (Поморие)              2:3 
Созопол (Созопол) - Карнобат (Карнобат)                   1:0 
10 май 2015, неделя, 17:00 ч:
Черноморец Бургас (Бургас) - Несебър (Несебър)            3:1 

                           X кръг

15 април 2015, сряда, 10:00 ч:
Бургас (Бургас) - Созопол (Созопол)                       2:1 
15 април 2015, сряда, 17:00 ч:
Карнобат (Карнобат) - Нефтохимик 1962 (Бургас)            1:3 
Поморие (Поморие) - Черноморец Бургас (Бургас)            2:5 
Несебър (Несебър) - Тунджа 1915 (Ямбол)                   3:0 сл. 

                           XI кръг

23 април 2015, четвъртък, 11:00 ч:
Несебър (Несебър) - Бургас (Бургас)                       1:1 
23 април 2015, четвъртък, 17:00 ч:
Тунджа 1915 (Ямбол) - Поморие (Поморие)                   0:3 сл. 
Черноморец Бургас (Бургас) - Карнобат (Карнобат)          9:1 
Нефтохимик 1962 (Бургас) - Созопол (Созопол)              2:1 

                           XII кръг

29 април 2015, сряда, 10:00 ч:
Бургас (Бургас) - Нефтохимик 1962 (Бургас)                2:0 
29 април 2015, сряда, 17:00 ч:
Созопол (Созопол) - Черноморец Бургас (Бургас)            1:4 
Карнобат (Карнобат) - Тунджа 1915 (Ямбол)                 3:0 сл. 
Поморие (Поморие) - Несебър (Несебър)                     2:0 

                           XIII кръг

7 май 2015, четвъртък, 10:00 ч:
Поморие (Поморие) - Бургас (Бургас)                       2:2 
7 май 2015, четвъртък, 17:00 ч:
Несебър (Несебър) - Карнобат (Карнобат)                  10:0 
Тунджа 1915 (Ямбол) - Созопол (Созопол)                   0:3 сл. 
Черноморец Бургас (Бургас) - Нефтохимик 1962 (Бургас)     1:0 

                           IX кръг - отложен мач

10 май 2015, неделя, 17:00 ч:
Черноморец Бургас (Бургас) - Несебър (Несебър)            3:1 

                           XIV кръг

13 май 2015, сряда, 10:00 ч:
Бургас (Бургас) - Черноморец Бургас (Бургас)              1:3 
13 май 2015, сряда, 17:00 ч:
Нефтохимик 1962 (Бургас) - Тунджа 1915 (Ямбол)            3:0 сл. 
Созопол (Созопол) - Несебър (Несебър)                     1:5 
Карнобат (Карнобат) - Поморие (Поморие)                   0:5 

нагоре


Юноши старша възраст (род.1996-97): Бургас - Областна група 2014/15 - Таблица с резултати

------------------------------------------------------------------------------
                                        1.   2.   3.   4.   5.   6.   7.   8. 
------------------------------------------------------------------------------
 1. Черноморец Бургас (Бургас)         XXX  3:1  1:0  6:2  2:1  5:1  9:1  6:0 
 2. Несебър (Несебър)                  5:3  XXX  1:3  1:1  1:1  3:0 10:0  3:0*
 3. Нефтохимик 1962 (Бургас)           1:1  0:3  XXX  2:3  3:0  2:1  4:1  3:0*
 4. Поморие (Поморие)                  2:5  2:0  1:3  XXX  2:2  6:1  7:0  5:0 
 5. Бургас (Бургас)                    1:3  0:1  2:0  1:0  XXX  2:1  2:1  2:1 
 6. Созопол (Созопол)                  1:4  1:5  0:4  2:4  2:1  XXX  1:0  3:0 
 7. Карнобат (Карнобат)                0:6  1:4  1:3  0:5  4:0  1:4  XXX  3:0*
 8. Тунджа 1915 (Ямбол)                0:3* 0:2  0:2  0:3* 0:3* 0:3* 0:1  XXX 
------------------------------------------------------------------------------

нагоре