Купа на Аматьорската футболна лига 2015/16


Купа на Аматьорската футболна лига - Първи и Втори етап

Регламент
  - Право на участие в този етап имат всички желаещи отбори от четирите
"В" АФГ и от ОФГ. За отборите от "В" АФГ участието е задължително.
  - В Първи етап всеки областен съвет излъчва един представител, а във
Втори етап областните представители в рамките на всеки от четирите зонални
съвета на БФС, се срещат помежду си, докато не бъде излъчен по един отбор
от всеки зонален съвет.
  - Победителите в този етап се излъчват в елиминации в една среща. При
равенство в редовното време директно се изпълняват дузпи.
  - Мачовете се играят на терена на отбора от по-ниско ниво, а при двойка
с два отбора от еднакво ниво домакинството се определя с жребий.

Представители на ЗС

Североизточна България: Черноморец (Балчик)
Северозападна България: Партизан (Червен бряг)
Югозападна България: Септември (София)
Югоизточна България: Несебър (Несебър)

Забележка: Ако не е посочено друго, за всички мачове от предварителната фаза
на турнира посоченият на първо място отбор е домакин в мача.

Североизточна България (ЗС Варна)

Първи етап

Област Варна

                           1/2 финали

22 септември 2015, вторник, 20:00 ч:
във Варна, ст."Локомотив":
Тича 1948 (Долни чифлик) - Суворово 1 (Суворово)          4:1 
23 септември 2015, сряда, 17:00 ч:
в кв.Повеляново, Девня:
Химик (Девня) - Спартак (Варна)                           0:1 

                           Финал

14 октомври 2015, сряда, 18:00 ч:
в кк Златни пясъци, НСБ "Спортпалас":
Спартак (Варна) - Тича 1948 (Долни чифлик)                3:0 сл. * 
* - гостите не се явяват заради вирусно заболяване в отбора.

Област Добрич

                           1/4 финали

15 септември 2015, вторник, 17:00 ч:
Албена 97 (Оброчище) - Черноморец (Балчик)                1:7 
16 септември 2015, сряда, 17:00 ч:
Устрем Д (Дончево) - Интер (Плачидол)                     1:4 
Орловец 2008 (Победа) - Септември 98 (Тервел)             1:2 
17 септември 2015, четвъртък, 19:00 ч:
в Каварна, Градски стадион:
Нефтяник 2010 (Шабла) - Калиакра (Каварна)                0:1 

                           1/2 финали

23 септември 2015, сряда, 17:00 ч:
в Добрич, ст."Дружба" - изкуствен терен:
Интер (Плачидол) - Септември 98 (Тервел)                  1:4 
1 октомври 2015, четвъртък, 16:30 ч:
в Балчик, Градски стадион:
Черноморец (Балчик) - Калиакра (Каварна)                  8:0 (3:0) 
  [Васил Тачев (2), Ивайло Лазаров (2), Виктор Митев, Любомир Коев,
   Беадир Беадиров, Николай Арнаудов]

                           Финал

7 октомври 2015, сряда, 16:00 ч:
в Балчик, Градски стадион:
Черноморец (Балчик) - Септември 98 (Тервел)               5:0 (2:0) 
  [2:0 Васил Тачев 1п,1п; 3:0 Явор Колев 2п, 4:0 Валентин Веселинов 2п,
   5:0 Карен Мадоян 2п]
  [ид: Ивайло Лазаров (Ч) 8']

Област Шумен

Шумен 1929 (Шумен) е единственият участващ отбор от областта.

* - Ботев (Нови пазар) по регламент е задължен да участва в турнира като участник в Североизточна "В" АФГ, но отказва участие.

Област Търговище

Светкавица Търговище (Търговище) е единственият участващ отбор от областта.

Област Русе

* - Марисан (Русе) по регламент е задължен да участва в турнира като участник в Североизточна "В" АФГ, но отказва участие.

                           Финал

22 септември 2015, вторник, 17:00 ч:
в Две могили:
Две могили (Две могили) - Бенковски (Бяла, обл.Русе)      1:3 (1:0) 
  [1:0 Светослав Недялков 29', 1:1 Борислав Иванов 70', 1:2 Димитър Брашнаров 72',
   1:3 Борислав Иванов 85']

Област Силистра

Няма отбори от областта, които имат желание да участват в турнира.

Област Разград

Кубрат 2007 (Кубрат) е единственият участващ отбор от областта.

Втори етап

Поток Варна/Добрич/Шумен

                           Първи кръг

13 или 20 октомври 2015, вторник, 16:00 ч::
Черноморец (Балчик) - Шумен 1929 (Шумен)                  3:0 сл. * 
* - автобусът на гостите се счупва на път за мача.
Спартак (Варна)                                           почива

                           Финал

27 октомври 2015, вторник, 14:30 ч:
в Добрич, ст."Дружба":
Спартак (Варна) - Черноморец (Балчик)                     0:8 (0:5) 
  [Ивайло Лазаров (2), Виктор Митев (2), Валентин Веселинов (2),
   Васил Тачев, Явор Колев], при закрити врати
* - при закрити врати заради наказание на Спартак.

Поток Русе/Силистра/Разград/Търговище

                           Първи кръг

7 октомври 2015, сряда, 16:00 ч:
в Търговище, ст."Димитър Бурков":
Светкавица Търговище (Търговище) - Кубрат 2007 (Кубрат)   2:1 (1:1) 
  [0:1 _ 10', 1:1 Николай Николов 25', 2:1 Рушан Ремзиев 80'-д]
Бенковски (Бяла, обл.Русе)                                почива

                           Финал

14 ноември 2015, събота, 15:00 ч:
в Търговище, ст."Димитър Бурков":
Светкавица Търговище (Тщ) - Бенковски (Бяла, обл.Русе)    2:1 (0:1) 
  [0:1 Красимир Димитров 1п, 1:1 Иван Георгиев 2п, 2:1 Николай Николов 80']

Зонален финал

21 ноември 2015, събота, 14:00 ч:
в Шумен, ст."Панайот Волов":
Светкавица Търговище (Търговище) - Черноморец (Балчик)    0:3 (0:3) 
  [0:1 Валентин Веселинов 5', 0:2 Васил Тачев 15', 0:3 Виктор Митев 40']

нагоре

Северозападна България (ЗС Велико Търново)

Първи етап

Област Велико Търново

                           Първи кръг

30 септември 2015, сряда, 17:00 ч:
Павликени (Павликени) - Етър В.Търново (Велико Търново)   4:2 
Академик (Свищов)                                         почива

                           Финал

7 октомври 2015, сряда, 16:00 ч:
Павликени (Павликени) - Академик (Свищов)                 4:2 

Област Габрово

                           Първи кръг

9 септември 2015, сряда, 17:00 ч:
в Габрово, ст."Априлов":
Янтра Габрово (Габрово) - Трявна (Трявна)                 4:2 (1:0) 
  [2:0 Пламен Кожухаров 4',70'; 4:0 Ивелин Драшков 77',80'; 4:1 Никола Стефанов 83',
   4:2 Александър Ангелов 86']
Севлиево (Севлиево)                                       почива

                           Финал

23 септември 2015, сряда, 17:00 ч:
в Габрово, ст."Априлов":
Янтра Габрово (Габрово) - Севлиево (Севлиево)             2:2; при дузпите: 5:6 

Област Плевен

                           Първи кръг

9 септември 2015, сряда, 17:00 ч:
Вихър (Славяново) - Ювентус (Малчика)                     1:1 (0:1); при дузпите: 3:2 
  [0:1 Мирослав Михайлов 15', 1:1 Милен Тодоров 56']
Партизан (Червен бряг) - Гигант (Белене)                  5:1 (3:0) 
  [1:0 Мартин Маринов 10', 2:0 Цветослав Игнатов 15', 3:0 Мартин Маринов 35',
   3:1 Георги Галинов 65', 4:1 Цветослав Игнатов 75', 5:1 Калоян Тодоров 80']
Левски 2007 (Левски)                                      почива

                           Втори кръг

23 септември 2015, сряда, 17:00 ч:
Левски 2007 (Левски) - Партизан (Червен бряг)             2:2 (1:0); при дузпите: 2:4 
  [1:0 Венцислав Миленов 19', 1:1 Десислав Русев 57', 2:1 Ивайло Иванов 75'-д,
   2:2 Цветан Петров 85']
Вихър (Славяново)                                         почива

                           Финал

30 септември 2015, сряда, 17:00 ч:
Партизан (Червен бряг) - Вихър (Славяново)                1:0 (0:0) 
  [1:0 Момчил Стоянов 67']

Област Ловеч

                           Финал

9 септември 2015, сряда, 16:30 ч:
Пещера (Галата) - Ботев (Луковит)                         3:3 (2:1); при дузпите: 1:4 

Област Враца

                           Първи кръг

1 октомври 2015, четвъртък, 15:00 ч:
в Мездра, ст."Локомотив":
Локомотив 1929 (Мездра) - Ботев 2008 (Козлодуй)           6:0 (2:0) 
  [1:0 Костадин Пилитов 17', 2:0 Илия Илиев 37', 4:0 Павел Марков 52',57';
   5:0 Цветомир Ангелов 67', 6:0 Костадин Пилитов 88']
  [ид: Емил Кръстев (Б) 63']
Ботев (Враца)                                             почива

                           Финал

14 октомври 2015, сряда, 15:00 ч:
във Враца, ст."Христо Ботев": *
Локомотив 1929 (Мездра) - Ботев (Враца)                   0:3 (0:2) 
  [0:1 Венцислав Иванов 19', 0:2 Валдемар Стоянов 30', 0:3 Венцислав Иванов 69']
  [чк: Петър Златков (Л) 82']
* - по регламент домакин е Локомотив 1929 като отбор от по-ниско ниво, но ОС
    на БФС - Враца насрочва мача на "неутрален" терен във Враца.

Област Монтана

Кариана (Ерден) е единственият участващ отбор от областта.

Област Видин

Бдин 1923 (Видин) е единственият участващ отбор от областта.

Втори етап

Поток Велико Търново/Габрово/Плевен/Ловеч

                           1/2 финали

7 октомври 2015, сряда, 16:00 ч:
Павликени (Павликени) - Ботев (Луковит)                   3:2 
14 октомври 2015, сряда, 16:00 ч:
Партизан (Червен бряг) - Севлиево (Севлиево)              5:0 

                           Финал

3 ноември 2015, вторник, 14:30 ч:
Партизан (Червен бряг) - Павликени (Павликени)            6:1 

Поток Враца/Монтана/Видин

                           Първи кръг

20 октомври 2015, вторник, 15:00 ч:
във Враца, ст."Христо Ботев":
Ботев (Враца) - Кариана (Ерден)                           2:1 (0:0) 
  [0:1 Тони Тодоров 57', 1:1 Деян Борисов 66'-д, 2:1 Кристиян Пешков 80']
Бдин 1923 (Видин)                                         почива

                           Финал

27 октомври 2015, вторник, 14:30 ч:
във Видин, ст."Георги Бенковски":
Бдин 1923 (Видин) - Ботев (Враца)                         1:3 (1:2) 
  [0:1 Кристиян Пешков 15', 1:1 Деян Захариев 25', 1:2 Никола Мицански 35',
   1:3 Кристиян Пешков 60']

Зонален финал

21 ноември 2015, събота, 14:00 ч:
Партизан (Червен бряг) - Ботев (Враца)                    3:2 (1:1) 
  [1:0 Калоян Тодоров 23', 1:1 Мартин Димитров 30', 2:1 Десислав Русев 61',
   2:2 Любослав Петров 80', 3:2 Десислав Русев 86']

нагоре

Югозападна България (ЗС София)

Първи етап

Област София (столица)

                           Първи кръг

23 септември 2015, сряда, 17:00 ч:
в кв.Ботунец, София:
Кремиковци (кв.Кремиковци, София) - София 2010 (София)    3:1 (1:0) 
  [1:0 Иван Начев 35', 1:1 Николай Петков 49', 2:1 Марин Маринов 61',
   3:1 Ивайло Тончев 89'], 20 зрители
в София, комплекс "Царско село":
Царско село (София) - Септември (София)                   0:2 (0:0) 
  [0:1 Асен Чандъров 53'-д, 0:2 Антон Атанасов 75'], 100 зрители
  [чк: Веселин Велинов (Цс) 52']
Витоша (Бистрица, обл.София ст.)                          почива
ЦСКА (София)                                              почива

                           1/2 финали

30 септември 2015, сряда, 17:00 ч:
в кв.Ботунец, София:
Кремиковци (кв.Кремиковци, София) - Септември (София)     1:5 (0:2) 
  [0:1 Александър Манолов 6', 0:2 Стоян Предев 16', 0:3 Христо Спасов 47',
   0:4 Георги Недялков 68', 1:4 Иван Начев 71', 1:5 Мариян Димитров 79'], 30 зрители
ненасрочен:
ЦСКА (София) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.)           анулиран * 
* - ЦСКА се отказва от участие в турнира след Първи кръг и предвиденият
    полуфинал с Витоша е анулиран.

                           Финал

7 октомври 2015, сряда, 16:00 ч:
в София, комплекс "Царско село":
Септември (София) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.)      2:0 (1:0) 
  [1:0 Димитър Воденичаров 21', 2:0 Христо Спасов 89'], 100 зрители

Област София

                           Регламент

7-те участващи отбора от областта са разделени с жребий в 1 група от 4 отбора и 1 група от 3 отбора.
Всеки отбор играе срещу останалите от своята група по веднъж като при мачове в отбори от различни нива
домакин е отборът от по-ниско ниво, а при мач от отбори от едно ниво домакинството се определя с жребий.
Отборите, заели първо място в двете групи се срещат помежду си в областен финал за определяне на
представителя на областта.

                           Група 1

30 септември 2015, сряда, 17:00 ч:
Балкан 1929 (Ботевград) - ОФК Костинброд 2012 (Кост.)     1:0 
7 октомври 2015, сряда, 16:00 ч:
Пирдоп (Пирдоп) - Рилски спортист 2011 (Самоков)          2:0 
  [Атанас Атанасов, Дойчо Златанов]

14 октомври 2015, сряда, 16:00 ч:
ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) - Пирдоп (Пирдоп)        5:0 
Балкан 1929 (Ботевград) - Рилски спортист 2011 (Сам)      6:0 (2:0) 
  [1:0 Васил Григоров 10', 2:0 Мариян Маринов 1п, 3:0 Здравко Атанасов 2п, 
   4:0 Ивайло Златев 2п, 5:0 Радослав Цветанов 2п, 6:0 Любомир Кирилов 2п]

21 октомври 2015, сряда, 16:00 ч:
Пирдоп (Пирдоп) - Балкан 1929 (Ботевград)                 0:3 сл. 
28 октомври 2015, сряда, 15:00 ч:
ОФК Костинброд 2012 (Кост.) - Рилски спортист 2011 (Сам) 14:2 

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Балкан 1929 (Ботевград)             3    3   0   0   10:0     9  Финал
-------------------------------------------------------------------
 2. ОФК Костинброд 2012 (Костинброд)    3    2   0   1   19:3     6       
 3. Пирдоп (Пирдоп)                     3    1   0   2    2:8     3       
 4. Рилски спортист 2011 (Самоков)      3    0   0   3    2:22    0       

                           Група 2

30 септември 2015, сряда, 17:00 ч:
Чавдар (Етрополе) - Ботев 1937 (Ихтиман)                  1:1 

7 октомври 2015, сряда, 16:00 ч:
Чавдар (Етрополе) - Сливнишки герой (Сливница)            0:3 (0:2) 
  [0:1 Даниел Шмедин 20', 0:2 Красимир Георгиев 40', 0:3 Христо Бангеев 60']
  [ид: _ (Ч) 80']

14 октомври 2015, сряда, 16:00 ч:
Ботев 1937 (Ихтиман) - Сливнишки герой (Сливница)         1:1 (0:0) 
  [1:0 Янчо Андреев 57', 1:1 Христо Бангеев 65']

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Сливнишки герой (Сливница)          2    1   1   0    4:1     4  Финал
-------------------------------------------------------------------
 2. Ботев 1937 (Ихтиман)                2    0   2   0    2:2     2       
 3. Чавдар (Етрополе)                   2    0   1   1    1:4     1       

                           Финал

28 октомври 2015, сряда, 15:00 ч:
Балкан 1929 (Ботевград) - Сливнишки герой (Сливница)      2:1 (2:1) 
  [0:1 _ 17', 1:1 Ивайло Златев 1п, 2:1 Здравко Атанасов 1п]

Област Перник

ФК Миньор (Перник) и Струмска слава 1927 (Радомир) са отборите от областта, които участват в Югозападна "В" АФГ.
Вероятно Струмска слава 1927 се отказва от участие, но е възможно и ФК Миньор да е победил във финал между двата отбора.

Област Благоевград

                           Първи кръг

15 септември 2015, вторник, 16:00 ч:
Вихрен 1925 (Сандански) - Пирин (Гоце Делчев)             3:4 
16 септември 2015, сряда, 16:00 ч:
Дебрен (Дебрен) - Беласица (Петрич)                       2:2 * 
* - при дузпите побеждава Дебрен
Върбица 2008 (Ореше)                                      почива

                           Втори кръг

29 септември 2015, вторник, 16:00 ч:
в Гоце Делчев, Градски стадион:
Върбица 2008 (Ореше) - Пирин (Гоце Делчев)                0:4 (0:3) 
  [0:1 Стефан Терзиев 2', 0:3 Ибрахим Алим 23',24'; 0:4 Изер Ибиш 79']
Дебрен (Дебрен)                                           почива

                           Финал

7 октомври 2015, сряда, 16:00 ч:
Дебрен (Дебрен) - Пирин (Гоце Делчев)                     0:2 (0:0) 
  [0:1 Борислав Шабанов 49', 0:2 Петър Апостолов 77']

Област Кюстендил

                           1/2 финали

2 септември 2015, сряда, 17:00 ч:
Марек 1915 (Дупница) - Германея (Сапарева баня)           0:1 (0:0) 
  [0:1 Мариан Ловков 49']
9 септември 2015, сряда, 17:00 ч:
в Кюстендил, ст."Странджата":
Кюстендил (Кюстендил) - Велбъжд (Кюстендил)               0:0; при дузпите: 4:3 

                           Финал

16 септември 2015, сряда, 17:00 ч:
в Сапарева баня:
Кюстендил (Кюстендил) - Германея (Сапарева баня)          3:5 
  [0:1 Георги Везенков _, 1:1 Георги Димитров _-д, 1:2 Геров _,
   1:3 Везенков _, 2:3 Явор Димитров _, 2:4 Асен Васев _,
   2:5 Юри Аргиров _]

Област Пазарджик

                           1/2 финали

16 септември 2015, сряда, 17:00 ч:
Свобода 2011 (Пещера) - Балкан (Варвара)                  2:2 (1:0); при дузпите: 4:3 
  [1:0 Симеон Йорданов 20', 2:0 Костадин Харизанов 49', 2:1 Атанас Трендафилов 56',
   2:2 Антонио Цветански 62']
Чепинец (Велинград) - Чико (Бяга)                         2:1 (1:0) 
  [2:0 Аспарух Василев 5',62'; 2:1 Красимир Здравков 65']
  [чк: Александър Димитров (Чико) 87']

                           Финал

7 октомври 2015, сряда, 16:00 ч:
Свобода 2011 (Пещера) - Чепинец (Велинград)               0:0; при дузпите: 2:4 

Втори етап

Поток София (столица)/София/Пазарджик

                           Първи кръг

11 ноември 2015, сряда, 14:00 ч:
Балкан 1929 (Ботевград) - Чепинец (Велинград)             2:1 (1:1) 
  [0:1 Деян Костадинов 25', 2:1 Ивайло Златев 40',52']
  [чк: Иличн Брадваров (вр) (Ч) 89'], 200 зрители
Септември (София)                                         почива

                           Финал

18 ноември 2015, сряда, 14:00 ч:
Балкан 1929 (Ботевград) - Септември (София)               2:3 (1:1) 
  [0:1 Кристиян Петров 12', 1:1 Борис Райчев 34', 2:1 Димитър Харалампиев 62',
   2:3 Николай Дюлгеров 70',81'], 200 зрители

Поток Благоевград/Кюстендил/Перник

                           Първи кръг

27 октомври 2015, вторник, 14:00 ч:
в Гоце Делчев, Градски стадион:
Пирин (Гоце Делчев) - Германея (Сапарева баня)            1:2 (0:1) 
  [0:1 Диего Андраде 42', 0:2 Георги Мирчев 71', 1:2 Иван Макриев 90'+2'], 53 зрители
ФК Миньор (Перник)                                        почива

                           Финал

11 ноември 2015, сряда, 14:00 ч:
Германея (Сапарева баня) - ФК Миньор (Перник)             1:0 (1:0) 
  [1:0 Юли Аргиров 8']

Зонален финал

25 ноември 2015, сряда, 14:00 ч:
Германея (Сапарева баня) - Септември (София)              0:1 (0:0) 
  [0:1 Николай Иванов 70'], 30 зрители

нагоре

Югоизточна България (ЗС Пловдив)

Първи етап

Област Пловдив

                           Първи кръг

14 октомври 2015, сряда, 16:00 ч:
Вихър (Белозем) - Спартак-С 94 (Пловдив)                  3:0 
Асеновец 2005 (Асеновград) - Гигант (Съединение)          4:1 
Раковски (Раковски) - Евроколеж (Пловдив)                 3:0 
Траките 2007 (Скутаре) - Вихър (Строево)                  0:7 
Борислав 2009 (Първомай) - Раковски 2011 (Раковски)       2:2; при дузпите: 4:1 
Марица (Пловдив) - Левски (Карлово)                       5:1 

                           Втори кръг

28 октомври 2015, сряда, 14:30 ч:
Вихър (Белозем) - Марица (Пловдив)                        отложен 
Асеновец 2005 (Асеновград) - Борислав 2009 (Първомай)     отложен 
Раковски (Раковски) - Вихър (Строево)                     отложен 
1 ноември 2015, неделя, 14:30 ч:
Раковски (Раковски) - Вихър (Строево)                     2:7 
4 ноември 2015, сряда, 14:30 ч:
Вихър (Белозем) - Марица (Пловдив)                        4:2 
11 ноември 2015, сряда, 14:30 ч:
Асеновец 2005 (Асеновград) - Борислав 2009 (Първомай)     3:0 сл. * 
* - гостите не успяват да съберат състав за мача.

                           Трети кръг

11 ноември 2015, сряда, 14:30 ч:
Вихър (Белозем) - Вихър (Строево)                         1:1; при дузпите: 4:3 
Асеновец 2005 (Асеновград)                                почива

                           Финал

25 ноември 2015, сряда, 14:30 ч:
Вихър (Белозем) - Асеновец 2005 (Асеновград)              0:1 (0:0) 
  [0:1 Борислав Караматев 54']

Област Смолян

Няма отбори от областта, които имат желание да участват в турнира.

Област Хасково

                           Първи кръг

7 октомври 2015, сряда, 15:30 ч:
Свиленград 1921 II (Свил) - Свиленград 1921 (Свил)        1:6 
Извор АМ (Горски извор) - Димитровград 1947 (Дмгр)        0:3 сл. * 
* - домакините се отказват от участие.
Любимец (Любимец)                                         почива

                           Втори кръг

14 октомври 2015, сряда, 15:30 ч:
Любимец (Любимец) - Димитровград 1947 (Димитровград)      1:3 
Свиленград 1921 (Свиленград)                              почива

                           Финал

28 октомври 2015, сряда, 14:30 ч:
в Димитровград, ст."Миньор":
Димитровград 1947 (Дмгр) - Свиленград 1921 (Свиленград)   1:1; при дузпите: 3:4 

Област Кърджали

Няма отбори от областта, които имат желание да участват в турнира.

Област Стара Загора

                           Финал

10 ноември 2015, вторник, 14:00 ч:
Миньор (Раднево) - Розова долина (Казанлък)               1:2 

Област Сливен

                           Финал

11 ноември 2015, сряда, 14:00 ч:
Загорец (Нова Загора) - Сливен 2000 (Сливен)              2:2 (0:0); при дузпите: 4:2 
  [1:0 Божидар Кацаров 50', 2:0 Денислав Атанасов 57', 2:1 Гюнай Христемов 63',
   2:2 Салим Салимов 75']

Област Бургас

                           1/2 финали

30 септември 2015, сряда, 16:00 ч:
Карнобат (Карнобат) - Несебър (Несебър)                   1:2 
Аполония (Созопол) - Черноморец Бургас (Бургас)           3:3; при дузпите: 2:4 

                           Финал

14 октомври 2015, сряда, 16:00 ч:
Черноморец Бургас (Бургас) - Несебър (Несебър)            2:2 (0:1); при дузпите: 1:3 
  [0:1 Ивайло Петров 45'-д, 0:2 Руслан Господинов 50', 1:2 Георги Жеков 65',
   2:2 Николай Дамянов 70']

Област Ямбол

Ураган (Бояджик) е единственият участващ отбор от областта.

Втори етап

Поток Пловдив/Смолян/Хасково/Кърджали

                           Финал

9 март 2016, сряда, 15:00 ч:
в Димитровград, ст."Раковски":
Асеновец 2005 (Асеновград) - Свиленград 1921 (Свил)       2:1 (0:0) 
  [1:0 Александър Стойчев 60', 2:0 Антон Кюлюнков 63', 2:1 Иван Ангелов 80']

Поток Стара Загора/Сливен/Бургас/Ямбол

                           1/2 финали

29 октомври 2015, четвъртък, 13:30 ч:
Несебър (Несебър) - Ураган (Бояджик)                      2:0 (0:0) 
  [1:0 Александър Аргиров 2п, 2:0 Георги Дойчинов 2п]
17 ноември 2015, вторник, 14:00 ч:
Розова долина (Казанлък) - Загорец (Нова Загора)          0:1 (0:0) 
  [0:1 Хюсеин Филипов 70']

                           Финал

16 март 2016, сряда, 15:00 ч:
в Стралджа:
Несебър (Несебър) - Загорец (Нова Загора)                 2:1 (2:0) 
  [1:0 Симеон Баев 15', 2:0 Димитър Коларов 20', 2:1 Ивайло Петров 65']

Зонален финал

30 март 2016, сряда, 15:00 ч:
в кв.Речица, Сливен:
Асеновец 2005 (Асеновград) - Несебър (Несебър)            0:2 (0:1) 
  [0:1 Галин Димов 20', 0:2 Живко Димов 80']

нагоре


Купа на Аматьорската футболна лига - Трети етап

1/2 финали

Черноморец (Балчик)4 Партизан (Червен бряг)1
Септември (София)4 (3) Несебър (Несебър)4 (4) след дузпи

Финал

Черноморец (Балчик)0 Несебър (Несебър)2

Купа на Аматьорската футболна лига - 1/2 финали

Регламент
  - В този кръг участват четирите зонални победителя от Втори етап.
  - Четирите отбора се разпределят в 2 полуфинални двойки чрез пълен жребий.
  - Победителите в този етап се излъчват в елиминации в една среща. При равенство в редовното време директно се изпълняват дузпи.
  - Мачовете се играят на неутрален терен.

Жребий: 29 март 2016, в Пловдив.

20 април 2016, сряда, 16:00 ч:
в Дряново, ст."Локомотив":
Черноморец (Балчик) - Партизан (Червен бряг)              4:1 (2:0)  /пряко по Канал 3/  stats 
  [1:0 Васил Тачев 25', 2:0 Виктор Митев 28', 2:1 Цветан Петров 47',
   3:1 Ивайло Лазаров 52', 4:1 Свилен Младенов (вр) 78'-аг], ~ 150 зрители
20 април 2016, сряда, 16:30 ч:
в кв.Коматево, Пловдив, спортен комплекс "Ботев 1912":
Септември (София) - Несебър (Несебър)                     4:4 (1:2); при дузпите: 3:4 
  [1:0 Захари Янков 5', 1:2 Трайо Грозев 1п-д,1п; 2:2 Меледже Омнебес 50',
   2:3 Николай Костов 2п, 2:4 Трайо Грозев 2п, 4:4 Антонио Павлов 2п,90'+3']
  [ид: Трайо Грозев (Н) 10']
  [чк: Александър Манолов (С) 2п при 2:4, Христо Арангелов (тр) (С) 2п при 2:4]

нагоре


Купа на Аматьорската футболна лига - Финал

Регламент
  - В този кръг участват двата победителя от 1/2 финалите.
  - Носителят на купата се излъчва в една среща. При равенство в редовното време директно се изпълняват дузпи.
  - Финалът се играе на неутрален терен.
  - Символичен домакин на финала е отборът от първата изтеглена полуфинална двойка.

18 май 2016, сряда, 17:00 ч:
във Велико Търново, ст."Ивайло":
Черноморец (Балчик) - Несебър (Несебър)                   0:2 (0:1)  /пряко по Канал 3/  stats 
  [0:1 Цветомир Цонков 26', 0:2 Живко Димов 50'], ~ 250 зрители

нагоре