ОФГ Благоевград 2015/16


ОФГ Благоевград - "Бистрица" 2015/16

| Таблица с резултати | Страници на отбори |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 |
         | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 |


                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Ураган 1970 (Горно Драглище)       16   12   2   2   34:13   38        Финали
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 2. Планинец (Годлево)                 16    8   4   4   49:28   28               [2 0 0  9:4  6]
 3. Белица 2015 (Белица)               16    9   1   6   42:24   28 [+][*]        [0 0 2  4:9  0]
 4. Авангард (Бачево)                  16    8   3   5   42:25   27              
 5. Ветрен (Полена)                    16    5   4   7   26:40   19               [2 1 1  7:4  7]
 6. Рилци 2006 (Рилци)                 15    6   1   8   20:25   19 <-            [2 1 1  7:5  7]
 7. Юнак 2015 (Баня)                   16    6   1   9   25:40   19 [+]           [1 0 3  5:10 3]
 8. Левски 2008 (Крупник)              16    5   2   9   19:37   17              
 9. Добринище (Добринище)              15    1   4  10   14:39    7              

Бележки
  - Рилци 2006 (Рилци), 2-ри в подгрупа "Струма" 1 през изминалия сезон; е преместен в подгрупа "Бистрица".
  - Миньор (Елешница), 7-ми; и Септември II (Симитли), 9-ти през изминалия сезон; се отказват от участие.
  - Рила (Белица), 2-ри през изминалия сезон; се отказва от участие. В Белица е основан нов отбор - Белица 2015 - който се включва в групата.
  - Юнак 2015 (Баня) се включва в групата. Отборът играе домакинските си мачове в комплекс "Пири" в Банско.

                           I кръг

12 септември 2015, събота, 17:00 ч:
Планинец (Годлево) - Авангард (Бачево)                    1:5 
Рилци 2006 (Рилци) - Юнак 2015 (Баня)                     3:1 
Левски 2008 (Крупник) - Белица 2015 (Белица)              4:1 
Ураган 1970 (Горно Драглище) - Ветрен (Полена)            3:1 
Добринище (Добринище)                                     почива

                           II кръг

19 септември 2015, събота, 17:00 ч:
Авангард (Бачево) - Добринище (Добринище)                 2:2 
Белица 2015 (Белица) - Ураган 1970 (Горно Драглище)       0:1 
в Банско, комплекс "Пири":
Юнак 2015 (Баня) - Левски 2008 (Крупник)                  4:2 
Планинец (Годлево) - Рилци 2006 (Рилци)                   3:2 
Ветрен (Полена)                                           почива

                           III кръг

26 септември 2015, събота, 17:00 ч:
Рилци 2006 (Рилци) - Авангард (Бачево)                    4:0 
Левски 2008 (Крупник) - Планинец (Годлево)                1:1 
Ураган 1970 (Горно Драглище) - Юнак 2015 (Баня)           3:2 
Добринище (Добринище) - Ветрен (Полена)                   1:1 
Белица 2015 (Белица)                                      почива

                           IV кръг

3 октомври 2015, събота, 16:00 ч:
Авангард (Бачево) - Ветрен (Полена)                       9:1 
Белица 2015 (Белица) - Добринище (Добринище)              6:1 
Планинец (Годлево) - Ураган 1970 (Горно Драглище)         2:2 
Рилци 2006 (Рилци) - Левски 2008 (Крупник)                2:0 
Юнак 2015 (Баня)                                          почива

                           V кръг

10 октомври 2015, събота, 16:00 ч:
Левски 2008 (Крупник) - Авангард (Бачево)                 отложен 
Ураган 1970 (Горно Драглище) - Рилци 2006 (Рилци)         3:0 
Добринище (Добринище) - Юнак 2015 (Баня)                  1:2 
Ветрен (Полена) - Белица 2015 (Белица)                    1:1 
ненасрочен:
Левски 2008 (Крупник) - Авангард (Бачево)                 0:3 сл. * 
* - присъден служебно без да бъде насрочван.
Планинец (Годлево)                                        почива

                           VI кръг

17 октомври 2015, събота, 16:00 ч:
Авангард (Бачево) - Белица 2015 (Белица)                  4:1 
в Банско, комплекс "Пири":
Юнак 2015 (Баня) - Ветрен (Полена)                        3:1 
Планинец (Годлево) - Добринище (Добринище)                3:0 
Левски 2008 (Крупник) - Ураган 1970 (Горно Драглище)      0:1 
Рилци 2006 (Рилци)                                        почива

                           VII кръг

31 октомври 2015, събота, 15:00 ч:
Ураган 1970 (Горно Драглище) - Авангард (Бачево)          отложен 
Добринище (Добринище) - Рилци 2006 (Рилци)                отложен 
Ветрен (Полена) - Планинец (Годлево)                      отложен 
Белица 2015 (Белица) - Юнак 2015 (Баня)                   отложен 
21 ноември 2015, събота, 15:00 ч:
Ураган 1970 (Горно Драглище) - Авангард (Бачево)          4:1 
Добринище (Добринище) - Рилци 2006 (Рилци)                анулиран * 
* - прекратен по вина на двата отбора, в последствие анулиран. Добринище е
    накзан с лишаване от домакинство за 3 мача. В последствие наказанието е
    намалено на 1 мач.
Ветрен (Полена) - Планинец (Годлево)                      3:0 
Белица 2015 (Белица) - Юнак 2015 (Баня)                   3:1 
Левски 2008 (Крупник)                                     почива

                           VIII кръг

7 ноември 2015, събота, 15:00 ч:
Авангард (Бачево) - Юнак 2015 (Баня)                      1:1 
Планинец (Годлево) - Белица 2015 (Белица)                 5:2 
Рилци 2006 (Рилци) - Ветрен (Полена)                      1:1 
Левски 2008 (Крупник) - Добринище (Добринище)             2:1 
Ураган 1970 (Горно Драглище)                              почива

                           IX кръг

14 ноември 2015, събота, 15:00 ч:
Добринище (Добринище) - Ураган 1970 (Горно Драглище)      0:0 
Ветрен (Полена) - Левски 2008 (Крупник)                   1:2 
Белица 2015 (Белица) - Рилци 2006 (Рилци)                 3:0 
в Банско, комплекс "Пири":
Юнак 2015 (Баня) - Планинец (Годлево)                     4:2 
Авангард (Бачево)                                         почива

                           VII кръг - отложени мачове

21 ноември 2015, събота, 15:00 ч:
Ураган 1970 (Горно Драглище) - Авангард (Бачево)          4:1 
Добринище (Добринище) - Рилци 2006 (Рилци)                анулиран * 
* - прекратен по вина на двата отбора, в последствие анулиран. Добринище е
    накзан с лишаване от домакинство за 3 мача. В последствие наказанието е
    намалено на 1 мач.
Ветрен (Полена) - Планинец (Годлево)                      3:0 
Белица 2015 (Белица) - Юнак 2015 (Баня)                   3:1 

                           V кръг - отложен мач

ненасрочен:
Левски 2008 (Крупник) - Авангард (Бачево)                 0:3 сл. * 
* - присъден служебно без да бъде насрочван.

                           X кръг

5 март 2016, събота, 15:00 ч:
Авангард (Бачево) - Планинец (Годлево)                    2:2 
в Банско, комплекс "Пири":
Юнак 2015 (Баня) - Рилци 2006 (Рилци)                     1:3 
Белица 2015 (Белица) - Левски 2008 (Крупник)              3:0 
Ветрен (Полена) - Ураган 1970 (Горно Драглище)            1:4 
Добринище (Добринище)                                     почива

                           XI кръг

12 март 2016, събота, 15:00 ч:
в Бачево: *
Добринище (Добринище) - Авангард (Бачево)                 0:3 
* - на неутрален терен заради наказание с лишаване от домакинство на
    Добринище.
Ураган 1970 (Горно Драглище) - Белица 2015 (Белица)       1:0 
Левски 2008 (Крупник) - Юнак 2015 (Баня)                  отложен 
Рилци 2006 (Рилци) - Планинец (Годлево)                   отложен 
ненасрочен:
Рилци 2006 (Рилци) - Планинец (Годлево)                   0:3 сл. * 
* - първоначално отложен, в последствие присъден служебно след края на
    сезона.
15 май 2016, неделя, 17:00 ч:
Левски 2008 (Крупник) - Юнак 2015 (Баня)                  3:0 
Ветрен (Полена)                                           почива

                           XII кръг

19 март 2016, събота, 15:00 ч:
Авангард (Бачево) - Рилци 2006 (Рилци)                    3:0 
Планинец (Годлево) - Левски 2008 (Крупник)                7:0 
в Банско, комплекс "Пири":
Юнак 2015 (Баня) - Ураган 1970 (Горно Драглище)           2:1 
Ветрен (Полена) - Добринище (Добринище)                   5:1 
Белица 2015 (Белица)                                      почива

                           XIII кръг

26 март 2016, събота, 15:00 ч:
Ветрен (Полена) - Авангард (Бачево)                       1:0 
Добринище (Добринище) - Белица 2015 (Белица)              1:4 
Ураган 1970 (Горно Драглище) - Планинец (Годлево)         1:0 
Левски 2008 (Крупник) - Рилци 2006 (Рилци)                1:0 
Юнак 2015 (Баня)                                          почива

                           XIV кръг

2 април 2016, събота, 16:00 ч:
Авангард (Бачево) - Левски 2008 (Крупник)                 5:2 
Рилци 2006 (Рилци) - Ураган 1970 (Горно Драглище)         2:1 
в Банско, комплекс "Пири":
Юнак 2015 (Баня) - Добринище (Добринище)                  3:1 
Белица 2015 (Белица) - Ветрен (Полена)                    7:0 
Планинец (Годлево)                                        почива

                           XV кръг

9 април 2016, събота, 16:00 ч:
Белица 2015 (Белица) - Авангард (Бачево)                  3:0 
Ветрен (Полена) - Юнак 2015 (Баня)                        3:0 
Добринище (Добринище) - Планинец (Годлево)                2:2 
Ураган 1970 (Горно Драглище) - Левски 2008 (Крупник)      3:0 
Рилци 2006 (Рилци)                                        почива

                           XVI кръг

16 април 2016, събота, 16:00 ч:
Авангард (Бачево) - Ураган 1970 (Горно Драглище)          2:3 
Рилци 2006 (Рилци) - Добринище (Добринище)                3:0 
Планинец (Годлево) - Ветрен (Полена)                      6:2 
в Банско, комплекс "Пири":
Юнак 2015 (Баня) - Белица 2015 (Белица)                   1:3 
Левски 2008 (Крупник)                                     почива

                           XVII кръг

23 април 2016, събота, 16:00 ч:
в Банско, комплекс "Пири":
Юнак 2015 (Баня) - Авангард (Бачево)                      0:2 
Белица 2015 (Белица) - Планинец (Годлево)                 2:4 
Ветрен (Полена) - Рилци 2006 (Рилци)                      2:0 
Добринище (Добринище) - Левски 2008 (Крупник)             3:0 
Ураган 1970 (Горно Драглище)                              почива

                           XVIII кръг

7 май 2016, събота, 17:00 ч:
Ураган 1970 (Горно Драглище) - Добринище (Добринище)      3:0 
Левски 2008 (Крупник) - Ветрен (Полена)                   2:2 
Рилци 2006 (Рилци) - Белица 2015 (Белица)                 0:3 
Планинец (Годлево) - Юнак 2015 (Баня)                     8:0 
Авангард (Бачево)                                         почива

                           XI кръг - отложени мачове

ненасрочен:
Рилци 2006 (Рилци) - Планинец (Годлево)                   0:3 сл. * 
* - първоначално отложен, в последствие присъден служебно след края на
    сезона.
15 май 2016, неделя, 17:00 ч:
Левски 2008 (Крупник) - Юнак 2015 (Баня)                  3:0 

нагоре


ОФГ Благоевград - "Бистрица" 2015/16 - Таблица с резултати

-----------------------------------------------------------------------------------
                                        1.   2.   3.   4.   5.   6.   7.   8.   9. 
-----------------------------------------------------------------------------------
 1. Ураган 1970 (Горно Драглище)       XXX  1:0  1:0  4:1  3:1  3:0  3:2  3:0  3:0 
 2. Планинец (Годлево)                 2:2  XXX  5:2  1:5  6:2  3:2  8:0  7:0  3:0 
 3. Белица 2015 (Белица)               0:1  2:4  XXX  3:0  7:0  3:0  3:1  3:0  6:1 
 4. Авангард (Бачево)                  2:3  2:2  4:1  XXX  9:1  3:0  1:1  5:2  2:2 
 5. Ветрен (Полена)                    1:4  3:0  1:1  1:0  XXX  2:0  3:0  1:2  5:1 
 6. Рилци 2006 (Рилци)                 2:1  0:3* 0:3  4:0  1:1  XXX  3:1  2:0  3:0 
 7. Юнак 2015 (Баня)                   2:1  4:2  1:3  0:2  3:1  1:3  XXX  4:2  3:1 
 8. Левски 2008 (Крупник)              0:1  1:1  4:1  0:3* 2:2  1:0  3:0  XXX  2:1 
 9. Добринище (Добринище)              0:0  2:2  1:4  0:3  1:1  ---  1:2  3:0  XXX 
-----------------------------------------------------------------------------------

нагоре


ОФГ Благоевград - "Струма" 1 2015/16

| Таблица с резултати | Страници на отбори |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 |
         | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 |


                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Малеш 1940 (Микрево)               20   14   5   1   61:22   47     Финали
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 2. Бистрица (Катунци)                 20   13   3   4   54:22   42           
 3. Спартак (Склаве)                   20   12   3   5   44:29   39           
 4. Спортист (Струма/Лебница)          19    9   4   6   37:31   31           
 5. Струма (Марикостиново)             20    9   3   8   40:35   30           
 6. Перун 1978 (Кресна)                20    8   3   9   47:51   27 [+]       
 7. Изтребител (Ново Делчево)          20    5   7   8   20:30   22           
 8. Локомотив (Генерал Тодоров)        20    5   6   9   40:37   21           
 9. Локомотив (Дамяница)               19    5   5   9   33:43   20            [1 1 0  3:2  4]
10. Орел (Лебница)                     20    5   5  10   28:45   20            [0 1 1  2:3  1]
11. Левуново 2014 (Левуново)           20    2   0  18   29:88    6           

Бележки
  - Рилци 2006 (Рилци), 2-ри в подгрупа "Струма" 1 през изминалия сезон; е преместен в подгрупа "Бистрица".
  - Перун 1978 (Кресна) се включва в групата.
  - Спортист (Струма/Лебница) играе домакинските си мачове в Струма.
  - Мачът от XII кръг Спортист (Струма/Лебница) - Локомотив (Дамяница) е анулиран.

                           I кръг

13 септември 2015, неделя, 17:00 ч:
Малеш 1940 (Микрево) - Спартак (Склаве)                   отложен 
Орел (Лебница) - Перун 1978 (Кресна)                      1:1 
Локомотив (Дамяница) - Спортист (Струма/Лебница)          1:2 
Струма (Марикостиново) - Бистрица (Катунци)               3:3 
Левуново 2014 (Левуново) - Изтребител (Ново Делчево)      1:3 
31 октомври 2015, събота, 15:00 ч:
Малеш 1940 (Микрево) - Спартак (Склаве)                   3:1 
Локомотив (Генерал Тодоров)                               почива

                           II кръг

20 септември 2015, неделя, 17:00 ч:
Бистрица (Катунци) - Левуново 2014 (Левуново)             8:0 
Спортист (Струма/Лебница) - Струма (Марикостиново)        4:2 
Перун 1978 (Кресна) - Локомотив (Дамяница)                4:1 
Спартак (Склаве) - Орел (Лебница)                         3:0 сл. 
Локомотив (Генерал Тодоров) - Малеш 1940 (Микрево)        отложен 
20 февруари 2016, събота, 14:00 ч:
Локомотив (Генерал Тодоров) - Малеш 1940 (Микрево)        2:2 
Изтребител (Ново Делчево)                                 почива

                           III кръг

27 септември 2015, неделя, 17:00 ч:
Орел (Лебница) - Локомотив (Генерал Тодоров)              4:2 
Локомотив (Дамяница) - Спартак (Склаве)                   1:1 
Струма (Марикостиново) - Перун 1978 (Кресна)              5:0 
Левуново 2014 (Левуново) - Спортист (Струма/Лебница)      0:1 
Изтребител (Ново Делчево) - Бистрица (Катунци)            2:1 
Малеш 1940 (Микрево)                                      почива

                           IV кръг

4 октомври 2015, неделя, 16:00 ч:
Спортист (Струма/Лебница) - Изтребител (Ново Делчево)     3:3 
Перун 1978 (Кресна) - Левуново 2014 (Левуново)           12:1 
Спартак (Склаве) - Струма (Марикостиново)                 1:0 
Локомотив (Генерал Тодоров) - Локомотив (Дамяница)        2:2 
Малеш 1940 (Микрево) - Орел (Лебница)                     отложен 
13 февруари 2016, събота, 14:00 ч:
Малеш 1940 (Микрево) - Орел (Лебница)                     3:0 
Бистрица (Катунци)                                        почива

                           V кръг

11 октомври 2015, неделя, 16:00 ч:
Локомотив (Дамяница) - Малеш 1940 (Микрево)               2:3 
Струма (Марикостиново) - Локомотив (Генерал Тодоров)      2:0 
Левуново 2014 (Левуново) - Спартак (Склаве)               3:6 
Изтребител (Ново Делчево) - Перун 1978 (Кресна)           1:0 
Бистрица (Катунци) - Спортист (Струма/Лебница)            отложен 
31 октомври 2015, събота, 15:00 ч:
Бистрица (Катунци) - Спортист (Струма/Лебница)            3:1 
Орел (Лебница)                                            почива

                           VI кръг

18 октомври 2015, неделя, 16:00 ч:
Перун 1978 (Кресна) - Бистрица (Катунци)                  1:1 
Спартак (Склаве) - Изтребител (Ново Делчево)              отложен 
Локомотив (Генерал Тодоров) - Левуново 2014 (Левуново)    5:2 
Малеш 1940 (Микрево) - Струма (Марикостиново)             1:1 
Орел (Лебница) - Локомотив (Дамяница)                     0:1 
20 февруари 2016, събота, 14:00 ч:
Спартак (Склаве) - Изтребител (Ново Делчево)              2:1 
Спортист (Струма/Лебница)                                 почива

                           I кръг - отложен мач

31 октомври 2015, събота, 15:00 ч:
Малеш 1940 (Микрево) - Спартак (Склаве)                   3:1 

                           V кръг - отложен мач

31 октомври 2015, събота, 15:00 ч:
Бистрица (Катунци) - Спортист (Струма/Лебница)            3:1 

                           VII кръг

1 ноември 2015, неделя, 15:00 ч:
Струма (Марикостиново) - Орел (Лебница)                   отложен 
Левуново 2014 (Левуново) - Малеш 1940 (Микрево)           отложен 
Изтребител (Ново Делчево) - Локомотив (Генерал Тодоров)   отложен 
Бистрица (Катунци) - Спартак (Склаве)                     отложен 
Спортист (Струма/Лебница) - Перун 1978 (Кресна)           отложен 
6 декември 2015, неделя, 14:00 ч:
Струма (Марикостиново) - Орел (Лебница)                   4:0 
Левуново 2014 (Левуново) - Малеш 1940 (Микрево)           1:3 
Изтребител (Ново Делчево) - Локомотив (Генерал Тодоров)   0:3 
Бистрица (Катунци) - Спартак (Склаве)                     6:0 
Спортист (Струма/Лебница) - Перун 1978 (Кресна)           3:0 
Локомотив (Дамяница)                                      почива

                           VIII кръг

8 ноември 2015, неделя, 15:00 ч:
Спартак (Склаве) - Спортист (Струма/Лебница)              3:0 
Локомотив (Генерал Тодоров) - Бистрица (Катунци)          1:2 
Малеш 1940 (Микрево) - Изтребител (Ново Делчево)          5:0 
Орел (Лебница) - Левуново 2014 (Левуново)                 0:4 
Локомотив (Дамяница) - Струма (Марикостиново)             1:5 
Перун 1978 (Кресна)                                       почива

                           IX кръг

15 ноември 2015, неделя, 15:00 ч:
Левуново 2014 (Левуново) - Локомотив (Дамяница)           4:2 
Изтребител (Ново Делчево) - Орел (Лебница)                0:2 
Бистрица (Катунци) - Малеш 1940 (Микрево)                 2:0 
Спортист (Струма/Лебница) - Локомотив (Генерал Тодоров)   3:3 
Перун 1978 (Кресна) - Спартак (Склаве)                    5:1 
Струма (Марикостиново)                                    почива

                           X кръг

22 ноември 2015, неделя, 15:00 ч:
Локомотив (Генерал Тодоров) - Перун 1978 (Кресна)         1:2 
Малеш 1940 (Микрево) - Спортист (Струма/Лебница)          2:0 
Орел (Лебница) - Бистрица (Катунци)                       1:3 
Локомотив (Дамяница) - Изтребител (Ново Делчево)          0:0 
Струма (Марикостиново) - Левуново 2014 (Левуново)         5:2 
Спартак (Склаве)                                          почива

                           XI кръг

29 ноември 2015, неделя, 15:00 ч:
Изтребител (Ново Делчево) - Струма (Марикостиново)        3:0 
Бистрица (Катунци) - Локомотив (Дамяница)                 4:0 
Спортист (Струма/Лебница) - Орел (Лебница)                2:1 
Перун 1978 (Кресна) - Малеш 1940 (Микрево)                1:1 
Спартак (Склаве) - Локомотив (Генерал Тодоров)            1:3 
Левуново 2014 (Левуново)                                  почива

                           VII кръг - отложени мачове

6 декември 2015, неделя, 14:00 ч:
Струма (Марикостиново) - Орел (Лебница)                   4:0 
Левуново 2014 (Левуново) - Малеш 1940 (Микрево)           1:3 
Изтребител (Ново Делчево) - Локомотив (Генерал Тодоров)   0:3 
Бистрица (Катунци) - Спартак (Склаве)                     6:0 
Спортист (Струма/Лебница) - Перун 1978 (Кресна)           3:0 

                           IV кръг - отложен мач

13 февруари 2016, събота, 14:00 ч:
Малеш 1940 (Микрево) - Орел (Лебница)                     3:0 

                           II кръг - отложен мач

20 февруари 2016, събота, 14:00 ч:
Локомотив (Генерал Тодоров) - Малеш 1940 (Микрево)        2:2 

                           VI кръг - отложен мач

20 февруари 2016, събота, 14:00 ч:
Спартак (Склаве) - Изтребител (Ново Делчево)              2:1 

                           XII кръг

27 февруари 2016, събота, 14:00 ч:
Спартак (Склаве) - Малеш 1940 (Микрево)                   1:2 
Перун 1978 (Кресна) - Орел (Лебница)                      8:2 
Спортист (Струма/Лебница) - Локомотив (Дамяница)          анулиран * 
* - прекратен в 80' при 2:1 по вина и на двата отбора, в последствие анулиран. И
    двата отбора са наказани с лишаване от домакинство за 3 мача. В
    последствие наказанието е намалено на 1 мач.
Бистрица (Катунци) - Струма (Марикостиново)               5:1 
Изтребител (Ново Делчево) - Левуново 2014 (Левуново)      4:2 
Локомотив (Генерал Тодоров)                               почива

                           XIII кръг

5 март 2016, събота, 15:00 ч:
Левуново 2014 (Левуново) - Бистрица (Катунци)             0:3 
Струма (Марикостиново) - Спортист (Струма/Лебница)        3:1 
в Ново Делчево: *
Локомотив (Дамяница) - Перун 1978 (Кресна)                3:0 
* - на неутрален терен заради наказание с лишаване от домакинство за
    Локомотив.
Орел (Лебница) - Спартак (Склаве)                         1:1 
Малеш 1940 (Микрево) - Локомотив (Генерал Тодоров)        2:1 
Изтребител (Ново Делчево)                                 почива

                           XIV кръг

12 март 2016, събота, 15:00 ч:
Локомотив (Генерал Тодоров) - Орел (Лебница)              2:2 
Спартак (Склаве) - Локомотив (Дамяница)                   3:0 
Перун 1978 (Кресна) - Струма (Марикостиново)              6:1 
в Лебница: *
Спортист (Струма/Лебница) - Левуново 2014 (Левуново)      5:0 
* - на неутрален терен заради наказание с лишаване от домакинство за
    Спортист.
Бистрица (Катунци) - Изтребител (Ново Делчево)            2:0 
Малеш 1940 (Микрево)                                      почива

                           XV кръг

19 март 2016, събота, 15:00 ч:
Изтребител (Ново Делчево) - Спортист (Струма/Лебница)     0:0 
Левуново 2014 (Левуново) - Перун 1978 (Кресна)            1:3 
Струма (Марикостиново) - Спартак (Склаве)                 0:1 
Локомотив (Дамяница) - Локомотив (Генерал Тодоров)        2:2 
Орел (Лебница) - Малеш 1940 (Микрево)                     1:1 
Бистрица (Катунци)                                        почива

                           XVI кръг

26 март 2016, събота, 15:00 ч:
Малеш 1940 (Микрево) - Локомотив (Дамяница)               5:2 
Локомотив (Генерал Тодоров) - Струма (Марикостиново)      0:2 
Спартак (Склаве) - Левуново 2014 (Левуново)               3:0 
Перун 1978 (Кресна) - Изтребител (Ново Делчево)           1:0 
Спортист (Струма/Лебница) - Бистрица (Катунци)            3:3 
Орел (Лебница)                                            почива

                           XVII кръг

2 април 2016, събота, 16:00 ч:
Бистрица (Катунци) - Перун 1978 (Кресна)                  2:0 
Изтребител (Ново Делчево) - Спартак (Склаве)              0:0 
Левуново 2014 (Левуново) - Локомотив (Генерал Тодоров)    0:4 
Струма (Марикостиново) - Малеш 1940 (Микрево)             отложен 
Локомотив (Дамяница) - Орел (Лебница)                     2:2 
ненасрочен:
Струма (Марикостиново) - Малеш 1940 (Микрево)             0:3 сл. * 
* - първоначално отложен, в последствие присъден служебно след края на
    сезона.
Спортист (Струма/Лебница)                                 почива

                           XVIII кръг

9 април 2016, събота, 16:00 ч:
Орел (Лебница) - Струма (Марикостиново)                   3:1 
Малеш 1940 (Микрево) - Левуново 2014 (Левуново)          10:5 
Локомотив (Генерал Тодоров) - Изтребител (Ново Делчево)   0:0 
Спартак (Склаве) - Бистрица (Катунци)                     2:1 
Перун 1978 (Кресна) - Спортист (Струма/Лебница)           1:3 
Локомотив (Дамяница)                                      почива

                           XIX кръг

16 април 2016, събота, 16:00 ч:
Спортист (Струма/Лебница) - Спартак (Склаве)              1:2 
Бистрица (Катунци) - Локомотив (Генерал Тодоров)          1:0 
Изтребител (Ново Делчево) - Малеш 1940 (Микрево)          1:1 
Левуново 2014 (Левуново) - Орел (Лебница)                 2:3 
Струма (Марикостиново) - Локомотив (Дамяница)             2:1 
Перун 1978 (Кресна)                                       почива

                           XX кръг

23 април 2016, събота, 16:00 ч:
Локомотив (Дамяница) - Левуново 2014 (Левуново)           5:1 
Орел (Лебница) - Изтребител (Ново Делчево)                4:0 
Малеш 1940 (Микрево) - Бистрица (Катунци)                 3:0 
Локомотив (Генерал Тодоров) - Спортист (Струма/Лебница)   2:3 
Спартак (Склаве) - Перун 1978 (Кресна)                    8:0 
Струма (Марикостиново)                                    почива

                           XXI кръг

7 май 2016, събота, 17:00 ч:
Перун 1978 (Кресна) - Локомотив (Генерал Тодоров)         1:5 
Спортист (Струма/Лебница) - Малеш 1940 (Микрево)          0:1 
Бистрица (Катунци) - Орел (Лебница)                       3:0 
Изтребител (Ново Делчево) - Локомотив (Дамяница)          2:3 
Левуново 2014 (Левуново) - Струма (Марикостиново)         0:3 
Спартак (Склаве)                                          почива

                           XXII кръг

14 май 2016, събота, 17:00 ч:
Струма (Марикостиново) - Изтребител (Ново Делчево)        0:0 
Локомотив (Дамяница) - Бистрица (Катунци)                 4:1 
Орел (Лебница) - Спортист (Струма/Лебница)                1:2 
Малеш 1940 (Микрево) - Перун 1978 (Кресна)               10:1 
Локомотив (Генерал Тодоров) - Спартак (Склаве)            2:4 
Левуново 2014 (Левуново)                                  почива

                           XVII кръг - отложен мач

ненасрочен:
Струма (Марикостиново) - Малеш 1940 (Микрево)             0:3 сл. * 
* - първоначално отложен, в последствие присъден служебно след края на
    сезона.

нагоре


ОФГ Благоевград - "Струма" 1 2015/16 - Таблица с резултати

---------------------------------------------------------------------------------------------
                                        1.   2.   3.   4.   5.   6.   7.   8.   9.  10.  11. 
---------------------------------------------------------------------------------------------
 1. Малеш 1940 (Микрево)               XXX  3:0  3:1  2:0  1:1 10:1  5:0  2:1  5:2  3:0 10:5 
 2. Бистрица (Катунци)                 2:0  XXX  6:0  3:1  5:1  2:0  2:0  1:0  4:0  3:0  8:0 
 3. Спартак (Склаве)                   1:2  2:1  XXX  3:0  1:0  8:0  2:1  1:3  3:0  3:0* 3:0 
 4. Спортист (Струма/Лебница)          0:1  3:3  1:2  XXX  4:2  3:0  3:3  3:3  ---  2:1  5:0 
 5. Струма (Марикостиново)             0:3* 3:3  0:1  3:1  XXX  5:0  0:0  2:0  2:1  4:0  5:2 
 6. Перун 1978 (Кресна)                1:1  1:1  5:1  1:3  6:1  XXX  1:0  1:5  4:1  8:2 12:1 
 7. Изтребител (Ново Делчево)          1:1  2:1  0:0  0:0  3:0  1:0  XXX  0:3  2:3  0:2  4:2 
 8. Локомотив (Генерал Тодоров)        2:2  1:2  2:4  2:3  0:2  1:2  0:0  XXX  2:2  2:2  5:2 
 9. Локомотив (Дамяница)               2:3  4:1  1:1  1:2  1:5  3:0  0:0  2:2  XXX  2:2  5:1 
10. Орел (Лебница)                     1:1  1:3  1:1  1:2  3:1  1:1  4:0  4:2  0:1  XXX  0:4 
11. Левуново 2014 (Левуново)           1:3  0:3  3:6  0:1  0:3  1:3  1:3  0:4  4:2  2:3  XXX 
---------------------------------------------------------------------------------------------

нагоре


ОФГ Благоевград - "Струма" 2 2015/16

| Таблица с резултати | Страници на отбори |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 |
         | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 |


                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Калабак (Самуилово)                14   12   1   1   43:15   37     Финали
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 2. Ураган (Михнево)                   14    6   3   5   23:23   21           
 3. Вихър (Кавракирово)                14    5   3   6   31:36   18            [0 2 0  4:4  2, 3 гола на чужд терен]
 4. Подгорец (Коларово)                14    5   3   6   35:30   18            [0 2 0  4:4  2, 1 гол на чужд терен]
 5. Огражденец (Кърналово)             14    5   2   7   37:41   17           
 6. Яков (Яворница)                    14    4   3   7   27:30   15           
 7. Беласица 1923 (Петрич)             14    4   2   8   35:41   14           
 8. Беласица 08 (Беласица)             14    5   3   6   29:44   18 [*]       
 -. Първомай (Първомай)                 5    1   1   3    8:10    - [*]       
--. Старчево 2010 (Старчево)            5    0   2   3    5:12    - [*]       
--. Светкавица (Митино)                 5    0   2   3    4:15    - [*]       

Бележки
  - Илинден (Ключ), 12-ти през изминалия сезон; се отказва от участие.
  - Беласица 1923 (Петрич) играе домакинските си мачове в Ръждак.
  - Първомай (Първомай), Светкавица (Митино) и Старчево 2010 (Старчево) се отказват след VII кръг. Резултатите им се анулират, а противниците им по програма до края почиват.
  - На 12 май 2016 г. Беласица 08 (Беласица) е изваден от групата за напускане на терена в мача им от ХХI кръг срещу Яков. Резултатите ми се зачитат, а на противниците им по програма до края се присъждат служебни победи.

                           I кръг

12 септември 2015, събота, 17:00 ч:
Беласица 08 (Беласица) - Ураган (Михнево)                 2:2 
Светкавица (Митино) - Старчево 2010 (Старчево)            1:1  /анулиран/ 
Подгорец (Коларово) - Яков (Яворница)                     1:1 
Калабак (Самуилово) - Вихър (Кавракирово)                 5:2 
Огражденец (Кърналово) - Беласица 1923 (Петрич)           3:7 
Първомай (Първомай)                                       почива

                           II кръг

19 септември 2015, събота, 17:00 ч:
Вихър (Кавракирово) - Огражденец (Кърналово)              5:3 
Яков (Яворница) - Калабак (Самуилово)                     2:6 
Старчево 2010 (Старчево) - Подгорец (Коларово)            1:2  /анулиран/ 
Ураган (Михнево) - Светкавица (Митино)                    2:0  /анулиран/ 
Първомай (Първомай) - Беласица 08 (Беласица)              1:2  /анулиран/ 
Беласица 1923 (Петрич)                                    почива

                           III кръг

26 септември 2015, събота, 17:00 ч:
Светкавица (Митино) - Първомай (Първомай)                 2:2  /анулиран/ 
Подгорец (Коларово) - Ураган (Михнево)                    отложен 
Калабак (Самуилово) - Старчево 2010 (Старчево)            5:2  /анулиран/ 
Огражденец (Кърналово) - Яков (Яворница)                  3:3 
в Ръждак:
Беласица 1923 (Петрич) - Вихър (Кавракирово)              4:1 
6 март 2016, неделя, 15:00 ч:
Подгорец (Коларово) - Ураган (Михнево)                    2:3 
Беласица 08 (Беласица)                                    почива

                           IV кръг

3 октомври 2015, събота, 16:00 ч:
Яков (Яворница) - Беласица 1923 (Петрич)                  1:1 
Старчево 2010 (Старчево) - Огражденец (Кърналово)         1:1  /анулиран/ 
Ураган (Михнево) - Калабак (Самуилово)                    0:0 
Първомай (Първомай) - Подгорец (Коларово)                 2:0  /анулиран/ 
Беласица 08 (Беласица) - Светкавица (Митино)              5:0  /анулиран/ 
Вихър (Кавракирово)                                       почива

                           V кръг

10 октомври 2015, събота, 16:00 ч:
Подгорец (Коларово) - Беласица 08 (Беласица)              6:0 
Калабак (Самуилово) - Първомай (Първомай)                 3:1  /анулиран/ 
Огражденец (Кърналово) - Ураган (Михнево)                 3:0 сл. * 
* - прекратен по вина на Ураган.
в Ръждак:
Беласица 1923 (Петрич) - Старчево 2010 (Старчево)         анулиран * 
* - първоначално отложен, в последствие анулиран след отказването на
    Старчево 2010.
Вихър (Кавракирово) - Яков (Яворница)                     3:2 
Светкавица (Митино)                                       почива

                           VI кръг

17 октомври 2015, събота, 16:00 ч:
Старчево 2010 (Старчево) - Вихър (Кавракирово)            0:3  /анулиран/ 
Ураган (Михнево) - Беласица 1923 (Петрич)                 3:1 
Първомай (Първомай) - Огражденец (Кърналово)              2:3  /анулиран/ 
Беласица 08 (Беласица) - Калабак (Самуилово)              2:4 
Светкавица (Митино) - Подгорец (Коларово)                 1:5  /анулиран/ 
Яков (Яворница)                                           почива

                           VII кръг

31 октомври 2015, събота, 15:00 ч:
Калабак (Самуилово) - Светкавица (Митино)                 анулиран * 
* - първоначално отложен, в последствие анулиран след отказването на
    Светкавица.
Огражденец (Кърналово) - Беласица 08 (Беласица)           отложен 
в Ръждак:
Беласица 1923 (Петрич) - Първомай (Първомай)              анулиран * 
* - първоначално отложен, в последствие анулиран след отказването на
    Първомай.
Вихър (Кавракирово) - Ураган (Михнево)                    отложен 
Яков (Яворница) - Старчево 2010 (Старчево)                анулиран * 
* - първоначално отложен, в последствие анулиран след отказването на
    Старчево 2010.
5 декември 2015, събота, 14:00 ч:
Огражденец (Кърналово) - Беласица 08 (Беласица)           2:2 
Вихър (Кавракирово) - Ураган (Михнево)                    2:3 
Подгорец (Коларово)                                       почива

                           VIII кръг

7 ноември 2015, събота, 15:00 ч:
Ураган (Михнево) - Яков (Яворница)                        1:0 
Първомай (Първомай) - Вихър (Кавракирово)                 анулиран 
Беласица 08 (Беласица) - Беласица 1923 (Петрич)           4:3 
Светкавица (Митино) - Огражденец (Кърналово)              анулиран 
Подгорец (Коларово) - Калабак (Самуилово)                 0:1 
Старчево 2010 (Старчево)                                  почива

                           IX кръг

14 ноември 2015, събота, 15:00 ч:
Огражденец (Кърналово) - Подгорец (Коларово)              4:1 
в Ръждак:
Беласица 1923 (Петрич) - Светкавица (Митино)              анулиран 
Вихър (Кавракирово) - Беласица 08 (Беласица)              1:2 
Яков (Яворница) - Първомай (Първомай)                     анулиран 
Старчево 2010 (Старчево) - Ураган (Михнево)               анулиран 
Калабак (Самуилово)                                       почива

                           X кръг

21 ноември 2015, събота, 15:00 ч:
Първомай (Първомай) - Старчево 2010 (Старчево)            анулиран 
Беласица 08 (Беласица) - Яков (Яворница)                  4:2 
Светкавица (Митино) - Вихър (Кавракирово)                 анулиран 
Подгорец (Коларово) - Беласица 1923 (Петрич)              4:2 
Калабак (Самуилово) - Огражденец (Кърналово)              3:1 
Ураган (Михнево)                                          почива

                           XI кръг

28 ноември 2015, събота, 15:00 ч:
в Ръждак:
Беласица 1923 (Петрич) - Калабак (Самуилово)              1:4 
Вихър (Кавракирово) - Подгорец (Коларово)                 1:1 
Яков (Яворница) - Светкавица (Митино)                     анулиран 
Старчево 2010 (Старчево) - Беласица 08 (Беласица)         анулиран 
Ураган (Михнево) - Първомай (Първомай)                    анулиран 
Огражденец (Кърналово)                                    почива

                           VII кръг - отложени мачове

5 декември 2015, събота, 14:00 ч:
Огражденец (Кърналово) - Беласица 08 (Беласица)           2:2 
Вихър (Кавракирово) - Ураган (Михнево)                    2:3 

                           XII кръг

28 февруари 2016, неделя, 14:00 ч:
Ураган (Михнево) - Беласица 08 (Беласица)                 отложен 
Яков (Яворница) - Подгорец (Коларово)                     отложен 
Вихър (Кавракирово) - Калабак (Самуилово)                 4:2 
в Ръждак:
Беласица 1923 (Петрич) - Огражденец (Кърналово)           6:2 
ненасрочен:
Ураган (Михнево) - Беласица 08 (Беласица)                 3:0 сл. * 
* - присъден служебно след изваждането на Беласица 08 от групата.
12 май 2016, четвъртък, 17:00 ч:
Яков (Яворница) - Подгорец (Коларово)                     1:3 

                           III кръг - отложен мач

6 март 2016, неделя, 15:00 ч:
Подгорец (Коларово) - Ураган (Михнево)                    2:3 

                           XIII кръг

6 март 2016, неделя, 15:00 ч:
Огражденец (Кърналово) - Вихър (Кавракирово)              6:2 
Калабак (Самуилово) - Яков (Яворница)                     2:0 
Беласица 1923 (Петрич)                                    почива
Подгорец (Коларово)                                       почива
Ураган (Михнево)                                          почива
Беласица 08 (Беласица)                                    почива

                           XIV кръг

13 март 2016, неделя, 15:00 ч:
Ураган (Михнево) - Подгорец (Коларово)                    3:2 
Яков (Яворница) - Огражденец (Кърналово)                  3:0 
Вихър (Кавракирово) - Беласица 1923 (Петрич)              отложен 
ненасрочен:
Вихър (Кавракирово) - Беласица 1923 (Петрич)              3:0 сл. * 
* - първоначално отложен, в последствие присъден служебно след края на
    сезона.
Беласица 08 (Беласица)                                    почива
Калабак (Самуилово)                                       почива

                           XV кръг

20 март 2016, неделя, 15:00 ч:
в Ръждак:
Беласица 1923 (Петрич) - Яков (Яворница)                  4:1 
Калабак (Самуилово) - Ураган (Михнево)                    2:0 
Вихър (Кавракирово)                                       почива
Огражденец (Кърналово)                                    почива
Подгорец (Коларово)                                       почива
Беласица 08 (Беласица)                                    почива

                           XVI кръг

27 март 2016, неделя, 15:00 ч:
Беласица 08 (Беласица) - Подгорец (Коларово)              1:6 
Ураган (Михнево) - Огражденец (Кърналово)                 1:2 
Яков (Яворница) - Вихър (Кавракирово)                     отложен 
3 април 2016, неделя, 16:00 ч:
Яков (Яворница) - Вихър (Кавракирово)                     3:0 
Светкавица (Митино)                                       почива
Калабак (Самуилово)                                       почива
Беласица 1923 (Петрич)                                    почива

                           XVII кръг

3 април 2016, неделя, 16:00 ч:
в Ръждак:
Беласица 1923 (Петрич) - Ураган (Михнево)                 2:2 
Калабак (Самуилово) - Беласица 08 (Беласица)              3:1 
Яков (Яворница)                                           почива
Вихър (Кавракирово)                                       почива
Огражденец (Кърналово)                                    почива
Подгорец (Коларово)                                       почива

                           XVIII кръг

10 април 2016, неделя, 16:00 ч:
Беласица 08 (Беласица) - Огражденец (Кърналово)           5:3 
Ураган (Михнево) - Вихър (Кавракирово)                    0:2 
Подгорец (Коларово)                                       почива
Калабак (Самуилово)                                       почива
Беласица 1923 (Петрич)                                    почива
Яков (Яворница)                                           почива

                           XIX кръг

17 април 2016, неделя, 16:00 ч:
Яков (Яворница) - Ураган (Михнево)                        3:2 
в Ръждак:
Беласица 1923 (Петрич) - Беласица 08 (Беласица)           2:4 
Калабак (Самуилово) - Подгорец (Коларово)                 5:0 
Вихър (Кавракирово)                                       почива
Огражденец (Кърналово)                                    почива

                           XX кръг

24 април 2016, неделя, 16:00 ч:
Подгорец (Коларово) - Огражденец (Кърналово)              0:3 
Беласица 08 (Беласица) - Вихър (Кавракирово)              2:2 
Калабак (Самуилово)                                       почива
Беласица 1923 (Петрич)                                    почива
Яков (Яворница)                                           почива
Ураган (Михнево)                                          почива

                           XXI кръг

8 май 2016, неделя, 17:00 ч:
Яков (Яворница) - Беласица 08 (Беласица)                  5:0 сл. * 
* - гостите напускат терена, за което отборът е изваден от групата.
в Ръждак:
Беласица 1923 (Петрич) - Подгорец (Коларово)              2:6 
Огражденец (Кърналово) - Калабак (Самуилово)              2:3 
Ураган (Михнево)                                          почива
Вихър (Кавракирово)                                       почива

                           XII кръг - отложени мачове

ненасрочен:
Ураган (Михнево) - Беласица 08 (Беласица)                 3:0 сл. * 
* - присъден служебно след изваждането на Беласица 08 от групата.
12 май 2016, четвъртък, 17:00 ч:
Яков (Яворница) - Подгорец (Коларово)                     1:3 

                           XXII кръг

15 май 2016, неделя, 17:00 ч:
Калабак (Самуилово) - Беласица 1923 (Петрич)              3:0 
Подгорец (Коларово) - Вихър (Кавракирово)                 3:3 
Огражденец (Кърналово)                                    почива
Яков (Яворница)                                           почива
Беласица 08 (Беласица)                                    почива
Ураган (Михнево)                                          почива

                           XIV кръг - отложен мач

ненасрочен:
Вихър (Кавракирово) - Беласица 1923 (Петрич)              3:0 сл. * 
* - първоначално отложен, в последствие присъден служебно след края на
    сезона.

нагоре


ОФГ Благоевград - "Струма" 2 2015/16 - Таблица с резултати

---------------------------------------------------------------------------------------------
                                        1.   2.   3.   4.   5.   6.   7.   8.   9.  10.  11. 
---------------------------------------------------------------------------------------------
 1. Калабак (Самуилово)                XXX  2:0  5:2  5:0  3:1  2:0  3:0  3:1 (3:1)(5:2) --- 
 2. Ураган (Михнево)                   0:0  XXX  0:2  3:2  1:2  1:0  3:1  3:0* ---  --- (2:0)
 3. Вихър (Кавракирово)                4:2  2:3  XXX  1:1  5:3  3:2  3:0* 1:2  ---  ---  --- 
 4. Подгорец (Коларово)                0:1  2:3  3:3  XXX  0:3  1:1  4:2  6:0  ---  ---  --- 
 5. Огражденец (Кърналово)             2:3  3:0* 6:2  4:1  XXX  3:3  3:7  2:2  ---  ---  --- 
 6. Яков (Яворница)                    2:6  3:2  3:0  1:3  3:0  XXX  1:1  5:0* ---  ---  --- 
 7. Беласица 1923 (Петрич)             1:4  2:2  4:1  2:6  6:2  4:1  XXX  2:4  ---  ---  --- 
 8. Беласица 08 (Беласица)             2:4  2:2  2:2  1:6  5:3  4:2  4:3  XXX  ---  --- (5:0)
 9. Първомай (Първомай)                ---  ---  --- (2:0)(2:3) ---  --- (1:2) XXX  ---  --- 
10. Старчево 2010 (Старчево)           ---  --- (0:3)(1:2)(1:1) ---  ---  ---  ---  XXX  --- 
11. Светкавица (Митино)                ---  ---  --- (1:5) ---  ---  ---  --- (2:2)(1:1) XXX 
---------------------------------------------------------------------------------------------

нагоре


ОФГ Благоевград - "Места" изток 2015/16

| Таблица с резултати | Страници на отбори |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 |
         | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 |


                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Граничар (Копривлен)               19   15   3   1   57:16   48        Финали
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 2. Места 1929 (Хаджидимово)           20   14   3   3   64:22   45 [-][*]       
 3. Пирин (Брезница)                   20   11   2   7   52:33   35              
 4. Дебрен (Дебрен)                    19   10   3   6   36:24   33              
 5. Стрела 2003 (Вълкосел)             20    9   4   7   32:30   31               [1 1 0  1:0  4]
 6. Слащен 2007 (Слащен)               20    9   4   7   38:32   31               [0 1 1  0:1  1]
 7. Буйна Места (Мусомища)             20    7   2  11   27:49   23              
 8. Единство 2005 (Дъбница)            20    5   4  11   30:39   19              
 9. Канина (Гърмен)                    20    4   5  11   31:61   17              
10. Кочан (Кочан)                      20    4   2  14   22:56   14              
11. Садово (Садово)                    20    3   4  13   25:52   13              

Бележки
  - Места 2005 (Хаджидимово), 16-ти и изваден от Югозападна "В" АФГ през изминалия сезон; изпада в ОФГ Благоевград - "Места" изток. Клубът е преименуван на Места 1929.
  - Мачът от V кръг Дебрен (Дебрен) - Граничар (Копривлен) е анулиран.

                           I кръг

13 септември 2015, неделя, 17:00 ч:
Слащен 2007 (Слащен) - Садово (Садово)                    4:2 
Пирин (Брезница) - Канина (Гърмен)                       11:0 
Единство 2005 (Дъбница) - Кочан (Кочан)                   5:2 
Дебрен (Дебрен) - Места 1929 (Хаджидимово)                3:1 
Стрела 2003 (Вълкосел) - Буйна Места (Мусомища)           3:0 
Граничар (Копривлен)                                      почива

                           II кръг

20 септември 2015, неделя, 17:00 ч:
Места 1929 (Хаджидимово) - Стрела 2003 (Вълкосел)         4:1 
Кочан (Кочан) - Дебрен (Дебрен)                           2:1 
Канина (Гърмен) - Единство 2005 (Дъбница)                 1:2 
Садово (Садово) - Пирин (Брезница)                        1:0 
Граничар (Копривлен) - Слащен 2007 (Слащен)               3:1 
Буйна Места (Мусомища)                                    почива

                           III кръг

27 септември 2015, неделя, 17:00 ч:
Пирин (Брезница) - Граничар (Копривлен)                   1:4 
Единство 2005 (Дъбница) - Садово (Садово)                 5:2 
Дебрен (Дебрен) - Канина (Гърмен)                         4:0 
Стрела 2003 (Вълкосел) - Кочан (Кочан)                    1:0 
Буйна Места (Мусомища) - Места 1929 (Хаджидимово)         3:1 
Слащен 2007 (Слащен)                                      почива

                           IV кръг

4 октомври 2015, неделя, 16:00 ч:
Кочан (Кочан) - Буйна Места (Мусомища)                    2:0 
Канина (Гърмен) - Стрела 2003 (Вълкосел)                  2:1 
Садово (Садово) - Дебрен (Дебрен)                         2:0 
Граничар (Копривлен) - Единство 2005 (Дъбница)            2:0 
Слащен 2007 (Слащен) - Пирин (Брезница)                   6:1 
Места 1929 (Хаджидимово)                                  почива

                           V кръг

11 октомври 2015, неделя, 16:00 ч:
Единство 2005 (Дъбница) - Слащен 2007 (Слащен)            1:3 
Дебрен (Дебрен) - Граничар (Копривлен)                    анулиран * 
* - прекратен по вина и на двата отбора.
Стрела 2003 (Вълкосел) - Садово (Садово)                  отложен 
Буйна Места (Мусомища) - Канина (Гърмен)                  3:2 
Места 1929 (Хаджидимово) - Кочан (Кочан)                  7:1 
ненасрочен:
Стрела 2003 (Вълкосел) - Садово (Садово)                  3:0 сл. * 
* - присъден служебно без да бъде насрочван.
Пирин (Брезница)                                          почива

                           VI кръг

18 октомври 2015, неделя, 16:00 ч:
Канина (Гърмен) - Места 1929 (Хаджидимово)                0:7 
Садово (Садово) - Буйна Места (Мусомища)                  1:2 
Граничар (Копривлен) - Стрела 2003 (Вълкосел)             5:1 
Слащен 2007 (Слащен) - Дебрен (Дебрен)                    0:2 
Пирин (Брезница) - Единство 2005 (Дъбница)                3:0 
Кочан (Кочан)                                             почива

                           VII кръг

1 ноември 2015, неделя, 15:00 ч:
Дебрен (Дебрен) - Пирин (Брезница)                        отложен 
Стрела 2003 (Вълкосел) - Слащен 2007 (Слащен)             отложен 
Буйна Места (Мусомища) - Граничар (Копривлен)             отложен 
Места 1929 (Хаджидимово) - Садово (Садово)                отложен 
Кочан (Кочан) - Канина (Гърмен)                           отложен 
6 декември 2015, неделя, 14:00 ч:
Дебрен (Дебрен) - Пирин (Брезница)                        5:3 
Стрела 2003 (Вълкосел) - Слащен 2007 (Слащен)             0:0 
Буйна Места (Мусомища) - Граничар (Копривлен)             1:2 
Места 1929 (Хаджидимово) - Садово (Садово)                2:0 
Кочан (Кочан) - Канина (Гърмен)                           3:0 
Единство 2005 (Дъбница)                                   почива

                           VIII кръг

8 ноември 2015, неделя, 15:00 ч:
Садово (Садово) - Кочан (Кочан)                           1:1 
Граничар (Копривлен) - Места 1929 (Хаджидимово)           1:1 
Слащен 2007 (Слащен) - Буйна Места (Мусомища)             3:0 
Пирин (Брезница) - Стрела 2003 (Вълкосел)                 1:1 
Единство 2005 (Дъбница) - Дебрен (Дебрен)                 0:1 
Канина (Гърмен)                                           почива

                           IX кръг

15 ноември 2015, неделя, 15:00 ч:
Стрела 2003 (Вълкосел) - Единство 2005 (Дъбница)          3:0 
Буйна Места (Мусомища) - Пирин (Брезница)                 1:2 
Места 1929 (Хаджидимово) - Слащен 2007 (Слащен)           8:1 
Кочан (Кочан) - Граничар (Копривлен)                      0:2 
Канина (Гърмен) - Садово (Садово)                         5:0 
Дебрен (Дебрен)                                           почива

                           X кръг

22 ноември 2015, неделя, 15:00 ч:
Граничар (Копривлен) - Канина (Гърмен)                    9:2 
Слащен 2007 (Слащен) - Кочан (Кочан)                      3:0 
Пирин (Брезница) - Места 1929 (Хаджидимово)               2:2 
Единство 2005 (Дъбница) - Буйна Места (Мусомища)          1:1 
Дебрен (Дебрен) - Стрела 2003 (Вълкосел)                  2:1 
Садово (Садово)                                           почива

                           XI кръг

29 ноември 2015, неделя, 15:00 ч:
Буйна Места (Мусомища) - Дебрен (Дебрен)                  2:1 
Места 1929 (Хаджидимово) - Единство 2005 (Дъбница)        1:0 
Кочан (Кочан) - Пирин (Брезница)                          1:4 
Канина (Гърмен) - Слащен 2007 (Слащен)                    2:2 
Садово (Садово) - Граничар (Копривлен)                    1:2 
Стрела 2003 (Вълкосел)                                    почива

                           VII кръг - отложени мачове

6 декември 2015, неделя, 14:00 ч:
Дебрен (Дебрен) - Пирин (Брезница)                        5:3 
Стрела 2003 (Вълкосел) - Слащен 2007 (Слащен)             0:0 
Буйна Места (Мусомища) - Граничар (Копривлен)             1:2 
Места 1929 (Хаджидимово) - Садово (Садово)                2:0 
Кочан (Кочан) - Канина (Гърмен)                           3:0 

                           V кръг - отложен мач

ненасрочен:
Стрела 2003 (Вълкосел) - Садово (Садово)                  3:0 сл. * 
* - присъден служебно без да бъде насрочван.

                           XII кръг

28 февруари 2016, неделя, 14:00 ч:
Садово (Садово) - Слащен 2007 (Слащен)                    1:3 
Канина (Гърмен) - Пирин (Брезница)                        1:2 
Кочан (Кочан) - Единство 2005 (Дъбница)                   3:4 
Места 1929 (Хаджидимово) - Дебрен (Дебрен)                1:0 
Буйна Места (Мусомища) - Стрела 2003 (Вълкосел)           1:1 
Граничар (Копривлен)                                      почива

                           XIII кръг

6 март 2016, неделя, 15:00 ч:
Стрела 2003 (Вълкосел) - Места 1929 (Хаджидимово)         2:1 
Дебрен (Дебрен) - Кочан (Кочан)                           3:0 
Единство 2005 (Дъбница) - Канина (Гърмен)                 2:2 
Пирин (Брезница) - Садово (Садово)                        4:1 
Слащен 2007 (Слащен) - Граничар (Копривлен)               0:0 
Буйна Места (Мусомища)                                    почива

                           XIV кръг

13 март 2016, неделя, 15:00 ч:
Граничар (Копривлен) - Пирин (Брезница)                   1:0 
Садово (Садово) - Единство 2005 (Дъбница)                 1:1 
Канина (Гърмен) - Дебрен (Дебрен)                         1:1 
Кочан (Кочан) - Стрела 2003 (Вълкосел)                    1:2 
Места 1929 (Хаджидимово) - Буйна Места (Мусомища)         6:3 
Слащен 2007 (Слащен)                                      почива

                           XV кръг

20 март 2016, неделя, 15:00 ч:
Буйна Места (Мусомища) - Кочан (Кочан)                    2:1 
Стрела 2003 (Вълкосел) - Канина (Гърмен)                  3:0 
Дебрен (Дебрен) - Садово (Садово)                         отложен 
Единство 2005 (Дъбница) - Граничар (Копривлен)            1:2 
Пирин (Брезница) - Слащен 2007 (Слащен)                   2:1 
12 май 2016, четвъртък, 17:00 ч:
Дебрен (Дебрен) - Садово (Садово)                         2:2 
Места 1929 (Хаджидимово)                                  почива

                           XVI кръг

27 март 2016, неделя, 15:00 ч:
Слащен 2007 (Слащен) - Единство 2005 (Дъбница)            2:1 
Граничар (Копривлен) - Дебрен (Дебрен)                    3:0 
Садово (Садово) - Стрела 2003 (Вълкосел)                  3:2 
Канина (Гърмен) - Буйна Места (Мусомища)                  2:1 
Кочан (Кочан) - Места 1929 (Хаджидимово)                  отложен 
ненасрочен:
Кочан (Кочан) - Места 1929 (Хаджидимово)                  0:3 сл. * 
* - първоначално отложен, в последствие присъден служебно след края на
    сезона.
Пирин (Брезница)                                          почива

                           XVII кръг

3 април 2016, неделя, 16:00 ч:
Места 1929 (Хаджидимово) - Канина (Гърмен)                4:2 
Буйна Места (Мусомища) - Садово (Садово)                  3:2 
Стрела 2003 (Вълкосел) - Граничар (Копривлен)             отложен 
Дебрен (Дебрен) - Слащен 2007 (Слащен)                    3:2 
Единство 2005 (Дъбница) - Пирин (Брезница)                1:3 
ненасрочен:
Стрела 2003 (Вълкосел) - Граничар (Копривлен)             0:3 сл. * 
* - първоначално отложен, в последствие присъден служебно след края на
    сезона.
Кочан (Кочан)                                             почива

                           XVIII кръг

10 април 2016, неделя, 16:00 ч:
Пирин (Брезница) - Дебрен (Дебрен)                        2:1 
Слащен 2007 (Слащен) - Стрела 2003 (Вълкосел)             0:1 
Граничар (Копривлен) - Буйна Места (Мусомища)             7:2 
Садово (Садово) - Места 1929 (Хаджидимово)                0:3 
Канина (Гърмен) - Кочан (Кочан)                           6:0 
Единство 2005 (Дъбница)                                   почива

                           XIX кръг

17 април 2016, неделя, 16:00 ч:
Кочан (Кочан) - Садово (Садово)                           4:2 
Места 1929 (Хаджидимово) - Граничар (Копривлен)           3:0 
Буйна Места (Мусомища) - Слащен 2007 (Слащен)             1:3 
Стрела 2003 (Вълкосел) - Пирин (Брезница)                 3:2 
Дебрен (Дебрен) - Единство 2005 (Дъбница)                 2:0 
Канина (Гърмен)                                           почива

                           XX кръг

24 април 2016, неделя, 16:00 ч:
Единство 2005 (Дъбница) - Стрела 2003 (Вълкосел)          3:1 
Пирин (Брезница) - Буйна Места (Мусомища)                 6:0 
Слащен 2007 (Слащен) - Места 1929 (Хаджидимово)           отложен 
Граничар (Копривлен) - Кочан (Кочан)                      6:0 
Садово (Садово) - Канина (Гърмен)                         2:2 
ненасрочен:
Слащен 2007 (Слащен) - Места 1929 (Хаджидимово)           0:3 сл. * 
* - първоначално отложен, в последствие присъден служебно след края на
    сезона.
Дебрен (Дебрен)                                           почива

                           XXI кръг

8 май 2016, неделя, 17:00 ч:
Канина (Гърмен) - Граничар (Копривлен)                    1:1 
Кочан (Кочан) - Слащен 2007 (Слащен)                      1:1 
Места 1929 (Хаджидимово) - Пирин (Брезница)               3:0 
Буйна Места (Мусомища) - Единство 2005 (Дъбница)          1:0 
Стрела 2003 (Вълкосел) - Дебрен (Дебрен)                  2:2 
Садово (Садово)                                           почива

                           XV кръг - отложен мач

12 май 2016, четвъртък, 17:00 ч:
Дебрен (Дебрен) - Садово (Садово)                         2:2 

                           XXII кръг

15 май 2016, неделя, 17:00 ч:
Дебрен (Дебрен) - Буйна Места (Мусомища)                  3:0 
Единство 2005 (Дъбница) - Места 1929 (Хаджидимово)        3:3 
Пирин (Брезница) - Кочан (Кочан)                          3:0 
Слащен 2007 (Слащен) - Канина (Гърмен)                    3:0 
Граничар (Копривлен) - Садово (Садово)                    4:1 
Стрела 2003 (Вълкосел)                                    почива

                           XVI кръг - отложен мач

ненасрочен:
Кочан (Кочан) - Места 1929 (Хаджидимово)                  0:3 сл. * 
* - първоначално отложен, в последствие присъден служебно след края на
    сезона.

                           XVII кръг - отложен мач

ненасрочен:
Стрела 2003 (Вълкосел) - Граничар (Копривлен)             0:3 сл. * 
* - първоначално отложен, в последствие присъден служебно след края на
    сезона.

                           XX кръг - отложен мач

ненасрочен:
Слащен 2007 (Слащен) - Места 1929 (Хаджидимово)           0:3 сл. * 
* - първоначално отложен, в последствие присъден служебно след края на
    сезона.

нагоре


ОФГ Благоевград - "Места" изток 2015/16 - Таблица с резултати

---------------------------------------------------------------------------------------------
                                        1.   2.   3.   4.   5.   6.   7.   8.   9.  10.  11. 
---------------------------------------------------------------------------------------------
 1. Граничар (Копривлен)               XXX  1:1  1:0  3:0  5:1  3:1  7:2  2:0  9:2  6:0  4:1 
 2. Места 1929 (Хаджидимово)           3:0  XXX  3:0  1:0  4:1  8:1  6:3  1:0  4:2  7:1  2:0 
 3. Пирин (Брезница)                   1:4  2:2  XXX  2:1  1:1  2:1  6:0  3:0 11:0  3:0  4:1 
 4. Дебрен (Дебрен)                    ---  3:1  5:3  XXX  2:1  3:2  3:0  2:0  4:0  3:0  2:2 
 5. Стрела 2003 (Вълкосел)             0:3* 2:1  3:2  2:2  XXX  0:0  3:0  3:0  3:0  1:0  3:0*
 6. Слащен 2007 (Слащен)               0:0  0:3* 6:1  0:2  0:1  XXX  3:0  2:1  3:0  3:0  4:2 
 7. Буйна Места (Мусомища)             1:2  3:1  1:2  2:1  1:1  1:3  XXX  1:0  3:2  2:1  3:2 
 8. Единство 2005 (Дъбница)            1:2  3:3  1:3  0:1  3:1  1:3  1:1  XXX  2:2  5:2  5:2 
 9. Канина (Гърмен)                    1:1  0:7  1:2  1:1  2:1  2:2  2:1  1:2  XXX  6:0  5:0 
10. Кочан (Кочан)                      0:2  0:3* 1:4  2:1  1:2  1:1  2:0  3:4  3:0  XXX  4:2 
11. Садово (Садово)                    1:2  0:3  1:0  2:0  3:2  1:3  1:2  1:1  2:2  1:1  XXX 
---------------------------------------------------------------------------------------------

нагоре


ОФГ Благоевград - "Места" запад 2015/16

| Таблица с резултати | Страници на отбори |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 |
         | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 |


                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Ореляк 1974 (Лъжница)              14   10   3   1   52:14   33 [+][*] Финали
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 2. Барселона (Борово)                 14   10   0   4   37:16   30 [+]          
 3. Родопа (Рибново)                   14    7   2   5   27:25   23              
 4. Корница (Корница)                  14    7   1   6   28:29   22              
 5. Спартак 2004 (Долно Дряново)       14    4   4   6   27:41   16 [+]          
 6. Ляски (Ново Лески)                 14    4   2   8   27:38   14              
 7. Долен (Долен)                      14    2   2  10   15:36    8              
 8. Върбица 2008 (Ореше)               14    5   0   9   19:33   15 [+][*]       

Бележки
  - Върбица 2008 (Ореше) и Ореляк (Лъжница), извадени от групата през есенния полусезон на изминалия сезон; се включват отново в групата. Ореляк е преименуван на Ореляк 1974.
  - Спартак 2004 (Долно Дряново) и Барселона (Борово) се включват в групата.
  - Ореляк 1974 (Лъжница) играе домакинските си мачове в Корница.
  - Върбица 2008 (Ореше) се отказва от участие на полусезона. Резултатите му се зачитат, а на противниците му по програма до края се присъждат служебни победи с 3:0.


                           I кръг

13 септември 2015, неделя, 10:30 ч:
Върбица 2008 (Ореше) - Барселона (Борово)                 3:1 
Спартак 2004 (Долно Дряново) - Ореляк 1974 (Лъжница)      2:2 
Корница (Корница) - Ляски (Ново Лески)                    5:1 
Долен (Долен) - Родопа (Рибново)                          0:1 

                           II кръг

20 септември 2015, неделя, 10:30 ч:
Барселона (Борово) - Родопа (Рибново)                     4:0 
Ляски (Ново Лески) - Долен (Долен)                        4:1 
в Корница:
Ореляк 1974 (Лъжница) - Корница (Корница)                 3:1 
Върбица 2008 (Ореше) - Спартак 2004 (Долно Дряново)       4:1 

                           III кръг

27 септември 2015, неделя, 10:30 ч:
Спартак 2004 (Долно Дряново) - Барселона (Борово)         1:2 
Корница (Корница) - Върбица 2008 (Ореше)                  4:2 
Долен (Долен) - Ореляк 1974 (Лъжница)                     0:6 
Родопа (Рибново) - Ляски (Ново Лески)                     4:1 

                           IV кръг

4 октомври 2015, неделя, 10:30 ч:
Барселона (Борово) - Ляски (Ново Лески)                   6:0 
в Корница:
Ореляк 1974 (Лъжница) - Родопа (Рибново)                  4:0 
Върбица 2008 (Ореше) - Долен (Долен)                      4:3 
Спартак 2004 (Долно Дряново) - Корница (Корница)          5:2 

                           V кръг

11 октомври 2015, неделя, 10:30 ч:
Корница (Корница) - Барселона (Борово)                    3:1 
Долен (Долен) - Спартак 2004 (Долно Дряново)              1:1 
Родопа (Рибново) - Върбица 2008 (Ореше)                   0:3 
Ляски (Ново Лески) - Ореляк 1974 (Лъжница)                4:4 

                           VI кръг

18 октомври 2015, неделя, 10:30 ч:
Барселона (Борово) - Ореляк 1974 (Лъжница)                1:0 
Върбица 2008 (Ореше) - Ляски (Ново Лески)                 3:0 
Спартак 2004 (Долно Дряново) - Родопа (Рибново)           1:1 
Корница (Корница) - Долен (Долен)                         3:0 

                           VII кръг

1 ноември 2015, неделя, 10:30 ч:
Долен (Долен) - Барселона (Борово)                        отложен 
Родопа (Рибново) - Корница (Корница)                      отложен 
Ляски (Ново Лески) - Спартак 2004 (Долно Дряново)         отложен 
в Корница:
Ореляк 1974 (Лъжница) - Върбица 2008 (Ореше)              отложен 
8 ноември 2015, неделя, 10:30 ч:
Долен (Долен) - Барселона (Борово)                        0:2 
Родопа (Рибново) - Корница (Корница)                      3:2 
Ляски (Ново Лески) - Спартак 2004 (Долно Дряново)         6:2 
Ореляк 1974 (Лъжница) - Върбица 2008 (Ореше)              3:0 

                           VIII кръг

20 март 2016, неделя, 10:30 ч:
Барселона (Борово) - Върбица 2008 (Ореше)                 3:0 сл. 
в Корница:
Ореляк 1974 (Лъжница) - Спартак 2004 (Долно Дряново)      9:2 
Ляски (Ново Лески) - Корница (Корница)                    0:1 
Родопа (Рибново) - Долен (Долен)                          4:1 

                           IX кръг

27 март 2016, неделя, 10:30 ч:
Родопа (Рибново) - Барселона (Борово)                     2:0 
Долен (Долен) - Ляски (Ново Лески)                        отложен 
Корница (Корница) - Ореляк 1974 (Лъжница)                 0:3 
Спартак 2004 (Долно Дряново) - Върбица 2008 (Ореше)       3:0 сл. 
12 май 2016, четвъртък, 17:00 ч:
Долен (Долен) - Ляски (Ново Лески)                        1:1 

                           X кръг

3 април 2016, неделя, 10:30 ч:
Барселона (Борово) - Спартак 2004 (Долно Дряново)         4:0 
Върбица 2008 (Ореше) - Корница (Корница)                  0:3 сл. 
в Корница:
Ореляк 1974 (Лъжница) - Долен (Долен)                     3:1 
Ляски (Ново Лески) - Родопа (Рибново)                     4:1 

                           XI кръг

10 април 2016, неделя, 10:30 ч:
Ляски (Ново Лески) - Барселона (Борово)                   1:4 
Родопа (Рибново) - Ореляк 1974 (Лъжница)                  3:3 
Долен (Долен) - Върбица 2008 (Ореше)                      3:0 сл. 
Корница (Корница) - Спартак 2004 (Долно Дряново)          2:2 

                           XII кръг

17 април 2016, неделя, 10:30 ч:
Барселона (Борово) - Корница (Корница)                    6:0 
Спартак 2004 (Долно Дряново) - Долен (Долен)              4:1 
Върбица 2008 (Ореше) - Родопа (Рибново)                   0:3 сл. 
в Корница:
Ореляк 1974 (Лъжница) - Ляски (Ново Лески)                3:0 

                           XIII кръг

24 април 2016, неделя, 10:30 ч:
в Корница:
Ореляк 1974 (Лъжница) - Барселона (Борово)                6:0 
Ляски (Ново Лески) - Върбица 2008 (Ореше)                 3:0 сл. 
Родопа (Рибново) - Спартак 2004 (Долно Дряново)           5:0 
Долен (Долен) - Корница (Корница)                         3:0 

                           XIV кръг

8 май 2016, неделя, 17:00 ч:
Барселона (Борово) - Долен (Долен)                        3:0 
Корница (Корница) - Родопа (Рибново)                      2:0 
Спартак 2004 (Долно Дряново) - Ляски (Ново Лески)         3:2 
Върбица 2008 (Ореше) - Ореляк 1974 (Лъжница)              0:3 сл. 

                           IX кръг - отложен мач

12 май 2016, четвъртък, 17:00 ч:
Долен (Долен) - Ляски (Ново Лески)                        1:1 

нагоре


ОФГ Благоевград - "Места" запад 2015/16 - Таблица с резултати

------------------------------------------------------------------------------
                                        1.   2.   3.   4.   5.   6.   7.   8. 
------------------------------------------------------------------------------
 1. Ореляк 1974 (Лъжница)              XXX  6:0  4:0  3:1  9:2  3:0  3:1  3:0 
 2. Барселона (Борово)                 1:0  XXX  4:0  6:0  4:0  6:0  3:0  3:0*
 3. Родопа (Рибново)                   3:3  2:0  XXX  3:2  5:0  4:1  4:1  0:3 
 4. Корница (Корница)                  0:3  3:1  2:0  XXX  2:2  5:1  3:0  4:2 
 5. Спартак 2004 (Долно Дряново)       2:2  1:2  1:1  5:2  XXX  3:2  4:1  3:0*
 6. Ляски (Ново Лески)                 4:4  1:4  4:1  0:1  6:2  XXX  4:1  3:0*
 7. Долен (Долен)                      0:6  0:2  0:1  3:0  1:1  1:1  XXX  3:0*
 8. Върбица 2008 (Ореше)               0:3* 3:1  0:3* 0:3* 4:1  3:0  4:3  XXX 
------------------------------------------------------------------------------

нагоре


ОФГ Благоевград - финали 2015/16

Първи кръг

Ореляк 1974 (Лъжница)2 Граничар (Копривлен)7

1/2 финали

Калабак (Самуилово)1 Граничар (Копривлен)5
Ураган 1970 (Горно Драглище)0 Малеш 1940 (Микрево)2

Финал

Граничар (Копривлен)1 Малеш 1940 (Микрево)4

                           Регламент:

Петте първенци на подгрупите чрез жребий се разпределят в една двойка и три почиващи отбори.
Победителят от двойката заедно с останалите три отбора се разпределят отново с жребий в две полуфинални двойки, а победителите от тях определят  шампиона на ОФГ Благоевград във финална среща.
Всички мачове се играят на неутрален терен, а победителите се определят в една среща.

                           Първи кръг

18 май 2016, сряда, 17:30 ч:
в Гоце Делчев, Градски стадион:
Ореляк 1974 (Лъжница) - Граничар (Копривлен)              2:7 (1:0) 
  [1:0 Мохарем Хаджи 41', 1:1 Иван Безев 46', 1:2 Кирил Кръстев 55'-д,
   1:3 Мустафа Шериф 58', 2:3 Мохарем Хаджи 60', 2:4 Кирил Кръстев 66',
   2:5 Иван Безев 69', 2:6 Мустафа Шериф 79', 2:7 Юлиян Пенчев 86']
  [ид: Димитър Крондев (Г) 39'], ~ 400 зрители
Ураган 1970 (Горно Драглище)                              почива
Малеш 1940 (Микрево)                                      почива
Калабак (Самуилово)                                       почива

                           1/2 финали

22 май 2016, неделя, 17:30 ч:
в Кресна:
Калабак (Самуилово) - Граничар (Копривлен)                1:5 
в Крупник, ст."Арена Крупник":
Ураган 1970 (Горно Драглище) - Малеш 1940 (Микрево)       0:2 

                           Финал

25 май 2016, сряда, 17:30 ч:
в Крупник, ст."Арена Крупник":
Граничар (Копривлен) - Малеш 1940 (Микрево)               1:4 
* - Независимо от крайния изход на финалите представителят на ОФГ
    Благоевград в баражите за попълване на Югозападна "В" АФГ е Малеш
    1940 (Микрево).

нагоре


ОФГ Благоевград 2015/16 - страници на отбори

Ветрен (Полена)

нагоре