ОФГ Благоевград 2014/15


ОФГ Благоевград - "Бистрица" 2014/15

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 |
         | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 |

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Ураган 1970 (Горно Драглище)       18   14   1   3   45:19   43        Финали
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 2. Рила (Белица)                      18   13   0   5   50:32   39               [1 0 1  4:2  3]
 3. Левски 2008 (Крупник)              18   13   0   5   41:17   39               [1 0 1  2:4  3]
 4. Авангард (Бачево)                  18   11   1   6   48:20   34              
 5. Ветрен (Полена)                    18    8   4   6   48:33   28               [1 1 0  7:3  4]
 6. Планинец (Годлево)                 18    9   1   8   34:40   28               [0 1 1  3:7  1]
 7. Миньор (Елешница)                  18    7   2   9   27:34   23              
 8. Добринище (Добринище)              18    5   0  13   22:46   15              
 9. Септември II (Симитли)             18    4   1  13   34:58   13 [+][*]       
10. Балкан (Церово)                    18    1   0  17   11:61    0    [*]       

Бележки
  - Бистрица (Катунци), 1-ви в ОФГ Благоевград - "Бистрица" през изминалия сезон; е преместен в ОФГ Благоевград - "Струма" 1.
  - Перун (Кресна), 9-ти през изминалия сезон; се отказва от участие.
  - Септември II (Симитли) се включва в групата. На практика това е отборът на Пирин (Полето), който играе като втори отбор на Септември. Отборът играе домакинските си мачове в Полето.
  - На 14 ноември 2014 г. от актива на Балкан (Церово) са отнети 3 точки заради второ неявяване за мач без уважителни причини.
  - На 13 март 2015 Балкан (Церово) се отказва от по-нататъшно участие. Резултатите на отбора до този момент се зачитат, а на противниците му по програма до края се присъждат служебни победи с 3:0.

                           I кръг

13 септември 2014, събота, 17:00 ч:
Рила (Белица) - Левски 2008 (Крупник)                     3:0 
Добринище (Добринище) - Ураган 1970 (Горно Драглище)      1:2 
Планинец (Годлево) - Авангард (Бачево)                    1:7 
Миньор (Елешница) - Балкан (Церово)                       3:0 сл. 
Ветрен (Полена) - Септември II (Симитли)                  5:0 

                           II кръг

20 септември 2014, събота, 17:00 ч:
Левски 2008 (Крупник) - Септември II (Симитли)            4:0 
Балкан (Церово) - Ветрен (Полена)                         0:1 
Авангард (Бачево) - Миньор (Елешница)                     3:1 
Ураган 1970 (Горно Драглище) - Планинец (Годлево)         1:2 
Рила (Белица) - Добринище (Добринище)                     3:0 сл. 

                           III кръг

27 септември 2014, събота, 17:00 ч:
Добринище (Добринище) - Левски 2008 (Крупник)             3:2 
Планинец (Годлево) - Рила (Белица)                        4:1 
Миньор (Елешница) - Ураган 1970 (Горно Драглище)          2:3 
Ветрен (Полена) - Авангард (Бачево)                       0:0 
в Полето:
Септември II (Симитли) - Балкан (Церово)                  7:2 

                           IV кръг

11 октомври 2014, събота, 16:00 ч:
Левски 2008 (Крупник) - Балкан (Церово)                   3:0 
Авангард (Бачево) - Септември II (Симитли)                3:0 сл. 
Ураган 1970 (Горно Драглище) - Ветрен (Полена)            5:2 
Рила (Белица) - Миньор (Елешница)                         2:0 
Добринище (Добринище) - Планинец (Годлево)                0:2 

                           V кръг

18 октомври 2014, събота, 16:00 ч:
Планинец (Годлево) - Левски 2008 (Крупник)                1:2 
Миньор (Елешница) - Добринище (Добринище)                 2:1 
Ветрен (Полена) - Рила (Белица)                           4:1 
в Полето:
Септември II (Симитли) - Ураган 1970 (Горно Драглище)     1:4 
Балкан (Церово) - Авангард (Бачево)                       3:2 

                           VI кръг

25 октомври 2014, събота, 16:00 ч:
Левски 2008 (Крупник) - Авангард (Бачево)                 2:1 
Ураган 1970 (Горно Драглище) - Балкан (Церово)            6:1 
Рила (Белица) - Септември II (Симитли)                    3:0 
Добринище (Добринище) - Ветрен (Полена)                   1:3 
Планинец (Годлево) - Миньор (Елешница)                    2:0 

                           VII кръг

1 ноември 2014, събота, 15:00 ч:
Миньор (Елешница) - Левски 2008 (Крупник)                 2:1 
Ветрен (Полена) - Планинец (Годлево)                      5:1 
в Полето:
Септември II (Симитли) - Добринище (Добринище)            3:0 
Балкан (Церово) - Рила (Белица)                           3:5 
Авангард (Бачево) - Ураган 1970 (Горно Драглище)          1:2 

                           VIII кръг

8 ноември 2014, събота, 15:00 ч:
Левски 2008 (Крупник) - Ураган 1970 (Горно Драглище)      0:1 
Рила (Белица) - Авангард (Бачево)                         5:1 
Добринище (Добринище) - Балкан (Церово)                   3:0 сл. 
Планинец (Годлево) - Септември II (Симитли)               5:3 
Миньор (Елешница) - Ветрен (Полена)                       4:1 

                           IX кръг

15 ноември 2014, събота, 15:00 ч:
Ветрен (Полена) - Левски 2008 (Крупник)                   0:2 
в Полето:
Септември II (Симитли) - Миньор (Елешница)                1:1 
Балкан (Церово) - Планинец (Годлево)                      2:4 
Авангард (Бачево) - Добринище (Добринище)                 6:0 
Ураган 1970 (Горно Драглище) - Рила (Белица)              1:0 

                           X кръг

7 март 2015, събота, 15:00 ч:
Левски 2008 (Крупник) - Рила (Белица)                     отложен * 
Ураган 1970 (Горно Драглище) - Добринище (Добринище)      отложен * 
Авангард (Бачево) - Планинец (Годлево)                    отложен * 
* - мачовете в Крупник, Горно Драглище, Бачево и Церово са отложени заради
    лошо време.
Балкан (Церово) - Миньор (Елешница)                       0:3 сл. * 
* - първоначално отложен, в последствие присъден служебно след
    отказването на Балкан.
в Полето:
Септември II (Симитли) - Ветрен (Полена)                  2:9 
11 април 2015, събота, 17:00 ч:
Левски 2008 (Крупник) - Рила (Белица)                     2:1 
13 април 2015, понеделник, 17:00 ч:
Ураган 1970 (Горно Драглище) - Добринище (Добринище)      2:0 
Авангард (Бачево) - Планинец (Годлево)                    3:1 

* - На 13 март 2015 Балкан (Церово) се отказва от по-нататъшно участие.
    Резултатите на отбора до този момент се зачитат, а на противниците му
    по програма до края се присъждат служебни победи с 3:0.

                           XI кръг

14 март 2015, събота, 15:00 ч:
в Полето:
Септември II (Симитли) - Левски 2008 (Крупник)            2:4 
Ветрен (Полена) - Балкан (Церово)                         3:0 сл. 
Миньор (Елешница) - Авангард (Бачево)                     отложен 
Планинец (Годлево) - Ураган 1970 (Горно Драглище)         отложен 
Добринище (Добринище) - Рила (Белица)                     отложен 
16 май 2015, събота, 17:00 ч:
Миньор (Елешница) - Авангард (Бачево)                     2:1 
Планинец (Годлево) - Ураган 1970 (Горно Драглище)         0:3 
Добринище (Добринище) - Рила (Белица)                     2:4 

                           XII кръг

21 март 2015, събота, 15:00 ч:
Левски 2008 (Крупник) - Добринище (Добринище)             7:0 
Рила (Белица) - Планинец (Годлево)                        3:1 
Ураган 1970 (Горно Драглище) - Миньор (Елешница)          3:0 
Авангард (Бачево) - Ветрен (Полена)                       2:0 
Балкан (Церово) - Септември II (Симитли)                  0:3 сл. 

                           XIII кръг

28 март 2015, събота, 15:00 ч:
Балкан (Церово) - Левски 2008 (Крупник)                   0:3 сл. 
в Полето:
Септември II (Симитли) - Авангард (Бачево)                2:4 
Ветрен (Полена) - Ураган 1970 (Горно Драглище)            3:3 
Миньор (Елешница) - Рила (Белица)                         отложен 
Планинец (Годлево) - Добринище (Добринище)                2:0 
23 май 2015, събота, 17:00 ч:
Миньор (Елешница) - Рила (Белица)                         0:3 

                           XIV кръг

4 април 2015, събота, 16:00 ч:
Левски 2008 (Крупник) - Планинец (Годлево)                3:0 
Добринище (Добринище) - Миньор (Елешница)                 3:0 
Рила (Белица) - Ветрен (Полена)                           4:2 
Ураган 1970 (Горно Драглище) - Септември II (Симитли)     2:1 
Авангард (Бачево) - Балкан (Церово)                       3:0 сл. 

                           X кръг - отложени мачове

11 април 2015, събота, 17:00 ч:
Левски 2008 (Крупник) - Рила (Белица)                     2:1 
13 април 2015, понеделник, 17:00 ч:
Ураган 1970 (Горно Драглище) - Добринище (Добринище)      2:0 
Авангард (Бачево) - Планинец (Годлево)                    3:1 

                           XV кръг

18 април 2015, събота, 16:00 ч:
Авангард (Бачево) - Левски 2008 (Крупник)                 1:0 
Балкан (Церово) - Ураган 1970 (Горно Драглище)            0:3 сл. 
в Полето:
Септември II (Симитли) - Рила (Белица)                    3:6 
Ветрен (Полена) - Добринище (Добринище)                   5:2 
Миньор (Елешница) - Планинец (Годлево)                    0:3 

                           XVI кръг

25 април 2015, събота, 16:00 ч:
Левски 2008 (Крупник) - Миньор (Елешница)                 3:1 
Планинец (Годлево) - Ветрен (Полена)                      2:2 
Добринище (Добринище) - Септември II (Симитли)            3:0 
Рила (Белица) - Балкан (Церово)                           3:0 сл. 
Ураган 1970 (Горно Драглище) - Авангард (Бачево)          1:0 

                           XVII кръг

2 май 2015, събота, 17:00 ч:
Ураган 1970 (Горно Драглище) - Левски 2008 (Крупник)      1:2 
Авангард (Бачево) - Рила (Белица)                         7:0 
Балкан (Церово) - Добринище (Добринище)                   0:3 сл. 
в Полето:
Септември II (Симитли) - Планинец (Годлево)               5:0 
Ветрен (Полена) - Миньор (Елешница)                       3:3 

                           XVIII кръг

9 май 2015, събота, 17:00 ч:
Левски 2008 (Крупник) - Ветрен (Полена)                   1:0 
Миньор (Елешница) - Септември II (Симитли)                3:1 
Планинец (Годлево) - Балкан (Церово)                      3:0 сл. 
Добринище (Добринище) - Авангард (Бачево)                 0:3 
Рила (Белица) - Ураган 1970 (Горно Драглище)              3:2 

                           XI кръг - отложени мачове

16 май 2015, събота, 17:00 ч:
Миньор (Елешница) - Авангард (Бачево)                     2:1 
Планинец (Годлево) - Ураган 1970 (Горно Драглище)         0:3 
Добринище (Добринище) - Рила (Белица)                     2:4 

                           XIII кръг - отложен мач

23 май 2015, събота, 17:00 ч:
Миньор (Елешница) - Рила (Белица)                         0:3 

нагоре


ОФГ Благоевград - "Бистрица" 2014/15 - Таблица с резултати

----------------------------------------------------------------------------------------
                                        1.   2.   3.   4.   5.   6.   7.   8.   9.  10. 
----------------------------------------------------------------------------------------
 1. Ураган 1970 (Горно Драглище)       XXX  1:0  1:2  1:0  5:2  1:2  3:0  2:0  2:1  6:1 
 2. Рила (Белица)                      3:2  XXX  3:0  5:1  4:2  3:1  2:0  3:0* 3:0  3:0*
 3. Левски 2008 (Крупник)              0:1  2:1  XXX  2:1  1:0  3:0  3:1  7:0  4:0  3:0 
 4. Авангард (Бачево)                  1:2  7:0  1:0  XXX  2:0  3:1  3:1  6:0  3:0* 3:0*
 5. Ветрен (Полена)                    3:3  4:1  0:2  0:0  XXX  5:1  3:3  5:2  5:0  3:0*
 6. Планинец (Годлево)                 0:3  4:1  1:2  1:7  2:2  XXX  2:0  2:0  5:3  3:0*
 7. Миньор (Елешница)                  2:3  0:3  2:1  2:1  4:1  0:3  XXX  2:1  3:1  3:0*
 8. Добринище (Добринище)              1:2  2:4  3:2  0:3  1:3  0:2  3:0  XXX  3:0  3:0*
 9. Септември II (Симитли)             1:4  3:6  2:4  2:4  2:9  5:0  1:1  3:0  XXX  7:2 
10. Балкан (Церово)                    0:3* 3:5  0:3* 3:2  0:1  2:4  0:3* 0:3* 0:3* XXX 
----------------------------------------------------------------------------------------

нагоре


ОФГ Благоевград - "Струма" 1 2014/15

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 |
         | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 |

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Бистрица (Катунци)                 20   14   2   4   52:21   44 <-  Финали [1 0 1  4:2  3]
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 2. Рилци 2006 (Рилци)                 20   14   2   4   57:27   44            [1 0 1  2:4  3]
 3. Малеш 1940 (Микрево)               20   13   2   5   60:19   41           
 4. Спортист (Струма/Лебница)          20   11   3   6   53:36   36           
 5. Орел (Лебница)                     20    8   5   7   37:39   29           
 6. Струма (Марикостиново)             20    7   5   8   31:43   26           
 7. Локомотив (Дамяница)               20    6   3  11   48:47   21            [2 1 1  8:6  7]
 8. Изтребител (Ново Делчево)          20    5   6   9   31:35   21            [2 0 2  7:5  6]
 9. Спартак (Склаве)                   20    6   3  11   25:44   21            [1 1 2  5:9  4]
10. Локомотив (Генерал Тодоров)        20    6   2  12   30:57   20           
11. Левуново 2014 (Левуново)           20    2   3  15   14:70    9 [+]       

Бележки
  - Бистрица (Катунци), 1-ви в ОФГ Благоевград - "Бистрица" през изминалия сезон; е преместен в ОФГ Благоевград - "Струма" 1.
  - Левуново 2014 (Левуново) се включва в групата.

                           I кръг

14 септември 2014, неделя, 17:00 ч:
Рилци 2006 (Рилци) - Струма (Марикостиново)               2:1 
Спортист (Струма/Лебница) - Левуново 2014 (Левуново)      4:1 
Локомотив (Дамяница) - Орел (Лебница)                     отложен 
Бистрица (Катунци) - Локомотив (Генерал Тодоров)          4:2 
Изтребител (Ново Делчево) - Малеш 1940 (Микрево)          1:4 
23 май 2015, събота, 17:00 ч:
Локомотив (Дамяница) - Орел (Лебница)                     2:1 
Спартак (Склаве)                                          почива

                           II кръг

21 септември 2014, неделя, 17:00 ч:
Локомотив (Генерал Тодоров) - Изтребител (Ново Делчево)   1:0 
Орел (Лебница) - Бистрица (Катунци)                       2:2 
Левуново 2014 (Левуново) - Локомотив (Дамяница)           1:7 
Струма (Марикостиново) - Спортист (Струма/Лебница)        2:1 
Спартак (Склаве) - Рилци 2006 (Рилци)                     4:3 
Малеш 1940 (Микрево)                                      почива

                           III кръг

28 септември 2014, неделя, 17:00 ч:
Спортист (Струма/Лебница) - Спартак (Склаве)              2:0 
Локомотив (Дамяница) - Струма (Марикостиново)             3:3 
Бистрица (Катунци) - Левуново 2014 (Левуново)             4:0 
Изтребител (Ново Делчево) - Орел (Лебница)                3:3 
Малеш 1940 (Микрево) - Локомотив (Генерал Тодоров)        4:0 
Рилци 2006 (Рилци)                                        почива

                           IV кръг

12 октомври 2014, неделя, 16:00 ч:
Орел (Лебница) - Малеш 1940 (Микрево)                     1:0 
Левуново 2014 (Левуново) - Изтребител (Ново Делчево)      0:4 
Струма (Марикостиново) - Бистрица (Катунци)               2:1 
Спартак (Склаве) - Локомотив (Дамяница)                   2:4 
Рилци 2006 (Рилци) - Спортист (Струма/Лебница)            3:2 
Локомотив (Генерал Тодоров)                               почива

                           V кръг

19 октомври 2014, неделя, 16:00 ч:
Локомотив (Дамяница) - Рилци 2006 (Рилци)                 1:3 
Бистрица (Катунци) - Спартак (Склаве)                     3:0 
Изтребител (Ново Делчево) - Струма (Марикостиново)        отложен 
Малеш 1940 (Микрево) - Левуново 2014 (Левуново)          10:0 
Локомотив (Генерал Тодоров) - Орел (Лебница)              0:2 
21 февруари 2015, събота, 15:00 ч:
Изтребител (Ново Делчево) - Струма (Марикостиново)        1:1 
Спортист (Струма/Лебница)                                 почива

                           VI кръг

26 октомври 2014, неделя, 15:00 ч:
Левуново 2014 (Левуново) - Локомотив (Генерал Тодоров)    0:2 
Струма (Марикостиново) - Малеш 1940 (Микрево)             0:4 
Спартак (Склаве) - Изтребител (Ново Делчево)              0:3 
Рилци 2006 (Рилци) - Бистрица (Катунци)                   2:1 
Спортист (Струма/Лебница) - Локомотив (Дамяница)          4:1 
Орел (Лебница)                                            почива

                           VII кръг

2 ноември 2014, неделя, 15:00 ч:
Бистрица (Катунци) - Спортист (Струма/Лебница)            6:1 
Изтребител (Ново Делчево) - Рилци 2006 (Рилци)            1:4 
Малеш 1940 (Микрево) - Спартак (Склаве)                   8:1 
Локомотив (Генерал Тодоров) - Струма (Марикостиново)      0:3 сл. 
Орел (Лебница) - Левуново 2014 (Левуново)                 4:1 
Локомотив (Дамяница)                                      почива

                           VIII кръг

9 ноември 2014, неделя, 15:00 ч:
Струма (Марикостиново) - Орел (Лебница)                   3:2 
Спартак (Склаве) - Локомотив (Генерал Тодоров)            2:1 
Рилци 2006 (Рилци) - Малеш 1940 (Микрево)                 2:0 
Спортист (Струма/Лебница) - Изтребител (Ново Делчево)     2:2 
Локомотив (Дамяница) - Бистрица (Катунци)                 1:3 
Левуново 2014 (Левуново)                                  почива

                           IX кръг

16 ноември 2014, неделя, 15:00 ч:
Изтребител (Ново Делчево) - Локомотив (Дамяница)          0:3 
Малеш 1940 (Микрево) - Спортист (Струма/Лебница)          1:1 
Локомотив (Генерал Тодоров) - Рилци 2006 (Рилци)          2:5 
Орел (Лебница) - Спартак (Склаве)                         3:1 
Левуново 2014 (Левуново) - Струма (Марикостиново)         2:2 
Бистрица (Катунци)                                        почива

                           X кръг

23 ноември 2014, неделя, 15:00 ч:
Спартак (Склаве) - Левуново 2014 (Левуново)               2:2 
Рилци 2006 (Рилци) - Орел (Лебница)                       3:0 
Спортист (Струма/Лебница) - Локомотив (Генерал Тодоров)   7:0 
Локомотив (Дамяница) - Малеш 1940 (Микрево)               0:3 
Бистрица (Катунци) - Изтребител (Ново Делчево)            2:1 
Струма (Марикостиново)                                    почива

                           XI кръг

30 ноември 2014, неделя, 15:00 ч:
Малеш 1940 (Микрево) - Бистрица (Катунци)                 2:1 
Локомотив (Генерал Тодоров) - Локомотив (Дамяница)        3:1 
Орел (Лебница) - Спортист (Струма/Лебница)                4:1 
Левуново 2014 (Левуново) - Рилци 2006 (Рилци)             1:1 
Струма (Марикостиново) - Спартак (Склаве)                 1:0 
Изтребител (Ново Делчево)                                 почива

                           V кръг - отложен мач

21 февруари 2015, събота, 15:00 ч:
Изтребител (Ново Делчево) - Струма (Марикостиново)        1:1 

                           XII кръг

28 февруари 2015, събота, 15:00 ч:
Струма (Марикостиново) - Рилци 2006 (Рилци)               3:3 
Левуново 2014 (Левуново) - Спортист (Струма/Лебница)      отложен 
Орел (Лебница) - Локомотив (Дамяница)                     2:2 
Локомотив (Генерал Тодоров) - Бистрица (Катунци)          1:3 
Малеш 1940 (Микрево) - Изтребител (Ново Делчево)          3:2 
20 май 2015, сряда, 17:00 ч:
Левуново 2014 (Левуново) - Спортист (Струма/Лебница)      3:0 
Спартак (Склаве)                                          почива

                           XIII кръг

7 март 2015, събота, 15:00 ч:
Изтребител (Ново Делчево) - Локомотив (Генерал Тодоров)   отложен * 
Бистрица (Катунци) - Орел (Лебница)                       1:0 
Локомотив (Дамяница) - Левуново 2014 (Левуново)           отложен * 
Спортист (Струма/Лебница) - Струма (Марикостиново)        3:2 
Рилци 2006 (Рилци) - Спартак (Склаве)                     отложен * 
* - мачовете в Ново Делчево, Дамяница и Рилци са отложени заради лошо
    време.
13 април 2015, понеделник, 17:00 ч:
Изтребител (Ново Делчево) - Локомотив (Генерал Тодоров)   2:2 
Локомотив (Дамяница) - Левуново 2014 (Левуново)           8:1 
13 май 2015, сряда, 17:00 ч:
Рилци 2006 (Рилци) - Спартак (Склаве)                     2:0 
Малеш 1940 (Микрево)                                      почива

                           XIV кръг

14 март 2015, събота, 15:00 ч:
Спартак (Склаве) - Спортист (Струма/Лебница)              2:2 
Струма (Марикостиново) - Локомотив (Дамяница)             3:2 
Левуново 2014 (Левуново) - Бистрица (Катунци)             0:5 
Орел (Лебница) - Изтребител (Ново Делчево)                1:1 
Локомотив (Генерал Тодоров) - Малеш 1940 (Микрево)        2:2 
Рилци 2006 (Рилци)                                        почива

                           XV кръг

21 март 2015, събота, 15:00 ч:
Малеш 1940 (Микрево) - Орел (Лебница)                     7:0 
Изтребител (Ново Делчево) - Левуново 2014 (Левуново)      2:0 
Бистрица (Катунци) - Струма (Марикостиново)               3:0 
Локомотив (Дамяница) - Спартак (Склаве)                   1:1 
Спортист (Струма/Лебница) - Рилци 2006 (Рилци)            3:0 
Локомотив (Генерал Тодоров)                               почива

                           XVI кръг

28 март 2015, събота, 15:00 ч:
Рилци 2006 (Рилци) - Локомотив (Дамяница)                 отложен 
Спартак (Склаве) - Бистрица (Катунци)                     1:2 
Струма (Марикостиново) - Изтребител (Ново Делчево)        отложен 
Левуново 2014 (Левуново) - Малеш 1940 (Микрево)           0:3 
Орел (Лебница) - Локомотив (Генерал Тодоров)              4:1 
6 май 2015, сряда, 17:00 ч:
Рилци 2006 (Рилци) - Локомотив (Дамяница)                 3:0 
23 май 2015, събота, 17:00 ч:
Струма (Марикостиново) - Изтребител (Ново Делчево)        0:3 
Спортист (Струма/Лебница)                                 почива

                           XVII кръг

4 април 2015, събота, 16:00 ч:
Локомотив (Генерал Тодоров) - Левуново 2014 (Левуново)    2:0 
Малеш 1940 (Микрево) - Струма (Марикостиново)             4:0 
Изтребител (Ново Делчево) - Спартак (Склаве)              1:2 
Бистрица (Катунци) - Рилци 2006 (Рилци)                   3:0 
Локомотив (Дамяница) - Спортист (Струма/Лебница)          2:3 
Орел (Лебница)                                            почива

                           XIII кръг - отложени мачове

13 април 2015, понеделник, 17:00 ч:
Изтребител (Ново Делчево) - Локомотив (Генерал Тодоров)   2:2 
Локомотив (Дамяница) - Левуново 2014 (Левуново)           8:1 

                           XVIII кръг

18 април 2015, събота, 16:00 ч:
Спортист (Струма/Лебница) - Бистрица (Катунци)            4:2 
Рилци 2006 (Рилци) - Изтребител (Ново Делчево)            3:0 
Спартак (Склаве) - Малеш 1940 (Микрево)                   2:0 
Струма (Марикостиново) - Локомотив (Генерал Тодоров)      0:4 
Левуново 2014 (Левуново) - Орел (Лебница)                 2:0 
Локомотив (Дамяница)                                      почива

                           XIX кръг

25 април 2015, събота, 16:00 ч:
Орел (Лебница) - Струма (Марикостиново)                   2:2 
Локомотив (Генерал Тодоров) - Спартак (Склаве)            3:0 
Малеш 1940 (Микрево) - Рилци 2006 (Рилци)                 0:1 
Изтребител (Ново Делчево) - Спортист (Струма/Лебница)     1:4 
Бистрица (Катунци) - Локомотив (Дамяница)                 3:2 
Левуново 2014 (Левуново)                                  почива

                           XX кръг

2 май 2015, събота, 17:00 ч:
Локомотив (Дамяница) - Изтребител (Ново Делчево)          0:3 
Спортист (Струма/Лебница) - Малеш 1940 (Микрево)          2:3 
Рилци 2006 (Рилци) - Локомотив (Генерал Тодоров)          7:1 
Спартак (Склаве) - Орел (Лебница)                         0:1 
Струма (Марикостиново) - Левуново 2014 (Левуново)         1:0 
Бистрица (Катунци)                                        почива

                           XVI кръг - отложен мач

6 май 2015, сряда, 17:00 ч:
Рилци 2006 (Рилци) - Локомотив (Дамяница)                 3:0 

                           XXI кръг

9 май 2015, събота, 17:00 ч:
Левуново 2014 (Левуново) - Спартак (Склаве)               0:2 
Орел (Лебница) - Рилци 2006 (Рилци)                       4:3 
Локомотив (Генерал Тодоров) - Спортист (Струма/Лебница)   отложен 
Малеш 1940 (Микрево) - Локомотив (Дамяница)               2:0 
Изтребител (Ново Делчево) - Бистрица (Катунци)            0:0 
23 май 2015, събота, 17:00 ч:
Локомотив (Генерал Тодоров) - Спортист (Струма/Лебница)   0:3 
Струма (Марикостиново)                                    почива

                           XIII кръг - отложен мач

13 май 2015, сряда, 17:00 ч:
Рилци 2006 (Рилци) - Спартак (Склаве)                     2:0 

                           XXII кръг

16 май 2015, събота, 17:00 ч:
Бистрица (Катунци) - Малеш 1940 (Микрево)                 3:0 
Локомотив (Дамяница) - Локомотив (Генерал Тодоров)        8:3 
Спортист (Струма/Лебница) - Орел (Лебница)                4:1 
Рилци 2006 (Рилци) - Левуново 2014 (Левуново)             7:0 
Спартак (Склаве) - Струма (Марикостиново)                 3:2 
Изтребител (Ново Делчево)                                 почива

                           XII кръг - отложен мач

20 май 2015, сряда, 17:00 ч:
Левуново 2014 (Левуново) - Спортист (Струма/Лебница)      3:0 

                           I кръг - отложен мач

23 май 2015, събота, 17:00 ч:
Локомотив (Дамяница) - Орел (Лебница)                     2:1 

                           XVI кръг - отложен мач

23 май 2015, събота, 17:00 ч:
Струма (Марикостиново) - Изтребител (Ново Делчево)        0:3 

                           XXI кръг - отложен мач

23 май 2015, събота, 17:00 ч:
Локомотив (Генерал Тодоров) - Спортист (Струма/Лебница)   0:3 

нагоре


ОФГ Благоевград - "Струма" 1 2014/15 - Таблица с резултати

---------------------------------------------------------------------------------------------
                                        1.   2.   3.   4.   5.   6.   7.   8.   9.  10.  11. 
---------------------------------------------------------------------------------------------
 1. Бистрица (Катунци)                 XXX  3:0  3:0  6:1  1:0  3:0  3:2  2:1  3:0  4:2  4:0 
 2. Рилци 2006 (Рилци)                 2:1  XXX  2:0  3:2  3:0  2:1  3:0  3:0  2:0  7:1  7:0 
 3. Малеш 1940 (Микрево)               2:1  0:1  XXX  1:1  7:0  4:0  2:0  3:2  8:1  4:0 10:0 
 4. Спортист (Струма/Лебница)          4:2  3:0  2:3  XXX  4:1  3:2  4:1  2:2  2:0  7:0  4:1 
 5. Орел (Лебница)                     2:2  4:3  1:0  4:1  XXX  2:2  2:2  1:1  3:1  4:1  4:1 
 6. Струма (Марикостиново)             2:1  3:3  0:4  2:1  3:2  XXX  3:2  0:3  1:0  0:4  1:0 
 7. Локомотив (Дамяница)               1:3  1:3  0:3  2:3  2:1  3:3  XXX  0:3  1:1  8:3  8:1 
 8. Изтребител (Ново Делчево)          0:0  1:4  1:4  1:4  3:3  1:1  0:3  XXX  1:2  2:2  2:0 
 9. Спартак (Склаве)                   1:2  4:3  2:0  2:2  0:1  3:2  2:4  0:3  XXX  2:1  2:2 
10. Локомотив (Генерал Тодоров)        1:3  2:5  2:2  0:3  0:2  0:3* 3:1  1:0  3:0  XXX  2:0 
11. Левуново 2014 (Левуново)           0:5  1:1  0:3  3:0  2:0  2:2  1:7  0:4  0:2  0:2  XXX 
---------------------------------------------------------------------------------------------

нагоре


ОФГ Благоевград - "Струма" 2 2014/15

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 |
         | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 |

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Подгорец (Коларово)                22   17   2   3   61:19   53  Финали
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 2. Светкавица (Митино)                22   16   2   4   69:30   50        
 3. Първомай (Първомай)                22   13   3   6   63:29   42        
 4. Беласица 1923 (Петрич)             22   11   2   9   38:41   35        
 5. Ураган (Михнево)                   22   10   3   9   41:45   33        
 6. Калабак (Самуилово)                22    9   3  10   39:52   30        
 7. Огражденец (Кърналово)             22    9   2  11   45:41   29         [1 1 0  2:1  4]
 8. Старчево 2010 (Старчево)           22    9   2  11   53:48   29         [0 1 1  1:2  1]
 9. Яков (Яворница)                    22    8   2  12   63:73   26         [1 0 1 11:6  3]
10. Беласица 08 (Беласица)             22    8   2  12   49:60   26         [1 0 1  6:11 3]
11. Вихър (Кавракирово)                22    6   2  14   34:62   20        
12. Илинден (Ключ)                     22    3   1  18   27:82   10        

                           I кръг

13 септември 2014, събота, 17:00 ч:
Илинден (Ключ) - Светкавица (Митино)                      4:5 
Калабак (Самуилово) - Старчево 2010 (Старчево)            6:5 
Първомай (Първомай) - Беласица 1923 (Петрич)              8:1 
Вихър (Кавракирово) - Яков (Яворница)                     5:3 
Огражденец (Кърналово) - Беласица 08 (Беласица)           4:2 
Подгорец (Коларово) - Ураган (Михнево)                    2:1 

                           II кръг

20 септември 2014, събота, 17:00 ч:
Светкавица (Митино) - Ураган (Михнево)                    2:1 
Беласица 08 (Беласица) - Подгорец (Коларово)              1:2 
Яков (Яворница) - Огражденец (Кърналово)                  5:0 сл. 
Беласица 1923 (Петрич) - Вихър (Кавракирово)              0:0 
Старчево 2010 (Старчево) - Първомай (Първомай)            2:2 
Илинден (Ключ) - Калабак (Самуилово)                      3:0 

                           III кръг

27 септември 2014, събота, 17:00 ч:
Калабак (Самуилово) - Светкавица (Митино)                 1:2 
Първомай (Първомай) - Илинден (Ключ)                      5:2 
Вихър (Кавракирово) - Старчево 2010 (Старчево)            2:5 
Огражденец (Кърналово) - Беласица 1923 (Петрич)           3:1 
Подгорец (Коларово) - Яков (Яворница)                     8:1 
Ураган (Михнево) - Беласица 08 (Беласица)                 1:2 

                           IV кръг

11 октомври 2014, събота, 16:00 ч:
Светкавица (Митино) - Беласица 08 (Беласица)              5:0 
Яков (Яворница) - Ураган (Михнево)                        4:1 
Беласица 1923 (Петрич) - Подгорец (Коларово)              0:1 
Старчево 2010 (Старчево) - Огражденец (Кърналово)         1:1 
Илинден (Ключ) - Вихър (Кавракирово)                      2:1 
Калабак (Самуилово) - Първомай (Първомай)                 2:2 

                           V кръг

18 октомври 2014, събота, 16:00 ч:
Първомай (Първомай) - Светкавица (Митино)                 4:1 
Вихър (Кавракирово) - Калабак (Самуилово)                 4:0 сл. 
Огражденец (Кърналово) - Илинден (Ключ)                   7:2 
Подгорец (Коларово) - Старчево 2010 (Старчево)            2:1 
Ураган (Михнево) - Беласица 1923 (Петрич)                 2:4 
Беласица 08 (Беласица) - Яков (Яворница)                  5:4 

                           VI кръг

25 октомври 2014, събота, 16:00 ч:
Светкавица (Митино) - Яков (Яворница)                     5:1 
Беласица 1923 (Петрич) - Беласица 08 (Беласица)           4:1 
Старчево 2010 (Старчево) - Ураган (Михнево)               0:2 
Илинден (Ключ) - Подгорец (Коларово)                      2:2 
Калабак (Самуилово) - Огражденец (Кърналово)              3:2 
Първомай (Първомай) - Вихър (Кавракирово)                 0:1 

                           VII кръг

1 ноември 2014, събота, 15:00 ч:
Вихър (Кавракирово) - Светкавица (Митино)                 1:2 
Огражденец (Кърналово) - Първомай (Първомай)              1:2 
Подгорец (Коларово) - Калабак (Самуилово)                 2:1 
Ураган (Михнево) - Илинден (Ключ)                         5:1 
Беласица 08 (Беласица) - Старчево 2010 (Старчево)         5:0 
Яков (Яворница) - Беласица 1923 (Петрич)                  4:8 

                           VIII кръг

8 ноември 2014, събота, 15:00 ч:
Светкавица (Митино) - Беласица 1923 (Петрич)              0:1 
Старчево 2010 (Старчево) - Яков (Яворница)                0:5 
Илинден (Ключ) - Беласица 08 (Беласица)                   1:5 
Калабак (Самуилово) - Ураган (Михнево)                    0:1 
Първомай (Първомай) - Подгорец (Коларово)                 2:1 
Вихър (Кавракирово) - Огражденец (Кърналово)              3:2 

                           IX кръг

15 ноември 2014, събота, 15:00 ч:
Огражденец (Кърналово) - Светкавица (Митино)              3:3 
Подгорец (Коларово) - Вихър (Кавракирово)                 2:1 
Ураган (Михнево) - Първомай (Първомай)                    0:0 
Беласица 08 (Беласица) - Калабак (Самуилово)              6:0 сл. 
Яков (Яворница) - Илинден (Ключ)                          2:3 
Беласица 1923 (Петрич) - Старчево 2010 (Старчево)         3:1 

                           X кръг

22 ноември 2014, събота, 15:00 ч:
Светкавица (Митино) - Старчево 2010 (Старчево)            3:0 
Илинден (Ключ) - Беласица 1923 (Петрич)                   0:3 
Калабак (Самуилово) - Яков (Яворница)                     2:2 
Първомай (Първомай) - Беласица 08 (Беласица)              3:2 
Вихър (Кавракирово) - Ураган (Михнево)                    1:2 
Огражденец (Кърналово) - Подгорец (Коларово)              0:1 

                           XI кръг

29 ноември 2014, събота, 15:00 ч:
Подгорец (Коларово) - Светкавица (Митино)                 2:0 
Ураган (Михнево) - Огражденец (Кърналово)                 3:0 
Беласица 08 (Беласица) - Вихър (Кавракирово)              3:1 
Яков (Яворница) - Първомай (Първомай)                     2:4 
Беласица 1923 (Петрич) - Калабак (Самуилово)              1:1 
Старчево 2010 (Старчево) - Илинден (Ключ)                 7:4 

                           XII кръг

1 март 2015, неделя, 15:00 ч:
Светкавица (Митино) - Илинден (Ключ)                      7:0 сл. * 
* - прекратен по вина на гостите при 4:_.
Старчево 2010 (Старчево) - Калабак (Самуилово)            отложен 
Беласица 1923 (Петрич) - Първомай (Първомай)              1:0 
Яков (Яворница) - Вихър (Кавракирово)                     4:3 
Беласица 08 (Беласица) - Огражденец (Кърналово)           1:3 
Ураган (Михнево) - Подгорец (Коларово)                    1:4 
24 май 2015, неделя, 17:00 ч:
Старчево 2010 (Старчево) - Калабак (Самуилово)            3:0 

                           XIII кръг

8 март 2015, неделя, 15:00 ч:
Ураган (Михнево) - Светкавица (Митино)                    5:2 
Подгорец (Коларово) - Беласица 08 (Беласица)              8:0 
Огражденец (Кърналово) - Яков (Яворница)                  отложен * 
Вихър (Кавракирово) - Беласица 1923 (Петрич)              отложен * 
Първомай (Първомай) - Старчево 2010 (Старчево)            отложен * 
Калабак (Самуилово) - Илинден (Ключ)                      отложен * 
* - мачовете в Кърналово, Кавракирово, Първомай и Самуилово са отложени
    заради лошо време.
13 април 2015, понеделник, 17:00 ч:
Огражденец (Кърналово) - Яков (Яворница)                  3:1 
30 април 2015, четвъртък:
Калабак (Самуилово) - Илинден (Ключ)                      3:0 сл. * 
* - първоначално отложен, присъден служебно след отказването на Илинден.
31 май 2015, неделя, 17:00 ч:
на неутрален терен: *
Вихър (Кавракирово) - Беласица 1923 (Петрич)              3:0 
* - на неутрален терен заради наказание с лишаване от домакинство на
    Вихър.
Първомай (Първомай) - Старчево 2010 (Старчево)            1:3 

                           XIV кръг

15 март 2015, неделя, 15:00 ч:
Светкавица (Митино) - Калабак (Самуилово)                 7:1 
Илинден (Ключ) - Първомай (Първомай)                      1:3 
Старчево 2010 (Старчево) - Вихър (Кавракирово)            5:0 
Беласица 1923 (Петрич) - Огражденец (Кърналово)           3:2 
Яков (Яворница) - Подгорец (Коларово)                     3:2 
Беласица 08 (Беласица) - Ураган (Михнево)                 1:1 

                           XV кръг

22 март 2015, неделя, 15:00 ч:
Беласица 08 (Беласица) - Светкавица (Митино)              1:3 
Ураган (Михнево) - Яков (Яворница)                        4:4 
Подгорец (Коларово) - Беласица 1923 (Петрич)              3:0 
Огражденец (Кърналово) - Старчево 2010 (Старчево)         1:0 
Вихър (Кавракирово) - Илинден (Ключ)                      2:1 
Първомай (Първомай) - Калабак (Самуилово)                 6:0 

                           XVI кръг

29 март 2015, неделя, 15:00 ч:
Светкавица (Митино) - Първомай (Първомай)                 2:1 
Калабак (Самуилово) - Вихър (Кавракирово)                 3:2 
Илинден (Ключ) - Огражденец (Кърналово)                   0:4 * 
* - Илинден е наказан с лишаване от домакинство за 1 мач.
Старчево 2010 (Старчево) - Подгорец (Коларово)            0:3 сл. * 
* - първоначално 1:1, в последствие на Старчево е присъдена служебна загуба
    заради нередовен играч.
Беласица 1923 (Петрич) - Ураган (Михнево)                 4:0 
Яков (Яворница) - Беласица 08 (Беласица)                  7:1 

                           XVII кръг

5 април 2015, неделя, 16:00 ч:
Яков (Яворница) - Светкавица (Митино)                     1:5 
Беласица 08 (Беласица) - Беласица 1923 (Петрич)           0:1 
Ураган (Михнево) - Старчево 2010 (Старчево)               2:1 
Подгорец (Коларово) - Илинден (Ключ)                      4:0 
Огражденец (Кърналово) - Калабак (Самуилово)              2:1 
Вихър (Кавракирово) - Първомай (Първомай)                 0:7 сл. * 
* - прекратен по вина на домакините. Вихър е наказан с лишаване от
    домакинство за 3 мача.

                           XIII кръг - отложен мач

13 април 2015, понеделник, 17:00 ч:
Огражденец (Кърналово) - Яков (Яворница)                  3:1 

                           XVIII кръг

19 април 2015, неделя, 16:00 ч:
Светкавица (Митино) - Вихър (Кавракирово)                 7:0 
Първомай (Първомай) - Огражденец (Кърналово)              1:0 
Калабак (Самуилово) - Подгорец (Коларово)                 2:1 
Илинден (Ключ) - Ураган (Михнево)                         1:2 
* - на неутрален терен заради наказание с лишаване от домакинство на
    Илинден.
Старчево 2010 (Старчево) - Беласица 08 (Беласица)         4:0 
Беласица 1923 (Петрич) - Яков (Яворница)                  0:3 

                           XIX кръг

26 април 2015, неделя, 16:00 ч:
Беласица 1923 (Петрич) - Светкавица (Митино)              0:1 
Яков (Яворница) - Старчево 2010 (Старчево)                3:7 
Беласица 08 (Беласица) - Илинден (Ключ)                   6:0 
Ураган (Михнево) - Калабак (Самуилово)                    1:3 
Подгорец (Коларово) - Първомай (Първомай)                 1:0 
Огражденец (Кърналово) - Вихър (Кавракирово)              4:0 

* - Илинден (Ключ) се отказва от по-нататъшно участие след XIX кръг.
    Резултатите на отбора до този момент се зачитат, а на противниците му
    до края се присъждат служебни победи с 3:0.

                           XIII кръг - отложен мач

30 април 2015, четвъртък:
Калабак (Самуилово) - Илинден (Ключ)                      3:0 сл. * 
* - първоначално отложен, присъден служебно след отказването на Илинден.

                           XX кръг

3 май 2015, неделя, 17:00 ч:
Светкавица (Митино) - Огражденец (Кърналово)              2:1 
на неутрален терен: *
Вихър (Кавракирово) - Подгорец (Коларово)                 1:5 
* - на неутрален терен заради наказание с лишаване от домакинство на
    Вихър.
Първомай (Първомай) - Ураган (Михнево)                    7:1 
Калабак (Самуилово) - Беласица 08 (Беласица)              3:0 
Илинден (Ключ) - Яков (Яворница)                          0:3 сл. 
Старчево 2010 (Старчево) - Беласица 1923 (Петрич)         5:0 

                           XXI кръг

10 май 2015, неделя, 17:00 ч:
Старчево 2010 (Старчево) - Светкавица (Митино)            0:3 
Беласица 1923 (Петрич) - Илинден (Ключ)                   3:0 сл. 
Яков (Яворница) - Калабак (Самуилово)                     0:4 
Беласица 08 (Беласица) - Първомай (Първомай)              4:2 
Ураган (Михнево) - Вихър (Кавракирово)                    2:0 
Подгорец (Коларово) - Огражденец (Кърналово)              3:0 

                           XXII кръг

17 май 2015, неделя, 17:00 ч:
Светкавица (Митино) - Подгорец (Коларово)                 2:2 
Огражденец (Кърналово) - Ураган (Михнево)                 2:3 
на неутрален терен: *
Вихър (Кавракирово) - Беласица 08 (Беласица)              3:3 
* - на неутрален терен заради наказание с лишаване от домакинство на
    Вихър.
Първомай (Първомай) - Яков (Яворница)                     3:1 
Калабак (Самуилово) - Беласица 1923 (Петрич)              3:0 
Илинден (Ключ) - Старчево 2010 (Старчево)                 0:3 сл. 

                           XII кръг - отложен мач

24 май 2015, неделя, 17:00 ч:
Старчево 2010 (Старчево) - Калабак (Самуилово)            3:0 

                           XIII кръг - отложени мачове

31 май 2015, неделя, 17:00 ч:
на неутрален терен: *
Вихър (Кавракирово) - Беласица 1923 (Петрич)              3:0 
* - на неутрален терен заради наказание с лишаване от домакинство на
    Вихър.
Първомай (Първомай) - Старчево 2010 (Старчево)            1:3 

нагоре


ОФГ Благоевград - "Струма" 2 2014/15 - Таблица с резултати

--------------------------------------------------------------------------------------------------
                                        1.   2.   3.   4.   5.   6.   7.   8.   9.  10.  11.  12. 
--------------------------------------------------------------------------------------------------
 1. Подгорец (Коларово)                XXX  2:0  1:0  3:0  2:1  2:1  3:0  2:1  8:1  8:0  2:1  4:0 
 2. Светкавица (Митино)                2:2  XXX  2:1  0:1  2:1  7:1  2:1  3:0  5:1  5:0  7:0  7:0*
 3. Първомай (Първомай)                2:1  4:1  XXX  8:1  7:1  6:0  1:0  1:3  3:1  3:2  0:1  5:2 
 4. Беласица 1923 (Петрич)             0:1  0:1  1:0  XXX  4:0  1:1  3:2  3:1  0:3  4:1  0:0  3:0*
 5. Ураган (Михнево)                   1:4  5:2  0:0  2:4  XXX  1:3  3:0  2:1  4:4  1:2  2:0  5:1 
 6. Калабак (Самуилово)                2:1  1:2  2:2  3:0  0:1  XXX  3:2  6:5  2:2  3:0  3:2  3:0*
 7. Огражденец (Кърналово)             0:1  3:3  1:2  3:1  2:3  2:1  XXX  1:0  3:1  4:2  4:0  7:2 
 8. Старчево 2010 (Старчево)           0:3* 0:3  2:2  5:0  0:2  3:0  1:1  XXX  0:5  4:0  5:0  7:4 
 9. Яков (Яворница)                    3:2  1:5  2:4  4:8  4:1  0:4  5:0* 3:7  XXX  7:1  4:3  2:3 
10. Беласица 08 (Беласица)             1:2  1:3  4:2  0:1  1:1  6:0* 1:3  5:0  5:4  XXX  3:1  6:0 
11. Вихър (Кавракирово)                1:5  1:2  0:7* 3:0  1:2  4:0* 3:2  2:5  5:3  3:3  XXX  2:1 
12. Илинден (Ключ)                     2:2  4:5  1:3  0:3  1:2  3:0  0:4  0:3* 0:3* 1:5  2:1  XXX 
--------------------------------------------------------------------------------------------------

нагоре


ОФГ Благоевград - "Места" изток 2014/15

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 |
         | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 |

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Дебрен (Дебрен)                    18   13   3   2   46:13   42     Финали
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 2. Граничар (Копривлен)               17   12   2   3   40:14   38 [*]       
 3. Стрела 2003 (Вълкосел)             18   11   3   4   39:28   36           
 4. Слащен 2007 (Слащен)               18    8   6   4   35:30   30           
 5. Буйна Места (Мусомища)             18    9   2   7   36:24   29           
 6. Канина (Гърмен)                    18    6   5   7   38:34   23           
 7. Пирин (Брезница)                   17    5   4   8   46:40   19 [*]       
 8. Единство 2005 (Дъбница)            18    3   6   9   19:35   15           
 9. Кочан (Кочан)                      18    3   3  12   23:61   12           
10. Садово (Садово)                    18    1   2  15   21:64    5           

Бележки
  - Барселона (Борово), 10-ти през изминалия сезон; се отказва от участие.
  - Мачът от II кръг Пирин (Брезница) - Граничар (Копривлен) е анулиран.

                           I кръг

14 септември 2014, неделя, 17:00 ч:
Пирин (Брезница) - Единство 2005 (Дъбница)                1:1 
Граничар (Копривлен) - Кочан (Кочан)                      6:0 
Канина (Гърмен) - Стрела 2003 (Вълкосел)                  1:2 
Дебрен (Дебрен) - Садово (Садово)                         5:0 
Слащен 2007 (Слащен) - Буйна Места (Мусомища)             1:0 

                           II кръг

21 септември 2014, неделя, 17:00 ч:
Единство 2005 (Дъбница) - Буйна Места (Мусомища)          1:1 
Садово (Садово) - Слащен 2007 (Слащен)                    1:3 
Стрела 2003 (Вълкосел) - Дебрен (Дебрен)                  2:0 
Кочан (Кочан) - Канина (Гърмен)                           1:1 
Пирин (Брезница) - Граничар (Копривлен)                   анулиран * 
* - прекратен по вина на двата отбора, в последствие анулиран.

                           III кръг

28 септември 2014, неделя, 17:00 ч:
Граничар (Копривлен) - Единство 2005 (Дъбница)            2:1 
Канина (Гърмен) - Пирин (Брезница)                        2:1 
Дебрен (Дебрен) - Кочан (Кочан)                           6:0 
Слащен 2007 (Слащен) - Стрела 2003 (Вълкосел)             2:0 
Буйна Места (Мусомища) - Садово (Садово)                  1:0 

                           IV кръг

12 октомври 2014, неделя, 16:00 ч:
Единство 2005 (Дъбница) - Садово (Садово)                 1:0 
Стрела 2003 (Вълкосел) - Буйна Места (Мусомища)           2:1 
Кочан (Кочан) - Слащен 2007 (Слащен)                      4:1 
Пирин (Брезница) - Дебрен (Дебрен)                        1:2 
Граничар (Копривлен) - Канина (Гърмен)                    2:1 

                           V кръг

19 октомври 2014, неделя, 16:00 ч:
Канина (Гърмен) - Единство 2005 (Дъбница)                 4:1 
Дебрен (Дебрен) - Граничар (Копривлен)                    2:1 
Слащен 2007 (Слащен) - Пирин (Брезница)                   4:3 
Буйна Места (Мусомища) - Кочан (Кочан)                    4:1 
Садово (Садово) - Стрела 2003 (Вълкосел)                  2:4 

                           VI кръг

26 октомври 2014, неделя, 15:00 ч:
Единство 2005 (Дъбница) - Стрела 2003 (Вълкосел)          1:3 
Кочан (Кочан) - Садово (Садово)                           2:0 
Пирин (Брезница) - Буйна Места (Мусомища)                 1:0 
Граничар (Копривлен) - Слащен 2007 (Слащен)               2:0 
Канина (Гърмен) - Дебрен (Дебрен)                         1:2 

                           VII кръг

2 ноември 2014, неделя, 15:00 ч:
Дебрен (Дебрен) - Единство 2005 (Дъбница)                 3:0 
Слащен 2007 (Слащен) - Канина (Гърмен)                    1:1 
Буйна Места (Мусомища) - Граничар (Копривлен)             1:1 
Садово (Садово) - Пирин (Брезница)                        4:2 
Стрела 2003 (Вълкосел) - Кочан (Кочан)                    5:3 

                           VIII кръг

9 ноември 2014, неделя, 15:00 ч:
Единство 2005 (Дъбница) - Кочан (Кочан)                   2:0 
Пирин (Брезница) - Стрела 2003 (Вълкосел)                 3:5 
Граничар (Копривлен) - Садово (Садово)                    4:1 
Канина (Гърмен) - Буйна Места (Мусомища)                  3:1 
Дебрен (Дебрен) - Слащен 2007 (Слащен)                    4:1 

                           IX кръг

16 ноември 2014, неделя, 15:00 ч:
Слащен 2007 (Слащен) - Единство 2005 (Дъбница)            1:1 
Буйна Места (Мусомища) - Дебрен (Дебрен)                  0:1 
Садово (Садово) - Канина (Гърмен)                         1:4 
Стрела 2003 (Вълкосел) - Граничар (Копривлен)             0:0 
Кочан (Кочан) - Пирин (Брезница)                          6:1 

                           X кръг

8 март 2015, неделя, 15:00 ч:
Единство 2005 (Дъбница) - Пирин (Брезница)                отложен * 
Кочан (Кочан) - Граничар (Копривлен)                      отложен * 
Стрела 2003 (Вълкосел) - Канина (Гърмен)                  отложен * 
Садово (Садово) - Дебрен (Дебрен)                         отложен * 
Буйна Места (Мусомища) - Слащен 2007 (Слащен)             отложен * 
* - всички мачове от кръга са отложени заради лошо време.
17 май 2015, неделя, 17:00 ч:
Единство 2005 (Дъбница) - Пирин (Брезница)                0:3 
Кочан (Кочан) - Граничар (Копривлен)                      0:3 
Стрела 2003 (Вълкосел) - Канина (Гърмен)                  3:0 
Садово (Садово) - Дебрен (Дебрен)                         0:3 
Буйна Места (Мусомища) - Слащен 2007 (Слащен)             3:2 

                           XI кръг

15 март 2015, неделя, 15:00 ч:
Буйна Места (Мусомища) - Единство 2005 (Дъбница)          3:1 
Слащен 2007 (Слащен) - Садово (Садово)                    4:1 
Дебрен (Дебрен) - Стрела 2003 (Вълкосел)                  3:0 
Канина (Гърмен) - Кочан (Кочан)                           6:0 
Граничар (Копривлен) - Пирин (Брезница)                   1:3 

                           XII кръг

22 март 2015, неделя, 15:00 ч:
Единство 2005 (Дъбница) - Граничар (Копривлен)            0:4 
Пирин (Брезница) - Канина (Гърмен)                        1:1 
Кочан (Кочан) - Дебрен (Дебрен)                           0:4 
Стрела 2003 (Вълкосел) - Слащен 2007 (Слащен)             1:1 
Садово (Садово) - Буйна Места (Мусомища)                  1:5 

                           XIII кръг

29 март 2015, неделя, 15:00 ч:
Садово (Садово) - Единство 2005 (Дъбница)                 2:2 
Буйна Места (Мусомища) - Стрела 2003 (Вълкосел)           3:0 
Слащен 2007 (Слащен) - Кочан (Кочан)                      3:2 
Дебрен (Дебрен) - Пирин (Брезница)                        1:1 
Канина (Гърмен) - Граничар (Копривлен)                    1:2 

                           XIV кръг

5 април 2015, неделя, 16:00 ч:
Единство 2005 (Дъбница) - Канина (Гърмен)                 2:2 
Граничар (Копривлен) - Дебрен (Дебрен)                    4:0 
Пирин (Брезница) - Слащен 2007 (Слащен)                   2:2 
Кочан (Кочан) - Буйна Места (Мусомища)                    1:2 
Стрела 2003 (Вълкосел) - Садово (Садово)                  4:3 

                           XV кръг

19 април 2015, неделя, 16:00 ч:
Стрела 2003 (Вълкосел) - Единство 2005 (Дъбница)          2:0 
Садово (Садово) - Кочан (Кочан)                           2:2 
Буйна Места (Мусомища) - Пирин (Брезница)                 5:2 
Слащен 2007 (Слащен) - Граничар (Копривлен)               3:1 
Дебрен (Дебрен) - Канина (Гърмен)                         5:0 

                           XVI кръг

26 април 2015, неделя, 16:00 ч:
Единство 2005 (Дъбница) - Дебрен (Дебрен)                 1:1 
Канина (Гърмен) - Слащен 2007 (Слащен)                    2:2 
Граничар (Копривлен) - Буйна Места (Мусомища)             2:1 
Пирин (Брезница) - Садово (Садово)                        8:1 
Кочан (Кочан) - Стрела 2003 (Вълкосел)                    1:1 

                           XVII кръг

3 май 2015, неделя, 17:00 ч:
Кочан (Кочан) - Единство 2005 (Дъбница)                   отложен 
Стрела 2003 (Вълкосел) - Пирин (Брезница)                 5:2 
Садово (Садово) - Граничар (Копривлен)                    0:3 
Буйна Места (Мусомища) - Канина (Гърмен)                  5:1 
Слащен 2007 (Слащен) - Дебрен (Дебрен)                    1:1 
ненасрочен:
Кочан (Кочан) - Единство 2005 (Дъбница)                   0:3 сл. * 
* - първоначално отложен, в последствие присъден служебно.

                           XVIII кръг

10 май 2015, неделя, 17:00 ч:
Единство 2005 (Дъбница) - Слащен 2007 (Слащен)            1:3 
Дебрен (Дебрен) - Буйна Места (Мусомища)                  3:0 
Канина (Гърмен) - Садово (Садово)                         7:2 
Граничар (Копривлен) - Стрела 2003 (Вълкосел)             2:0 
Пирин (Брезница) - Кочан (Кочан)                         11:0 

                           XVII кръг - отложен мач

ненасрочен:
Кочан (Кочан) - Единство 2005 (Дъбница)                   0:3 сл. * 
* - първоначално отложен, в последствие присъден служебно.

                           X кръг - отложени мачове

17 май 2015, неделя, 17:00 ч:
Единство 2005 (Дъбница) - Пирин (Брезница)                0:3 
Кочан (Кочан) - Граничар (Копривлен)                      0:3 
Стрела 2003 (Вълкосел) - Канина (Гърмен)                  3:0 
Садово (Садово) - Дебрен (Дебрен)                         0:3 
Буйна Места (Мусомища) - Слащен 2007 (Слащен)             3:2 

нагоре


ОФГ Благоевград - "Места" изток 2014/15 - Таблица с резултати

----------------------------------------------------------------------------------------
                                        1.   2.   3.   4.   5.   6.   7.   8.   9.  10. 
----------------------------------------------------------------------------------------
 1. Дебрен (Дебрен)                    XXX  2:1  3:0  4:1  3:0  5:0  1:1  3:0  6:0  5:0 
 2. Граничар (Копривлен)               4:0  XXX  2:0  2:0  2:1  2:1  1:3  2:1  6:0  4:1 
 3. Стрела 2003 (Вълкосел)             2:0  0:0  XXX  1:1  2:1  3:0  5:2  2:0  5:3  4:3 
 4. Слащен 2007 (Слащен)               1:1  3:1  2:0  XXX  1:0  1:1  4:3  1:1  3:2  4:1 
 5. Буйна Места (Мусомища)             0:1  1:1  3:0  3:2  XXX  5:1  5:2  3:1  4:1  1:0 
 6. Канина (Гърмен)                    1:2  1:2  1:2  2:2  3:1  XXX  2:1  4:1  6:0  7:2 
 7. Пирин (Брезница)                   1:2  ---  3:5  2:2  1:0  1:1  XXX  1:1 11:0  8:1 
 8. Единство 2005 (Дъбница)            1:1  0:4  1:3  1:3  1:1  2:2  0:3  XXX  2:0  1:0 
 9. Кочан (Кочан)                      0:4  0:3  1:1  4:1  1:2  1:1  6:1  0:3* XXX  2:0 
10. Садово (Садово)                    0:3  0:3  2:4  1:3  1:5  1:4  4:2  2:2  2:2  XXX 
----------------------------------------------------------------------------------------

нагоре


ОФГ Благоевград - "Места" запад 2014/15

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 |

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Родопа (Рибново)                   12    9   0   3   33:13   27     Финали
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 2. Ляски (Ново Лески)                 12    6   1   5   25:20   19           
 3. Долен (Долен)                      12    4   1   7   13:25   13           
 4. Корница (Корница)                  12    4   0   8   15:28   12           
 -. Върбица 2008 (Ореше)                1    0   0   1    0:3     - [*]       
 -. Ореляк (Лъжница)                    1    0   0   1    0:3     - [*]       

Бележки
  - Граничар (Туховища), 5-ти; и Спартак 2004 (Долно Дряново), 8-ми през изминалия сезон; се отказват от участие.
  - На 18 септември 2014 г. Върбица 2008 (Ореше) и Ореляк (Лъжница) се отказват от участие без да са изиграли мач. Присъдените им служебни загуби от I кръг са анулирани, а противниците им до края на сезона почиват.
  - След оттеглянето на Върбица 2008 и Ореляк е решено оставащите отбори да играят помежду си по 4 пъти като от първоначалната програма от 10 кръга 8 се изиграят през есента, а през пролетта се изготви програма от още 6 кръга без почиващи отбори.

                           I кръг

14 септември 2014, неделя, 10:30 ч:
Ляски (Ново Лески) - Корница (Корница)                    3:0 
Родопа (Рибново) - Ореляк (Лъжница)                       3:0 сл.  /анулиран/ 
Долен (Долен) - Върбица 2008 (Ореше)                      3:0 сл.  /анулиран/ 

                           II кръг

21 септември 2014, неделя, 10:30 ч:
Корница (Корница) - Върбица 2008 (Ореше)                  анулиран * 
* - анулиран след оттеглянето на Върбица 2008.
Ореляк (Лъжница) - Долен (Долен)                          анулиран * 
* - анулиран след оттеглянето на Ореляк.
Ляски (Ново Лески) - Родопа (Рибново)                     2:3 

                           III кръг

28 септември 2014, неделя, 10:30 ч:
Родопа (Рибново) - Корница (Корница)                      3:0 
Долен (Долен) - Ляски (Ново Лески)                        4:2 
Върбица 2008 (Ореше) - Ореляк (Лъжница)                   анулиран 

                           IV кръг

12 октомври 2014, неделя, 10:30 ч:
Корница (Корница) - Ореляк (Лъжница)                      анулиран 
Ляски (Ново Лески) - Върбица 2008 (Ореше)                 анулиран 
Родопа (Рибново) - Долен (Долен)                          2:0 

                           V кръг

19 октомври 2014, неделя, 10:30 ч:
Долен (Долен) - Корница (Корница)                         3:0 сл. 
Върбица 2008 (Ореше) - Родопа (Рибново)                   анулиран 
Ореляк (Лъжница) - Ляски (Ново Лески)                     анулиран 

                           VI кръг

26 октомври 2014, неделя, 10:30 ч:
Корница (Корница) - Ляски (Ново Лески)                    1:0 
Ореляк (Лъжница) - Родопа (Рибново)                       анулиран 
Върбица 2008 (Ореше) - Долен (Долен)                      анулиран 

                           VII кръг

2 ноември 2014, неделя, 10:30 ч:
Върбица 2008 (Ореше) - Корница (Корница)                  анулиран 
Долен (Долен) - Ореляк (Лъжница)                          анулиран 
Родопа (Рибново) - Ляски (Ново Лески)                     3:1 

                           VIII кръг

9 ноември 2014, неделя, 10:30 ч:
Корница (Корница) - Родопа (Рибново)                      4:1 
Ляски (Ново Лески) - Долен (Долен)                        5:0 
Ореляк (Лъжница) - Върбица 2008 (Ореше)                   анулиран 

                           IX кръг

15 март 2015, неделя, 10:30 ч:
Ореляк (Лъжница) - Корница (Корница)                      анулиран 
Върбица 2008 (Ореше) - Ляски (Ново Лески)                 анулиран 
Долен (Долен) - Родопа (Рибново)                          отложен 
6 май 2015, сряда, 10:30 ч:
Долен (Долен) - Родопа (Рибново)                          0:3 

                           X кръг

22 март 2015, неделя, 10:30 ч:
Корница (Корница) - Долен (Долен)                         0:3 сл. 
Родопа (Рибново) - Върбица 2008 (Ореше)                   анулиран 
Ляски (Ново Лески) - Ореляк (Лъжница)                     анулиран 

                           XI кръг

29 март 2015, неделя, 10:30 ч:
Ляски (Ново Лески) - Долен (Долен)                        3:0 
Корница (Корница) - Родопа (Рибново)                      1:2 

                           XII кръг

5 април 2015, неделя, 10:30 ч:
Долен (Долен) - Родопа (Рибново)                          0:4 
Ляски (Ново Лески) - Корница (Корница)                    2:1 

                           XIII кръг

19 април 2015, неделя, 10:30 ч:
Корница (Корница) - Долен (Долен)                         3:0 
Родопа (Рибново) - Ляски (Ново Лески)                     2:3 

                           XIV кръг

26 април 2015, неделя, 10:30 ч:
Долен (Долен) - Ляски (Ново Лески)                        0:0 
Родопа (Рибново) - Корница (Корница)                      6:0 

                           XV кръг

3 май 2015, неделя, 10:30 ч:
Родопа (Рибново) - Долен (Долен)                          3:0 
Корница (Корница) - Ляски (Ново Лески)                    5:2 

                           IX кръг - отложен мач

6 май 2015, сряда, 10:30 ч:
Долен (Долен) - Родопа (Рибново)                          0:3 

                           XVI кръг

10 май 2015, неделя, 10:30 ч:
Долен (Долен) - Корница (Корница)                         3:0 
Ляски (Ново Лески) - Родопа (Рибново)                     2:1 

нагоре


ОФГ Благоевград - "Места" запад 2014/15 - Таблица с резултати

--------------------------------------------------------------------
                                        1.   2.   3.   4.   5.   6. 
--------------------------------------------------------------------
 1. Родопа (Рибново)                   XXX  3:1  2:0  3:0  --- (3:0)
                                       XXX  2:3  3:0  6:0  ---  --- 
 2. Ляски (Ново Лески)                 2:3  XXX  5:0  3:0  ---  --- 
                                       2:1  XXX  3:0  2:1  ---  --- 
 3. Долен (Долен)                      0:3  4:2  XXX  3:0*(3:0) --- 
                                       0:4  0:0  XXX  3:0  ---  --- 
 4. Корница (Корница)                  4:1  1:0  0:3* XXX  ---  --- 
                                       1:2  5:2  3:0  XXX  ---  --- 
 5. Върбица 2008 (Ореше)               ---  ---  ---  ---  XXX  --- 
 6. Ореляк (Лъжница)                   ---  ---  ---  ---  ---  XXX 
--------------------------------------------------------------------

нагоре


ОФГ Благоевград - финали 2014/15

                           Регламент:

Петте първенци на подгрупите чрез жребий се разпределят в една двойка и три почиващи отбори.
Победителят от двойката заедно с останалите три отбора се разпределят отново с жребий в
две полуфинални двойки, а победителите от тях определят  шампиона на ОФГ Благоевград във
финална среща.
Всички мачове се играят на неутрален терен, а победителите се определят в една среща.

                           Първи кръг:

28 май 2015, четвъртък, 17:30 ч:
в Кресна:
Бистрица (Катунци) - Подгорец (Коларово)                  0:2 (0:0)
  [0:1 Андон Мицков 52', 0:2 Светослав Марков 64'], ~ 270 зрители
Ураган 1970 (Горно Драглище)                              почива
Дебрен (Дебрен)                                           почива
Родопа (Рибново)                                          почива

                           1/2 финали:

30 май 2015, събота, 17:30 ч:
в Гоце Делчев, Градски стадион:
Дебрен (Дебрен) - Ураган 1970 (Горно Драглище)            3:1 (2:0)
  [1:0 Вранчев 10', 2:0 Сариев 15', 3:0 Вранчев 48',
   3:1 Барутчиев 63']
  [чк: _ (Д) 40']
31 май 2015, неделя, 17:30 ч:
в Кресна:
Подгорец (Коларово) - Родопа (Рибново)                    3:0

                           Финал:

3 юни 2015, сряда, 17:30 ч:
в Кресна:
Дебрен (Дебрен) - Подгорец (Коларово)                     0:0; при дузпите: 4:3
   ~ 250 зрители

нагоре


ОФГ Благоевград 2014/15 - страници на отбори

Ветрен (Полена)

нагоре