Деца (род.2002-03):
Враца - Областна група 2016/17

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 |
         | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 |

                           Актуални мачове:

3 декември 2016, събота, 10:30 ч / XII кръг:
Първа атомна (Козлодуй) - Дунав 2016 (Селановци)          отложен 
Ботев (Враца) - Чавдар 1957 (Бяла Слатина)                отложен 
3 декември 2016, събота, 11:30 ч / XII кръг:
Скала 2015 (Оселна) - Торпедо 2004 (Борован)              отложен 
Любимец (Търнава) - Кариана (Ерден)                       отложен 

                           Класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Ботев (Враца)                       8    8   0   0   77:0    24
-------------------------------------------------------------------
 2. Чавдар 1957 (Бяла Слатина)          8    5   3   0   23:4    18
 3. Локомотив Мездра (Мездра)           9    5   1   3   28:23   16 [1 0 0  1:0  3]
 4. Дунав 2016 (Селановци)              8    5   1   2   34:5    16 [0 0 1  0:1  0]
 5. Първа атомна (Козлодуй)             8    4   2   2   30:9    14
 6. Торпедо 2004 (Борован)              9    4   1   4   22:30   13 [0 1 0  2:2  1, 2 гола на чужд терен]
 7. Любимец (Търнава)                   9    4   1   4   20:15   13 [0 1 0  2:2  1, 0 гола на чужд терен]
 8. Кариана (Ерден)                     8    3   1   4   36:18   10
 9. Септември 98 (Гложене)              9    3   0   6   20:23    9
10. Скала 2015 (Оселна)                 8    1   0   7    2:80    3
11. Огоста (Хайредин)                  10    0   0  10    0:85    0

                           I кръг

17 септември 2016, събота, 10:30 ч:
Ботев (Враца) - Първа атомна (Козлодуй)                   4:0 
Скала 2015 (Оселна) - Дунав 2016 (Селановци)              0:12 
Любимец (Търнава) - Локомотив Мездра (Мездра)             1:2 
22 септември 2016, четвъртък, 10:30 ч:
Септември 98 (Гложене) - Огоста (Хайредин)                отложен 
8 ноември 2016, вторник, 14:00 ч:
Септември 98 (Гложене) - Огоста (Хайредин)                7:0 * 
* - датата е приблизителна, мачът се е играл 2-ри и 20-ти ноември.
Чавдар 1957 (Бяла Слатина)                                почива
Торпедо 2004 (Борован)                                    почива
Кариана (Ерден)                                           почива

                           II кръг

24 септември 2016, събота, 10:00 ч:
Ботев (Враца) - Скала 2015 (Оселна)                      21:0 
24 септември 2016, събота, 10:30 ч:
Огоста (Хайредин) - Любимец (Търнава)                     0:7 
24 септември 2016, събота, 11:30 ч:
Локомотив Мездра (Мездра) - Кариана (Ерден)               3:0 
Торпедо 2004 (Борован) - Септември 98 (Гложене)           5:0 
Първа атомна (Козлодуй)                                   почива
Чавдар 1957 (Бяла Слатина)                                почива
Дунав 2016 (Селановци)                                    почива

                           III кръг

1 октомври 2016, събота, 10:30 ч:
Скала 2015 (Оселна) - Първа атомна (Козлодуй)             1:10 
Любимец (Търнава) - Торпедо 2004 (Борован)                2:2 
Кариана (Ерден) - Огоста (Хайредин)                      16:0 
1 октомври 2016, събота, 11:30 ч:
Септември 98 (Гложене) - Чавдар 1957 (Бяла Слатина)       0:2 
Ботев (Враца)                                             почива
Дунав 2016 (Селановци)                                    почива
Локомотив Мездра (Мездра)                                 почива

                           IV кръг

8 октомври 2016, събота, 10:30 ч:
Чавдар 1957 (Бяла Слатина) - Любимец (Търнава)            2:0 
8 октомври 2016, събота, 11:30 ч:
Първа атомна (Козлодуй) - Локомотив Мездра (Мездра)       1:1 
Торпедо 2004 (Борован) - Кариана (Ерден)                  3:2 
Дунав 2016 (Селановци) - Септември 98 (Гложене)           4:0 
Огоста (Хайредин)                                         почива
Ботев (Враца)                                             почива
Скала 2015 (Оселна)                                       почива

                           V кръг

15 октомври 2016, събота, 10:30 ч:
Любимец (Търнава) - Дунав 2016 (Селановци)                3:2 
Локомотив Мездра (Мездра) - Огоста (Хайредин)             7:0 
15 октомври 2016, събота, 11:30 ч:
Септември 98 (Гложене) - Ботев (Враца)                    0:4 
Кариана (Ерден) - Чавдар 1957 (Бяла Слатина)              0:0 
Първа атомна (Козлодуй)                                   почива
Скала 2015 (Оселна)                                       почива
Торпедо 2004 (Борован)                                    почива

                           VI кръг

22 октомври 2016, събота, 10:30 ч:
Първа атомна (Козлодуй) - Огоста (Хайредин)              12:0 
Ботев (Враца) - Любимец (Търнава)                         4:0 
Скала 2015 (Оселна) - Септември 98 (Гложене)              0:9 
22 октомври 2016, събота, 11:30 ч:
Торпедо 2004 (Борован) - Локомотив Мездра (Мездра)        6:3 
Дунав 2016 (Селановци) - Кариана (Ерден)                  3:0 
Чавдар 1957 (Бяла Слатина)                                почива

                           VII кръг

29 октомври 2016, събота, 10:30 ч:
Любимец (Търнава) - Скала 2015 (Оселна)                   6:0 
Огоста (Хайредин) - Торпедо 2004 (Борован)                0:5 
29 октомври 2016, събота, 11:30 ч:
Кариана (Ерден) - Ботев (Враца)                           0:9 
Локомотив Мездра (Мездра) - Чавдар 1957 (Бяла Слатина)    1:3 
Първа атомна (Козлодуй)                                   почива
Септември 98 (Гложене)                                    почива
Дунав 2016 (Селановци)                                    почива

                           VIII кръг

5 ноември 2016, събота, 10:30 ч:
Чавдар 1957 (Бяла Слатина) - Огоста (Хайредин)            9:0 
Скала 2015 (Оселна) - Кариана (Ерден)                     0:12 
5 ноември 2016, събота, 11:30 ч:
Първа атомна (Козлодуй) - Торпедо 2004 (Борован)          4:0 
Дунав 2016 (Селановци) - Локомотив Мездра (Мездра)        0:1 
Ботев (Враца)                                             почива
Любимец (Търнава)                                         почива
Септември 98 (Гложене)                                    почива

                           I кръг - отложен мач

8 ноември 2016, вторник, 14:00 ч:
Септември 98 (Гложене) - Огоста (Хайредин)                7:0 * 
* - датата е приблизителна, мачът се е играл 2-ри и 20-ти ноември.

                           IX кръг

12 ноември 2016, събота, 10:30 ч:
Огоста (Хайредин) - Дунав 2016 (Селановци)                0:8 
12 ноември 2016, събота, 11:30 ч:
Септември 98 (Гложене) - Първа атомна (Козлодуй)          1:2 
Локомотив Мездра (Мездра) - Ботев (Враца)                 0:12 
Торпедо 2004 (Борован) - Чавдар 1957 (Бяла Слатина)       1:5 
Любимец (Търнава)                                         почива
Кариана (Ерден)                                           почива
Скала 2015 (Оселна)                                       почива

                           X кръг

19 ноември 2016, събота, 10:30 ч:
Ботев (Враца) - Огоста (Хайредин)                        13:0 
Скала 2015 (Оселна) - Локомотив Мездра (Мездра)           0:10 
Септември 98 (Гложене) - Любимец (Търнава)                3:0 
19 ноември 2016, събота, 11:30 ч:
Първа атомна (Козлодуй) - Чавдар 1957 (Бяла Слатина)      1:1 
Дунав 2016 (Селановци) - Торпедо 2004 (Борован)           4:0 
Кариана (Ерден)                                           почива

                           XI кръг

26 ноември 2016, събота, 10:30 ч:
Любимец (Търнава) - Първа атомна (Козлодуй)               1:0 
Огоста (Хайредин) - Скала 2015 (Оселна)                   0:1 
26 ноември 2016, събота, 11:30 ч:
Кариана (Ерден) - Септември 98 (Гложене)                  6:0 
Торпедо 2004 (Борован) - Ботев (Враца)                    0:10 
Чавдар 1957 (Бяла Слатина) - Дунав 2016 (Селановци)       1:1 
Локомотив Мездра (Мездра)                                 почива

                           XII кръг

3 декември 2016, събота, 10:30 ч:
Първа атомна (Козлодуй) - Дунав 2016 (Селановци)          отложен 
Ботев (Враца) - Чавдар 1957 (Бяла Слатина)                отложен 
3 декември 2016, събота, 11:30 ч:
Скала 2015 (Оселна) - Торпедо 2004 (Борован)              отложен 
Любимец (Търнава) - Кариана (Ерден)                       отложен 
Огоста (Хайредин)                                         почива
Локомотив Мездра (Мездра)                                 почива
Септември 98 (Гложене)                                    почива

                           XIII кръг

10 декември 2016, събота, 10:30 ч:
Кариана (Ерден) - Първа атомна (Козлодуй)                  - 
Локомотив Мездра (Мездра) - Септември 98 (Гложене)         - 
Дунав 2016 (Селановци) - Ботев (Враца)                     - 
10 декември 2016, събота, 11:30 ч:
Чавдар 1957 (Бяла Слатина) - Скала 2015 (Оселна)           - 
Любимец (Търнава)                                         почива
Огоста (Хайредин)                                         почива
Торпедо 2004 (Борован)                                    почива

                           XIV кръг

пролет 2017:
Първа атомна (Козлодуй) - Ботев (Враца)                    - 
Дунав 2016 (Селановци) - Скала 2015 (Оселна)               - 
Огоста (Хайредин) - Септември 98 (Гложене)                 - 
Локомотив Мездра (Мездра) - Любимец (Търнава)              - 
Чавдар 1957 (Бяла Слатина)                                почива
Торпедо 2004 (Борован)                                    почива
Кариана (Ерден)                                           почива

                           XV кръг

Кариана (Ерден) - Локомотив Мездра (Мездра)                - 
Любимец (Търнава) - Огоста (Хайредин)                      - 
Септември 98 (Гложене) - Торпедо 2004 (Борован)            - 
Скала 2015 (Оселна) - Ботев (Враца)                        - 
Първа атомна (Козлодуй)                                   почива
Чавдар 1957 (Бяла Слатина)                                почива
Дунав 2016 (Селановци)                                    почива

                           XVI кръг

Първа атомна (Козлодуй) - Скала 2015 (Оселна)              - 
Чавдар 1957 (Бяла Слатина) - Септември 98 (Гложене)        - 
Торпедо 2004 (Борован) - Любимец (Търнава)                 - 
Огоста (Хайредин) - Кариана (Ерден)                        - 
Ботев (Враца)                                             почива
Дунав 2016 (Селановци)                                    почива
Локомотив Мездра (Мездра)                                 почива

                           XVII кръг

Локомотив Мездра (Мездра) - Първа атомна (Козлодуй)        - 
Кариана (Ерден) - Торпедо 2004 (Борован)                   - 
Любимец (Търнава) - Чавдар 1957 (Бяла Слатина)             - 
Септември 98 (Гложене) - Дунав 2016 (Селановци)            - 
Огоста (Хайредин)                                         почива
Ботев (Враца)                                             почива
Скала 2015 (Оселна)                                       почива

                           XVIII кръг

Ботев (Враца) - Септември 98 (Гложене)                     - 
Дунав 2016 (Селановци) - Любимец (Търнава)                 - 
Чавдар 1957 (Бяла Слатина) - Кариана (Ерден)               - 
Огоста (Хайредин) - Локомотив Мездра (Мездра)              - 
Първа атомна (Козлодуй)                                   почива
Скала 2015 (Оселна)                                       почива
Торпедо 2004 (Борован)                                    почива

                           XIX кръг

Огоста (Хайредин) - Първа атомна (Козлодуй)                - 
Локомотив Мездра (Мездра) - Торпедо 2004 (Борован)         - 
Кариана (Ерден) - Дунав 2016 (Селановци)                   - 
Любимец (Търнава) - Ботев (Враца)                          - 
Септември 98 (Гложене) - Скала 2015 (Оселна)               - 
Чавдар 1957 (Бяла Слатина)                                почива

                           XX кръг

Скала 2015 (Оселна) - Любимец (Търнава)                    - 
Ботев (Враца) - Кариана (Ерден)                            - 
Чавдар 1957 (Бяла Слатина) - Локомотив Мездра (Мездра)     - 
Торпедо 2004 (Борован) - Огоста (Хайредин)                 - 
Първа атомна (Козлодуй)                                   почива
Септември 98 (Гложене)                                    почива
Дунав 2016 (Селановци)                                    почива

                           XXI кръг

Торпедо 2004 (Борован) - Първа атомна (Козлодуй)           - 
Огоста (Хайредин) - Чавдар 1957 (Бяла Слатина)             - 
Локомотив Мездра (Мездра) - Дунав 2016 (Селановци)         - 
Кариана (Ерден) - Скала 2015 (Оселна)                      - 
Ботев (Враца)                                             почива
Любимец (Търнава)                                         почива
Септември 98 (Гложене)                                    почива

                           XXII кръг

Първа атомна (Козлодуй) - Септември 98 (Гложене)           - 
Ботев (Враца) - Локомотив Мездра (Мездра)                  - 
Дунав 2016 (Селановци) - Огоста (Хайредин)                 - 
Чавдар 1957 (Бяла Слатина) - Торпедо 2004 (Борован)        - 
Любимец (Търнава)                                         почива
Кариана (Ерден)                                           почива
Скала 2015 (Оселна)                                       почива

                           XXIII кръг

Чавдар 1957 (Бяла Слатина) - Първа атомна (Козлодуй)       - 
Торпедо 2004 (Борован) - Дунав 2016 (Селановци)            - 
Огоста (Хайредин) - Ботев (Враца)                          - 
Локомотив Мездра (Мездра) - Скала 2015 (Оселна)            - 
Любимец (Търнава) - Септември 98 (Гложене)                 - 
Кариана (Ерден)                                           почива

                           XXIV кръг

Първа атомна (Козлодуй) - Любимец (Търнава)                - 
Септември 98 (Гложене) - Кариана (Ерден)                   - 
Скала 2015 (Оселна) - Огоста (Хайредин)                    - 
Ботев (Враца) - Торпедо 2004 (Борован)                     - 
Дунав 2016 (Селановци) - Чавдар 1957 (Бяла Слатина)        - 
Локомотив Мездра (Мездра)                                 почива

                           XXV кръг

Дунав 2016 (Селановци) - Първа атомна (Козлодуй)           - 
Чавдар 1957 (Бяла Слатина) - Ботев (Враца)                 - 
Торпедо 2004 (Борован) - Скала 2015 (Оселна)               - 
Кариана (Ерден) - Любимец (Търнава)                        - 
Огоста (Хайредин)                                         почива
Локомотив Мездра (Мездра)                                 почива
Септември 98 (Гложене)                                    почива

                           XXVI кръг

Първа атомна (Козлодуй) - Кариана (Ерден)                  - 
Септември 98 (Гложене) - Локомотив Мездра (Мездра)         - 
Скала 2015 (Оселна) - Чавдар 1957 (Бяла Слатина)           - 
Ботев (Враца) - Дунав 2016 (Селановци)                     - 
Любимец (Търнава)                                         почива
Огоста (Хайредин)                                         почива
Торпедо 2004 (Борован)                                    почива

Таблица с резултати
--------------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. --------------------------------------------------------------------------------------------- 1. Ботев (Враца) XXX -:- -:- -:- 4:0 -:- 4:0 -:- -:- 21:0 13:0 2. Чавдар 1957 (Бяла Слатина) -:- XXX -:- 1:1 -:- -:- 2:0 -:- -:- -:- 9:0 3. Локомотив Мездра (Мездра) 0:12 1:3 XXX -:- -:- -:- -:- 3:0 -:- -:- 7:0 4. Дунав 2016 (Селановци) -:- -:- 0:1 XXX -:- 4:0 -:- 3:0 4:0 -:- -:- 5. Първа атомна (Козлодуй) -:- 1:1 1:1 -:- XXX 4:0 -:- -:- -:- -:- 12:0 6. Торпедо 2004 (Борован) 0:10 1:5 6:3 -:- -:- XXX -:- 3:2 5:0 -:- -:- 7. Любимец (Търнава) -:- -:- 1:2 3:2 1:0 2:2 XXX -:- -:- 6:0 -:- 8. Кариана (Ерден) 0:9 0:0 -:- -:- -:- -:- -:- XXX 6:0 -:- 16:0 9. Септември 98 (Гложене) 0:4 0:2 -:- -:- 1:2 -:- 3:0 -:- XXX -:- 7:0 10. Скала 2015 (Оселна) -:- -:- 0:10 0:12 1:10 -:- -:- 0:12 0:9 XXX -:- 11. Огоста (Хайредин) -:- -:- -:- 0:8 -:- 0:5 0:7 -:- -:- 0:1 XXX --------------------------------------------------------------------------------------------- нагоре