Деца (род.2006-07):
« Плевен - Междуобластна група 2020/21


Група "А"

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 |

                           Крайно класиране:             

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

1. Спартак (Плевен) 10 9 0 1 52:8 27 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 2. Гигант 1947 (Белене) 10 8 0 2 43:11 24 3. Партизан (Червен бряг) 10 4 0 6 18:28 12 4. Ботев (Луковит) 10 3 0 7 22:38 9 [2 0 2 14:6 6] 5. Вихър (Славяново) 10 3 0 7 10:26 9 [2 0 2 6:8 6] 6. Ювентус 95 (Малчика) 10 3 0 7 13:47 9 [2 0 2 6:12 6]
I кръг 3 октомври 2020 г., събота, 10:00 ч: Вихър (Славяново) - Партизан (Червен бряг) 1:2 4 октомври 2020 г., неделя, 10:00 ч: Спартак (Плевен) - Ботев (Луковит) 7:0 Гигант 1947 (Белене) - Ювентус 95 (Малчика) 7:0 II кръг 10 октомври 2020 г., събота, 10:00 ч: Ботев (Луковит) - Партизан (Червен бряг) 2:0 11 октомври 2020 г., неделя, 10:00 ч: Ювентус 95 (Малчика) - Вихър (Славяново) 0:3 Спартак (Плевен) - Гигант 1947 (Белене) 4:0 III кръг 17 октомври 2020 г., събота, 10:00 ч: Гигант 1947 (Белене) - Ботев (Луковит) отложен Вихър (Славяново) - Спартак (Плевен) 0:4 Партизан (Червен бряг) - Ювентус 95 (Малчика) 3:0 3 април 2021 г., събота, 10:30 ч: Гигант 1947 (Белене) - Ботев (Луковит) 4:1 IV кръг 24 октомври 2020 г., събота, 10:00 ч: Ботев (Луковит) - Ювентус 95 (Малчика) 7:0 25 октомври 2020 г., неделя, 10:00 ч: Спартак (Плевен) - Партизан (Червен бряг) 2:1 Гигант 1947 (Белене) - Вихър (Славяново) 5:0 V кръг 31 октомври 2020 г., събота, 10:00 ч: Вихър (Славяново) - Ботев (Луковит) 2:0 Партизан (Червен бряг) - Гигант 1947 (Белене) 3:0 Ювентус 95 (Малчика) - Спартак (Плевен) 4:13 III кръг - отложен мач 3 април 2021 г., събота, 10:30 ч: Гигант 1947 (Белене) - Ботев (Луковит) 4:1 VI кръг 10 април 2021 г., събота, 10:30 ч: Партизан (Червен бряг) - Вихър (Славяново) 0:2 11 април 2021 г., неделя, 10:30 ч: Ботев (Луковит) - Спартак (Плевен) 0:11 Ювентус 95 (Малчика) - Гигант 1947 (Белене) 1:8 VII кръг 17 април 2021 г., събота, 10:30 ч: Партизан (Червен бряг) - Ботев (Луковит) 6:4 Вихър (Славяново) - Ювентус 95 (Малчика) 0:3 18 април 2021 г., неделя, 10:30 ч: Гигант 1947 (Белене) - Спартак (Плевен) 1:0 VIII кръг 25 април 2021 г., неделя, 10:30 ч: Ботев (Луковит) - Гигант 1947 (Белене) 1:4 Спартак (Плевен) - Вихър (Славяново) 3:0 Ювентус 95 (Малчика) - Партизан (Червен бряг) 2:1 IX кръг 8 май 2021 г., събота, 10:30 ч: Ювентус 95 (Малчика) - Ботев (Луковит) 3:2 9 май 2021 г., неделя, 10:30 ч: Партизан (Червен бряг) - Спартак (Плевен) 2:5 Вихър (Славяново) - Гигант 1947 (Белене) 1:4 X кръг 15 май 2021 г., събота, 10:30 ч: Ботев (Луковит) - Вихър (Славяново) 5:1 16 май 2021 г., неделя, 10:30 ч: Гигант 1947 (Белене) - Партизан (Червен бряг) 10:0 Спартак (Плевен) - Ювентус 95 (Малчика) 3:0
Таблица с резултати
-------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. -------------------------------------------------------------------- 1. Спартак (Плевен) XXX 4:0 2:1 7:0 3:0 3:0 2. Гигант 1947 (Белене) 1:0 XXX 10:0 4:1 5:0 7:0 3. Партизан (Червен бряг) 2:5 3:0 XXX 6:4 0:2 3:0 4. Ботев (Луковит) 0:11 1:4 2:0 XXX 5:1 7:0 5. Вихър (Славяново) 0:4 1:4 1:2 2:0 XXX 0:3 6. Ювентус 95 (Малчика) 4:13 1:8 2:1 3:2 0:3 XXX -------------------------------------------------------------------- нагоре

Група "Б"

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 |

                           Класиране:                    

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

1. Спартак (Койнаре) 8 7 0 1 30:10 21 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 2. Пещера (Галата) 8 6 1 1 34:5 19 3. Венци (Искър) 8 4 1 3 15:11 13 4. Мизия 2005 (Кнежа) 8 2 0 6 17:31 6 5. Искър (Чомаковци) 8 0 0 8 2:41 0 [*] Изваден -. Спартак (Угърчин) 1 0 0 1 0:8 - [*] Изваден
Бележки - След I кръг Спартак (Угърчин) се отказва от по-нататъшно участие. Резултатите му се анулират. - На полусезона Искър (Чомаковци) се отказва от по-нататъшно участие. Резултатите му до този момент се зачитат, а на противниците му по програма до края се присъждат служебни победи с 3:0. I кръг 3 октомври 2020 г., събота, 10:00 ч: Спартак (Койнаре) - Пещера (Галата) 2:1 Венци (Искър) - Искър (Чомаковци) 3:0 Мизия 2005 (Кнежа) - Спартак (Угърчин) 8:0 /анулиран/ II кръг 10 октомври 2020 г., събота, 10:00 ч: Пещера (Галата) - Спартак (Угърчин) анулиран Искър (Чомаковци) - Мизия 2005 (Кнежа) 1:9 Спартак (Койнаре) - Венци (Искър) 3:2 III кръг 17 октомври 2020 г., събота, 10:00 ч: Венци (Искър) - Пещера (Галата) 1:1 Мизия 2005 (Кнежа) - Спартак (Койнаре) 1:8 Спартак (Угърчин) - Искър (Чомаковци) анулиран IV кръг 24 октомври 2020 г., събота, 10:00 ч: Пещера (Галата) - Искър (Чомаковци) 10:0 Спартак (Койнаре) - Спартак (Угърчин) анулиран Венци (Искър) - Мизия 2005 (Кнежа) 2:0 V кръг 31 октомври 2020 г., събота, 10:00 ч: Мизия 2005 (Кнежа) - Пещера (Галата) 2:4 Спартак (Угърчин) - Венци (Искър) анулиран Искър (Чомаковци) - Спартак (Койнаре) 1:7 VI кръг 10 април 2021 г., събота, 10:30 ч: Пещера (Галата) - Спартак (Койнаре) 3:0 Искър (Чомаковци) - Венци (Искър) 0:3 сл. Мизия 2005 (Кнежа) почива VII кръг 17 април 2021 г., събота, 10:30 ч: Мизия 2005 (Кнежа) - Искър (Чомаковци) 3:0 сл. Венци (Искър) - Спартак (Койнаре) 1:2 Пещера (Галата) почива VIII кръг 24 април 2021 г., събота, 10:30 ч: Пещера (Галата) - Венци (Искър) 4:0 Спартак (Койнаре) - Мизия 2005 (Кнежа) 5:1 Искър (Чомаковци) почива IX кръг 8 май 2021 г., събота, 10:30 ч: Искър (Чомаковци) - Пещера (Галата) 0:3 сл. Мизия 2005 (Кнежа) - Венци (Искър) 1:3 Спартак (Койнаре) почива X кръг 15 май 2021 г., събота, 10:30 ч: Пещера (Галата) - Мизия 2005 (Кнежа) 8:0 Спартак (Койнаре) - Искър (Чомаковци) 3:0 сл. Венци (Искър) почива
Таблица с резултати
-------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. -------------------------------------------------------------------- 1. Спартак (Койнаре) XXX 2:1 3:2 5:1 3:0* --- 2. Пещера (Галата) 3:0 XXX 4:0 8:0 10:0 --- 3. Венци (Искър) 1:2 1:1 XXX 2:0 3:0 --- 4. Мизия 2005 (Кнежа) 1:8 2:4 1:3 XXX 3:0*(8:0) 5. Искър (Чомаковци) 1:7 0:3* 0:3* 1:9 XXX --- 6. Спартак (Угърчин) --- --- --- --- --- XXX -------------------------------------------------------------------- нагоре