Деца (род.2006-07):
« Варна - Междуобластна група 2020/21


Група 2

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 |
         | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 |
         | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 |

                           Крайно класиране:             

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

1. Калиакра 1923 (Каварна) 18 12 4 2 47:29 40 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 2. Спартак 1918 (Варна) 18 12 1 5 67:19 37 3. Волов (Шумен) 18 11 2 5 60:27 35 4. Ботев (Нови пазар) 18 7 2 9 38:47 23 5. Черноморец (Балчик) 18 5 2 11 26:52 17 6. Велики Преслав (Велики Преслав) 18 5 1 12 30:67 16 7. Атлетик (Провадия) 18 4 2 12 24:51 14 Изваден
Бележки - Волов (Шумен) играе домакинските си мачове на Ученически стадион в Шумен. - Спартак 1918 (Варна) играе домакинските си мачове на ст."Локомотив" във Варна. - Черноморец (Балчик) играе домакинските си мачове в Оброчище (I-XIV кръг) и в Балчик (XV-XXI кръг). - Останалите отбори играят домакинските си мачове на стадионите на клубовете си. - На 18 май 2021 г. Атлетик (Провадия) е изваден от групата заради напускане на терена в мача от XVIII кръг срещу Волов (Шумен). Резултатите му до този момент се зачитат, а на противниците му по програма до края се присъждат служебни победи с 3:0. I кръг 12 септември 2020 г., събота, 11:30 ч: Велики Преслав (Велики Преслав) - Ботев (Нови пазар) 1:5 Атлетик (Провадия) - Калиакра 1923 (Каварна) 1:3 Волов (Шумен) - Черноморец (Балчик) 6:3 Спартак 1918 (Варна) почива II кръг 19 септември 2020 г., събота, 11:30 ч: Калиакра 1923 (Каварна) - Волов (Шумен) 1:1 Ботев (Нови пазар) - Атлетик (Провадия) 5:1 20 септември 2020 г., неделя, 17:00 ч: Велики Преслав (Велики Преслав) - Спартак 1918 (Варна) 1:0 * * - по първоначална програма във Варна, по взаимна договорка домакинствата в мачовете между двата отбора са разменени. Черноморец (Балчик) почива III кръг 26 септември 2020 г., събота, 11:30 ч: Атлетик (Провадия) - Спартак 1918 (Варна) 0:2 Волов (Шумен) - Ботев (Нови пазар) 3:0 Черноморец (Балчик) - Калиакра 1923 (Каварна) отложен 13 октомври 2020 г., вторник, 15:30 ч: Черноморец (Балчик) - Калиакра 1923 (Каварна) 1:3 Велики Преслав (Велики Преслав) почива IV кръг 3 октомври 2020 г., събота, 11:30 ч: Ботев (Нови пазар) - Черноморец (Балчик) 5:0 Велики Преслав (Велики Преслав) - Атлетик (Провадия) 3:1 3 октомври 2020 г., събота, 13:30 ч: Спартак 1918 (Варна) - Волов (Шумен) 4:2 Калиакра 1923 (Каварна) почива V кръг 10 октомври 2020 г., събота, 10:30 ч: Черноморец (Балчик) - Спартак 1918 (Варна) 0:6 10 октомври 2020 г., събота, 11:30 ч: Волов (Шумен) - Велики Преслав (Велики Преслав) 6:1 Калиакра 1923 (Каварна) - Ботев (Нови пазар) 3:2 Атлетик (Провадия) почива III кръг - отложен мач 13 октомври 2020 г., вторник, 15:30 ч: Черноморец (Балчик) - Калиакра 1923 (Каварна) 1:3 VI кръг 17 октомври 2020 г., събота, 11:30 ч: Спартак 1918 (Варна) - Калиакра 1923 (Каварна) 10:0 Велики Преслав (Велики Преслав) - Черноморец (Балчик) 5:4 Атлетик (Провадия) - Волов (Шумен) 0:3 Ботев (Нови пазар) почива VII кръг 24 октомври 2020 г., събота, 11:30 ч: Черноморец (Балчик) - Атлетик (Провадия) 0:0 Калиакра 1923 (Каварна) - Велики Преслав (Велики Преслав) 2:9 Ботев (Нови пазар) - Спартак 1918 (Варна) 0:5 Волов (Шумен) почива VIII кръг 31 октомври 2020 г., събота, 11:30 ч: Ботев (Нови пазар) - Велики Преслав (Велики Преслав) 4:1 Калиакра 1923 (Каварна) - Атлетик (Провадия) 2:0 Черноморец (Балчик) - Волов (Шумен) отложен 6 март 2021 г., събота, 11:30 ч: Черноморец (Балчик) - Волов (Шумен) 3:0 Спартак 1918 (Варна) почива IX кръг 7 ноември 2020 г., събота, 11:00 ч: Волов (Шумен) - Калиакра 1923 (Каварна) 4:4 7 ноември 2020 г., събота, 11:30 ч: Атлетик (Провадия) - Ботев (Нови пазар) 1:4 Спартак 1918 (Варна) - Велики Преслав (Велики Преслав) 2:1 * * - по първоначална програма във Велики Преслав, по взаимна договорка домакинствата в мачовете между двата отбора са разменени. Черноморец (Балчик) почива X кръг 14 ноември 2020 г., събота, 11:30 ч: Спартак 1918 (Варна) - Атлетик (Провадия) 14:0 Ботев (Нови пазар) - Волов (Шумен) отложен Калиакра 1923 (Каварна) - Черноморец (Балчик) 2:1 1 март 2021 г., понеделник, 11:30 ч: Ботев (Нови пазар) - Волов (Шумен) 0:2 Велики Преслав (Велики Преслав) почива X кръг - отложен мач 1 март 2021 г., понеделник, 11:30 ч: Ботев (Нови пазар) - Волов (Шумен) 0:2 VIII кръг - отложен мач 6 март 2021 г., събота, 11:30 ч: Черноморец (Балчик) - Волов (Шумен) 3:0 XI кръг 13 март 2021 г., събота, 11:00 ч: Черноморец (Балчик) - Ботев (Нови пазар) 2:1 13 март 2021 г., събота, 11:30 ч: Волов (Шумен) - Спартак 1918 (Варна) 1:2 Атлетик (Провадия) - Велики Преслав (Велики Преслав) 4:0 Калиакра 1923 (Каварна) почива XII кръг 20 март 2021 г., събота, 10:00 ч: Ботев (Нови пазар) - Калиакра 1923 (Каварна) 0:3 20 март 2021 г., събота, 11:30 ч: Велики Преслав (Велики Преслав) - Волов (Шумен) 0:7 Спартак 1918 (Варна) - Черноморец (Балчик) 2:1 Атлетик (Провадия) почива XIII кръг 27 март 2021 г., събота, 10:30 ч: Калиакра 1923 (Каварна) - Спартак 1918 (Варна) 0:0 27 март 2021 г., събота, 11:30 ч: Черноморец (Балчик) - Велики Преслав (Велики Преслав) 3:0 Волов (Шумен) - Атлетик (Провадия) 2:1 Ботев (Нови пазар) почива XIV кръг 10 април 2021 г., събота, 11:30 ч: Атлетик (Провадия) - Черноморец (Балчик) 6:0 Велики Преслав (Велики Преслав) - Калиакра 1923 (Каварна) 0:2 в кк Чайка, НСБ "Спортпалас": Спартак 1918 (Варна) - Ботев (Нови пазар) 12:0 Волов (Шумен) почива XV кръг 17 април 2021 г., събота, 11:30 ч: Спартак 1918 (Варна) - Черноморец (Балчик) 0:3 сл. * * - първоначално отложен, в последствие присъден служебно. Ботев (Нови пазар) - Велики Преслав (Велики Преслав) отложен Атлетик (Провадия) - Калиакра 1923 (Каварна) 0:0 12 май 2021 г., сряда, 11:30 ч: Ботев (Нови пазар) - Велики Преслав (Велики Преслав) 2:2 Волов (Шумен) почива XVI кръг 24 април 2021 г., събота, 11:30 ч: Велики Преслав (Велики Преслав) - Атлетик (Провадия) 1:6 Черноморец (Балчик) - Ботев (Нови пазар) отложен Волов (Шумен) - Спартак 1918 (Варна) 4:2 18 май 2021 г., вторник, 11:30 ч: Черноморец (Балчик) - Ботев (Нови пазар) 2:2 Калиакра 1923 (Каварна) почива XVII кръг 1 май 2021 г., събота, 11:30 ч: Атлетик (Провадия) - Черноморец (Балчик) 3:0 Калиакра 1923 (Каварна) - Велики Преслав (Велики Преслав)13:0 5 май 2021 г., сряда, 11:30 ч: Ботев (Нови пазар) - Волов (Шумен) 5:3 Спартак 1918 (Варна) почива XVIII кръг 8 май 2021 г., събота, 11:30 ч: Черноморец (Балчик) - Калиакра 1923 (Каварна) отложен Волов (Шумен) - Атлетик (Провадия) 6:0 сл. 9 май 2021 г., неделя, 15:30 ч: Спартак 1918 (Варна) - Ботев (Нови пазар) 3:0 22 май 2021 г., събота, 10:00 ч: Черноморец (Балчик) - Калиакра 1923 (Каварна) 0:2 Велики Преслав (Велики Преслав) почива XV кръг - отложен мач 12 май 2021 г., сряда, 11:30 ч: Ботев (Нови пазар) - Велики Преслав (Велики Преслав) 2:2 XIX кръг 15 май 2021 г., събота, 09:30 ч: Атлетик (Провадия) - Спартак 1918 (Варна) 0:3 сл. 15 май 2021 г., събота, 11:30 ч: Калиакра 1923 (Каварна) - Волов (Шумен) 1:0 Велики Преслав (Велики Преслав) - Черноморец (Балчик) 2:3 Ботев (Нови пазар) почива XVI кръг - отложен мач 18 май 2021 г., вторник, 11:30 ч: Черноморец (Балчик) - Ботев (Нови пазар) 2:2 XX кръг 22 май 2021 г., събота, 11:30 ч: Волов (Шумен) - Велики Преслав (Велики Преслав) 3:0 Спартак 1918 (Варна) - Калиакра 1923 (Каварна) 0:3 Ботев (Нови пазар) - Атлетик (Провадия) 3:0 сл. Черноморец (Балчик) почива XVIII кръг - отложен мач 22 май 2021 г., събота, 10:00 ч: Черноморец (Балчик) - Калиакра 1923 (Каварна) 0:2 XXI кръг 29 май 2021 г., събота, 11:30 ч: Калиакра 1923 (Каварна) - Ботев (Нови пазар) 3:0 Велики Преслав (Велики Преслав) - Спартак 1918 (Варна) 3:0 Черноморец (Балчик) - Волов (Шумен) 0:7 Атлетик (Провадия) почива
Таблица с резултати
------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. ------------------------------------------------------------------------- 1. Калиакра 1923 (Каварна) XXX 0:0 1:1 3:2 2:1 2:9 2:0 XXX --- 1:0 3:0 --- 13:0 --- 2. Спартак 1918 (Варна) 10:0 XXX 4:2 12:0 2:1 2:1 14:0 0:3 XXX --- 3:0 0:3* --- --- 3. Волов (Шумен) 4:4 1:2 XXX 3:0 6:3 6:1 2:1 --- 4:2 XXX --- --- 3:0 6:0* 4. Ботев (Нови пазар) 0:3 0:5 0:2 XXX 5:0 4:1 5:1 --- --- 5:3 XXX --- 2:2 3:0* 5. Черноморец (Балчик) 1:3 0:6 3:0 2:1 XXX 3:0 0:0 0:2 --- 0:7 2:2 XXX --- --- 6. Велики Преслав (Велики Преслав) 0:2 1:0 0:7 1:5 5:4 XXX 3:1 --- 3:0 --- --- 2:3 XXX 1:6 7. Атлетик (Провадия) 1:3 0:2 0:3 1:4 6:0 4:0 XXX 0:0 0:3* --- --- 3:0 --- XXX ------------------------------------------------------------------------- нагоре

Група 3

Първа подгрупа

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 |
         | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 |

                           Крайно класиране:             

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

1. Доростол-Светкавица (Силистра) 16 15 1 0 73:5 46 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 2. Суворово 1 (Суворово) 16 11 2 3 84:24 35 3. МФК Тича (Варна) 16 9 5 2 26:13 32 4. Камчиец 1945 (Дългопол) 16 8 1 7 25:29 25 5. Девня 2005 (Девня) 16 5 1 10 33:60 16 6. Вихър 2016 (Вълчи дол) 16 4 0 12 17:58 12 7. Провадия (Провадия) 16 3 1 12 24:50 10 8. Аристон (Русе) 15 6 0 9 25:32 18 [*] Изваден 9. Дуло 2018 (Дулово) 15 4 1 10 8:44 13 [*] Изваден
Бележки - Аристон (Русе) играе домакинските си мачове на ст."Локомотив" в Русе. - МФК Тича (Варна) играе домакинските си мачове в Тополи. - Останалите отбори играят домакинските си мачове на стадионите на клубовете си. - На полусезона Аристон (Русе) се отказва от по-нататъшно участие. Резултатите му до този момент се зачитат, а на противниците му по програма до края се присъждат служебни победи с 3:0. - На полусезона Дуло 2018 (Дулово) се отказва от по-нататъшно участие. Резултатите му до този момент се зачитат, а на противниците му по програма до края се присъждат служебни победи с 3:0. I кръг 13 септември 2020 г., неделя, 10:00 ч: Суворово 1 (Суворово) - Провадия (Провадия) 11:1 Девня 2005 (Девня) - Камчиец 1945 (Дългопол) 7:4 Доростол-Светкавица (Силистра) - Дуло 2018 (Дулово) 13:0 Вихър 2016 (Вълчи дол) - МФК Тича (Варна) 1:2 Аристон (Русе) почива II кръг 19 септември 2020 г., събота, 10:00 ч: Камчиец 1945 (Дългопол) - Доростол-Светкавица (Сс) 0:1 19 септември 2020 г., събота, 11:00 ч: Аристон (Русе) - Суворово 1 (Суворово) 4:3 20 септември 2020 г., неделя, 10:00 ч: Дуло 2018 (Дулово) - Вихър 2016 (Вълчи дол) 1:0 Провадия (Провадия) - Девня 2005 (Девня) 3:3 МФК Тича (Варна) почива III кръг 26 септември 2020 г., събота, 11:00 ч: Девня 2005 (Девня) - Аристон (Русе) 0:4 27 септември 2020 г., неделя, 10:00 ч: Доростол-Светкавица (Силистра) - Провадия (Провадия) 3:0 МФК Тича (Варна) - Дуло 2018 (Дулово) 0:0 29 септември 2020 г., вторник, 16:00 ч: Вихър 2016 (Вълчи дол) - Камчиец 1945 (Дългопол) 1:2 Суворово 1 (Суворово) почива IV кръг 2 октомври 2020 г., петък, 13:00 ч: Аристон (Русе) - Доростол-Светкавица (Силистра) 2:6 4 октомври 2020 г., неделя, 10:00 ч: Камчиец 1945 (Дългопол) - МФК Тича (Варна) 0:0 Провадия (Провадия) - Вихър 2016 (Вълчи дол) 3:4 Суворово 1 (Суворово) - Девня 2005 (Девня) 11:3 Дуло 2018 (Дулово) почива V кръг 10 октомври 2020 г., събота, 10:00 ч: Провадия (Провадия) - МФК Тича (Варна) 3:4 * * - по първоначална програма с домакинство за МФК Тича, по взаимна договорка домакинствата в мачовете между двата отбора са разменени. 10 октомври 2020 г., събота, 11:00 ч: Вихър 2016 (Вълчи дол) - Аристон (Русе) 0:6 11 октомври 2020 г., неделя, 10:00 ч: Доростол-Светкавица (Силистра) - Суворово 1 (Суворово) 8:0 Дуло 2018 (Дулово) - Камчиец 1945 (Дългопол) 3:2 Девня 2005 (Девня) почива VI кръг 17 октомври 2020 г., събота, 11:00 ч: Аристон (Русе) - МФК Тича (Варна) 0:1 18 октомври 2020 г., неделя, 10:00 ч: Провадия (Провадия) - Дуло 2018 (Дулово) 0:1 Суворово 1 (Суворово) - Вихър 2016 (Вълчи дол) 12:0 18 октомври 2020 г., неделя, 11:00 ч: Девня 2005 (Девня) - Доростол-Светкавица (Силистра) 1:5 Камчиец 1945 (Дългопол) почива VII кръг 24 октомври 2020 г., събота, 11:00 ч: Дуло 2018 (Дулово) - Аристон (Русе) 0:2 25 октомври 2020 г., неделя, 10:00 ч: Вихър 2016 (Вълчи дол) - Девня 2005 (Девня) 4:1 МФК Тича (Варна) - Суворово 1 (Суворово) 1:1 Камчиец 1945 (Дългопол) - Провадия (Провадия) 3:0 Доростол-Светкавица (Силистра) почива VIII кръг 30 октомври 2020 г., петък, 13:00 ч: Аристон (Русе) - Камчиец 1945 (Дългопол) 3:0 1 ноември 2020 г., неделя, 10:00 ч: Суворово 1 (Суворово) - Дуло 2018 (Дулово) 6:0 Девня 2005 (Девня) - МФК Тича (Варна) 0:1 2 ноември 2020 г., понеделник, 12:00 ч: Доростол-Светкавица (Силистра) - Вихър 2016 (Вълчи дол) 3:0 Провадия (Провадия) почива IX кръг 7 ноември 2020 г., събота, 14:30 ч: Провадия (Провадия) - Аристон (Русе) 1:4 8 ноември 2020 г., неделя, 10:00 ч: МФК Тича (Варна) - Доростол-Светкавица (Силистра) 0:0 Дуло 2018 (Дулово) - Девня 2005 (Девня) 3:0 Камчиец 1945 (Дългопол) - Суворово 1 (Суворово) 0:1 Вихър 2016 (Вълчи дол) почива X кръг 14 март 2021 г., неделя, 10:00 ч: Провадия (Провадия) - Суворово 1 (Суворово) 0:2 Камчиец 1945 (Дългопол) - Девня 2005 (Девня) 3:1 Дуло 2018 (Дулово) - Доростол-Светкавица (Силистра) 0:3 сл. МФК Тича (Варна) - Вихър 2016 (Вълчи дол) 2:0 Аристон (Русе) почива XI кръг 20 март 2021 г., събота, 11:00 ч: Суворово 1 (Суворово) - Аристон (Русе) 3:0 сл. 21 март 2021 г., неделя, 10:00 ч: Вихър 2016 (Вълчи дол) - Дуло 2018 (Дулово) 3:0 сл. Доростол-Светкавица (Сс) - Камчиец 1945 (Дългопол) 3:0 сл. * * - първоначално отложен, в последствие присъден служебно. Девня 2005 (Девня) - Провадия (Провадия) 2:1 МФК Тича (Варна) почива XII кръг 27 март 2021 г., събота, 10:00 ч: Провадия (Провадия) - Доростол-Светкавица (Силистра) 0:8 27 март 2021 г., събота, 11:00 ч: Аристон (Русе) - Девня 2005 (Девня) 0:3 сл. 28 март 2021 г., неделя, 10:00 ч: Камчиец 1945 (Дългопол) - Вихър 2016 (Вълчи дол) 3:0 сл. * * - първоначално отложен, в последствие присъден служебно. Дуло 2018 (Дулово) - МФК Тича (Варна) 0:3 сл. Суворово 1 (Суворово) почива XVII кръг - изтеглен мач 28 март 2021 г., неделя, 10:00 ч: в кв.Повеляново, Девня: МФК Тича (Варна) - Девня 2005 (Девня) 4:1 XIII кръг 10 април 2021 г., събота, 11:00 ч: Доростол-Светкавица (Силистра) - Аристон (Русе) 3:0 сл. 11 април 2021 г., неделя, 10:00 ч: Вихър 2016 (Вълчи дол) - Провадия (Провадия) 1:6 в кв.Повеляново, Девня: Девня 2005 (Девня) - Суворово 1 (Суворово) 1:11 13 април 2021 г., вторник, 16:00 ч: МФК Тича (Варна) - Камчиец 1945 (Дългопол) 0:1 Дуло 2018 (Дулово) почива XIV кръг 17 април 2021 г., събота, 11:00 ч: Аристон (Русе) - Вихър 2016 (Вълчи дол) 0:3 сл. 18 април 2021 г., неделя, 10:00 ч: Суворово 1 (Суворово) - Доростол-Светкавица (Силистра) 1:4 МФК Тича (Варна) - Провадия (Провадия) 3:0 * * - по първоначална програма с домакинство за Провадия, по взаимна договорка домакинствата в мачовете между двата отбора са разменени. Камчиец 1945 (Дългопол) - Дуло 2018 (Дулово) 3:0 сл. Девня 2005 (Девня) почива XV кръг 24 април 2021 г., събота, 11:00 ч: МФК Тича (Варна) - Аристон (Русе) 3:0 сл. 25 април 2021 г., неделя, 10:00 ч: Дуло 2018 (Дулово) - Провадия (Провадия) 0:3 сл. Вихър 2016 (Вълчи дол) - Суворово 1 (Суворово) 0:8 Доростол-Светкавица (Силистра) - Девня 2005 (Девня) 6:1 Камчиец 1945 (Дългопол) почива XVI кръг 30 април 2021 г., петък, 10:00 ч: Девня 2005 (Девня) - Вихър 2016 (Вълчи дол) 6:0 Суворово 1 (Суворово) - МФК Тича (Варна) 2:2 1 май 2021 г., събота, 11:00 ч: Аристон (Русе) - Дуло 2018 (Дулово) анулиран 5 май 2021 г., сряда, 16:00 ч: Провадия (Провадия) - Камчиец 1945 (Дългопол) 0:1 Доростол-Светкавица (Силистра) почива XVII кръг 28 март 2021 г., неделя, 10:00 ч: в кв.Повеляново, Девня: МФК Тича (Варна) - Девня 2005 (Девня) 4:1 8 май 2021 г., събота, 11:00 ч: Камчиец 1945 (Дългопол) - Аристон (Русе) 3:0 сл. 9 май 2021 г., неделя, 10:00 ч: Дуло 2018 (Дулово) - Суворово 1 (Суворово) 0:3 сл. МФК Тича (Варна) - Девня 2005 (Девня) изтеглен Вихър 2016 (Вълчи дол) - Доростол-Светкавица (Силистра) 0:3 Провадия (Провадия) почива XVIII кръг 11 май 2021 г., вторник, 11:00 ч: Доростол-Светкавица (Силистра) - МФК Тича (Варна) 4:0 15 май 2021 г., събота, 14:30 ч: Аристон (Русе) - Провадия (Провадия) 0:3 сл. 16 май 2021 г., неделя, 10:00 ч: Девня 2005 (Девня) - Дуло 2018 (Дулово) 3:0 сл. 17 май 2021 г., понеделник, 18:00 ч: Суворово 1 (Суворово) - Камчиец 1945 (Дългопол) 9:0 Вихър 2016 (Вълчи дол) почива
Таблица с резултати
----------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. ----------------------------------------------------------------------------------- 1. Доростол-Светкавица (Силистра) XXX 8:0 4:0 3:0* 6:1 3:0 3:0 3:0*13:0 2. Суворово 1 (Суворово) 1:4 XXX 2:2 9:0 11:3 12:0 11:1 3:0* 6:0 3. МФК Тича (Варна) 0:0 1:1 XXX 0:1 4:1 2:0 3:0 3:0* 0:0 4. Камчиец 1945 (Дългопол) 0:1 0:1 0:0 XXX 3:1 3:0* 3:0 3:0* 3:0* 5. Девня 2005 (Девня) 1:5 1:11 0:1 7:4 XXX 6:0 2:1 0:4 3:0* 6. Вихър 2016 (Вълчи дол) 0:3 0:8 1:2 1:2 4:1 XXX 1:6 0:6 3:0* 7. Провадия (Провадия) 0:8 0:2 3:4 0:1 3:3 3:4 XXX 1:4 0:1 8. Аристон (Русе) 2:6 4:3 0:1 3:0 0:3* 0:3* 0:3* XXX --- 9. Дуло 2018 (Дулово) 0:3* 0:3* 0:3* 3:2 3:0 1:0 0:3* 0:2 XXX ----------------------------------------------------------------------------------- нагоре

Група 3

Втора подгрупа

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 |
         | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 |

                           Крайно класиране:             

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

1. Шумен 2007 (Шумен) 20 16 2 2 72:18 50 [2 1 1 6:9 7] - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 2. Олимпик (Варна) 20 16 2 2 115:13 50 [1 1 2 9:6 4] 3. Септември 98 (Тервел) 20 10 0 10 62:67 30 4. МФК Тича (Варна) 20 8 4 8 38:44 28 5. Спартак 1918 (Варна) 20 5 2 13 26:58 17 6. Аврен (Аврен) 20 0 0 20 9:122 0
Бележки - МФК Тича (Варна) играе домакинските си мачове в Тополи. - Олимпик (Варна) играе домакинските си мачове на НСБ "Спортпалас" в кк Чайка. - Спартак 1918 (Варна) играе домакинските си мачове на ст."Локомотив" във Варна. - Шумен 2007 (Шумен) играе домакинските си мачове на Ученически стадион в Шумен. - Останалите отбори играят домакинските си мачове на стадионите на клубовете си. I кръг 12 септември 2020 г., събота, 10:00 ч: Олимпик (Варна) - Септември 98 (Тервел) 14:0 12 септември 2020 г., събота, 12:00 ч: Аврен (Аврен) - Шумен 2007 (Шумен) 0:11 12 септември 2020 г., събота, 13:00 ч: Спартак 1918 (Варна) - МФК Тича (Варна) 1:2 II кръг 19 септември 2020 г., събота, 10:00 ч: МФК Тича (Варна) - Шумен 2007 (Шумен) 1:1 19 септември 2020 г., събота, 14:30 ч: Спартак 1918 (Варна) - Олимпик (Варна) 0:3 сл. * * - първоначално отложен, в последствие присъден служебно. 20 септември 2020 г., неделя, 11:00 ч: Септември 98 (Тервел) - Аврен (Аврен) 11:0 III кръг 26 септември 2020 г., събота, 10:00 ч: Олимпик (Варна) - МФК Тича (Варна) 6:0 Шумен 2007 (Шумен) - Септември 98 (Тервел) 6:2 27 септември 2020 г., неделя, 11:00 ч: Аврен (Аврен) - Спартак 1918 (Варна) 0:2 IV кръг 3 октомври 2020 г., събота, 09:30 ч: Спартак 1918 (Варна) - Шумен 2007 (Шумен) 0:5 3 октомври 2020 г., събота, 10:00 ч: МФК Тича (Варна) - Септември 98 (Тервел) 3:2 3 октомври 2020 г., събота, 15:00 ч: Олимпик (Варна) - Аврен (Аврен) отложен 3 март 2021 г., сряда, 12:00 ч: Олимпик (Варна) - Аврен (Аврен) 10:1 V кръг 10 октомври 2020 г., събота, 10:00 ч: Септември 98 (Тервел) - Спартак 1918 (Варна) 9:1 10 октомври 2020 г., събота, 10:30 ч: Шумен 2007 (Шумен) - Олимпик (Варна) 2:2 11 октомври 2020 г., неделя, 14:00 ч: Аврен (Аврен) - МФК Тича (Варна) 0:8 VI кръг 17 октомври 2020 г., събота, 10:00 ч: Септември 98 (Тервел) - Олимпик (Варна) 4:9 18 октомври 2020 г., неделя, 10:00 ч: МФК Тича (Варна) - Спартак 1918 (Варна) 3:0 сл. 18 октомври 2020 г., неделя, 11:00 ч: Шумен 2007 (Шумен) - Аврен (Аврен) 3:0 VII кръг 24 октомври 2020 г., събота, 10:00 ч: Шумен 2007 (Шумен) - МФК Тича (Варна) 1:0 24 октомври 2020 г., събота, 16:30 ч: Олимпик (Варна) - Спартак 1918 (Варна) 2:1 25 октомври 2020 г., неделя, 11:00 ч: Аврен (Аврен) - Септември 98 (Тервел) 2:8 VIII кръг 31 октомври 2020 г., събота, 10:00 ч: МФК Тича (Варна) - Олимпик (Варна) 1:1 Септември 98 (Тервел) - Шумен 2007 (Шумен) 2:5 1 ноември 2020 г., неделя, 14:00 ч: Спартак 1918 (Варна) - Аврен (Аврен) 7:0 IX кръг 7 ноември 2020 г., събота, 10:00 ч: Септември 98 (Тервел) - МФК Тича (Варна) 3:1 Шумен 2007 (Шумен) - Спартак 1918 (Варна) отложен 7 ноември 2020 г., събота, 13:00 ч: Аврен (Аврен) - Олимпик (Варна) 0:11 21 ноември 2020 г., събота, 10:00 ч: Шумен 2007 (Шумен) - Спартак 1918 (Варна) отложен 7 март 2021 г., неделя, 12:00 ч: Шумен 2007 (Шумен) - Спартак 1918 (Варна) 3:0 X кръг 14 ноември 2020 г., събота, 10:00 ч: Олимпик (Варна) - Шумен 2007 (Шумен) 1:2 14 ноември 2020 г., събота, 15:00 ч: Спартак 1918 (Варна) - Септември 98 (Тервел) 4:2 15 ноември 2020 г., неделя, 11:00 ч: МФК Тича (Варна) - Аврен (Аврен) отложен 6 март 2021 г., събота, 12:00 ч: МФК Тича (Варна) - Аврен (Аврен) 5:2 IX кръг - отложен мач 21 ноември 2020 г., събота, 10:00 ч: Шумен 2007 (Шумен) - Спартак 1918 (Варна) отложен IV кръг - отложен мач 3 март 2021 г., сряда, 12:00 ч: Олимпик (Варна) - Аврен (Аврен) 10:1 X кръг - отложен мач 6 март 2021 г., събота, 12:00 ч: МФК Тича (Варна) - Аврен (Аврен) 5:2 IX кръг - отложен мач 7 март 2021 г., неделя, 12:00 ч: Шумен 2007 (Шумен) - Спартак 1918 (Варна) 3:0 XI кръг 13 март 2021 г., събота, 10:00 ч: Олимпик (Варна) - Септември 98 (Тервел) 6:0 13 март 2021 г., събота, 12:00 ч: Аврен (Аврен) - Шумен 2007 (Шумен) 0:9 13 март 2021 г., събота, 13:00 ч: Спартак 1918 (Варна) - МФК Тича (Варна) 2:2 XII кръг 20 март 2021 г., събота, 10:00 ч: МФК Тича (Варна) - Шумен 2007 (Шумен) 0:4 20 март 2021 г., събота, 14:30 ч: Спартак 1918 (Варна) - Олимпик (Варна) 0:6 21 март 2021 г., неделя, 11:00 ч: Септември 98 (Тервел) - Аврен (Аврен) 3:0 сл. * * - първоначално отложен, в последствие присъден служебно. XIII кръг 27 март 2021 г., събота, 10:00 ч: Олимпик (Варна) - МФК Тича (Варна) отложен 27 март 2021 г., събота, 14:30 ч: Шумен 2007 (Шумен) - Септември 98 (Тервел) 3:0 28 март 2021 г., неделя, 15:00 ч: Аврен (Аврен) - Спартак 1918 (Варна) 0:3 сл. * * - първоначално отложен, в последствие присъден служебно. 6 април 2021 г., вторник, 10:00 ч: Олимпик (Варна) - МФК Тича (Варна) 6:0 XIII кръг - отложен мач 6 април 2021 г., вторник, 10:00 ч: Олимпик (Варна) - МФК Тича (Варна) 6:0 XIV кръг 10 април 2021 г., събота, 10:00 ч: МФК Тича (Варна) - Септември 98 (Тервел) 1:4 10 април 2021 г., събота, 12:00 ч: Олимпик (Варна) - Аврен (Аврен) 3:0 сл. * * - първоначално отложен, в последствие присъден служебно. 10 април 2021 г., събота, 14:30 ч: Спартак 1918 (Варна) - Шумен 2007 (Шумен) 0:3 сл. * * - първоначално отложен, в последствие присъден служебно. XV кръг 17 април 2021 г., събота, 10:00 ч: Септември 98 (Тервел) - Спартак 1918 (Варна) 1:0 17 април 2021 г., събота, 14:30 ч: Шумен 2007 (Шумен) - Олимпик (Варна) 0:5 18 април 2021 г., неделя, 15:00 ч: Аврен (Аврен) - МФК Тича (Варна) отложен 22 май 2021 г., събота, 11:00 ч: Аврен (Аврен) - МФК Тича (Варна) 1:4 XVI кръг 24 април 2021 г., събота, 10:00 ч: Септември 98 (Тервел) - Олимпик (Варна) 0:7 25 април 2021 г., неделя, 11:00 ч: Шумен 2007 (Шумен) - Аврен (Аврен) 5:1 25 април 2021 г., неделя, 12:00 ч: МФК Тича (Варна) - Спартак 1918 (Варна) 0:0 XVII кръг 1 май 2021 г., събота, 10:00 ч: Олимпик (Варна) - Спартак 1918 (Варна) отложен 1 май 2021 г., събота, 10:30 ч: Шумен 2007 (Шумен) - МФК Тича (Варна) 1:0 2 май 2021 г., неделя, 11:00 ч: Аврен (Аврен) - Септември 98 (Тервел) 0:3 3 май 2021 г., понеделник, 10:30 ч: Олимпик (Варна) - Спартак 1918 (Варна) 7:0 XVIII кръг 8 май 2021 г., събота, 10:00 ч: МФК Тича (Варна) - Олимпик (Варна) 0:7 Септември 98 (Тервел) - Шумен 2007 (Шумен) 3:1 9 май 2021 г., неделя, 17:00 ч: Спартак 1918 (Варна) - Аврен (Аврен) 5:2 XIX кръг 26 април 2021 г., понеделник, 10:30 ч: Шумен 2007 (Шумен) - Спартак 1918 (Варна) 5:0 15 май 2021 г., събота, 10:00 ч: Септември 98 (Тервел) - МФК Тича (Варна) отложен 15 май 2021 г., събота, 13:00 ч: Аврен (Аврен) - Олимпик (Варна) 0:8 15 май 2021 г., събота, 14:30 ч: Шумен 2007 (Шумен) - Спартак 1918 (Варна) отложен 29 май 2021 г., събота, 10:30 ч: Септември 98 (Тервел) - МФК Тича (Варна) 2:4 XX кръг 21 май 2021 г., петък, 16:00 ч: Спартак 1918 (Варна) - Септември 98 (Тервел) 0:3 22 май 2021 г., събота, 10:00 ч: Олимпик (Варна) - Шумен 2007 (Шумен) 1:2 22 май 2021 г., събота, 11:00 ч: МФК Тича (Варна) - Аврен (Аврен) 3:0 XV кръг - отложен мач 22 май 2021 г., събота, 11:00 ч: Аврен (Аврен) - МФК Тича (Варна) 1:4 XIX кръг - отложени мачове 26 април 2021 г., понеделник, 10:30 ч: Шумен 2007 (Шумен) - Спартак 1918 (Варна) 5:0 29 май 2021 г., събота, 10:30 ч: Септември 98 (Тервел) - МФК Тича (Варна) 2:4
Таблица с резултати
-------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. -------------------------------------------------------------------- 1. Шумен 2007 (Шумен) XXX 2:2 6:2 1:0 3:0 3:0 XXX 0:5 3:0 1:0 5:0 5:1 2. Олимпик (Варна) 1:2 XXX 14:0 6:0 2:1 10:1 1:2 XXX 6:0 6:0 7:0 3:0* 3. Септември 98 (Тервел) 2:5 4:9 XXX 3:1 9:1 11:0 3:1 0:7 XXX 2:4 1:0 3:0* 4. МФК Тича (Варна) 1:1 1:1 3:2 XXX 3:0* 5:2 0:4 0:7 1:4 XXX 0:0 3:0 5. Спартак 1918 (Варна) 0:5 0:3* 4:2 1:2 XXX 7:0 0:3* 0:6 0:3 2:2 XXX 5:2 6. Аврен (Аврен) 0:11 0:11 2:8 0:8 0:2 XXX 0:9 0:8 0:3 1:4 0:3* XXX -------------------------------------------------------------------- нагоре