Юноши младша възраст (род.2004-05):
« Силистра - Областна група 2020/21


Източна подгрупа

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 |
         | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 |

                           Крайно класиране:             

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

1. Чернолик (Чернолик) 18 14 2 2 53:10 44 Финал ------------------------------------------------------------------- 2. Галактика (Черник) 18 13 2 3 49:15 41 3-4 място - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 3. Вихър (Любен) 18 12 4 2 57:18 40 4. Йълдъръм (Яребица) 18 9 1 8 32:30 28 5. Лудогорец 2011 (Паисиево) 18 8 2 8 41:36 26 6. Караджата (Брадвари) 18 7 1 10 32:42 22 7. Победа 2009 (Вокил) 18 6 0 12 23:50 18 8. Светкавица 2020 (Поройно) 18 4 1 13 18:59 13 9. Правда 1944 (Правда) 18 3 0 15 8:56 9 10. Дулово 2006 (Дулово) 18 7 1 10 39:36 22 [*] Изваден
Бележки - Вихър (Любен) играе домакинските си мачове в Добротица. - На полусезона Дулово 2006 (Дулово) се отказва от по-нататъшно участие. Резултатите му до този момент се зачитат, а на противниците му по програма до края се присъждат служебни победи с 3:0. I кръг 5 септември 2020 г., събота, 15:00 ч: Йълдъръм (Яребица) - Вихър (Любен) 4:2 Светкавица 2020 (Поройно) - Дулово 2006 (Дулово) 0:3 Лудогорец 2011 (Паисиево) - Правда 1944 (Правда) 3:0 6 септември 2020 г., неделя, 15:00 ч: Караджата (Брадвари) - Победа 2009 (Вокил) отложен Чернолик (Чернолик) - Галактика (Черник) 3:0 22 септември 2020 г., вторник, 15:00 ч: Караджата (Брадвари) - Победа 2009 (Вокил) 3:0 II кръг 12 септември 2020 г., събота, 15:00 ч: Правда 1944 (Правда) - Чернолик (Чернолик) 0:3 Дулово 2006 (Дулово) - Лудогорец 2011 (Паисиево) 3:3 Вихър (Любен) - Светкавица 2020 (Поройно) 6:0 13 септември 2020 г., неделя, 15:00 ч: Победа 2009 (Вокил) - Галактика (Черник) 1:0 Караджата (Брадвари) - Йълдъръм (Яребица) 4:0 III кръг 19 септември 2020 г., събота, 15:00 ч: Йълдъръм (Яребица) - Победа 2009 (Вокил) 3:0 Лудогорец 2011 (Паисиево) - Вихър (Любен) 3:3 20 септември 2020 г., неделя, 15:00 ч: Светкавица 2020 (Поройно) - Караджата (Брадвари) 3:3 Чернолик (Чернолик) - Дулово 2006 (Дулово) 2:1 Галактика (Черник) - Правда 1944 (Правда) 3:0 I кръг - отложен мач 22 септември 2020 г., вторник, 15:00 ч: Караджата (Брадвари) - Победа 2009 (Вокил) 3:0 IV кръг 26 септември 2020 г., събота, 15:00 ч: Вихър (Любен) - Чернолик (Чернолик) 1:1 Караджата (Брадвари) - Лудогорец 2011 (Паисиево) 3:0 Йълдъръм (Яребица) - Светкавица 2020 (Поройно) 3:0 27 септември 2020 г., неделя, 15:00 ч: Победа 2009 (Вокил) - Правда 1944 (Правда) 3:0 Дулово 2006 (Дулово) - Галактика (Черник) 4:0 V кръг 3 октомври 2020 г., събота, 14:00 ч: Лудогорец 2011 (Паисиево) - Йълдъръм (Яребица) 3:1 Галактика (Черник) - Вихър (Любен) 1:1 Правда 1944 (Правда) - Дулово 2006 (Дулово) 0:10 4 октомври 2020 г., неделя, 14:00 ч: Светкавица 2020 (Поройно) - Победа 2009 (Вокил) 2:5 Чернолик (Чернолик) - Караджата (Брадвари) 5:0 VI кръг 10 октомври 2020 г., събота, 14:00 ч: Вихър (Любен) - Правда 1944 (Правда) 3:0 Йълдъръм (Яребица) - Чернолик (Чернолик) 0:0 Светкавица 2020 (Поройно) - Лудогорец 2011 (Паисиево) 2:1 11 октомври 2020 г., неделя, 14:00 ч: Победа 2009 (Вокил) - Дулово 2006 (Дулово) 0:5 Караджата (Брадвари) - Галактика (Черник) 1:4 VII кръг 17 октомври 2020 г., събота, 14:00 ч: Лудогорец 2011 (Паисиево) - Победа 2009 (Вокил) 3:0 Галактика (Черник) - Йълдъръм (Яребица) 3:1 18 октомври 2020 г., неделя, 14:00 ч: Чернолик (Чернолик) - Светкавица 2020 (Поройно) 4:0 Правда 1944 (Правда) - Караджата (Брадвари) 0:4 Дулово 2006 (Дулово) - Вихър (Любен) 4:1 VIII кръг 24 октомври 2020 г., събота, 13:00 ч: Караджата (Брадвари) - Дулово 2006 (Дулово) 3:6 Йълдъръм (Яребица) - Правда 1944 (Правда) 3:0 Лудогорец 2011 (Паисиево) - Чернолик (Чернолик) 1:2 25 октомври 2020 г., неделя, 13:00 ч: Победа 2009 (Вокил) - Вихър (Любен) 0:5 Светкавица 2020 (Поройно) - Галактика (Черник) 0:5 IX кръг 31 октомври 2020 г., събота, 13:00 ч: Галактика (Черник) - Лудогорец 2011 (Паисиево) 3:0 Правда 1944 (Правда) - Светкавица 2020 (Поройно) 0:3 Вихър (Любен) - Караджата (Брадвари) 3:0 1 ноември 2020 г., неделя, 13:00 ч: Чернолик (Чернолик) - Победа 2009 (Вокил) 3:0 Дулово 2006 (Дулово) - Йълдъръм (Яребица) 3:0 X кръг 20 март 2021 г., събота, 14:00 ч: Вихър (Любен) - Йълдъръм (Яребица) 3:1 Дулово 2006 (Дулово) - Светкавица 2020 (Поройно) 0:3 сл. Правда 1944 (Правда) - Лудогорец 2011 (Паисиево) 0:3 21 март 2021 г., неделя, 14:00 ч: Победа 2009 (Вокил) - Караджата (Брадвари) 3:0 Галактика (Черник) - Чернолик (Чернолик) 4:0 XI кръг 27 март 2021 г., събота, 14:00 ч: Галактика (Черник) - Победа 2009 (Вокил) 6:1 Лудогорец 2011 (Паисиево) - Дулово 2006 (Дулово) 3:0 сл. Йълдъръм (Яребица) - Караджата (Брадвари) 3:0 28 март 2021 г., неделя, 14:00 ч: Чернолик (Чернолик) - Правда 1944 (Правда) 3:0 Светкавица 2020 (Поройно) - Вихър (Любен) 0:6 XII кръг 10 април 2021 г., събота, 15:00 ч: Вихър (Любен) - Лудогорец 2011 (Паисиево) 4:2 Правда 1944 (Правда) - Галактика (Черник) 0:3 11 април 2021 г., неделя, 15:00 ч: Победа 2009 (Вокил) - Йълдъръм (Яребица) 2:3 Караджата (Брадвари) - Светкавица 2020 (Поройно) 3:0 Дулово 2006 (Дулово) - Чернолик (Чернолик) 0:3 сл. XIII кръг 17 април 2021 г., събота, 15:00 ч: Правда 1944 (Правда) - Победа 2009 (Вокил) 2:1 Галактика (Черник) - Дулово 2006 (Дулово) 3:0 сл. Лудогорец 2011 (Паисиево) - Караджата (Брадвари) 6:1 18 април 2021 г., неделя, 15:00 ч: Чернолик (Чернолик) - Вихър (Любен) 0:2 Светкавица 2020 (Поройно) - Йълдъръм (Яребица) 0:3 XIV кръг 24 април 2021 г., събота, 15:00 ч: Йълдъръм (Яребица) - Лудогорец 2011 (Паисиево) 3:0 Вихър (Любен) - Галактика (Черник) 2:2 Дулово 2006 (Дулово) - Правда 1944 (Правда) 0:3 сл. 25 април 2021 г., неделя, 15:00 ч: Победа 2009 (Вокил) - Светкавица 2020 (Поройно) 3:2 Караджата (Брадвари) - Чернолик (Чернолик) 0:2 XV кръг 2 май 2021 г., неделя, 16:00 ч: Дулово 2006 (Дулово) - Победа 2009 (Вокил) 0:3 сл. Правда 1944 (Правда) - Вихър (Любен) 0:5 Галактика (Черник) - Караджата (Брадвари) 3:1 Чернолик (Чернолик) - Йълдъръм (Яребица) 4:1 Лудогорец 2011 (Паисиево) - Светкавица 2020 (Поройно) 3:0 XVI кръг 8 май 2021 г., събота, 16:00 ч: Победа 2009 (Вокил) - Лудогорец 2011 (Паисиево) 1:7 Йълдъръм (Яребица) - Галактика (Черник) 0:3 9 май 2021 г., неделя, 16:00 ч: Светкавица 2020 (Поройно) - Чернолик (Чернолик) 0:8 Караджата (Брадвари) - Правда 1944 (Правда) 3:0 Вихър (Любен) - Дулово 2006 (Дулово) 3:0 сл. XVII кръг 15 май 2021 г., събота, 16:00 ч: Вихър (Любен) - Победа 2009 (Вокил) 3:0 Правда 1944 (Правда) - Йълдъръм (Яребица) 3:0 Галактика (Черник) - Светкавица 2020 (Поройно) 3:0 16 май 2021 г., неделя, 16:00 ч: Дулово 2006 (Дулово) - Караджата (Брадвари) 0:3 сл. Чернолик (Чернолик) - Лудогорец 2011 (Паисиево) 7:0 XVIII кръг 23 май 2021 г., неделя, 16:00 ч: Победа 2009 (Вокил) - Чернолик (Чернолик) 0:3 Лудогорец 2011 (Паисиево) - Галактика (Черник) 0:3 Светкавица 2020 (Поройно) - Правда 1944 (Правда) 3:0 Йълдъръм (Яребица) - Дулово 2006 (Дулово) 3:0 сл. Караджата (Брадвари) - Вихър (Любен) 0:4
Таблица с резултати
---------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. ---------------------------------------------------------------------------------------- 1. Чернолик (Чернолик) XXX 3:0 0:2 4:1 7:0 5:0 3:0 4:0 3:0 2:1 2. Галактика (Черник) 4:0 XXX 1:1 3:1 3:0 3:1 6:1 3:0 3:0 3:0* 3. Вихър (Любен) 1:1 2:2 XXX 3:1 4:2 3:0 3:0 6:0 3:0 3:0* 4. Йълдъръм (Яребица) 0:0 0:3 4:2 XXX 3:0 3:0 3:0 3:0 3:0 3:0* 5. Лудогорец 2011 (Паисиево) 1:2 0:3 3:3 3:1 XXX 6:1 3:0 3:0 3:0 3:0* 6. Караджата (Брадвари) 0:2 1:4 0:4 4:0 3:0 XXX 3:0 3:0 3:0 3:6 7. Победа 2009 (Вокил) 0:3 1:0 0:5 2:3 1:7 3:0 XXX 3:2 3:0 0:5 8. Светкавица 2020 (Поройно) 0:8 0:5 0:6 0:3 2:1 3:3 2:5 XXX 3:0 0:3 9. Правда 1944 (Правда) 0:3 0:3 0:5 3:0 0:3 0:4 2:1 0:3 XXX 0:10 10. Дулово 2006 (Дулово) 0:3* 4:0 4:1 3:0 3:3 0:3* 0:3* 0:3* 0:3* XXX ---------------------------------------------------------------------------------------- нагоре

Западна подгрупа

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 |
         | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 |

                           Крайно класиране:             

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

1. Левски 96 (Главиница) 16 16 0 0 52:2 48 Финал ------------------------------------------------------------------- 2. Спортист (Кайнарджа) 16 13 1 2 71:12 40 3-4 място - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 3. Добруджа (Ситово) 16 12 1 3 62:6 37 4. Добруджанец 2005 (Алфатар) 16 7 0 9 26:39 21 5. Добруджа (Искра) 16 6 0 10 26:43 18 6. Заря 2006 (Цар Самуил) 16 5 1 10 19:45 16 7. Ботев 1936 (Професор Иширково) 16 5 0 11 24:54 15 8. Раковски 2005 (Калипетрово) 16 4 1 11 18:44 13 9. Айдемир (Айдемир) 16 1 2 13 12:65 5 --. Трансмариска 2013 (Тутракан) 3 0 0 3 0:9 - [*] Изваден
Бележки - Левски 96 (Главиница) играе домакинските си мачове в Ножарево. - След III кръг Трансмариска 2013 (Тутракан) е изваден от групата заради трето неявяване за мач без уважителна причина. Резултатите му се анулират. I кръг 12 септември 2020 г., събота, 15:00 ч: Айдемир (Айдемир) - Добруджа (Ситово) отложен Трансмариска 2013 (Тутр) - Ботев 1936 (Проф.Иширково) отложен 13 септември 2020 г., неделя, 15:00 ч: Добруджанец 2005 (Алфатар) - Добруджа (Искра) 7:4 Левски 96 (Главиница) - Спортист (Кайнарджа) 2:0 Заря 2006 (Цар Самуил) - Раковски 2005 (Калипетрово) 3:0 22 септември 2020 г., вторник, 15:00 ч: Айдемир (Айдемир) - Добруджа (Ситово) 0:10 Трансмариска 2013 (Тутр) - Ботев 1936 (Проф.Иширково) 0:3 сл. /анулиран/ II кръг 19 септември 2020 г., събота, 15:00 ч: Раковски 2005 (Калипетрово) - Трансмариска 2013 (Тутр) 3:0 сл. /анулиран/ Спортист (Кайнарджа) - Заря 2006 (Цар Самуил) 3:0 Добруджа (Ситово) - Левски 96 (Главиница) 0:1 20 септември 2020 г., неделя, 15:00 ч: Добруджа (Искра) - Ботев 1936 (Професор Иширково) 1:4 Добруджанец 2005 (Алфатар) - Айдемир (Айдемир) 3:0 I кръг - отложени мачове 22 септември 2020 г., вторник, 15:00 ч: Айдемир (Айдемир) - Добруджа (Ситово) 0:10 Трансмариска 2013 (Тутр) - Ботев 1936 (Проф.Иширково) 0:3 сл. /анулиран/ III кръг 26 септември 2020 г., събота, 15:00 ч: Айдемир (Айдемир) - Добруджа (Искра) 2:3 Заря 2006 (Цар Самуил) - Добруджа (Ситово) 0:5 Трансмариска 2013 (Тутракан) - Спортист (Кайнарджа) 0:3 сл. /анулиран/ 27 септември 2020 г., неделя, 15:00 ч: Левски 96 (Главиница) - Добруджанец 2005 (Алфатар) 5:0 Ботев 1936 (Проф.Иширково) - Раковски 2005 (Калипетрово) 2:3 IV кръг 3 октомври 2020 г., събота, 14:00 ч: Добруджа (Ситово) - Трансмариска 2013 (Тутракан) анулиран Айдемир (Айдемир) - Левски 96 (Главиница) 0:1 4 октомври 2020 г., неделя, 14:00 ч: Добруджа (Искра) - Раковски 2005 (Калипетрово) 1:0 Спортист (Кайнарджа) - Ботев 1936 (Професор Иширково) 9:0 Добруджанец 2005 (Алфатар) - Заря 2006 (Цар Самуил) 3:0 V кръг 10 октомври 2020 г., събота, 14:00 ч: Левски 96 (Главиница) - Добруджа (Искра) 4:0 Заря 2006 (Цар Самуил) - Айдемир (Айдемир) 2:2 11 октомври 2020 г., неделя, 14:00 ч: Трансмариска 2013 (Тутр) - Добруджанец 2005 (Алфатар) анулиран Ботев 1936 (Професор Иширково) - Добруджа (Ситово) 0:8 Раковски 2005 (Калипетрово) - Спортист (Кайнарджа) 0:6 VI кръг 17 октомври 2020 г., събота, 14:00 ч: Добруджа (Ситово) - Раковски 2005 (Калипетрово) 5:0 Айдемир (Айдемир) - Трансмариска 2013 (Тутракан) анулиран Левски 96 (Главиница) - Заря 2006 (Цар Самуил) 3:0 18 октомври 2020 г., неделя, 14:00 ч: Добруджа (Искра) - Спортист (Кайнарджа) 0:7 Добруджанец 2005 (Алфатар) - Ботев 1936 (Проф.Иширково) 3:0 VII кръг 24 октомври 2020 г., събота, 13:00 ч: Заря 2006 (Цар Самуил) - Добруджа (Искра) 4:1 Трансмариска 2013 (Тутракан) - Левски 96 (Главиница) анулиран 25 октомври 2020 г., неделя, 13:00 ч: Ботев 1936 (Професор Иширково) - Айдемир (Айдемир) 2:4 Раковски 2005 (Калипетрово) - Добруджанец 2005 (Алфатар) 2:1 Спортист (Кайнарджа) - Добруджа (Ситово) 2:1 VIII кръг 31 октомври 2020 г., събота, 13:00 ч: Добруджа (Искра) - Добруджа (Ситово) 0:3 Левски 96 (Главиница) - Ботев 1936 (Професор Иширково) 3:0 1 ноември 2020 г., неделя, 13:00 ч: Добруджанец 2005 (Алфатар) - Спортист (Кайнарджа) 1:6 Айдемир (Айдемир) - Раковски 2005 (Калипетрово) 1:1 Заря 2006 (Цар Самуил) - Трансмариска 2013 (Тутракан) анулиран IX кръг 7 ноември 2020 г., събота, 13:00 ч: Трансмариска 2013 (Тутракан) - Добруджа (Искра) анулиран Ботев 1936 (Професор Иширково) - Заря 2006 (Цар Самуил) 3:0 8 ноември 2020 г., неделя, 13:00 ч: Раковски 2005 (Калипетрово) - Левски 96 (Главиница) 0:3 Спортист (Кайнарджа) - Айдемир (Айдемир) 9:0 Добруджа (Ситово) - Добруджанец 2005 (Алфатар) 3:0 X кръг 20 март 2021 г., събота, 14:00 ч: Добруджа (Ситово) - Айдемир (Айдемир) 6:0 Раковски 2005 (Калипетрово) - Заря 2006 (Цар Самуил) 3:0 21 март 2021 г., неделя, 14:00 ч: Добруджа (Искра) - Добруджанец 2005 (Алфатар) 0:2 Спортист (Кайнарджа) - Левски 96 (Главиница) 1:3 Ботев 1936 (Професор Иширково) почива XI кръг 27 март 2021 г., събота, 14:00 ч: Заря 2006 (Цар Самуил) - Спортист (Кайнарджа) 1:6 Левски 96 (Главиница) - Добруджа (Ситово) 1:0 28 март 2021 г., неделя, 14:00 ч: Ботев 1936 (Професор Иширково) - Добруджа (Искра) 1:4 Айдемир (Айдемир) - Добруджанец 2005 (Алфатар) 1:2 Раковски 2005 (Калипетрово) почива XII кръг 10 април 2021 г., събота, 15:00 ч: Добруджанец 2005 (Алфатар) - Левски 96 (Главиница) 0:4 Добруджа (Ситово) - Заря 2006 (Цар Самуил) 3:0 11 април 2021 г., неделя, 15:00 ч: Добруджа (Искра) - Айдемир (Айдемир) 3:0 Раковски 2005 (Калипетрово) - Ботев 1936 (Проф.Иширково) 1:3 Спортист (Кайнарджа) почива XIII кръг 17 април 2021 г., събота, 15:00 ч: Раковски 2005 (Калипетрово) - Добруджа (Искра) 1:3 Левски 96 (Главиница) - Айдемир (Айдемир) 3:0 18 април 2021 г., неделя, 15:00 ч: Ботев 1936 (Професор Иширково) - Спортист (Кайнарджа) 0:3 Заря 2006 (Цар Самуил) - Добруджанец 2005 (Алфатар) 3:0 Добруджа (Ситово) почива XIV кръг 24 април 2021 г., събота, 15:00 ч: Добруджа (Искра) - Левски 96 (Главиница) 0:3 Айдемир (Айдемир) - Заря 2006 (Цар Самуил) 0:3 25 април 2021 г., неделя, 15:00 ч: Добруджа (Ситово) - Ботев 1936 (Професор Иширково) 6:0 Спортист (Кайнарджа) - Раковски 2005 (Калипетрово) 5:0 Добруджанец 2005 (Алфатар) почива XV кръг 1 май 2021 г., събота, 16:00 ч: Спортист (Кайнарджа) - Добруджа (Искра) 3:0 Раковски 2005 (Калипетрово) - Добруджа (Ситово) 0:6 Ботев 1936 (Проф.Иширково) - Добруджанец 2005 (Алфатар) 2:0 Заря 2006 (Цар Самуил) - Левски 96 (Главиница) 0:7 Айдемир (Айдемир) почива XVI кръг 8 май 2021 г., събота, 16:00 ч: Добруджа (Искра) - Заря 2006 (Цар Самуил) 6:0 Добруджанец 2005 (Алфатар) - Раковски 2005 (Калипетрово) 2:1 9 май 2021 г., неделя, 16:00 ч: Айдемир (Айдемир) - Ботев 1936 (Професор Иширково) 0:6 Добруджа (Ситово) - Спортист (Кайнарджа) 1:1 Левски 96 (Главиница) почива XVII кръг 15 май 2021 г., събота, 16:00 ч: Добруджа (Ситово) - Добруджа (Искра) 2:0 Ботев 1936 (Професор Иширково) - Левски 96 (Главиница) 1:6 16 май 2021 г., неделя, 16:00 ч: Спортист (Кайнарджа) - Добруджанец 2005 (Алфатар) 5:1 Раковски 2005 (Калипетрово) - Айдемир (Айдемир) 6:0 Заря 2006 (Цар Самуил) почива XVIII кръг 22 май 2021 г., събота, 16:00 ч: Заря 2006 (Цар Самуил) - Ботев 1936 (Професор Иширково) 3:0 Левски 96 (Главиница) - Раковски 2005 (Калипетрово) 3:0 Айдемир (Айдемир) - Спортист (Кайнарджа) 2:5 Добруджанец 2005 (Алфатар) - Добруджа (Ситово) 1:3 Добруджа (Искра) почива
Таблица с резултати
---------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. ---------------------------------------------------------------------------------------- 1. Левски 96 (Главиница) XXX 2:0 1:0 5:0 4:0 3:0 3:0 3:0 3:0 --- 2. Спортист (Кайнарджа) 1:3 XXX 2:1 5:1 3:0 3:0 9:0 5:0 9:0 --- 3. Добруджа (Ситово) 0:1 1:1 XXX 3:0 2:0 3:0 6:0 5:0 6:0 --- 4. Добруджанец 2005 (Алфатар) 0:4 1:6 1:3 XXX 7:4 3:0 3:0 2:1 3:0 --- 5. Добруджа (Искра) 0:3 0:7 0:3 0:2 XXX 6:0 1:4 1:0 3:0 --- 6. Заря 2006 (Цар Самуил) 0:7 1:6 0:5 3:0 4:1 XXX 3:0 3:0 2:2 --- 7. Ботев 1936 (Професор Иширково) 1:6 0:3 0:8 2:0 1:4 3:0 XXX 2:3 2:4 --- 8. Раковски 2005 (Калипетрово) 0:3 0:6 0:6 2:1 1:3 3:0 1:3 XXX 6:0 (3:0) 9. Айдемир (Айдемир) 0:1 2:5 0:10 1:2 2:3 0:3 0:6 1:1 XXX --- 10. Трансмариска 2013 (Тутракан) --- (0:3) --- --- --- --- (0:3) --- --- XXX ---------------------------------------------------------------------------------------- нагоре

Финали

                           Финал за 3-то място

28 май 2021 г., петък, 15:30 ч:
в Силистра, ст."Луи Айер":
Спортист (Кайнарджа) - Галактика (Черник)                 1:2 

                           Финал

29 май 2021 г., събота, 15:30 ч:
в Силистра, ст."Лии Айер":
Левски 96 (Главиница) - Чернолик (Чернолик)               0:0; при дузпите: 2:4 

нагоре