Деца (род.2007-08):
« София (столица) - Областна група 2021/22 »


Деца "А"

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 |
         | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 |
         | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 |

                           Класиране:                    

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

1. Арес (София) 27 22 1 4 92:37 67 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 2. Локомотив София 1929 (София) 27 21 2 4 102:28 65 3. РД Спорт (София) 27 19 0 8 99:37 57 4. Витоша (Бистрица) 27 17 3 7 82:35 54 5. Септември (София) 27 17 2 8 80:34 53 6. Национал (София) 27 9 3 15 70:80 30 7. Чавдар (Етрополе) 27 9 2 16 39:67 29 8. Елит София (София) 27 7 5 15 38:83 26 9. Победа 2013 (София) 27 2 1 24 25:129 7 [2 0 1 7:4 6] 10. Спартак 2015 (София) 27 2 1 24 22:119 7 [1 0 2 4:7 3]
Бележки - Арес (София) играе домакинските си мачове на Национална футболна база в кв.Бояна, София. - Витоша (Бистрица) играе домакинските си мачове на стар ст."Академик" /при IV-ти километър/ в София. - Елит София (София) играе домакинските си мачове на стар ст."Академик" /при IV-ти километър/ в София. - Локомотив София 1929 (София) играе домакинските си мачове на ст."Локомотив" - изкуствен терен в София. - Национал (София) играе домакинските си мачове на ст."НСА" в София. - Победа 2013 (София) играе домакинските си мачове на ст."Локомотив" - изкуствен терен в София. - РД Спорт (София) играе домакинските си мачове на Национална футболна база в кв.Бояна, София. - Септември (София) играе домакинските си мачове в кв.Драгалевци, София. - Спартак 2015 (София) играе домакинските си мачове на Национална футболна база в кв.Бояна, София. - Останалите отбори играят домакинските си мачове на стадионите на клубовете си. I кръг 28 август 2021 г., събота, 09:00 ч: Витоша (Бистрица) - РД Спорт (София) 3:0 Септември (София) - Елит София (София) 4:1 28 август 2021 г., събота, 11:00 ч: Спартак 2015 (София) - Арес (София) 0:7 Чавдар (Етрополе) - Локомотив София 1929 (София) 0:2 1 септември 2021 г., сряда, 11:00 ч: Победа 2013 (София) - Национал (София) 0:9 II кръг 2 септември 2021 г., четвъртък, 10:00 ч: Арес (София) - Септември (София) 2:1 3 септември 2021 г., петък, 11:00 ч: РД Спорт (София) - Спартак 2015 (София) 11:0 4 септември 2021 г., събота, 11:00 ч: Национал (София) - Локомотив София 1929 (София) отложен Елит София (София) - Чавдар (Етрополе) 3:2 4 септември 2021 г., събота, 13:00 ч: Победа 2013 (София) - Витоша (Бистрица) 2:9 9 септември 2021 г., четвъртък: Национал (София) - Локомотив София 1929 (София) 1:5 III кръг 11 септември 2021 г., събота, 11:00 ч: Витоша (Бистрица) - Национал (София) 7:0 Спартак 2015 (София) - Победа 2013 (София) 1:4 Чавдар (Етрополе) - Арес (София) 2:4 Локомотив София 1929 (София) - Елит София (София) 12:0 14 септември 2021 г., вторник, 12:00 ч: Септември (София) - РД Спорт (София) 1:3 IV кръг 18 септември 2021 г., събота, 09:00 ч: Арес (София) - Локомотив София 1929 (София) 2:1 Витоша (Бистрица) - Спартак 2015 (София) 9:0 18 септември 2021 г., събота, 11:00 ч: Национал (София) - Елит София (София) 5:0 Победа 2013 (София) - Септември (София) 0:5 18 септември 2021 г., събота, 13:00 ч: РД Спорт (София) - Чавдар (Етрополе) 7:1 V кръг 25 септември 2021 г., събота, 11:00 ч: Чавдар (Етрополе) - Победа 2013 (София) 2:0 Локомотив София 1929 (София) - РД Спорт (София) 3:1 Елит София (София) - Арес (София) 1:4 25 септември 2021 г., събота, 13:00 ч: Спартак 2015 (София) - Национал (София) 0:14 25 септември 2021 г., събота, 18:00 ч: Септември (София) - Витоша (Бистрица) 1:3 VI кръг 2 октомври 2021 г., събота, 09:00 ч: РД Спорт (София) - Елит София (София) 6:2 Победа 2013 (София) - Локомотив София 1929 (София) 0:5 2 октомври 2021 г., събота, 11:00 ч: Национал (София) - Арес (София) отложен 2 октомври 2021 г., събота, 15:00 ч: Спартак 2015 (София) - Септември (София) 0:6 3 октомври 2021 г., неделя, 10:00 ч: Витоша (Бистрица) - Чавдар (Етрополе) 3:1 13 октомври 2021 г., сряда, 15:00 ч: Национал (София) - Арес (София) 1:2 VII кръг 9 октомври 2021 г., събота, 11:00 ч: Чавдар (Етрополе) - Спартак 2015 (София) отложен Локомотив София 1929 (София) - Витоша (Бистрица) 1:0 Елит София (София) - Победа 2013 (София) 1:0 9 октомври 2021 г., събота, 16:00 ч: Септември (София) - Национал (София) 5:1 10 октомври 2021 г., неделя, 09:00 ч: Арес (София) - РД Спорт (София) 3:2 неизвестна дата: Чавдар (Етрополе) - Спартак 2015 (София) 3:2 VI кръг - отложен мач 13 октомври 2021 г., сряда, 15:00 ч: Национал (София) - Арес (София) 1:2 VIII кръг 16 октомври 2021 г., събота, 09:00 ч: Национал (София) - РД Спорт (София) 1:3 Победа 2013 (София) - Арес (София) 1:7 Спартак 2015 (София) - Локомотив София 1929 (София) 0:7 16 октомври 2021 г., събота, 16:00 ч: Септември (София) - Чавдар (Етрополе) 4:1 17 октомври 2021 г., неделя, 11:00 ч: Витоша (Бистрица) - Елит София (София) 3:0 IX кръг 23 октомври 2021 г., събота, 11:00 ч: Чавдар (Етрополе) - Национал (София) отложен Локомотив София 1929 (София) - Септември (София) 0:0 23 октомври 2021 г., събота, 15:00 ч: Арес (София) - Витоша (Бистрица) 2:1 24 октомври 2021 г., неделя, 09:30 ч: Елит София (София) - Спартак 2015 (София) 6:1 24 октомври 2021 г., неделя, 11:00 ч: РД Спорт (София) - Победа 2013 (София) 8:0 17 ноември 2021 г., сряда, 15:00 ч: Чавдар (Етрополе) - Национал (София) 0:8 X кръг 30 октомври 2021 г., събота, 11:00 ч: Национал (София) - Победа 2013 (София) 2:0 Елит София (София) - Септември (София) 0:2 Локомотив София 1929 (София) - Чавдар (Етрополе) отложен 30 октомври 2021 г., събота, 17:00 ч: Арес (София) - Спартак 2015 (София) 3:0 31 октомври 2021 г., неделя, 09:00 ч: РД Спорт (София) - Витоша (Бистрица) 2:4 неизвестна дата: Локомотив София 1929 (София) - Чавдар (Етрополе) 4:0 XI кръг 6 ноември 2021 г., събота, 11:00 ч: Локомотив София 1929 (София) - Национал (София) 9:0 Чавдар (Етрополе) - Елит София (София) 0:0 6 ноември 2021 г., събота, 15:00 ч: Спартак 2015 (София) - РД Спорт (София) 1:4 6 ноември 2021 г., събота, 16:00 ч: Септември (София) - Арес (София) 2:3 7 ноември 2021 г., неделя, 09:00 ч: Витоша (Бистрица) - Победа 2013 (София) 4:0 XII кръг 9 ноември 2021 г., вторник, 11:00 ч: Национал (София) - Витоша (Бистрица) 3:5 Победа 2013 (София) - Спартак 2015 (София) 1:2 11 ноември 2021 г., четвъртък, 11:00 ч: РД Спорт (София) - Септември (София) 4:0 11 ноември 2021 г., четвъртък, 11:30 ч: Елит София (София) - Локомотив София 1929 (София) 2:9 11 ноември 2021 г., четвъртък, 13:00 ч: Арес (София) - Чавдар (Етрополе) 4:0 IX кръг - отложен мач 17 ноември 2021 г., сряда, 15:00 ч: Чавдар (Етрополе) - Национал (София) 0:8 XIII кръг 20 ноември 2021 г., събота, 11:00 ч: Елит София (София) - Национал (София) 5:3 Чавдар (Етрополе) - РД Спорт (София) 1:3 Септември (София) - Победа 2013 (София) 3:0 Спартак 2015 (София) - Витоша (Бистрица) 0:4 20 ноември 2021 г., събота, 13:00 ч: Локомотив София 1929 (София) - Арес (София) 7:2 XIV кръг 27 ноември 2021 г., събота, 09:00 ч: РД Спорт (София) - Локомотив София 1929 (София) 1:2 27 ноември 2021 г., събота, 11:00 ч: Национал (София) - Спартак 2015 (София) 2:1 Витоша (Бистрица) - Септември (София) 0:1 Победа 2013 (София) - Чавдар (Етрополе) 2:3 Арес (София) - Елит София (София) 2:2 XV кръг 26 февруари 2022 г., събота, 10:00 ч: Септември (София) - Спартак 2015 (София) 2:3 26 февруари 2022 г., събота, 11:00 ч: Елит София (София) - РД Спорт (София) 0:2 Локомотив София 1929 (София) - Победа 2013 (София) 6:2 26 февруари 2022 г., събота, 12:30 ч: Арес (София) - Национал (София) 4:1 27 февруари 2022 г., неделя, 11:00 ч: Чавдар (Етрополе) - Витоша (Бистрица) 0:1 XVI кръг 5 март 2022 г., събота, 10:00 ч: Национал (София) - Септември (София) 2:2 5 март 2022 г., събота, 11:00 ч: Победа 2013 (София) - Елит София (София) 1:1 5 март 2022 г., събота, 16:00 ч: Спартак 2015 (София) - Чавдар (Етрополе) 1:2 Витоша (Бистрица) - Локомотив София 1929 (София) 4:0 6 март 2022 г., неделя, 14:00 ч: РД Спорт (София) - Арес (София) отложен неизвестна дата: РД Спорт (София) - Арес (София) 3:1 XVII кръг 12 март 2022 г., събота, 09:00 ч: РД Спорт (София) - Национал (София) 3:1 Елит София (София) - Витоша (Бистрица) 1:1 12 март 2022 г., събота, 11:00 ч: Локомотив София 1929 (София) - Спартак 2015 (София) 3:2 13 март 2022 г., неделя, 13:00 ч: Арес (София) - Победа 2013 (София) 7:0 16 март 2022 г., сряда, 11:00 ч: Чавдар (Етрополе) - Септември (София) 3:1 XVIII кръг 19 март 2022 г., събота, 11:00 ч: Национал (София) - Чавдар (Етрополе) 0:0 19 март 2022 г., събота, 15:00 ч: Септември (София) - Локомотив София 1929 (София) 1:0 Победа 2013 (София) - РД Спорт (София) 1:9 20 март 2022 г., неделя, 09:00 ч: Спартак 2015 (София) - Елит София (София) 0:2 Витоша (Бистрица) - Арес (София) 3:2 XIX кръг 26 март 2022 г., събота, 11:00 ч: Спартак 2015 (София) - Арес (София) 0:3 Чавдар (Етрополе) - Локомотив София 1929 (София) 1:3 26 март 2022 г., събота, 17:00 ч: Победа 2013 (София) - Национал (София) 2:3 26 март 2022 г., събота, 18:00 ч: Септември (София) - Елит София (София) 6:0 27 март 2022 г., неделя, 09:00 ч: Витоша (Бистрица) - РД Спорт (София) 2:3 XX кръг 2 април 2022 г., събота, 11:00 ч: Национал (София) - Локомотив София 1929 (София) 1:4 Елит София (София) - Чавдар (Етрополе) 1:2 2 април 2022 г., събота, 15:00 ч: Арес (София) - Септември (София) 2:3 3 април 2022 г., неделя, 11:00 ч: РД Спорт (София) - Спартак 2015 (София) 4:2 Победа 2013 (София) - Витоша (Бистрица) 0:8 XXI кръг 7 април 2022 г., четвъртък, 16:00 ч: Септември (София) - РД Спорт (София) 2:1 9 април 2022 г., събота, 09:00 ч: Спартак 2015 (София) - Победа 2013 (София) 1:2 Локомотив София 1929 (София) - Елит София (София) 2:0 9 април 2022 г., събота, 11:00 ч: Чавдар (Етрополе) - Арес (София) отложен 10 април 2022 г., неделя, 09:00 ч: Витоша (Бистрица) - Национал (София) 0:5 20 април 2022 г., сряда, 13:00 ч: Чавдар (Етрополе) - Арес (София) 2:3 XXII кръг 16 април 2022 г., събота, 11:00 ч: Национал (София) - Елит София (София) 5:1 16 април 2022 г., събота, 15:00 ч: Арес (София) - Локомотив София 1929 (София) 5:0 16 април 2022 г., събота, 15:30 ч: в кв.Драгалевци, София, ст."Драгалевци": Победа 2013 (София) - Септември (София) 0:9 17 април 2022 г., неделя, 09:00 ч: Витоша (Бистрица) - Спартак 2015 (София) 3:1 17 април 2022 г., неделя, 11:00 ч: РД Спорт (София) - Чавдар (Етрополе) 2:1 XXI кръг - отложен мач 20 април 2022 г., сряда, 13:00 ч: Чавдар (Етрополе) - Арес (София) 2:3 XXIII кръг 29 април 2022 г., петък, 15:30 ч: Септември (София) - Витоша (Бистрица) отложен 30 април 2022 г., събота, 09:00 ч: Елит София (София) - Арес (София) 2:4 30 април 2022 г., събота, 11:00 ч: Чавдар (Етрополе) - Победа 2013 (София) 4:1 1 май 2022 г., неделя, 09:00 ч: Спартак 2015 (София) - Национал (София) 2:2 Локомотив София 1929 (София) - РД Спорт (София) 2:1 неизвестна дата: Септември (София) - Витоша (Бистрица) 3:0 XXIV кръг 7 май 2022 г., събота, 09:00 ч: РД Спорт (София) - Елит София (София) 3:0 7 май 2022 г., събота, 10:00 ч: в кв.Драгалевци, София: Спартак 2015 (София) - Септември (София) 1:3 7 май 2022 г., събота, 14:00 ч: Победа 2013 (София) - Локомотив София 1929 (София) 0:3 7 май 2022 г., събота, 14:30 ч: Национал (София) - Арес (София) 0:4 8 май 2022 г., неделя, 11:00 ч: Витоша (Бистрица) - Чавдар (Етрополе) 3:2 XXV кръг 13 май 2022 г., петък, 15:30 ч: Септември (София) - Национал (София) 7:0 14 май 2022 г., събота, 09:00 ч: Елит София (София) - Победа 2013 (София) 4:2 14 май 2022 г., събота, 11:00 ч: Чавдар (Етрополе) - Спартак 2015 (София) 2:0 15 май 2022 г., неделя, 09:00 ч: Локомотив София 1929 (София) - Витоша (Бистрица) 0:0 17 май 2022 г., вторник, 13:00 ч: Арес (София) - РД Спорт (София) 1:0 XXVI кръг 21 май 2022 г., събота, 10:00 ч: Победа 2013 (София) - Арес (София) 2:6 21 май 2022 г., събота, 11:00 ч: Спартак 2015 (София) - Локомотив София 1929 (София) 1:9 21 май 2022 г., събота, 12:00 ч: Септември (София) - Чавдар (Етрополе) 5:1 21 май 2022 г., събота, 17:30 ч: Национал (София) - РД Спорт (София) 0:6 22 май 2022 г., неделя, 11:00 ч: Витоша (Бистрица) - Елит София (София) 2:2 XXVII кръг 28 май 2022 г., събота, 09:00 ч: Елит София (София) - Спартак 2015 (София) 1:0 28 май 2022 г., събота, 11:00 ч: Чавдар (Етрополе) - Национал (София) 3:0 сл. Локомотив София 1929 (София) - Септември (София) 3:1 Арес (София) - Витоша (Бистрица) 3:0 28 май 2022 г., събота, 13:00 ч: РД Спорт (София) - Победа 2013 (София) 7:2
Таблица с резултати
---------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. ---------------------------------------------------------------------------------------- 1. Арес (София) XXX 2:1 3:2 2:1 2:1 4:1 4:0 2:2 7:0 3:0 XXX 5:0 1:0 3:0 2:3 --- --- --- --- --- 2. Локомотив София 1929 (София) 7:2 XXX 3:1 1:0 0:0 9:0 4:0 12:0 6:2 3:2 --- XXX 2:1 0:0 3:1 --- --- 2:0 --- --- 3. РД Спорт (София) 3:1 1:2 XXX 2:4 4:0 3:1 7:1 6:2 8:0 11:0 --- --- XXX --- --- --- 2:1 3:0 7:2 4:2 4. Витоша (Бистрица) 3:2 4:0 3:0 XXX 0:1 7:0 3:1 3:0 4:0 9:0 --- --- 2:3 XXX --- 0:5 3:2 2:2 --- 3:1 5. Септември (София) 2:3 1:0 1:3 1:3 XXX 5:1 4:1 4:1 3:0 2:3 --- --- 2:1 3:0 XXX 7:0 5:1 6:0 --- --- 6. Национал (София) 1:2 1:5 1:3 3:5 2:2 XXX 0:0 5:0 2:0 2:1 0:4 1:4 0:6 --- --- XXX --- 5:1 --- --- 7. Чавдар (Етрополе) 2:4 0:2 1:3 0:1 3:1 0:8 XXX 0:0 2:0 3:2 2:3 1:3 --- --- --- 3:0* XXX --- 4:1 2:0 8. Елит София (София) 1:4 2:9 0:2 1:1 0:2 5:3 3:2 XXX 1:0 6:1 2:4 --- --- --- --- --- 1:2 XXX 4:2 1:0 9. Победа 2013 (София) 1:7 0:5 1:9 2:9 0:5 0:9 2:3 1:1 XXX 1:2 2:6 0:3 --- 0:8 0:9 2:3 --- --- XXX --- 10. Спартак 2015 (София) 0:7 0:7 1:4 0:4 0:6 0:14 1:2 0:2 1:4 XXX 0:3 1:9 --- --- 1:3 2:2 --- --- 1:2 XXX ---------------------------------------------------------------------------------------- нагоре

Деца "Б"

Първа подгрупа

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 |
         | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 |

                           Класиране:                    

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

1. Левски (София) 24 22 1 1 86:13 67 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 2. Национал (София) 24 20 3 1 94:25 63 3. Септември (София) 24 17 1 6 67:25 52 4. ЦСКА (София) 24 16 3 5 89:29 51 5. Славия 1913 (София) 24 14 4 6 55:30 46 6. Академия Септември (София) 24 13 2 9 68:47 41 7. Локомотив София 1929 (София) 24 11 0 13 58:39 33 8. Арес (София) 24 8 3 13 36:65 27 9. ДИТ (кв.Драгалевци, София) 24 5 3 16 22:82 18 10. София спорт (София) 24 4 5 15 45:89 17 11. Левски Раковски (София) 24 4 4 16 25:58 16 [1 1 0 4:1 4] 12. Витоша 13 (София) 24 5 1 18 29:98 16 [0 1 1 1:4 1] 13. Витоша (Бистрица) 24 1 2 21 16:90 5 [*] Изваден
Бележки - Академия Септември (София) играе домакинските си мачове на ст."57-мо училище" в София. - Арес (София) играе домакинските си мачове в Национална футболна база в кв.Бояна, София. - Витоша (Бистрица) играе домакинските си мачове на стар ст."Академик" /при IV-ти километър/ в София. - Витоша 13 (София) играе домакинските си мачове на ст.ВТУ "Тодор Каблешков" в София. - ДИТ (кв.Драгалевци, София) играе домакинските си мачове в кв.Драгалевци, София. - Левски (София) играе домакинските си мачове на ст."Виваком арена Георги Аспарухов" - помощно игрище в София. - Левски Раковски (София) играе домакинските си мачове на ст."Раковски" в София. - Локомотив София 1929 (София) играе домакинските си мачове на ст."Локомотив" - изкуствен терен в София. - Национал (София) играе домакинските си мачове на ст."НСА" в София. - Септември (София) играе домакинските си мачове на ст."57-мо училище" в София. - Славия 1913 (София) играе домакинските си мачове на ст."Славия" - помощно игрище в София. - София спорт (София) играе домакинските си мачове на ст."Уинбет арена" /ВСУ "Любен Каравелов"/ в кв.Суходол, София. - ЦСКА (София) играе домакинските си мачове на ст.ВТУ "Тодор Каблешков" в София. - Останалите отбори играят домакинските си мачове на стадионите на клубовете си. I кръг 29 август 2021 г., неделя, 09:00 ч: Витоша 13 (София) - Левски (София) отложен Национал (София) - Локомотив София 1929 (София) 1:0 ДИТ (кв.Драгалевци, София) - Академия Септември (София) 0:8 Славия 1913 (София) - Левски Раковски (София) 4:1 29 август 2021 г., неделя, 12:30 ч: Арес (София) - ЦСКА (София) 0:3 31 август 2021 г., вторник, 10:00 ч: в кв.Драгалевци, София: Септември (София) - Витоша (Бистрица) 5:0 16 септември 2021 г., четвъртък, 10:00 ч: Витоша 13 (София) - Левски (София) 0:9 София спорт (София) почива II кръг 5 септември 2021 г., неделя, 09:00 ч: ЦСКА (София) - Славия 1913 (София) отложен Академия Септември (София) - Арес (София) 2:1 Локомотив София 1929 (София) - ДИТ (София) 5:0 Витоша (Бистрица) - Национал (София) отложен Левски (София) - Септември (София) 3:0 7 септември 2021 г., вторник, 17:00 ч: София спорт (София) - Витоша 13 (София) 1:4 16 септември 2021 г., четвъртък, 10:00 ч: Витоша (Бистрица) - Национал (София) 0:10 1 декември 2021 г., сряда, 14:00 ч: ЦСКА (София) - Славия 1913 (София) 1:0 Левски Раковски (София) почива III кръг 12 септември 2021 г., неделя, 09:00 ч: Септември (София) - София спорт (София) 7:1 Национал (София) - Левски (София) 1:1 ДИТ (кв.Драгалевци, София) - Витоша (Бистрица) 2:2 Арес (София) - Локомотив София 1929 (София) 2:1 Славия 1913 (София) - Академия Септември (София) 2:2 Левски Раковски (София) - ЦСКА (София) 0:2 Витоша 13 (София) почива I кръг - отложен мач 16 септември 2021 г., четвъртък, 10:00 ч: Витоша 13 (София) - Левски (София) 0:9 II кръг - отложен мач 16 септември 2021 г., четвъртък, 10:00 ч: Витоша (Бистрица) - Национал (София) 0:10 IV кръг 19 септември 2021 г., неделя, 09:00 ч: Академия Септември (София) - Левски Раковски (София) 0:0 Локомотив София 1929 (София) - Славия 1913 (София) 3:4 Витоша (Бистрица) - Арес (София) 4:1 Левски (София) - ДИТ (кв.Драгалевци, София) 11:0 София спорт (София) - Национал (София) 3:5 Витоша 13 (София) - Септември (София) 0:5 ЦСКА (София) почива V кръг 26 септември 2021 г., неделя, 09:00 ч: Национал (София) - Витоша 13 (София) 3:1 ДИТ (кв.Драгалевци, София) - София спорт (София) 2:0 Арес (София) - Левски (София) 0:7 Славия 1913 (София) - Витоша (Бистрица) 4:0 Левски Раковски (София) - Локомотив София 1929 (София) 0:2 ЦСКА (София) - Академия Септември (София) 6:1 Септември (София) почива VI кръг 3 октомври 2021 г., неделя, 09:00 ч: Локомотив София 1929 (София) - ЦСКА (София) 0:3 Левски (София) - Славия 1913 (София) 2:0 София спорт (София) - Арес (София) 0:1 Витоша 13 (София) - ДИТ (кв.Драгалевци, София) 2:0 Септември (София) - Национал (София) отложен 3 октомври 2021 г., неделя, 11:30 ч: Витоша (Бистрица) - Левски Раковски (София) 2:4 неизвестна дата: Септември (София) - Национал (София) 2:3 Академия Септември (София) почива VII кръг 10 октомври 2021 г., неделя, 09:00 ч: Арес (София) - Витоша 13 (София) отложен Славия 1913 (София) - София спорт (София) 2:0 ЦСКА (София) - Витоша (Бистрица) 12:0 Академия Септември (София) - Локомотив Сф 1929 (София) отложен 10 октомври 2021 г., неделя, 10:00 ч: Левски Раковски (София) - Левски (София) 0:2 10 октомври 2021 г., неделя, 18:00 ч: ДИТ (кв.Драгалевци, София) - Септември (София) 0:2 20 октомври 2021 г., сряда, 15:00 ч: Академия Септември (София) - Локомотив Сф 1929 (София) 3:2 21 октомври 2021 г., четвъртък, 15:00 ч: Арес (София) - Витоша 13 (София) 7:1 Национал (София) почива VIII кръг 17 октомври 2021 г., неделя, 09:00 ч: Витоша (Бистрица) - Академия Септември (София) отложен Левски (София) - ЦСКА (София) 3:1 (0:0) София спорт (София) - Левски Раковски (София) 3:4 Витоша 13 (София) - Славия 1913 (София) 2:5 Септември (София) - Арес (София) 4:1 17 октомври 2021 г., неделя, 15:00 ч: Национал (София) - ДИТ (кв.Драгалевци, София) 7:0 4 ноември 2021 г., четвъртък, 12:00 ч: Витоша (Бистрица) - Академия Септември (София) 1:2 Локомотив София 1929 (София) почива VII кръг - отложени мачове 20 октомври 2021 г., сряда, 15:00 ч: Академия Септември (София) - Локомотив Сф 1929 (София) 3:2 21 октомври 2021 г., четвъртък, 15:00 ч: Арес (София) - Витоша 13 (София) 7:1 IX кръг 24 октомври 2021 г., неделя, 09:00 ч: Арес (София) - Национал (София) 0:4 Славия 1913 (София) - Септември (София) 0:0 Левски Раковски (София) - Витоша 13 (София) 3:0 ЦСКА (София) - София спорт (София) отложен Локомотив София 1929 (София) - Витоша (Бистрица) 6:2 24 октомври 2021 г., неделя, 13:00 ч: Академия Септември (София) - Левски (София) 1:4 24 ноември 2021 г., сряда, 15:30 ч: ЦСКА (София) - София спорт (София) 3:3 ДИТ (кв.Драгалевци, София) почива X кръг 31 октомври 2021 г., неделя, 09:00 ч: Левски (София) - Локомотив София 1929 (София) 1:0 София спорт (София) - Академия Септември (София) 2:6 Витоша 13 (София) - ЦСКА (София) 0:7 Септември (София) - Левски Раковски (София) 3:0 31 октомври 2021 г., неделя, 15:30 ч: Национал (София) - Славия 1913 (София) 2:0 31 октомври 2021 г., неделя, 16:00 ч: ДИТ (кв.Драгалевци, София) - Арес (София) 3:2 Витоша (Бистрица) почива VIII кръг - отложен мач 4 ноември 2021 г., четвъртък, 12:00 ч: Витоша (Бистрица) - Академия Септември (София) 1:2 XI кръг 7 ноември 2021 г., неделя, 09:00 ч: Славия 1913 (София) - ДИТ (кв.Драгалевци, София) 5:0 Левски Раковски (София) - Национал (София) 0:6 ЦСКА (София) - Септември (София) 1:3 (1:0) Локомотив София 1929 (София) - София спорт (София) 5:2 7 ноември 2021 г., неделя, 11:30 ч: Витоша (Бистрица) - Левски (София) 0:2 7 ноември 2021 г., неделя, 13:00 ч: Академия Септември (София) - Витоша 13 (София) 4:0 Арес (София) почива XII кръг 10 ноември 2021 г., сряда, 12:00 ч: Витоша 13 (София) - Локомотив София 1929 (София) 0:6 11 ноември 2021 г., четвъртък, 11:30 ч: ДИТ (кв.Драгалевци, София) - Левски Раковски (София) 2:1 11 ноември 2021 г., четвъртък, 15:00 ч: София спорт (София) - Витоша (Бистрица) 4:4 12 ноември 2021 г., петък, 10:00 ч: Септември (София) - Академия Септември (София) 0:1 14 ноември 2021 г., неделя, 09:00 ч: Национал (София) - ЦСКА (София) отложен Арес (София) - Славия 1913 (София) отложен 20 февруари 2022 г., неделя, 14:00 ч: Национал (София) - ЦСКА (София) 2:0 неизвестна дата: Арес (София) - Славия 1913 (София) 0:0 Левски (София) почива XIII кръг 19 ноември 2021 г., петък, 11:30 ч: Левски Раковски (София) - Арес (София) 2:2 19 ноември 2021 г., петък, 12:00 ч: Витоша (Бистрица) - Витоша 13 (София) 1:2 19 ноември 2021 г., петък, 13:00 ч: Локомотив София 1929 (София) - Септември (София) 2:3 20 ноември 2021 г., събота, 10:00 ч: ЦСКА (София) - ДИТ (кв.Драгалевци, София) 3:0 20 ноември 2021 г., събота, 11:00 ч: Левски (София) - София спорт (София) 6:1 20 ноември 2021 г., събота, 15:00 ч: Академия Септември (София) - Национал (София) 1:4 Славия 1913 (София) почива IX кръг - отложен мач 24 ноември 2021 г., сряда, 15:30 ч: ЦСКА (София) - София спорт (София) 3:3 II кръг - отложен мач 1 декември 2021 г., сряда, 14:00 ч: ЦСКА (София) - Славия 1913 (София) 1:0 XII кръг - отложен мач 20 февруари 2022 г., неделя, 14:00 ч: Национал (София) - ЦСКА (София) 2:0 XIV кръг 27 февруари 2022 г., неделя, 09:00 ч: Левски (София) - Витоша 13 (София) 7:0 Витоша (Бистрица) - Септември (София) 0:3 сл. Локомотив София 1929 (София) - Национал (София) 1:4 Академия Септември (София) - ДИТ (кв.Драгалевци, София) 5:0 Левски Раковски (София) - Славия 1913 (София) 0:6 27 февруари 2022 г., неделя, 14:00 ч: ЦСКА (София) - Арес (София) 5:1 София спорт (София) почива XV кръг 6 март 2022 г., неделя, 09:00 ч: Славия 1913 (София) - ЦСКА (София) отложен Арес (София) - Академия Септември (София) отложен ДИТ (кв.Драгалевци, София) - Локомотив Сф 1929 (София) отложен Национал (София) - Витоша (Бистрица) 3:0 сл. Витоша 13 (София) - София спорт (София) 1:2 6 март 2022 г., неделя, 11:00 ч: в кв.Драгалевци, София, ст."Драгалевци": Септември (София) - Левски (София) отложен 7 април 2022 г., четвъртък, 11:00 ч: Славия 1913 (София) - ЦСКА (София) 3:3 21 април 2022 г., четвъртък, 15:30 ч: Септември (София) - Левски (София) 1:2 неизвестна дата: Арес (София) - Академия Септември (София) 0:10 ДИТ (кв.Драгалевци, София) - Локомотив Сф 1929 (София) 1:6 Левски Раковски (София) почива XVI кръг 13 март 2022 г., неделя, 09:00 ч: Левски (София) - Национал (София) отложен Витоша (Бистрица) - ДИТ (кв.Драгалевци, София) 0:3 сл. Локомотив София 1929 (София) - Арес (София) 1:0 Академия Септември (София) - Славия 1913 (София) 1:2 13 март 2022 г., неделя, 10:00 ч: в кв.Драгалевци, София, ст."Драгалевци": София спорт (София) - Септември (София) 2:6 13 март 2022 г., неделя, 14:00 ч: ЦСКА (София) - Левски Раковски (София) 3:0 сл. * * - първоначално 5:1, в последствие на Левски Раковски е присъдена служебна загуба заради нередовен играч. 23 март 2022 г., сряда, 13:00 ч: Левски (София) - Национал (София) 0:4 Витоша 13 (София) почива XVII кръг 20 март 2022 г., неделя, 09:00 ч: Левски Раковски (София) - Академия Септември (София) 0:1 Славия 1913 (София) - Локомотив София 1929 (София) 1:0 Арес (София) - Витоша (Бистрица) 3:0 сл. Национал (София) - София спорт (София) 4:4 Септември (София) - Витоша 13 (София) 8:1 20 март 2022 г., неделя, 16:00 ч: ДИТ (кв.Драгалевци, София) - Левски (София) 0:1 ЦСКА (София) почива XVI кръг - отложен мач 23 март 2022 г., сряда, 13:00 ч: Левски (София) - Национал (София) 0:4 XVIII кръг 27 март 2022 г., неделя, 09:00 ч: Витоша 13 (София) - Национал (София) 3:6 София спорт (София) - ДИТ (кв.Драгалевци, София) 1:1 Левски (София) - Арес (София) отложен Витоша (Бистрица) - Славия 1913 (София) 0:3 сл. Локомотив София 1929 (София) - Левски Раковски (София) 4:0 Академия Септември (София) - ЦСКА (София) 2:6 15 май 2022 г., неделя, 09:00 ч: Левски (София) - Арес (София) 7:1 Септември (София) почива XIX кръг 3 април 2022 г., неделя, 09:00 ч: ЦСКА (София) - Локомотив София 1929 (София) 2:1 Левски Раковски (София) - Витоша (Бистрица) 3:0 сл. Славия 1913 (София) - Левски (София) 1:4 Арес (София) - София спорт (София) 2:2 3 април 2022 г., неделя, 16:00 ч: ДИТ (кв.Драгалевци, София) - Витоша 13 (София) 3:2 5 април 2022 г., вторник, 14:30 ч: Национал (София) - Септември (София) 4:1 Академия Септември (София) почива XV кръг - отложен мач 7 април 2022 г., четвъртък, 11:00 ч: Славия 1913 (София) - ЦСКА (София) 3:3 XX кръг 10 април 2022 г., неделя, 09:00 ч: Септември (София) - ДИТ (кв.Драгалевци, София) 1:0 Витоша 13 (София) - Арес (София) отложен София спорт (София) - Славия 1913 (София) 4:2 Левски (София) - Левски Раковски (София) 1:0 Витоша (Бистрица) - ЦСКА (София) 0:3 сл. Локомотив Сф 1929 (София) - Академия Септември (София) 2:3 21 април 2022 г., четвъртък, 14:00 ч: Витоша 13 (София) - Арес (София) 0:4 Национал (София) почива XXI кръг 17 април 2022 г., неделя, 09:00 ч: Академия Септември (София) - Витоша (Бистрица) 3:0 сл. ЦСКА (София) - Левски (София) 1:2 Левски Раковски (София) - София спорт (София) 1:2 Славия 1913 (София) - Витоша 13 (София) 4:0 Арес (София) - Септември (София) 2:1 17 април 2022 г., неделя, 16:00 ч: ДИТ (кв.Драгалевци, София) - Национал (София) 0:6 Локомотив София 1929 (София) почива XX кръг - отложен мач 21 април 2022 г., четвъртък, 14:00 ч: Витоша 13 (София) - Арес (София) 0:4 XV кръг - отложен мач 21 април 2022 г., четвъртък, 15:30 ч: Септември (София) - Левски (София) 1:2 XXII кръг 29 април 2022 г., петък, 13:00 ч: Левски (София) - Академия Септември (София) 1:0 1 май 2022 г., неделя, 09:00 ч: Септември (София) - Славия 1913 (София) 4:0 Витоша 13 (София) - Левски Раковски (София) 1:1 София спорт (София) - ЦСКА (София) 2:7 Витоша (Бистрица) - Локомотив София 1929 (София) 0:3 сл. 1 май 2022 г., неделя, 16:30 ч: Национал (София) - Арес (София) 2:1 ДИТ (кв.Драгалевци, София) почива XXIII кръг 8 май 2022 г., неделя, 09:00 ч: Локомотив София 1929 (София) - Левски (София) отложен Академия Септември (София) - София спорт (София) 5:1 ЦСКА (София) - Витоша 13 (София) 8:1 Левски Раковски (София) - Септември (София) 0:1 Славия 1913 (София) - Национал (София) отложен Арес (София) - ДИТ (кв.Драгалевци, София) 1:0 25 май 2022 г., сряда, 10:00 ч: Славия 1913 (София) - Национал (София) 2:0 26 май 2022 г., четвъртък, 11:00 ч: Локомотив София 1929 (София) - Левски (София) 0:2 XVIII кръг - отложен мач 15 май 2022 г., неделя, 09:00 ч: Левски (София) - Арес (София) 7:1 XXIV кръг 14 май 2022 г., събота, 09:00 ч: Национал (София) - Левски Раковски (София) 5:0 14 май 2022 г., събота, 16:00 ч: ДИТ (кв.Драгалевци, София) - Славия 1913 (София) 1:2 15 май 2022 г., неделя, 09:00 ч: Септември (София) - ЦСКА (София) 2:1 Витоша 13 (София) - Академия Септември (София) 4:2 София спорт (София) - Локомотив София 1929 (София) 1:6 Левски (София) - Витоша (Бистрица) 3:0 сл. Арес (София) почива XXV кръг 20 май 2022 г., петък, 16:00 ч: Локомотив София 1929 (София) - Витоша 13 (София) 2:1 22 май 2022 г., неделя, 09:00 ч: Витоша (Бистрица) - София спорт (София) 0:3 сл. Академия Септември (София) - Септември (София) 1:2 ЦСКА (София) - Национал (София) 1:1 Левски Раковски (София) - ДИТ (кв.Драгалевци, София) 2:2 Славия 1913 (София) - Арес (София) 3:0 Левски (София) почива XXIII кръг - отложени мачове 25 май 2022 г., сряда, 10:00 ч: Славия 1913 (София) - Национал (София) 2:0 26 май 2022 г., четвъртък, 11:00 ч: Локомотив София 1929 (София) - Левски (София) 0:2 XXVI кръг 22 май 2022 г., неделя, 09:00 ч: София спорт (София) - Левски (София) 1:5 29 май 2022 г., неделя, 09:00 ч: Арес (София) - Левски Раковски (София) 4:3 ДИТ (кв.Драгалевци, София) - ЦСКА (София) 2:7 Септември (София) - Локомотив София 1929 (София) 3:0 Витоша 13 (София) - Витоша (Бистрица) 3:0 сл. 5 юни 2022 г., неделя, 09:00 ч: Национал (София) - Академия Септември (София) 7:4 Славия 1913 (София) почива
Таблица с резултати
------------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. ------------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. Левски (София) XXX 0:4 3:0 3:1 2:0 1:0 1:0 7:1 11:0 6:1 1:0 7:0 3:0* 2. Национал (София) 1:1 XXX 4:1 2:0 2:0 7:4 1:0 2:1 7:0 4:4 5:0 3:1 3:0* 3. Септември (София) 1:2 2:3 XXX 2:1 4:0 0:1 3:0 4:1 1:0 7:1 3:0 8:1 5:0 4. ЦСКА (София) 1:2 1:1 1:3 XXX 1:0 6:1 2:1 5:1 3:0 3:3 3:0* 8:1 12:0 5. Славия 1913 (София) 1:4 2:0 0:0 3:3 XXX 2:2 1:0 3:0 5:0 2:0 4:1 4:0 4:0 6. Академия Септември (София) 1:4 1:4 1:2 2:6 1:2 XXX 3:2 2:1 5:0 5:1 0:0 4:0 3:0* 7. Локомотив София 1929 (София) 0:2 1:4 2:3 0:3 3:4 2:3 XXX 1:0 5:0 5:2 4:0 2:1 6:2 8. Арес (София) 0:7 0:4 2:1 0:3 0:0 0:10 2:1 XXX 1:0 2:2 4:3 7:1 3:0* 9. ДИТ (кв.Драгалевци, София) 0:1 0:6 0:2 2:7 1:2 0:8 1:6 3:2 XXX 2:0 2:1 3:2 2:2 10. София спорт (София) 1:5 3:5 2:6 2:7 4:2 2:6 1:6 0:1 1:1 XXX 3:4 1:4 4:4 11. Левски Раковски (София) 0:2 0:6 0:1 0:2 0:6 0:1 0:2 2:2 2:2 1:2 XXX 3:0 3:0* 12. Витоша 13 (София) 0:9 3:6 0:5 0:7 2:5 4:2 0:6 0:4 2:0 1:2 1:1 XXX 3:0* 13. Витоша (Бистрица) 0:2 0:10 0:3* 0:3* 0:3* 1:2 0:3* 4:1 0:3* 0:3* 2:4 1:2 XXX ------------------------------------------------------------------------------------------------------- нагоре

Деца "Б"

Втора подгрупа

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 |
         | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 |

                           Класиране:                    

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

1. Левски Спартак 1962 (София) 26 25 0 1 104:23 75 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 2. Царско село 2015 (София) 26 23 1 2 130:21 70 3. ОФК София (София) 26 15 4 7 70:41 49 4. Банкя 2009 (Банкя) 26 14 4 8 74:45 46 5. Обеля сити (кв.Обеля, София) 26 13 2 11 79:51 41 6. Надежда (Доброславци) 26 12 4 10 56:45 40 7. Софияспорт 2020 (София) 26 12 3 11 61:67 39 8. Сердика (София) 26 12 0 14 62:56 36 9. Развитие МФ (София) 26 10 5 11 51:64 35 [1 0 1 6:3 3] 10. Ботев 57 СУ (София) 26 10 5 11 68:73 35 [1 0 1 3:6 3] 11. Барокко (София) 26 8 4 14 59:79 28 12. Орловец 2015 (Кокаляне) 26 6 4 16 62:108 22 13. Искър 1945 (Нови Искър) 26 4 0 22 29:119 12 14. Интер Джесика 2010 (София) 26 0 0 26 4:117 0 [*] Изваден --. Вихър (кв.Требич, София) 0 0 0 0 0:0 - [*] Изваден
Бележки - Вихър (кв.Требич, София) се отказва непосредствено преди началото на първенството. Мачовете му се анулират. - Банкя 2009 (Банкя) играе домакинските си мачове на ст."Локомотив" - изкуствен терен в София. - Барокко (София) играе домакинските си мачове на ст."Бонсист" в София. - Ботев 57 СУ (София) играе домакинските си мачове на ст."57-мо училище" в София. - Вихър (кв.Требич, София) играе домакинските си мачове на ст."57-мо училище" в София. - Интер Джесика 2010 (София) играе домакинските си мачове в кв.Ботунец, София. - Искър 1945 (Нови Искър) играе домакинските си мачове в кв.Кумарица, Нови Искър. - Левски Спартак 1962 (София) играе домакинските си мачове на ст.ВТУ "Тодор Каблешков" в София. - Обеля сити (кв.Обеля, София) играе домакинските си мачове на ст."57-мо училище" в София. - ОФК София (София) играе домакинските си мачове в кв.Кумарица, Нови Искър. - Развитие на млади футболисти (София) играе домакинските си мачове в Национална футболна база в кв.Бояна, София. - Сердика (София) играе домакинските си мачове в Национална футболна база в кв.Бояна, София. - Софияспорт 2020 (София) играе домакинските си мачове на ст."Уинбет арена" /ВСУ "Любен Каравелов"/ в кв.Суходол, София. - Останалите отбори играят домакинските си мачове на стадионите на клубовете си. I кръг 28 август 2021 г., събота, 09:00 ч: Развитие МФ (София) - Вихър (кв.Требич, София) анулиран Левски Спартак 1962 (София) - ОФК София (София) 7:0 Искър 1945 (Нови Искър) - Барокко (София) 4:1 Царско село 2015 (София) - Сердика (София) отложен Надежда (Доброславци) - Орловец 2015 (Кокаляне) 4:1 28 август 2021 г., събота, 15:00 ч: Интер Джесика 2010 (София) - Обеля сити (кв.Обеля, Сф) 1:9 1 септември 2021 г., сряда, 09:00 ч: Ботев 57 СУ (София) - Банкя 2009 (Банкя) 3:3 9 септември 2021 г., четвъртък, 09:00 ч: Царско село 2015 (София) - Сердика (София) 3:0 Софияспорт 2020 (София) почива II кръг 3 септември 2021 г., петък, 09:00 ч: Сердика (София) - Интер Джесика 2010 (София) 3:0 Барокко (София) - Царско село 2015 (София) 0:11 4 септември 2021 г., събота, 09:00 ч: Обеля сити (кв.Обеля, София) - Надежда (Доброславци) 5:0 ОФК София (София) - Искър 1945 (Нови Искър) 3:0 Вихър (кв.Требич, София) - Левски Спартак 1962 (София) анулиран Банкя 2009 (Банкя) - Развитие МФ (София) 5:2 Софияспорт 2020 (София) - Ботев 57 СУ (София) 3:8 Орловец 2015 (Кокаляне) почива I кръг - отложен мач 9 септември 2021 г., четвъртък, 09:00 ч: Царско село 2015 (София) - Сердика (София) 3:0 III кръг 11 септември 2021 г., събота, 09:00 ч: Развитие МФ (София) - Софияспорт 2020 (София) 5:5 Левски Спартак 1962 (София) - Банкя 2009 (Банкя) 4:1 Искър 1945 (Нови Искър) - Вихър (кв.Требич, София) анулиран в София, ст."57-мо училище": Царско село 2015 (София) - ОФК София (София) 4:1 Интер Джесика 2010 (София) - Барокко (София) 1:2 11 септември 2021 г., събота, 13:00 ч: Орловец 2015 (Кокаляне) - Обеля сити (кв.Обеля, София) 4:4 11 септември 2021 г., събота, 15:00 ч: Надежда (Доброславци) - Сердика (София) 5:1 Ботев 57 СУ (София) почива IV кръг 14 септември 2021 г., вторник, 09:00 ч: Сердика (София) - Орловец 2015 (Кокаляне) 8:2 Барокко (София) - Надежда (Доброславци) 0:2 ОФК София (София) - Интер Джесика 2010 (София) 7:0 Вихър (кв.Требич, София) - Царско село 2015 (София) анулиран Банкя 2009 (Банкя) - Искър 1945 (Нови Искър) 6:2 Софияспорт 2020 (София) - Левски Спартак 1962 (София) 0:6 Ботев 57 СУ (София) - Развитие МФ (София) 3:0 Обеля сити (кв.Обеля, София) почива V кръг 18 септември 2021 г., събота, 09:00 ч: Левски Спартак 1962 (София) - Ботев 57 СУ (София) 7:0 Искър 1945 (Нови Искър) - Софияспорт 2020 (София) 3:7 в София, ст."57-мо училище": Царско село 2015 (София) - Банкя 2009 (Банкя) 2:2 Интер Джесика 2010 (София) - Вихър (кв.Требич, София) анулиран Надежда (Доброславци) - ОФК София (София) 0:2 Орловец 2015 (Кокаляне) - Барокко (София) 5:1 18 септември 2021 г., събота, 15:00 ч: Обеля сити (кв.Обеля, София) - Сердика (София) 2:3 Развитие на млади футболисти (София) почива VI кръг 25 септември 2021 г., събота, 09:00 ч: ОФК София (София) - Орловец 2015 (Кокаляне) 0:3 Вихър (кв.Требич, София) - Надежда (Доброславци) анулиран Банкя 2009 (Банкя) - Интер Джесика 2010 (София) 12:0 Софияспорт 2020 (София) - Царско село 2015 (София) 1:3 Ботев 57 СУ (София) - Искър 1945 (Нови Искър) 5:0 Развитие МФ (София) - Левски Спартак 1962 (София) 1:13 25 септември 2021 г., събота, 17:00 ч: Барокко (София) - Обеля сити (кв.Обеля, София) 0:1 Сердика (София) почива VII кръг 2 октомври 2021 г., събота, 09:00 ч: Искър 1945 (Нови Искър) - Развитие МФ (София) 1:4 Царско село 2015 (София) - Ботев 57 СУ (София) 7:1 Интер Джесика 2010 (София) - Софияспорт 2020 (София) 1:4 Надежда (Доброславци) - Банкя 2009 (Банкя) 1:2 Орловец 2015 (Кокаляне) - Вихър (кв.Требич, София) анулиран 2 октомври 2021 г., събота, 15:00 ч: Обеля сити (кв.Обеля, София) - ОФК София (София) 1:3 2 октомври 2021 г., събота, 17:00 ч: Сердика (София) - Барокко (София) 3:1 Левски Спартак 1962 (София) почива VIII кръг 9 октомври 2021 г., събота, 09:00 ч: ОФК София (София) - Сердика (София) отложен Вихър (кв.Требич, София) - Обеля сити (кв.Обеля, София) анулиран Банкя 2009 (Банкя) - Орловец 2015 (Кокаляне) отложен Софияспорт 2020 (София) - Надежда (Доброславци) 0:1 Ботев 57 СУ (София) - Интер Джесика 2010 (София) отложен Левски Спартак 1962 (София) - Искър 1945 (Нови Искър) 9:1 9 октомври 2021 г., събота, 13:30 ч: Развитие МФ (София) - Царско село 2015 (София) 0:6 15 ноември 2021 г., понеделник, 09:00 ч: ОФК София (София) - Сердика (София) 5:3 Банкя 2009 (Банкя) - Орловец 2015 (Кокаляне) 10:2 неизвестна дата: Ботев 57 СУ (София) - Интер Джесика 2010 (София) 6:0 Барокко (София) почива IX кръг 16 октомври 2021 г., събота, 09:00 ч: в София, ст."57-мо училище": Царско село 2015 (София) - Левски Спартак 1962 (София) 4:1 Интер Джесика 2010 (София) - Развитие МФ (София) 0:3 Надежда (Доброславци) - Ботев 57 СУ (София) 6:0 Обеля сити (кв.Обеля, София) - Банкя 2009 (Банкя) отложен Сердика (София) - Вихър (кв.Требич, София) анулиран Барокко (София) - ОФК София (София) 1:0 17 октомври 2021 г., неделя, 11:00 ч: в кв.Суходол, София, ст.ВСУ "Любен Каравелов": Орловец 2015 (Кокаляне) - Софияспорт 2020 (София) 3:5 19 ноември 2021 г., петък, 14:00 ч: Обеля сити (кв.Обеля, София) - Банкя 2009 (Банкя) 1:2 Искър 1945 (Нови Искър) почива X кръг 23 октомври 2021 г., събота, 09:00 ч: Вихър (кв.Требич, София) - Барокко (София) анулиран Софияспорт 2020 (София) - Обеля сити (кв.Обеля, София) отложен Ботев 57 СУ (София) - Орловец 2015 (Кокаляне) 5:1 Развитие МФ (София) - Надежда (Доброславци) 3:1 Левски Спартак 1962 (София) - Интер Джесика 2010 (София) 5:1 23 октомври 2021 г., събота, 15:00 ч: Банкя 2009 (Банкя) - Сердика (София) 3:2 Искър 1945 (Нови Искър) - Царско село 2015 (София) 1:8 3 ноември 2021 г., сряда, 13:00 ч: Софияспорт 2020 (София) - Обеля сити (кв.Обеля, София) 0:3 * * - датата е приблизителна. ОФК София (София) почива XI кръг 30 октомври 2021 г., събота, 09:00 ч: Интер Джесика 2010 (София) - Искър 1945 (Нови Искър) 0:2 Надежда (Доброславци) - Левски Спартак 1962 (София) 0:3 Орловец 2015 (Кокаляне) - Развитие МФ (София) 1:3 Обеля сити (кв.Обеля, София) - Ботев 57 СУ (София) 6:2 Барокко (София) - Банкя 2009 (Банкя) 0:4 ОФК София (София) - Вихър (кв.Требич, София) анулиран 30 октомври 2021 г., събота, 15:00 ч: Сердика (София) - Софияспорт 2020 (София) 1:0 Царско село 2015 (София) почива X кръг - отложен мач 3 ноември 2021 г., сряда, 13:00 ч: Софияспорт 2020 (София) - Обеля сити (кв.Обеля, София) 0:3 * * - датата е приблизителна. XII кръг 6 ноември 2021 г., събота, 09:00 ч: Банкя 2009 (Банкя) - ОФК София (София) 4:3 Искър 1945 (Нови Искър) - Надежда (Доброславци) 0:4 6 ноември 2021 г., събота, 13:00 ч: Царско село 2015 (София) - Интер Джесика 2010 (София) 16:0 6 ноември 2021 г., събота, 15:00 ч: Софияспорт 2020 (София) - Барокко (София) 4:3 Ботев 57 СУ (София) - Сердика (София) 1:3 6 ноември 2021 г., събота, 17:00 ч: Развитие МФ (София) - Обеля сити (кв.Обеля, София) 0:2 6 ноември 2021 г., събота, 18:00 ч: в кв.Драгалевци, София, ст."Драгалевци": Левски Спартак 1962 (София) - Орловец 2015 (Кокаляне) 3:1 Вихър (кв.Требич, София) почива XIII кръг 9 ноември 2021 г., вторник, 09:00 ч: Надежда (Доброславци) - Царско село 2015 (София) 0:7 ОФК София (София) - Софияспорт 2020 (София) 7:0 9 ноември 2021 г., вторник, 13:00 ч: Обеля сити (кв.Обеля, Сф) - Левски Спартак 1962 (София) 1:3 9 ноември 2021 г., вторник, 14:00 ч: Орловец 2015 (Кокаляне) - Искър 1945 (Нови Искър) 4:2 Барокко (София) - Ботев 57 СУ (София) 2:5 11 ноември 2021 г., четвъртък, 09:00 ч: Сердика (София) - Развитие на млади футболисти (София) 0:2 13 ноември 2021 г., събота, 09:00 ч: Вихър (кв.Требич, София) - Банкя 2009 (Банкя) анулиран Интер Джесика 2010 (София) почива VIII кръг - отложени мачове 15 ноември 2021 г., понеделник, 09:00 ч: ОФК София (София) - Сердика (София) 5:3 Банкя 2009 (Банкя) - Орловец 2015 (Кокаляне) 10:2 IX кръг - отложен мач 19 ноември 2021 г., петък, 14:00 ч: Обеля сити (кв.Обеля, София) - Банкя 2009 (Банкя) 1:2 XIV кръг 15 ноември 2021 г., понеделник, 14:00 ч: Развитие на млади футболисти (София) - Барокко (София) 2:2 16 ноември 2021 г., вторник, 15:00 ч: Искър 1945 (Нови Искър) - Обеля сити (кв.Обеля, София) 1:2 20 ноември 2021 г., събота, 09:00 ч: Софияспорт 2020 (София) - Вихър (кв.Требич, София) анулиран Ботев 57 СУ (София) - ОФК София (София) 2:2 20 ноември 2021 г., събота, 10:00 ч: Интер Джесика 2010 (София) - Надежда (Доброславци) 0:4 20 ноември 2021 г., събота, 13:00 ч: Царско село 2015 (София) - Орловец 2015 (Кокаляне) 8:0 20 ноември 2021 г., събота, 15:00 ч: Левски Спартак 1962 (София) - Сердика (София) 1:0 Банкя 2009 (Банкя) почива XV кръг 27 ноември 2021 г., събота, 09:00 ч: Обеля сити (кв.Обеля, София) - Царско село 2015 (София) 2:3 Барокко (София) - Левски Спартак 1962 (София) 1:5 ОФК София (София) - Развитие МФ (София) 0:0 Вихър (кв.Требич, София) - Ботев 57 СУ (София) анулиран Банкя 2009 (Банкя) - Софияспорт 2020 (София) 2:1 27 ноември 2021 г., събота, 13:00 ч: Орловец 2015 (Кокаляне) - Интер Джесика 2010 (София) 5:0 27 ноември 2021 г., събота, 15:00 ч: Сердика (София) - Искър 1945 (Нови Искър) 6:0 Надежда (Доброславци) почива XVI кръг 26 февруари 2022 г., събота, 09:00 ч: Банкя 2009 (Банкя) - Ботев 57 СУ (София) 1:1 ОФК София (София) - Левски Спартак 1962 (София) 1:2 Барокко (София) - Искър 1945 (Нови Искър) 4:0 Обеля сити (кв.Обеля, Сф) - Интер Джесика 2010 (София) 3:0 сл. Орловец 2015 (Кокаляне) - Надежда (Доброславци) 3:3 26 февруари 2022 г., събота, 15:00 ч: Сердика (София) - Царско село 2015 (София) 1:4 Софияспорт 2020 (София) почива Развитие на млади футболисти (София) почива XVII кръг 5 март 2022 г., събота, 09:00 ч: Надежда (Доброславци) - Обеля сити (кв.Обеля, София) 3:1 Интер Джесика 2010 (София) - Сердика (София) 0:3 сл. Искър 1945 (Нови Искър) - ОФК София (София) 0:1 Развитие МФ (София) - Банкя 2009 (Банкя) 1:0 Ботев 57 СУ (София) - Софияспорт 2020 (София) 0:3 5 март 2022 г., събота, 15:00 ч: Царско село 2015 (София) - Барокко (София) 6:0 Орловец 2015 (Кокаляне) почива Левски Спартак 1962 (София) почива XVIII кръг 9 март 2022 г., сряда, 10:00 ч: Обеля сити (кв.Обеля, София) - Орловец 2015 (Кокаляне) 6:2 9 март 2022 г., сряда, 11:30 ч: в София, ст."57-мо училище": ОФК София (София) - Царско село 2015 (София) 2:0 9 март 2022 г., сряда, 16:00 ч: Софияспорт 2020 (София) - Развитие МФ (София) отложен Банкя 2009 (Банкя) - Левски Спартак 1962 (София) 1:2 Барокко (София) - Интер Джесика 2010 (София) 3:0 сл. 10 март 2022 г., четвъртък, 14:30 ч: Сердика (София) - Надежда (Доброславци) 1:3 29 март 2022 г., вторник, 17:00 ч: Софияспорт 2020 (София) - Развитие МФ (София) 2:0 Ботев 57 СУ (София) почива Искър 1945 (Нови Искър) почива XIX кръг 12 март 2022 г., събота, 09:00 ч: Надежда (Доброславци) - Барокко (София) 2:2 Интер Джесика 2010 (София) - ОФК София (София) 0:3 сл. 12 март 2022 г., събота, 11:00 ч: Искър 1945 (Нови Искър) - Банкя 2009 (Банкя) 0:2 12 март 2022 г., събота, 15:00 ч: Орловец 2015 (Кокаляне) - Сердика (София) отложен Левски Спартак 1962 (София) - Софияспорт 2020 (София) 2:0 13 март 2022 г., неделя, 09:00 ч: Развитие МФ (София) - Ботев 57 СУ (София) 6:0 29 март 2022 г., вторник, 15:00 ч: Орловец 2015 (Кокаляне) - Сердика (София) 2:8 Обеля сити (кв.Обеля, София) почива Царско село 2015 (София) почива XX кръг 19 март 2022 г., събота, 09:00 ч: Ботев 57 СУ (София) - Левски Спартак 1962 (София) 2:4 Банкя 2009 (Банкя) - Царско село 2015 (София) 0:3 ОФК София (София) - Надежда (Доброславци) 3:1 Барокко (София) - Орловец 2015 (Кокаляне) 9:3 19 март 2022 г., събота, 10:00 ч: Софияспорт 2020 (София) - Искър 1945 (Нови Искър) 4:1 19 март 2022 г., събота, 15:00 ч: Сердика (София) - Обеля сити (кв.Обеля, София) отложен неизвестна дата: Сердика (София) - Обеля сити (кв.Обеля, София) 0:4 Развитие на млади футболисти (София) почива XXI кръг 26 март 2022 г., събота, 09:00 ч: Орловец 2015 (Кокаляне) - ОФК София (София) 0:6 Интер Джесика 2010 (София) - Банкя 2009 (Банкя) 0:3 сл. Царско село 2015 (София) - Софияспорт 2020 (София) 4:0 Искър 1945 (Нови Искър) - Ботев 57 СУ (София) 0:7 26 март 2022 г., събота, 15:00 ч: Обеля сити (кв.Обеля, София) - Барокко (София) 5:2 27 март 2022 г., неделя, 18:00 ч: Левски Спартак 1962 (София) - Развитие МФ (София) 2:0 Сердика (София) почива Надежда (Доброславци) почива XIX кръг - отложен мач 29 март 2022 г., вторник, 15:00 ч: Орловец 2015 (Кокаляне) - Сердика (София) 2:8 XVIII кръг - отложен мач 29 март 2022 г., вторник, 17:00 ч: Софияспорт 2020 (София) - Развитие МФ (София) 2:0 XXII кръг 1 април 2022 г., петък, 11:00 ч: Ботев 57 СУ (София) - Царско село 2015 (София) 2:4 2 април 2022 г., събота, 09:00 ч: Развитие МФ (София) - Искър 1945 (Нови Искър) 8:0 Софияспорт 2020 (София) - Интер Джесика 2010 (София) 3:0 сл. Банкя 2009 (Банкя) - Надежда (Доброславци) 2:1 ОФК София (София) - Обеля сити (кв.Обеля, София) 5:1 2 април 2022 г., събота, 18:00 ч: Барокко (София) - Сердика (София) 4:3 Левски Спартак 1962 (София) почива Орловец 2015 (Кокаляне) почива XXIII кръг 9 април 2022 г., събота, 09:00 ч: Орловец 2015 (Кокаляне) - Банкя 2009 (Банкя) 3:3 Надежда (Доброславци) - Софияспорт 2020 (София) 3:3 Интер Джесика 2010 (София) - Ботев 57 СУ (София) 0:3 сл. Царско село 2015 (София) - Развитие МФ (София) 2:0 Искър 1945 (Нови Искър) - Левски Спартак 1962 (София) 0:5 9 април 2022 г., събота, 15:00 ч: Сердика (София) - ОФК София (София) 1:4 Барокко (София) почива Обеля сити (кв.Обеля, София) почива XXIV кръг 16 април 2022 г., събота, 09:00 ч: Развитие МФ (София) - Интер Джесика 2010 (София) 3:0 сл. Ботев 57 СУ (София) - Надежда (Доброславци) 1:1 Софияспорт 2020 (София) - Орловец 2015 (Кокаляне) 4:2 Банкя 2009 (Банкя) - Обеля сити (кв.Обеля, София) 1:2 ОФК София (София) - Барокко (София) 3:3 16 април 2022 г., събота, 17:30 ч: Левски Спартак 1962 (София) - Царско село 2015 (София) 3:2 Искър 1945 (Нови Искър) почива Сердика (София) почива XXV кръг 27 април 2022 г., сряда, 13:00 ч: Обеля сити (кв.Обеля, София) - Софияспорт 2020 (София) 2:4 27 април 2022 г., сряда, 14:00 ч: Сердика (София) - Банкя 2009 (Банкя) 1:3 27 април 2022 г., сряда, 17:00 ч: Орловец 2015 (Кокаляне) - Ботев 57 СУ (София) 5:1 Надежда (Доброславци) - Развитие МФ (София) 4:1 Интер Джесика 2010 (София) - Левски Спартак 1962 (София) 0:3 сл. Царско село 2015 (София) - Искър 1945 (Нови Искър) 11:0 ОФК София (София) почива Барокко (София) почива XXVI кръг 30 април 2022 г., събота, 09:00 ч: Искър 1945 (Нови Искър) - Интер Джесика 2010 (София) 3:0 сл. Развитие МФ (София) - Орловец 2015 (Кокаляне) 3:3 Банкя 2009 (Банкя) - Барокко (София) 0:3 30 април 2022 г., събота, 17:00 ч: Софияспорт 2020 (София) - Сердика (София) 1:3 30 април 2022 г., събота, 17:45 ч: Левски Спартак 1962 (София) - Надежда (Доброславци) 1:0 4 май 2022 г., сряда, 11:00 ч: Ботев 57 СУ (София) - Обеля сити (кв.Обеля, София) 4:2 Царско село 2015 (София) почива ОФК София (София) почива XXVII кръг 7 май 2022 г., събота, 09:00 ч: ОФК София (София) - Банкя 2009 (Банкя) 3:2 Барокко (София) - Софияспорт 2020 (София) 2:3 Обеля сити (кв.Обеля, София) - Развитие МФ (София) отложен Орловец 2015 (Кокаляне) - Левски Спартак 1962 (София) 1:3 Надежда (Доброславци) - Искър 1945 (Нови Искър) 4:0 7 май 2022 г., събота, 15:00 ч: Сердика (София) - Ботев 57 СУ (София) 4:2 7 май 2022 г., събота, 17:00 ч: Интер Джесика 2010 (София) - Царско село 2015 (София) 0:3 сл. неизвестна дата: Обеля сити (кв.Обеля, София) - Развитие МФ (София) 0:0 XXVIII кръг 14 май 2022 г., събота, 09:00 ч: Царско село 2015 (София) - Надежда (Доброславци) 3:0 Искър 1945 (Нови Искър) - Орловец 2015 (Кокаляне) 7:2 Софияспорт 2020 (София) - ОФК София (София) 2:2 14 май 2022 г., събота, 15:00 ч: Ботев 57 СУ (София) - Барокко (София) 2:2 14 май 2022 г., събота, 18:00 ч: в кв.Драгалевци, София: Левски Спартак 1962 (София) - Обеля сити (кв.Обеля, Сф) 4:2 Развитие на млади футболисти (София) - Сердика (София) 2:1 Банкя 2009 (Банкя) почива XXIX кръг 21 май 2022 г., събота, 09:00 ч: Барокко (София) - Развитие на млади футболисти (София) 8:0 Обеля сити (кв.Обеля, София) - Искър 1945 (Нови Искър) 9:0 Надежда (Доброславци) - Интер Джесика 2010 (София) 3:0 сл. 21 май 2022 г., събота, 13:00 ч: Орловец 2015 (Кокаляне) - Царско село 2015 (София) 1:2 21 май 2022 г., събота, 15:00 ч: ОФК София (София) - Ботев 57 СУ (София) 1:2 Сердика (София) - Левски Спартак 1962 (София) 0:1 Банкя 2009 (Банкя) почива Софияспорт 2020 (София) почива XXX кръг 28 май 2022 г., събота, 09:00 ч: Царско село 2015 (София) - Обеля сити (кв.Обеля, София) 4:3 Развитие МФ (София) - ОФК София (София) 2:3 Софияспорт 2020 (София) - Банкя 2009 (Банкя) 2:0 28 май 2022 г., събота, 10:00 ч: Интер Джесика 2010 (София) - Орловец 2015 (Кокаляне) 0:3 сл. 28 май 2022 г., събота, 17:00 ч: Искър 1945 (Нови Искър) - Сердика (София) 1:3 29 май 2022 г., неделя, 11:00 ч: Левски Спартак 1962 (София) - Барокко (София) 5:3 Надежда (Доброславци) почива Ботев 57 СУ (София) почива
Таблица с резултати
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. 14. 15. ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. Левски Спартак 1962 (София) XXX 3:2 7:0 4:1 4:2 1:0 2:0 1:0 2:0 7:0 5:3 3:1 9:1 5:1 --- 2. Царско село 2015 (София) 4:1 XXX 4:1 2:2 4:3 3:0 4:0 3:0 2:0 7:1 6:0 8:0 11:0 16:0 --- 3. ОФК София (София) 1:2 2:0 XXX 3:2 5:1 3:1 7:0 5:3 0:0 1:2 3:3 0:3 3:0 7:0 --- 4. Банкя 2009 (Банкя) 1:2 0:3 4:3 XXX 1:2 2:1 2:1 3:2 5:2 1:1 0:3 10:2 6:2 12:0 --- 5. Обеля сити (кв.Обеля, София) 1:3 2:3 1:3 1:2 XXX 5:0 2:4 2:3 0:0 6:2 5:2 6:2 9:0 3:0* --- 6. Надежда (Доброславци) 0:3 0:7 0:2 1:2 3:1 XXX 3:3 5:1 4:1 6:0 2:2 4:1 4:0 3:0* --- 7. Софияспорт 2020 (София) 0:6 1:3 2:2 2:0 0:3 0:1 XXX 1:3 2:0 3:8 4:3 4:2 4:1 3:0* --- 8. Сердика (София) 0:1 1:4 1:4 1:3 0:4 1:3 1:0 XXX 0:2 4:2 3:1 8:2 6:0 3:0 --- 9. Развитие МФ (София) 1:13 0:6 2:3 1:0 0:2 3:1 5:5 2:1 XXX 6:0 2:2 3:3 8:0 3:0* --- 10. Ботев 57 СУ (София) 2:4 2:4 2:2 3:3 4:2 1:1 0:3 1:3 3:0 XXX 2:2 5:1 5:0 6:0 --- 11. Барокко (София) 1:5 0:11 1:0 0:4 0:1 0:2 2:3 4:3 8:0 2:5 XXX 9:3 4:0 3:0* --- 12. Орловец 2015 (Кокаляне) 1:3 1:2 0:6 3:3 4:4 3:3 3:5 2:8 1:3 5:1 5:1 XXX 4:2 5:0 --- 13. Искър 1945 (Нови Искър) 0:5 1:8 0:1 0:2 1:2 0:4 3:7 1:3 1:4 0:7 4:1 7:2 XXX 3:0* --- 14. Интер Джесика 2010 (София) 0:3* 0:3* 0:3* 0:3* 1:9 0:4 1:4 0:3* 0:3 0:3* 1:2 0:3* 0:2 XXX --- 15. Вихър (кв.Требич, София) --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- XXX ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- нагоре