Юноши младша възраст (род.2005-06):
« София (столица) - Областна група 2021/22


Юноши младша "А"

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 |
         | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 |
         | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 |

                           Класиране:                    

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

1. Септември (София) 27 24 2 1 119:18 74 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 2. Локомотив София 1929 (София) 26 17 4 5 72:43 55 3. Левски Раковски (София) 26 17 3 6 54:30 54 4. Чавдар (Етрополе) 27 13 5 9 45:31 44 5. ДИТ (кв.Драгалевци, София) 27 13 4 10 68:39 43 6. Ботев 57 СУ (София) 27 10 5 12 49:53 35 7. Левски (Чепинци) 27 8 1 18 31:74 25 8. Спортист 13 (София) 27 6 4 17 37:63 22 9. Надежда (Доброславци) 27 6 2 19 22:73 20 10. Ферион (София) 27 4 2 21 21:94 14
Бележки - Ботев 57 СУ (София) играе домакинските си мачове на ст."57-мо училище" в София. - ДИТ (кв.Драгалевци, София) играе домакинските си мачове в кв.Драгалевци, София. - Левски Раковски (София) играе домакинските си мачове на ст."Раковски" в София. - Септември (София) играе домакинските си мачове на ст."57-мо училище" в София. - Спортист 13 (София) играе домакинските си мачове в Мировяне. - Ферион (София) играе домакинските си мачове в Кубратово. - Останалите отбори играят домакинските си мачове на стадионите на клубовете си. I кръг 29 август 2021 г., неделя, 11:00 ч: Спортист 13 (София) - Чавдар (Етрополе) 0:3 Надежда (Доброславци) - Ферион (София) 3:0 сл. ДИТ (кв.Драгалевци, София) - Левски Раковски (София) 0:4 1 септември 2021 г., сряда, 11:00 ч: Ботев 57 СУ (София) - Левски (Чепинци) 0:2 2 септември 2021 г., четвъртък, 11:00 ч: Локомотив София 1929 (София) - Септември (София) 1:7 II кръг 5 септември 2021 г., неделя, 11:00 ч: Левски (Чепинци) - Септември (София) 0:6 Левски Раковски (София) - Локомотив София 1929 (София) 1:3 Ферион (София) - ДИТ (кв.Драгалевци, София) 0:3 сл. Чавдар (Етрополе) - Надежда (Доброславци) 5:0 Ботев 57 СУ (София) - Спортист 13 (София) 1:1 III кръг 12 септември 2021 г., неделя, 09:00 ч: Локомотив София 1929 (София) - Ферион (София) 6:1 12 септември 2021 г., неделя, 11:00 ч: Спортист 13 (София) - Левски (Чепинци) 2:1 Надежда (Доброславци) - Ботев 57 СУ (София) 0:2 ДИТ (кв.Драгалевци, София) - Чавдар (Етрополе) 1:0 Септември (София) - Левски Раковски (София) 8:1 IV кръг 19 септември 2021 г., неделя, 10:00 ч: Чавдар (Етрополе) - Локомотив София 1929 (София) 2:2 19 септември 2021 г., неделя, 11:00 ч: Левски (Чепинци) - Левски Раковски (София) 0:3 Ферион (София) - Септември (София) 0:1 Ботев 57 СУ (София) - ДИТ (кв.Драгалевци, София) 1:1 Спортист 13 (София) - Надежда (Доброславци) 3:4 V кръг 26 септември 2021 г., неделя, 11:00 ч: Надежда (Доброславци) - Левски (Чепинци) 2:5 Локомотив София 1929 (София) - Ботев 57 СУ (София) 5:1 Септември (София) - Чавдар (Етрополе) 4:0 26 септември 2021 г., неделя, 11:30 ч: Левски Раковски (София) - Ферион (София) 5:2 26 септември 2021 г., неделя, 16:00 ч: ДИТ (кв.Драгалевци, София) - Спортист 13 (София) 3:1 VI кръг 3 октомври 2021 г., неделя, 10:00 ч: Чавдар (Етрополе) - Левски Раковски (София) 2:0 3 октомври 2021 г., неделя, 11:00 ч: Левски (Чепинци) - Ферион (София) 1:2 Ботев 57 СУ (София) - Септември (София) 0:6 Спортист 13 (София) - Локомотив София 1929 (София) 0:1 3 октомври 2021 г., неделя, 12:00 ч: Надежда (Доброславци) - ДИТ (кв.Драгалевци, София) 1:0 VII кръг 10 октомври 2021 г., неделя, 10:00 ч: Локомотив София 1929 (София) - Надежда (Доброславци) 4:0 10 октомври 2021 г., неделя, 11:00 ч: Септември (София) - Спортист 13 (София) 6:0 Ферион (София) - Чавдар (Етрополе) 1:0 10 октомври 2021 г., неделя, 12:30 ч: Левски Раковски (София) - Ботев 57 СУ (София) 4:0 10 октомври 2021 г., неделя, 16:00 ч: ДИТ (кв.Драгалевци, София) - Левски (Чепинци) 7:0 VIII кръг 17 октомври 2021 г., неделя, 11:00 ч: Левски (Чепинци) - Чавдар (Етрополе) 3:1 Спортист 13 (София) - Левски Раковски (София) 1:1 Надежда (Доброславци) - Септември (София) 1:6 18 октомври 2021 г., понеделник, 15:30 ч: ДИТ (кв.Драгалевци, София) - Локомотив Сф 1929 (София) 2:3 21 октомври 2021 г., четвъртък, 13:00 ч: Ботев 57 СУ (София) - Ферион (София) 5:0 IX кръг 24 октомври 2021 г., неделя, 11:00 ч: Септември (София) - ДИТ (кв.Драгалевци, София) 0:0 Ферион (София) - Спортист 13 (София) 1:3 Чавдар (Етрополе) - Ботев 57 СУ (София) отложен 24 октомври 2021 г., неделя, 11:30 ч: Левски Раковски (София) - Надежда (Доброславци) 2:0 25 октомври 2021 г., понеделник, 18:00 ч: Локомотив София 1929 (София) - Левски (Чепинци) 5:1 15 ноември 2021 г., понеделник, 11:30 ч: Чавдар (Етрополе) - Ботев 57 СУ (София) 3:0 X кръг 31 октомври 2021 г., неделя, 11:00 ч: Левски (Чепинци) - Ботев 57 СУ (София) 1:1 Чавдар (Етрополе) - Спортист 13 (София) отложен Ферион (София) - Надежда (Доброславци) 0:1 Септември (София) - Локомотив София 1929 (София) 7:3 1 ноември 2021 г., понеделник, 15:00 ч: Левски Раковски (София) - ДИТ (кв.Драгалевци, София) 1:3 18 ноември 2021 г., четвъртък, 11:00 ч: Чавдар (Етрополе) - Спортист 13 (София) 4:0 XI кръг 7 ноември 2021 г., неделя, 11:00 ч: Септември (София) - Левски (Чепинци) 5:0 Надежда (Доброславци) - Чавдар (Етрополе) 0:0 Спортист 13 (София) - Ботев 57 СУ (София) 0:2 7 ноември 2021 г., неделя, 13:30 ч: Локомотив София 1929 (София) - Левски Раковски (София) 1:1 7 ноември 2021 г., неделя, 18:00 ч: ДИТ (кв.Драгалевци, София) - Ферион (София) 7:1 XII кръг 11 ноември 2021 г., четвъртък, 11:00 ч: Чавдар (Етрополе) - ДИТ (кв.Драгалевци, София) 3:1 Ферион (София) - Локомотив София 1929 (София) 2:1 11 ноември 2021 г., четвъртък, 14:00 ч: Левски Раковски (София) - Септември (София) 1:3 11 ноември 2021 г., четвъртък, 15:00 ч: Левски (Чепинци) - Спортист 13 (София) 2:4 12 ноември 2021 г., петък, 12:00 ч: Ботев 57 СУ (София) - Надежда (Доброславци) 9:0 IX кръг - отложен мач 15 ноември 2021 г., понеделник, 11:30 ч: Чавдар (Етрополе) - Ботев 57 СУ (София) 3:0 X кръг - отложен мач 18 ноември 2021 г., четвъртък, 11:00 ч: Чавдар (Етрополе) - Спортист 13 (София) 4:0 XIII кръг 19 ноември 2021 г., петък, 10:00 ч: ДИТ (кв.Драгалевци, София) - Ботев 57 СУ (София) 4:1 19 ноември 2021 г., петък, 11:00 ч: Септември (София) - Ферион (София) 7:1 19 ноември 2021 г., петък, 14:30 ч: Левски Раковски (София) - Левски (Чепинци) 1:0 20 ноември 2021 г., събота, 10:00 ч: Надежда (Доброславци) - Спортист 13 (София) 0:3 22 ноември 2021 г., понеделник, 11:00 ч: Локомотив София 1929 (София) - Чавдар (Етрополе) 5:0 XIV кръг 26 ноември 2021 г., петък, 12:00 ч: Ботев 57 СУ (София) - Локомотив София 1929 (София) 0:0 27 ноември 2021 г., събота, 11:00 ч: Ферион (София) - Левски Раковски (София) 0:1 28 ноември 2021 г., неделя, 11:00 ч: Левски (Чепинци) - Надежда (Доброславци) 4:1 Спортист 13 (София) - ДИТ (кв.Драгалевци, София) 2:1 Чавдар (Етрополе) - Септември (София) 0:3 XV кръг 27 февруари 2022 г., неделя, 11:00 ч: Ферион (София) - Левски (Чепинци) 0:1 Септември (София) - Ботев 57 СУ (София) 6:0 ДИТ (кв.Драгалевци, София) - Надежда (Доброславци) 6:0 27 февруари 2022 г., неделя, 11:30 ч: Левски Раковски (София) - Чавдар (Етрополе) 1:1 27 февруари 2022 г., неделя, 13:00 ч: Локомотив София 1929 (София) - Спортист 13 (София) 2:0 XVI кръг 5 март 2022 г., събота, 11:00 ч: Чавдар (Етрополе) - Ферион (София) 3:1 6 март 2022 г., неделя, 09:00 ч: Ботев 57 СУ (София) - Левски Раковски (София) 0:3 6 март 2022 г., неделя, 11:00 ч: Надежда (Доброславци) - Локомотив София 1929 (София) отложен Спортист 13 (София) - Септември (София) отложен 6 март 2022 г., неделя, 14:00 ч: Левски (Чепинци) - ДИТ (кв.Драгалевци, София) отложен 31 март 2022 г., четвъртък, 16:00 ч: Спортист 13 (София) - Септември (София) 0:7 6 април 2022 г., сряда, 11:00 ч: Надежда (Доброславци) - Локомотив София 1929 (София) 0:2 20 април 2022 г., сряда, 10:30 ч: Левски (Чепинци) - ДИТ (кв.Драгалевци, София) 2:1 XVII кръг 12 март 2022 г., събота, 14:00 ч: Ферион (София) - Ботев 57 СУ (София) 1:3 13 март 2022 г., неделя, 11:00 ч: Чавдар (Етрополе) - Левски (Чепинци) 4:0 Левски Раковски (София) - Спортист 13 (София) 2:1 Септември (София) - Надежда (Доброславци) 5:0 13 март 2022 г., неделя, 13:00 ч: Локомотив София 1929 (София) - ДИТ (София) 4:1 XVIII кръг 20 март 2022 г., неделя, 11:00 ч: Левски (Чепинци) - Локомотив София 1929 (София) 2:3 Надежда (Доброславци) - Левски Раковски (София) 1:2 Спортист 13 (София) - Ферион (София) 5:0 Ботев 57 СУ (София) - Чавдар (Етрополе) отложен 24 март 2022 г., четвъртък, 14:30 ч: ДИТ (кв.Драгалевци, София) - Септември (София) 1:1 31 март 2022 г., четвъртък, 12:00 ч: Ботев 57 СУ (София) - Чавдар (Етрополе) 1:4 XIX кръг 27 март 2022 г., неделя, 11:00 ч: Ботев 57 СУ (София) - Левски (Чепинци) 2:1 Спортист 13 (София) - Чавдар (Етрополе) отложен Надежда (Доброславци) - Ферион (София) 3:0 27 март 2022 г., неделя, 14:00 ч: Локомотив София 1929 (София) - Септември (София) 0:5 27 март 2022 г., неделя, 16:00 ч: ДИТ (кв.Драгалевци, София) - Левски Раковски (София) 0:2 6 април 2022 г., сряда, 16:00 ч: Спортист 13 (София) - Чавдар (Етрополе) 0:1 XVIII кръг - отложен мач 31 март 2022 г., четвъртък, 12:00 ч: Ботев 57 СУ (София) - Чавдар (Етрополе) 1:4 XVI кръг - отложен мач 31 март 2022 г., четвъртък, 16:00 ч: Спортист 13 (София) - Септември (София) 0:7 XX кръг 3 април 2022 г., неделя, 11:00 ч: Левски (Чепинци) - Септември (София) 0:7 Левски Раковски (София) - Локомотив София 1929 (София) анулиран * * - прекратен по вина на двата отбора. Чавдар (Етрополе) - Надежда (Доброславци) 4:0 3 април 2022 г., неделя, 12:00 ч: Ферион (София) - ДИТ (кв.Драгалевци, София) 0:4 3 април 2022 г., неделя, 15:00 ч: Ботев 57 СУ (София) - Спортист 13 (София) 1:0 XVI кръг - отложен мач 6 април 2022 г., сряда, 11:00 ч: Надежда (Доброславци) - Локомотив София 1929 (София) 0:2 XIX кръг - отложен мач 6 април 2022 г., сряда, 16:00 ч: Спортист 13 (София) - Чавдар (Етрополе) 0:1 XXI кръг 8 април 2022 г., петък, 11:00 ч: ДИТ (кв.Драгалевци, София) - Чавдар (Етрополе) 1:1 10 април 2022 г., неделя, 11:00 ч: Спортист 13 (София) - Левски (Чепинци) 1:2 Надежда (Доброславци) - Ботев 57 СУ (София) 1:4 Локомотив София 1929 (София) - Ферион (София) 3:3 Септември (София) - Левски Раковски (София) 3:1 XXII кръг 15 април 2022 г., петък, 11:00 ч: в София, ст."57-мо училище": Ферион (София) - Септември (София) 0:7 17 април 2022 г., неделя, 11:00 ч: Левски (Чепинци) - Левски Раковски (София) 0:2 Чавдар (Етрополе) - Локомотив София 1929 (София) 2:1 Спортист 13 (София) - Надежда (Доброславци) 2:2 17 април 2022 г., неделя, 15:30 ч: Ботев 57 СУ (София) - ДИТ (кв.Драгалевци, София) 3:1 XVI кръг - отложен мач 20 април 2022 г., сряда, 10:30 ч: Левски (Чепинци) - ДИТ (кв.Драгалевци, София) 2:1 XXIII кръг 29 април 2022 г., петък, 11:00 ч: Септември (София) - Чавдар (Етрополе) 1:0 1 май 2022 г., неделя, 11:00 ч: Надежда (Доброславци) - Левски (Чепинци) 1:0 Левски Раковски (София) - Ферион (София) 5:0 1 май 2022 г., неделя, 13:00 ч: Локомотив София 1929 (София) - Ботев 57 СУ (София) 5:1 1 май 2022 г., неделя, 16:00 ч: ДИТ (кв.Драгалевци, София) - Спортист 13 (София) 4:2 XXIV кръг 5 май 2022 г., четвъртък, 11:00 ч: Ботев 57 СУ (София) - Септември (София) 0:1 8 май 2022 г., неделя, 11:00 ч: Левски (Чепинци) - Ферион (София) 1:2 Чавдар (Етрополе) - Левски Раковски (София) 0:4 Спортист 13 (София) - Локомотив София 1929 (София) 1:2 8 май 2022 г., неделя, 12:30 ч: Надежда (Доброславци) - ДИТ (кв.Драгалевци, София) 1:2 XXV кръг 14 май 2022 г., събота, 14:00 ч: Ферион (София) - Чавдар (Етрополе) 0:2 15 май 2022 г., неделя, 11:00 ч: Септември (София) - Спортист 13 (София) 5:2 Левски Раковски (София) - Ботев 57 СУ (София) 2:0 15 май 2022 г., неделя, 13:00 ч: в София, ст."57-мо училище": ДИТ (кв.Драгалевци, София) - Левски (Чепинци) 6:0 Локомотив София 1929 (София) - Надежда (Доброславци) 1:0 XXVI кръг 21 май 2022 г., събота, 11:00 ч: Ботев 57 СУ (София) - Ферион (София) 11:1 22 май 2022 г., неделя, 10:00 ч: Левски (Чепинци) - Чавдар (Етрополе) 1:0 22 май 2022 г., неделя, 11:00 ч: Спортист 13 (София) - Левски Раковски (София) 1:3 Надежда (Доброславци) - Септември (София) 0:1 22 май 2022 г., неделя, 16:00 ч: ДИТ (кв.Драгалевци, София) - Локомотив Сф 1929 (София) 2:4 XXVII кръг 28 май 2022 г., събота, 11:00 ч: Ферион (София) - Спортист 13 (София) 2:2 29 май 2022 г., неделя, 11:00 ч: Септември (София) - ДИТ (кв.Драгалевци, София) 1:6 Левски Раковски (София) - Надежда (Доброславци) 1:0 Чавдар (Етрополе) - Ботев 57 СУ (София) 0:0 29 май 2022 г., неделя, 13:00 ч: Локомотив София 1929 (София) - Левски (Чепинци) 5:1
Таблица с резултати
---------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. ---------------------------------------------------------------------------------------- 1. Септември (София) XXX 7:3 8:1 4:0 0:0 6:0 5:0 6:0 5:0 7:1 XXX --- 3:1 1:0 1:6 --- --- 5:2 --- --- 2. Локомотив София 1929 (София) 1:7 XXX 1:1 5:0 4:1 5:1 5:1 2:0 4:0 6:1 0:5 XXX --- --- --- 5:1 5:1 --- 1:0 3:3 3. Левски Раковски (София) 1:3 1:3 XXX 1:1 1:3 4:0 1:0 2:1 2:0 5:2 --- --- XXX --- --- 2:0 --- --- 1:0 5:0 4. Чавдар (Етрополе) 0:3 2:2 2:0 XXX 3:1 3:0 4:0 4:0 5:0 3:1 --- 2:1 0:4 XXX --- 0:0 --- --- 4:0 --- 5. ДИТ (кв.Драгалевци, София) 1:1 2:3 0:4 1:0 XXX 4:1 7:0 3:1 6:0 7:1 --- 2:4 0:2 1:1 XXX --- 6:0 4:2 --- --- 6. Ботев 57 СУ (София) 0:6 0:0 0:3 1:4 1:1 XXX 0:2 1:1 9:0 5:0 0:1 --- --- --- 3:1 XXX 2:1 1:0 --- 11:1 7. Левски (Чепинци) 0:6 2:3 0:3 3:1 2:1 1:1 XXX 2:4 4:1 1:2 0:7 --- 0:2 1:0 --- --- XXX --- --- 1:2 8. Спортист 13 (София) 0:7 0:1 1:1 0:3 2:1 0:2 2:1 XXX 3:4 5:0 --- 1:2 1:3 0:1 --- --- 1:2 XXX 2:2 --- 9. Надежда (Доброславци) 1:6 0:2 1:2 0:0 1:0 0:2 2:5 0:3 XXX 3:0* 0:1 --- --- --- 1:2 1:4 1:0 --- XXX 3:0 10. Ферион (София) 0:1 2:1 0:1 1:0 0:3* 1:3 0:1 1:3 0:1 XXX 0:7 --- --- 0:2 0:4 --- --- 2:2 --- XXX ---------------------------------------------------------------------------------------- нагоре

Юноши младша "Б"

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 |
         | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 |
         | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 |

                           Класиране:                    

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

1. Витоша 13 (София) 21 19 1 1 98:15 58 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 2. Гранит (Владая) 21 17 2 2 85:20 53 3. РД Спорт (София) 21 11 3 7 71:41 36 4. ОФК София (София) 21 11 2 8 44:38 35 5. Олимпиец (София) 21 7 2 12 37:58 23 6. Развитие МФ (София) 21 6 0 15 33:69 18 7. София спорт (София) 21 5 1 15 33:72 16 8. Орловец 2015 (Кокаляне) 21 2 1 18 22:110 7
Бележки - Витоша 13 (София) играе домакинските си мачове на ст.ВТУ "Тодор Каблешков" в София. - Олимпиец (София) играе домакинските си мачове на ст."57-мо училище" в София. - ОФК София (София) играе домакинските си мачове в кв.Кумарица, Нови Искър. - Развитие на млади футболисти (София) играе домакинските си мачове на Национална фуболна база в кв.Бояна, София. - РД Спорт (София) играе домакинските си мачове на Национална фуболна база в кв.Бояна, София. - София спорт (София) играе домакинските си мачове на ст."Уинбет арена" /ВСУ "Любен Каравелов"/ в кв.Суходол, София. - Останалите отбори играят домакинските си мачове на стадионите на клубовете си. I кръг 28 август 2021 г., събота, 13:00 ч: Развитие МФ (София) - ОФК София (София) 1:2 Гранит (Владая) - РД Спорт (София) 3:3 31 август 2021 г., вторник, 13:00 ч: Витоша 13 (София) - Орловец 2015 (Кокаляне) 13:2 1 септември 2021 г., сряда, 13:00 ч: София спорт (София) - Олимпиец (София) 3:1 II кръг 3 септември 2021 г., петък, 11:00 ч: Олимпиец (София) - Орловец 2015 (Кокаляне) 1:1 3 септември 2021 г., петък, 13:00 ч: РД Спорт (София) - Витоша 13 (София) 0:3 4 септември 2021 г., събота, 13:00 ч: ОФК София (София) - Гранит (Владая) 4:2 София спорт (София) - Развитие МФ (София) 4:1 III кръг 11 септември 2021 г., събота, 11:00 ч: Гранит (Владая) - София спорт (София) 3:2 11 септември 2021 г., събота, 15:00 ч: Развитие на млади футболисти (София) - Олимпиец (София) 0:4 Орловец 2015 (Кокаляне) - РД Спорт (София) 2:8 12 септември 2021 г., неделя, 13:00 ч: Витоша 13 (София) - ОФК София (София) 3:0 IV кръг 18 септември 2021 г., събота, 13:00 ч: ОФК София (София) - Орловец 2015 (Кокаляне) 4:0 София спорт (София) - Витоша 13 (София) 0:4 18 септември 2021 г., събота, 15:00 ч: Развитие на млади футболисти (София) - Гранит (Владая) 1:5 18 септември 2021 г., събота, 17:00 ч: Олимпиец (София) - РД Спорт (София) 2:2 V кръг 25 септември 2021 г., събота, 10:00 ч: Гранит (Владая) - Олимпиец (София) 7:0 25 септември 2021 г., събота, 13:00 ч: Орловец 2015 (Кокаляне) - София спорт (София) 1:3 25 септември 2021 г., събота, 15:00 ч: РД Спорт (София) - ОФК София (София) 1:1 25 септември 2021 г., събота, 17:00 ч: Витоша 13 (София) - Развитие МФ (София) 7:0 VI кръг 2 октомври 2021 г., събота, 11:30 ч: Гранит (Владая) - Витоша 13 (София) 3:2 2 октомври 2021 г., събота, 13:00 ч: Олимпиец (София) - ОФК София (София) 3:2 София спорт (София) - РД Спорт (София) 1:4 Развитие МФ (София) - Орловец 2015 (Кокаляне) 7:3 VII кръг 9 октомври 2021 г., събота, 09:00 ч: РД Спорт (София) - Развитие на млади футболисти (София) 5:1 9 октомври 2021 г., събота, 13:00 ч: Орловец 2015 (Кокаляне) - Гранит (Владая) отложен ОФК София (София) - София спорт (София) 5:1 9 октомври 2021 г., събота, 17:30 ч: Витоша 13 (София) - Олимпиец (София) 5:0 15 ноември 2021 г., понеделник, 14:00 ч: Орловец 2015 (Кокаляне) - Гранит (Владая) 1:6 VIII кръг 16 октомври 2021 г., събота, 11:00 ч: Орловец 2015 (Кокаляне) - Витоша 13 (София) 0:7 16 октомври 2021 г., събота, 13:00 ч: ОФК София (София) - Развитие МФ (София) 5:0 16 октомври 2021 г., събота, 16:00 ч: РД Спорт (София) - Гранит (Владая) 1:5 16 октомври 2021 г., събота, 17:00 ч: Олимпиец (София) - София спорт (София) 2:1 IX кръг 23 октомври 2021 г., събота, 11:30 ч: Гранит (Владая) - ОФК София (София) 3:0 23 октомври 2021 г., събота, 13:00 ч: Орловец 2015 (Кокаляне) - Олимпиец (София) 1:5 Развитие МФ (София) - София спорт (София) 0:2 23 октомври 2021 г., събота, 15:00 ч: Витоша 13 (София) - РД Спорт (София) 5:4 X кръг 30 октомври 2021 г., събота, 13:00 ч: София спорт (София) - Гранит (Владая) отложен ОФК София (София) - Витоша 13 (София) отложен РД Спорт (София) - Орловец 2015 (Кокаляне) 8:0 31 октомври 2021 г., неделя, 13:00 ч: Олимпиец (София) - Развитие на млади футболисти (София) 3:1 15 ноември 2021 г., понеделник, 13:00 ч: ОФК София (София) - Витоша 13 (София) 0:5 17 ноември 2021 г., сряда, 15:00 ч: София спорт (София) - Гранит (Владая) 0:6 XI кръг 6 ноември 2021 г., събота, 13:00 ч: РД Спорт (София) - Олимпиец (София) 4:0 Орловец 2015 (Кокаляне) - ОФК София (София) 1:3 6 ноември 2021 г., събота, 15:00 ч: Витоша 13 (София) - София спорт (София) 7:1 7 ноември 2021 г., неделя, 13:00 ч: Гранит (Владая) - Развитие на млади футболисти (София) 7:1 VII кръг - отложен мач 15 ноември 2021 г., понеделник, 14:00 ч: Орловец 2015 (Кокаляне) - Гранит (Владая) 1:6 X кръг - отложени мачове 15 ноември 2021 г., понеделник, 13:00 ч: ОФК София (София) - Витоша 13 (София) 0:5 17 ноември 2021 г., сряда, 15:00 ч: София спорт (София) - Гранит (Владая) 0:6 XII кръг 5 март 2022 г., събота, 13:00 ч: София спорт (София) - Орловец 2015 (Кокаляне) 0:2 ОФК София (София) - РД Спорт (София) 1:2 5 март 2022 г., събота, 16:30 ч: Олимпиец (София) - Гранит (Владая) 1:9 5 март 2022 г., събота, 18:00 ч: Развитие МФ (София) - Витоша 13 (София) 1:3 XIII кръг 12 март 2022 г., събота, 13:00 ч: ОФК София (София) - Олимпиец (София) 1:0 Орловец 2015 (Кокаляне) - Развитие МФ (София) отложен Витоша 13 (София) - Гранит (Владая) отложен 12 март 2022 г., събота, 14:30 ч: РД Спорт (София) - София спорт (София) 7:1 29 март 2022 г., вторник, 13:00 ч: Орловец 2015 (Кокаляне) - Развитие МФ (София) 0:2 29 март 2022 г., вторник, 15:00 ч: Витоша 13 (София) - Гранит (Владая) 1:0 XIV кръг 19 март 2022 г., събота, 13:00 ч: Олимпиец (София) - Витоша 13 (София) 2:3 София спорт (София) - ОФК София (София) 3:3 20 март 2022 г., неделя, 15:00 ч: в София, ст."Локомотив": Гранит (Владая) - Орловец 2015 (Кокаляне) 3:1 20 март 2022 г., неделя, 15:30 ч: Развитие на млади футболисти (София) - РД Спорт (София) 1:4 XV кръг 26 март 2022 г., събота, 11:00 ч: Гранит (Владая) - РД Спорт (София) 3:0 26 март 2022 г., събота, 13:00 ч: София спорт (София) - Олимпиец (София) 2:3 26 март 2022 г., събота, 17:30 ч: Развитие МФ (София) - ОФК София (София) 3:0 26 март 2022 г., събота, 18:00 ч: Витоша 13 (София) - Орловец 2015 (Кокаляне) 13:0 XIII кръг - отложени мачове 29 март 2022 г., вторник, 13:00 ч: Орловец 2015 (Кокаляне) - Развитие МФ (София) 0:2 29 март 2022 г., вторник, 15:00 ч: Витоша 13 (София) - Гранит (Владая) 1:0 XVI кръг 1 април 2022 г., петък, 12:30 ч: Олимпиец (София) - Орловец 2015 (Кокаляне) 5:1 2 април 2022 г., събота, 09:00 ч: София спорт (София) - Развитие МФ (София) 4:3 2 април 2022 г., събота, 12:00 ч: ОФК София (София) - Гранит (Владая) 0:4 2 април 2022 г., събота, 13:00 ч: РД Спорт (София) - Витоша 13 (София) 0:3 XVII кръг 9 април 2022 г., събота, 10:30 ч: Витоша 13 (София) - ОФК София (София) 5:0 9 април 2022 г., събота, 11:00 ч: Орловец 2015 (Кокаляне) - РД Спорт (София) 2:9 9 април 2022 г., събота, 13:00 ч: Развитие на млади футболисти (София) - Олимпиец (София) 2:1 9 април 2022 г., събота, 15:00 ч: Гранит (Владая) - София спорт (София) 5:1 XVIII кръг 16 април 2022 г., събота, 11:00 ч: Олимпиец (София) - РД Спорт (София) 2:3 16 април 2022 г., събота, 12:00 ч: ОФК София (София) - Орловец 2015 (Кокаляне) 4:0 София спорт (София) - Витоша 13 (София) 1:3 16 април 2022 г., събота, 13:00 ч: Развитие на млади футболисти (София) - Гранит (Владая) 1:4 XIX кръг 30 април 2022 г., събота, 11:00 ч: Гранит (Владая) - Олимпиец (София) 4:0 30 април 2022 г., събота, 13:00 ч: Орловец 2015 (Кокаляне) - София спорт (София) 4:3 РД Спорт (София) - ОФК София (София) 0:1 30 април 2022 г., събота, 18:00 ч: Витоша 13 (София) - Развитие МФ (София) 3:0 XX кръг 7 май 2022 г., събота, 13:00 ч: Олимпиец (София) - ОФК София (София) 1:3 София спорт (София) - РД Спорт (София) 0:3 Развитие МФ (София) - Орловец 2015 (Кокаляне) 3:0 сл. 7 май 2022 г., събота, 17:00 ч: Гранит (Владая) - Витоша 13 (София) 0:0 XXI кръг 14 май 2022 г., събота, 13:00 ч: ОФК София (София) - София спорт (София) 5:0 14 май 2022 г., събота, 15:00 ч: Орловец 2015 (Кокаляне) - Гранит (Владая) 0:3 14 май 2022 г., събота, 18:30 ч: Витоша 13 (София) - Олимпиец (София) 3:1 16 май 2022 г., понеделник, 13:00 ч: РД Спорт (София) - Развитие на млади футболисти (София) 3:4
Таблица с резултати
------------------------------------------------------------------------------ 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. ------------------------------------------------------------------------------ 1. Витоша 13 (София) XXX 1:0 5:4 3:0 5:0 7:0 7:1 13:2 XXX --- --- 5:0 3:1 3:0 --- 13:0 2. Гранит (Владая) 3:2 XXX 3:3 3:0 7:0 7:1 3:2 3:1 0:0 XXX 3:0 --- 4:0 --- 5:1 --- 3. РД Спорт (София) 0:3 1:5 XXX 1:1 4:0 5:1 7:1 8:0 0:3 --- XXX 0:1 --- 3:4 --- --- 4. ОФК София (София) 0:5 4:2 1:2 XXX 1:0 5:0 5:1 4:0 --- 0:4 --- XXX --- --- 5:0 4:0 5. Олимпиец (София) 2:3 1:9 2:2 3:2 XXX 3:1 2:1 1:1 --- --- 2:3 1:3 XXX --- --- 5:1 6. Развитие МФ (София) 1:3 1:5 1:4 1:2 0:4 XXX 0:2 7:3 --- 1:4 --- 3:0 2:1 XXX --- 3:0* 7. София спорт (София) 0:4 0:6 1:4 3:3 3:1 4:1 XXX 0:2 1:3 --- 0:3 --- 2:3 4:3 XXX --- 8. Орловец 2015 (Кокаляне) 0:7 1:6 2:8 1:3 1:5 0:2 1:3 XXX --- 0:3 2:9 --- --- --- 4:3 XXX ------------------------------------------------------------------------------ нагоре