Юноши старша възраст (род.2000-01):
« Стара Загора - Междуобластна група 2018/19

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 |
         | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 |

                           Актуални мачове:

21 март 2019, четвъртък, 15:00 ч / IX кръг:
Верея (Стара Загора) - Арсенал (Казанлък)                  - 
Хаджи Димитър (Самуилово) - Загорец (Нова Загора)          - 
Ботев (Гълъбово) - ПССГ Чирпан (Чирпан)                    - 

                           Класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Арсенал (Казанлък)                  6    4   2   0   19:6    14
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 2. Розова долина (Казанлък)            6    4   1   1   20:8    13 [1 0 0  2:1  3]
 3. Верея (Стара Загора)                6    4   1   1   28:6    13 [0 0 1  1:2  0]
 4. Загорец (Нова Загора)               6    4   0   2   21:12   12
 5. Хаджи Димитър (Самуилово)           6    2   0   4   18:18    6
 6. ПССГ Чирпан (Чирпан)                6    1   0   5    7:31    3
 7. Ботев (Гълъбово)                    6    0   0   6   10:42    0

                           I кръг

27 септември 2018, четвъртък, 15:00 ч:
Ботев (Гълъбово) - Загорец (Нова Загора)                  1:6 
Хаджи Димитър (Самуилово) - Арсенал (Казанлък)            1:3 
Верея (Стара Загора) - Розова долина (Казанлък)           1:2 
ПССГ Чирпан (Чирпан)                                      почива

                           II кръг

4 октомври 2018, четвъртък, 15:00 ч:
Арсенал (Казанлък) - Верея (Стара Загора)                 2:2 
Загорец (Нова Загора) - Хаджи Димитър (Самуилово)         4:2 
ПССГ Чирпан (Чирпан) - Ботев (Гълъбово)                   5:3 
Розова долина (Казанлък)                                  почива

                           III кръг

11 октомври 2018, четвъртък, 15:00 ч:
Хаджи Димитър (Самуилово) - ПССГ Чирпан (Чирпан)          6:1 
Верея (Стара Загора) - Загорец (Нова Загора)              4:0 
Розова долина (Казанлък) - Арсенал (Казанлък)             0:0 
Ботев (Гълъбово)                                          почива

                           IV кръг

18 октомври 2018, четвъртък, 15:00 ч:
Загорец (Нова Загора) - Розова долина (Казанлък)          3:0 
ПССГ Чирпан (Чирпан) - Верея (Стара Загора)               0:9 
Ботев (Гълъбово) - Хаджи Димитър (Самуилово)              1:7 
Арсенал (Казанлък)                                        почива

                           V кръг

25 октомври 2018, четвъртък, 15:00 ч:
Верея (Стара Загора) - Ботев (Гълъбово)                   8:0 
Розова долина (Казанлък) - ПССГ Чирпан (Чирпан)           3:1 
Арсенал (Казанлък) - Загорец (Нова Загора)                5:1 
Хаджи Димитър (Самуилово)                                 почива

                           VI кръг

1 ноември 2018, четвъртък, 15:00 ч:
ПССГ Чирпан (Чирпан) - Арсенал (Казанлък)                 0:3 
Ботев (Гълъбово) - Розова долина (Казанлък)               3:10 
Хаджи Димитър (Самуилово) - Верея (Стара Загора)          2:4 
Загорец (Нова Загора)                                     почива

                           VII кръг

8 ноември 2018, четвъртък, 15:00 ч:
Розова долина (Казанлък) - Хаджи Димитър (Самуилово)      5:0 
Арсенал (Казанлък) - Ботев (Гълъбово)                     6:2 
Загорец (Нова Загора) - ПССГ Чирпан (Чирпан)              7:0 
Верея (Стара Загора)                                      почива

                           VIII кръг

14 март 2019, четвъртък, 15:00 ч:
Загорец (Нова Загора) - Ботев (Гълъбово)                  отложен 
Арсенал (Казанлък) - Хаджи Димитър (Самуилово)            отложен 
Розова долина (Казанлък) - Верея (Стара Загора)           отложен 
ПССГ Чирпан (Чирпан)                                      почива

                           IX кръг

21 март 2019, четвъртък, 15:00 ч:
Верея (Стара Загора) - Арсенал (Казанлък)                  - 
Хаджи Димитър (Самуилово) - Загорец (Нова Загора)          - 
Ботев (Гълъбово) - ПССГ Чирпан (Чирпан)                    - 
Розова долина (Казанлък)                                  почива

                           X кръг

4 април 2019, четвъртък, 15:00 ч:
ПССГ Чирпан (Чирпан) - Хаджи Димитър (Самуилово)           - 
Загорец (Нова Загора) - Верея (Стара Загора)               - 
Арсенал (Казанлък) - Розова долина (Казанлък)              - 
Ботев (Гълъбово)                                          почива

                           XI кръг

11 април 2019, четвъртък, 15:00 ч:
Розова долина (Казанлък) - Загорец (Нова Загора)           - 
Верея (Стара Загора) - ПССГ Чирпан (Чирпан)                - 
Хаджи Димитър (Самуилово) - Ботев (Гълъбово)               - 
Арсенал (Казанлък)                                        почива

                           XII кръг

18 април 2019, четвъртък, 15:00 ч:
Ботев (Гълъбово) - Верея (Стара Загора)                    - 
ПССГ Чирпан (Чирпан) - Розова долина (Казанлък)            - 
Загорец (Нова Загора) - Арсенал (Казанлък)                 - 
Хаджи Димитър (Самуилово)                                 почива

                           XIII кръг

25 април 2019, четвъртък, 15:00 ч:
Арсенал (Казанлък) - ПССГ Чирпан (Чирпан)                  - 
Розова долина (Казанлък) - Ботев (Гълъбово)                - 
Верея (Стара Загора) - Хаджи Димитър (Самуилово)           - 
Загорец (Нова Загора)                                     почива

                           XIV кръг

2 май 2019, четвъртък, 15:00 ч:
Хаджи Димитър (Самуилово) - Розова долина (Казанлък)       - 
Ботев (Гълъбово) - Арсенал (Казанлък)                      - 
ПССГ Чирпан (Чирпан) - Загорец (Нова Загора)               - 
Верея (Стара Загора)                                      почива

Таблица с резултати
------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. ------------------------------------------------------------------------- 1. Арсенал (Казанлък) XXX -:- 2:2 5:1 -:- -:- 6:2 2. Розова долина (Казанлък) 0:0 XXX -:- -:- 5:0 3:1 -:- 3. Верея (Стара Загора) -:- 1:2 XXX 4:0 -:- -:- 8:0 4. Загорец (Нова Загора) -:- 3:0 -:- XXX 4:2 7:0 -:- 5. Хаджи Димитър (Самуилово) 1:3 -:- 2:4 -:- XXX 6:1 -:- 6. ПССГ Чирпан (Чирпан) 0:3 -:- 0:9 -:- -:- XXX 5:3 7. Ботев (Гълъбово) -:- 3:10 -:- 1:6 1:7 -:- XXX ------------------------------------------------------------------------- нагоре